نقد آنجین

نقد آنجین


Enjin – یک سرویس از یک نوع است که دارای یک تمرکز بسیار برجسته و باریک است. سازنده وب سایت توسعه قدرت را در اختیار دارد وب سایت برای گیمرها, واحدهای صنفی, طایفه ها, پنکه اجتماعات و همچنین سرورهای Minecraft. با توجه به چنین تخصص بی نظیری ، این سیستم برای نیازهای علاقه مندان به بازی و طرفداران بازی در سراسر جهان بسیار عالی عمل می کند. این پلت فرم از کیفیت بالایی از پروژه های ایجاد شده با آن برخوردار است ، زیرا به شما امکان می دهد وب سایتهایی را طراحی کنید و مدیریت کنید که منحصراً به سمت اهداف بازی هدایت شوند..

سازنده وب سایت یک ساختار مبتنی بر مدل دارد که به شما امکان می دهد فقط آن دسته از ماژول ها را انتخاب کنید ، متصل کرده و ترتیب دهید ، که در واقع مایل به ادغام آنها در وب سایت بازی خود هستید (اخبار ، آخرین موضوعات ، کاربران آنلاین ، لیست اعضا ، انجمن ، بازدید کنندگان اخیر و غیره.) این سیستم با سرور صوتی یکپارچه ارائه شده است که ارتباط صوتی بین گیمرها را تضمین می کند و در روند بازی تعامل نقش دارد. در دسترس بودن ابزار Enjin API امکان ایجاد حتی آن دسته از ماژول هایی را که در فهرست موجود نیستند ایجاد می کند. اینها تنها چند ویژگی هستند که به اثربخشی و محبوبیت سازنده وب سایت کمک می کند.

در کل ، این پروژه با توجه به مخاطب هدف خود امیدوارکننده به نظر می رسد. بیایید نگاهی به زیر کاپوت آن بیندازیم و ببینیم آنجا چیست.

مزایا و معایب

این که آیا به یک وب سایت بازی با کیفیت ، یک فروم مدرن ، سرور صوتی ، چت گروهی ، فروشگاه اهدای عضو ، برنامه استخدام یا هر نوع پروژه دیگری از جامعه نیاز دارید ، Enjin مقصد برتر برای انتخاب شماست. این سیستم عمدتا آن دسته از کاربرانی را که کم و بیش در ایجاد وب سایت مهارت دارند ، هدف قرار می دهد. بنابراین ، روند نزولی عمده آن به شرح زیر است: تازه کارها با ظلمتهای سیستم روبرو خواهند شد. بگذارید دیگر مزایا و معایب سازنده وب سایت را در اینجا لیست کنیم:

طرفداران:
منفی:
&# x2714؛ امکان ایجاد نه تنها وب سایت های بازی های جامعه ، بلکه سایتهای هوادار تیم های ورزشی با تالار گفتگوی یکپارچه یا ماژول ویکی.
&# x2714؛ مجموعه سخاوتمندانه از مضامین با ابزارهای سفارشی سازی قدرتمند.
&# x2714؛ برنامه ای رایگان که با آن می توانید نحوه استفاده از سیستم را قبل از بروزرسانی یاد بگیرید.
&# x2714؛ ادغام جریان Twitch در وب سایت.
&# x2714؛ سیستم مبتنی بر ماژول با طیف گسترده ای از تنظیمات و گزینه ای برای ایجاد ماژول های سفارشی.
&# x2714؛ پشتیبانی از تقریباً همه بازیهای آنلاین کم و بیش محبوب.
&# x2714؛ ادغام بازی های عمیق.
&# x2714؛ برنامه های بومی تلفن همراه.
&# x2714؛ پروفایل های اجتماعی و گزینه های گپ.
&# x2714؛ فروشگاه DonationCraft.
&# x2714؛ گزینه های انجمن و وبلاگ.
&# x2714؛ ماژول تجارت الکترونیک.
✘ پیچیده بودن برای غیرکارشناسی.
Custom سفارشی سازی طراحی وب سایت محدود و اکتشاف پیچیده سیستم.
ability عدم امکان اتصال دامنه در یک برنامه رایگان.
✘ بدون پشتیبانی چت زنده.

این برای چه چیز خوب است?

Enjin برای کاربرانی که به طور حرفه ای در صنعت بازی فعالیت می کنند بسیار عالی عمل می کند و با نیاز به شروع و مدیریت مؤثر پروژه های طاقچه روبرو است. اینها شامل سرورهای Minecraft ، وب سایت های Guild ، پروژه های فن ، سایت های قبیله ای ، تیم های eSports و همچنین انواع دیگر انجمن های وب غیر بازی.

این سیستم عامل بسیار پیشرفته و در عین حال قابل تنظیم است. تسلط بر آن برای کاربر بار اول کار ساده ای نیست ، و این باعث می شود بازی های پیشرفته ای که به دنبال فرصت های بازی انعطاف پذیر و قدرتمند هستند ، انتخاب شایسته ای شود. وب سایت های مبتنی بر Enjin از ماژول ها یا بلوک هایی تشکیل شده اند که باعث می شود روند توسعه وب سایت به خوبی سازمان یافته و قابل درک باشد. با تنظیم و سفارشی سازی بلوک های مورد نیاز ، به یک وب سایت منطقی ساختار داده می شوید تا به نیازهای بازی استثنایی خود برسید.

راحتی در استفاده

مهارت آنجین کار ساده ای برای مبتدیان کار ساده ای نیست ، زیرا طیف گسترده ای از نیازهای طراحی وب را در بر می گیرد و دسترسی به گزینه های مختلف شخصی سازی را امکان پذیر می کند. بدیهی است ، برای کشف سیستم و گزینه های ارائه شده ، زمان لازم است.

پروژه های ایجاد شده با سازنده وب سایت به دلیل در دسترس بودن بلوک های آماده یکپارچه بسیار قابل تنظیم هستند. در اینجاست که با ماژول های خنده دار و ماژول وبلاگ ، برنامه های موبایل برای iOS و Android برای مدیریت وب سایت راحت ، افزونه ادغام داده های بازی ، گزینه های ارتباطی کاملاً توسعه یافته و گسترده روبرو خواهید شد.شبکه های اجتماعی ، سرور صوتی ، گپ ، سیستم های اظهار نظر و غیره.) علاوه بر این ، دسترسی به سیستم جمع آوری کمک مالی و فروشگاه اینترنتی وجود دارد.

برای ایجاد یک وب سایت بازی کاملاً برجسته ، می توانید یک بانک اطلاعاتی گسترده ادغام کنید (انواع شخصیت ها ، مهارت ها ، تاکتیک ها ، پارامترهای مخصوص بازی ، مشخصات مکان و غیره.) ، شرایط ثبت نام قبیله / صنفی خود را تنظیم کنید ، یک خبر خبری مربوط به بازی را اضافه کنید ، پخش فیلم های Twitch-powered ، انتشار فیلم های آموزشی ، انتشار و تنظیم انجمن های انجمن ، بارگذاری آلبوم های عکس و غیره را انجام دهید. این یک لیست کامل نیست از ویژگی هایی که سازنده وب سایت به همه مشترکان ارائه می دهد. در کل ، Enjin دشوارترین نرم افزار بازی نیست ، اما به طور کلی حدود 1-3 روز طول می کشد تا مجموعه ویژگی های آن را کشف کند و به سیستم عادت کند.

شروع شدن

روند ثبت نام آسان ، سریع ، راحت و رایگان است. با این حال ، توجه داشته باشید که قبل از اقدام به ثبت نام و ایجاد وب سایت ، به شما پیشنهاد می شود نوع پروژه ای را که می خواهید راه اندازی کنید انتخاب کنید. انتخاب باید به تنظیمات بازی شما ، نیازها و الزامات طراحی وب و همچنین نتیجه ای که قصد دارید در طولانی مدت از آن استفاده کنید ، بستگی داشته باشد. در حال حاضر ، سیستم به شما امکان می دهد تا از بین انواع پروژه های زیر انتخاب کنید: یک سرور Minecraft ، یک وب سایت صنفی ، یک سایت قبیله ای ، یک تیم eSports ، یک سایت فن یا هر نوع وب سایت دیگری که قصد شروع آن را دارید..

به محض انتخاب نوع پروژه ، از منوی پاپ آپ ارائه شده به صورت پیش فرض به شما پیشنهاد می شود یک بازی مربوطه و سرور مخصوص بازی را انتخاب کنید. مطمئناً با انواع گزینه های موجود در آنجا شگفت زده خواهید شد. صدها سرور بازی با توجه به نیازهای شما وجود دارد. هر انتخابی را انتخاب کنید ، باید زیر دامنه وب سایت بازی خود و نام انجمن خود را مشخص کنید. فقط پس از آن ، شما می توانید به خود روند ایجاد حساب کاربری خود ادامه دهید. در همین مرحله از شما خواسته می شود که ایمیل ، رمز ورود و نام نمایش خود را تهیه کنید. پس از اتمام این مراحل ، برای فعال کردن لینک ثبت نام ، یک ایمیل تأیید دریافت خواهید کرد. این همه مربوط به روند ثبت نام است و وقت آن است که به مرحله شخصی سازی وب سایت بروید تا جزئیات را پاک کنید.

ویرایش وب سایت

برای تست عملکرد سیستم ، به وب سایت انجمن صنفی World of WarCraft رفتم. پس از فرآیند ثبت نام ، من یک وب سایت صنفی کاملاً برجسته دارم که دارای ساختار منوی منطقی ، طراحی و محتوای موضوعی آماده در تمام صفحات وب سایت است. من می توانم داشبورد را از طریق مورد منوی مدیر بالای سرصفحه وب سایت بیابم.

بازی Enjin

منوی وب سایت امکان دسترسی به چندین بخش را دارد که به شما امکان می دهد طراحی و عملکرد مورد نیاز خود را به پروژه خود اختصاص دهید. از بین گزینه هایی که من از آن استفاده کردم فرصتی برای اتصال و ایجاد یک انجمن برای وب سایت صنفی من ، ایجاد و تنظیم لیست اعضا ، تنظیم تنظیمات استخدام ، اضافه کردن و مدیریت رویدادها ، گالری ها و روند بازی وجود دارد. همچنین فرصتی برای پیوستن به اتاق چت وجود داشت که در آن همه اعضا می توانند در مورد سؤالات فوری بحث کرده و برداشت خود را به اشتراک بگذارند. در بخش فعالیت سایت امکان ردیابی آمار وب سایت و ارتباط با مدیران پروژه در بخش Contact Us فراهم شده است.

وب سایت جدید Enjin

شایان ذکر است که سیستم بسته به نوع وب سایت مجموعه ای از ویژگی های مختلف را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، ایجاد سرور MineCraft از این ویژگی جداست زیرا باعث می شود تنظیمات سرور آینده را وارد کنید و یک افزونه ویژه را بارگیری کنید.

پلاگین Enjin

این بدان معناست که Enjin بسته به متن ، حالات مختلفی را ارائه می دهد. اما داشبورد برای همه حالتها یکسان است. ساختار خوبی دارد ، اما به نظر ساده نمی رسد. با قضاوت از نگاه ، آن را بیشتر به یک سازنده وب سایت شبیه به CMS می کنیم.

علی رغم پیچیدگی های بصری ، یک کاربر بی تجربه همچنان می تواند با Enjin یک وب سایت ایجاد کند. اگر درک کلی از نحوه کار سازندگان وب سایت دارید ، گزینه ها و ویژگی های آن فراوان است ، اما ممکن است در طی چند روز به آنها تسلط دهید..

زندگی می کنند

به محض آماده شدن وب سایت شما برای انتشار ، ابتدا باید نام دامنه را برای آن انتخاب و وصل کنید. در صورت نیاز به تنظیم پارامترهای سئو ، وقت خود را برای انجام این کار نیز بگذرانید. بلافاصله پس از آن ، شما ممکن است به صورت زنده بروید تا وب سایت بازی خود را بصورت آنلاین در دسترس قرار دهید. در صورت نیاز به رفع هر چیزی یا ایجاد هر گونه ویرایش ، می توانید همیشه به داشبورد برگردید و مراحل آنجا را انجام دهید. انتشار یک وب سایت پس از آماده شدن حدود چند دقیقه زمان می برد و حتی یک تازه کار به راحتی با آن مقابله می کند.

امکانات & انعطاف پذیری

Enjin تصور ایجاد کننده وب سایت پیشرفته را در طاقچه خود ایجاد می کند. داشبورد شامل مجموعه ای جامع از ویژگی ها برای ایجاد یک وب سایت بازی است. با وجود پیچیدگی های ظاهرا ، می توانید از آن آویزان شوید. در کل ، 10 دسته گزینه ارائه می دهد. بنابراین ، باید بخش های زیر را تنظیم و تنظیم کنید: کاربران ، ماژول ها ، اتوماسیون ها ، بازی ها ، مضامین ، فایل ها ، سیاههها ، تنظیمات و برنامه ریزی صورتحساب. در هر بخش مجموعه ای از گزینه های مرتبط وجود دارد که باید برای راه اندازی یک وب سایت تنظیم شوند. بگذارید یک مرور سریع از هریک از آنها داشته باشیم:

 • کاربران – اطلاعات مربوط به کلیه کاربرانی که در وب سایت ثبت شده اند. فیلتر کردن آنها با پارامترهای مختلف امکان پذیر است: کاربران ممنوع ، معمولی ، آنلاین ، کاربران هشدار داده شده ، مجازات شده و غیره.
 • سازنده وب سایت Enjin - DashBoard - کاربران

 • ماژول ها – لیست ماژول های فعال شده (انجمن ، آخرین موضوعات ، اخبار ، لیست اعضا ، کاربران آنلاین ، بازدید کنندگان اخیر ، گپ و غیره.) و مواردی که می توانند به وب سایت اضافه شوند. در صورت لزوم می توانید آنها را اضافه یا حذف کنید. اتصال برخی از ماژول ها به یکی از برنامه های قیمت گذاری نیاز به ارتقا دارد. یک راهنمای مفصل در مورد نحوه استفاده از هر یک از آنها وجود دارد.
 • سازنده وب سایت Enjin - DashBoard - ماژول ها

 • صفحات – ویرایشگر صفحه. در آنجا می توانید موارد منو ایجاد کنید ، صفحات را به آنها وصل کنید ، محتوا را اضافه کنید و همچنین موارد موجود را ویرایش و حذف کنید.
 • سازنده وب سایت Enjin - DashBoard - صفحات

 • اتوماسیون – تنظیم سناریوها بر اساس اتمام اقدامات خاص توسط کاربر. به عنوان مثال ، کاربر تعداد مشخصی از پیام را در انجمن وب سایت ارسال کرده و اعتبار لازم برای آن را دریافت کرده است.
 • سازنده وب سایت Enjin - DashBoard - اتوماسیون

 • بازی ها – از آنجا ، می توانید بازی های جدیدی را به وب سایت خود اضافه کنید و تنظیمات ثبت نام را برای بخش های آنها ، تیم و غیره پیکربندی کنید.
 • سازنده وب سایت Enjin - DashBoard - بازی ها

 • صدا – بخش برای ترتیب ارتباط صوتی بین بازیکنان. برای این سرویس بسته به تعداد کانال های مورد نیاز برای ارتباط ، مبلغ صورتحساب ماهانه وجود دارد. سرور را می توان بر اساس TeamSpeak 3 یا Mumble تنظیم کرد.
 • سازنده وب سایت Enjin - DashBoard - Voice

 • مضامین – فروشگاه تم و ویرایشگر.
 • سازنده وب سایت Enjin - DashBoard - موضوعات

 • فایل ها – ذخیره سازی پرونده های بارگذاری شده. دسترسی به آن فقط با به روزرسانی در برنامه حق بیمه داده می شود.
 • سیاههها – لیست کلیه اقدامات انجام شده در داشبورد با زمان و نام کاربری مشخص شده.
 • تنظیمات – بزرگترین بخش گزینه ای که شامل همه مواردی است که به بخش های دیگر درج نشده است: اطلاعات کلی در مورد وب سایت ، جغرافیایی ، سازگاری و نسخه تلفن همراه موضوع ، ادغام کد در هدر و پاورقی ، اتصال Enjin API (یک ویژگی پرداخت شده که امکان ایجاد ماژول های سفارشی را فراهم می کند) ، تنظیمات SEO ، انتساب حقوق مالکیت سایت ، تنظیمات ایمنی و اطلاع رسانی و اشتراک گذاری اجتماعی. در آنجا می توانید برای کاربران خود اطلاعیه ایجاد کنید و یک سرویس پولی سفارش دهید تا پروژه خود را ارتقا دهید (انجمن های Enjin دارای بنری هستند که به وب سایت شما پیوند می یابد).
 • برنامه ریزی صورتحساب – این بخش است که می توانید طرحی برای ایجاد وب سایت با آن انتخاب کنید. با این منظور می توانید شرایط و هزینه هر اشتراک مشترک پرداخت شده ، تمایز عمده بین آنها و همچنین ویژگی هایی که ممکن است در انتخاب شما تأثیر بگذارد را مشاهده کنید..

ساختار مبتنی بر ماژول

این سرویس دارای سیستم مبتنی بر ماژول است. می توانید ماژول ها را توسط خودتان انتخاب و پیکربندی کنید و حتی برنامه های پولی را نیز ایجاد کنید. ویژگی های ارتقاء معمولی هستند: اتصال Google Analytics ، تنظیمات برچسب های متا ، robots.txt و نقشه سایت.xml. در میان ماژول هایی که می توانید در وب سایت خود انتخاب و ادغام کنید ، موارد زیر در مرحله نخست قرار می گیرند: اخبار ، آخرین موضوعات ، کاربران آنلاین ، لیست اعضا ، انجمن ، بازدید کنندگان اخیر و غیره.

ماژول های Enjin

صفحه انجمن پیشرفته

سازنده وب سایت اجازه ایجاد و اضافه کردن یک تالار گفتگوی مدرن ، جذاب ، جالب توجه ، اجتماعی و پیشرفته را به وب سایت شما می دهد. انجمن Enjin بسیار آسان و سریع مدیریت می شود. این وظیفه شماست که بر اساس تنظیمات برگزیده کاربران ، شعب ، بخش ها و موضوعات جدید را در اینجا ایجاد ، ویرایش و به روز کنید. اعضای شما با شرکت در بحث ، به ویژگی ها و توانایی های بازی مانند سطح می شوند ، امتیاز کسب می کنند و جوایز می گیرند. جامعه شما آن را دوست خواهد داشت.

ماژول Forum Enjin

همچنین بخوانید:
نحوه ایجاد یک انجمن به صورت رایگان.

وبلاگ نویسی

جدا از ماژول تالار گفتمان ، می توانید با نصب یک ماژول مربوطه و پر کردن آن با محتوای متمرکز بر کاربر ، وبلاگ خود را به وب سایت بازی خود اضافه کنید. این سیستم همچنین وبلاگ خود را دارد که در آن به روزرسانی ها و پست های منظم حاوی اخبار اخیر ، داده های مفید و سایر اطلاعاتی که کاربران علاقه مند هستند را منتشر می کند. توسعه دهندگان وب سایت سازنده وب سایت تمام تلاش خود را برای به روزرسانی وبلاگ به صورت منظم انجام می دهند تا حفظ کنند مشتریان آنها از آموزنده ترین اخبار و بروزرسانی های سیستم آگاهی دارند.

ماژول بلاگ Enjin

سرور صوتی مجتمع

به عنوان یک پلتفرم بازی ، آنجین با Server Voice Integrated همراه است که ارتباط صوتی بین گیمرها را تضمین می کند. سرورها کاملاً رایگان هستند زیرا این سیستم امکان تنظیم سرور صوتی خیره کننده Teamspeak 3 و همچنین سرورهای صوتی Mumble را تقریباً بدون هیچ تلاشی فراهم می کند. این امر باعث می شود تا به راحتی بتوانید کاربران وب سایت ، کانال ها ، مجوزها و ابزارهای خودکار را برای هدف ارتباط پیشرفته همگام سازی کنید.

ادغام بازی

با Enjin قادر خواهید بود ادغام های قدرتمندی را به وب سایت بازی های آماده خود اضافه کنید. این موارد شامل یک سرور Minecraft منفرد ، واردات Guild Armory و پشتیبانی اعضا و غیره می باشد. در دسترس بودن ابزار یکپارچه Enjin API باعث می شود اگر در لیست نیستید ، هر ماژول مورد نیاز خود را ایجاد کنید. این سیستم همچنین یکپارچه سازی سرور Twitch Streaming را فراهم می کند تا فرصتی برای پخش کانال خود در وب سایت فراهم کند.

اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی

این سیستم دسترسی به حساب های رسانه های اجتماعی سازنده وب سایت را در شبکه های اجتماعی اعطا می کند. از این گذشته ، هر عضو ثبت نام شده یک پروفایل شخصی ، دیوار ردیابی فعالیت ، سیستم پیام رسانی ، گزینه نمایش جایزه ، ویژگی چت زنده و موارد دیگر.

رمزگذاری SSL

سازنده وب سایت هنگام ایجاد وب سایت ، به طور خودکار SSL Certificate را متصل می کند. در صورت تمایل می توانید بعداً آن را غیرفعال کنید. برای بررسی وضعیت فعلی گواهینامه SSL خود ، می توانید به برگه HTTPS / SSL در بخش تنظیمات وب سایت دسترسی پیدا کرده و آن را از آنجا دریابید. نکته مهم ، اتصال گواهینامه SSL برای همه کاربران Enjin کاملاً رایگان است. هر گواهینامه به مدت یک سال فعال است و پس از آن قابل تمدید است. با این حال ، این سیستم از طولانی شدن گواهینامه در مدت 30 روز قبل از تاریخ انقضا آن اطمینان می کند.

فرم ساز

اگر ایده ای برای ادغام هر نوع شکلی در وب سایت بازی خود دارید ، Enjin به شما امکان می دهد بین دو نوع موجود ، یعنی فرم های عمومی و برنامه ها ، یکی را انتخاب کنید. فرم های عمومی را می توانید برای هر زمان که لازم باشد توسط کاربران وب سایت شما ارسال شود. این فرمهای تماس هستند که با توجه به نیازها و نوع وب سایت یا تخصص شما قابل تنظیم هستند. برای ساختن یک فرم عمومی و ادغام آن در وب سایت خود ، وظیفه شما این است که زمینه های از دست رفته مانند فرم سؤال یا عناصر دیگر را اضافه کنید.

سازنده فرم Enjin

درمورد فرم درخواست ، کسانی که قصد راه اندازی وب سایت راهنمای را دارند ، مفید است. دلیل این امر این است که این نوع فرم به کاربران امکان می دهد بازیکنان را به تیم های خود انتخاب و وصل کنند.

سیستم اعطای جایزه

با ارتقاء میزان جذابیت و محبوبیت انجمن بازی های خود ، می توانید سیستم جوایز و امتیازات را پیاده سازی کنید. این ممکن است به یک وسیله مفید برای جمع آوری کمک های مالی ، معرفی و توسعه یک نکته تبدیل شود & سیستم رتبه بندی و همچنین سایر مزایای غیرقابل انکار گیمرها مطمئناً قدردانی خواهند کرد. علاوه بر این ، می توانید لایک ها و برچسب های انجمن خود را برای راه اندازی سیستم رای گیری مستقل پیاده کنید. اینگونه است که شما می توانید تعامل مثبت میان کاربران را ترغیب کنید.

تجارت الکترونیک

Enjin امکان راه اندازی یک فروشگاه وب حرفه ای را فراهم می کند ، جایی که می توانید موارد مرتبط با بازی ، صفوف ، امتیاز اضافی ، لوازم جانبی و غیره را بفروشید. فروشگاه وب با طیف گسترده ای از ویژگی ها ، تعامل در بازی ، قابلیت استفاده بهتر و جهت گیری کاربر همراه خواهد بود. درگاه های پرداخت اصلی نیز در آنجا پشتیبانی می شوند تا بتوانید آنهایی را که واقعاً برای وب سایت بازی خود نیاز دارید انتخاب کنید. با توجه به گزینه پشتیبانی از اتوماسیون و یک سیستم امتیاز ، کلیه مشتریان ثبت نام شده برای شرکت در فرآیند خرید می توانند جوایز ، رتبه ها و سایر جوایز را دریافت کنند..

فروشگاه آنجین

همچنین بخوانید:
نحوه ساخت یک فروشگاه اینترنتی به صورت رایگان.

محافظت پیشرفته و امنیت وب سایت بازی

در حالی که حملات DDoS ممکن است امنیت وب سایت بازی شما را در معرض خطر قرار دهد ، توسعه دهندگان Enjin از قبل از آن مراقبت کرده اند. این سیستم محافظت DDoS با کیفیت برای همه جوامع بازی برای کاهش خطرات احتمالی ارائه می دهد. آنها حداکثر امنیت ، از جمله حملات مبتنی بر برنامه و شبکه و سایر تهدیدات احتمالی را فراهم می کنند.

سئو

Enjin یک سازنده وب سایت سازگار با سئو است که انواع مختلفی از نیازهای تبلیغ و بهینه سازی وب سایت شما را در بر می گیرد. برگه SEO یکپارچه اجازه می دهد تا برچسب های اصلی متا را پر کنید (عناوین ، توضیحات ، کلمات کلیدی) ، که بیشتر در مورد تمام صفحات وب سایت اعمال خواهد شد. در عین حال ، می توانید توضیحات متا و کلمات کلیدی را برای هر صفحه اضافه کنید. برای پیگیری عملکرد وب سایت ، نوسانات ترافیکی و وضعیت رتبه بندی سئو ، می توانید حساب Google Analytics را به هم وصل کنید. از این گذشته ، سازنده وب سایت به محض انجام کار با وب سایت به طور خودکار نقشه سایت را به موتورهای جستجو تولید و ارسال می کند.

برنامه های موبایل Enjin

سازنده وب سایت با برنامه های تلفن همراه برای iOS و اندروید و همچنین گزینه ادغام با خدمات Twitch. استفاده از این برنامه ها امکان دسترسی به وب سایت بازی شما را از هر نقطه جهان و در هر زمان امکان پذیر می کند. این در نهایت باعث صرفه جویی در تلاش و زمان کاربر می شود.

خلاصه ، Enjin یک سازنده وب سایت انعطاف پذیر و قدرتمند است که کار را در طاقچه خود انجام می دهد. به طور طبیعی ، فقط کاربران پیشرفته قادر خواهند بود تا از تمام ویژگی های آن با تمام توان استفاده کنند. با این وجود ، مبتدیان قادر خواهند بود به سرعت بر روی مجموعه اصلی از ویژگیهایی که سیستم با آن می توانند افتخار کنند ، تسلط داشته باشند.

طرح & قالب ها

مجموعه الگوهای Enjin غنی ، با کیفیت و گسترده است. در حال حاضر دارای بیش از 350 طرح است که به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. در اینجا 300 موضوع رسمی و 43 طرح بندی انجمن وجود دارد. علاوه بر این ، بسته به اشتراکی که می خواهید به آن ارتقا دهید ، می توانید از بین سه نوع قالب انتخاب کنید. بنابراین ، کاربران برنامه Premium فرصتی برای دسترسی به 159 طرح متنوع و تمام عیار دارند. کاربران طرح پیشرفته می توانند یکی از 343 طرح را انتخاب و تنظیم کنند ، در حالی که مشترکان برنامه رایگان می توانند تنها یکی از 57 قالب را انتخاب کنند.

Enjin Builder وب سایت - مضامین

تقسیم موضوعی الگو به محدود کردن جستجوی مناسب ترین طرح کمک می کند. شما می توانید هر قسمت از موضوع را تغییر دهید: هدر ، پاورقی ، قالب پنجره های بازشو و موارد دیگر.

هر عنصر تنظیمات خود را دارد: رنگ ، عرض / ارتفاع ، رنگ پس زمینه ، تورفتگی ، تراز ، فونت ، و غیره. شما همچنین می توانید الگوهای را با استفاده از رنگ بندی آنها مرتب کنید (کسانی که زمینه تیره ، شفاف یا سبک دارند) ، نام بازی ، محبوبیت ، قیمت و سایر پارامترها. هر طرح دارای حالت پیش نمایش است. حتی لازم نیست موضوعی را انتخاب کنید که مطابق بازی شما باشد. Enjin شامل امکانات پیشرفته ای برای شخصی سازی قالب است ، بنابراین ، به شما امکان می دهد تا با چند ترفند در ویرایشگر ، هرکدام از آنها را خودتان ایجاد کنید..

برای سفارشی کردن الگوی مورد نظر خود نیازی به مهارت برنامه نویسی ندارید. درعوض ، این سیستم به شما امکان می دهد تا قلم ها ، چیدمان ها ، رنگ ها و سایر عناصر لازم را برای ایجاد وب سایت خود شخصی سازی کنید. اگر هنوز هم می خواهید پروژه خود را عمیقاً شخصی سازی کنید و مهارت های طراحی وب را برای انجام این کار داشته باشید ، می توانید با استفاده از دانش CSS و JavaScript وب سایت بازی خود را ارتقا دهید. علاوه بر این ، شما همچنین فرصتی برای ساخت ماژول های سفارشی و ویژگی های بالا مربوط به وب سایت ، استفاده از API یکپارچه و جامع سیستم ارائه می دهید به طور پیش فرض.

توجه داشته باشید که تمام قالب ها خاص هستند. اگر تا به حال به وب سایت بازی دسترسی پیدا کرده اید ، می دانید منظورم چیست. چنین وب سایت هایی دارای ساختار مشخصی هستند که به هیچ وجه شبیه به هم نیستند: تعداد زیادی بلوک با اظهار نظر ، پیشخوان ، بررسی و سایر داده ها ، ستون های فرعی ، موارد منوی متعدد و غیره. به طور کلی ، یک ساختار توسعه یافته و پیچیده که حاوی اطلاعات زیادی است. . به هر طرحی که می خواهید بروید ، مطمئناً کیفیت آن بالاتر از حد متوسط ​​خواهد بود.

Enjin وب سایت ساز - ویرایشگر تم

من می گویم که هیچ تکه ای از استفاده از ویرایشگر موضوع نیست. این تنظیمات دارای بسیاری از تنظیمات است و یک کاربر بی تجربه می تواند به راحتی الگوهای را با تغییراتی که در نظر گرفته نشده است خراب کند. از طرف دیگر ، رابط کاربری برای کسانی که حداقل تصوری اندک در مورد عملکرد این نوع ویرایشگران دارند ، شهودی خواهد بود. بیشتر مضامین به دلیل جنبه های متمایز صنعت بازی از نظر ساختاری شبیه به هم هستند ، اما این واقعیت باعث نمی شود تا تصور عمومی در مورد این سرویس خراب شود.

پشتیبانی مشتری

تا آنجا که آنجین بیشتر بر نیازهای گیمرهای حرفه ای متمرکز است ، طیف گسترده ای از گزینه های پشتیبانی مشتری را ارائه می دهد. شما باید راه حلی را انتخاب کنید که برای نیازهای شخصی وب سایت شما مناسب باشد. در حال حاضر ، این سیستم اجازه می دهد تا راه حل های زیر را انتخاب کنید:

 • تماس با ما / ارسال فرم بلیط – می توانید زمینه های لازم را برای باز کردن یک درخواست پشتیبانی پر کنید (موضوع ، نوع وب سایت مربوط به نگرانی در مورد مسئله ، موضوع درخواست شما و همچنین جزئیات آن) پس از تکمیل فرم ، باید آنرا برای تیم پشتیبانی مشتری ارسال کنید.
 • مرکز هپ – این جایی است که می توانید در مورد کلیه بخش های سیستم و همچنین تفاوت های اساسی در استفاده از آن اطلاعات مفصلی کسب کنید. هر موضوعی که به شما علاقه مند باشد ، مطمئناً آن را در مرکز راهنمایی خواهید یافت. یک گزینه فیلتر جستجوی مناسب به شما امکان می دهد تا درخواست ها را مرتب کنید ، یکی از مواردی که در حال حاضر بیشتر برای شما مهم است را مشخص کنید. این در نهایت به صرفه جویی در تلاش و زمان شما کمک می کند.
 • وبلاگ – امکان مرور یک وبلاگ آموزنده با ده ها مقاله وجود دارد که به جنبه های جالب بازی و همچنین تفاوت های اساسی در توسعه وب سایت بازی ها می پردازد.
 • انجمن انجمن – سازنده وب سایت جامعه گسترده ای از انجمن را ارائه می دهد ، که همیشه آماده ارائه هرگونه توصیه ای برای شما است. بسیاری از موضوعات ، شعب و بخش های مربوط به سیستم وجود دارد که می توانید تعداد زیادی پست ارسال شده توسط اعضای انجمن را مرور کنید.
 • کانال یوتیوب – کانال YouTube Enjin ، که بطور منظم به روز می شود ، به چندین آموزش ویدئویی دسترسی پیدا می کند که روند استفاده از این پلتفرم را تسهیل می کند.
 • حساب های شبکه های اجتماعی – کاربرانی که به حساب های شبکه های اجتماعی سیستم دسترسی دارند ، می توانند هر وقت که بخواهند از اخبار جدید ، به روزرسانی ها ، رویدادها و سایر اطلاعات مربوط به پلتفرم آگاه شوند ، آنها را مرور کنند..

در کل ، پشتیبانی مشتری Enjin در سطح شایسته ای قرار دارد. با این حال ، به طور قطع فاقد چت زنده و کمک تلفنی برای مطابقت با نیازهای کاربران است.

برنامه ها & قیمت گذاری: انژین چقدر هزینه دارد?

Enjin تا زمانی که شما می خواهید می توانید رایگان استفاده کنید. این نرم افزار برای اتصال 20 ماژول ، برنامه موبایل ، انجمن ، جمع آوری کمک مالی ، فروشگاه آنلاین ، ادغام با خدمات رسانه های اجتماعی و یک گزینه اتوماسیون ارائه می دهد. در ابتدا یک دوره آزمایشی 14 روزه با دسترسی به اکثر ویژگی ها به شما داده می شود.

Enjin Builder وب سایت - قیمت گذاری

تا زمان بروزرسانی خدمات Enjin به عنوان بخشی از برنامه رایگان ارائه می شود. دامنه سفارشی فقط با برنامه های پرداخت شده قابل اتصال است.

همچنین بخوانید:
نحوه دریافت نام دامنه به صورت رایگان.

این سیستم دارای 2 طرح پرداخت شده (هنگام پرداخت یک سال 20٪ پس انداز می کنید):

 • پیشرفته (86.3 دلار در سال) – 5 اسلات TS3 یا سرور Mumble ، ایجاد 50 ماژول ، انجمن های موبایل ، ذخیره سازی فایل (5 گیگابایت) ، پهنای باند پرونده (25 گیگابایت) ، 5 اتوماسیون ، 5 اخطار & مجازات ها ، سیستم رأی دهی به انجمن ، دسترسی به همه ماژول ها ، ویرایشگر تم ، محافظت عادی از DDOS ، مدیر دامنه DNS ، سیاهههای وب ، API.
 • نهایی (287.9 ​​دلار در سال) – 25 حافظه TS3 یا سرور Mumble ، ایجاد ماژول نامحدود ، ماژول پشتیبانی بلیط ، ذخیره سازی فایل (50 گیگابایت) ، پهنای باند پرونده (150 گیگابایت) ، 100 اتوماسیون ، 100 هشدار & مجازات ها ، محافظت از Enterprise DDoS ، کنترل علامت تجاری ، Emojis های سفارشی ، پشتیبانی از اولویت ، استخدام اولویت ، سیاهههای مربوط به پیشرفت ، API و همه مضامین حق بیمه.

برنامه های پرداخت شده در هزینه و مجموعه ویژگی های ارائه شده تفاوت قابل توجهی دارند. با برنامه های پرداخت شده می توانید یک سیستم بلیط کامل را به سایت خود وارد کنید (برابر با zendesk) ، سازنده فرم درخواست ، و ماژول ویکی. این موارد برای سایت بازی بسیار توصیه می شود – تعداد زیادی از گیمرها سوالات زیادی دارند. و اگر آنها می توانند پاسخ را در وب سایت شما پیدا کنند – مخاطبان بزرگی خواهید داشت.

بزرگترین نقطه ضعف برنامه Free عدم گزینه اتصال دامنه سفارشی است ، به همین دلیل ساخت وب سایت کاملاً کامل بر روی آن غیرممکن است. برای شروع کار با این سیستم یا ایجاد یک وب سایت آماتور برای برقراری ارتباط با دوستان اصناف و تقویت شهرت آن خوب است. برای اجرای یک پروژه جدی باید به روزرسانی کنید.

نتیجه گیری بررسی Enjin

Enjin محصولی است که با هدف مخاطبان باریک گیمرها طراحی شده است. در آنجا می توانید یک وب سایت بازی با هر سطح پیچیدگی ایجاد کنید. این سیستم هر آنچه شما ممکن است برای این منظور لازم داشته باشید را دارد. و حتی بیشتر. نام بردن از هر رقیب مناسبی برای این سرویس دشوار است.

Enjin هنگام انتخاب کانون وب سایت آینده خود ، کار خوبی را انجام داده است: نوع ، بازی و سرور آن. بانک اطلاعاتی بسیار گسترده است. مطمئناً مواد و الگوی بازی مورد نیاز را پیدا خواهید کرد. با Enjin تقریبا بلافاصله یک وب سایت آماده برای رفتن دریافت خواهید کرد که با توجه به نیاز شما قابل تنظیم است. ای کاش داشبورد آسانتر و بصری بود. اما نکته خوب این است که کاملاً مجهز به ویژگیهای مفید است.

در این حالت ، پیچیدگی نسبی آنجین یک اثر جانبی از پتانسیل سیستم است. به غیر از این ، استخوان بیشتری برای انتخاب ندارم. من این سازنده وب سایت را دوست داشتم اگر هدف شما ایجاد وب سایت بازی است ، من Enjin را توصیه می کنم.

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map