مرور وبلیوم

بررسی وبلیوم


Weblium – ابزاری برای ساخت وب سایت فوق العاده آسان است که به منظور کمک به افراد در ساخت وب سایت های کوچک و با کیفیت بالا و متشکل از یک صفحه واحد ، طراحی شده است. این پلتفرم کالاهایی خواهد بود برای افرادی که به دنبال الگوهای آماده استفاده هستند و به رغم نوع سیستم عامل ، حامل یا وضوح صفحه نمایش در همه دستگاه ها به همان اندازه خوب اجرا می شوند. در عین حال ، وبلیوم می تواند راه حل خوبی برای کاربرانی باشد که می خواهند سایت های خود را از ابتدا بسازید و منتشر کنید در هیچ زمان و در همه.

این سیستم دارای یک ناظر طراحی هوش مصنوعی است که به شما کمک می کند علاوه بر یک برنامه رایگان ، از سبک وب تطبیق در همه بلوک ها همگام باشید. این فقط برای پروژه های کوچک و سبک خوب خواهد بود. وبلیوم چندین برنامه با هزینه بیشتر برای کسانی که مشتاق راه اندازی فروشگاه های دیجیتال کوچک هستند برای فروش آنلاین محصولات ارائه می دهد.

در مورد اوراق بهادار حرفه ای ، وبلاگ ها ، کارت ویزیت یا وب سایت های کسب و کار کوچک ، Weblium به احتمال زیاد کار خواهد کرد. بیایید نگاهی دقیق تر به ویژگی ها و ابزار ارائه شده ارائه دهیم.

مزایا و معایب

Weblium ارزش دارد که به کاربرانی که نیازی به تنوع ویژگی و قابلیت های گسترده ندارند ، توجه کند. اگرچه از نظر انعطاف پذیری و گسترش بیشتر کمی محدود به نظر می رسد ، اما هنوز هم می تواند مزایای آن را داشته باشد.

طرفداران:
منفی:
&# x2714؛ طراحی شیک.
&# x2714؛ فرآیند ویرایش ساده و سریع.
&# x2714؛ برنامه رایگان و گزینه های رایگان مانند SSL ، میزبانی ابری و دامنه.
&# x2714؛ قالب های حرفه ای با طراحی تطبیقی.
&# x2714؛ ناظر طراحی AI.
good فقط برای وب سایت های کوچک و یک صفحه ای خوب است.
integration قابلیت های ادغام محدود.
plans برنامه استودیو وب Prisy.

این برای چه چیز خوب است?

این سکوی نیازهای افراد و کارآفرینان را برآورده می کند. از یک طرف ، بسیار عالی عمل می کند استفاده شخصی هر زمان که نیاز به ایجاد یک سبد شیک یا نمایندگی تجارت کوچک خود به صورت آنلاین داشته باشید. همچنین این نرم افزار برای ایجاد صفحات فرود جذاب مناسب است. این سیستم اخیراً برخی از قابلیت های تجارت الکترونیکی را برای ساخت و راه اندازی فروشگاه های کوچک آنلاین فراهم کرده است.

در نتیجه ، Weblium به عنوان یک وب سایت سازنده انعطاف پذیر انتخاب می شود که می تواند یک انتخاب عالی برای صاحبان مشاغل ، افراد ، بازاریاب ها و فریلنسرهایی باشد که مشتاق ایجاد وب سایتهای خوب برای مشتریان خود هستند. سازنده وب سایت به دانش فنی خاصی احتیاج ندارد. برای مثال ، ایجاد یک صفحه غیرمستقیم آماده برای رفتن به یک تکنسین حدود یک ساعت زمان خواهد برد.

بنابراین ، با اطمینان می توان گفت که Weblium می تواند برای پروژه های مختلف و انواع وب سایت مورد استفاده قرار گیرد در حالی که بازخورد فنی لازم نیست.

راحتی در استفاده

شما از قبل می دانید که Weblium به مهارت های فنی و کد نویسی نیاز ندارد. علاوه بر این ، از آن استفاده کرد عملکرد مبتنی بر هوش مصنوعی برای ایجاد وب سایت های آماده در حال حرکت. فرایند ساخت و ساز از ابتدا بیش از 3 ساعت به شما زمان نخواهد برد یا شما برای الگویی از پیش طراحی شده تصمیم می گیرید و یا از ابتدا ساخت سایت جدید را شروع می کنید.

ویرایشگر وبلیوم

اما قبل از ورود به ویرایشگر وب سایت ، شما باید یک ثبت نام ساده را تکمیل کرده و در مورد پروژه آینده به چندین سوال پاسخ دهید.

شروع شدن

اول از همه ، کاربر نیاز به ثبت نام دارد. این روند با ورود به حساب Google یا Facebook قابل انجام است. راه دیگر نشان دادن ایمیل و رمز عبور خود است. اولین نوع سریعتر است ، زیرا ممکن است سریعاً وارد فرایند ساخت وب سایت شوید.

ثبت وبلیوم

در مرحله بعدی از یک کاربر خواسته می شود اطلاعات اولیه راجع به پروژه ارائه دهد. این سیستم چندین گزینه معمولی برای مشخص کردن اینکه شما کیستید ارائه می دهد. این گزینه ها عبارتند از:

 • بازاریاب.
 • صاحب مشاغل.
 • طراح وب.
 • دیگر.

اطلاعات Weblium در مورد مرحله 1 مرحله

قدم بعدی این است که مشخص کنید که حداقل مهارتهای فنی ابتدایی دارید یا اینکه کاملاً تازه وارد هستید. به عنوان مثال ، اگر شما در طراحی و کد نویسی وب خوب هستید ، باید “ساختمان وب سایت ها را به صورت حرفه ای” انتخاب کنید. کسانی که دانش کمی در مورد کد نویسی دارند ، از “چند بار استفاده از WordPress” قدردانی می کنند. کاربرانی که مهارت های فنی صفر دارند باید انتخاب کنند “هرگز قبل از این وب سایت ایجاد نکنید”.

اطلاعات Weblium در مورد پروژه مرحله 2

در آخر ، باید مشخص کنید که چه کسی قصد ساخت وب سایت را دارید. یا قصد دارید به عنوان یک فریلنسر یا از طریق آژانس اقدام به ایجاد سایتهایی برای مشتریان کنید یا سایتی برای استفاده شخصی بسازید یا تجارت را به صورت آنلاین نمایندگی کنید.

اطلاعات Weblium در مورد پروژه مرحله 3

صادقانه بگویم ، مهم نیست که در طی مراحل ثبت نام چه گزینه هایی را انتخاب می کنید. از همان ابتدا به همان ابزار ویرایش و لیست الگوهای دسترسی پیدا خواهید کرد. این ویژگی ها طبق برنامه ای که بعدا خریداری می کنید تغییر خواهند کرد. یک آزمایش رایگان با وجود اهدافشان برای همه کاربران یکسان است.

ویرایش وب سایت

بنابراین ، اکنون می توانید لیست قالب ها را مشاهده کنید. کاربران ممکن است ساخت وب سایت را از حالت خالی شروع کنند. اما اگر به یک سایت برای استفاده شخصی نیاز دارید ، هیچ اتلاف وقت ندارید ، زیرا Weblium انتخاب متنوعی از چیدمان را ارائه می دهد. در اینجا می توانید الگوهای پاسخگوئی را مشاهده کنید که به چندین دسته مختلف اعم از فروشگاه ها و اوراق بهادار گرفته تا رویدادها و مدل های املاک تقسیم می شوند..

Weblium وب سایت خالی ایجاد کنید

هر طرح را می توان در مرحله بعدی ویرایش مشاهده و تنظیم کرد. یکی از دروغ های خود را انتخاب کرده و دکمه “ویرایش” را فشار دهید تا وارد سازنده وب سایت شوید. Weblium یک نرم افزار کاملاً برجسته کشیدن و رها کردن است. کاربر ممکن است از میان بلوک های سفارشی یکی را انتخاب کند ، آنها را به صفحه اضافه کند ، ویرایش و تنظیم مجدد کند. این سیستم دارای یک عملکرد جداگانه برای مدیریت کلیه بلاک های وب سایت در یک صفحه واحد است. شما می توانید آنها را به هر کجا که نیاز دارید و همچنین تغییر اندازه دهید ، تغییر دهید. بسیار آسان به نظر می رسد.

پیش نمایش وبلیوم

اگر به یک بلوک جدید نیاز دارید ، روی صلیب کلیک کنید. این سیستم عامل با عناصر مختلف صفحه ، شما را به کتابخانه ماژول هدایت می کند. در اینجا ما برخی از هدرها ، بخشهای ویژگی ، بلوکهای CTA ، فرمهای تماس ، ماژولهای “About” و غیره داریم. مجموعه جداگانه‌ای از عناصر اضافی با پاداش ، شمارش معکوس یا فیدهای مورد نیاز بازاریابی وجود دارد (به عنوان مثال برای یک صفحه فرود محصول یا پیشنهاد ویژه شخصی شده).

وبلیوم بلوک اضافه کنید

وقتی سرانجام تمام بلوک های لازم را در کنار هم قرار دادید ، می توانید با اضافه کردن متن ، تغییر تصاویر ، تغییر اندازه و تغییر مکان مجدد ، آنها را ویرایش و تنظیم کنید. Weblium با یک ابزار ساده برای مدیریت منوی وب سایت ارائه می شود. می توانید موارد منو را به راحتی اضافه کنید ، پیوندهای لنگر را اضافه کنید ، اقدامات کلیک را تغییر دهید و موارد دیگر. کاربران ممکن است موردی را که می خواهند مخفی شوند یا نمایش دهند انتخاب کنند.

ویرایشگر منوی وبلیوم

روند کلی ویرایش بسیار ساده به نظر می رسد. تنها اشکال اینجاست که برخی از ویژگی ها در صفحه های جداگانه در دسترس هستند. این بدان معناست که شما باید هر بار که می خواهید یک ماژول جدید اضافه کنید یا مرتب آن را به صورت صحیح تنظیم کنید ، بین ویندوزهای مختلف جابجا شوید. از طرف دیگر ، ویرایش درون خطی به شما امکان می دهد تمام تغییرات را بصورت خودکار و بدون نیاز به انتشار مجدد کلیه صفحات ذخیره کنید.

زندگی می کنند

وب سایت شما آماده است فقط یک کار وجود دارد که شما باید انجام دهید. به تنظیمات وب سایت بروید و اطلاعات کلی را پر کنید. کاربران می توانند عنوان و توضیحات وب سایت را نشان دهند ، فاویکون را بارگذاری کرده و دامنه را به هم وصل کنند. به هر حال ، این پلتفرم دارای ویژگی رایگان دامنه 1 ساله. با این حال ، فقط در برنامه Pro موجود است. ما قیمت وبلیوم را کمی بیشتر شرح خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

وبلیوم به صورت زنده ادامه می یابد

بعد از اتمام تمام اقدامات ، پیش نمایش وب سایت خود را فشار داده و دکمه “انتشار” را فشار دهید.

امکانات & انعطاف پذیری

کاربران Weblium قادر خواهند بود سازنده وب سایت را در یک حالت آزمایش امتحان کنند. یک برنامه رایگان برای شروع وجود دارد. متأسفانه ویژگیهای کافی را در اختیار شما قرار نمی دهد ، بنابراین به ناچار مجبور خواهید بود که با یک بسته کامل از عملکرد سیستم عامل ، به یک برنامه Pro بروید. با یک برنامه ارتقا یافته چه خواهید کرد?

ویژگی وبلاگ نویسی

ایجاد یک وبلاگ با Weblium بسیار آسان است. به سادگی نام نویسنده را تنظیم کنید ، پیش نویس ارسال را انتخاب کنید یا شروع به ایجاد یک مقاله جدید از ابتدا کنید. داشبورد تعداد پستهای منتشر شده قبلی و همچنین میزان پیش نویس های آماده استفاده را نمایش می دهد.

وبلاگ نویسی وب

تنظیمات پیشرفته ارسال امکان ویرایش عنوان سئو یا تنظیم عنوان دلخواه را ممکن می کند. علاوه بر این ، می توانید آدرس URL را تغییر دهید ، یک تصویر پیش نمایش تنظیم کنید ، توضیحات پست را تایپ کنید ، و غیره. اگر نمی خواهید موتورهای جستجو آن را رتبه بندی کنند ، می توانید با یک کلیک مقاله را از نتایج جستجو پنهان کنید..

پست ویرایش وبلیوم

تجارت الکترونیک

اگرچه Weblium راه حل تجارت الکترونیکی مخصوص به خود را ارائه نمی دهد ، کاربران هنوز هم فرصتی برای ساخت فروشگاه های دیجیتالی و فروش محصولات را بصورت آنلاین شروع کنید. این جایی است که ادغام شخص ثالث می تواند این ترفند را انجام دهد. به خاطر داشته باشید که سازنده وب سایت گزینه کد ورودی را دارد. به عبارت دیگر ، شما می توانید هر قطعه کد را در هر کجا که می خواهید در وب سایت قرار دهید.

یکی از ساده ترین راه ها برای ادغام یک فروشگاه آنلاین آماده ، انتخاب کردن است اویید. افزونه تجارت الکترونیک نه تنها برای پیاده سازی ساده است بلکه به شما امکان می دهد تا 10 محصول اضافه کنید ، که برای شروع کار با یک فروشگاه آنلاین کوچک کافی است. بسیار توصیه شده!

دنباله اجتماعی

هر قالب یا وب سایت Weblium با جعبه یکپارچه “Follow Us” همراه است که می توانید پیوندهای مربوط به حسابهای اجتماعی متصل را نشان دهید تمام آنچه شما نیاز دارید این است که نوع سیستم عامل را از لیست کشویی انتخاب کرده و پیوندی به آن وارد کنید. کادر با پیوند رسانه های اجتماعی به طور خودکار در وب سایت شما نمایش داده می شود. به غیر از شبکه های اجتماعی اصلی در اینجا ، ما خدمات پخش موسیقی و فیلمبرداری ، پیام رسان ها و ابزارهای دیگر داریم. آنها به شما کمک می کنند تا بازدید کنندگان را همیشه درگیر نگه دارید.

پیوندهای اجتماعی وبلیوم

برنامه های تحلیلی

کاربران می توانند با کمک برنامه های تحلیلی یکپارچه ، بر ترافیک وب سایت و سایر پارامترهای مهم نظارت کنند. علاوه بر پیکسل فیس بوک ، می توانید از بین همه سیستم عامل های اصلی ردیابی که توسط Google و Yandex ایجاد شده اند ، انتخاب کنید (برای پیگیری تعامل در رسانه های اجتماعی) و دیگران. برای فعال کردن سرویس ، فقط باید شناسه برنامه را وارد کنید.

تحلیلی وبلیوم

مدیریت فرم و ادغام

رشد یک لیست پستی می تواند برای تجارت شما بسیار حیاتی باشد. ممکن است شما به ابزارهای ویژه بازاریابی ایمیلی از جمله MailChimp ، Zapier ، و غیره نیاز داشته باشید. آنها نه تنها هنگام ارسال خبرنامه یا پیشنهادهای شخصی بلکه در هنگام جمع آوری بازخورد مشتریان عملکرد خوبی دارند. وبلیوم علاوه بر عملکردی که داده های دریافت شده را به پیام رسان تلگرام شما ارسال می کند ، همه آنها را در اختیار دارد.

ادغام وبلیوم

راه حل برچسب سفید

این پلتفرم آژانس White Label را معرفی می کند. ایده خوبی برای کسانی که می خواهند هنگام ارائه خدمات به مشتریان از منابع و عملکرد Weblium بهره مند شوند. راه حل مناسب خواهد بود:

 • فریلنسرها کسانی که می خواهند وب سایت های پاسخگو و به روز را برای مشتریان خود ایجاد کنند. چندین ساعت طول می کشد تا بتوانید یک پروژه آماده به کار را با آگهی های حذف شده Weblium انجام دهید.
 • استودیو وب متشکل از 7-10 نفر است که تصمیم به همکاری در تیم گرفتند راه اندازی کسب و کار طراحی وب. راه حل White Label امکان تکمیل حداکثر 10 پروژه مختلف را همزمان فراهم می کند.
 • آژانس های بزرگ ابزارهای مدیریت مشارکتی و گردش کار پیشرفته ای را ارائه می دهد تا به طور همزمان در چندین پروژه پیچیده در گروه ها فعالیت كنند.

این راه حل امکان دسترسی به بیش از 150 قالب سکوی با امکان ایجاد سایتهای مارک دار در ساعت ها را فراهم می کند.

طرح & قالب ها

Weblium دارای چند قالب زیبا و شیک است. آنها پاسخگو هستند و می توان از انواع مختلف دستگاه های تلفن همراه از جمله تبلت و تلفن های هوشمند پیش نمایش کرد. طرح بندی های موجود اولین تصور خوب را ایجاد می کند. همه مضامین از ویرایشگر در دسترس هستند. آنها به دسته ها تقسیم می شوند و با ماژول های آماده ، عناصر صفحه و بلوک ها ارائه می شوند. بنابراین ، شما مجبور نیستید کارهای شخصی سازی زیادی انجام دهید.

طراحی وبلیوم

همچنین ، این سیستم از فناوریهای پیشرفته ای برای اطمینان از سایتهای خوش ذوق که از آخرین روند طراحی پیروی می کنند ، استفاده می کند. جدا از انیمیشن و جلوه های بصری ، کاربران علاوه بر برخی از کارکردهای عالی دیگر ، از طراحی طراحی مبتنی بر هوش مصنوعی نیز قدردانی می کنند. آنها شامل موارد زیر هستند:

 • ناظر طراحی AI&# x2122؛ – ایده اصلی این ابزار هوش مصنوعی ایجاد سبک تطبیق برای وب سایت شما بر اساس بلوک ها و مطالبی است که شما اضافه می کنید. تمام بخش های سایت را مطابق با سبک انتخابی تنظیم می کند. فرقی نمی کند چه تغییری ایجاد کنید ، تصویر کلی به نظر هماهنگ و مرسوم است.
 • بلوک های قابل تنظیم – شما حتی اگر تصمیم به انتخاب یک الگوی آماده برای استفاده دارید ، محدود به یک طرح واحد نیستید. شما هنوز هم می توانید آن را با هر بلوک قابل تنظیم از لیست سفارشی کنید. هر عنصر جدید به طور خودکار یک سبک منطبق را برای دیدار با مفهوم سایت شما دریافت می کند.
 • کیت UI هوشمند – ارائه شده توسط سازنده وب سایت ، Smart UI Kit امکان تغییر دکمه ها ، فرم ها ، نقشه های رنگی و پس زمینه را در یک نوار ابزار واحد آسان می کند. این سیستم خطاها و خطاهای احتمالی را شناسایی و برجسته می کند تا از 100٪ محتوای بی عیب و نقص و خواندن و درک آن اطمینان حاصل کند.
 • ویژگی-آیا-برای-من – Wemblium استودیوی طراحی خاص خود را برای کسانی که نمی خواهند از کلیه مراحل ساخت وب سایت برون سپاری کنند ، دارند. به سادگی با ارسال یک باند ، نمونه اولیه سایت شامل طراحی سفارشی ، آرم شرکت منحصر به فرد با یک مدیر شخصی و برنامه نویسی درج می شود. این ویژگی بسته به نوع پروژه در چندین برنامه ارائه می شود.
 • کد سفارشی – یک کاربر می تواند یک کد دلخواه را به وب سایت اضافه کند. این ویژگی فقط در یک حالت Pro کار می کند.

این پلت فرم استفاده می کند فن آوری های سریع پاسخگو برای اطمینان از عملکرد خوب سایت از طریق رایانه شخصی یا لپ تاپ و همچنین دستگاه های تلفن همراه. این امر منجر به یک فرآیند بارگیری بسیار روان می شود.

پشتیبانی مشتری

هنگام استفاده از Weblium به سختی به کمک نیاز خواهید داشت. با این حال ، اگر هنوز مشکلی وجود دارد که باید آن را برطرف کنید ، این پلتفرم راه های مختلفی برای حل مشکل ارائه می دهد:

 • پشتیبانی زنده – از طریق چت زنده با نمایندگان شرکت در تماس باشید. معمولاً متخصصان پشتیبانی 10-15 دقیقه طول می کشد تا پاسخ دهند.
 • آموزش تصویری – هنگامی که خود را در صفحه اصلی پیدا کردید ، فیلم هایی با دستورالعمل گام به گام نحوه شروع کار را مشاهده خواهید کرد. کاربران لازم نیست که در بخش جداگانه آن را جستجو کنند.
 • وبلاگ ها و راهنماها – هر دو به عنوان منبع اضافی از اطلاعات مفید هستند.

نکته بد این است که ما در واقع بخش تماس و همچنین ایمیل یا تلفن را پیدا نکردیم تا به روشی دیگر ارتباط برقرار کنیم.

برنامه ها & قیمت گذاری: وبلیوم چقدر هزینه دارد?

در ابتدا ، Weblium با برنامه صفر هزینه و قیمت های پایین ، شبیه سازنده وب سایت مقرون به صرفه است. اما این تنها تا زمانی که شما به خدمات عمیق تر شیرجه بزنید. اول از همه ، سه بسته اولیه وجود دارد که عبارتند از:

 • برنامه رایگان بدون هیچ هزینه ای با یک دامنه وب تبلیغات و تبلیغات سفارشی.
 • برنامه حرفه ای با پرداخت 8.25 دلار در هر ماه وقتی سالانه پرداخت می شود. این شامل تمام Webliu ، ویژگی های علاوه بر دامنه 1 ساله رایگان است.
 • Landing Pro یک برنامه زمان زندگی است که طول عمر آن 196 دلار است. دامنه رایگان ندارد در حالی که ذخیره سازی آن 120 مگابایت محدود است.

قیمت گذاری وبلیوم

توجه داشته باشید: برنامه رایگان و Pro هر دو دارای فضای ذخیره نامحدودی هستند.

اما در صورت نیاز به کمک حرفه ای برای ایجاد صفحات فرود حرفه ای ، قیمت ها فوراً بالا می روند. صفحه فرود تنها ساخته شده توسط متخصصان وبلیوم از شما 124 دلار هزینه خواهد داشت. در صورت نیاز به 10 صفحه ، آماده پرداخت 224.20 دلار صفحه فرود 399 دلار برای شما می شود.

قیمت گذاری وبلیوم

راه حل سفید لیبل در سه برنامه اصلی نیز موجود است:

 • پایه ای برای آزادکاران ماهانه 24 دلار هزینه دارد.
 • رشد استودیوهایی طراحی شده یا استودیوهایی که هر ماه 49 دلار هزینه دارند.
 • شرکت، پروژه برای آژانس های بزرگتر با هزینه 89 دلار در هر ماه است.

نمونه وب سایت وبلیوم

وب سایت شرکت کوچک

وب سایت شرکت کوچک

مثال وب سایت تجاری

مثال وب سایت تجاری

مثال وب سایت تجارت الکترونیک

مثال وب سایت تجارت الکترونیک

نتیجه گیری بررسی وبلیوم

وبلیوم سریع و سریع است راه حل مقرون به صرفه در مورد پروژه های کوچک این سیستم ممکن است شامل وبلاگ ها ، اوراق بهادار ، سایت های نمایندگی مشاغل ، کارت های رویداد و غیره باشد. این سیستم برای محصولات یک صفحه ای مناسب است که هیچ وقت راه اندازی نشوند. استفاده از آن با مجموعه ای از توابع طراحی بسیار آسان است تا سبکی منحصر به فرد برای وب سایت خود ایجاد کنید.

با این وجود ، در صورت نیاز به سایت یا پروژه پیچیده تری که در آینده به گسترش بیشتری نیاز داشته باشد ، کار سختی نخواهد بود. این تنظیمات پیشرفته سئو یا ویژگی های تجارت الکترونیک. در این حالت شما باید از راه حل های شخص ثالث برای اتصال فروشگاه اینترنتی به وب سایت خود استفاده کنید.

اکنون Weblium را امتحان کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map