بررسی BigCommerce

BigCommerce – یک راه حل SaaS برای ساخت فروشگاه های آنلاین و فروش کالاهای دیجیتالی و فیزیکی در وب است. این پلت فرم با انتخاب ویژگیهای تجارت الکترونیکی سفارشی و قالب های به خوبی طراحی شده ، نام خود را ایجاد کرده است. در عین حال ، با ابزارهایی برای بازاریابی و تبلیغ فروشگاه آنلاین شما علاوه بر قابلیت توسعه وب زرنگ و دانا ، برای کاربران باتجربه و دارای پیشینه فنی خوب ارائه می شود.


با وجود این واقعیت ، این پلت فرم ادعا می کند که برای کاربران بدون مهارت طراحی جامع و توسعه وب طراحی شده است ، برخی از کاربران در مورد محدودیت موضوع ، سیاست قیمت گذاری و عدم وجود ویژگی های پیشرفته برای مدیریت فروشگاه های دیجیتال خود شکایات مختلفی دارند..

در این بررسی خاص ، ما فقط برخی از ویژگی های سیستم عامل را بررسی نمی کنیم ، بلکه حقیقت این ادعاهای منفی را نیز تعریف خواهیم کرد. شما می آموزید که از نظر پیچیدگی و سایر بلوک های احتمالی در راه فروش محصولات آنلاین با BigCommerce چه چیزی را انتظار داشته باشید.

1. سهولت استفاده

BigCommerce یک بستر مبتنی بر ابر است و مجموعه ای از ابزارها را برای مراقبت از کالاهای خود ، مدیریت محصولات و سفارشات ، استفاده از ابزارهای تحلیلی و غیره از این نقطه نظر ارائه می دهد ، این سرویس بسیار واضح و ساده است. این روند به مهارت خاصی نیاز ندارد. به شروع کنید با استفاده از فروشگاه آنلاین خود از ابتدا باید چندین مرحله آسان را انجام دهید:

مرحله 1 – ثبت نام کنید

ثبت نام. در این مرحله فقط باید نام فروشگاه خود و همچنین برخی جزئیات شخصی را ذکر کنید. نیازی به مقابله با تنظیمات از ابتدا نیست.

مرحله 2 – وارد داشبورد شوید

با فشار دادن دکمه “اکنون فروشگاه من را ایجاد کنید” ، با داشبورد با تمام ویژگی های نمایش داده شده در یک مکان ، فوراً به صفحه منتقل می شوید. در مورد کنترل پنل ، به نظر می رسد کاملاً بصری با طراحی کاربر پسند امکان دسترسی به هر بخش لازم برای مدیریت سفارشات ، بررسی ترافیک سایت و آمار و غیره را دارد..

داشبورد بزرگ تجارت

خبر خوب دیگر این است که شما به طور پیش فرض لیستی از محصولات نمونه را خواهید داشت. هر محصول دارای طیف وسیعی از پارامترهای مختلف است. شما می توانید به معنای واقعی کلمه همه چیز را از تصاویر ، فیلم ها و موجودی گرفته تا قوانین محصول هوشمند اضافه کنید. به عنوان مثال ، اگر مشتری بیش از 150 دلار هزینه کند ، حمل و نقل رایگان دریافت می کند.

مرحله 3 – از کنترل پنل استفاده کنید

پس از اینکه به عملکرد سیستم عامل عادت کردید ، ممکن است شروع به کار با کنترل پنل کنید. در اینجا می توانید محصولات و مشتریان را جستجو کرده و همچنین با ضربه زدن روی نماد اصلی فروشگاه ، آمار فروشگاه عمومی را مرور کنید. این سیستم از آخرین بازدید شما آخرین اخبار و آخرین تغییرات را به شما اطلاع می دهد.

مشتریان داشبورد Bigcommerce

این سیستم کار با محتوا را آسان می کند. به سادگی بر روی بخش “محتوا” کلیک کنید تا تصاویر جدید و عکس های محصول اضافه شود ، توضیحات را به روز کنید ، متن های جدید را تغییر دهید یا اضافه کنید ، پست های وبلاگ را منتشر کنید ، و غیره. تنظیمات به شما امکان می دهد روند صورتحساب را تنظیم کنید ، سیستم های پرداخت را پیکربندی کنید ، با برنامه های نصب شده کار کنید و اضافه کنید. بخش ها و غیره. بخش بازاریابی برای ایجاد برنامه های جدید وفاداری ، تبلیغات سفارشی شده ، کوپن و موارد دیگر که باعث ایجاد ترافیک بیشتر به فروشگاه شما می شود ، مناسب است..

مرحله 4 – فروشگاه خود را راه‌اندازی کنید

به محض اتمام کار با پیش تنظیمات ، می توانید دکمه “پرتاب” را فشار داده و با فروشگاه دیجیتالی آماده خود به صورت آنلاین بروید.

همانطور که مشاهده می کنید ، شروع کار بسیار آسان است. با این حال ، در این مرحله ، سهولت استفاده BigCommerce به پایان می رسد. راه‌اندازی فروشگاه دیجیتالی شما حتی اگرچه چارچوب جدید این پلتفرم همچنین به عنوان شناخته شده وجود دارد ، یک دردسر است شابلون. غیر تکنسین ها ترفند طراحی را بسیار دشوار می کنند. اینجاست که شما به کمک طراحان وب حرفه ای احتیاج دارید.

اگرچه دسترسی به API در مقایسه با دیگر راحت تر است سیستم عامل های تخصصی تجارت الکترونیک. از طرف دیگر ، این واقعیت فضای بیشتری را برای شخصی سازی در اختیار شما قرار می دهد ، زیرا برخی ممکن است الگوهای سفارشی را کمی محدود کنند. اطلاعات بیشتر در مورد این مورد زیر.

2. ویژگی ها & انعطاف پذیری

BigCommerce هنوز یکی از سریعترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی موجود در وب است. این کار عملکرد سریع وب سایت را تضمین می کند ، که قطعاً از نظر رقابت اهمیت دارد. جدای از گزینه های اصلی فروشگاه های دیجیتالی ، این سیستم دارای قابلیت های پیشرفته ادغام ، بازاریابی و راه حل های تبلیغاتی ، در دسترس بودن افزونه ها و موارد دیگر.

ویژگی های تجارت الکترونیکی پایه:

 • کتابخانه محصول – BigCommerce با چند کلیک مرور و تنظیم لیست محصولات را آسان می کند. موجودی امکان ردیابی تعداد کالاها را آسان می کند ، به سرعت بارگیری کالاهای جدید ، به روزرسانی پارامترهای حیاتی و تنظیم قوانین انعطاف پذیر محصول بسته به استراتژی های بازاریابی شما.
  محصولات داشبورد Bigcommerce
 • حمل دریایی – این پلت فرم برای اطمینان از حمل و نقل سریع و ایمن ، فناوری های جدیدی را پیاده سازی کرده است. از این پس ، کاربران علاوه بر UPS ، DHL و برخی خدمات تحویل دیگر ، می توانند FedEx را برای نقل قول های حمل و نقل تنظیم کنند. کنترل پنل دارای یک بخش جداگانه برای تنظیم جزئیات حمل و نقل و موجودی است. با این حال ، این سیستم نسبتاً جدید است. ممکن است تنظیم مجدد جزئیات حمل و نقل در مورد موردی که می خواهید روش تحویل یا شرکت را تغییر دهید ، دشوار باشد. در عین حال ، باید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات صحیح در صفحه محصول نمایش داده شده است.
 • SEO و بازاریابی – کاربران نباید از نظر تنظیمات SEO انتظار زیادی داشته باشند ، اما بسیار اساسی به نظر می رسند. شما می توانید صفحه عنوان و توضیحات و همچنین URL سن محصول را ویرایش کنید. فضایی برای نشان دادن کلمات کلیدی متا نیز وجود دارد.
  بازاریابی داشبورد Bigcommerceاز طرف دیگر ، شما از راهکارهای بازاریابی چند کاناله گرفته تا تبلیغات رسانه های اجتماعی ، تمام وسایل لازم را در اختیار دارید. آنها به شما اجازه می دهند وفاداری مشتری را بهبود بخشید. ابزارهای تبلیغاتی ایجاد تبلیغات تبلیغاتی جدید با تخفیف ویژه ، پیشنهادهای شخصی را آسان می کنند.
 • صورتحساب – BigCommerce برای پردازش پرداخت ، قابلیت های مختلف ادغام با سیستم های اصلی پرداخت را دارد. آنها شامل PayPal ، Stripe ، Square یا Amazon Pay می شوند. روشهای پرداخت ذکر شده در بالا ممکن است بدون هیچ گونه هزینه اضافی یا هزینه ای یکپارچه شوند. اگر می خواهید تجربه کاربران انعطاف پذیر تری ارائه دهید ، باید آماده پرداخت باشید. به عنوان مثال ، ادغام Braintree برای کارتهای اعتباری علاوه بر این ، برای هر تراکنش 2.9٪ هزینه به همراه 0.30 دلار را شامل می شود که هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده را شامل نمی شود. از طرف دیگر ، BigCommerce به شما امکان می دهد ارز ، هزینه حمل و نقل و غیره را تغییر دهید.

ویژگی ها و افزونه های اضافی:

 • وارسی – جدا از ادغام روش پرداخت ، این پلتفرم دارای برخی از ویژگی های پرداخت صحیح است. این موارد شامل اشتراک رسانه های اجتماعی است که به مشتریان امکان ارسال محصول یا خرید از طریق حساب های فیس بوک خود را می دهد. در عین حال ، می توانید یک نوار کناری پیشرفته به صفحه اضافه کنید که گزینه های جستجوی پیشرفته آن توسط فیلتر ، اندازه ، دسته و غیره وجود دارد. این نتیجه باعث درگیری بهتر کاربر می شود اگرچه راه اندازی نوار کناری به طراحی وب حرفه ای نیاز دارد. خبر خوب دیگر این است که صاحبان مغازه می توانند نرخ مالیات و عوارض را بصورت دستی پیکربندی کنند. از طرف دیگر ، شما باید هر بار که کالای جدیدی اضافه می کنید یا یک مورد جدید را به روز کنید ، اطلاعات را به روز کنید.
 • فروش از طریق کانال های چندگانه – این بستر می تواند با بازارهای مختلف و همچنین راه حل های فروش برای فروش کالاهای فیزیکی یکپارچه شود. BigCommerce راه حل POS مربع را ترویج می کند. این ویژگی های اساسی زیادی دارد. با این حال ، اگر تصمیم دارید از یک پلتفرم POS استفاده کنید ، تمام انواع پرداخت ها را به صورت فیزیکی و آنلاین پردازش می کند. شما باید دو بار فکر کنید که آیا واقعاً به آن احتیاج دارید. BigCommerce فروش را از طریق رسانه های اجتماعی آسان تر می کند و به شما امکان می دهد فروشگاه فیس بوک خود و همچنین محصولات برچسب گذاری شده در اینستاگرام را تنظیم کنید..
  بررسی BigCommerce
 • ادغام – کاربران می توانند بیش از 600 مورد از افزودنیهای موجود برای ادغام با مغازه های دیجیتالی خود را انتخاب کنند. برای گزارش دقیق در مورد Live Chat و ZenDesk ، Google Analytics یا Glew را برای اطلاعات فوری مورد نیاز خود قرار می دهید تا فوراً با مشتریان خود تماس بگیرید. فروشگاه را می توان با راه حل های CRM یا عمده فروشی B2B ادغام کرد.

با وجود چنین تطبیق پذیری و انعطاف پذیری ، سیستم از کاربران خود به طور مرتب شکایت می کند. برخی از مشتریان لیست ویژگی ها را کمی محدود می دانند. آنها می گویند برای فروشگاه های کوچک و متوسط ​​که از عملکرد کافی برای بازارهای بزرگتر و پیچیده تر برخوردار نیستند ، عمدتاً مناسب است. خوب ، سیستم دائماً تغییر می کند و به روزرسانی یا پیشرفت می کند. این بدان معنی است که ما ممکن است انتظار داشته باشیم برخی از نوآوری های دیگر نیاز کاربران را برآورده سازد.

3. طرح ها

تعداد مضامین:125
الگوهای رایگان:&# x2714؛ آره (7)
مضامین پرداخت شده:140 – 250 دلار
طراحی تعاملی:&# x2714؛ آره
مرتب سازی بر اساس صنعت:&# x2714؛ آره
ویرایش کد CSS:&# x2714؛ آره

BigCommerce برای بازرگانان جدید خود الگوهای استنسیل را ارائه می دهد. آنها با مضامین Blueprint متفاوت هستند ، زیرا آنها با رابط نقطه ای در کلیک همراه هستند. مزیت اصلی امکان تغییر یا تغییر قالب ها بدون برنامه نویسی دستی است. کاربران می توانند اندازه های تصویر ، فونت ها ، رنگ ها و غیره را تغییر دهند.

با نگاهی گذرا به مضامین موجود ، چگونگی ظاهر فروشگاه دیجیتال آینده شما روشن خواهد شد. این سیستم عامل تنوع زیادی از طرح های آماده استفاده را ندارد. در کل ، حدود 125 موضوع برای انتخاب وجود دارد. هر موضوع با سبک های مختلفی ارائه می شود ، که به معنی تغییرات کمی بیشتر است.

تمام قالب ها بین نمونه رایگان و پولی تقسیم می شوند. با این حال ، تنها 7 از 125 قالب بدون هزینه در دسترس هستند. مابقی آن از 140 دلار تا 250 دلار است که به اندازه اقتصادی مقرون به صرفه نیست. از طرف دیگر ، تمام قالب ها پاسخگو هستند و هر زمان که نیاز به سفارشی کردن وب سایت داشته باشید به CSS / HTML دسترسی دارند. در این حالت به مهارت های کد نویسی و طراحی وب خوبی نیاز خواهید داشت.

شخصی سازی تم Bigcommerce

الگوهای استنسیل بسیار شیک به نظر می رسند. علاوه بر این ، همه تم ها به راحتی قابل تنظیم هستند. به عنوان مثال ، شما الگوی فروشگاهی را برای لباس های ورزشی که بسیار دوست دارید ، پیدا می کنید. تغییر آن در یک فروشگاه فروشی به سختی یک چالش نخواهد بود. خبر بد این است که همه قالب ها بدون ویرایشگر کشیدن و رها کردن است که یک اشتباه بزرگ است. اگر می خواهید اشیاء را جابجا کنید ، بخش ها را جایگزین کنید یا عناصر را حذف کنید ، به یکپارچه سازی مجزا نیاز خواهید داشت.

ویرایشگر موضوع به شما امکان می دهد فقط با سبک ها و رنگ ها کار کنید. برای جبران فقدان ویرایشگر تم بصری ، این پلتفرم حالت های مختلف پیش نمایش را برای بررسی نحوه ظاهر وب سایت شما در تلفن های هوشمند ، تبلت ها یا لپ تاپ ها با ابعاد صفحه نمایش مختلف ارائه می دهد..

4. پشتیبانی مشتری

BigCommerce از نظر پشتیبانی مشتری یک کار عالی انجام می دهد. این کانال چندین کانال را فراهم می کند تا علاوه بر عظیم سیستم ، در تماس باشند دانش محور و جامعه آنلاین همیشه آماده وام دادن است.

کاربران ممکن است از بعضی از روشهای معمولی برای تماس فوری با متخصصان پشتیبانی استفاده کنند. آنها شامل موارد زیر هستند:

 • چت زنده.
 • تلفن.

با این حال ، برخی از کاربران می گویند وقتی این روش بسیار پیچیده است ، این روش ها منطقی نیست. برخی از مشتریان در حالی که منتظر پاسخ هستند از تعلق گرفتن بر روی تلفن برای مدت طولانی قدردانی نمی کنند. به همین دلیل ، انتخاب کردن برای دانش بنیان BigCommerce ممکن است راه حل بهتری باشد. این برنامه آموزش های مفصلی ، فیلم ها ، راهنماهای آموزش و سایر موارد را علاوه بر انجمن های آنلاین ارائه می دهد.

5. سیاست قیمت گذاری

اگر هنوز نمی توانید فکر کنید آیا BigCommerce متناسب با شما است یا نه ، ممکن است از یک دوره آزمایشی 15 روزه رایگان بهره مند شوید و ویژگی ها و عملکردهای آن را در زمان واقعی بررسی کنید. در این حالت ، شما نیازی به ارائه اطلاعات شخصی یا اطلاعات کارت اعتباری ندارید. به سادگی دکمه “شروع آزمایش” را فشار داده و اولین فروشگاه دیجیتالی خود را بسازید.

اگر همه چیز مناسب شما باشد ، به شما پیشنهاد می شود از بین چهار برنامه مختلف انتخاب کنید. هر بسته مطابق با سیاست قیمت گذاری به هزینه ماهانه نیاز دارد. در عین حال ، اگر پیش از پرداخت یک سال قبل ، 10 درصد پس انداز کنید. به نظر می رسد یک پیشنهاد خوب است. با این حال ، ما توصیه نمی کنیم کل سال را پرداخت کنید ، مگر اینکه شما 100٪ مطمئن باشید این سکوی شرایط شما را برآورده می کند.

برنامه ها به شرح زیر است:

 • برنامه استاندارد با پهنای باند نامحدود ، محصولات برای اضافه کردن و ذخیره سازی ، ماهانه 29.95 دلار در ماه هزینه دارد. برای مغازه های کوچک که درآمد آنها بیش از 50،000 دلار در سال نباشد ، خوب است.
 • به علاوه برنامه با ویژگی های تقسیم مشتری و صرفه جویی در چرخ دستی رها شده ، ماهانه 79.95 دلار در ماه هزینه دارد. برای مغازه های متوسط ​​که درآمد آنها بیش از 150،000 دلار در سال نباشد ، خوب است.
 • برنامه برنامه هزینه 249.95 دلار در ماه این بسته مجهز به SSL سفارشی ، Google Review و موارد دیگر است. برای مغازه هایی که درآمد آنها بیش از 400000 دلار در سال نیست خوب است.
 • شرکت، پروژه – یک راه حل مناسب برای شرکتهای عظیم با حجم و درآمد فروش بالا. قیمت ها به نوع تجارت و پیچیدگی آن بستگی دارد.

6. جوانب مثبت و منفی

BigCommerce در مقایسه با سایر سیستم عامل های محبوب تجارت الکترونیک از رتبه های نسبتاً بالایی برخوردار است. این مجموعه ویژگیهای اصلی را در اختیار شما قرار می دهد راه اندازی یک فروشگاه آنلاین جامد. این سیستم در طول سالها تکامل یافته و روشهای ساده تری برای مراقبت از موجودی فروشگاه و همچنین بازاریابی و تبلیغ سایت شما ارائه داده است. با این حال ، برخی از بررسی ها و شکایات خراشنده هنوز صورت می گیرد. زمان آن فرا رسیده است که همه بازدیدها و خطاهای اصلی ارائه شده توسط BigCommerce را برجسته کنیم.

طرفداران:
منفی:
&# x2714؛ استفاده از ابتدا آسان است.
&# x2714؛ قالب پاسخگو آماده.
&# x2714؛ بیش از 600 افزودنی و ادغام.
&# x2714؛ تمدید ویژگی های پرداخت ، صورتحساب و حمل و نقل.
&# x2714؛ پایگاه دانش جامع.
✘ قالب های محدود.
website راه اندازی وب سایت پیچیده.
bit کمی بیش از حد خوشمزه است.

7. رقبا

BigCommerce به لطف برخی از مزایای آشکار و انعطاف پذیری ، توانست در صدر جدول قرار بگیرد. در همان زمان ، برخی دیگر از سیستم عامل های عالی تجارت الکترونیک با گزینه های عالی بوجود می آیند ، که آنها را به وجود می آورد گزینه های بهتر برای BigCommerce.

BigCommerce vs ShopifyBigCommerce vs Ecwid

تمام گزینه های موجود را برای انتخاب ابزاری که همه نیازهای شما را برای برآورده کردن نیازهای پروژه شما داشته باشد مقایسه و مقایسه کنید.

نتیجه

BigCommerce بدیهی است که سیستم سبد خرید پیشرو است که به کاربران اجازه می دهد فروشگاه های دیجیتالی خود را از ابتدا و بدون کمک حرفه ای بسازند. این ویژگی با ویژگیهای ساده سرپرست همراه با عدم وجود ویرایشگر موضوع پیشرفته ممکن است یک مشکل برای غیر تکنسین ها باشد. این پلتفرم اکوسیستم برنامه گسترده را با 600+ برنامه آماده برای ادغام می کند.

از طرف دیگر ، این سیستم ممکن است برای مغازه های کوچک تر کمی گران قیمت به نظر برسد در حالی که شرکت ها ممکن است کمی با تعداد ویژگی های پیشرفته تجارت الکترونیک محدود شوند. با وجود همه سقوط های احتمالی ، BigCommerce هنوز هم یکی از بهترین راه حل های منبع باز است.

اکنون BigCommerce را امتحان کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map