מבחן מהירות אתר: כיצד למדוד ולהאיץ את זמן טעינת העמודים

מבחן מהירות אתר: כיצד למדוד זמן טעינת אתרים ולהאיץ את אתרך


זמן טעינה של אתרים הוא שיעור מכריע שעשוי להגדיר את ההצלחה העתידית של הפרויקט. התעריף אחראי לשאלה האם מבקר יישאר באתר וימשיך לחקור אותו או לצאת לעומסים מתחרים מהירים יותר. ה ביקורות מראות שלמעלה מ- 40% מהאנשים הגולשים בדרך כלל יעזבו למקרה שמהירות הטעינה באתר תהיה יותר משלוש שניות. זה כמעט מחצית מקהל היעד הפוטנציאלי.

השאלה היא לא רק על נפח המבקרים, על התנועה, על החזר ה- ROI השונים וכו ‘, אלא מדובר גם באופטימיזציה הכוללת של אתרים ו- SEO. ככל שיש פחות זמן לטעון את הדפים שלך, דרגות מנוע החיפוש הגבוהות הן יקבלו. המהירות תלויה בגורמים שונים. לפעמים המשתמשים בוחרים חבילה של טיפים אקראיים שאולי לא עובדים. במאמר זה, נסקור כמה צעדים שימושיים שיאפשרו לך לשפר את מהירות הטעינה בעת שימוש בבונה אתרים.

כיצד למדוד זמן טעינת אתרים

לפני שנתחיל לדון בטיפ כיצד להאיץ את האתר שלך בעת השימוש בפלטפורמות לבניית אתרים מתארחות, עלינו להבהיר מהי מהירות הטעינה ואיך זה עובד.

מהי מהירות האתר?

הקצב מתאר את הזמן הדרוש לטעינת הדף הספציפי לאחר שמשתמש לחץ על הקישור או מקליד את כתובת האתר בסרגל החיפוש. ככל שלוקח למשתמש לדפדף בדפים זמן רב יותר, כך שביעות רצון ומעורבות האתר שלך נמוכות יותר. מהירות גבוהה מביאה לירידה בהמרות ובתנועה, בדירוג נמוך יותר של SEO ואובדן עצום של מבקרים.

מסיבה זו, רוב בעלי אתרי האינטרנט מנסים כמיטב יכולתם להגיע למהירות הטעינה האופטימלית, שאמורה להיות פחות משתי שניות. כפי ש הסטטיסטיקה של גוגל מציגה, 47% מכל המשתמשים צופים שזמן הטעינה לעולם לא יחרוג ממסגרת הזמן הזו. מצד שני, כולנו רוצים להמציא אתר יפה, דינמי ובו זמנית פונקציונלי. מה עלינו לעשות כדי להימנע מהשפלות קריטיות באתר?

כיצד עובד מהירות האתר?

תהליך טעינת דפי האינטרנט מסתמך בעיקר על שלוש נקודות חיוניות:

 • דפדפן המשמש את המבקרים שלך (אופרה, ספארי, כרום וכו ‘.);
 • מהירות חיבור האינטרנט שנקבעה על ידי הספק המקומי.
 • ביצועי שרת או אירוח (מקום בו הפרוייקט שלך גר).

דמיין את עצמך גולש ברשת בחיפוש אחר מוצר או שירות מסוים. ראשית כל, אתה ניגש לדפדפן המועדף עליך ומקליד את שם המוצר או השוק. במקרה זה, אתה בעצם שולח את הבקשה לשרת, אשר שולח את המידע הדרוש בחזרה עם כל הקבצים והקודים מסודרים כך שתוכל לראות את הנגיעה של דף האינטרנט..

שאלת המפתח היא כיצד לגרום לשרת לספק את המידע המבוקש במהירות האפשרית, במיוחד כאשר משתמשים בפתרונות בנייה של כל אחד.

עצות לביצוע אופטימיזציה של בונה אתרים

המצב עם בוני אתרים עשוי להיות אתגר. מאפיין המפתח של כל הפלטפורמות המתארחות הוא העובדה שהם מטפלים ברוב נושאי הביצועים בעצמם, בשונה מאתרים עם קידוד עצמי או מבוססי CMS. במילים אחרות, אין לך גישה לכלי אופטימיזציה מתקדמים, מכיוון שאתה מקבל את כל התכונות בתיבה המוכנה.

אם זמן הטעינה הוא המטרה הקודמת לפרויקט העתידי, עליכם לבחור את הפלטפורמה עם שיעורי הביצועים הטובים ביותר. כמובן, אף אחד מאלה בוני אתרים הפופולריים ביותר אי פעם יגיד: “יש לנו מהירות טעינה של עמוד, אז למה אתה לא הולך למקום אחר”. מסיבה זו, מדובר במחקר, השוואה וניגודים. בצע את הצעדים הבאים בכדי לקבל הבנה ברורה של פוטנציאל מהירות הטעינה של הפלטפורמה:

 1. בחר פלטפורמה והיכנס לניסיון חינם.
 2. צור אתר ריק ללא קבצים ותוכן.
 3. פרסם את האתר שלך.
 4. השתמש בכל אחד מכלי מדידת הזמן הזמינים כדי לזהות את המהירות.

בעת שימוש באתר ריק, כל הפלטפורמות המתארחות ממוקמות בתנאים זהים ומקלים על זיהוי הטוב ביותר מבחינת הביצועים. אם תחליט לבדוק אתר שכבר מכיל תמונות, טקסטים או ווידג’טים, יהיה קשה יותר לזהות את הזוכים. נניח שיש לך כותרת ברוחב מלא עם מחוון תמונה וכמה תמונות ברזולוציה גבוהה. כמובן, אל תצפו לתגובת שרת גבוהה במקרה זה.

טיפ מכריע # 1: השתמש באתר הריק ללא תוכן כדי לבדוק את מהירות טעינת העמודים בפלטפורמות המתארחות השונות. ככלל, המאמינים ביותר מציעים ניסויים בחינם. אז אתה יכול למדוד את התעריף בעלות אפסית.

קרא גם: כיצד למצוא את אתר ה- Wix שלך ומוצג בדירוג טוב בגוגל.

שירותים מקוונים למדידת זמן טעינת אתרים

בחרנו כמה מהשירותים הפופולריים ביותר המאפשרים למשתמשים למדוד את זמן טעינת האתר בכמה לחיצות. חלקם מפיקים דוחות מפורטים המציגים את הנושאים הדורשים אופטימיזציה דחופה. עם זאת, לא תצטרך את זה בהתחלה, מכיוון שאנו מודדים אתר ריק ללא תוכן. אז הנה כמה שירותים מובילים לדירוג מהירות הטעינה:

מספר 1 – תובנות מהירה של Google PageSpeed

תובנות מהירות של Google Page

תובנות מהירות של Google Page – הוא כלי מהימן למדידת מהירות האתר. מאפיין המפתח הוא שהוא לא רק מספק תוצאות ביצועים בפועל, אלא גם מאפשר לגוגל לבדוק את הקוד. המערכת משתמשת במנוע אנליטי רב עוצמה בכדי להבטיח נתונים סטטיסטיים בזמן אמת ומציעה כמה רמזים למה לעשות כדי לשפר את הביצועים הכוללים. יתר על כן, קל מאוד לשימוש.

תכונות עיקריות:

 • שילוב של מנועי מגדלור ו- CrUX;
 • ממשק אינטואיטיבי;
 • מערכת ניקוד פשוטה.

מבחן מהירות אתר

# 2 – כלי לבדיקת פינגדום

כלי בדיקת פינגדום

פינגדום – הוא כלי נוסף לבדיקת מהירות באתר פופולרי המאפשר לבחון אתר בטופס מיקומים שונים בגלל מרכזי נתונים שנמצאים בארצות הברית, קנדה ואירופה. הפלטפורמה מגיעה עם סיכום מפורט של כל הנושאים שעשויים לדרוש אופטימיזציה כדי ליהנות ממהירות טעינה גבוהה יותר. יש לו תרשים שימושי עם כל פורמטי התוכן הנתמכים כמו גם צבעים הקשורים למצב מסוים.

תכונות עיקריות:

 • דיווח משופר;
 • בדיקת טופס מיקומים מרובים;
 • נגישות 24/7.

מבחן מהירות אתר

# 3 – השפעת עומס

השפעת עומס

השפעת עומס – ממוקד יותר במפתחים ומתכנתים מקצועיים. מקצוענים ייעודיים מקבלים הזדמנות לעצב את המבחן בעצמם באמצעות אחת משפות התכנות הזמינות. למתחילים עשויים להפיק תועלת גם מדוחות מפורטות המובנית של תרשים המתאר את זמן התגובה של השרת, שיעור בקשות ונתונים סטטיסטיים מכריעים אחרים..

תכונות עיקריות:

 • נגישות מקומית וענן;
 • אלגוריתמי התראת ביצועים;
 • תמיכת לקוחות וקהילה הולכת וגדלה.

מבחן מהירות אתר

# 4 – מגמות

מגמות

מגמות – הוא כלי למדידת מהירות מהימן וקל לשימוש המאפשר ליהנות מתובנות מפורטות. לבעלי אתרים יש אפשרות למדוד את כל המדדים החיוניים הכוללים גודל עמוד, זמן טעינה, מהירות בקשה, פירוטים או מפלים אפשריים. המערכת מפיקה דוחות שימושיים עם סטטיסטיקות מפורטות וכן המלצות לשיפור.

תכונות עיקריות:

 • שרתים הממוקמים ברחבי העולם;
 • כל מדדי המפתח למדידה;
 • בדיקות גרסאות למחשבים שולחניים וניידים.

מבחן מהירות אתר

אתה רשאי להשתמש בכל אחד מהאפשרויות שהוזכרו לעיל כדי להשוות את התוצאות עם אתר האינטרנט הריק שלך בחינם שמתארח בפלטפורמות שונות לבניית אתרים. בחר את זה עם שיעורים טובים יותר והתחל לבנות פרויקט מלא.

טיפ חשוב 2: גם אם האתר המוגמר שלך ציון 10 מתוך 10, תמיד יש מקום לאופטימיזציה.

כיצד להאיץ את האתר שלך

דנו בכמה טיפים למי שמתחיל רק להתחיל עם האתרים שלהם. אך האם על משתמש להסתפק באתרים קיימים שכבר רחוקים משלמות מבחינת זמן הטעינה? הגוש העיקרי הוא שפלטפורמות מתארחות בדרך כלל דואגות לביצועים בכוחות עצמן ומספקות גישה מוגבלת לקוד המקור או להגדרות העמוד כדי לייעל אותן..

הדבר היחיד שנותר לנו הוא להפיק את המרב מתכונות ההגדרות והתאמה האישית שאנחנו יכולים. יש מערכות בעלות מוניטין המציעות חבילות מאיץ זמן טעינה מותאמות אישית משלהן (לדוגמה, Wix Turbo). אך ברוב המקרים תצטרך להתמודד עם האופטימיזציה בעצמך. בוא נראה מה אנחנו יכולים לעשות.

1. שלב תכונות מיטוב

ראשית, בדוק אילו תכונות יש לבונה אתרים שנבחר. חלק מהפלטפורמות מגיעות בדרך כלל עם כלי אופטימיזציה מובנים שלרוב לא נותנים תשומת לב מצד המשתמשים. לדוגמה, רוב המערכות מציעות תכונת טעינה עצלנית מופעל כברירת מחדל. במקרים מסוימים, ייתכן שהוא מכובה. כל מה שאתה צריך זה לעבור להגדרות האתר ולהפעיל אותו. התכונה תוכננה כדי להמשיך עם אופטימיזציה של תמונות אוטומטיות ושיפור זמן טעינת האתר עבור גרסאות שולחן עבודה ונייד כאחד.

ישנם בוני אתרים המציעים כלי נפרד למיטוב חלק מהבלוקים והאלמנטים שלהם עבור גרסת האתר לנייד. לדוגמה, יש לך תיק צלם עם טונות של תמונות ותמונות ברזולוציה גבוהה. אתה יכול לייעל אותם כדי לשפר את מהירות האתר של הגרסה הניידת בנפרד מגירסת שולחן העבודה.

2. אופטימיזציה של תמונות

הדרך השנייה היא לבצע אופטימיזציה של התמונות באופן ידני והופכת אותם לקלים יותר. ברוב המקרים, תמונות ותמונות ברזולוציה גבוהה מתבררות כסיבה העיקרית לזמן טעינה נמוך של העמוד. משתמשים עשויים לבחור בשלוש דרכים שונות:

 • בחר גדלי תמונות המומלצים על ידי בונה האתר (ככלל, תראה את הרזולוציה המומלצת עבור כל חסימת בלוח המחוונים. נסה לדבוק בזה);
 • בצע אופטימיזציה של כל תמונה באופן ידני (ישנם טונות של עורכים המאפשרים לחתוך את גודל התמונות שלך ולשנות את גודל הגודל שלה. רמת הדחיסה של תמונות Jpeg צריכה להיות לפחות 85% ללא פגיעה באיכות התמונה);
 • השתמש בפלאגינים ובווידג’טים (מרבית הפלטפורמות מציעות תוספים נוספים כדי לייעל את תמונות האתר. עם זאת, כל תוסף או תוסף חדש עשויים להזיק גם לזמן הטעינה של האתר).

3. הפוך את מבנה העמוד ברור

הדבר הטוב עם בוני אתרים הוא העובדה שהם מגיעים עם תבניות מוכנות. יש להם סט של תוספים, בלוקים או אלמנטים משולבים בהתאם לגומחה. הם נועדו להבטיח ביצועים מרביים.

כמובן שכולנו להוטים לבנות אתר מסוגנן ודינמי כמו גם להוסיף כמה אפליקציות ותוספים בלעדיים. טעות המפתח כאן היא יותר גרועה. כל ווידג’ט הוא פיסת קוד שטעינה את הדף ומקשה על השרת לשלוח בקשות בהקדם האפשרי.

יתר על כן, חלק מהאפליקציות די מסובכות ודורשות משאבי שרת רבים יותר כדי להיות מועברים בצורה ראויה למשתמש הקצה. רעיון המפתח כאן הוא לשמור על כך פשוט ככל האפשר בלי לפגוע בשימושיות של הפרויקט.

4. הימנע מאפקטים חזותיים רבים מדי

מגמות לעיצוב אתרים מתפתחות. הם מספקים טכנולוגיות חדשות ומושגים חזותיים כדי להפוך את הפרויקט למרתק ואינטראקטיבי ככל האפשר. בוני אתרים עוקבים אחר מגמות אלה. חלקם מגיעים עם סט של תכונות אנימציה. לדוגמה, אתה יכול להוסיף אפקט של פראלקס לכותרות או לחסימות בעמוד עם תמונות, ליצור סמלים מונפשים המופיעים משני הצדדים, ליישם כפתורים מושכים חזותית וכן גושי קריאה לפעולה..

הוספת יותר מדי מהתכונות המונפשות אינה טובה. משתמשים בקושי יעריכו אתר שנראה כמו שלט חוצות מחצר תחנת הדלק הקרובה העובד מסביב לשעון. נסה לשמור על זה פשוט אבל טרנדי. פשטות היא המפתח לשביעות רצון המשתמשים. הפוך אותם לפשוטים למצוא את הדף, הקטע או המוצר שהם צריכים. מנע מהם את הצורך לפלס את דרכם באמצעות כרזות אינסופיות צבעוניות ומעצבנות באומרו “קבל את PDF בחינם שלנו”.

טיפ חשוב 3: ההימור הטוב ביותר הוא לדבוק במבנה שמציע בונה אתרים. אם אתה זקוק לתיק עבודות, השתמש בתבנית פורטפוליו במקום לערוך mockup eCommerce. אל תעמיס על האתר שלך באנימציה ווידג’טים. שמור על צלול פשוט ופשוט.

בשורה התחתונה

שמירה על זמן טעינה טוב באתר היא חיונית. ראשית, זה יבטיח שימושיות טובה יותר מבחינת חווית המשתמשים. שנית, זה יבטיח תנועה גבוהה יותר וכתוצאה מכך שיעורי המרה טובים יותר. אחרון חביב הוא דירוג קידום אתרים משופר. מנועי חיפוש אוהבים אתרים עם מהירות טעינה גבוהה של העמודים. אך מה שחשוב יותר, שיעורי המהירות המשופרים יביאו למעורבות טובה יותר של המשתמשים.

בעוד שבוני אתרים ודואגים לביטחון וביצועים בעצמם, למשתמשים אין יכולות אופטימיזציה רבות. עם זאת, אנו עשויים עדיין למיין את התוכנה הטובה ביותר מההתחלה על ידי בדיקת האתר הריק. במקביל, משתמשים עשויים עדיין לבצע אופטימיזציה של התוכן כמו גם את מבנה העמודים כדי להפוך את הפרויקט לקל משקל.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map