כיצד ליצור אתר באמצעות וורדפרס

כיצד ליצור אתר באמצעות וורדפרס


וורדפרס היא אחת ממערכות ניהול התוכן הפשוטות ביותר ובו זמנית. הרבה מעצבי אתרים לא מנוסים נותנים עדיפות לפלטפורמה זו. לאחר שעיין במדריך שלנו בנושא יצירת אתרים, תבינו שמדובר בפתרון די סביר.

ממש כמו כל CMS אחר, וורדפרס דורשת מערך כישורים מסוים ממשתמש. כדי להתקין ולהגדיר את המערכת, מאסטר אינטרנט צריך לפחות להתמודד עם אירוח, ליצור בסיס נתונים וללמוד כיצד להשתמש ב- FTP. זה לא המקרה, כשאתה נרשם למערכת ומבין איך זה עובד בבת אחת. זו הסיבה, העוזר העיקרי של המתחיל החדש הוא המדריך שמסביר איך לא ללכת לאיבוד בהגדרות וורדפרס.

1. בחירת אירוח ורישום תחום

לפני יצירת אתר עם וורדפרס, עליך לבחור אירוח בו הוא יאוחסן. אפשרויות בחינם לא יעבדו כאן בכלל – הן מציעות שטח מוגבל או אינן מספקות פונקציונליות הגונה. כדי להפעיל בלוג, התכונות של תוכנית מינימלית של SiteGround או Bluehost מספיק אירוח. עלות זו מתחילה בדרך כלל מ- 3.95 $ לחודש. אם תחליט לבצע תשלום שנתי, תקצץ את ההוצאות.

כמה פלטפורמות להציע תכניות מיוחדות לאתרי וורדפרס. בדרך כלל הם מגיעים עם CMS המותקן מראש, בעוד שפרמטרי העבודה של השרת מותאמים למפרטי הפלטפורמה. עם זאת, אל תצפה לתהיות נפלאות מהתכניות הללו: אין כלים ייחודיים העונים על דרישות וורדפרס בלבד.

זהו אופטימיזציה של אתרים שיכולים להשפיע בצורה רצינית, אך תוכלו להתמודד עם זה גם בעצמכם. אם תוכנית מיוחדת מגיעה עם אותה עלות כמו אירוח וירטואלי רגיל, קדימה להשיג אותה. אם המחיר יקר מדי, הגיוני לתת עדיפות להצעה הכללית. בכל מקרה זה לא יקלקל את התוצאה.

מיד לאחר ההרשמה לאירוח, תקבל דוא”ל עם נתוני החשבון כדי לקבל גישה לפאנל הניהול. היכנס למסוף כדי להמשיך ביצירת אתר.

השלב הבא הוא רישום תחום. אתה צריך ליצור שם דומיין לאתר שלך, ודא שהוא זמין ושלם תשלום שנתי עבור השימוש בו. להלן מספר המלצות כיצד להצליח עם הבחירה שלך:

 • רצוי לציין את שם האתר שלךe או השלכותיו בתחום.
 • ככל שהשם קצר יותר כך הוא יהיה קל יותר כדי שמשתמש יוכל לשנן אותו ולהיזכר בו.
 • שם תחום לא אמור להיות בעל משמעות אחרת או נשמע לא נעים.
 • הבחירה באזור התחום תלויה בקהל היעד אליו אתם יוצרים אתר. אזורי הדומיין הפופולריים ביותר הם מקומיים, אך לפעמים כדאי להשתמש בתחומי נישה כמו * .shop לחנות אינטרנט, למשל.

רוב ספקי האירוח מציעים בנוסף אפשרות רישום תחום בחינם. אם יש הזדמנות כזו, קדימה להשתמש בה – זה מאוד נוח שכן שם תחום יצורף אוטומטית לאירוח שלכם.

טיפ: אתה יכול לרשום שם תחום בפלטפורמות אחרות, אך תצטרך לחבר אותו ידנית לאירוח, תוך ציון הכתובות של שרתי DNS בהגדרות.. הרשמים שולחים בדרך כלל הוראות כיצד לעשות זאת בהודעת הדוא”ל שתקבל לאחר שתרכוש את הדומיין. כדי לרשום אותם תידרש את נתוני הדרכון שלך – אי אפשר לקבל שם דומיין ללא מידע זה.

ראה גם: סקירת וורדפרס.

2. התקנת וורדפרס

הכמות הרווחת של ספקי אירוח מציעה התקנה אוטומטית של CMS פופולרי. אם רכשת תוכנית מיוחדת לוורדפרס, המערכת תהיה מוכנה מייד לעבודה. אולם לעתים קרובות יותר, עליך לבצע מספר צעדים מינימליים – למצוא קטע עם מנועים בלוח הניהול ולהתקין את CMS הנדרש..

התקנת וורדפרס הושלמה על פי אותה ערכה בכל ספקי האירוח. יש בדרך כלל קטע “התקנת יישומים” בתפריט המסוף. מיד אחרי שאתה לוחץ עליו, אתה מקבל גישה לרשימת הפלטפורמות שאתה יכול להגדיר באופן אוטומטי באירוח שנבחר – וורדפרס כמעט תמיד תופסת את המיקום הראשון בגלל הפופולריות שלו.

התקנת וורדפרס

כדי להתקין את המערכת, עליך לבחור אתר אינטרנט (לפי התחום שכבר התחברת לאירוח) ולחץ על “התקן וורדפרס”. המערכת תותקן כברירת מחדל בספריית האתר הבסיסית – sitename.com. אם אתה צריך לאחסן אותו בסעיף אחר – למשל זה עם הכתובת / blog.com, לחץ על “ציין קטלוג” והוסף את הנתיב הנדרש.

פרטי התקנת וורדפרס

בסיס הנתונים של האתר ייווצר יחד עם התקנת המערכת. כל נתוני ההרשאה הנדרשים יישלחו לדוא”ל שציינת בעת ההרשמה לאירוח. אינך צריך לעשות שום דבר אחר – פשוט השתמש בשם התחום כדי לבצע הגדרות וורדפרס ראשוניות.

ראה גם: חלופות וורדפרס.

התקנה ידנית

אם אין התקנה אוטומטית באירוח שלך או שאתה רוצה להתקין את WordPress בעצמך, זו גם לא תהיה בעיה. מה שתזדקק הוא:

 • ערכת הפצה של וורדפרס תצטרך לעשות זאת הורד מאתר CMS הרשמי.
 • מנהל העלאת קבצי FTP להוסיף קבצים לאירוח. לדוגמה, אתה יכול להשתמש לקוח FTP של FileZilla.

שלבים להתקנה ידנית של וורדפרס:

 1. הורד את הארכיון עם מערכת ההפצה ופרק אותו במחשב שלך. ואז חזר ללוח הניהול של אירוח, גש לקטע עם בסיסי הנתונים וצור את החדש.
 2. הקצה לשם כניסה וסיסמא ודאג לאחסן נתונים אלה כפי שתזדקק להם, בעת התקנת וורדפרס. לאחר שיצרת בסיס נתונים, חזור לקבצי מערך ההפצה שפרקת על שולחן העבודה שלך.
 3. למצוא wp-config-sample.php ולשנות את שמו לתוך wp-config.php.
 4. פתח את הקובץ עם כל עורך טקסטים.
 5. למצוא “פרמטרי MySQL” וציין את נתוני החשבון של מסד הנתונים שיצרת זה עתה באירוח שלך. זה יהיה השלב האחרון של שלב ההכנה. כעת תוכלו להמשיך להוסיף את הקבצים לשרת.
 6. השקה מנהל הקבצים FileZIlla FTP Client.
 7. כדי להתחבר לאתר, עליך למלא השדות “מארח”, “כניסה” ו”סיסמה “בחלק העליון של התוכנית. מארח הוא שם תחום שצירפת לאירוח. הכניסה והסיסמה הם הנתונים שנשלחים אליך על ידי ספק האירוח כדי לקבל גישה ללוח המחוונים.
 8. ציין נתונים אלה והפעל את כפתור “החיבור המהיר”.
 9. תוכלו לראות קבצים ותיקיות אירוח בחלק הימני של המנהל. אתה זקוק לקטלוג public.html. אתה יכול למצוא אותו בתיקיה, ששמה דומה לזה של שם הדומיין של האתר.
 10. מה שעליך לעשות הוא להעביר קבצי וורדפרס אל public.html – אתה יכול לבחור אותם בחלון השמאלי של המנהל או פשוט לגרור מהמחשב שלך. כל תהליך העתקת הקבצים יימשך כ5-10 דקות.

להשלמת תהליך ההתקנה, גש לאתר שלך מכל דפדפן. אתה תראה את חלון הראשי של הגדרת החמש דקות. ציין את שם האתר, הכניסה והסיסמה בו כדי לקבל גישה ללוח הניהול של וורדפרס.

זכור שהם חייבים להיות שונים מנתוני כניסה לחשבון של אירוח. ערכו אישורים חדשים ושמרו באותו קובץ, שם כבר מאוחסנים הכניסה והסיסמה של בסיס הנתונים. עליך לעשות זאת כדי לא לאבד את הנתונים.

הזן את הדוא”ל שאליו המערכת תשלח את הדוא”ל למנהל המערכת ותסגור אותו מאינדקס – אתר האינטרנט שלך אינו מוכן לעיון במנועי החיפוש. אפשר אינדקס לאחר שתגדיר הכל ופרסם את הפוסט הראשון שלך.

אם לא הוספת כניסה וסיסמה למסד נתונים לקובץ התצורות של וורדפרס, תראה חלון אחר המספק אפשרות זו לפני ההגדרות של חמש דקות. לא משנה באיזו דרך העלאת בסיס נתונים אתם בוחרים. בכל מקרה, הוא יהיה מחובר לאתר שכן הוא לא יתפקד בלעדיו.

סדר יצירת מסד הנתונים והתקנת וורדפרס ידנית עשוי להשתנות מעט בהתאם לאירוח. באופן כללי ספק שירותי אירוח מציע הוראות מפורטות, אך ברוב המקרים אין צורך כלל בכך שהתקנת CMS אוטומטית נתמכת בלחיצה אחת. התקנה ידנית אינה מיושנת, אך כדאי שתוכל להשלים את המשימה כדי להבין את אופן פעולתה של המערכת.

3. הגדרה ראשונית

בעיקרון, אתה יכול לפרסם את הפוסט הראשון שלך בוורדפרס מיד לאחר התקנת המערכת, אך זה כמעט ולא יהיה שימושי. כדי לגרום לאתר שלך לעבוד כראוי, זהו חובה להשלים לפחות הגדרה מינימלית של הפרמטרים שלו. אתה יכול לעשות זאת בקטע “הגדרות” בלוח הניהול הכולל מספר קטגוריות משנה. בואו נסקור כל אחד מהם לנוחות יתרה שלא להתעלם מדקויות חשובות.

כללי

ציין את שם האתר שלך ואת תיאורו. ספק את הכתובת שלה פעמיים, הוסף דוא”ל שבו תשתמש למטרות ניהול. כאן תקבלו התראות בנוגע לזמינות של עדכוני אתרים ואירועים.

הגדרות כלליות של וורדפרס

בחר את אזור הזמן, השעה והתאריך, כמו גם את השפה. אסור על הרשמה למשתמשים כלשהם – אין בכך כל צורך.

כתיבה

כאן תוכלו להשאיר הגדרות עיצוב רגילות. אם ברצונך לפרסם הודעות בדוא”ל, הוסף את נתוני הדוא”ל שלך, מכתבים מהם יישלחו אוטומטית לעדכון האתר. עם זאת, עדיף לא להשתמש באפשרות זו ולפרסם פוסטים דרך פאנל הניהול, לפחות בפעם הראשונה.

הגדרות כתיבת וורדפרס

הוסף כתובת אחת או יותר של שירות העדכונים – הן יודיעו למנועי החיפוש על פוסטים חדשים שפורסמו באתר. לדוגמה, אתה יכול להוסיף שירות rpc.pingomatic.com. הוא מוגדר כברירת מחדל, לכן, השאר אותו בשורה.

קריאה

ציין מה בדיוק המשתמשים יראו בדף הבית של האתר: או את הפוסטים האחרונים בבלוג או עמוד סטטי. הגדר את כמות הפוסטים בעמוד בלוג, את מספר האלמנטים המוצגים בעדכון ה- RSS, כמו גם את העיצוב שלהם: טקסט מלא או רק המודעה.

הגדרות קריאת וורדפרס

אם אתה מעוניין שמנועי החיפוש לא יוסיפו לאינדקס את האתר לפרק זמן מסוים, סגור אותו מהאינדקסציה.

דיון

אתה יכול להשתמש בהגדרות רגילות. אם יש צורך כזה, הוסף מילות מפתח על ידי מציאת אילו, המערכת תשלח תגובות לצורך התמתנות או תסמן אותן כדואר זבל. פרמטרים שצוינו בסעיף “דיון” יעבדו רק במקרה שהאתר משתמש בתגובות וורדפרס סטנדרטיות. אם אתה מחבר אפליקציות נוספות להערות, תצטרך להגדיר אותן בנפרד.

הגדרות דיון וורדפרס

קבצי מדיה

השאר את הפרמטרים כברירת מחדל. בגרסאות וורדפרס ישנות הוגדרו פרק זה פרמטרי תמונות שפורסמו במאמרים. עם זאת, זה כבר מיושן.

הגדרות מדיה של וורדפרס

פרמלינקס

בחר כיצד ייראו הכתובות של דפי האינטרנט והפוסטים שלך. לדוגמה, באפשרותך להגדיר את המשמעות של “כותרת פוסט”. אם ברצונך שקישור החומרים יציין את הקטגוריה בה יפורסם, סמן את נקודת “ברירת המחדל” והזן / / קטגוריה% /% postname% / construction.

הגדרות Permalinks של וורדפרס

4. בחירת התבנית

אתר האינטרנט קובע תבנית סטנדרטית כברירת מחדל, אך זה בקושי יעבוד טוב עבורך. אתה יכול למצוא תבנית אחרת בדרכים שונות:

 • עיין בקטלוג הוורדפרס הרשמי. אתה יכול לקבל גישה אליו ישירות מהפאנל הניהולי של האתר החדש. יש קטע “ערכות נושא” בקטגוריית “מראה”.
 • גלה אתרים שונים עם תבניות שעוצבו על ידי מפתחים של צד שלישי. תוכלו למצוא אותם בקלות על ידי הקלדת הביטוי “הורד תבנית וורדפרס” במנוע החיפוש. ישנן גרסאות בחינם ובתשלום זמינות שם. הסכנה העיקרית של אפשרות זו היא איומי האבטחה הפוטנציאליים שתוכלו להיתקל בהם על ידי הורדת נושאים ממאסטרים לא ידועים.
 • הזמינו תבנית ממעצבי אתרים מקצועיים.

אתה יכול להתקין את התבנית שנבחרה בשתי דרכים, כאשר הבחירה שלה תלויה במקור שמצאת אותה. אם מצאת את התבנית בקטלוג הוורדפרס הרשמי מהחלונית הניהולית, אתה יכול פשוט לבחור אותה ולהפעיל את ” התקן ”.

יוצע לך להציג בתצוגה מקדימה את הנושא ממש לפני ההתקנה. זה שימושי כדי לוודא שעשית את הבחירה הנכונה. לאחר ההתקנה הנושא יופיע ברשימת התבניות הכללית. כדי להשיג זאת, לחץ על לחצן “הפעל”.

בחר WordPress Theme

אם הורדת תבניות מאתרים חיצוניים או שיש לך אותן ממפתח כארכיון, תהליך ההתקנה יהיה שונה במקצת:

 1. יש לחצן “הוסף חדש” בלוח הניהול עם תבניות.
 2. הפעל אותו ולחץ על כפתור “תבנית הורדה” ובחר את הקובץ. מיד לאחר הוספת הארכיון, לחץ על כפתור “התקן”.

אל תשכח להפעיל את התבנית כך שהיא תוצג באתר.

התאמה אישית של התבנית

כמות ההגדרות עשויה להיות שונה ביחס לתבנית, אך יש מערכת מסוימת של אפשרויות בכל נושא – אתה יכול לפחות לשנות את ערכת הצבעים וליצור את תפריט האתר הראשי..

כדי להתחיל להתאים אישית את התבנית שהתקנת, בחר בקטגוריה “מראה” ולחץ על כפתור “התאמה אישית”.

התאמה אישית של נושא וורדפרס

מה שאתה יכול לעשות זה:

 • העלו את הלוגו, הוסיפו כותרת ותיאור קצר, אייקון אתר כדי להציגו בחלונות הדפדפן, סימניות ומנועי חיפוש.
 • בחר את ערכת הצבעים של התבנית.
 • צור והגדר את התפריט, הוספת אליו קישורים לדפי אתר.
 • הוסף יישומונים.

אלה ההגדרות העיקריות הזמינות בכל תבנית. נושאי פרימיום עשויים לכלול פרמטרים נוספים כמו אלה האחראים לתצוגת המחוון, למשל, או הפעלה / ביטול של העורך החזותי..

5. התקנת תוסף והתקנת Analytics

אחד הפיתויים העיקריים בשימוש בוורדפרס הוא תוסף הפלאגין הבלתי מבוקר להרחבת פונקציונליות האתר. אל תדאג, אם אתה פתאום מוצא את עצמך גולש בקטלוג התוספים וקורא את התיאור של אחת התכונות המרשימות. כמעט כל המאסטרים ברשת שמתחילים להשתמש בוורדפרס מתמודדים עם מצב זה.

הגדרת תוספי וורדפרס

זה יכול להיות בסדר, אבל יש דבר אחד שכדאי לקחת בחשבון. ככל שתתקין יותר תוספים, טעינת השרת תהיה גבוהה יותר ומהירות הטעינה של האתר תהיה נמוכה יותר. מה שכן, תוספים מסוימים אינם מועילים כלל ומוצעים רק בשביל הכיף. יחד עם זאת, אי אפשר לצאת ללא תוספים בכלל – יש כמה תוספים שבלעדיהם האתר שלך לא יתפקד כראוי. רשימת התוספות החובה כוללת:

 • הכל בחבילת SEO אחת – יתווסף לחסימה עם הגדרות SEO: כותרת, תיאור, מילות מפתח.
 • אקיסמט – כדי להגן מפני דואר זבל בתגובות.
 • קובצי Sitemap של גוגל XML – ליצירת מפת האתר.
 • עורך קלאסי – זהו עורך וורדפרס קלאסי, שמפשט את תהליך העבודה עם פוסטים.

לכל אחד מהתוספים שהוזכרו לעיל יש את האלטרנטיבות שלו – גייסנו את התוספים הידועים ביותר. אתה יכול להתקין תוסף נוסף – רק וודא שהוספת את כל הפונקציונליות הנדרשת.

כדי למצוא ולהתקין את התוספים שעליך לבצע:

 1. הגע לקטע המתאים בלוח הניהול.
 2. באמצעות אפשרות החיפוש, מצא את התוספות הנדרשות.
 3. מיד לאחר לחיצה על כפתור “התקן”, התוסף יתווסף לרשימת התוספים המותקנים.
 4. כדי להפעיל אותו, עליך ללחוץ על כפתור “הפעל”.

מלבד זאת, ניתן להתקין תוספים באותו אופן כמו ערכות נושא – על ידי הורדת הארכיון עם קבצים.

השלב הבא הוא להוסיף דלפקי ניתוח. הם יסייעו לכם לעקוב אחר תנועה באתר, לצפות בתגובת המשתמשים לתוכן בכדי להבין את הכיוון בו עליכם לפתח את הפרויקט עוד יותר..

הגדרת Google Analytics

כדי להוסיף מונה של Google Analytics, תחילה עליך להירשם למערכת. אם יש לך חשבון Google, השתמש בו לצורך אישור. הוסף כותרת וכתובת אתר, נישה שהיא שייכת לאזור זמן. אם הרישום שלך מצליח, תקבל קוד שתצטרך להוסיף לדפי אינטרנט כדי להתחיל לאסוף את הסטטיסטיקות.

אתה יכול להוסיף מונה בדרכים שונות. הפשוטה ביותר היא להתקין את התוסף Analytics של גוגל ולהכניס לתוכו את הקוד שנוצר. זהו גרסא נהדרת למתחילים החדשים, שאינם מעוניינים להתמודד עם קבצי אתרים שעלולים להיראות מפחידים בגלל מורכבותם.

אם אינך מעוניין להתקין פלאגין נוסף, הוסף קוד לכותרת העליונה או לתחתונה באמצעות עורך התבניות המשולב של WordPress. לשם כך עליכם לבצע את הצעדים הבאים:

 1. פתח את החלק “עיצוב” בלוח הניהול.
 2. בחר “עורך”.
 3. מצא את קובץ header.php, אם ברצונך להתקין דלפק בחלקו העליון של כל עמוד אתר או כותרת תחתונה.php, אם אתה מתכוון להוסיף אותו לכותרת התחתונה..

דעתך: לפני ביצוע השינויים, צור את עותק קובץ הגיבוי. התחבר לאתר דרך FTP – הסברנו כיצד לעשות זאת, כאשר מתארים את הנוהל של התקנת וורדפרס ידנית. הורד את הקובץ שאתה מתכוון לערוך. אם הטעות מופיעה לאחר ביצוע העריכות, באפשרותך לשחזר במהירות את תצורת הקובץ הראשונית.

 • הכנס את הקוד ל- header.php לפני התג.
 • הכנס את הקוד ל- footer.php לפני התג.

לאחר הוספת דלפק לאתר, וודא שהוא פועל ללא טעויות. אתה יכול לצפות בסטטיסטיקה בחשבון האישי של Google Analytics.

דעתך: עליך להכניס את הדלפקים בכל פעם שאתה מעדכן או משנה את התבנית כאשר הקבצים שלה יוחלפו.

7. עריכת קוד אתר

הוספת דלפק לאתר היא המשימה הפשוטה ביותר שתוכלו לבצע באמצעות עריכת קוד. זה מגיע עם כל קובצי התבנית שתוכלו לשנות ביחס להעדפותיכם. על ידי עריכת חלקי תבנית שונים, באפשרותך להוסיף ולמחוק את רכיבי הממשק, לשנות ערכות צבע ומיקומי הווידג’טים. עם זאת, לשם כך אתה זקוק לכישורי תכנות, לפחות ידע ב- PHP ו- CSS.

עורך קוד וורדפרס

מפתחי אינטרנט מנוסים ממליצים לשנות את הקוד בעורך במחשבך, במקום להשתמש בכלי מערכת משולבים. לפני שתעשה זאת, עליך ליצור עותק של קובץ גיבוי. זה יאפשר לך לשחזר את גרסת הקובץ הראשונית, כשאתה מוצא טעות. באשר לעורך המשולב, נוח יותר להשתמש בו כדי לבצע שינויים קלים כמו הוספת דלפקים או ווידג’טים של צד שלישי, למשל. כדי להחיל את העריכות, לחץ על לחצן “עדכן קובץ”.

לאחר הקמת האתר המקדים, תוכלו להמשיך לתהליך המעניין ביותר – למלא את האתר בתוכן.

האם ניתן לעבור ללא עורך קוד?

למעשה, בהחלט ניתן לצאת ללא שימוש בעורך קוד משולב, כאשר אתה עובד ב- WordPress. המערכת מאפשרת ליצור אתרים על ידי התאמה אישית של הנושאים והתוספים הזמינים. זכור שבמקרה זה לא תוכל להפיק את המרב מתהליך פיתוח האינטרנט שלך בגלל אפשרויות ההתאמה האישית המוגבלות..

זה לא סוד שאחת הדגשות הוורדפרס הבלתי ניתנות להכחשה היא הזדמנות לשילוב תוספים ותבניות חיצוניים, המאפשרת ליצור פרויקטים ייחודיים וייחודיים. אחרת אי אפשר לבטא את החופש היצירתי שלך ביתרון ולקבל תוצאה מדהימה בטווח הרחוק. לפיכך, אם אינך משתמש בעורך קוד וורדפרס, מהי התחושה של השימוש בכלל ב- CMS זה? במקום זאת, מומלץ מאוד לעשות זאת לעבור מ wordpress ל- wix – – או בונה אתרים אחר שיאפשר להגיע לתוצאה יוצאת מן הכלל ללא צורך בעריכת קוד כלל.

8. יצירת דפים סטטיים

דף סטטי שונה מדפים אחרים לפי התוכן – הוא מכיל מידע מסוים במקום עדכון פוסטים. הסעיפים “אודותינו” או “שירותים” הם הדוגמאות לדפים סטטיים. כדי לשנות את התוכן שהם מכילים, עליך לערוך את הדף.

מלבד עורכי HTML וטקסטים, גרסאות וורדפרס אחרונות מגיעות גם עם עורך חזותי של גוטנברג. באמצעותו תוכלו להכניס יישומונים וקבצי מולטימדיה, להוסיף חסימות תוכן ולשנות את מיקומם. בהתאמה, כעת יש למאסטר אינטרנט אפשרויות נוספות ליצור דפים סטטיים שונים.

עורך דפי וורדפרס

וורדפרס מגיעה עם דף בית ברירת מחדל, המכיל את פוסטים הבלוגים האחרונים. כדי להוסיף מדורים אחרים לאתר, פתח את החלק “עמודים” בלוח הניהול והפעל את הלחצן “הוסף חדש”.

ציין את כותרת דף האינטרנט – הוא יוצג גם בקטע וגם בתפריט האתר. כתוב את הטקסט או השתמש בגוטנברג כדי להוסיף חסימות תוכן. על ידי שימוש בעורך החזותי, התאם את כל האלמנטים הנדרשים בדף. לאחר ביצוע העריכה, לחץ על כפתור “פרסם”.

ודא שהבלוקים שנוספו לדף מוצגים כראוי בכל המכשירים. אם יש בעיות או שאתה רק רוצה להשתמש באלמנטים אחרים, בחר את הדף ברשימה הכללית וערוך את תוכנו.

9. פרסום לאחר פרסום

פוסטים מתווספים על פי אותה תוכנית כמו דפי אינטרנט. ההבדל הוא שהפוסטים מתפרסמים בעמוד אחד, שהוא עדכון הבלוג. כדי ליצור פוסט, אתה יכול גם להשתמש בעורך גוטנברג, אך נוח יותר לעצב אותו בעורך הוורדפרס הקלאסי, שמתווסף כתוסף בגירסאות האחרונות של המערכת..

 1. פתח את הקטע “פוסטים” ולחץ על כפתור “הוסף חדש”. הגעה להגדרות הפוסט לבחירת התבנית. אם אינך מתכוון להשתמש בפורמט יוצא דופן, השאר את הפורמט הבסיסי. נושאים מסוימים בתבניות פוסט עשויים להגיע עם כרטיסים, סרטונים ופורמטים אחרים.
  עורך פוסט וורדפרס
 2. בחר בקטגוריה בה יתפרסם הפוסט. אם אין עדיין קטגוריות, צור אותן ישירות בעורך על ידי לחיצה על הקישור. אתה יכול ליצור קטעי אתר מהקטגוריות, להוסיף קישורים אליהם לתפריט הראשי. זה מאפשר לך ליצור כמה דפים עם פוסטים נושאיים באתר, העולים לקטגוריות ספציפיות.
  וורדפרס פרסם קטגוריה חדשה
 3. הוסף כותרת פוסט והכנס את הטקסט לעורך. אתה יכול להשתמש במצב חזותי או לעצב פוסט באמצעות תגיות HTML. מלא פרמטרים של SEO לפוסט: כותרת, תיאור, מילות מפתח. לחץ על כפתור “פרסם” כדי לשלוח את ההודעה לעדכון הבלוג. בדיוק כמו דפי אינטרנט, ניתן לערוך פוסטים לאחר הפרסום. כדי לשמור את העריכות, תצטרך לפרסם את הפוסט פעם נוספת.
  וורדפרס פרסם עורך קוד חדש
 4. אם ברצונך שהפוסט יופיע בעדכון הבלוג בזמן מוגדר, השתמש באפשרות הפרסום המתוזמנת. יש קישור “שנה” ליד כפתור “פרסם”. לחץ עליו כדי לציין את התאריך והשעה של פרסום הפרסום לגישה כללית.
  לוח הזמנים של פוסט וורדפרס

עם זאת, אל תשכח לבדוק את זמן האתר המצוין בהגדרות וורדפרס כלליות – אמור להיות אזור הזמן בו אתה גר.

10. העבירו את האתר הקיים שלכם לוורדפרס

יש לך כבר אתר שנוצר בפלטפורמה אחרת? לאחר מכן תוכל לשקול לעבור ל- WordPress כדי להרחיב את הפונקציונליות שלו ולתת לו מראה מקצועי יותר בשילוב עם מערך תכונות מעולה. זה לא ממש קשה לעשות את זה כמו שזה נראה מהמבט הראשון. אתה יכול לבחור בין שתי שיטות פופולריות להעברת אתרים – גיוס אנשי מקצוע והעברת DIY.

ישנם גם שירותים מיוחדים כמו CMS2CMS, למשל שנוצרים מתוך מטרה זו. הם יכולים להשלים את תהליך העברת האתר שלך במצב אוטומטי, אך האפשרות שתיתקל בבעיות באי התאמה של אלמנטים באתר או איומי תוכנה זדונית היא די גבוהה במקרה זה. יתר על כן, שירותי הגירת אתרים משולמים לרוב. אז, מה התחושה של השימוש בהם, אם אינכם בטוחים בתוצאה?

שכירת מומחי עיצוב אתרים זה רעיון טוב בהרבה מכיוון שתוכל להתייעץ עם האנשים האלה אחר כך. עם זאת, תוכלו לנסות גם להעביר את אתר האינטרנט שלכם לוורדפרס בעצמכם, גם אם אתם מתחילים למתחילים וזו החוויה הראשונה שלכם. תצטרך לדאוג לבחירה נכונה של אירוח (וורדפרס ממליצה Bluehost לפרויקטים פשוטים ומורכבים), שם תחום והעברת תוכן. האחרון כולל העברה של כל רכיבי התוכן באתר, כולל תמונות, קבצי מדיה ווידאו וכו ‘.

לבסוף, יהיה עליכם להגדיר permalinks ולבדוק האם האתר שלכם עובד טוב בפלטפורמה חדשה. זה נדרש כדי לשמר את התנועה שלך ואת עמדות האתר הנוכחיות שלך. ובכן, כל זה קשור להעברת אתרים DIY. זוהי סקירה קצרה של תהליך העברת האתר וישנם המון ניואנסים שעומדים בפניכם בעת העבודה על המשימה. עם זאת, בהחלט יהיה שווה את התוצאה ובנוסף תקבלו חוויה מדהימה ושימושית כזו שעשויה להועיל לכם לאחר מכן.

שורה תחתונה

למרות העובדה שוורדפרס היא מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר בקרב חדשים, יצירת אתר האינטרנט הראשון בה עשויה להיות משימה מורכבת.. בכדי לגרום לפרויקט לעבוד טוב, המשתמש יצטרך להתמודד עם אירוח ומסדי נתונים כמו גם להבין את הקשר בין השרת, המנוע וממשק האתר. זה עלול לקחת הרבה זמן בטווח הרחוק. שליטה בכל התכונות של ה- CMS תארך מספר חודשים ותדרוש כישורי תכנות, לפחות ברמה העריכה הפשוטה של ​​CSS..

אם אתה זקוק לאתר באופן מיידי, וורדפרס אינה הדרך המהירה ביותר להשיג אותו ללא השקעה כספית רצינית. השימוש בוני אתרים הוא פיתרון יעיל יותר כמו שהם יותר נוח וקל לשימוש. אין צורך בכישורים מיוחדים כדי לעבוד איתם ולא צריך לדאוג לאירוח. מה שבעל אתר שנוצר עם בונה אתרים צריך לעשות הוא למלא אותו בתוכן שימושי ומעניין.

צור אתר באמצעות WordPress

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map