כיצד לבנות אתר קהילתי

ישנם בוני אתרים רבים המאפשרים ליצור בלוגים עם טווח יעילות מגוון. למרבה הצער, ישנם רק כמה שירותים העובדים מצוין לפיתוח פורומים. כשמדובר במערכות, בהן ניתן להשתמש בהצלחה לשתי המטרות בכל פעם, ניתן לספור אותן על אצבעות.


הצלחת בניית אתרים בקהילה תלויה רבות בבחירה הנכונה של בונה אתרים, בכישוריך ובמשימה שהגדרת. במילים אחרות, עליכם להבין עד כמה אתם מדמיינים אתר עתידי והאם מספיק מספיק מומחיותכם בכדי להשלים את המשימה.

כך ניתן לפשט את התהליך בשני אופנים – על ידי בחירת הזכות בונה אתרים לקהילה ובהבנה של מה שאתה מצפה מהאתר שלך, כך שהוא יכול למשוך את הקהל ולשמור עליו.

כתבנו כבר על השירותים המתאימים ביותר ליצור בלוגים ו פורומים. הגיע הזמן להגיע לדון בנושא מנקודת המבט של רעיון ודרישות טכניות. עליכם להגדיר עם מה כדאי לכם להתחיל, כיצד להמשיך לעבוד באתר אינטרנט וכיצד לשפר את היעילות של פרויקט מוכן..

בואו נחלק את התהליך לשלושה שלבים. אלה הם הבחירה של תבנית ויצירת עיצוב, הגדרת בלוג / פורום, אסטרטגיית קידום.

1. יצירת עיצוב

שירותי נישה מגיעים עם סטים של תבניות נושאיות. באופן כללי, זה לא ממש חובה לבחור את העיצוב, אשר יעבוד בצורה מושלמת ליצירת בלוגים או פורומים. זה די קונבנציונאלי מכיוון שתמיד תוכלו להוסיף פורום או בלוג לדף אינטרנט ולהגדיר את העיצוב שלו, העולה לאווירת הנישה שלכם..

בלוגים ופורומים הם אתרים העוסקים בקריאת פוסטים. זו הסיבה, הדבר החשוב ביותר הוא ליצור סביבת קריאה נוחה.

העיצוב צריך להיות נעים, אך זהו גורם משני בהשוואה לחלק התוכן. אין לאפשר כאן צבעים פסיכדליים, שפע גופנים, ניסויים במבנה וסוגיות דומות אחרות.

עיצוב מרגיע בשילוב צבעי כחול, לבן, אפור, חום, שחור ואולי ירוק וכתום יאפשרו ליצור את הרקע הנכון. מספר הצבעים שאתה משתמש לא אמור לעלות על 3 או 4. אלמנטים עיקריים הם הגופנים – פשוט בחר 2 גרסאות מתאימות לכותרות ופסקאות, לא יותר.

גם עיצוב פוסטים חשוב מאוד מכיוון שמדובר באלמנט חשוב באתר.

עדיף להשתמש ברקע לבן או אפור בהיר עבור טקסט ואותיות שחורות או כחולות כהות. אלה השילובים המאומתים.

 • אותיות לא צריכות להיות קטנות, ואילו פסקאות לא צריכות להיות ארוכות.
 • הוסף תמונות או קטעי וידאו לבלוקי טקסט, במידת הצורך.

עיצוב וקריאות של פוסטים הוא כרטיס הביקור של הבלוג שלך.

עורך בלוגים של Wix

כשמדובר בפורומים, העיצוב חשוב מאוד מכיוון שהוא כמעט לא מורגש שם. במקום זאת, חשוב מאוד לבחור בצבעים נעימים לעין בשילוב עם אלמנטים עיצוביים נדירים ותצוגת קטעי דיון נוחים. אינך זקוק לקישוטים נוספים שכן רוב האנשים מבקרים בפורומים למטרות תקשורת וקריאה. כל מה שצריך זה 2 צבעים, 2 גופנים, רקע בהיר ומבנה אינפורמטיבי של סניפים.

עם זאת, הרבה יותר פשוט להשתמש ב- תבנית מוכנה עם לוח צבעים ימני, שילוב חסימה, גופנים ואלמנטים אחרים שיעבדו טוב עבור הרעיון שלך. ככלל, מעצבי נישה רודפים כמעט את אותן מטרות שהזכרנו זה עתה. לכן, אין צורך לטרוח רבות בתהליך בניית הרשת כאן – פשוט קבל גרסה מוכנה והתחל לפרסם פוסטים.

2. הגדרת בלוג ופורום

הדבר החשוב ביותר כאן הוא המבנה והפריסה של העדכון.

 • מספר החומרים המוצגים בדף משפיע גם על נוחות תפיסת המשתמשים. 8-10 פוסטים יספיקו.
 • אפשרות סינון החיפוש היא גם תכונה חובה.
 • לכל הודעה צריכה להיות תמונת כותרת הדבוקה בנושא.
 • השתמש בדירוגים, במספר תצוגות הפוסטים ובדלפקים אחרים.

משתמשים רבים בדרך כלל מתעניינים בהם מכיוון שהם האינדיקטורים העיקריים לפופולריות של פוסטים. יש להפעיל גם תכונות סטנדרטיות כמו תאריך, שם מחבר וכו ‘. זה עשוי להיות שימושי עבור קוראים רבים שרוצים לראות את תאריך פרסום ההודעה, למצוא פוסטים אחרים בשם הכותב וכו ‘.

אין שום טעם להעמיס על עדכון בלוג עם קבוצות קישור מרובות בסרגל הצדדי, לסבך את העיצוב במערך מורכב ומיקום לא סימטרי של חסימות תצוגה מקדימה של פוסטים, כותרת מסיבית עם הצגת שקופיות, כפתורים ואלמנטים אחרים, המשפיעים על תפיסת המשתמש. של דף אינטרנט.

נחמד להיות בלתי צפוי כאן במובן החיובי של המילה הזו. משתמש צריך פשוט לבקר בבלוג, לבחור פוסט מעניין בקלות ולהתחיל לקרוא אותו. זהו זה.

הגדרת פורום Wix

כשמדובר בפורום, הכל הרבה יותר פשוט. זה צריך להיות זמין. ככלל, אתרים כאלה מגיעים כתוספות בבלוג מכיוון שמספר האנשים שיוצרים פורומים נפרדים מצטמצם בהדרגה כיום.

 • הוסף את המספר הדרוש של קטעים וקטגוריות נישה.
 • הגדר זכויות גישה, אפשרות הצגת קטגוריות משנה והודעות על תשובות.

רצוי גם להביא נושאים פופולריים לראש הרשימה, להוסיף אינדיקטורים לתצוגת פוסטים, סטטוסים של משתמשים ודלפקים אחרים כדי להבטיח בהירות טובה יותר למידע..

3. קידום

מלבד השיטות הברורות כמו מילוי מטא תגים של אתרים, דפים וחומרים נפרדים, הגדרת ניתוחים, התאמת כתובות URL ידידותיות לבני אדם ו- 404 עמודים, עליך לדאוג לשילוב האיכותי של אתר הקהילה שלך עם שירותים חברתיים אחרים..

כפתורי השיתוף / כמו צריכים להיות זמינים בכל מקום, איפה שיש צורך כזה. צור חשבונות ברשת החברתית וחבר אותם לאתר שלך. ככל שתצליחו להשיג קישורים נישה יותר לאתר שלכם, כך ייטב.

איכות, כמות ונפח פוסטים ממוצע חשובים מאוד. כשאתה מפרסם את הפוסט המעניין הבא, אל תשכח למלא אותו במילות מפתח, אך אל תהיה אובססיבי מדי בעניין. נסו את המאמץ הטוב ביותר להוסיף תמונות מתאימות יותר ואל תשכחו מקלות הקריאה ונפח המאמר – פוסטים המכילים 800+ מילים יעבדו בצורה הטובה ביותר עבור מנועי החיפוש. אתה יכול אפילו לשכור מחברים לקידום מהיר יותר של פרויקטים, אם אתה מתכנן לייצר רווחים לאחר מכן.

לפעמים זה גם הגיוני לאפשר למבקרים לפרסם את הפוסטים שלהם. תוכן נישה נוסף (שהוא גם בחינם, אגב) יועיל לפורום שלך. אל תשכח למתן מאמרים כאלה, עם זאת, שכן בהחלט יש להימנע מפוסטים איומים וחסרי טעם. זה פשוט יותר לקדם בלוג קבוצתי, אך תצטרך לעסוק איכשהו במחברים. לא סביר שמישהו יסכים לכתוב עבורך כבר מההתחלה.

שורה תחתונה

גורם ההצלחה העיקרי של אתר קהילתי הוא המעורבות שלך בניהולו. אין טעם להשיק בלוג בנושא מיצוי נפט באלסקה רק בגלל שגומחה זו נראית כנקודת מבט.

התחביבים שלך צריכים להיות הבסיס לפרויקט, יהיה זה דיג, איסוף, אומנויות, נישה משפטית, נסיעה, תיקון מכוניות וינטאג ‘, דוגמנות חימר ומה לא. אתה צריך להיות מוסמך חובה בנישה.

נושא, איכות התוכן וכמות המשתמשים העשויים להימשך לפרויקט שלך חשובים רבות לאתרים קהילתיים. יצירת בלוג או פורום עם בניית אתרים היא משימה פשוטה טכנית. זה נכון, כשאסור להתמקד בעיצוב או להפתיע משתמשים באסטרטגיות שיווק, לנסות למכור משהו כבר מההתחלה.

המעורבות האישית שלך בתהליך וברשתות החברתיות הם גורמי ההצלחה העיקריים כאן. זה מה שאתה עושה למען אנשים ולהנאתך. אתה פשוט כותב פוסטים ומשתף באינטרנט. זהו זה.

התחל אתר קהילתי

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map