כיצד ליצור אתר נדל”ן IDX באמצעות Wix

כיצד ליצור אתר נדל


אתר נדל”ן מצליח אינו עוסק רק בתמונות אובייקטים מהממות, הצגת שקופיות וגלריות. הפרויקט צריך להיות מעוצב היטב. יתר על כן, היא אמורה לכלול פונקציונליות IDX מקיפה כדי להבטיח רשימות אובייקטים נכונות. בזמן וויקס מגיע כפתרון גמיש לבניית אתרים, הוא גם יאפשר לך לבנות אתרי נדל”ן תוך דקות. זה יהיה מעוצב ובעל תכונות שימושיות רבות.

המכשול העיקרי הוא שלפלטפורמה אין את הפיתרון שלה לגידול ביתי לשילוב פונקציונליות IDX. משמעות הדבר שתצטרך לטפל בתהליך בעצמך או לשכור מפתחים מקצועיים. המאמר שלהלן מתאר כמה דרכים ליישום תכונות של IDX באתר Wix שלך וכן מתאר מה זה IDX, מדוע זה חשוב ואיך זה עשוי לעזור ביצירת אתר נדל”ן מצליח IDX באמצעות אחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר לבניית אתרים.

מה זה IDX?

לאחר שהחלטתם לבנות פרויקט נדל”ן, שילוב IDX הוא הדבר הראשון שעליך לקחת בחשבון. זה מבטיח כמה יתרונות ברורים שיאפשרו לך להתבלט ממתחרים. זה יאפשר לך ליצור לא רק אתר פשוט אלא פרויקט מקיף עם רמת אינטראקטיביות מוגברת, גישה פשוטה למסד הנתונים של האובייקטים, ניווט גמיש ושירותים רלוונטיים אחרים הנדרשים על ידי לקוחות פוטנציאליים..

אבל מה זה IDX? הקיצור הוא עבור Internet Data Exchange. IDX – הוא תערובת התוכנה, המדיניות והנתונים המשולבים בתכונה יחידה המשמשת להצגת המידע הדרוש באתר. זה מגיע בצורה של מערכת המיועדת לסוכנים ומתווכים המאפשרת להם להציג את רשימת נכסי ה- MLS שלהם.

לדוגמה, אתה מקבל הזדמנות ליצור רשימה מפורטת של כל האובייקטים וכן את היכולת למיין אותם לפי מחיר, גדלים, מיקום ונקודות חשובות אחרות..

מדוע זה כל כך נחוץ? IDX מבטיח אינטראקציה ואינטגרציה מרבית של הלקוחות. לפי דו”ח האיגוד הלאומי של מתווכים, “44% מכלל הלקוחות מתחילים את דרכם באתרי הנדל”ן עם רישום נכסים”.

היעדר פונקציונליות IDX ישאיר אתכם על סיפונה. יתר על כן, הפונקציונליות מגיעה עם מערך של תכונות נוספות להרחבת העסק שלך. לפני שנתחיל לדון בהם, בואו להבין כיצד IDX עובד.

איך IDX עובד

רעיון המפתח של המערכת הוא להבטיח חיבור חזק בין שירות רישום מרובה (MLS), שהוא למעשה הרישום של כל הנכסים שלך ואתר האינטרנט עצמו. כדי להציגו בקצה הפרויקט, עליכם לייבא רק את הרישום אלא גם לעדכן את המידע כדי לשמור עליו רלוונטי.

לאחר שהחלטתם להשתמש בפונקציונליות של IDX, עליכם לקחת בחשבון את תנאי השימוש והמדיניות שלה. זה בא עם תקנות מדינה השולטות במדיניות הנדל”ן ומזהות את המידע שעשוי להציג או לא להופיע באתר הנדל”ן שלך.

אנחנו לא מתכוונים לצלול לעומק הרשמיות. אכפת לנו רק מההיבט הטכני של תהליך היישום. בואו להישאר ממוקדים ולגלות כמה יתרונות מעשיים של שילוב IDX באתר הנדל”ן שלך.

כיצד IDX יכול לעזור לאתר הנדל”ן שלך?

כפי שציינו לפני כן IDX מבטיח אינטראקטיביות באתר ומעורבות משתמשים. יתר על כן, היא מאפשרת לסוכנים לספק שירותים רלוונטיים נוספים. היתרון העיקרי הוא פונקציונליות חיפוש וניווט מקיפה. המערכת התפתחה עם השנים ומציעה בנוסף שילוב של מדיה חברתית, יכולת ליצור מבצעים בהתאמה אישית, אוספי נכסים בהתאמה אישית וכו ‘..

להלן היתרונות המובילים שיש IDX באתר הנדל”ן שלך:

 1. ניווט מקיף.
 2. שילוב מדיה חברתית.
 3. אופטימיזציה של קידום אתרים.
 4. רישום נכסים מתקדם.
 5. אוספים בלעדיים והצעות בהתאמה אישית.

# 1 – ניווט מקיף

אף אחד מהווידג’טים או ההרחבות הגיאוגרפיות הזמינות לא יבטיח אותה רמה של גמישות חיפוש. כמה פתרונות IDX מגיעים עם היכולת להציג את מפת אזור המכס. יתר על כן, תוכל לבצע חיפוש לפי שכונה כדי לאפשר ללקוחות למצוא את הנכס המתאים ביותר במהירות האפשרית.

לדוגמה, משתמשים עשויים למיין אובייקטים לפי המיקום שוקל:

 • נגישות לבתי ספר.
 • מרחק לעבודה.
 • אזור ירוק סביב הנכס ועוד.

דרך יעילה למשוך את תשומת ליבם של הלקוחות מיד.

# 2 – שילוב מדיה חברתית

מערכות IDX מודרניות התפתחו. הם לא רק כלי פשוט להצגת רישום נכסים. הם הפכו לפלטפורמה שיווקית משופרת כדי לשפר את הפרויקטים של סוכנים. לדוגמה, אינטגרציה של מדיה חברתית מאפשרת לסוכני נדל”ן להתחבר ללקוחות שלהם דרך פייסבוק או פלטפורמות חברתיות אחרות וכן לספק תוכן מושך ומרתק יותר..

# 3 – אתרי נדל”ן של SEO-Friend

מרבית מערכות ה- IDX כוללות כותרות ותיאורים של נכסים הניתנים לעריכה. יתר על כן, בונה האתרים עצמו מגיע עם הגדרות SEO של עמוד בסיסי. עובדה זו מבטיחה דירוג טוב ויעיל יותר לרשימת מילות המפתח והביטויים החיוניים שלך.

# 4 – רישום נכסים מתקדם

לשם כך תוכננה מערכת IDX. הצג את הנכסים שלך בצורה המושכת ביותר. הממשק מגיע עם מספר פילטרים למיון אובייקטים לפי קטגוריות, מחירים ופרמטרים מרכזיים אחרים.

המערכת עשויה להציג גרסאות אופטימליות ברובע בהתאם למיקומך (נדרש שילוב של מפות Google). משתמשים עשויים לנצל תיאורי נכסים קצרים או מפורטים יותר בשילוב תמונות אובייקט (גלריות או מצגות) או אפילו סרטונים למעורבות מקסימאלית.

# 5 – הצעות בהתאמה אישית

נישת הנדל”ן דורשת גישה אישית לכל לקוח. כאשר IDX באתר שלך יאפשר לך ליצור אוספי נכסים בלעדיים עבור לקוחות פרמיום, למיין את האובייקטים לפי פעילויות והעדפות של לקוחות, לשלוח הצעות בהתאמה אישית כדי להפיק את המרב ממסעות הפרסום שלך בדוא”ל וכו ‘..

לאחר שנודע לנו מה היתרונות שבשימוש IDX באתר הנדל”ן שלך, הגיע הזמן שהגדרנו את תכונות המפתח של הפרויקט עצמו..

תכונות חיוניות אתרי אינטרנט נדל”ניים צריכים להיות

IDX משולב אינו התכונה היחידה שיש לאתר נדל”ן מצליח. זה אמור להיות מעוצב וידידותי לנייד. עלינו לזכור גם כמה כלים לקידום וצמיחת העסק המקוון כמו גם אינטראקציה עם הלקוחות. אז הנה כמה מתכונות המפתח שאתה בוודאי צריך שיהיה באתר שלך:

 • מבנה ברור – אל תנסה להעמיס על העמוד שלך עם מספר חסימות וחסמים חסרי תועלת. נסה לשמור על זה פשוט וברור. הכירו את הסוכנות שלכם, המשיכו ברישום הנכסים וסמנו את פרטי הקשר.
 • שילוב מדיה חברתית – הדרך הטובה ביותר להרחיב את קהל היעד שלך. וודא שבאתר שלך יש כפתורי שיתוף חברתיים בעוד שלמבקרים אין קשיים בשיתוף חלק מהנכסים בפייסבוק או בפלטפורמות חברתיות אחרות.
 • רישום מלא – ההצלחה של האתר שלך מסתמכת על כמה טוב הרישום של הנכס. וודאו שיש בו תמונות באיכות גבוהה, מידע עדכני (תיאורים וכותרות), מסננים למיון אובייקטים לפי העדפות וכו ‘.
 • ווידג’טים ותוספות – תזדקק לכלים נוספים בשלב מסוים. שירותי מיקום גיאוגרפי כמו מפות Google חיוניים. יתכן שתזדקק לגלריות תמונות עדכניות, מצגות, לוחות שנה, שירותי הזמנות, שילוב עם אפשרויות תשלום וכו ‘..
 • פרטים ליצירת קשר – מלבד הקטע המסורתי של “איש קשר” עם מספרי טלפון והודעות דוא”ל, רעיון טוב הוא ליישם דרכים מיידיות להישאר בקשר. לדוגמה, אפשרות צ’אט Live תהיה יתרון טוב כאשר מתייעץ עם הלקוחות שלך מייד.

Wix מגיע כפתרון אולטימטיבי עם מספיק פונקציונליות ותכונות כדי לאפשר לך ליישם את כל הנקודות שהוזכרו לעיל. בונה האתר מושלם לפרויקטים של נדל”ן. זה קל לשימוש. הוא מציע עשרות תבניות רלוונטיות עם יישומונים משולבים שכבר. זה די סביר.

החיסרון היחיד הוא של- Wix אין פיתרון אינטגרציה מותאם אישית של IDX. זה אומר שתצטרך להתמודד עם זה בעצמך.

כיצד לבנות אתר נדל”ן IDX באמצעות Wix

למשתמשים יהיו מספר אפשרויות להשלמת תהליך האינטגרציה של IDX. הם כוללים:

נראה שהאפשרות הראשונה היא הקלה ביותר. תצטרך לשלם במקום כלשהו בסביבות $ 100-150 $ עבור הליך פשוט שתוכל להתמודד בעצמך. יתר על כן, כל עדכון מערכת יביא להוצאות נוספות בעתיד. מסיבה זו, ננסה לחבר את IDX בעצמנו. יתכן שיהיה צורך בכישורים טכניים מסוימים, כמו כן אנו מתמודדים עם פיסות קידוד קצרות.

מסגור IDX

זו כנראה הדרך המהירה ביותר לרישום IDX באתר שלך. הרעיון המרכזי ממוקד סביב השימוש ב- iframes מערכת באתר האינטרנט שלך. ל- Wix יש ווידג’ט רלוונטי להכנסת פיסות קוד נחוצות ולהצגת הרישום בדף הריק. כל שעליך לעשות הוא להעתיק את הקוד ולהדביק אותו באזור הווידג’ט.

הרישום יוצג מייד בדף. היתרונות בשימוש בשיטה זו כוללים:

 • היכולת להשתמש ב- IDX יחד עם Wix המציעה גלריות תמונות ולקשר ביניהן לרישומי הנכסים.
 • תוכל להוסיף יישומון של חיפוש מהיר הזמין בשוק היישומים המותאם אישית של Wix. זה יבטיח ניווט מהיר ותוצאות חיפוש רלוונטיות.

אז השלבים להוסיף רישום IDX לאתר הנדל”ן שלך ב- Wix הם כדלקמן:

 1. היכנס ל- Wix.
 2. בחר, ערוך והתאם אישית את התבנית.
 3. צור דף ריק חדש.
 4. הוסף את הווידג’ט iframe ממבחר האפליקציות להצגת תוכן חזותי.
 5. הכנס את קוד ה- IDX של ה- IDX.
 6. בדוק אם הרישום מוצג כראוי.
 7. הטמעת WX IDX

כיצד להשיג את ה- Iframe?

משתמשים רשאים לבחור מבין פתרונות ופלטפורמות IDX מוכנות המציגות כבר רשימת נכסים מותאמת. כל מה שאתה צריך זה להירשם, לשלם אגרה במידת הצורך ולקבל את פיסת הקוד שיהיה באתר. השלב השני הוא לייצר את הקוד בעצמך. נתיב זה דורש קצת יותר זמן ופעולות, מכיוון שאתה צריך להיות משתמש רשום של מטריקס MLS. גרסה זו אינה דורשת עלויות נוספות. זה בחינם לשימוש.

כדי לקבל iframe בחינם, עליך לבצע את הפעולות הבאות:

 1. הירשם כמשתמש MLS של מטריקס.
 2. מצא הגדרות בלוח הבקרה ובחר בתצורת IDX.
 3. קבע את התצורה של הרישום שלך, ציין את סוג החיפוש ואת אזור המיפוי.
 4. הפעל את ה- IDX שלך והשלם את ההפעלה.
 5. תראה את פיסת הקוד בסרגל החלל HTML. העתק את פיסת הקוד והדבק אותה בווידג’ט Wix להצגת iframes.

אם עשית הכל נכון תראה את הרישום בדף. התהליך עשוי להיות קצת זמן וקשה עבור אנשים שאינם טכנאים. יתר על כן, יש סיכוי שה- IDX יוצג בצורה שגויה במיוחד במכשירים ניידים. מסיבה זו יתכן וכדאי לבחור פתרונות מותאמים אישית של מערכת IDX.

בשורה התחתונה

רישום IDX מיושם הוא חיוני עבור אתר הנדל”ן. נראה שזה היתרון התחרותי העיקרי בהתחשב בתחרות הקשה בגומחה. Wix מקל על יצירת אתר אינטרנט לכל עסק. נדל”ן אינו יוצא מן הכלל.

כדי לא לעבור לפלטפורמה אחרת, למשתמשים יש עדיין מספר אפשרויות בזכות הפונקציונליות המורחבת של Wix. המסגור הוא החלופה המהירה ביותר ובכל זאת הפשוטה ביותר ללא צורך לקודד או לבחור צוותי פיתוח מותאמים אישית בתשלום. אם אתה משתוקק לבלעדיות ולאינטראקטיביות משופרת, תוכל לבחור גם בפתרונות IDX מוכנים. הבחירה תלויה בציפיות ובתקציב שלך.

צור אתר נדל”ן בחינם

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map