כיצד לאתר CMS לאתר

כיצד לאתר CMS לאתר


לפעמים יש צורך לגלות על מה מבוסס CMS או בניית אתרים. משתמשים עשויים לדרוש מידע זה רק בגלל סקרנותם או רצונם להבין מה הטכנולוגיה המתאימה ביותר לפרויקטים מסוג זה.

לאחר שהתברר לך, לא מן הנמנע שתרצה ליצור אתר דומה בעצמך או אפילו להעתיק את האתר בפרטי. המהות יורדת למטרה היחידה – כיצד לקבל מידע על ה- CMS עליו בנוי אתר.

ישנן שלוש דרכים לאתר את המנוע שמאחורי אתר: יישום של שירותים מקוונים, תקשורת עם הבעלים או בדיקת הקוד. אף אחד מהם אינו אמין במאת האחוזים, אך אם תשתדל באמת, הסיכוי לגלות את הפלטפורמה יעלה במיוחד.

1. שירותי איתור טכנולוגיית האתר

WEBDATASTATS

נתוני נתונים

WebDataStats – הוא שירות מהימן, המאפשר לאתר CMS לאתר ולמצוא מסדי נתונים של תחומי אתרים על ידי CMS. הפלטפורמה מציעה את מסד הנתונים הרחב ביותר של CMS, מסגרות ובוני אתרים, המקיף כיום מעל 1000 מערכות פופולריות ביותר. מלבד הגדרת ה- CMS שאליו נוצר אתר, השירות מאפשר גם לסווג את האתרים הנדרשים לקטגוריות ביחס לקריטריונים משלך, לקבל פרטי קשר המתקבלים מהאתרים, לראות את היסטוריית ההעברה של CMS של שמות דומיינים וכו ‘..

מפתחי WebDataStats בדקו באופן ידני כל אתר שנמצא תחת ניתוח בכדי לוודא שגילוי CMS נכון. הם מעדכנים את מסד הנתונים CMS של השירות על בסיס חודשי כדי להבטיח את התוצאה המובהקת והנכונה ביותר. במקרה שהמערכת לא מצליחה לאתר את ה- CMS של אתר כלשהו מסיבה כלשהי, המפתחים שלה בודקים ידנית משאבים כאלה כדי להוסיף עוד יותר את הפלטפורמות שלא זוהו למאגר המידע שלהם. זה מבטיח בסופו של דבר את התוצאות הטובות והאמינות ביותר.

אתר CMS לאתר

WHATCMS

מה

WhatCMS – הוא שירות מבוסס אינטרנט המשמש לאיתור מסגרות שאתרי האינטרנט בנויים עליו. בחנו את זה באתר שלנו וממש הופתענו מהתוצאה. הוא זיהה את הנתונים הנכונים על ה- CMS של הבלוג שלנו ללא שום בעיות. המערכת עובדת די מהר (2-3 שניות מספיקות כדי לגלות את התוצאה), ומספקת כמות מינימאלית של מידע, וזה די די. אינך צריך לגלוש באינטרנט ולחפש את שם המנוע שכן השירות מאפשר לאתר סביב 170 CMS, בוני אתרים ומסגרות – בתשלום ובחינם כאחד..

אתרים מסוימים בנויים על מספר CMS בכל פעם (בסיס OpenCart, בלוג וורדפרס, פורום vBulletin וכו ‘). כדי לזהות ענק כזה אתה יכול להשתמש באפשרות ההגדרה עבור כל עמוד או קטע.

אתר CMS לאתר

בניה

בנוי עם

BuiltWith – הוא שירות פופולרי נוסף שיכול לספק מידע רב על פי בקשתך: מערכות ניתוח מחוברות, ווידג’טים, זמינות הגרסה הניידת, סקריפטים וכללי CSS המשמשים, ספק אירוח, אישור SSL, שרת אינטרנט וכו ‘. מידע מפורט כזה יהיה שימושי למנהלי אתרים . חידוש חדש יכול ללכת לאיבוד בזה ויש סיכון שמחצית מהמידע הזה יישאר לא ברור.

המערכת זיהתה מייד את ה- CMS שהאתר שלנו בנוי עליו. אתה רק צריך למצוא את המידע הנדרש ברשימת הנתונים הארוכה.

אתר פלטפורמת אתר

CMSDETECT

CMS איתור

גלאי CMS – היא מערכת אחת הגונה יותר, שמגיעה עם כלי גלאי CMS רב עוצמה המשמש לגלות את המסגרת, CMS או כל טכנולוגיה אחרת שעושה שימוש באתר. השירות מסופק על ידי כלי אינטרנט מקוונים, השירות יכול לזהות ביעילות יותר ממאה CMS הפופולרי והשימוש נרחב ביותר. אפשר גם לברר כאן מידע, נתונים סטטיסטיים וטכנולוגיות רבים הקשורים לאתר. התהליך די קל ומהיר.

אתה רק צריך להגיע לשירות, לספק את כתובת האתר של אתר שאתה מעוניין בו ולחץ על כפתור Enter. תוך מספר שניות תראה את המידע המפורט על CMS או בונה האתר בו האתר משתמש.

גלאי CMS לא הצליח להכיר את המערכת שהבלוג שלה מבוסס על, מה שהופך את יעילותו ואמינותו לספק די.

אתר מסגרת אתר

WAPPALYZER

וופליזר

וופליזר – הוא כלי שירות חוצה פלטפורמות ידוע, שיכול לחשוף ביעילות את המסגרות, הטכנולוגיות ובוני אתרים בהם נעשה שימוש. הכלי יכול לאתר את מערכות ניהול התוכן הפופולריות ביותר, מנועי מסחר אלקטרוני, כלי ניתוח לאינטרנט, תוכנת שרת וטכנולוגיות אחרות אשר אתר אינטרנט עשוי להקיף..

כדי לגלות את ה- CMS והווידג’טים שמאחורי אתר כלשהו, ​​עליך לגשת לאתר הרשמי של השירות, לציין את כתובת האתר של אתר שתרצה לבדוק ולהפעיל את תהליך הסריקה. Wappalyzer זמין גם כתוכנת ההורדה והרחבת הדפדפן. לכן, עליכם לבחור את הגרסה המתאימה ביותר על סמך תדירות השימוש בשירות ויעילותו.

ניסינו לבצע את ניתוח הבלוג שלנו עם Wappalyzer פעמיים. הניסיון הראשון לא הצליח בגלל עומס יתר של המערכת. לאחר הניסיון השני, ואפליזר לא זיהה את המנוע שמאחורי הבלוג שלנו.

אתר טכנולוגית אתר

RESCAN

סרוק מחדש

סרוק מחדש – הוא שירות מקוון שיכול לעזור לך לזהות את המסגרות, CMS וטכנולוגיות שמאחורי כל אתר שאתה מספק. בסך הכל, המערכת יכולה לסרוק מעל 305 מיליון אתרי אינטרנט בלמעלה מ- 1550 אזורי דומיין.

מלבד מתן רשימות הכלים והטכנולוגיות שאתרי אינטרנט מבוססים עליהם, Rescan בנוסף מפעיל כלי ניתוח אתרים בחינם המסייע לך לגלות ביעילות את המידע המפורט על אתר הנבדק, הסטטיסטיקות שלו, סטטוס דירוג Alexa, כתובת IP, אינטרנט סוגי שרתים, ארץ מוצא, פרטי עמוד קוד ופרמטרים מפורטים אחרים. בהתבסס על תוצאות הבדיקה שלנו, Rescan הצליחה לזהות כמה טכנולוגיות שמאחורי הבלוג שלנו, וזה גורם די הגון.

אתר CMS לאתר

סיכום

השימוש בשירותי הגדרת מנוע אתרים אוטומטיים מקוונים הוא הדרך הפשוטה והנוחה ביותר לגלות מידע זה לרוב המשתמשים. השיטה נהנית מפופולריות הן בקרב חידושים והן עם מקצוענים לעיצוב אתרים.

למותר לציין שדיוק הקביעה משתנה מכלי אחד למשנהו, אך דבר אינו מונע מכם להשתמש ב 3-4 שירותים מקוונים דומים בכל פעם ולהשוות בין התוצאות המתקבלות.

2. ניתוח קוד אתר HTML

שיטת הגילוי השנייה היא לנתח את קוד האתר HTML ב- Google Chrome (לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על דף אינטרנט, “תצוגה מקדימה של קוד דף אינטרנט” Ctrl + U). זה לא ממש נוח וזה לא עובד טוב במקרים רבים. עם זאת, שיטה שווה לנסות. עליך למצוא קוד בין תגי «…». ככלל, שם CMS מסופק בתג המטא “גנרטור”. מנהלי אתרים רבים מוחקים את התג הזה כדי להסתיר מידע חשוב זה מרובוטים, אנשים ווירוסים. זוהי דרך פשוטה לאבטח את אתר האינטרנט שלך מכל התקפות האקרים קלאסיות בפלטפורמה.

זיהוי CMS ידני

אפשר גם לזהות את הפרמטרים העיקריים של CMS או מאפיינים לפי מבנה קוד (זה חל על משתמשים מנוסים בלבד) או לפי שם התבנית שתוכלו לראות במבנה תיקיות האתר. בחר בכרטיסייה “מקורות” במצב תצוגה מקדימה של קוד ומצא את הקטלוג עם המילים “ערכות נושא” או “תבנית” בכותרת. קטלוג המשנה מצוין בדרך כלל תחת שם התבנית המשמשת, בה כל הקבצים שלה מאוחסנים. חפש שם זה בגוגל כדי לגלות את רשימת CMS החלה על גרסאות העיצוב הנוכחיות. למרבה הצער יתכנו מספר גרסאות. אז זכרו זאת.

3. הנדסה חברתית

השיטה השלישית היא רק לשאול את המנהלים או המפתחים לגבי CMS או בניית אתרים אתר מבוסס. אתה יכול לפנות לבעל האתר או לכל מי שאחראי על עיצוב אתר באמצעות בירור זה באמצעות טופס יצירת הקשר או דרך הרשתות החברתיות. ובכן, זה לא מבטיח שתקבלו את התשובה – זה תלוי ברמת הדיוק ובנכונות ניסוח החקירה, במצב הרוח של אדם איתו אתם מתקשרים וכמה סיבות סבירות כמו בטיחות או חוסר מודעות פשוט למידע זה.

שבחו את האתר, ספרו שאתם אוהבים את הטכנולוגיות בהן הוא משתמש וכי אתם מוכנים ליצור פרויקט דומה, אך בנישה אחרת. ברר מה משך הזמן שלקח לפיתוח האתר, איחל הצלחה וקידום אפקטיבי למשאב וכו ‘. במילים אחרות, פשוט שאלו בהגינות את העובדות בהן אתם מעוניינים לא להתייחס לבעלים או למנהל..

אתרים שנוצרו על ידי אולפני רשת מכילים לעיתים קרובות טביעות רגל עם שמותיהם וקישוריהם. זה די הגיוני שאנשים, שעיצבו אותם, מודעים למערכות עליהן מבוססים האתרים. אפשר גם לפנות אליהם לקבלת עזרה בצורה ידידותית. אתה ייראה כמו לקוח פוטנציאלי (שאל על עלויות פיתוח אתר אינטרנט), מה שמגדיל במיוחד את הסיכוי שלך לקבל את התשובה הרצויה.

שורה תחתונה

לא משנה מה המטרה שתמשיכו לנסות לאתר את ה- CMS של אתר צד שלישי, זה פשוט ונוח יותר לעשות זאת על ידי שימוש באחד משירותי הגומחה המקוונים. כדי לעשות זאת, מספיק לספק את שם הדומיין בשדה הנדרש ולחכות עד שהמערכת תסרוק אתר. אם אתר עובד על CMS שנכתב ידנית או עבר שינוי עמוק, שאלתך לא תצליח. לפעמים אתה עלול להיתקל בטעויות פשוטות – אין 100% אפשרות לקבל את התשובה כאן.

כדי לשפר את האמינות של תהליך הגדרת המסגרת, רצוי לבדוק אותו בכמה מערכות בכל פעם. בחר את אלה שהתגייסנו לפוסט או בשירותים אחרים שתבחר – לא משנה הרבה. כולם עובדים די טוב. אם תוצאות הסריקה זהות, אתה יכול להיות בטוח לגבי נכונות הבדיקה. אם יש הבחנות, הגיוני להשתמש בכלים נוספים ולבחור את הגרסא הנפוצה ביותר שהם מייצרים. ככלל, אין כאן הבחנות חמורות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map