انتقال از Squarespace به Shopify

جابجایی از Squarespace به Shopify


تغییر وب سایت از Squarespace به Shopify غالباً نتیجه رشد فشرده مجموعه محصولات وب سایت است. هرچه فروشگاه وب شما محبوب تر شود ، محصولات بیشتری به لیست فروش اضافه خواهید کرد. به همین ترتیب ، به فضای بیشتری نیاز دارید تا روند صحیح معاملات را سازماندهی کنید.

دلیل دیگر نیاز به کارکرد تجارت الکترونیکی گسترده است. اینجاست که Shopify در آن سرآمد است. سازنده وب سایت است رهبر مشهور از طاقچه های تجارت الکترونیک معاصر که هیچ رقیبی ندارند.

نحوه جابجایی از مربع به سمت خرید (فرآیند مهاجرت توضیح داده شده):

 1. انتقال وب سایت از Squarespace به Shopify – آیا ارزش آن را دارد؟?
 2. مربع در مقابل خرید – تفاوت چیست?
 3. نحوه جابجایی از Squarespace به Shopify – راهنمای نهایی
 4. نحوه انتقال نام دامنه از مربع به فروشگاه
 5. فضای مربع حرفه ای برای خرید خدمات مهاجرتی

هنگام اتخاذ تصمیم برای جابجایی از Squarespace به Shopify ، فاکتورهای زیادی در نظر گرفته شده است تا مهاجرت را یکنواخت و مؤثر انجام دهد. جدا از انتقال محتوا ، شما باید از میزبانی ، نام دامنه ، حفظ رتبه فعلی موتور جستجو مراقبت کنید تا از از دست رفتن موقعیت جلوگیری کنید. بگذارید ببینیم مهاجرت از Squarespace به Shopify دشوار خواهد بود یا خیر.

1. انتقال وب سایت از Squarespace به Shopify – آیا ارزش آن را دارد؟?

اگر در حال حاضر به دنبال گزینه های انتقال وب سایت هستید ، قطعاً چیزی وجود دارد که از آن راضی نیستید. این نیز به نوع پروژه ای که شما اجرا می کنید بستگی زیادی دارد. اگر یک وب سایت شخصی و تجاری شخصی دارید ، خوب است که با Squarespace کار خود را ادامه دهید زیرا این یک وب سایت سازنده بسیار عالی است که به درستی در لیست سیستم های قابل اعتماد و دارای ویژگی قرار می گیرد. این پلتفرم از لحاظ ویژگی ها و ابزارهای سفارشی سازی زیادی وجود دارد که می تواند به پروژه شما جلوه ای بالا و عملکرد پیشرفته دهد.

اما پروژه های تجارت الکترونیک چیست? آیا عملکرد Squarespace برای تأمین نیازهای روز افزون فروشگاه وب شما کافی است؟ اگر از قبل یک فروشگاه وب خود دارید و متوجه می شوید که اندازه ، مجموعه محصولات یا حجم فروش آن افزایش یافته است ، دیر یا زود متوجه می شوید که نیاز به تغییر به یک وب سایت ساز با تمرکز بیشتر دارید..

سفارش مربع را برای خرید مهاجرت سفارش دهید

اینجاست که Shopify مناسب ترین راه حل خواهد بود. اگر قصد دارید این نرم افزار عالی کار کند ایجاد یک فروشگاه وب از ابتدا یا پروژه های تجارت الکترونیکی موجود را که از سیستم عامل های دیگر مانند Squarespace نقل مکان کرده اند ، ترویج کنید. این پلتفرم انتخابی خوب برای ساخت انواع و اقسام فروشگاه های آنلاین است ، صرف نظر از تخصص آنها ، مجموعه محصولات و فله ، انواع گزینه های مدیریتی و تبلیغی دلالت دارد. در حال حاضر Shopify بهترین پلتفرم ایجاد فروشگاه وب است و اگر قصد دارید تجارت الکترونیکی خود را توسعه دهید ، قطعاً ارزش جابجایی آن را دارید..

2. مربع در مقابل خرید – تفاوت چیست?

Squarespace و Shopify بهترین نمایندگان هستند سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک, که می تواند برای شروع و مدیریت پروژه های تجارت الکترونیکی مورد استفاده قرار گیرد. این بدان معنا نیست که سیستم ها از نظر عملکرد ، قیمت مناسب و گزینه های سفارشی سازی طراحی برابر هستند.

Squarespace در ابتدا برای شروع وب سایتهای با محوریت محتوا (پرتفوی ، وبلاگ ، صفحات فرود یا پروژه های تجاری) راه اندازی شد ، اگرچه ، می توان از آن برای مدیریت فروشگاه های آنلاین کوچک یا متوسط ​​استفاده کرد – مثالهای واقعی را ببینید. سازنده وب سایت با مجموعه ویژگی های غنی خود همه را تحت تأثیر قرار می دهد. تسلط و استفاده بسیار آسان است و فرایند ساخت وب بصری را تضمین می کند.

مربع محصول را اضافه کنید

Shopify یک سیستم پیچیده تر و یکنواخت است شبیه CMS است از نظر انعطاف پذیری و کارایی. برای عادت به داشبورد و کنترل پنل این سرویس زمان و تلاش زیادی لازم است و در صورتی که تازه وارد باشید ، چیزهای زیادی برای کاوش در اینجا وجود دارد. این پلتفرم به درستی شایسته است به عنوان نرم افزار تجارت الکترونیک شناخته شود زیرا در ویژگی ها ، ابزارها و گزینه های متمرکز در فروشگاه وب وجود دارد..

Shopify به دسترسی به تعداد بیشماری از شخصی سازی های ابزار وب و ابزارهای مدیریت ، ویژگی های مربوط به محصول ، راه حل های پرداخت ، مالیات و بازاریابی کمک مالی می کند. این سیستم به اندازه کافی بارآور است که به شما امکان می دهد فروشگاه های متوسط ​​و همچنین هایپر مارکت های بزرگ را با هزاران محصول فیزیکی / دیجیتالی که برای فروش عرضه می شوند ، شروع ، مدیریت و تبلیغ کنید. همچنین دارای گزینه های گسترده ادغام ، به شما امکان می دهد چندین ابزارک تجارت الکترونیکی ، برنامه ها ، برنامه های افزودنی و افزودنی ها را برای افزایش عملکرد و طراحی فروشگاه اینترنتی خود انتخاب و استفاده کنید. همچنین Shopify دارای مجموعه ای غنی از قالب های تجارت الکترونیکی رایگان و پولی می باشد که با توجه به نیازها و نیازهای خاص شما قابل تنظیم است. نگاهی به مجموعه من بیندازید فروشگاه های دارای قدرت خرید.

اضافه کردن محصول Shopify

در هنگام برخورد با جنبه قیمت گذاری ، سیستم عامل ها نیز متفاوت هستند. برنامه های Shopify نسبت به برنامه های ارائه شده توسط Squarespace گران تر هستند. با این حال ، آنها ارزش سرمایه گذاری دارند زیرا ویژگی های تجارت الکترونیکی بیشتری را که برای راه اندازی و مدیریت فروشگاه های آنلاین کاربردی مورد نیاز است ، ارائه می دهند.

اگر به مقایسه دقیق تر سیستم عامل ها علاقه مند هستید ، برای خواندن جامع و آموزنده پیش بروید مقایسه مربعات در مقابل Shopify که پاسخ به تمام سؤالات مربوط به سیستم شما ممکن است پاسخ دهد.

همچنین بخوانید:
نقد خرید.
بررسی مربع مربع.

3. نحوه جابجایی از Squarespace به Shopify – راهنمای نهایی

اگر می خواهید فروشگاه وب خود را از Squarespace به Shopify مهاجرت کنید ، در اینجا راهنمایی است که می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

 1. ثبت نام در Shopify و تنظیمات کلی سیستم عامل را کشف کنید.
 2. داده های فروشگاه وب مربع خود را به Shopify وارد کنید. دو راه عمده وجود دارد که می توانید به اینجا بروید. گزینه اول استفاده از یکی از برنامه های تخصصی مهاجرت فروشگاهی است که به طور خاص با این هدف در ذهن ساخته شده است. در واقع ، تعداد زیادی از آنها در آنجا وجود دارد ، اما محبوب ترین و آسانترین خدمات این سرویس ها هستند Cart2Cart, تخفیف های انبوه ، بررسی محصولات و غیره گزینه دیگر انتقال اطلاعات فروشگاه اینترنتی شما به صورت دستی با صادرات محصولات به پرونده های CSV و سپس وارد کردن آنها و لیست های مشتری در وب سایت جدید Shopify شماست..
 3. اطمینان حاصل کنید که محصولات شما به درستی سازماندهی شده اند. این امر به ویژه در صورت استفاده از برنامه مهاجرت بسیار مهم است. در صورت لزوم ، جزئیات محصول (نام ، مشخصات ، تصاویر ، توضیحات ، توضیحات متا و غیره) را اضافه و به روز کنید. اگر چنین ضرورتی وجود دارد ، کالایی را که مایل به سازماندهی آن هستید ، ایجاد کنید.
 4. در صورت تمایل برای جلوگیری از مشکلات مرتبط با لیست موجودی خود, در صورتی که مواردی را که می فروشید ، از بین نرفتید ، برنامه های موجودی را جستجو کنید تا سهام محصول را ردیابی کنید و بررسی کنید.
 5. وب سایت Shopify خود را سفارشی کنید. پس از پایان بارگذاری محصولات ، روی شخصی سازی فروشگاه وب خود تمرکز کنید. در طرح های خیره‌کننده تعداد زیادی خرید کنید. کاری که شما باید انجام دهید اینست که فقط یکی را از میان مجموعه گسترده ای از موضوعات انتخاب کنید ، پیش نمایش ، نصب و تنظیم آن را تنظیم کنید.

این تمام آنچه مربوط به انتقال محتوای فروشگاه اینترنتی Squarespace شما به Shopify است. کل مراحل و تلاش زیادی لازم نیست ، اما شما باید کاملاً مراقب باشید تا تمام مراحل را با حداکثر کارایی و توجه دقیق انجام دهید.

به محض انجام مراحل ذکر شده در راهنمای ، می توانید به مرحله بعدی بروید – انتقال دامنه. این فرایند همچنین شامل چندین مرحله است که نیاز به توجه به جزئیات و آگاهی از موضوع دارد.

4. نحوه انتقال نام دامنه از مربع به فروشگاه

بیشتر کاربران در هنگام مراجعه ، با مشکلات و سوالات متعددی روبرو هستند ثبت نام دامنه و مهاجرت بیشتر آنها از Squarespace به Shopify پس از انتقال محتوا. در واقع ، جای تعجب نیست زیرا هر دو سازنده وب سایت کاملاً پیچیده هستند ، به خصوص برای تازه کارها ، که قبلاً هرگز به وب سایت های خود مهاجرت نکرده اند و هیچ تصوری از مراحل انجام این روند ندارند..

انتقال دامنه مربع خود برای خرید

اگر یک نام دامنه را از Squarespace خریداری کرده اید و قصد تغییر آن را ندارید ، در اینجا یک مرور کلی از مراحل انجام شده برای موفقیت در روند ارائه شده است. قبل از اینکه در واقع به روند انتقال دامنه بروید ، مواردی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. برای شروع ، سیستم اجازه می دهد دامنه را به ارائه دهنده دیگری (از جمله Shopify) انتقال دهیم تنها در صورتی که بیش از مدت زمان ثبت نام از 60 روز گذشته باشد.

اگر قصد انتقال یک نام دامنه رایگان را دارید ، پیشنهاد رایگان به ارائه دهنده نام دامنه جدید ادامه نمی یابد. برای ادامه خدمات دامنه ، شارژ (یا شارژ نشدن آن) هزینه های Squares منوط است.

در صورتی که قصد انتقال دامنه Squarespace را دارید که به پایان می رسد .de ، .uk یا .co.uk ، باید قبل از شروع فرآیند ، الزامات ویژه مهاجرت و استثنائات را در راهنماهای مربوطه بررسی کنید. اگر یک مجموعه G دارید که به نام دامنه شما وصل شده است ، باید بعد از اتمام مراحل ، سوابق MX خود را با ارائه دهنده نام دامنه جدید خود تنظیم کنید تا از خاتمه / قطع شدن سرویس ایمیل خود جلوگیری کنید. در اینجا راهنمایی مختصری در مورد نحوه انتقال دامنه Squarespace برای Shopify آورده شده است:

 1. ورود با Squarespace برای باز کردن نام دامنه و دریافت کد مجوز. برای انجام این کار ، به منوی اصلی سازنده وب سایت بروید ، به بخش تنظیمات دسترسی پیدا کنید و سپس روی “دامنه” کلیک کنید.
 2. نام دامنه ای را که می خواهید انتقال دهید انتخاب کنید, کمی به پایین بروید و علامت دکمه “قفل دامنه” را بردارید. سپس باید کلید انتقال را از بخش مربوطه که در کنترل پنل مشاهده خواهید کرد ، کپی کنید.
 3. قدم بعدی برای شما این است که اطلاعات DNS خود را دریافت کنید از مربع. برای انجام این کار ، به برگه منطقه DNS بروید و به روزرسانی های لازم را انجام دهید.
 4. تنظیمات را تنظیم کنید. اگر قصد فروش محصولات فیزیکی را دارید ، اطلاعات حمل و نقل ، پرداخت و مالیات را تنظیم کنید. می توانید این کار را در داشبورد فروشگاه جدید Shopify انجام دهید. به همین ترتیب ، اگر قصد فروش خدمات دیجیتال یا محصولات را دارید ، می توانید گزینه حمل و نقل را در آنجا غیرفعال کنید.

پیش بروید تا فروشگاه وب جدید خود را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که تغییر مسیر شما از Squarespace به Shopify موفقیت آمیز بوده است. در کل ، حدود 7 روز طول می کشد تا فرایند انتقال دامنه انجام شود.

انتقال دامنه شخصی خود برای خرید

مدیریت یک فروشگاه وب با Squarespace به این معنی نیست که شما نمی توانید از یک ارائه دهنده نام دامنه دیگر برای فروشگاه وب خود استفاده کنید. اگر دامنه ای را از ارائه دهنده شخص ثالث خریداری کرده اید ، می توانید از یکی از دو روش آن را به Shopify انتقال دهید. مورد اول دلالت بر انتقال مستقیم نام دامنه دارد ، در حالی که گزینه دوم به معنای اتصال نام دامنه به Shopify است. برای انتخاب بهترین گزینه ، معقول است که هر دو مورد را با جزئیات مرور کنیم.

هنگامی که تصمیمی برای انتقال نام دامنه به Shopify می گیرید ، باید بدانید که مدیریت بیشتر آن به طور خودکار به نرم افزار تجارت الکترونیک واگذار خواهد شد. به عبارت دیگر ، شما باید تنظیمات نام دامنه خود را تنظیم کنید ، کلیه پرداخت ها را انجام داده و مستقیماً در پنل مدیریت Shopify تمدید کنید..

همچنین باید اطمینان حاصل کنید که مدت زمان ثبت دامنه شما از 60 روز فراتر رفته است – در غیر این صورت ، برای انتقال قابل استفاده نخواهد بود. همچنین باید بررسی کنید که آیا به حساب نام دامنه اعطا شده توسط ارائه دهنده اصلی دسترسی دارید یا خیر. سرانجام ، باید بدانید که Shopify به عنوان بخشی از خدمات دامنه خود ، حساب های ایمیل ارائه نمی دهد ، اما حساب های ارسال نامحدودی را برای شما ارائه می دهد که می توانید برای دامنه خود انتخاب کنید..

آیا شما تمام موارد ذکر شده در بالا را بررسی کرده اید؟ سپس مراحل موفقیت آمیز روند انتقال دامنه را انجام دهید:

 1. خط مشی انتقال را بررسی کنید اعلام شده توسط ارائه دهنده نام دامنه شما. ساده ترین روش برای انجام این کار ، جستجوی این اطلاعات در مرکز راهنمای خدمتی است که با آن سروکار دارید.
 2. نام دامنه خود را برای انتقال بیشتر آماده کنید. برای این منظور ، وارد حساب نام دامنه خود شوید که در ارائه دهنده شخص ثالث ثبت شده اید و این واقعیت را تأیید کنید که ایمیل مرتبط با آن فعال است. این مهم است زیرا شما چندین فرآیند انتقال دامنه از طریق ایمیل را دریافت خواهید کرد و باید بتوانید به آنها پاسخ دهید یا پیوندهایی را که در آن وجود دارد تأیید کنید.
 3. کد مجوز را دریافت کنید از ارائه دهنده نام دامنه خود اگر در روند کار مشکلی دارید ، با ارائه دهنده دامنه شخص ثالث خود تماس بگیرید تا کمک های لازم را بدست آورید.
 4. دسترسی به پنل مدیریت Shopify, روی “فروشگاه های آنلاین” کلیک کرده و سپس به برگه “دامنه” برسید.
 5. بر روی دکمه “اتصال دامنه موجود” کلیک کنید و سپس دکمه “انتقال در دامنه خود” (اگر این اولین دامنه ای است که قصد دارید به فروشگاه Shopify خود متصل شوید)؛
 6. بر روی دکمه “انتقال دامنه” کلیک کنید سپس وارد دامنه ای شوید که قصد دارید به حساب جدید بروید. درست پس از آن ، روی “Next” کلیک کرده و سپس دکمه “Verify Domain” را فعال کنید. اگر همه کارها را درست انجام داده باشید ، نام دامنه شما به زودی آماده انتقال خواهد شد. در این حالت با دریافت پیام مربوطه از آمادگی آن مطلع می شوید. برای تکمیل مراحل ، روی دکمه “Next” کلیک کنید. اگر پیام دیگری دریافت کنید (مانند “دامنه قفل شده”) ، باید تنظیماتی را که در مرحله آماده سازی اولیه انجام داده اید بررسی کنید.
 7. اگر همه چیز آماده است و دامنه شما آماده انتقال است ، می توانید کد مجوز را دریافت کرده و سپس برای تکمیل انتقال نام دامنه ، آن را در حساب جدید وارد کنید..

به محض اینکه مهاجرت نام دامنه خود را تأیید کردید ، تقریبا 20 روز طول خواهد کشید تا این روند انجام شود. سرانجام پیامی از Shopify دریافت خواهید کرد که تأیید تکمیل روند مهاجرت است.

اتصال به نام دامنه خود برای خرید

دومین گزینه ای که می توانید از آن برای انتقال نام دامنه خود به Shopify استفاده کنید ، اتصال آن به حساب کاربری است تا آن را به فروشگاه جدید Shopify خود نشان دهید. این بدان معنی است که بازدید کنندگان وب سایت شما هنگام وارد کردن URL سفارشی آن به فروشگاه آنلاین شما هدایت می شوند و همچنین می توانید از ارائه دهنده نام دامنه برای پرداخت ، مدیریت و نوسازی دامنه و غیره استفاده کنید..

توجه داشته باشید که ثبت کننده نام دامنه ممکن است دستورالعمل های دیگری درباره نحوه اتصال موجود موجود به Shopify ارائه دهد. در صورتی که ارائه دهنده هیچ راهنمایی ایجاد نکند ، می توانید دستورالعمل های استاندارد Shopify در مورد چگونگی تکمیل مراحل را دنبال کنید:

 1. دامنه دلخواه خود را به فروشگاه Shopify خود اضافه کنید برای شناسایی خود به عنوان مالک دامنه.
 2. به پنل مدیریتی Shopify دسترسی پیدا کنید و سپس به برگه “فروشگاه آنلاین” و سپس به قسمت “دامنه” بروید.
 3. بر روی دکمه “اتصال موجود” کلیک کنید و نام دامنه مورد نظر خود را وارد کنید. درست بعد از آن ، روی دکمه “Next” کلیک کرده و به مرحله بعدی بروید.
 4. دامنه موجود را تنظیم کنید تا به Shopify اشاره کنید. اگر دامنه از ارائه دهنده شخص ثالث خریداری شده است ، باید تنظیمات استاندارد DNS را ویرایش کنید. به طور دقیق ، سوابق A شما باید به آدرس IP سیستم ، یعنی 23.227.38.65 اشاره کند. www CNAME شما به نوبه خود باید به shop.myshopify.com اشاره کند. به یاد داشته باشید که اگر تصمیم به ویرایش این تنظیمات دارید ، ممکن است روی فرآیندهای دیگر تأثیر بگذارد.
 5. تمام تنظیمات را ذخیره کنید واقعیت اتصال به نام دامنه را ساخته و تأیید کنید. این کار باید با فعال کردن پیوند در ایمیل تأیید انجام شود.

اگر موفق شوید تمام مراحل فرآیند مهاجرت نام دامنه را به درستی انجام دهید ، ظرف 48 ساعت منتقل می شود.

5. مربع حرفه ای برای خرید خدمات مهاجرتی

هنگامی که تازه فکر می کنید در مورد مهاجرت وب سایت Squarespace خود فکر کنید ، در مورد موثرترین روش برای انجام این کار فکر نمی کنید. شما در مورد عناصر مورد نیاز برای انتقال ، در مورد سرعت و اثربخشی فرآیند مهاجرت و همچنین در مورد انجام کار موفق زحمت می کشید.

با این حال ، هرچه به خود فرآیند نزدیک شوید ، شروع به بررسی گزینه های مختلف مهاجرت می کنید. اینجاست که ممکن است با مشکل روبرو شوید.

در واقع ، دو روش اصلی برای تغییر وب سایت شما از Squarespace به Shopify وجود دارد. مورد اول دلالت بر استفاده از برنامه ها یا ابزارهای خاص دارد ، انتخاب آن در بازار معاصر بسیار گسترده است. این بهترین راه حل نیست ، زیرا این ابزارها در کل قابل اعتماد نیستند. آنها اغلب در طی فرآیند انتقال وب سایت اشتباه می کنند ، که ممکن است بیشتر روی عملکرد آن تأثیر منفی بگذارد. علاوه بر این ، این برنامه ها پرداخت می شوند. این بدان معنی است که شما فقط می توانید پول خود را هدر دهید تا به نتیجه ای برسید که رضایت نداشته باشید.

برای جلوگیری از بروز مشکلات ، استخدام متخصصان از این امر منطقی است Cart2Cart, که در این مکان بهترین هستند و به مراقبت از هر مرحله از روند انتقال وب سایت شما می پردازند. آنها پارامترهای خاص هر سازنده وب سایت را می شناسند و از این رو می توانند از بروز مشکلات احتمالی پیشاپیش جلوگیری کنند.

فضای مربع برای خرید

گزینه دیگر این است که یک توسعه دهنده وب استخدام کنید یا مستقیماً با استادان مستقل Shopify که خدمات حرفه ای مهاجرت وب سایت خود را در آنها ارائه می دهند ، برخورد کنید https://experts.shopify.com/. جوانب مثبت Shopify تمام مراحل فرآیند مهاجرت وب سایت را برای شما انجام می دهد ، بنابراین ، نیاز به زحمت در مورد تفاوت های ظریف روند انتقال را به تنهایی از بین می برد. وظیفه شما کنترل فرآیند و بررسی نتیجه خواهد بود. علاوه بر این ، شما قادر خواهید بود در تماس با کارشناسان باشید تا در مورد تمام تفاوت های ظریف و جزئیات روند مهاجرت به موقع صحبت کنید تا از سوء تفاهم های احتمالی پس از آن جلوگیری کنید..

خریدن

وظیفه شما این است که همه ملزومات ، تفاوت های ظریف و هزینه فرآیند مهاجرت وب سایت هنگام استخدام متخصص برای اطمینان از بهترین نتیجه. آیا می خواهید تلاش خود را برای انتقال یک وب سایت از Squarespace به Shopify به تنهایی انجام دهید؟ سپس راهنمای گام به گام را کشف کنید تا از روند مهاجرت انتظار داشته باشید.

خط پایین

Shopify در مقایسه با Squarespace یک پلتفرم تجارت الکترونیکی کاملاً برجسته تر و قدرتمندتر است. این برای کاربرانی که در ابتدا یک فروشگاه اینترنتی با Squarespace ایجاد کرده اند بسیار مفید خواهد بود ، اما پس از آن تصمیم گرفته اند که تجارت خود را رشد داده و یا تبلیغ کنند و آن را به سطح جدید برند.

روند مهاجرت ممکن است برای کاربرانی که با تفاوت های ظریف این روش آشنا نیستند ، یک چالش محسوب شود ، اما هنوز انتظار دارند که از نتایج بالایی بهره مند شوند. تکمیل مداوم اقدامات شرح داده شده در راهنمای ما همراه با دقت و توجه دقیق به جزئیات ، مقابله با این کار را حتی برای یک تازه کار امکان پذیر می سازد. شما می توانید این کار را به تنهایی و بدون هیچگونه کمک اضافی ، فقط طی دو روز انجام دهید.

در عین حال امکان استخدام متخصصان حرفه ای یا استفاده از یک برنامه مهاجرت وب سایت تخصصی مانند Cart2Cart وجود دارد که کل مراحل را در حالت خودکار انجام می دهد. این شامل انتقال محتوا و نام دامنه است ، که پیچیده ترین مراحل لازم در مورد روند مهاجرت فروشگاه وب است. به هر گزینه ای که می خواهید بروید ، هر یک از آنها با محاسن و کمبودهای خود همراه خواهند بود. وقت خود را برای وزن کردن تمام تفاوت های ظریف بردارید تا در مورد راه حل ای که برای شما و پروژه تان بهترین کار خواهد بود تصمیم بگیرید.

سفارش انتقال وب سایت سفارش دهید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map