برای ایجاد یک وب سایت به چه چیزی نیاز دارم؟ نرم افزار مورد نیاز برای ایجاد یک وب سایت

برای ایجاد یک وب سایت به چه چیزی نیاز دارم؟


بنابراین ، شما قبلاً می دانید که اینترنت چگونه کار می کند. شما تفاوت بین صفحه وب و مرورگر وب را درک می کنید. زمان آن فرا رسیده است ساختن وب سایت از ابتدا از خود شما در حالی که روند ساخت و ساز دیگر درد در گردن نیست ، کاربرانی که کاملاً مهارت فنی ندارند ، فرصت های بسیار خوبی برای اجرای زنده با پروژه های آنلاین جدید خود دارند. نرم افزارهای پیشرفته و ابزارهای وب این فرصتها را به ارمغان می آورند.

آنها در واقع ساخت ، شخصی سازی و استقرار را آسان و سریع می کنند. در بیشتر موارد ، 6 تا چند ساعت به فرم نیاز دارید تا بتوانید یک سایت کاملاً کاربردی با تجربه کدگذاری صفر داشته باشید. بنابراین ، این ابزارها چیست و چگونه می توانند به آنها کمک کنند؟ خواندن مقاله را برای پیدا کردن نرم افزار مورد نیاز برای ایجاد وب سایت از ابتدا ادامه دهید.

مؤلفه های وب سایت اصلی

با وجود این واقعیت که کاربران ممکن است تکنیک های خاصی برای ایجاد یک سایت از صفر نداشته باشند ، درک برخی از اصطلاحات مربوط به صنعت وب بسیار مهم است. علاوه بر این ، ممکن است خوب باشد که وب سایت چگونه کار می کند و از چه مؤلفه هایی تشکیل شده است. شما برخی از عبارات را قبلاً شنیده اید اگرچه ممکن است جالبترین ایده را در مورد معنی آنها نداشته باشید. ما این شرایط را برای شما روشن خواهیم کرد.

مؤلفه های اصلی ایجاد وب شما شامل موارد زیر است:

 1. یک صفحه وب – یک وب وب است که ممکن است با تایپ کردن آدرس وب به مرورگر وب دسترسی پیدا کند.
 2. سایت اینترنتی میزبان و مجموعه ای از صفحات وب را مدیریت می کند و همچنین آنها را در یک گروه یا بخش خاص تقسیم می کند.
 3. نام دامنه – آدرس وب سایت شماست که ممکن است در نوار جستجوی مرورگر مشاهده کنید.
 4. یک وب سرور – رایانه ای است که میزبان فایل ها و مطالب وب سایت شما و همچنین دسترسی به کاربر نهایی را تضمین می کند.
 5. موتور جستجو – یک ابزار وب برای کمک به کاربران است تا وب سایت مورد نیاز خود را پیدا کنند. این سیستم به عنوان یک سیستم ناوبری ساده برای گشت و گذار در شبکه و مرور سایت های مورد نیاز شما به کار می رود.

اکنون ، تمام این مؤلفه ها را در کنار هم قرار داده و به اصطلاح Global Web با میلیون ها وب سایت زنده و صاحبان آنها بدست می آورید. برای اینکه وب سایت کار کند ، به یک پایه اولیه نرم افزار و فناوری وب نیاز دارید.

ابزارهای وب مورد نیاز برای ایجاد یک وب سایت

اینترنت پر از ابزارهای مختلف برای ساختن وب سایت است. برخی از آنها بسیار اساسی هستند در حالی که برخی دیگر پیشرفته تر و به روز هستند. برخی از ابزارها بصورت رایگان در دسترس است و برخی دیگر هزینه های اضافی دارند. هنگامی که شروع به استفاده از آنها می کنید ، فن آوری های مختلف به روشهای مختلفی نیاز دارند (نرم افزار آنلاین یا قابل بارگیری و غیره.).

این بستگی به شما دارد که کدام یک را انتخاب کنید. با این حال ، شما باید برخی از عوامل مهم را در نظر بگیرید که ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • راحتی در استفاده – آیا این ابزارها به اندازه کافی آسان برای استفاده هستند؟ از آنجا که یک تکنسین غیر تکنسین هستید ، باید آنهایی را با ساده ترین رابط و منحنی یادگیری حداقل انتخاب کنید
 • مجموعه ویژگی ها – اطمینان حاصل کنید که یک ابزار انتخابی به شما امکان می دهد تا کارهای قبلی را انجام دهید. در عین حال ، به دنبال قابلیت های پیشرفته باشید. ویرایشگر تصویر فقط برای برش و برش نیست. تغییر اندازه تصویر ، حذف عناصر ، چندین لایه و غیره را در نظر بگیرید.
 • انتظارات بودجه – برخی از ابزارها مجددا آزاد می شوند در حالی که برخی دیگر با هزینه های اضافی ، نسخه های اضافی یا حق بیمه پرداخت می شوند. مطمئن شوید که یک ابزار انتخابی انتظارات بودجه شما را برآورده می کند.

برای راحت تر کردن کارها ، ما چندین دسته را برجسته کرده ایم که کلیه ابزارهای لازم برای ساخت یک وب سایت را در بر می گیرند. آنها منابع داخلی را شامل می شوند (رایانه شخصی با سیستم عامل و مرورگر از پیش نصب شده) ، ابزارهای طراح وب (سازندگان وب سایت و قالب) و نرم افزاری اضافی که اجباری نیست اما مطمئناً زندگی شما را آسان تر خواهد کرد (ویرایشگرهای گرافیکی و متن) بیایید نگاهی دقیق تر به هر گروه داشته باشیم.

1. کامپیوتر با سیستم عامل از قبل نصب شده (سیستم عامل)

داشتن رایانه برای شروع کار با آن کافی نیست. برای حرکت به یک سیستم عامل نیاز دارید. سیستم عامل در واقع روح کامپیوتر شما است. تمام عملکردهای اصلی و همچنین کامپیوتر را راه اندازی می کند. همچنین ممکن است برخی از ویژگی های اضافی ، ابزارهای سفارشی سازی و ویژگی های از قبل ساخته شده را ارائه دهد. شما باید تصمیم بگیرید که کدام یک را انتخاب کنید.

اگرچه احتمالاً یکی از آنها قبلاً نصب شده است ، ما تنها 3 گزینه برتر در دسترس کاربران را برجسته خواهیم کرد.

سیستم عامل ویندوز

سیستم عامل ویندوز

پنجره ها – یک سیستم عامل محبوب است که بیش از نیمی از سهم بازار سیستم عامل را در اختیار دارد. این سیستم بسیار کاربر پسند است و تنظیم آن ، ورود به سیستم و شروع کار ساده است. ویندوز در چندین نسخه به طور مرتب به روز می شود. هر نسخه مجموعه ای از ویژگی های پایه را به ارمغان می آورد ، که امروزه آن را به انتخاب سخت افزاری شماره 1 تبدیل می کند.

ویژگی های کلیدی ویندوز:

 • راحتی در استفاده – بیشتر شما قبلاً با نسخه های سیستم عامل قبلی از جمله Windows XP یا Windows 7 سر و کار داشته اید. همه چیز ساده و آشنا است.
 • انتخاب نرم افزار – مایکروسافت به یک نیروی مسلط در بازار سخت افزار تبدیل شده است و تعداد زیادی برنامه ، برنامه افزودنی و افزودنی را برای سیستم عامل ارائه می دهد. بیا با آن روبرو شویم. همه ما دوست داشتیم بازی مایکروسافت بازی Solitaire از کارت های بازی را انجام دهیم.
 • بروزرسانی های سیستم و ویژگی ها – ویندوز راحت نگه داشتن رایانه شخصی را آسان می کند. این به روزرسانی جدید موجود را آگاه می کند و همچنین با کمک سیستم های بازگردانی نقاط ، از پشتیبان گیری خودکار اطمینان می دهد.

سیستم عامل ویندوز ممکن است انتخابی خوب باشد که آیا شما یک کاربر خانگی معمولی ، گیمر یا کارگر شرکتی هستید.

سیستم عامل لینوکس

سیستم عامل لینوکس

لینوکس متفاوت از انواع سیستم عامل سنتی است ، زیرا یک سیستم عامل منبع باز است. این سیستم نه تنها در دستگاه های دسک تاپ ، بلکه در تلفن های هوشمند و تبلت ها ، کنسول های بازی ، خوانندگان کتاب الکترونیکی ، ضبط کننده های دیجیتال یا دستگاههای ذخیره سازی نیز راه اندازی شد..

ویژگی های کلیدی سیستم عامل لینوکس:

 • سیستم عامل منبع باز – به این معنی است که کاربران با دسترسی به کد منبع آن ، می توانند سیستم را ویرایش و تنظیم کنند. البته این فقط به کاربران با پیشینه فنی کافی رجوع می کند.
 • مجوز انعطاف پذیر – برای کاربران دارای مجوز GPL لینوکس ، سیستم فضای کافی برای اصلاح نرم افزار ، توزیع یا استفاده مجدد نامحدود را ذخیره می کند..
 • پیچیدگی – نصب و راه اندازی سیستم عامل f در مقایسه با ویندوز یا مک بسیار سخت است. از طرف دیگر ، کاربران ممکن است از طریق چندین تالار گفتگوی لینوکس به پشتیبانی پیشرفته اعتماد کنند.

سیستم عامل مکینتاش

سیستم عامل مکینتاش

سیستم عامل – یک سیستم عامل اختصاصی است که به طور خاص برای دستگاه دستگاه Apple طراحی شده است. به عبارت دیگر ، این فقط در تبلت ها ، لپ تاپ ها و تلفن های هوشمند اپل از جمله برخی از پوشیدنی های آن استفاده می شود. این نرم افزار برای مخالفت با مایکروسافت راه اندازی شد. سهولت استفاده و همچنین طیف گسترده ای از برنامه های داخلی را فراهم می کند.

ویژگی های کلیدی Mac OS:

 • برنامه های یکپارچه – از ضبط صوت ها و فرماندهان گرفته تا مرورگرهای وب ، تقویم ها ، ماشین حساب ها ، پیام رسان ها و موارد دیگر.
 • سازگاری – کاربران برای ادغام برنامه های مختلف شخص ثالث آزاد هستند. این سیستم عامل با نرم افزارهای مختلف برای مشاغل و مصارف خانگی سازگار است.
 • سفارشی سازی رابط – ممکن است اندازه موارد صفحه را تغییر دهید ، پس زمینه دسک تاپ را جایگزین کنید ، از پشتیبانی مانیتور و همچنین افزونه بهره مند شوید & ویژگی بازی.

جابجایی بین نسخه های مختلف سیستم عامل ممکن است کابوسی باشد. بنابراین ، اگر به ویندوز عادت کرده اید ، کار با Mac مانند گرفتن در کاه ها با تمام عناصر قرار داده شده به روشی متفاوت و آزار دهنده خواهد بود و بالعکس. بهتر است به یک نرم افزار واحد بچسبید.

2. مرورگرهای وب

مرورگر وب – یک برنامه نرم افزاری است که به نظر می رسد راهنمای شما برای دنیای درون وب جهانی است. این نرم افزار نه تنها به دسترسی به صفحات وب کمک می کند بلکه از برخی ابزارهای وب ، ابزارها یا برنامه های افزودنی استفاده می کند. در صورت تصمیم به استفاده از سازندگان وب سایت آنلاین SaaS یا راه حل های محبوب CMS ، داشتن یک مرورگر بسیار مهم است. در غیر این صورت ، شما نمی توانید به ابزار طراحی و سفارشی سازی وب دسترسی پیدا کنید.

در حالی که سیستم عامل ها معمولاً از مرورگرهای یکپارچه استفاده می کنند (ویندوز با Internet Explorer همراه است در حالی که Mac مرورگر Safari را به طور پیش فرض نصب کرده است) ، ممکن است برای گشت و گذار در وب به نرم افزار پیشرفته تر ، سبک و کاربردی تری نیاز داشته باشید.

در اینجا 3 گزینه برتر کاربر با چند ویژگی اصلی شرح داده شده است:

گوگل کروم

گوگل کروم

گوگل کروم – محبوب ترین مرورگر با بیش از 81٪ از کاربران در سال 2019. جدا از عملکرد خوب و ابزارهای حریم خصوصی ، مرورگر با مجموعه ای از برنامه های افزودنی و برنامه های یکپارچه همراه است. آنها شامل ابزارهای کنترل والدین ، ​​خدمات CPN و غیره هستند. از طرف دیگر Chrome یکی از مرورگرهای منبع گرسنه است.

ویژگی های اصلی عبارتند از:

 • عملکرد پیشرفته.
 • پشتیبانی از چندین برنامه افزودنی و برنامه.
 • یک مرورگر سنگین وزن که به منابع سیستم عامل زیادی نیاز دارد

موزیلا فایرفاکس

موزیلا فایرفاکس

موزیلا – یک مرورگر محبوب است که اخیراً بزرگترین تعمیرات اساسی خود را در دهه گذشته دریافت کرده است. این نرم افزار بسیار آسان و قابل انعطاف است. علاوه بر این ، این پشتیبانی از همه کاره و ابزاری برای محافظت از حریم خصوصی کاربران ارائه می دهد.

ویژگی های اصلی عبارتند از:

 • برنامه غیرانتفاعی بدون پرداخت هزینه و یا به اشتراک گذاری شخص ثالث.
 • منابع سیستم عامل کمی مورد نیاز است.
 • ابزارهای پیشرفته محافظت از حریم خصوصی.

اپرا

اپرا

اپرا سالهاست که کم کم مرورگر وب از قابلیت های عالی و ابزارهای یکپارچه ای برخوردار است که برای مرور موثر وب بسیار مهم است. به عنوان مثال ، کاربران ممکن است علاوه بر قابلیت های Opera Turbo ، از مسدودکننده تبلیغات داخلی نیز بهره ببرند. برای فشرده سازی ترافیک و اطمینان از دسترسی سریع تر به صفحات وب محبوب استفاده می شود. علاوه بر این ، برنامه برای فعال کردن ابزارها و برنامه های افزودنی متعددی را ارائه می دهد.

ویژگی های اصلی عبارتند از:

 • بارگذاری سریع صفحه به لطف Opera Turbo.
 • ساخته شده در تبلیغات مسدود کننده.
 • در صورت مقایسه با رقبا ، از تعداد افزودنیهای کمتری پشتیبانی کنید.

4- سازندگان وب سایت آنلاین

ایده استفاده از سازندگان وب سایت آنلاین این است که به کاربران اجازه دهید از طریق مرورگر بدون دسترسی به نرم افزار اضافی یا بارگیری اضافی به آنها دسترسی پیدا کنند. شما به سادگی وارد سیستم می شوید و مراحل ویرایش را شروع می کنید. ما از نظر سهولت استفاده ، مجموعه ویژگی ها و قیمت مناسب چندین گزینه خوب را برجسته کرده ایم:

ویکسویکس – یک سکوی پیشرو در ساخت وب سایت است که برای ایجاد انواع مختلف وب سایت مناسب است. این مجموعه از ویژگی های غنی ای برای پروژه های تجاری کوچک ، اوراق بهادار ، فروشگاه های دیجیتالی و غیره استفاده می کند. هیچ مهارت کد نویسی لازم نیست در حالی که این طرح با یک دامنه رایگان ، میزبانی و ابزارک ها با 13 دلار در ماه شروع می شود. Wix.com

uKituKit – یکی از آسان ترین و مقرون به صرفه ترین سازندگان وب سایت است که برای وب سایت های مبتنی بر محتوا ، اوراق بهادار و نمایندگی مشاغل کوچک طراحی شده است. این نرم افزار علاوه بر مجموعه ای از قالب های تطبیقی ​​، یکپارچه سازی شخص ثالث و پشتیبانی فوری ، از 4 دلار در هر ماه با ویرایشگر WYSIWYG بصری برخوردار است.. uKit.comuKit – یکی از آسان ترین و مقرون به صرفه ترین سازندگان وب سایت است که برای وب سایت های مبتنی بر محتوا ، اوراق بهادار و نمایندگی مشاغل کوچک طراحی شده است. این نرم افزار علاوه بر مجموعه ای از قالب های تطبیقی ​​، یکپارچه سازی شخص ثالث و پشتیبانی فوری ، از 4 دلار در هر ماه با ویرایشگر WYSIWYG بصری برخوردار است..

مهمترین مزیت استفاده از سازندگان وب سایت آنلاین این است که هر زمان که بخواهید ممکن است به آنها دسترسی پیدا کنید. کاربر فقط برای ورود به یک دستگاه متصل به اینترنت و داده نیاز دارد. نیازی به بارگیری چندین نسخه برای نصب بر روی چندین دستگاه نیست. به کلیه سازهای وب سایت ممکن است با یک کلیک دسترسی پیدا کنید.

ویرایش درون خطی یکی دیگر از مزیت های مهم در اینجا است. این بدان معناست که تمام تغییرات پس از انجام برخی از به روزرسانی های جزئی محتوای به طور خودکار و بدون نیاز به انتشار مجدد هر سن ، تمام مدت ذخیره می شوند علاوه بر این ، ممکن است شما آن تغییرات را در زمان واقعی پیش نمایش کنید ، که هنگام استفاده از سازندگان وب سایت آفلاین غیرممکن است.

5- سازندگان وب سایت آفلاین

برخی از برنامه های وب سازی نیاز به اتصال به اینترنت ندارند. کاربران ممکن است نرم افزار بارگیری را انتخاب کنند و مهم نیست شبکه Wi-Fi وجود داشته باشد یا خیر. مهمترین مزیت این سیستم عامل ها این است که شما می توانید در هر زمان که بخواهید با وجود موقعیت مکانی ، در ایجاد وب سایت کار کنید. به سادگی برنامه را نصب کرده و در هر زمان به ویژگی های آن دسترسی پیدا کنید.

نکته مهم در اینجا این است که در صورت استفاده از نرم افزار در چندین دستگاه ، لازم است هزینه چندین نسخه را بپردازید. در غیر این صورت ، شما می توانید از یک کامپیوتر واحد به برنامه دسترسی پیدا کنید ، که خیلی راحت نیست. نکته منفی دیگر این است که شما هنوز نیاز به اتصال به اینترنت برای وارد کردن یک الگوی از قبل طراحی شده یا نصب آن بر روی سرور خود دارید.

خبر خوب این است که هر دو سیستم عامل پرداخت و رایگان وجود دارد که دسترسی نامحدود به ویژگی های آنها را با هزینه صفر ارائه می دهند. بیایید نگاهی به چند نمونه بگذاریم:

Adobe DreamweaverAdobe Dreamweaver – یک برنامه پرداخت شده تحت پرچم Adobe. این ابزار ایجاد طرح های وب پویا را آسان می کند اگرچه بسیار پیچیده و گران است. کاربرانی که مهارت کد نویسی یا طراحی وب ندارند ، ممکن است پشت دیوار را داشته باشند. Adobe DreamweaverAdobe Dreamweaver – یک برنامه پرداخت شده تحت پرچم Adobe. این ابزار ایجاد طرح های وب پویا را آسان می کند اگرچه بسیار پیچیده و گران است. کاربرانی که مهارت کد نویسی یا طراحی وب ندارند ، ممکن است پشت دیوار را داشته باشند.

بسیجMobirise – نرم افزاری قابل بارگیری آفلاین است که برای حداکثر انعطاف پذیری با Windows و Mac OS سازگار است. این پلتفرم برای استفاده رایگان است و علاوه بر طراحی وب پاسخگو ، حالت پیش نمایش تلفن همراه و غیره دارای طرح بندی فروشگاه های دیجیتال آماده است.. بسیجMobirise – نرم افزاری قابل بارگیری آفلاین است که برای حداکثر انعطاف پذیری با Windows و Mac OS سازگار است. این پلتفرم برای استفاده رایگان است و علاوه بر طراحی وب پاسخگو ، حالت پیش نمایش تلفن همراه و غیره دارای طرح بندی فروشگاه های دیجیتال آماده است..

خبر بد درباره همه موارد فوق این است که آنها برای مبتدیان خوب نیستند. آنها حداقل به برخی از منحنی های یادگیری پایه یا تجربه برنامه نویسی نیاز دارند. به همین دلیل ، انتخاب کردن برای سازندگان وب سایت آنلاین با قابلیت کشیدن و رها کردن و همچنین تمام ویژگی های موجود در بسته ممکن است گزینه بهتری باشد.

6. ابزار اضافی غیر اجباری

ما در مورد برخی از دارایی های واجب مورد نیاز برای ایجاد وب سایت از ابتدا بحث کرده ایم. علاوه بر این ، شما ممکن است از ابزارهای اضافی استفاده کنید. اجباری نیستند اما ممکن است روند توسعه را بسیار سریعتر و آسان تر انجام دهند. توجه نکردن به آنها اشتباه است.

وقتی می گوییم ابزارهای اضافی ، منظور ما از ویراستاران متن و گرافیک است که با محتوای قالب ها و انواع مختلف کار کنند. شاید لازم باشد متون بی شماری و همچنین قطعات منبع را در یک مکان بنویسید و ذخیره کنید. همیشه بهتر است که آنها را به جای نوشتن از ابتدا هر بار کپی و چسباندن کنید.

علاوه بر این ، صاحبان وب سایت برای تبدیل شدن به پروژه خود ، باید تعداد زیادی عکس و عکس پردازش کنند. اینجاست که ویرایشگرهای گرافیکی بسیار مهم هستند. آنها به نه تنها تغییر اندازه و برداشت تصاویر شما كمك می كنند بلكه آنها را فشرده می كنند ، شخصی سازی می كنند ، جلوه ها ، لایه های جدید و غیره را اضافه می كنند.

ویرایشگران متن

کاربران ممکن است از چندین نوع ویرایشگر متن بهره مند شوند. دسته اول شامل ویرایشگرهای از قبل ساخته شده است که همراه با هر یک از سیستم عامل ها هستند. کاربران Windows ممکن است Notepad را که از قبل در سیستم عامل یکپارچه است پیدا کنند. Mac OS دارای TextEdit در حالی است که لینوکس با کیت ، LeafPad و برخی دیگر همراه است.

از یک طرف ، داشتن ویرایشگرهای یکپارچه خوب است. از طرف دیگر ، استفاده ممکن است مشکل باشد. به عنوان مثال ، Notepad برای ذخیره تکه های متن یا منبع منبع عالی است. با این حال ، بسیاری از ابزارهای قالب بندی یا سفارشی سازی ندارد.

اینجاست که ترجیح می دهید بسته Microsoft Office را با تمام نسخه های سیستم عامل سازگار کنید. این شامل نه تنها ویرایشگران متن ، بلکه همچنین اکسل ، پاورپوینت و برخی ابزارهای عالی دیگر است که ممکن است مفید باشد.

استفاده از ویرایشگرهای آنلاین گزینه دیگری است. آنها به همان شیوه ویرایشگرهای سنتی با تنها تفاوت کار می کنند: آنها از طریق مرورگر شما قابل دسترسی هستند و به اتصال اینترنتی نیاز دارند. بیشتر شما از بسته های آنلاین مبتنی بر ابر Google Office با تمام ویژگی های مشابه در کیت دسک تاپ سنتی استفاده کرده اید. تمام اطلاعات به صورت خودکار در ابر ذخیره می شوند و فرصتی برای کار مشترک است. شما می توانید همان سند ، ارائه پاورپوینت یا جدول اکسل را با هم تیمی های خود از راه دور ویرایش کنید.

ویرایشگرهای گرافیکی

همانطور که قبلاً بیان کردیم ، یک ویرایشگر گرافیکی فقط برای برش و برش تصاویر نیست. نوع ویرایشگر به نیاز پروژه و همچنین پیشینه فنی شما بستگی دارد. برخی از برنامه ها برای استفاده آسان هستند در حالی که برخی دیگر به پیشینه طراحی نیاز دارند.

یک بار دیگر ، دارندگان وب سایت باید فرصت های مالی خود را در نظر بگیرند ، زیرا برخی از نرم افزارها رایگان است در حالی که برنامه های دیگر با مدل های مبتنی بر اشتراک در دسترس هستند یا برای دسترسی به همه ویژگی ها با حساب های حق بیمه همراه هستند..

همچنین ، در مورد نحوه استفاده از یک ویرایش تصمیم بگیرید. آیا این یک برنامه آنلاین مانند است بوم? در آنجا ممکن است از الگویهای آماده برای بنرها ، سخنرانیها ، پست های فیس بوک یا اینستاگرام استفاده کنید یا طراحی منحصر به فرد خود را ایجاد کنید. این نرم افزار نیاز به ثبت نام ساده با حساب اجتماعی ما دارد. یک برنامه رایگان با ویژگی های محدود در دسترس است.

Photoshop Elements – احتمالاً بهترین نمونه ویرایشگر گرافیک قابل بارگیری است. این دستگاه با انتخاب گسترده ای از ابزارها ، ویرایش لایه ها و فشرده سازی تصویر را برای کار با عناصر طراحی بی شماری ارائه می دهد. یک ویرایشگر قدرتمند برای مبتدیان آسان نیست. اما پس از دستیابی به آن ، ویرایش تصاویر ، تبدیل و بهینه سازی آنها یک تکه کیک خواهد بود.

خط پایین

برای ایجاد یک وب سایت ، ممکن است شما به مجموعه ای از دارایی ها و ابزارها نیاز داشته باشید. برخی از سازها قبلاً در سیستم عامل شما ادغام شده اند در حالی که برخی دیگر به بارگیری اضافی یا دسترسی آنلاین نیاز دارند. مهم نیست که چه چیزی را انتخاب کنید ، لیست نرم افزارهای مورد نیاز برای ایجاد یک سایت شامل یک کامپیوتر عامل با سیستم عامل از قبل نصب شده ، یک مرورگر وب قابل اعتماد ، سیستم عامل های ساخت وب آنلاین یا قابل بارگیری و همچنین ویرایشگرهای متن و تصویر است..

با گزینه های بسیار زیادی در وب ، ابزاری را پیدا خواهید کرد که از نظر تجربه فنی ، سازگاری نرم افزار و انتظارات بودجه بیشترین کاربرد را برای شما دارد..

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map