نحوه ایجاد یک وب سایت جامعه

بسیاری از سازندگان وب سایت وجود دارند که اجازه می دهند وبلاگ هایی با دامنه کارایی متنوع ایجاد کنند. متأسفانه ، فقط خدمات معدودی وجود دارد که برای توسعه تالارها بسیار مفید هستند. وقتی صحبت از سیستم ها می شود ، که می توانند به طور همزمان برای هر دو هدف استفاده شوند ، می توان روی انگشتان حساب کرد.


موفقیت در ایجاد وب سایت جامعه به انتخاب صحیح سازنده وب سایت ، مهارت های شما و کاری که تعیین کرده اید بستگی زیادی دارد. به عبارت دیگر ، شما باید درک کنید که وب سایت آینده را چقدر خوب تصور می کنید و اینکه آیا میزان تخصص شما برای انجام کار کافی است یا خیر.

بنابراین ، فرایند می تواند از دو طریق ساده شود – با انتخاب درست سازنده وب سایت جامعه و با درک آنچه از وب سایت خود انتظار دارید تا بتواند مخاطب را جذب و حفظ کند.

ما قبلاً در مورد مناسب ترین خدمات برای ایجاد نوشته ایم وبلاگ ها و انجمن ها. اکنون زمان آن فرا رسیده است که موضوع را از دیدگاه ایده و الزامات فنی مورد بحث قرار دهیم. شما باید آنچه را که باید شروع کنید ، نحوه ادامه کار در وب سایت و چگونگی تقویت کارایی یک پروژه آماده تعریف کنید..

بیایید فرایند را در 3 مرحله تقسیم کنیم. اینها انتخاب یک الگوی و ایجاد طراحی ، راه اندازی بلاگ / انجمن ، استراتژی تبلیغاتی هستند.

1. ایجاد طراحی

خدمات Niche با مجموعه ای از الگوهای موضوعی ارائه می شوند. معمولاً انتخاب طرح کاملاً واجب نیست که کاملاً برای ایجاد بلاگ یا انجمن ایجاد شود. این کاملاً متعارف است زیرا شما همیشه می توانید یک صفحه یا وبلاگ را به یک صفحه وب اضافه کنید و طراحی آن را تنظیم کنید ، که به فضای طاقچه شما می آید.

وبلاگ ها و انجمن ها وب سایت هایی هستند که مربوط به خواندن پست ها هستند. به همین دلیل ، مهمترین چیز ایجاد یک فضای راحت برای خواندن است.

طراحی باید دلپذیر باشد ، اما این یک عامل ثانویه در مقایسه با بخش محتوا است. در اینجا هیچ رنگ روانی ، فراوانی قلم ، آزمایش با ساختار و سایر موارد مشابه مانند این قابل قبول نیست..

طراحی آرامش بخش همراه با رنگ های آبی ، سفید ، خاکستری ، قهوه ای ، مشکی و شاید رنگ های سبز و نارنجی امکان ایجاد زمینه مناسب را فراهم می آورد. تعداد رنگ هایی که استفاده می کنید نباید از 3 یا 4 تجاوز کند. عناصر اصلی قلم ها هستند – فقط 2 نوع مناسب برای عناوین و پاراگراف ها انتخاب کنید ، نه بیشتر.

طراحی پست ها نیز بسیار مهم است زیرا این یک عنصر مهم وب سایت است.

برای متن و حروف سیاه و آبی تیره بهتر است از زمینه سفید یا خاکستری روشن استفاده کنید. این ترکیبات تأیید شده است.

 • نامه ها نباید کوچک باشند ، در حالی که بندها نباید طولانی باشند.
 • در صورت لزوم ، تصاویر یا فیلم ها را به بلاک های متن اضافه کنید.

طراحی و خوانایی پست ها کارت ویزیت وبلاگ شما است.

ویرایشگر وبلاگ Wix

وقتی صحبت از تالارها می شود ، طراحی بسیار مهم است زیرا تقریباً در آنجا جالب نیست. در عوض ، انتخاب رنگهای دلپذیر همراه با عناصر طراحی نادر و نمایش بخشهای بحث مناسب بسیار مهم است. شما نیازی به زیبایی های اضافی ندارید زیرا بیشتر افراد برای اهداف ارتباطی و خواندن به تالار گفتگو مراجعه می کنند. تمام آنچه شما نیاز دارید 2 رنگ ، 2 قلم ، پس زمینه سبک و ساختار آموزنده شعب است.

با این حال ، استفاده از a بسیار ساده تر است قالب آماده با یک پالت رنگی مناسب ، ترکیب بلوک ، فونت ها و عناصر دیگر که برای ایده شما مفید خواهند بود. به عنوان یک قاعده ، طراحان طاقچه تقریباً همان اهدافی را که فقط به آنها اشاره کردیم دنبال می کنند. بنابراین ، در اینجا نیازی به ایجاد مزاحمت زیاد در مورد فرآیند ساخت وب نیست – فقط یک نوع آماده آماده را بدست آورید و انتشار پست ها را شروع کنید.

2. وبلاگ و راه اندازی انجمن

آنچه در اینجا مهمتر است ساختار و چیدمان خوراک است.

 • تعداد مطالب نمایش داده شده در یک صفحه نیز بر راحتی درک کاربر تأثیر می گذارد. 8-10 پست کافی خواهد بود.
 • گزینه فیلتر جستجو نیز یک ویژگی ضروری است.
 • در هر پست باید تصویری از عنوان وجود داشته باشد که به موضوع پیوند می زند.
 • از رتبه بندی ها ، تعداد بازدید از پست ها و دیگر پیشخوان ها استفاده کنید.

بسیاری از کاربران به طور کلی به آنها علاقه مند هستند زیرا اصلی ترین شاخصه محبوبیت پست هستند. ویژگی های استاندارد مانند تاریخ ، نام نویسنده و غیره نیز باید فعال شوند. این ممکن است برای بسیاری از خوانندگان مفید باشد ، که مایل به دیدن تاریخ انتشار ، پست های دیگر با نام نویسنده و غیره هستند.

در بارگیری بیش از حد فید وبلاگ با مجموعه لینک های چندگانه در ستون های فرعی ، پیچیده تر کردن طرح با یک طرح پیچیده و قرار گرفتن غیر متقارن از بلوک های پیش نمایش پست ، ایجاد هدر عظیم با نمایش اسلاید ، دکمه ها و سایر عناصر ، معنی ندارد. یک صفحه وب.

خوب است که در اینجا به معنای مثبت این کلمه غیرقابل پیش بینی باشید. یک کاربر فقط باید به یک وبلاگ مراجعه کند ، یک پست جالب را با سهولت انتخاب کرده و شروع به خواندن آن کند. خودشه.

راه اندازی انجمن Wix

وقتی صحبت از تالار گفتمان می شود ، همه چیز بسیار ساده تر است. فقط باید در دسترس باشد به طور معمول ، چنین وب سایت هایی به عنوان وبلاگ اضافه می شوند زیرا تعداد افرادی که ایجاد انجمن های جداگانه می کنند ، به تدریج کاهش می یابد.

 • تعداد مورد نیاز بخش ها و دسته های طاقچه را اضافه کنید.
 • گزینه دسترسی حقوق ، گزینه نمایش زیرشاخه ها و اعلان های ارسال پاسخ را تنظیم کنید.

همچنین مطلوب است که مضامین محبوب را در صدر لیست قرار دهید ، شاخص های نمایش پست ، وضعیت کاربر و دیگر پیشخوان ها را اضافه کنید تا از وضوح بهتر اطلاعات اطمینان حاصل شود.

3. ارتقاء

جدای از روشهای بارز مانند پر کردن برچسب ها در وب سایت ، صفحات و مطالب جداگانه ، راه اندازی آنالیز ، تنظیم URL های دوستانه انسان و 404 صفحه ، باید مراقب تلفیق کیفیت وب سایت جامعه خود با سایر خدمات اجتماعی باشید.

دکمه های اشتراک گذاری / مانند باید در همه جا در دسترس باشد, جایی که چنین ضروری وجود دارد حساب های شبکه اجتماعی ایجاد کرده و آنها را به وب سایت خود وصل کنید. هر چه پیوندهای طاقچه تری به وب سایت شما داشته باشید ، بهتر می شوید.

کیفیت ، کمیت و حجم متوسط ​​پست ها اهمیت زیادی دارند. هنگام انتشار پست جالب بعدی ، فراموش نکنید که آن را با کلمات کلیدی پر کنید ، اما در مورد آن خیلی وسواس نکنید. تمام تلاش خود را برای اضافه کردن تصاویر مناسب تر و فراموش نکردن خوانایی و حجم مقاله فراموش نکنید – پست های حاوی 800+ کلمه برای موتورهای جستجو بهترین کار خواهد بود. حتی اگر قصد دارید از پس آن درآمد کسب کنید ، حتی می توانید نویسندگان را نیز برای ارتقا سریع پروژه استخدام کنید.

گاهی اوقات نیز منطقی است که به بازدید کنندگان اجازه دهیم پست های خود را منتشر کنند. محتوای طاقچه های اضافی (که البته این نیز رایگان است) برای انجمن شما مفید خواهد بود. تعدیل چنین مقالات را فراموش نکنید ، هرچند ، به طور قطع باید از پست های وحشتناک و بی معنی جلوگیری کرد. ترویج وبلاگ تیم ساده تر است ، اما باید نویسندگان را به نوعی درگیر کنید. بعید است کسی موافقت کند که از ابتدا برای شما بنویسد.

خط پایین

مهمترین عامل موفقیت یک وب سایت جامعه درگیری خود شما در مدیریت آن است. منطقی برای راه اندازی وبلاگ در مورد استخراج نفت در آلاسکا وجود ندارد زیرا به نظر می رسد این طاقچه چشم انداز است.

سرگرمی های خود شما باید پایه و اساس یک پروژه باشد ، خواه ماهیگیری ، جمع آوری ، هنر ، طاقچه قانونی ، مسافرت ، تعمیر ماشین های پرنعمت ، مدل سازی رس و آنچه که نیست. شما باید در طاقچه واجب باشید.

موضوع ، کیفیت محتوا و میزان کاربرانی که ممکن است به طور بالقوه مورد توجه پروژه شما قرار بگیرند برای وب سایتهای جامعه بسیار زیاد است. ایجاد وبلاگ یا ایجاد انجمن با یک سازنده وب سایت یک کار تکنیکی ساده است. این درست است ، هنگامی که شما نباید روی استراتژی های بازاریابی روی کاربران طراحی کنید یا تعجب کنید ، سعی کنید چیزی را از همان ابتدا بفروشید.

درگیری شخصی شما در این فرآیند و شبکه های اجتماعی مهمترین عامل موفقیت در اینجا است. این کاری است که شما برای مردم و برای لذت خود انجام می دهید. شما فقط پست می نویسید و در وب به اشتراک می گذارید. خودشه.

یک وب سایت انجمن شروع کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map