انتقال از Adobe Muse به وردپرس

انتقال از Adobe Muse به وردپرس


در بیشتر موارد, Adobe Muse صاحبان وب سایت تصمیم می گیرند به آن مهاجرت کنند وردپرس زیرا آنها مایل به بالا بردن عملکرد پروژه خود ، ایجاد ترافیک بیشتر و ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد با هزینه مناسب هستند.

وقتی صحبت از وردپرس می شود ، سیستم می تواند همه این نیازها و حتی بیشتر را برطرف کند. گزینه های قدرتمند ادغام آن ، تطبیق پذیری قالب ها و افزونه ها و همچنین هزینه مناسب باعث می شود بر Adobe Muse غلبه کنند ، حتی اگر برخی از دانش برنامه نویسی برای کار با سرویس پس از آن مورد نیاز است..

مزیت دیگر فرصتی برای انتخاب یک است ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد. وردپرس رسماً توصیه می کند Bluehost به دلیل اعتبار ، انعطاف پذیری ، ایمنی و کارایی این سیستم عامل در اختیار کلیه کاربران آن است. ارزانترین طرح Bluehost برای شما 2.95 دلار در ماه هزینه خواهد داشت ، اما مزایای زیادی برای این قیمت خواهید داشت از جمله سرعت بارگذاری سریع صفحه ، افزایش ایمنی ، بازاریابی محتوای گسترده و گزینه های سئو ، عملکرد تجارت الکترونیکی و موارد دیگر. بنابراین ، اگر چیزی وجود دارد که از آن راضی نیستید ، در حالی که از Adobe Muse استفاده می کنید ، حتماً باید به وردپرس بروید.

به خاطر داشته باشید که روند مهاجرت از یک سرویس به سرویس دیگر ممکن است به دلیل اختلاف بین سیستم عامل ها بسیار پر دردسر باشد. این واقعیت که Adobe Muse یک وب سایت سازنده است و وردپرس یک CMS است ، حاکی از روند مهاجرت متعاقب و دقیق است ، از جمله تفاوت های ظریف فنی ، ارسال ترافیک ، محتوای مناسب و انتقال نام دامنه ، حفظ موقعیت موتورهای جستجوگر وب سایت و غیره. چنین گسترده بودن اقدامات نشان می دهد. رویکرد عمدی. در اینجا یک مرور اجمالی از گزینه هایی که می توانید هنگام تصمیم گیری برای مهاجرت از Adobe Muse به وردپرس انتخاب کنید ، وجود دارد.

انتقال وب سایت Adobe Muse به WordPress: حرفه ای یا DIY?

در واقع ، مهم نیست که چه مهارت های طراحی وب را در حال حاضر دارید و آیا قبلاً آنرا انجام داده اید – چندین مسئله وجود دارد که ممکن است در طول فرایند با آنها روبرو شوید. بنابراین ، دو راه وجود دارد که ممکن است شما برای تکمیل فرآیند مهاجرت با حداکثر کارآیی در نظر بگیرید. اینجا می روند:

مهاجرت خودکار وب سایت

اگر این نخستین تجربه انتقال وب سایت شماست یا نمی خواهید به تنهایی در مورد تفاوت های مهاجرت پروژه زحمت بکشید ، می توانید از روش زیر استفاده کنید. برای شروع ، ابتدا باید وب سایت Adobe Muse خود را به صورت HTML و سپس صادر کنید آن را به وردپرس تبدیل کنید.

Adobe Muse به HTML Export

این کار می تواند با ادغام افزونه های ویژه WP یا در مدل دستی انجام شود. با این حال ، توجه داشته باشید که انجام این کار برای کاربران غیر با تجربه کار ساده ای نیست ، زیرا هنوز دانش برخی از اصول اولیه برنامه نویسی لازم است. بنابراین ، چرا یک متخصص استخدام نمی کنید تا این کار را برای شما انجام دهد?

کمک حرفه ای

در حالی که استفاده از برنامه های مهاجرت خودکار وب سایت تلاشی پر مخاطره است, استخدام حرفه ای ها یک راه حل بسیار مناسب تر است. کارشناسان از تمام مراحل و اقداماتی که فرایند انجام می دهد ، آگاهی کامل دارند. به همین ترتیب ، آنها تجربه انجام چنین کارهایی را تجربه می کنند ، بنابراین ، پروژه شما برای اولین بار در لیست نخواهد بود. علاوه بر این ، آنها از تمام پارامترها و تفاوتهای ظریف ویژه هر خدمتی که با آنها کار می کنند آگاهی دارند ، که خطرات موجود را کاهش می دهد و شانس موفقیت را از همان اول سعی می کند.

از Adobe muze به وردپرس تغییر دهید

جنبه دیگری که به نفع برخورد با متخصصان صحبت می کند این واقعیت است که شما قادر خواهید بود پس از انجام کار با آنها در ارتباط باشید. اگر مشکلی یا اشکالی وجود داشته باشد که شما را نگران کند یا هرگونه سؤالی دارید ، فقط هر زمان با آنها تماس بگیرید تا مشکلات حل شود.

برای کدام گزینه باید اقدام کنید؟ تصمیم گیری نهایی فقط بر عهده شماست ، زیرا قبلاً همه نکات مثبت و منفی هر یک از گزینه های ذکر شده در بالا را وزن کرده اید. با این وجود ، یک راه حل دیگر نیز وجود دارد – شما ممکن است سعی کنید این روند را به تنهایی تکمیل کنید ، به خصوص ، اگر تجربه طراحی وب خاصی دارید. آیا شما آماده امتحان کردن آن هستید؟ سپس راهنمای زیر ممکن است برای شما مفید باشد ، لیستی مختصر از اقدامات و اقدامات انجام شده برای انجام مراحل با حداقل دردسر و حداکثر نتیجه را ارائه می دهد..

نحوه جابجایی از Adobe Muse به وردپرس – راهنمای نهایی

اگر همه روش های مثبت و منفی از روش های مهاجرت وب سایت Adobe Muse-WordPress موجود را اندازه گیری کرده اید و هنوز تصمیم به تکمیل آن به طور مستقل گرفتید ، پس بدون راهنمایی قابل اطمینان نخواهید بود که به افزایش شانس شما برای نتیجه موفقیت آمیز کمک می کند. تلاش در اینجا لیست مراحل ضروری آمده است:

 1. وردپرس را نصب کنید. به عنوان CMS ، وردپرس نیاز به بارگیری و نصب اولیه دارد. هیچ چیز پیچیده ای در مورد این فرآیند وجود ندارد – فقط دستورالعمل هایی را که سیستم ایجاد می کند برای نصب کامل در چند دقیقه دنبال کنید. اگر هنوز مراحل نصب را در نیمه راه با مشکل روبرو هستید ، چندین آموزش و فیلم برای مرور وجود دارد که به شما کمک می کند تا کار را با سهولت انجام دهید.
 2. ارائه دهنده میزبانی را انتخاب کنید. همانطور که گفته شد ، وردپرس میزبان یکپارچه ای را ارائه نمی دهد و بنابراین ، ضرورت انتخاب یک ارائه دهنده قابل اعتماد قبل از اینکه واقعاً به روند مهاجرت بروید ضروری است. شرایط و قیمت اشتراک سیستمهایی که ارائه می دهند مناسب ترین راه حل را بیاموزید. همانطور که قبلاً متذکر شدیم, Bluehost یکی از خدمات معتبری است که می توانید به آن مراجعه کنید. اگر وب سایت Adobe Muse شما از قبل دارای نام دامنه ای ثبت شده باشد ، باید ناگهان آن را به میزبان جدید منتقل کنید تا ترافیک وب سایت و موقعیت های سئو را از دست ندهید. شرایط انتقال دامنه را بررسی کنید و دستورالعمل های مربوط به انجام کار را دنبال کنید.
 3. صادر کردن محتوا از Adobe Muse. برای صادر کردن تمام مطالب از وب سایت مستقر در Muse ، ابتدا باید نسخه HTML آن را ایجاد کنید. برای انجام این کار ، به کنترل پنل سیستم برسید ، برگه File را پیدا کنید و سپس مرحله “Export as HTML” را انتخاب کنید. به این ترتیب شما عناصر مورد نیاز را کپی خواهید کرد.
 4. وب سایت HTML را به وردپرس تبدیل کنید. می توانید چندین روش انجام دهید. مورد اول دلالت بر انتقال دستی همه عناصر دارد. انواع فایلهای اصلی را ایجاد کرده و آنها را در یک پوشه تم جدید قرار دهید. سپس CSS وب سایت موجود خود را در کاربرگ WP قرار دهید و وب سایت HTML را به چند قسمت تقسیم کنید تا چندین PHP از پرونده های HTML خود ایجاد کنید که اجازه می دهد WP آنها را بعد از آن جمع کند. قالب هدر را تغییر دهید تا با CMS سازگار شود و الگوی پروژه جدید خود را بارگذاری کنید. با این حال ، مشخص می شود که این گزینه برای کاربران عادی کاملاً چالش برانگیز است. بنابراین ، منطقی است که روش دیگری را انتخاب کنید – استفاده از پلاگین های WP برای تبدیل وب سایت. برای انتخاب یکی از افزونه های انتقال WP مورد نیاز ، وب را مرور کنید ، موضوع جدید را نصب کنید و سپس وب سایت Adobe Muse HTML خود را به وردپرس وارد کنید. این کاملاً ساده و سریع برای همه است.
 5. وارد کردن تصاویر. اکنون زمان آن فرا رسیده است که عکس ها را وارد کنیم. تا آنجا که وردپرس از وارد کردن خودکار تصویر پشتیبانی نمی کند ، باید این کار را به صورت دستی نیز انجام دهید. با این هدف ، باید یک افزونه WP ویژه معروف به “وارد کردن پلاگین تصاویر خارجی” را نصب و فعال کنید. به محض انجام این کار ، به صفحه “رسانه → وارد کردن تصاویر” بروید و تصاویر مورد نیاز را جابجا کنید.
 6. پیوندهای ثابت وردپرس را بررسی و تنظیم کنید. هنگام انتقال وب سایت Adobe Muse به WordPress ، فراموش نکنید که URL های تازه تولید شده را بررسی و تنظیم کنید. در صورت لزوم ، کلیه لینک های مجدد مورد نیاز را برای هدایت مناسب ترافیک و حفظ موقعیت های سئو وب سایت خود سفارشی کنید.
 7. همه پرونده های باقی مانده را انتقال دهید. ممکن است برخی از پرونده ها روی سرورهای Adobe Muse باقی بمانند. برای انتقال دستی آنها به وب سایت جدید وردپرس خود ، آنها را بررسی کنید.
 8. پروژه جدید را سفارشی کنید. سرانجام ، شما باید وب سایت جدید مبتنی بر وردپرس خود را با جزئیات بیشتر سفارشی کنید تا به طراحی و عملکرد دلخواه خود بپردازید. در دسترس بودن تمام برچسب های متا برای هر صفحه و تمام برچسب های alt برای هر تصویر را بررسی کنید. این یک روش مطمئن برای حفظ موقعیت های موتور جستجوی موجود است.

خط پایین

فرایند جابجایی از Adobe Muse به وردپرس بسیار ساده است. دلیل این امر آن است که شما باید از محتوا و انتقال نام دامنه و همچنین در مورد انتخاب میزبانی مراقبت کنید. این قطعاً به دلیل تمایز سیستم ، زمان زیادی طول می کشد. در نتیجه ، این شما هستید که مجبورید ارائه دهنده هاست کاملاً برجسته را انتخاب کرده و صحت و اهمیت فرایند انتقال پرونده را بررسی کنید. بدیهی است ، این امر به درجه خاصی از تخصص طراحی وب و دانش برنامه نویسی نیاز دارد.

یک جنبه دیگر وجود دارد که نیاز به توجه دارد: وب سایت Adobe Muse خود را غیرفعال نکنید و یا اینکه آن را حذف نکنید تا مطمئن شوید که وب سایت جدید وردپرس خود به خوبی کار می کند و تمام موقعیت های موتور جستجو و همچنین سایر پارامترهای مهم بدون تغییر باقی می مانند. وب سایت جدید خود را مدتی تست کنید تا مطمئن شوید روند مهاجرت موفقیت آمیز بوده است.

اکنون از WordPress استفاده کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map