بهترین نمونه های وب سایت مربع مربع

وب سایت های مثال مربع


Squarespace – یک وب سایت سازنده است ، که ایجاد پروژه های مختلف را امکان پذیر می کند ، از بلاگ ها و پرتفوی ها گرفته تا فروشگاه های آنلاین کوچک و متوسط. نرم افزار a است کاربر پسند و ابزار آسان برای توسعه دهندگان وب ماهر و کسانی که مهارت طراحی وب را ندارند. ویژگی های وبلاگ نویسی و تجارت الکترونیکی آن ، طراحی های پاسخگو و فراوانی ابزارهای سفارشی سازی ، این سیستم را برای انتخاب پروژه های طراحی وب معاصر شما انتخاب خوبی کرده.

من مطمئن هستم که شما چیزهای خارق العاده زیادی در مورد Squarespace شنیده اید ، به خصوص در مورد صفحه خوشآمدگویی پیشرفته ترین آن که حداقل سالانه چند بار طراحی مجدد شود ، طراحی های سطح بالا ، جلا داده شده و پشتیبانی از فناوری بسیار دوستانه.

آیا نمی توانید در مورد بهترین طاقچه مربع مربع تصمیم بگیرید؟ آیا می خواهید در مورد وب سایت هایی که می توانید با آن راه اندازی کنید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ سپس به برخی از بهترین نمونه های وب سایت هایی که با Squarespace طراحی شده اند ، نگاهی بیندازید تا ببینید این بستر برای شما چیست.

1. چرخه درخشش

چرخه درخشش

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

چرخه درخشش یک استودیوی دوچرخه سواری است که به افراد کمک می کند تا با انجام تمرینات منظم و تمرینات بدنی به افراد در زندگی سالم بپردازند. دیگر نیازی به صحبت در مورد اهداف شرکت نیست – یک فیلم مقدماتی تمام صفحه که در صفحه اصلی وب سایت موجود است به ارزش هزار کلمه است.

همچنین برای اطلاع از کلاس ها ، مربیان و برنامه ریزی استودیوهای ارائه شده به بخش های اصلی فهرست منو وب سایت وجود دارد. برای کسانی که از دلیل معقول بودن عضویت در استودیو مطمئن نیستند ، می توانید برای امتحان کردن کلاس رایگان در اینجا رزرو کنید..

2. مارویل فیت

مارویل فیت

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

مارویل فیت استودیویی تناسب اندام است که مأموریت خود را در کمک به افراد در کاهش وزن ، مجسمه سازی بدن خود ، مناسب بودن و رسیدن به اهداف زندگی خود می بیند. وب سایت ساده به نظر می رسد ، اما اطلاعات جامع در مورد استودیو و خدماتی که ارائه می دهد را منتقل می کند. بخشهای اصلی منو – صفحه اصلی ، کلاسهای ما ، مربیان ، برنامه – امکان کشف خدماتی را که استودیو ارائه می دهد برای کشف نوع مناسب شما.

با ثبت نام در یک حساب کاربری و بررسی شرایطی که هر برنامه ارائه می دهد ، فرصتی برای خرید کلاس در اینجا وجود دارد. بخش سؤالات متداول ، دسترسی به حساب شبکه های اجتماعی و یک وبلاگ با پست های آموزنده مربوط به سلامتی به شما در حفظ سلامت و سالم ماندن کمک می کند.

3. Paradigm For Parity

Paradigm For Parity

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

Paradigm For Parity ائتلافی از رهبران مشاغل است که بر ایجاد ایده هایی برای رسیدگی به مشکلات شکاف جنسیتی رهبری شرکت ها متمرکز است. هدف نهایی جنبش دستیابی به برابری کامل جنسیت تا سال 2030 است. این وب سایت برای تقویت این ایده ساخته شده است. این طراحی مرسوم ، مد روزانه است و اطلاعات مفصلی را برای پوشش مهمترین جنبه ها در اختیار شما قرار می دهد. فهرست شامل چندین نکته است – درباره ، مشکل ، راه حل ، اتاق خبر ، تماس با ما و وبلاگ.

همچنین بخشهای منوی کشویی وجود دارد که به شما کمک می کند بینش مشکل را بدست آورید و در حل آن مشارکت کنید. آن دسته از کاربرانی که به Paradigm for Parity علاقه دارند ، می توانند با پر کردن فرم تماس یا پیوستن به حسابهای خود در شبکه های اجتماعی با نمایندگان آن در تماس باشند..

4. پنی برنز

پنی برنز

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

پنی برنز یک مشاغل طراحی خانوادگی است که در ابتدا توسط پنی برنز ساخته شده است. این یک فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی خانگی دست ساز با الگوهای و پارچه های منحصر به فرد است. فروشگاه وب مجموعه های مختلفی از لوازم خانگی لوکس را ارائه می دهد ، که در هر فضای داخلی یک جمله مدرن را بیان می کنند. برای سفارش دادن ، می توانید مجموعه های بالشتک ، پارچه ، پارچه و هدایای دیگر را مرور کنید.

هر محصول با عکس های اصلی و توضیحات مفصل همراه است تا انتخاب را ساده تر کند. هنگام سفارش یک مورد خاص ، می توانید پارامترهای ویژه آن مانند رنگ ها ، کمیت و غیره را انتخاب کنید تا برای کشف گزینه های خرید بیشتر ، وقت خود را برای بازدید از حساب های اجتماعی Penny Burns اختصاص دهید..

5. Aimee Betts

Aimee Betts

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

Aimee Betts یک فروشگاه وب است که توسط Aimee Betts متعلق و اداره می شود – متخصص طراح پارچه و منسوجات مخلوط ، متخصص در بافتنی و گلدوزی. طراحی و پالت رنگ وب سایت در نگاه اول بسیار ساده به نظر می رسد ، اما اطلاعاتی که آنها ارائه می دهند برای تأمین نیاز مشتریان کافی است. عکسهای روشن از محصولات به وضوح در برابر زمینه های سفید برفی ایستاده و توجه کاربران را به خود جلب می کنند. بخش محصولات برای ساده سازی انتخاب ، دسترسی به دسته بندی های عمده محصولات را اعطا می کند.

همچنین می توانید صفحات وب سایت دیگر را مورد بررسی قرار دهید تا به پروژه های تکمیل شده ، اطلاعات مربوط به Aimee و استودیوی او ، کارگاه های آموزشی ، اخبار اخیر و غیره بپردازید. برای سفارش دادن ، فقط صفحه محصول را پیدا کنید ، جزئیات ، عکس ها را جستجو کنید و به جلو بروید خرید کالا این یک نمونه خوب از یک فروشگاه وب است که با Squarespace ایجاد شده است.

6. Sandford PR

Sandford PR

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

Sandford PR یک آژانس مشاوره یکپارچه رسانه اجتماعی و مستقر در لندن است که در زمینه های معماری ، طراحی ، لوکس ، داخلی و سبک زندگی تخصص دارد. آنها با راه اندازی کمپین های خلاقانه و توسعه رویکردهای ارتباطی ، به مشاغل کمک می کنند تا بهره وری خود را رشد دهند. با دسترسی به صفحه اصلی وب سایت ، می توانید اطلاعاتی در مورد آژانس ، روابط عمومی و خدمات اجتماعی آنها ، اوراق بهادار مشتری و حساب های رسانه های اجتماعی کسب کنید..

مرور وب سایت آسان است زیرا کاربران می توانند از طریق منوی وب سایت یا به طور مستقیم در صفحه اصلی به اطلاعات مورد نیاز دسترسی پیدا کنند. تصاویر روشن بخشهای اصلی به وضوح در برابر پیش زمینه سفید برفی ایستاده اند تا توجه کاربران را جلب کرده و آنها را به همکاری تولیدی ترغیب کنند.

7. بیست هزار هرتز

بیست هزار هرتز

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

بیست هزار هرتز از همان لحظه اول مراجعه به آن ، توجه کاربران را به سمت خود جلب می کند. صفحه اصلی دارای یک تصویر کارتونی مانند صفحه گسترده است که با رنگ های روشن طراحی شده است و خواستار ادامه پیمایش صفحه است. این وب سایت ایجاد شده است و هم اکنون توسط دالاس تیلور ، که تهیه کننده صدا و سیمای اجرایی است و در زمینه تولید پروژه های سطح بالا مانند تریلر بازی های ویدیویی blockbuster ، تبلیغات تبلیغاتی ، فیلم های برنده جوایز و … تخصص دارد..

می توانید به قسمت های دالاس خلق شده گوش دهید و توضیحات آنها را بخوانید. طرفداران این پروژه می توانند برای خرید اقلام مارک در آنجا به بخش فروشگاه مراجعه کنند. همچنین می توان برای حمایت از توسعه بیشتر پروژه ، عضویت در خبرنامه و همکاری با حامیان مالی ، کمک مالی در اینجا انجام داد. نمونه خوبی از یک وب سایت شخصی مبتنی بر Squarespace!

8. مپتیک

مپتیک

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

مپتیک قطعاً سزاوار توجه ویژه است. فقط کافی است از آن دیدن کنید تا احساس هیجان و تعجب ایجاد شده توسط پس زمینه وب سایت شگفت انگیز وب سایت را ببینید! پس از مشاهده آن ، شما انتخاب دیگری نخواهید داشت تا وب سایت را جستجو کنید تا دریابید که در مورد چیست. Meptik یک آژانس خلاق مستقر در آتلانتا است که ماموریت خود را در توسعه پروژه های چشمگیر با تأکید جدی بر ایجاد محتوا ، نصب های تعاملی ، نقشه برداری طرح ریزی و غیره می بیند..

نمونه کارها شرکت به اندازه کل طراحی وب سایت چشمگیر است. در بخش کار و خدمات جستجو کنید تا از آنچه انجام می دهند ایده بگیرید. آیا به همکاری های بیشتر علاقه دارید؟ سپس برای یافتن موقعیت مکانی فیزیکی استودیو به صفحه مخاطبین دسترسی پیدا کنید ، در خبرنامه عضو شوید یا خطی را برای نمایندگان شرکت رها کنید. این یکی از نمونه بارز وب سایت های Squarespace است!

9. طراحی جدید چشم انداز اکو & ساختن

طراحی و ساخت چشم انداز جدید اکو

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

برای کلیه کاربرانی که به طراحی منظره و ایده های خلاق علاقه مند هستند, طراحی جدید چشم انداز اکو & ساختن مکان خوبی برای بازدید خواهد بود این وب سایت استودیوی New Eco است که در طراحی و نگهداری مناظر در نیویورک و مناطق اطراف آن فعالیت دارد. وب سایت خلاق و بی نظیر نیز به نظر می رسد. با استفاده از کشویی تصویر کامل ، گالری و توضیحات خدمات غنی و تفصیلی پروژه ، شایسته توجه کاربرانی است که به دنبال ایده های خلاقانه و سازگار با محیط زیست برای طراحی منظر هستند.

عکس های برجسته و اشباع پروژه به طرز حیرت انگیزی در برابر پس زمینه سفید ایستادگی می کنند و تأکید بر حوزه اصلی مورد علاقه شرکت است. این وب سایت به طور قطع سزاوار توجه کاربران است و یکی از جذاب ترین نمونه های پروژه های توسعه یافته با Squarespace است.

10. فضای مربع

فضای مربع

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

بله، درست شنیدی – فضای مربع. وب سایت جلوی آنها ، Squarespace یک وب سایت معمولی است که با استفاده از سازنده خود ساخته شده است. این میزبان در همان سرورهایی است که وب سایتهای مشتریانشان در آنها میزبان هستند. یک نمونه هوشمند از یک استراتژی بازاریابی کشتار که برای مشتریان معتبر است. و من مطمئن هستم که این کار می کند کلاهبرداری از تیم است.

11. Turner Entertainment International

Turner Entertainment International

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

ترنر بین المللی شرکتی است که نسخه های ویدیویی از محبوب ترین مارک های ترنر ، یعنی TNT ، CNN ، Boomerang ، Cartoon Network ، TCM Turner Classic Movies به همراه چندین مشاغل و شبکه های خاص را که در اروپا ، آمریکای لاتین ، آفریقا ، خاورمیانه مدیریت می کند ، مدیریت می کند. و آسیا اقیانوس آرام همچنین دارای روابط همکاری با برادران وارنر و HBO است. وب سایت آنها کاملاً مورد توجه شرکت تجاری قرار گرفته است و جستجو برای هر یک از طرفداران فیلم کاملاً جالب است.

این وب سایت از همان نگاه اول توجه کاربران را به خود جلب می کند زیرا صفحه اصلی شامل عکس های بزرگی از پوسترها و بازیگران سریال های محبوب تلویزیون است. همچنین اطلاعات دقیقی در عین حال آموزنده و مفصلی درباره شرکت و وضعیت آن وجود دارد. با پایین رفتن به صفحه ، فیلم هایی از نمایش ها و تریلرهایی را که این شرکت مدیریت می کند ، روبرو می شوید. این به پروژه تمرکز سرگرم کننده و تعاملی می بخشد ، که به مرور بیشتر تشویق می کند. فیلم ها و اخبار تجاری بیشتر در بخش های وب سایت مربوطه موجود است – نشان می دهد & تریلر و همچنین اخبار.

طراحی و ساختار وب سایت منطقی و مختصر است. همه عناصر در اینجا قرار دارند و دسترسی سریع به صفحات اصلی وب سایت وجود دارد. رنگهای سیاه و سفید در پالت رنگ وب سایت حاکم است ، که به آن ظاهری جذاب ، معتبر و حرفه ای می بخشد.

12. Wired توسط صفحه فرود طراحی

Wired توسط صفحه فرود طراحی

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

وقتی صحبت از صفحات فرود می شود ، Squarespace یک راه حل درخشان است. نسخه جدید این سیستم عامل (فضای مربع 7) علاوه بر مضامین ، دارای كتابخانه ای از صفحات جلد است كه به خصوص برای ایجاد صفحات تبلیغی یا هر پروژه یك صفحه ای دیگر طراحی شده است. نمونه کامل این کلمات این صفحه فرود است. WIRED از Squarespace برای ایجاد صفحه فرود چشمگیر با فرم ثبت نام جدیدترین آنها استفاده کرد WIRED توسط طراحی پروژه – یک مجله زنده که برخی از خلاق ترین ذهن های جهان را گرد هم آورده است. با مراجعه به این سایت می توانید اطلاعات زیادی را از طریق تصاویر و حداقل نسخه ارسال کنید ، بدون اینکه بازدید کنندگان خود را با تعداد زیادی متن متن تحریک کنید.

13. مرکز تافتز برای مطالعه توسعه دارو

مرکز تافتز برای مطالعه توسعه دارو

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

نام سازمان – مرکز تافتز برای مطالعه توسعه دارو – برای خودش صحبت می کند. این یک مرکز تحقیقاتی دانشگاهی غیرانتفاعی مستقل است که بر اساس دانشکده پزشکی دانشگاه تافتز در بوستون ، MA کار می کند. این سازمان مأموریت خود را در ارائه تجزیه و تحلیل داده محور برای کمک به تولید کنندگان مواد مخدر و سیاست گذاران برای افزایش کارآیی تحقیق و توسعه خود می بیند. وب سایت این مرکز قابل اعتماد ، چشمگیر و مطابق با هدف اصلی سازمان به نظر می رسد.

با مراجعه به صفحه اصلی ، به شما اطلاعات صریح در مورد مرکز ، تاریخچه ، اهداف و حقایق کلی به شما پیشنهاد می شود. همچنین پست های اخیر توییتر در مورد این مرکز و فعالیت های آن و همچنین تماس ها و دکمه های شبکه های اجتماعی موجود در پاورقی برای تماس سریع با نمایندگان سازمان وجود دارد.

این وب سایت دارای چندین صفحه است که اطلاعات جامع در مورد ماموریت ، وظایف ، کار انجام شده و سایر موضوعات مهم را ارائه می دهد. منوی کشویی کاملاً گسترده است و شامل بخش هایی مانند About ، Courses می شود & آموزش ، انتشارات ، تحقیقات ، اخبار CSDD و حتی یک فروشگاه اینترنتی ، که در آن می توانید موارد مرتبط با مرکز را خریداری کنید. در کل ، این یک نمونه جالب از یک وب سایت حرفه ای است که با Squarespace راه اندازی شده است.

14. لیالی

لاکاله

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

لیالی فقط یک فروشگاه اینترنتی نیست ، بلکه یک حضور خوب در سالن آرایشگاه است. از طریق این وب سایت می توانید یک قرار ملاقات رزرو کنید و همچنین محصولات مراقبت از مو طبیعی و دوستدار حیوانات را خریداری کنید. این وب سایت شگفت انگیز به نظر می رسد و حتی در طرح ، فونت ها و پالت رنگی نیز از نوع مربع مربع است. از این مثال Squarespace یاد می گیرید که چگونه وب سایت طراحی دقیق را به عنوان نمونه ای تقریباً کامل از فروشگاه الکترونیکی مد تبدیل کنید.

15. به وینونا خوش آمدید

به وینونا خوش آمدید

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

به وینونا خوش آمدید این پروژه آنلاین است که درباره کتاب عکس به اصطلاح می گوید ، که توسط یک ستاره محبوب هالیوود وینونا رایدر کارگردانی شده است. این کتاب داستان زندگی این بازیگر را شرح می دهد و حاوی عکس های زیادی از شهر بومی وی است که به آن وینونا نیز گفته می شود. جالب است که ، هر نسخه از کتاب شخصاً توسط وینونا رایدر امضا می شود ، در حالی که تمام بودجه حاصل از فروش آن به طور مستقیم به صندوق کالج آمریکایی هند منتقل می شود.

وقتی در صفحه اصلی قرار می گیرید ، نمی توانید متوجه شوید که پیش زمینه ویدیویی تمام صفحه با تصویر یکی از صحنه های فیلم با وینونا رایدر به نمایش درآید. این یکی از برجسته های وب سایت است که بدون شک توجه کاربران را به خود جلب می کند. هنگام ماندن در صفحه اصلی ، می توانید یکی از دو مرحله ممکن را انتخاب کنید – یا تماشای فیلم ها با بازیگر یا به صفحات وب سایت بروید که اطلاعات مفصلی درباره کتاب ، بازیگر و مکان در جایی که بزرگ شده ارائه می دهد. این وب سایت در عکس های واقعی و روشن از مکان بسیار زیاد است و این یکی دیگر از ویژگی های کاربران در مورد پروژه است.

وب سایت برای همه کاربرانی که تمایل به خرید کتاب دارند ، به صفحه “خرید کتاب” اجازه می دهد تا در آنجا بتوانند آن را سفارش دهند. این ویژگی تجارت الکترونیکی به عملکرد و عملکرد وب سایت می افزاید.

16. او او را انجام می دهد

او او را انجام می دهد

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

او او را انجام می دهد یک پروژه با محوریت مد است که توسط آلیسون گراهام اداره می شود و آن را اداره می کند – یک زن لزبین متولد جامائیکا ، که دید خود را در مورد لباس های مردانه و زندگی دارد. دقیقاً مانند صاحب وب سایت ، این پروژه بی نظیر و تا حدودی غیر معمول به نظر می رسد. این در پالت رنگی خاکستری و سفید روشن طراحی شده است ، که به آن صاف و آرام می دهد. همچنین بسیاری از تصاویر روشن در اینجا وجود دارد که به وضوح در برابر پس زمینه سفید ایستاده و توجه کاربران را به سمت پست هایی که آلیسون در وب سایت منتشر می کند سوق می دهد.

کاربران برای به دست آوردن بینش پروژه و داستانی که توسط صاحب آن گفته شده است ، کاربران می توانند صفحات وب را مرور کنند. این موارد شامل خانه ، مد ، مسافرت ، پروژه ها و تماس است. این جایی است که آنها می توانند اطلاعات بیشتری در مورد ایده های مد ارائه شده توسط آلیسون و پروژه ای که او اجرا می کند ، کسب کنند. برای کسانی که تمایل به خرید برخی از لباس های مارک تجاری خود را طراحی می کنند ، به صفحه فروشگاه جداگانه “The Man of Dreams” خود دسترسی دارید. اینجاست که همه می توانند سفارش را بدست آورند و از مارک آلیسون لباس برند بگیرند. چنین عملکردی باعث می شود تا این پروژه به یک وب سایت استاندارد با یک فروشگاه وب متصل به آن تبدیل شود – یک ایده عالی از توسعه دهندگان Squarespace!

17. آلیسا بل

آلیسا بل

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

آلیسا بل یک استودیوی لوازم التحریر مدرن سفارشی است که توسط آلیسا بل افتتاح و اداره می شود. این استودیو متعهد است با ارائه محصولات کاغذی معاصر با کیفیت ، که از سبک غیر معمول برخوردار است ، طراحی بی نظیری داشته و تجملاتی را در تمام لحظات روزمره و خاص زندگی تزریق می کند. تمام محصولاتی که توسط استودیو طراحی شده است بسیار برجسته و یک نوع هستند – دقیقاً مانند وب سایت!

هنگامی که به وب سایت رسیدید ، در صفحه اصلی فرود می آیید ، دو گزینه ارائه می دهید – می توانید به صفحات وب سایت دیگری دسترسی داشته باشید یا به کلکسیون استودیویی که برای فروش پیشنهاد می کند ، خریداری کنید. هر دو گزینه مفید و مناسب هستند و هر دو گزینه در دسترس همگان است. در هنگام کاوش در وب سایت ، می توانید اطلاعات کلی در مورد استودیو پیدا کنید ، دفترچه راهنمای آن را مشاهده کنید ، خاطرات نویسنده را بخوانید و در آخر سفارش را فقط با چند کلیک انجام دهید. در صورت بروز هرگونه مشکل یا سؤال ، می توانید از طریق بخش مخاطبین با مالک یا مدیران استودیو تماس بگیرید و یا از طریق سؤالات متداول به سؤالات متداول مراجعه کنید تا پاسخهای موجود در آن را پیدا کنید. همه گزینه ها در اینجا موجود است که برای هر کاربر راحت است.

در مورد طراحی وب سایت ، سبک و ملایم است. رنگ های سفید ، خاکستری روشن و صورتی در اکثر عناصر وب سایت حاکم است. این چیزی است که به پروژه جذاب ، مناقصه و حتی تا حدودی عاشقانه می بخشد.

18. ژول دیویس

ژول دیویس

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

ژول دیویس یک نمونه کار آنلاین آنلاین حرفه ای است که خودش صحبت می کند. شما متن و پست های زیادی را در اینجا پیدا نمی کنید – فقط عکس ، ده ها تن از آنها در تمام صفحات ارائه شده است. نمونه کارها متعلق به ژول دیویس است – یک عکاس ، که چیزهای زیادی برای ارائه به هر مشتری دارد.

این وب سایت از نظر ساختاری ساده و شهودی است. در اینجا چندین صفحه وجود دارد که شامل یک سری عکس است که به دسته های موضوعی تقسیم می شوند ، از جمله سبک زندگی + فضای بیرون ، تحریریه و مد. هر عکس موجود در اینجا با یک گزینه پیش نمایش مناسب همراه است که امکان مشاهده جزئیات آن را فراهم می کند.

یکی از ویژگی های بارز وب سایت این واقعیت است که همه عکس ها (که روشن و واضح هستند) در برابر پس زمینه سفید برفی منتشر می شود. این امر توجه کاربران را بر روی تصاویر بدون توجه به سایر عناصر غیر مهم متمرکز می کند. آماده ارتباط با عکاس هستید؟ سپس برای دسترسی به صفحه مخاطب پیش بروید ، جایی که می توانید با ارسال فرم آنلاین سوالات خود را ترک کنید یا با ارسال نامه به صورت حضوری با ژول در تماس باشید. همانطور که می بینید ، یک نمونه کار حرفه ای نیازی به توضیحات طولانی یا تعداد زیادی پست ندارد – عکس های با کیفیت همیشه بلندتر از هزار کلمه صحبت می کنند!

19. جوشوا کویسی

جوشوا کویسی

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

جوشوا کویسی یک کارآفرین حرفه ای غنائی آمریکایی است که هم اکنون در نیویورک اقامت و فعالیت می کند. وی بر روی پروژه های جهت گیری خلاقانه ، عکاسی و داستان پردازی که از طریق پیوند فناوری و هنر تحقق می یابد ، تمرکز دارد.

این وب سایت نمایش واضح و با کیفیت از خلاقیت و استعداد جوشوا است. در اینجا فقط سه صفحه وجود دارد ، اما این کافی است تا اطلاعات اصلی در مورد کارآفرین را بگویید. هنگام مرور صفحه شرکت ، اطلاعات بیشتری در مورد خیابان Etiquette کسب خواهید کرد – آژانس خلاق توسط جوشوا کیسی و شریک زندگی وی آغاز و راه اندازی شد. نمونه کارها به بینش استعداد عکاسی جوشوا می پردازد. در اینجاست که می توانید چندین عکس گرفته شده از وی را مشاهده کنید ، که در چهار بخش تجاری ، تحریریه ، شخصی و حرکت در دسترس هستند.

سرانجام ، بخش اتصال فرصتی برای تماس با جوشوا برای گفتگو در مورد فرصت های همکاری یا سایر موضوعات با وی فراهم می کند. این نمونه ای از نمونه کارها مبتنی بر مربع مربع با کیفیت است که قطعاً ارزش توجه کاربران را دارد.

20. کتانا بچه گربه

کتانا بچه گربه

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

نمونه دیگر یک پروژه حرفه ای که با Squarespace راه اندازی شده است کتانا بچه گربه. این وب سایت نوار کوکتل مستقر در نیویورک است که در لیست 50 میله بهترین جهان درج شده است.

این نوار دارای انگیزه های ژاپنی است که در طراحی آن آشکار می شود ، غذاهای سنتی و نوشیدنی های سرو شده در آنجا و سایر عناصر. همان تمایل ژاپنی با الهام از ردیابی در وب سایت خود. رنگهای سیاه ، سفید و قرمز در طراحی موجود در اینجا حاکم است ، که این نیز از نظر فرهنگ ژاپنی مشخص است. این وب سایت همچنین شامل فونت ها ، سبک ها و عناصر طراحی خاصی است که فضای بی نظیر این کشور را ایجاد می کند.

توجه ویژه ای به منوی نوار ارائه می شود. این به طور مستقیم در صفحه اصلی در دسترس است تا همیشه در دسترس مشتری باشد. تمام ظروف دارای لیست مواد تشکیل دهنده می باشند و همچنین یک کتابخانه عکس از محبوب ترین آیتم های منو وجود دارد. این عکس ها به دلیل رنگهای روشن که از نظر ظاهری جذاب هستند اما نمی توانند توجه کاربران را به خود جلب کنند ، از بین جمع است. برای کلیه کسانی که علاقمند به آزمایش ظروف به صورت حضوری هستند ، وب سایت داده های تماس مفصلی را به همراه ویجت Google Maps یکپارچه ارائه می دهد که جستجوی مکان را ساده می کند. وب سایت یکی از بهترین نمونه های مربع موجود در مجموعه است!

خط پایین

فضای مربع یک نام برجسته در طاقچه ساختمان امروزی است. این آسان برای استفاده و در عین حال کاربردی سازنده وب سایت است ، بسیاری از ابزار طراحی و تبلیغ ، تجارت الکترونیکی و ویژگی های بازاریابی را ارائه می دهد (همچنین ببینید نمونه های فروشگاه مربع) این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد انواع مختلف وب سایت ، اعم از صفحات فرود ساده و وب سایت های شخصی و تا فروشگاه های اینترنتی و اوراق بهادار پیچیده.

نمونه وب سایت های ایجاد شده با سازنده وب سایت بهترین اثبات این واقعیت است. آنها دارای طراحی های مناسب و چشمگیر ، همراه با تصاویر با کیفیت بالا و روشن ، ساختار وب سایت کاربردی و آسان به حرکت ، طرح بندی های روشن و رابط های بصری هستند. لازم نیست شما یک متخصص برنامه نویسی باشید تا بتوانید وب سایت ها را به تنهایی راه اندازی کنید. با Squarespace ، به هیچ وجه با مشکل روبرو نخواهید شد. فقط برای سازنده وب سایت ثبت نام کنید و خودتان مطمئن شوید.

ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map