Tīmekļa dizaina aģentūras darbības uzsākšana

tīmekļa dizaina aģentūras darbības uzsākšana


Privātpersonām un uzņēmumiem ir jāsaskaras ar dažādiem šķēršļiem ceļā uz atzīšanu tīmekļa dizaina jomā. Ar tik daudzām pielāgotajām komandām un vispāratzītiem zīmoliem jauniem jaunuzņēmumiem un ārštata darbiniekiem ir jācīnās par ceļu uz virsotni. Daži no tiem gūst panākumus, kamēr arvien vairāk speciālistu saprot patieso vērtību, izvēloties gatavus tīmekļa veidošanas risinājumus.

Tīmekļa dizaina nozarei ir dažas nepilnības, kas, šķiet, ir galvenie klupšanas akmeņi ceļā uz panākumiem, Baltās etiķetes pakalpojumi ko darbina SaaS vietņu veidošanas rīki, uzņēmumiem un privātpersonām ir vieglāk sasniegt mērķauditoriju ar pietiekamiem resursiem un fona, lai kļūtu par balto etiķešu pārdevēju vai partneri. Šoreiz mēs pārskatīsim dažus no labākajiem vietņu veidotājiem, kas piedāvā baltas etiķetes iespējas, kas varētu palīdzēt sākt jūsu tīmekļa dizaina biznesu.

1. Grāmatzīme

Grāmatzīmju Web dizaina aģentūra

Grāmatzīme ir uzlabots AI bāzes balto etiķešu vietņu veidotājs, kas izmanto novatoriskas tehnoloģijas veiksmīga tīmekļa dizaina biznesa uzsākšanai. Tā Aģentūras programma ir labs gan uzņēmumiem, gan privātpersonām, kas vēlas iegūt jaunus ienākumu avotus. Jūs varat izveidot profesionālas vietnes klientiem mazāk nekā 3 minūtēs, no kurām izvēlēties ne vairāk kā 750 biznesa kategorijas.

Grāmatzīmju tīmekļa dizaina aģentūras informācijas panelis

Platforma ļauj lietotājiem izveidot pilna mēroga tīmekļa dizaina aģentūru ar vienu informācijas paneli, lai izsekotu visiem klientiem vienuviet. Katrs no jūsu klientiem iegūs individuālu piekļuvi savam kontam ar unikālu pieteikumvārdu un paroli, lai pats veiktu nepieciešamās izmaiņas un atjauninājumus. Tajā pašā laikā jūs varēsit piekļūt viņu kontiem no vadības paneļa.

Gan aģentūras, gan privātpersonas novērtēs elastīgu norēķinu sistēmu ar pašintegrētu tirgotāju procesoru, kuru darbina Stripe. Sistēma jums paziņos par katru pirkumu, kas pabeigts vai noraidīts. Kā tīmekļa dizaina aģentūra vai indivīds jūs varat izvēlēties, vai maksāt fiksētu maksu un pats rīkoties ar maksājuma procesu. Šajā gadījumā maksa var svārstīties atkarībā no klientu skaita un plāniem.

Grāmatzīmju apmaksas veids

Piemēram, Pro plāns maksā no 7 USD līdz 10 USD par klientu, savukārt Biznesa plānā tarifi svārstās no 17 USD līdz 20 USD. Varat arī atstāt grāmatzīmi grāmatzīmei, nopelnot 60% no katra pirkuma, neskatoties uz klientu skaitu un tarifiem. Kļūstot par aģentu, jūs nopirksit no USD 99,95 gadā. Ja jums jāpārbauda, ​​kā sistēma darbojas, 14 dienu bezmaksas izmēģinājums ir tieši tas, kas jums nepieciešams.

Izmēģiniet Bookmark Agency

2. Ucraft

Ucraft baltā etiķete

Ucraft ir jaudīgs vietņu veidošanas rīks ar godalgotām Baltas etiķetes risinājums. Tas ir noderīgi tīmekļa dizaina aģentūrām un personām, kuras vēlas ērti izveidot vietnes klientiem. Risinājums ir labs uzņēmumiem un ārštata darbiniekiem. Tas nāk ar mūsdienīgu vietņu veidotāju, iebūvētiem norēķinu instrumentiem un daudz ko citu.

Platformas vietņu veidotājs ar baltu etiķeti ir labs risinājums pašzīmolu vietņu izveidošanai bez pielāgotas papildināšanas. Jūs varat izveidot stabilu klātbūtni tiešsaistē ar savu unikālo vietni, kuru ir viegli pārdot un reklamēt. Vienkārši ievietojiet savu logotipu un zīmolu, lai palielinātu uzņēmuma atpazīstamību un sāktu mijiedarbību ar klientiem.

Ucraft logo veidotājs

Ucraft nodrošina pietiekami daudz līdzekļu, lai sazinātos ar klientiem. Jūs varat brīvi izveidot savus cenu plānus, kā arī saņemt pasūtījumus tieši no klientiem. Viņi iegūs individuālu pieteikumvārdu un paroli, lai savās jaunajās vietnēs veiktu visas nepieciešamās izmaiņas. Šeit jūs varētu padomāt par dažiem pielāgotiem norēķinu rīkiem. Par laimi, Ucraft baltās etiķetes risinājumam nav nepieciešama trešo personu maksājumu sistēmu integrācija. Platforma apstrādās visus pirkumus jūsu vietā.

Ucraft redaktors

Kad visi saziņas un mijiedarbības līdzekļi ir sakārtoti, jūs varat sākt veidot vietnes saviem klientiem. Ucraft lepojas ar ērti lietojamu vietņu veidotāju, kam nav vajadzīgs milzīgs tehniskais pamats. Ikviens var atvērt savu tīmekļa dizaina firmu, izmantojot arī intuitīvu vilkšanas un nomešanas sistēmu, kā arī bezmaksas mitināšanu, ko nodrošina Google Cloud, bez vajadzības nodarboties ar sarežģītām CMS platformām, piemēram, WordPress. Atkarībā no plāna, jūs varat brīvi izmantot savas veidnes, kā arī pašizveidotus Ucraft profesionālos izkārtojumus, kas pieejami pēc pieprasījuma..

Indivīdu un tīmekļa dizaina aģentūru plāns sākas no USD 479 mēnesī, kas nebūt nav rentabls. Ierobežota budžeta gadījumā, iespējams, būs nepieciešami daži lētāki risinājumi.

Izmēģiniet Ucraft balto etiķeti

3. IM veidotājs

IM radītāja baltā etiķete

IM Creator ir viens no White Label pionieru piedāvājumiem lieliski risinājumi tālākpārdevējiem, privātpersonām, tīmekļa dizaina aģentūrām un mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Lietotāji var izvēlēties no vairākiem plāniem, kas izstrādāti dažādu vajadzību apmierināšanai. Sistēmu darbina progresīvas tehnoloģijas, ļaujot jums izveidot, audzēt un pārdot savu zīmolu tiešsaistē.

Darba sākšana ar IM Creator ir ļoti vienkārša. Sistēmai ir savs pielāgotais iestatīšanas vednis, kas ļauj viegli iesaistīties White Label risinājumā. Jūsu pilnībā firmas zīmola tīmekļa dizaina aģentūras vietnes palaišana prasa apmēram pāris minūtes.

Jūs varat sākt veidot savu firmas zīmi no nulles vai izvēlēties IM Creator atkārtota marķēšanas iespējas. Tas nozīmē, ka jūs varat brīvi izmantot savu domēnu vai firmas vārdu bez pielāgotām reklāmām un etiķetēm. Nav arī nepieciešams integrēt trešo pušu platformas.

IM Creator White Label informācijas panelis

Sistēma neierobežo jūs izveidojamo vietņu daudzumu. Katrā plānā ir neierobežotas licences, kas nozīmē, ka jūs varat izveidot tik daudz vietņu saviem klientiem, cik jums nepieciešams, bez papildu maksas vai papildu izmaksām. Turklāt klienti iegūs neierobežotu krātuves vietu, ļaujot jums izcelties no pārējiem konkurentiem. Platformai ir iebūvēta izsekošanas sistēma ar detalizētiem pārskatiem, kas attēlo reklāmguvumu līmeni un citus svarīgus KPI. Tomēr tas nav pieejams visos plānos. Tātad, jums jāizvēlas tāds, kas nodrošina pietiekami daudz funkciju jūsu biznesa vajadzībām.

Runājot par iesaiņojumiem, standarta baltas etiķetes ieejas cena ir USD 350 gadā. Tas nāk ar neierobežotām licencēm un ir labs ārštata darbiniekiem un maziem uzņēmumiem. Host Host Yourself plāns nāk ar paplašinātu funkciju sarakstu par USD 2500 gadā. Vislabāk to var izmantot tīmekļa dizaina aģentūru un hostinga uzņēmumu augšanai. Katrā plānā ir atbalsts 24 stundas diennaktī.

Izmēģiniet IM Creator balto etiķeti

Galvenās baltās etiķetes izmantošanas priekšrocības Web dizaina biznesā

White Label pakalpojumi palielina produktivitāti. Bez tam, jums tas nav nepieciešams īrējiet pielāgotus tīmekļa dizainerus veikt dažus uzdevumus. Šis fakts padara trešo personu sadarbību izmaksu ziņā efektīvāku. Tālāk ir norādīti daži citi iemesli balto etiķešu platformu izmantošanai.

 • Kļūsti redzams klientiem – Baltās etiķetes pakalpojumi ļauj palielināt redzamību un atpazīstamību konkurentu vidū. Tajā pašā laikā jūs varat koncentrēties uz vairākiem notiekošiem projektiem vienlaikus un nekad nepalaist garām termiņu, kas ir ļoti svarīgs jūsu klientiem.
 • Uzlabota klientu lojalitāte – jūs varat piegādāt firmas pakalpojumus. Tas noteikti uzlabos jūsu uzticamību un uzticamību. Ar jūsu uzņēmumu saistīts zīmols stiprinās klientu lojalitāti.
 • Profesionāla palīdzība – šī priekšrocība lieliski noder iesācējiem. Tīmekļa dizaineri ar nelielu pieredzi baltās etiķetes iepakojumā vienmēr var paļauties uz pieredzējušāku ekspertu profesionālu palīdzību. Jūsu klienti iegūs nevainojamu produktu ar jūsu firmas vārdu.
 • Rentabls risinājums – šī funkcija attiecas gan uz personām, kuras vēlas atvieglot maku, gan uz tīmekļa dizaina aģentūrām ar ierobežotu budžetu. Aģentūras atvēršana no nulles var šķist pat dārgāka nekā baltas etiķetes izvēle.
 • Traucējummeklēšana – jums laiku pa laikam būs jāskata klientu sūdzības. Jebkurai biznesa nišai tas ir 100% dabiski. Izmantojot baltu etiķeti, jūs saņemat profesionālu palīgu dažādu problēmu risināšanā. Dažas platformas piedāvā papildu funkcijas, piemēram, naudas atdošanas garantijas, projekta pārskatīšanu, bezmaksas stereotipu veidošanu utt.

Funkcija dažādās platformās var atšķirties. Šī iemesla dēļ jums ir jābūt ļoti uzmanīgam, izvēloties baltas etiķetes sniedzēju. Tīmekļa dizains ir saistīts ar nevainojamu kvalitāti un jaunākajām funkcijām. Tātad, pirms izvēlaties platformu savai aģentūrai, jums jāņem vērā daži svarīgi faktori.

Lietas, kas jāņem vērā, izvēloties White Label biznesa partnerus

Izvēloties pareizu balto, labi labo partneri, tiks definēta jūsu aģentūras reputācija tīmeklī. Vienmēr paturiet prātā, ka nevis jūs meklējat palīdzību, bet White Label partneris jūs pārstāv. Tāpēc noteikti sekojiet šādiem jautājumiem:

 • Labi der – ņemiet vērā savus nākotnes mērķus. Vai jūs esat tīmekļa dizaina komanda vai brīvmākslinieks, kurš meklē paplašinājumu? Dažas platformas piedāvā īpašas iespējas iesācējiem vai studentiem, savukārt citas vairāk koncentrējas uz jau esošām aģentūrām. Izvēlieties vienu, kas kalpos jūsu konkrētajiem mērķiem.
 • Tiešsaistes reputācija – vienmēr ir svarīga zvaigžņu reputācija tīmeklī. Sadarbība ar nezināmiem uzņēmumiem ir nekas cits kā laika izšķiešana. Izvēlieties uzticamus partnerus, kas ir redzami tīmeklī. Citādi nav jēgas ar viņiem strādāt.
 • Pārredzamība – diez vai laba ideja ir cūkas pirkšana kulejā. Pārliecinieties, vai platformai ir bezmaksas izmēģinājuma versijas demonstrācija. Sekojiet līdzi līguma noteikumiem un cenām. Visām sadaļām jābūt skaidrām un viegli saprotamām.

Grunts līnija

Ienākšanai tīmekļa dizaina biznesa nišā ir nepieciešams labs tehniskais pamats, radošums un novatoriska pieeja. hisis ir vienīgais veids, kā izpildīt klientu prasības, veidojot viņiem vietnes. Pamata resursu trūkums varētu būt grūts izaicinājums, ja vien jūs neizvēlaties iekšējos partnerus, saskaroties ar balto marķējumu vietņu veidošanas platformām.

GrāmatzīmeGrāmatzīme ir uzlabots AI vietņu veidotājs. Tas ir izdevīgi tiem, kuri tikai plāno izveidot savu tīmekļa dizaina aģentūru. Pieejamas cenas un bāzes iespēju kopums ļaus jums tiešsaistē izveidot tikai dažas minūtes un sākt veidot funkcionālas vietnes saviem klientiem. grāmatzīme.com

UcraftUcraft White Label risinājums ir mazliet elastīgāka platforma ar pietiekami daudz rīku, lai jūsu biznesu izveidotu, zīmolotu un pārdotu tiešsaistē. Neskatoties uz iespējām bagāto plānu, cena ir nedaudz par augstu, it īpaši ārštata darbiniekiem, kuriem var būt grūti atļauties maksāt šo ikgadējo maksu. Ucraft.com

XPRS IM Creator izskatās kā elastīgākais risinājums ar dažādiem plāniem, lai apmierinātu privātpersonu un uzņēmumu prasības. Tā balto etiķešu risinājums nāk ar neierobežotām licencēm, lietotāju informācijas paneli un izsekošanas sistēmu reklāmguvumu uzraudzībai. imcreator.com

Trešo personu resursu izmantošanas galvenā ideja ir pakāpeniski veidot savstarpējās attiecības gan ar pakalpojumu, gan klientiem, jo ​​jūs nekad nevarat būt pārliecināts par savu galīgo IA. Ja jums ir iekšējs partneris, tas jūsu biznesu nākotnē var novērst no negaidītām avārijām. Šī iemesla dēļ jums jābūt 100% pārliecinātam, ka izvēlētā platforma atbilst jūsu vajadzībām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map