Pāreja no Wix uz Shopify

Pāreja no Wix uz Shopify


Wix un Shopify ir divi pasaulē populāri vietņu veidotāji, katrs no tiem ir savas nišas cienīgs un atzītākais pārstāvis. Kamēr Shopify ir uzticama e-komercijas programmatūra kas lieliski darbojas, lai attīstītu mazus līdz lielus pilna izmēra tiešsaistes veikalus, Wix ir vietņu veidotājs viss vienā, kura specializācija slēpjas visu veidu projektu izveidē. Interneta veikali nav izņēmums.

Kad runa ir par Uz Wix balstīti tiešsaistes veikali, lai gan ir viena lieta, kas jums jāpatur prātā. Neskatoties uz plašo funkciju un rīku klāstu, ko sistēma piedāvā, tā nav labākā izvēle lielu e-komercijas projektu izveidošanai. Tas notiek tāpēc, ka sistēmai ir funkcionalitātes ierobežojumi.

Tātad, ja jums jau pieder interneta veikals, kas izveidots, izmantojot Wix, un pēkšņi sākat pamanīt, ka jūsu produktu klāsts aug (vai arī jūs vienkārši plānojat to palielināt), jūs varētu saprast, ka jums ir nepieciešama funkcionālāka un ietilpīgāka vietne. Tas nozīmē, ka ir pēdējais laiks pārsūtīt jūsu Wix vietni uz Shopify. E-komercijas veidotājs patiešām izceļas ar interneta veikalu izveidi, un jūs nenožēlosit par lēmumu, ja vēlaties ilgtermiņā sasniegt ievērības cienīgu rezultātu.

Kā pārsūtīt vietni no Wix uz Shopify – galīgais ceļvedis:

 1. Vietnes pārvietošana no Wix uz Shopify – vai tā ir tā vērta?
 2. Wix pret Shopify – kāda ir atšķirība?
 3. Kā migrēt no Wix uz Shopify – soli pa solim
 4. Kā pārsūtīt savu domēna vārdu no Wix uz
 5. Profesionāls Wix migrācijas pakalpojumu veikals

Pieņemot lēmumu pāriet no Wix uz Shopify, jums jāņem vērā vairāki faktori, lai pāreja būtu efektīva, bez problēmām un vienmērīga. Galvenais uzdevums ir nodot jūsu vietnes domēna vārdu, mitināšanu un saturu, nezaudējot pašreizējās meklētājprogrammu pozīcijas. Uzzināsim, kas nepieciešams migrēšanai no Wix uz Shopify tagad.

1. Vietnes pārvietošana no Wix uz Shopify – vai tā ir tā vērta?

Ja jūs šobrīd meklējat atbildi uz šo jautājumu, jūs noteikti esat nolēmis pāriet no Wix uz Shopify. Tas ir saprātīgs risinājums, ja jūs plānojat reklamēt savu biznesu tīmeklī un izvērsties jaunos tirgos. Patiesībā, lai pārietu no vienas platformas uz citu, jums var būt dažādi iemesli, izņemot vēlmi paplašināt savu biznesu.

 • Jūsu uzņēmumam attīstoties, agrāk vai vēlāk jūs to darīsit saskaroties ar nepieciešamību palielināt savu produktu krājumus vai trafika daudzumu.
 • Palielināsies arī jūsu ieņēmumi, kas galu galā izraisīs nepieciešamību pārvaldīt interneta veikalu jaudīgākā specializētā platformā.
 • Visbeidzot, jūs varat saskarties tikai ar tām problēmām, kuras jums nepatīk attiecībā uz Wix – tas notiek arī tad, ja jūs nepārtraukti pēta sistēmas funkcionalitāti.

Lai kāds būtu iemesls migrēt no Wix uz Shopify, jūs nenožēlosit par lēmumu. Fakts, ka Shopify ir pasaulē atzītā e-komercijas programmatūra, jau pats par sevi runā. Kaut arī Wix vienmēr ir bijis un tagad ir visuzticamāko vietņu veidotājs pasaulē, kam nav nišu konkurentu, Shopify neapšaubāmi ir labākais risinājums, kad runa ir par e-komercijas nišu..

Veiciet Wix to Shopify Transfer

Salīdzinot divas platformas, nevar nepamanīt, ka abām sistēmām ir izdomāts un mūsdienīgs izskats. Tomēr eksperti ir vienisprātis par to, ka Shopify ir tīrs e-komercijas risinājums, kas sākotnēji tika uzsākts tirdzniecības operācijām. Tādējādi tas izceļas ar profesionālo e-komercijas rīku un funkciju pārpilnību. Turklāt programmatūra ir vienkārša un lietotājam draudzīga, un tā ļauj izveidot atsaucīgas vietnes bez nepieciešamām kodēšanas prasmēm.

Atverot interneta veikalu ar Shopify, jūs varēsit izmantot plašāku pārdošanas iespēju klāstu. Tie ietver sociālo mediju kanālus, integrāciju ar pasaulē zināmām tirgus vietām, tiešu sadarbību ar pircējiem un tirdzniecības partneriem utt. Tādējādi, ja jums patiešām liekas, ka tiešsaistes biznesam ir nepieciešams atjauninājums, pāreja uz Shopify būs saprātīgs risinājums.

2. Wix pret Shopify – kāda ir atšķirība?

Wix un Shopify ir viņu nišu vadītāji. Abas no tām ir lieliskas, ja runa ir par lietošanas ērtumu, funkcionalitāti un dizaina pielāgošanas iespējām, lai gan tām ir atšķirīgi mērķi un lietojumprogrammas.

Izstrādāts īpaši e-komercijas vajadzībām, Shopify piedāvā nišai raksturīgas funkcijas, kuras konkurentiem nav atrodamas. Programmatūra piešķir piekļuvi pārsteidzoša dizaina pielāgošanas dažādība, Mārketinga un reklāmas rīki.

Tajā pašā laikā tehnoloģiski prasmīgiem lietotājiem tas var šķist diezgan sarežģīts risinājums. Šajā ziņā labāks variants ir Wix. Vietnes veidotājs tika īpaši izveidots, paturot prātā iesācēju vajadzības un prasmes. Platforma ir intuitīva, loģiski strukturēta un diezgan vienkārša ikvienam. Lai strādātu ar platformu, nav jābūt programmēšanas prasmēm vai rūpēm par tehnoloģiju niansēm. Viss vietņu palaišanas process ar sistēmu prasa tikai dažas stundas.

Runājot par funkcionalitātes aspektu, Shopify lepojas ar pārsteidzošu funkciju un e-komercijas rīku komplektu. Šajā ziņā Wix nedaudz atpaliek, bet tas notiek sākotnējās sistēmas specializācijas, nevis sliktā funkciju komplekta dēļ.

Shopify nāk ar pārsteidzošu mārketinga, reklāmas, dizaina pielāgošanas un satura pārvaldības iespēju paketi. Tas nodrošina pārsteidzošu tirdzniecības rīku komplektu tieši ārpus komplekta, kā arī statistikas izsekošanas un analītisko rīku komplektu, īpašos piedāvājumus un lojalitātes programmas un daudzas citas priekšrocības.

Sarežģīt e-komerciju

Sistēma izceļas no pūļa arī ar tās integrētās pārdošanas-pārdošanas sistēmas, maksājumu iespēju dažādības, trešo personu paplašinājumu pārpilnības uc dēļ. E-komercijas veidņu kolekcija ir arī visaugstākajā līmenī..

Wix e-komercijas iespējas nav tik plašas, taču tie joprojām labi darbojas mazu un vidēju tiešsaistes veikalu attīstībā. Vietnes veidotājs lepojas ar atsaucīgu motīvu kopu, un tur varat arī pārlūkot interneta veikala kategoriju. Tas atbalsta desmitiem maksājumu iespēju, e-komercijas integrāciju, atlaižu iespējas, App Market logrīkus un daudz citu nišu priekšrocību..

Wix e-komercija

Risinot cenu politikas aspektu, sistēmas atšķiras arī pēc plānu skaita un to izmaksām. Kamēr Shopify plāni ir dārgāki un vērsti uz e-komerciju, Wix abonementi ir sadalīti divos veidos – standarta vietņu un e-komercijas / biznesa projektu plāni. Viņu iespējas ir daudzpusīgas, savukārt izmaksas ir vairāk nekā pieņemamas.

Abi pakalpojumi ļauj izveidot un pārvaldīt tiešsaistes veikalus, taču Shopify izrādās labāks risinājums, pateicoties tā spēcīgajai e-komercijas uzmanībai un nišas īpašību dažādība.

3. Kā migrēt no Wix uz Shopify – soli pa solim

Pāreja no Wix uz Shopify ietver vairākas nepieciešamās darbības. Parasti jums būs jārūpējas par vietnes pārsūtīšanu (ieskaitot pieejamo saturu) un domēna vārda pārsūtīšana.

Jums būs jāpielāgo arī vietnes iestatījumi un SEO parametri, lai pārliecinātos, ka projekts nezaudēs savas pozīcijas meklētājprogrammu rezultātos. Apskatiet detalizētu rokasgrāmatu par to, kā pārvietot savu Wix bāzēto veikalu no Wix uz Shopify.

 1. Reģistrējieties Shopify vispirms noskaidrojiet, ko var piedāvāt šī platforma un vai esat gatavs ar to strādāt.
 2. Importējiet savus Wix interneta veikala datus uz Shopify. Varat izmantot kādu no iepriekšminētajiem rīkiem, taču negaidiet, ka sasniegsit vislabāko rezultātu. Acīmredzot visu datu manuāla pārsūtīšana prasa vairāk laika, taču tas ir vienīgais drošais veids, kā visu pareizi nokārtot. Šim nolūkam piekļūstiet Wix informācijas panelim un eksportējiet savus interneta veikala produktus CSV failos. Pēc tam dodieties uz atbilstošo Shopify sadaļu un importējiet tās. Atkārtojiet to pašu procedūru ar klientu sarakstiem.
 3. Pārbaudiet veidu, kā jūsu produkti tiek eksportēti un vai tie ir pareizi parādīti jūsu Shopify veikalā. Shopify ļauj iegūt detalizētākus produktu aprakstus. Nesteidzieties aizpildīt visus laukus (produktu nosaukumi, nosaukumi, raksturlielumi, attēli, apraksti, meta apraksti) un atjauniniet tos, kuriem trūkst. Ja nepieciešams, izveidojiet produktu kolekcijas. Ir jēga izvēlēties īpašas inventāra programmas, kuras sistēma piedāvā, lai izsekotu un pārbaudītu produktu pieejamību un kontrolētu noliktavā pieejamo sortimentu. Tas ir īpaši svarīgi, ja jums pieder liels tiešsaistes veikals.
 4. Pielāgojiet savu jauno Shopify vietni. Tiklīdz esat pabeidzis produktu augšupielādi un pārvaldību, ir pēdējais laiks sākt pielāgot savu interneta veikalu. Shopify izceļas ar augstas kvalitātes veidnēm, kas piemērotas dažādām e-komercijas nišām. Izvēlieties to, kas vislabāk atbilst jūsu nozarei, instalējiet to un izmantojiet vairākus dizaina pielāgošanas rīkus, lai motīvs iegūtu vajadzīgo izskatu.

Tas viss attiecas uz jūsu vietnes satura pārsūtīšanu no Wix uz Shopify. Tiklīdz esat veicis visas iepriekš uzskaitītās darbības, varat sākt domēna vārda migrāciju. Šis ir vēl viens būtisks process, par kuru nevajadzētu aizmirst.

4. Kā pārsūtīt savu domēna vārdu no Wix uz Shopify

Runājot par domēna vārda pārsūtīšanu, lielākajai daļai lietotāju (īpaši tiem, kuri nekad nav patstāvīgi apstrādājuši procesu) rodas vairākas problēmas un viņiem ir daudz jautājumu.

Lai process būtu ērts un vienkāršs katram lietotājam, mēs esam snieguši detalizētu pārskatu par populārākajiem domēna vārdu pārsūtīšanas risinājumiem. Paskatieties uz viņiem tagad.

Wix domēna vārda pārsūtīšana uz Shopify

Ja esat iegādājies domēna vārdu no Wix un plānojat to pilnībā pārvietot uz Shopify, šeit ir detalizētas vadlīnijas, kā to izdarīt bez meklētājprogrammu ranga zaudēšanas:

 1. Pieteikšanās ar Wix un sasniedziet “Mani domēni” lappuse.
 2. Atlasiet vajadzīgo domēnu jūs plānojat pārcelties (tas ir obligāti, ja jums pieder vairāki domēni), noklikšķiniet uz “AdvancedUn pēc tam “Dodieties prom no WixCilnes.
 3. Izvēlieties PPE kodu lai to nosūtītu uz jūsu e-pastu. Ņemiet vērā, ka saskaņā ar ICANN noteikumiem jūs nevarēsit pārsūtīt savu domēnu no Wix, ja kopš tā pirkšanas būs pagājušas mazāk nekā 60 dienas. Tas pats attiecas uz situācijām, kad maināt domēna reģistrācijas informāciju.
 4. Ja viss ir kārtībā, norādiet Shopify domēna pārsūtīšanas ceļu. Migrācijas process tiks pabeigts automātiski 7 dienu laikā pēc pieprasījuma nosūtīšanas.
 5. Atjauniniet iestatījumus. Ja jūs plānojat pārdot fiziskus produktus veikalā Shopify, iepriekš jums būs jāpielāgo nepieciešamie iestatījumi. Tas galvenokārt attiecas uz maksāšanas, nosūtīšanas un nodokļu iespējām. Šos iestatījumus var pielāgot Shopify informācijas panelī. Ja plānojat pārdot tikai digitālos produktus / pakalpojumus, šeit varat atspējot arī sūtīšanas funkciju.

Wix domēna vārda savienošana ar Shopify bez pārsūtīšanas

Ja jūs plānojat savienot savu domēna vārdu ar Shopify, bet kādu iemeslu dēļ nevēlaties to pārsūtīt (piemēram, ja vēlaties pārbaudīt sistēmu), ir iespēja savienot domēnu bez tā pilnīgas migrācijas. To var izdarīt, norādot uz jūsu Wix vietnes DNS ierakstiem. Zemāk ir uzskaitītas nepieciešamās darbības, kas jāveic, lai process būtu veiksmīgs:

 1. Pirms savienojuma procedūras sākšanas Wix informācijas paneļa domēna vadības sadaļā iegūstiet atbilstošu DNS informāciju.
 2. Paziņojiet savam Shopify atbalsta centram / resursdatoram ka jūs viņiem norādīsit domēna vārdu, nemainot vārdu serverus. Tas ir svarīgi, jo jūs to nevarēsit izdarīt ar savu Wix kontu. Ja jums joprojām ir jāmaina vārdu serveri, jums būs jāatgriežas pie sava domēna iestatījumiem un jāpārnes no Wix, lai to turpmāk savienotu ar Shopify.
 3. Tiklīdz esat nokārtojis iestatījumu problēmas, dodieties uz “Mani domēni”Sadaļu jūsu Wix kontā, izvēlēties atbilstošo domēnu (ja jums ir vairāki no tiem) un noklikšķiniet uz “Advanced”.
 4. Pēc tam rediģējiet DNS iestatījumus un izdzēsiet / atjauniniet savus CNAME ierakstus. Pēc tam izdzēsiet / atjauniniet savus A ierakstus.
 5. Saglabājiet atjauninātos DNS ierakstus un pārbaudiet, kā jūsu Wix domēns ir izveidojis savienojumu ar Shopify.

Sava domēna pārsūtīšana uz Shopify

Ja esat izveidojis interneta veikalu ar Wix, izmantojot savu domēna vārdu (nopirka ārpus Wix), varat to arī pilnībā migrēt uz Shopify. Faktiski jūs varat pārvietot savu domēnu vienā no diviem veidiem – pārsūtot to uz Shopify vai savienojot to ar jauno kontu. Vispirms pārskatīsim pārsūtīšanas iespēju.

Kad jūs nolemjat nodot domēna vārdu, tā tālāka pārvaldība automātiski pāriet uz Shopify. Tas nozīmē, ka jums būs jāpielāgo sava domēna iestatījumi, jāveic maksājumi un tas jāatjauno tieši sistēmas admin panelī. Lai varētu veikt pārsūtīšanu, jums jāpārliecinās, ka aktīvā domēna reģistrācijas termiņš pārsniedz 60 dienas un vai jums ir piekļuve sākotnējā domēna nodrošinātāja piedāvātajam kontam. Šeit ir saraksts ar darbībām, kas vajadzīgas personīgā domēna pārsūtīšanai uz Shopify:

 1. Pārbaudiet pārsūtīšanas politiku piedāvā jūsu domēna vārda nodrošinātājs. Šī informācija parasti ir pieejama platformas palīdzības centrā. Pirms sākat pārsūtīšanas procesu, uzmanīgi izlasiet to.
 2. Piesakieties sava pakalpojumu sniedzēja kontā, pārliecinieties, ka ar to saistītais e-pasts ir aktīvs, jo visā pārsūtīšanas laikā saņemsit verifikācijas ziņojumus.
 3. Atbloķējiet domēna vārdu vēlaties pārvietoties iestatījumu sadaļā.
 4. Iegūstiet autorizācijas kodu jūs izmantosit domēna pārsūtīšanai.
 5. Nokļūstiet uz paneļa Shopify admin, noklikšķiniet uz “Tiešsaistes veikali”Un pēc tam“Domēni”.
 6. Noklikšķiniet uz “Pievienojiet esošo domēnu un pēc tam noklikšķiniet uz “Pārsūtīšana savā domēnāPoga (ja šis ir pirmais domēns, kuru mēģināt pārsūtīt).
 7. Noklikšķiniet uz “Pārsūtīt domēnu”Pogu, ievadiet domēnu, kuru plānojat pārvietot, noklikšķiniet uz “NākamaisUn pēc tam noklikšķiniet uz “Verificēt domēnu”Pogu. Ja visu esat izdarījis pareizi un domēna vārds būs gatavs pārsūtīšanai, redzēsit “Domēns atbloķēts”Ziņojumu. Klikšķis “NākamaisPogu, lai pabeigtu procedūru. Ja sistēma ģenerē “Domēns ir bloķēts”Pārbaudiet iestatījumus, ko esat veicis sagatavošanās posmā.
 8. Pārbaudiet e-pastu, lai pārbaudītu pārsūtīšanu, ieiet EPP (atļauju) kods, ko piedāvā jūsu domēna vārda nodrošinātājs. Klikšķis “Nākamais” un “Bu un pārskaitījumsPogas. Pēc tam pārbaudiet e-pastu, lai vēlreiz apstiprinātu pārsūtīšanu.

Tiklīdz visas darbības būsit izdarījis, veiksmīgai pārsūtīšanai būs nepieciešamas apmēram 20 dienas. Pēc uzdevuma veikšanas Shopify nosūtīs jums apstiprinājuma ziņojumu.

Sava domēna vārda pievienošana vietnei Shopify

Vēl viena iespēja ir savienot savu domēna vārdu ar Shopify bez pārsūtīšanas. Tas nozīmē, ka jūs joprojām varēsit pārvaldīt savus domēna vārda iestatījumus, atjaunot to un vajadzības gadījumā veikt maksājumus. Šeit ir norādītas domēna savienojuma vadlīnijas:

 1. Pievienojiet savu domēnu veikalā Shopify. Lai to izdarītu, dodieties uz paneli Shopify administrators, noklikšķiniet uz “Interneta veikals”Un pēc tam“Domēni”. Noklikšķiniet uz “Pievienojiet esošo domēnu”Pogu. Pēc tam noklikšķiniet uz “NākamaisPogu un sāciet iestatīšanu.
 2. Ja domēna vārdu esat iegādājies no trešās puses pakalpojumu sniedzēja, jums tas būs jādara rediģēt dažus DNS iestatījumus, ieskaitot A ierakstu, kas jānorāda uz Shopify IP adresi, taču ņemiet vērā, ka šis solis var ietekmēt citus parametrus un iestatījumus, piemēram, e-pasta pāradresāciju.
 3. Lai pielāgotu iestatījumus, piesakieties kontā, kas reģistrēts iepriekšējā domēna pakalpojumu sniedzējā. Atrodiet sadaļu DNS iestatījumi un meklējiet domēna pārvaldības apgabalu, kā arī DNS konfigurācijas.
 4. Rediģēt A ierakstu norādīt uz nepieciešamo Shopify IP adresi (23.227.38.65) un saglabājiet izmaiņas.
 5. Atrodiet CNAME ierakstu DNS iestatījumos un mainiet www. CNAME ierakstu tādā veidā, lai tas norādītu uz veikaliem.myshopify.com. Izpildiet sistēmas radītās vadlīnijas. Saglabājiet CNAME ierakstu un pārbaudiet domēna vārda savienojumu, aktivizējot apstiprināšanas e-pastu, kuru nosūtījis Shopify. Kopumā savienojuma izveides pabeigšana var aizņemt 48 stundas.

Vai esat veicis visas darbības? Tad jūs esat laipni aicināts pārbaudīt jauno vietni Shopify, lai pārbaudītu, vai visi elementi atrodas savās vietās un vai tā darbojas labi. Ja viss ir kārtībā, varat uzskatīt, ka Wix to Shopify migrācija ir veiksmīga un varat sākt attīstīt savu uzņēmējdarbību tīmeklī!

5. Profesionāls Wix migrācijas pakalpojumu veikšanai

Pāreja no Wix uz Shopify ir diezgan reāla, un jūs varat veiksmīgi tikt galā ar uzdevumu pats, ja esat informēts par katras darbības pamata darbībām un īpašajām niansēm. Ir vairāki pakalpojumi, kas piedāvā vietņu pārsūtīšanu. Pats par sevi saprotams, ka šādas iespējas no pirmā acu uzmetiena šķiet ērtākas, jo jums nav jāuztraucas par procesu un vienkārši jāgaida rezultāts. Sākot pārbaudīt rezultātu, jūs tomēr varat pamanīt daudz kļūdu, kas galu galā var apdraudēt jūsu vietnes drošību un funkcionalitāti.

Turklāt vietņu migrācijas rīki bieži nav lēti, un nav jēgas maksāt par pakalpojumiem, kas ilgtermiņā var nebūt noderīgi un var izraisīt problēmas, kas kaitēs jūsu jaunajam projektam. Līdz ar to tas nav labākais veids, kā pārslēgt savu vietni no vienas platformas uz citu. Kaut kas nenotiek pareizajā veidā, un tā būs tikai jūsu laika un naudas izšķērdēšana.

Tā vietā ir jēga uzticēt šo uzdevumu profesionāļiem. Šeit varat izvēlēties starp diviem pamatotiem variantiem.

Pirmajā tiek izmantoti rīki, ko piedāvā Cart2Cart, kas ļauj automatizētai Wix vietnei Shopify migrēt. Platforma manuāli pārsūtīs katru jūsu vietnes satura elementu, ņemot vērā visas nianses un jūsu īpašās prasības. Tomēr tieši jūs būsit atbildīgs par gala rezultātu.

Cart2Cart

Otra iespēja ir sazināties ar Shopify ārštata guru, piedāvājot savus pakalpojumus vietnē https://experts.shopify.com/. Tas novērš nepieciešamību patstāvīgi rūpēties par visiem tīmekļa vietņu pārsūtīšanas procesa posmiem, jo ​​sistēmas eksperti jums atbildēs par visu. Jums tikai jāpasūta pakalpojums un jāpārbauda rezultāts. Tieši tā.

Shopify eksperti

Tajā pašā laikā jums jābūt gatavam apspriest visu informāciju par jūsu pasūtījumu, cenu aspektiem, termiņiem, migrācijas prasībām, sava interneta veikala parametriem un citiem nepieciešamajiem jautājumiem sīkumos, lai pēc tam nesaskartos ar problēmām.

Grunts līnija

Kad runa ir par liela pilna aprīkojuma tiešsaistes veikala izveidi ar simtiem produktu un vairākām funkcijām, obligāti jāizvēlas ar platformu aprīkota platforma. Wix un Shopify ir divas pasaulē zināmas sistēmas, un jūs faktiski varat sākt interneta veikalu ar jebkuru no tām. Viss ir atkarīgs no jūsu e-komercijas vajadzībām un prasībām.

Tomēr, ja jums jau pieder veikals, kura pamatā ir Wix, un vēlaties tā funkcionalitāti celt pavisam jaunā līmenī, migrēšana uz Shopify būs saprātīgs risinājums, kas galu galā atmaksāsies. Tas nav tāpēc, ka Wix ir slikts e-komercijas iespēju ziņā. Tas ir tāpēc, ka Shopify ir specializēta e-komercijas programmatūra, kas sākotnēji bija paredzēta lielu tiešsaistes hipermārketu attīstībai.

Manuāla pārslēgšanās no Wix uz Shopify prasa laiku un pūles, taču tas noteikti ir tā vērts, ja cerat gūt cienīgu rezultātu. Ar domēna un satura pārsūtīšanu, kā arī ar iestatījumu pielāgošanu ir saistītas dažas problēmas. Lai vienkāršotu uzdevumu, ņemiet vērā soļus un ieteikumus, kas minēti iepriekš uzskaitītajā rokasgrāmatā, un esiet konsekvents katrā posmā. Īpaša uzmanība jāpievērš domēna vārda pārsūtīšanai, kur viss ir atkarīgs no hostinga pakalpojumu sniedzēja, ar kuru jūs nodarbojaties.

Ja nevēlaties uztraukties par manuālo Wix, lai veiktu Shopify migrāciju, ir jēga izmantot īpašus pakalpojumus vai nolīgt brīvmākslinieku tas darīs darbu jūsu labā. Tajos ietilpst vai nu tiešsaistes pakalpojumi, kas nodrošina automatizētu vietņu migrāciju, vai arī Shopify ekspertu palīdzība, kuri visas darbības veiks neatkarīgi. Katrai no šīm iespējām ir savi plusi un mīnusi. Tāpēc ņemiet vērā visas šīs nianses, lai pieņemtu patiesi objektīvu lēmumu. Tas ir drošs veids, kā padarīt jūsu Wix to Shopify migrāciju par veiksmīgu.

Pasūtīt vietņu pārsūtīšanu

Wix, lai uzdotu jautājumus par migrācijas jautājumiem

Jautājums: Vai Wix ir piemērots e-komercijai?

Atbilde: Wix ir jaudīgs e-komercijas dzinējs, kas piedāvā vairākus dizaina pielāgošanas rīkus, interneta veikala funkcijas, adaptīvas nozares veidnes, maksājuma un piegādes iestatījumus. Tas ļauj sistēmā izveidot kvalitatīvus interneta veikalus. Tomēr ņemiet vērā, ka Wix ir lielisks tikai tad, ja ir nepieciešams sākt mazus vai vidēja lieluma e-komercijas projektus. Ja jums ir nepieciešams hipermārkets ar tūkstošiem pārdošanai piedāvātu produktu un uzlabotu funkcionalitāti, tad ir jēga pāriet uz specializētu nišas sistēmu, piemēram, Shopify.

Jautājums: Vai Wix atļauj kravas pārvadājumus?

Atbilde: Jā, Wix veikali tagad var izveidot savienojumu ar populārākajiem kravas piegādes pakalpojumiem. Tajos ietilpst Modalyst, Printful un Printify. Integrācija ar šīm platformām ļauj organizēt un pārvaldīt kravas piegādes biznesu, pamatojoties uz jūsu prasībām un personīgajiem kritērijiem.

Jautājums: Vai Wix ir saderīgs ar Shopify?

Atbilde: Daļēji, jā. Jūs varat importēt produktus no Wix uz Shopify, piemēram, apkopojot CSV failus ar aprakstiem. Tomēr, ja vēlaties importēt visu Wix vietnes dizainu un struktūru uz Shopify, to nevarēsit izdarīt funkcionalitātes ierobežojumu dēļ.

Jautājums: Vai jūs varat pārsūtīt Wix uz Shopify?

Atbilde: Jūsu interneta veikalu ir iespējams pārsūtīt no Wix uz Shopify. Viss process ietvers satura un domēna nosaukuma pārsūtīšanu ar turpmāku dizaina pielāgošanas un funkcionalitātes iestatījumu pielāgošanu. Jūs varat rīkoties ar procesu manuāli vai izmantojot profesionālu pakalpojumu palīdzību.

Jautājums: Vai Shopify ir labāks par Wix?

Atbilde: Nav pareizi, ja Shopify pārspēj Wix, jo abas platformas ir slaveni tīmekļa dizaina nozares pārstāvji. Viņi atšķiras tikai ar nišas fokusu. Wix ir vietņu veidotājs viss vienā, kas ļauj izveidot tiešsaistes veikalus. Shopify, savukārt, ir pilnvērtīga e-komercijas programmatūra ar jaudīgu interneta veikala iestatīšanas funkcionalitāti, kas nepieciešama visu veidu tiešsaistes veikalu, tostarp hipermārketu, palaišanai un pārvaldībai..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map