Kā lietot Wix vietņu veidotāju

Kā lietot Wix vietņu veidotāju


Wix – ir visaptverošs vietņu veidotājs, kurš ir ieguvis visā pasaulē popularitāti un kļuvis par mūsdienu tīmekļa dizaina nišas vadītāju. Lielais pieprasījums pēc šī pakalpojuma lielākoties izskaidrojams ar tā lietošanas ērtumu un ērtībām, kas neapdraud funkcionalitāti un modernu elastību.

Sistēmas funkciju komplekts ir daudzpusīgs un pietiekami plašs, lai apmierinātu visu lietotāju kategoriju vajadzības – sākot no pirmavotiem un beidzot ar profesionāļiem. Lai sāktu strādāt ar sistēmu, nav jāapgūst kodēšanas līnija – tik intuitīva tā ir. Ja jūs patiesi plānojat to darīt izmantojiet Wix vietņu veidotāju, ir pēdējais laiks uzzināt, kā izmantot sistēmas funkciju komplektu, lai maksimāli izmantotu tās veiktspēju. Sāksim.

Kam Wix darbojas vislabāk?

Wix ir pielāgojams, elastīgs un augstākās klases risinājums dažādām tīmekļa dizaina vajadzībām. Tomēr ir svarīgi norādīt tās lietotāju kategorijas, kuras visvairāk iegūs no pakalpojuma izmantošanas.

Patiesībā ir gandrīz neiespējami ieskicēt noteiktu lietotāju kategoriju, kurai ļoti ieteicams izvēlēties Wix savām tīmekļa veidošanas vajadzībām. Kā universāls pakalpojums Wix ikvienam var nodrošināt nepieciešamo funkciju komplektu un funkcionalitāti. Tas ir lietotājam draudzīgs un pietiekami vienkāršs, lai to izvēlētos iesācēji, kuriem ir maza vai vispār nav tīmekļa dizaina pieredzes, un viņi paši vēlas uzsākt profesionālu projektu. Tāpat Wix ir aprīkots ar modernu funkciju komplektu, kas lieliski noderēs pieredzējušiem tīmekļa izstrādātājiem, ārštata darbiniekiem un pat tīmekļa dizaina aģentūrām, kas ir iesaistītas profesionālu vietņu izstrādē vai regulāri izveido klientiem individuālus projektus..

Wix redaktors

Bagātīgā nišai raksturīgo veidņu kolekcija, jaudīgi dizaina pielāgošanas rīki, daudzpusīgas pieejas vietņu rediģēšanas procesam, lietotņu pieejamība un integrācijas iespējas padara Wix par perfektu izvēli katram lietotājam, kam ir nodoms sākt projektu, kas galu galā stāvēs ārā no pūļa. Tīmekļa dizaina prasmes šeit nav obligātas, taču, ja jums tās ir, jūs noteikti varēsit tās izmantot savā labā un ilgtermiņā izmantot augstākās klases rezultātu. Secinājums ir šāds: Wix ir lielisks ikvienam, un tas tiešām ir!

Kā lietot Wix – ekspertu ieteikumi

Lai maksimāli izmantotu vietņu veidotāju un tā funkcionalitāti, jums jāņem vērā šādi ieteikumi:

 1. Obligāti pievienojiet domēna vārdu. Visiem premium plāniem ir pielāgots domēna vārda savienojums. Tas ir obligāts jebkuras veiksmīgas vietnes elements. Pārbaudot pakalpojumu, varat izmantot apakšdomēnu, taču, izlemjot attīstīt un reklamēt savu projektu, jūs neizmantojat unikālu domēna vārdu.
 2. Jaunināt uz apmaksātiem abonementiem. Jauninot uz vienu no maksas abonementiem, jums būs iespēja ietaupīt, izmantojot Wix. Vietnes veidotājs rūpējas par klientu ērtībām un apmierinātību, tādējādi regulāri izdodot kuponu kodus, atlaides un īpašos piedāvājumus, kas ļauj iegūt progresīvu plānu par samazinātām izmaksām. Dažos gadījumos, Wix ļauj ietaupīt līdz 50% no sākotnējām plāna izmaksām. Šīs atlaides visbiežāk tiek piemērotas e-komercijai un Neierobežotiem plāniem, kuriem ir vislielākā popularitāte.
 3. Izmantojiet profesionālo palīdzību. Neatkarīgi no tā, vai jums pietrūkst laika, vai arī jums vienkārši liekas, ka jums trūkst tīmekļa dizaina iemaņu, varat griezties pēc palīdzības sistēmas tīmekļa izstrādātājos. Viņi izstrādās jums gatavu vietni, kur pieejama atslēga.
 4. Izpētīt Wix arēna. Šis ir galvenais mērķis ārštata tīmekļa dizaineriem, kuri meklē klientus. Dizaineru kopiena palīdz dalīties ar tīmekļa dizaina zināšanām, atrast jaunus pasūtījumus, vietņu veidotāja ekskluzīvus piedāvājumus, premium atbalstu un citas privilēģijas.
 5. Sazinieties ar klientu atbalsta dienestu. Pat ja jūs nezināt, kā izmantot sistēmu, vai arī jums ir vēlme uzzināt vairāk par tās stiprajām pusēm, klientu atbalsta dienests vienmēr ir pie rokas. Neatkarīgi no kopienas foruma, Atbalsta centrs, Zināšanu bāze, pamācošie videoklipi un e-pasta atbalsts, katram rediģējamam elementam ir jautājuma zīme, kas sniedz norādi uz tā nozīmi. Tas ievērojami vienkāršo tīmekļa dizaina procesu.

Pielietojuma sfēras

Papildus simtiem mobilai lietošanai sagatavotu un pilnībā pielāgojamu veidņu, kas aptver gandrīz visas iespējamās tīmekļa dizaina vajadzības, vietņu veidotājs arī izceļas no pūļa, pateicoties tā rīkkopa un funkciju sarakstam. Wix varētu būt labākais risinājums atkarībā no jūsu mērķiem un cerībām.

Vai plānojat reklamēt savu biznesu tiešsaistē un vai jums ir nepieciešama vietne, lai sasniegtu mērķauditoriju?? Vai, iespējams, jums ir veca vietne, kas veidota ar WordPress vai kādu citu CMS, un ar to kļuva grūti darboties? Wix ir lielisks rīks iespaidīgu biznesa vietņu sākšanai un pārvaldīšanai. Tā uzlabotā funkcija Ascend, biznesa dizains, mārketinga un reklāmas rīki (e – pasta mārketings, rezervācija pēc tikšanās, abonēšanas formas, sociālo mediju integrācija utt.), kā arī biznesa logrīki padara to par biznesa vietņu veidotāju saraksta līderi.

e-komercija

Vai vēlaties sākt interneta veikalu? Wix nāk ar integrētu e-komercijas dzinēju, kas noteikti jums ļaus to aptvert. Sistēma ir bagāta ar e-komercijas funkcijām, piemēram, integrētu iepirkumu grozu, vairākām maksājumu un piegādes iespējām, atlaidēm un reklāmas kodiem, augstākās klases e-komercijas dizainu, krājumu uzskaites rīkiem un daudz ko citu..

Wix e-komercija

Uch plaša funkcionalitāte ļaus jums pārdot neierobežotu daudzumu fizisku vai digitālu produktu. Tomēr ņemiet vērā, ka Wix ir piemērots maziem / vidējiem tiešsaistes veikaliem. Ja jums ir nodoms izveidot hipermārketu, ir jēga meklēt specializētu e-komercijas platformu.

Emuāri

Ja jums ir mērķis izveidot emuāru, Wix var jums arī palīdzēt. Pateicoties integrētajai emuāru veidošanas platformai, vietņu veidotājs palīdzēs jums sākt, pārvaldīt un atjaunināt kvalitātes emuāru, lai pievērstu lietotāju uzmanību.

Wix emuārs

Šeit varat izdarīt emuāru ziņu pievienošanu un rediģēšanu, kategoriju piešķiršanu tām, jaunu publikāciju plānošanu, īpašu emuāru veidņu atlasīšanu, sociālo grāmatzīmju veidošanu, komentēšanas funkcijas iespējošanu utt. Wix ir lieliski piemērots emuāru veidošanai un ir lieliski piemērots iesācējiem, kuri vēlas organizēt savus pirmās emuāru kopienas.

Visbeidzot, Wix lieliski darbojas visu veidu personīgās vietnes. Neatkarīgi no tā, vai jūs vadāt pasākuma vietni, portfeli, galveno lapu vai pat tiešsaistes atsākšanu, vietnes veidotājam ir daudz ko piedāvāt. Tās mērogojamība, plašā veiktspēja un augstākās klases funkcijas padara platformu par cienīgu izvēli katram lietotājam.

Wix redaktors vai Wix ADI: kāda iespēja izvēlēties?

Wix ir divi redaktori, no kuriem katram būs liela vērtība lietotājiem. Lai gan Standarta Wix redaktors nozīmē vairāk manuālu darbu un pat zināmu tīmekļa dizaina fonu, Wix ADI ir pilnībā automatizēts rīks, kas jums izveidos vietni. Tūlīt apskatīsim abas iespējas un to nozīmi.

Standarta Wix redaktors ir saistīts ar kopīgas tīmekļa dizaina procedūras pabeigšanu. Jums jāizvēlas veidne un pēc tam manuāli jāpielāgo, lai iegūtu vēlamo rezultātu. Wix jūs novirzīs uz redaktora vadības paneli, kurā ir iekļauti vairāki rīki un funkcijas, kas vajadzīgas, lai projektam piešķirtu individuālu izskatu. Jūsu ziņā ir izvēlēties un lietot vēlamo krāsu paleti, eksperimentēt ar izkārtojumiem, fontiem, stiliem, fonu un citiem vietnes elementiem. Tiklīdz esat pabeidzis savas vietnes dizainu, dodieties uz priekšu to publicēt.

Wix ADI redaktors

Wix ADI – (Mākslīgā dizaina intelekts) ir uz AI balstīts rīks, kas iesniegto informāciju izmanto, lai automatizētā režīmā izveidotu jums vietni. Jums nav jāraizējas par krāsu un galveno vietnes elementu izvēli – sistēma to izdarīs jūsu vietā. Vienkārši sniedziet datus, kas nepieciešami pakalpojumam, vienlaikus atbildot uz jautājumiem un skatoties rezultātu. Ja vēlaties, varat vēl vairāk pielāgot gatavu projektu un aizstāt pieejamo saturu ar savu.

Tādējādi standarta Wix redaktors ir vēlamāks risinājums tiem lietotājiem, kuriem jau ir ideja par vietņu izveidi un kuri paši vēlas kontrolēt visas šī procesa darbības. Kas attiecas uz Wix ADI, šis rīks labāk darbojas iesācējiem, kuri ir tikai ceļā uz profesionālo izaugsmi un vēlas iegūt Web dizaina prasmes un zināšanas. Ņemiet vērā, ka, lai izmantotu šo funkciju, ir vēlams, lai tiešsaistē būtu uzticama tiešsaistes bizness, piemēram, sociālie konti utt. Šeit Wix varēs iegūt informāciju par jūsu biznesu. Jo vairāk jo labāk.

Wix izceļ un to priekšrocības

Wix ir viens no vispilnīgākajiem vietņu veidotājiem, ko varat atrast. Sistēma lepojas ar vairākām priekšrocībām, kas labi darbojas gan pirmreizējiem, gan tīmekļa dizaina ekspertiem. Viens no sistēmas akcentiem ir plašais App Market, kurā varat sastapties ar daudz bezmaksas un maksas preces, papildinājumiem un lietotnēm, kuras var viegli integrēt jebkurā vietnē – sākot no vienkāršiem portfeļiem un beidzot ar sarežģītām funkcijām bagātām funkcijām. vietnēs. Lietotnes izvēle ir atkarīga tikai no jūsu tīmekļa dizaina vajadzībām un vietnes veida, kuru plānojat atvērt, vai tā būtu restorāna / kafejnīcas vietne, galvenā lapa, kāzu vietne, forums un kas ne.

Wix rezervācijas

Vēl viens pakalpojuma akcents – Wix Corvid – ir spēcīgs rīks, ko izmanto, lai izveidotu tīmekļa lietotnes, bez zināšanām par kodēšanas pamatiem. Tas būs ļoti noderīgs iesācējiem, kuri vēlas dažādot savas vietnes veiktspēju un samazināt visu vietnes izstrādes laiku. Vienkārši izpētiet sistēmas saskarni un sāciet strādāt pie savas lietotnes!

Vai jūs plānojat izveidot vietni, lai ģenerētu trafiku vai palielinātu pārdošanas apjomu? Tad jums vajadzētu rūpēties par vietnes ielādes laiku, un šajā vietā jūs novērtēsit Wix Turbo piedāvātās priekšrocības! Rīks satur tehnoloģiju un funkciju kopumu, kas ir vērsti uz jūsu vietnes ielādes laika palielināšanu. Jo augstāks tas ir – jo mazāks būs atteikšanās procents un jo augstāks būs kopējais lietotāju apmierinātības līmenis.

Veidojot vietni, ir jēga atcerēties par to mobilās versijas palaišana par to jau pašā sākumā. Nav noslēpums, ka dominējošais skaits cilvēku, pārlūkojot tīmekli, turpina izmantot savas mobilās ierīces. Ja jums nav jūsu projekta mobilās versijas, trafiks diez vai strauji pieaugs. Potenciālie klienti var pat pāriet pie jūsu konkurentiem, kuriem ir viņu vietņu mobilās versijas. Vai nevēlaties, lai tā notiek? Pēc tam izmantojiet Wix mobilo redaktoru, lai palaistu mobilās vietnes versiju. Ņemiet vērā, ka mobilajā režīmā veiktie labojumi netiks rādīti darbvirsmas režīmā, savukārt darbvirsmas režīmā veiktie labojumi automātiski tiks parādīti mobilajās ierīcēs. Tā ir funkcija, kas lietotājiem jānovērtē visvairāk.

Wix veidnes: kā izvēlēties un lietot labāko?

Vietnes veidotājs ir tik profesionāls viss vienā rīks, ka to var viegli izmantot gandrīz visu veidu projektu sākšanai un pārvaldīšanai. Vienkārši apskatiet tās veidņu galeriju, lai uzzinātu visu augstākās klases dizainu klāstu, kas piemērojams dažādām nišām un specializācijām.

Ielīmējiet vienas lapas veidnes

Neatkarīgi no tā, kurā biznesā jūs koncentrējaties, un kādus mērķus jūs tiecaties, izvēloties Wix kā tīmekļa dizaina rīku, jūs noteikti atradīsit veidni, kuru pielāgot. Pat ja jums tas nav, sistēma jums piedāvās tukšu motīvu, lai jūs varētu izveidot savu unikālo vietnes dizainu.

Wix Corvid: labākais lietotņu veidošanas risinājums

Katru reizi, kad rodas ideja izveidot funkcionālu lietojumprogrammu, kuru turpmāk integrēt projektā, dodieties uz priekšu, lai piekļūtu Corvid un izmēģinātu to. Corvid ir bez serveru atvērts lietotņu izstrādes rīks, kas ļauj izveidot profesionālas lietojumprogrammas, izmantojot savas kodēšanas prasmes. Jums ir jāinjicē sava JavaScript kods uz jūsu Wix balstīto vietni un jāstrādā ar sistēmas API, lai pievienotu noderīgu mijiedarbību un uzlabotu veiktspēju.

Wix Corvid

Corvid arī ļauj automātiski pievienot Wix datus savai vietnei, iespējojot funkciju un pat savienojot projektu ar ārējām datu bāzēm, izmantojot opciju Ārējā datu bāze SPI. Šī ir funkcija, kas ideālā gadījumā atbildīs profesionāļu vajadzībām, atklājot neierobežotas iespējas lietotājiem, kuri zina kodu.

Augšup pa Wix – vai šis ir piemērots biznesa rīks jums?

Kā universāls tīmekļa dizaina risinājums Wix var daudz piedāvāt mūsdienu uzņēmējiem, kuri vēlas izmantot internetu. Biznesa vietņu īpašnieki var izmantot uzlabotās Pacelšanās rīks, kas vienuviet satur daudz modernu biznesa rīku. Ascend by Wix piedāvā vairāk nekā 20 produktus, kas lieliski darbojas mārketinga, produktu virzīšanas un SEO optimizācijas nolūkos.

Wix Ascend

Ja jūs nolemjat nodibināt uzņēmējdarbību, jūs noteikti novērtēsit iespēju spēt izsekot klientu uzvedībai un izstrādāt efektīvus veidus, kā paaugstināt lietotāju iesaistes līmeni. Jūs varēsit arī optimizēt saziņas laiku ar klientiem, lai ieguldītu to turpmākā biznesa attīstībā. Šajā nolūkā Wix Ascend piedāvā uzlabotus mārketinga rīkus (rēķini, darbplūsmas, automatizācijas, cenu piedāvājumi, uzdevumi un atgādinājumi utt.) un komunikācijas iespējas (Tiešraides tērzēšana, veidlapas, kontaktu pārvaldnieks, iesūtne utt.).

Cenu noteikšanas aspekti

Wix ir mērenas cenas, un tam ir vairākas cenu noteikšanas iespējas, lai apmierinātu visu lietotāju kategoriju vajadzības. Ir bezmaksas plāns, kura derīguma termiņš nekad nav beidzies, taču tā piedāvātie noteikumi un rīki ir pietiekami, lai atklātu un pārbaudītu sistēmas funkciju kopumu. Tomēr iesācējus šī interese var interesēt, jo tas viņiem ļauj izveidot neierobežotu skaitu vietņu, tādējādi praktizējot un pilnveidojot savas tīmekļa dizaina prasmes.

Runājot par apmaksātiem abonementiem, Wix ir izstrādājis vairākus plānus standarta vietnēm, kā arī biznesa un e-komercijas projektiem. Vispirms apskatīsim abonementus, kas paredzēti parastajām vietnēm. Combo un neierobežoti plāni (Attiecīgi 13 USD / mēnesī un 17 USD / mēnesī) ir lieliski piemēroti biznesa vietnēm, portfeļiem, emuāriem un personīgām vietnēm. Pro un VIP plāni (22 USD / mēnesī un 39 USD / mēnesī) atbildīs to lietotāju vajadzībām, kuri meklē uzlabotas celtniecības iespējas. Tie nodrošina plašu funkciju klāstu, kas tiek augstu novērtēti visos vietņu dizaina veidošanas posmos.

Wix cenu vietne

Uzņēmējdarbības un e-komercijas projektu jomā Wix piedāvā četrus abonementus. Biznesa pamatplāns (USD 23 mēnesī) ļauj pieņemt maksājumus tiešsaistē. Biznesa neierobežots plāns (USD 27 mēnesī) veicina efektīvāku biznesa izaugsmi. Biznesa VIP (USD 49 mēnesī) nodrošina pilnu komplektu, kas nepieciešams progresīvai biznesa reklamēšanai. Visdārgākais abonements ir uzņēmuma plāns (USD 500 mēnesī), kas piedāvā visaptverošu risinājumu, kas aptver visas būtiskās biznesa attīstības un mārketinga vajadzības. Neatkarīgi no tā, kādu plānu jūs izvēlēsities, sistēma piedāvā 14 dienu atmaksu, ja ir kaut kas, kas jūs neapmierina.

Wix cenu bizness

Vai man vajadzētu lietot Wix??

Wix darbojas vienlīdz lieliski gan neprofesionāliem lietotājiem, gan arī tiem, kuriem ir ilga pieredze tīmekļa dizaina jomā. Tas ir cienīgs ieguldījums biznesa vietņu, portfeļu, galveno lapu, vienkāršu un vidēja lieluma tiešsaistes veikalu, emuāru un cita veida projektu attīstībā. Sistēmai ir arī daudz ko piedāvāt ārštata tīmekļa dizaineriem, kuri nolemj izmantot Wix vietnes veidotāju. Platforma ne tikai ļauj viņiem projektēt pasūtījuma projektus klientiem, bet arī palīdz viņiem meklēt jaunus klientus Wix Arena kopienā.

Wix izceļas no pūļa ar savu satriecošo funkciju komplektu, ekskluzīvo nišu dizainu un mēreno cenu politiku. Neatkarīgi no tā, kādi ir jūsu nodomi vai mērķi un kāda nozare jūs specializējaties, jūs noteikti atradīsit veidnes un funkcijas, kas atbilst jūsu vajadzībām. Wix ir cienīga atdeve par jūsu ieguldītajiem naudas līdzekļiem.

Izmēģiniet Wix tagad

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map