Kā izveidot vietni no nulles

Kā izveidot vietni no nulles


Vai man tiešām ir nepieciešama vietne? Šis jautājums rodas, vai plānojat iepazīstināt ar savu mazo biznesu vai sākt plašu kampaņu globālai saziņai. Atbilde ir JĀ.

Vietnes izveidošana ir vitāli svarīga indivīdiem, ārštata darbiniekiem, uzņēmumiem, starptautiskām korporācijām un jebkura lieluma uzņēmumiem. Otrais jautājums ir, kā no jauna izveidot jaunu vietni.

Šeit vairumam iesācēju ir mugura pret sienu. Tik daudziem attīstoties vietņu veidošanas tehnoloģijas, no kurām izvēlēties, Dažiem varētu šķist mulsinoši izvēlēties vispiemērotāko. Izvēle galvenokārt būs atkarīga no projekta sarežģītības, galvenajiem mērķiem, vietnes veida, budžeta un tehniskā pamata.

Šajā galīgajā rokasgrāmatā mēs pārskatīsim visus pieejamos vietņu veidošanas rīkus un tehnoloģijas, lai izceltu plusus un mīnusus, galvenās funkcijas un ieguvumus. Tātad, sekojiet līdzi!

Contents

Labākie pakalpojumi vietnes izveidošanai no nulles:

 1. Wix – labākais vietņu veidotājs vietņu izveidošanai no nulles
 2. WordPress – bezmaksas platforma (CMS) jebkuras vietnes izveidošanai
 3. uKit – vienkāršākais vietņu veidotājs mazo uzņēmumu vietnei
 4. Shopify – universāls e-komercijas platforma, kas tiek pārdota tiešsaistē
 5. Squarespace – universāls vietņu veidotājs iesācējiem
 6. Weebly – vienkāršs veids, kā izveidot vietni no nulles
 7. Web plūsma – viena no labākajām vietņu veidotāju programmatūrām

Wix – labākais vietņu veidotājs vietņu izveidošanai no nulles

Produkta nosaukums:WIX
Oficiālā mājas lapa:wix.com
Sarežģītība:Ļoti viegli
Bezmaksas plāns:Neierobežots
Premium plāns:no USD 13 mēnesī
Dibināta:2006. gads
Galvenā mītne:Izraēla
Izmēģiniet to bez maksas

Wix – ir labākais vietņu veidotājs, kas ļauj jums no jauna izveidot vietni ar pilnām funkcijām. Platforma darbojas jau vairāk nekā 14 gadus, un tā ir kļuvusi par visnozīmīgāko galamērķi miljoniem lietotāju visā pasaulē. Sistēma lieliski darbojas dažāda veida projekti, neatkarīgi no to sarežģītības līmeņa, funkcionalitātes un īpašajiem dizaina aspektiem. Turklāt sistēmai nav nepieciešama nekāda kodēšanas prasme, jo tā ir absolūti intuitīva, ērts un ērti lietojams iesācējiem un tīmekļa dizaina profesionāļiem.

Galvenās iezīmes

Wix ir viens no atpazīstamākajiem velciet un nometiet vietņu veidotājus, kas izceļas no pūļa plašā funkciju klāsta dēļ. Viņi nāk klajā ar dažādām vietņu izstrādes vajadzībām. Apskatiet galvenos vietņu veidotāja akcentus tagad:

Plusi un mīnusi

Runājot par vietņu attīstību, Wix ļauj izvēlēties no divām rediģēšanas iespējām. Šie ir Wix ADI un standarta redaktors. Pirmais risinājums lielākoties labi darbojas tehniķiem, kuriem nav laika vai arī viņi vienkārši nevēlas uztraukties par sarežģītām tīmekļa dizaina niansēm. Otra alternatīva ir labāka prasmīgu dizaineru izvēle. Vietnes veidotājs piedāvā arī simtiem gatavu pielāgojamu veidņu, uzlabotus dizaina pielāgošanas rīkus, integrētus emuāru veidošanas un e-komercijas dzinējus, bagātīgu App Market ar lielu integrējamu logrīku un paplašinājumu izvēli.

Runājot par trūkumiem, Wix nav nozīmīgu mīnusu. Sistēmas saskarne ir nedaudz pārsātināta ar funkcijām, logrīkiem un rīkiem, kas iesācējiem var būt nedaudz mulsinoši. Vietnes veidotājs neļauj pārslēgties starp veidnēm, un šeit nav koda rediģēšanas iespēju. Lai gan Wix App Market atteicās no logrīkiem, ne visi no tiem piedāvā izcilu kvalitāti. Tomēr šiem trūkumiem nav nopietnas ietekmes uz sistēmas funkcionalitāti.

Izmaksas

Wix cenu politika ir pieejamu ikvienam. Sistēmai ir diezgan jauks bezmaksas plāns. Tā derīguma termiņš nekad nav beidzies, un tāpēc to var izmantot, lai pārbaudītu visu platformas funkcionalitāti pirms jaunināšanas uz vienu no tās apmaksātajiem plāniem.

Standarta Wix plāni

 • Combo (USD 13 mēnesī) – sistēmas reklāmas baneru neesamība, bezmaksas mitināšana un domēna savienojums;
 • Neierobežots (USD 17 mēnesī) – 10 GB atmiņas, neierobežots joslas platums;
 • Pro (USD 22 mēnesī) – integrēti statistikas vākšanas rīki un Google Analytics, 2 stundas vietas video glabāšanai;
 • VIP (39 USD mēnesī) – profesionālais logotips, pirmās prioritātes atbalsts utt.

Biznesa / e-komercijas plāni

 • Biznesa pamatne (USD 23 mēnesī) – tiešsaistes maksājumu pieņemšana;
 • Biznesa neierobežots (USD 27 mēnesī) – e-komercijas platforma, biznesa attīstības rīki, lietojumprogrammas uzņēmējiem;
 • Biznesa VIP (USD 49 mēnesī) – neierobežots joslas platums un video glabāšanas telpa, pilnīgs Wix Suite;
 • Uzņēmējdarbība (USD 500 mēnesī) – visaptverošs biznesa risinājums, kas nodrošina visaugstāko funkcionalitāti un maksimālo rīku daudzumu.

Vietņu veidotājs bieži piedāvā atlaides un īpašus piedāvājumus, lai palielinātu klientu lojalitāti un mudinātu jaunus lietotājus pievienoties sistēmai. Pastāv arī 14 dienu naudas atdošanas garantija gadījumā, ja kādu iemeslu dēļ jūs neapmierina kāds no apmaksātajiem plāniem.

Izmēģiniet Wix bez maksas

WordPress – bezmaksas platforma (CMS) Jebkuras vietnes izveidošanai

Produkta nosaukums:WordPress
Oficiālā mājas lapa:WordPress.org
Sarežģītība:Virs vidējā
Bezmaksas plāns:Neierobežots
Premium plāns:sākot no USD 2,95 mēnesī
Dibināta:2003. gads
Galvenā mītne:Visā pasaulē
Izmēģiniet to bez maksas

WordPress – ir populārākā bezmaksas CMS pasaulē, kuru var izmantot jebkura veida vietņu izveidošanai. Pašlaik sistēma lepojas ar vairāk nekā 25 miljoniem aktīvu vietņu, un vēl daudzas citas tiek izstrādātas. Sākotnēji palaists kā uz saturu balstīta emuāru veidošanas platforma, WordPress ir kļuvis par daudzfunkcionālu vietņu veidošanas instrumentu ar ļoti daudzām lieliskām funkcijām un maksimālu pielāgošanas brīvību.

Galvenās iezīmes

WordPress nodrošina plašu to iespēju sarakstu, kuras to ļauj uzsākt dažāda veida vietnes, tostarp emuārus, portfeļus, biznesa vietnes, interneta veikalus un daudz ko citu. CMS daudzfunkcionālais raksturs veicina sistēmas funkcionalitāti, bet tas nozīmē arī ieguldījumus centienos / laikā, kas vajadzīgs, lai maksimāli izmantotu sistēmas izmantošanu. Tagad apskatiet galvenās WordPress funkcijas:

 • Atvērtā koda raksturs, kas piešķir pilnīgu piekļuvi projekta pirmkodam;
 • Spēcīgs emuāru veidošanas dzinējs;
 • Vienmērīga un bez traucējumiem CMS instalēšana, kas iesācējiem un tīmekļa dizaina profesionāļiem nodrošina ērtu lietošanu;
 • Simtiem integrējamu spraudņu, kas saistīti ar dažādām nišām;
 • 100% dizaina pielāgošanas brīvība, kas nodrošina augstākās klases mājas izskatu un veiktspēju.

Plusi un mīnusi

WordPress ir izcēlies kā pilna satura satura vadības sistēma, kas ļauj izmantot vairākas integrācijas iespējas. Sistēmai ir iebūvētu veidņu, logrīku, paplašinājumu, lietotņu un spraudņu komplekts, taču tur ir pieejami arī simtiem. Spraudņi / motīvi, kurus varat izvēlēties un integrēt projektā, risina dažādas nozares, kas ļauj izvēlēties patiešām plašu izvēli.

Runājot par trūkumiem, pirmais un galvenais aspekts attiecas uz CMS sarežģītību iesācējiem. Spraudņa / veidnes integrācijas nepieciešamība nozīmē kodēšanas prasmju apzināšanos. Nepieciešams arī laiks un pūles, lai izpētītu un apgūtu platformu un visu tās funkciju kopu. Iesācējiem tie nav vienkārši uzdevumi.

Izmaksas

WordPress ir absolūti bezmaksas lejupielādei un instalēšanai. Pēc sistēmas instalēšanas jūs varēsit pārbaudīt tās funkciju kopumu un sākt ar to vienkāršus projektus, lai praktizētu un pilnveidotu savas tīmekļa dizaina prasmes. Kad jūs nolemjat sākt pilnfunkciju projektu un sākt dzīvot, jūs neiztiksit bez spraudņu integrācijas un turpmākas vietnes pielāgošanas. Visbeidzot, lai publicētu savu projektu tīmeklī, jums būs jāizvēlas uzticama mitināšana un jāpievieno domēna vārds. Tur ir daudzi hostinga uzņēmumi, no kuriem izvēlēties. Vislabākais risinājums tomēr ir Bluehost – uzticams mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kuru oficiāli iesaka WordPress. Strādājot ar Bluehost, jums tiks piedāvāts izvēlēties kādu no tā piedāvātajiem plāniem. Tie ietver:

 • Pamata (2,95 USD / mēn) – vienas vietnes mitināšana, neierobežota trafika un joslas platums, bezmaksas WordPress atjauninājumi, bezmaksas SSL savienojums, 50 GB atmiņas;
 • Plus (USD 5,95 mēnesī) – neierobežots mitināto vietņu skaits, neierobežots e-pasta kontu un domēnu skaits, neapmēram uzglabāšanas vietu un joslas platumu, USD 200 par uzlabotajām mārketinga iespējām;
 • Izvēle (USD 5,45 mēnesī) – vietņu dublēšana, aizsardzība pret surogātpastu, domēna privātums utt.

Neatkarīgi no tā, kuru abonementu jūs izvēlēsities, Bluehost piedāvās lielisku bonusu – iespēju izveidojiet savienojumu un izmantojiet bezmaksas domēna vārdu bez maksas viena gada laikā. Tiklīdz termiņš beidzas, domēna izmaksas būs USD 12–14 USD gadā.

Izmēģiniet WordPress bez maksas

uKit – vienkāršākais vietņu veidotājs mazo uzņēmumu vietnei

Produkta nosaukums:uKit
Oficiālā mājas lapa:ukit.com
Sarežģītība:Ļoti viegli
Bezmaksas plāns:14 dienu izmēģinājums
Premium plāns:no 4 USD / mēn
Dibināta:2015. gads
Galvenā mītne:Krievijas Federācija
Izmēģiniet to bez maksas

uKit – ir vieglākais vietņu veidotājs mazo uzņēmumu vietnēm. Šī ir arī viena no pieejamākajām sistēmām, ko var atrast mūsdienu tīmekļa dizaina tirgū. uKit ir pilnvērtīgs, elastīgs, ērts, intuitīvs un vienkāršs visām lietotāju kategorijām neatkarīgi no viņu tīmekļa dizaina kompetences un kompetences. Lai sāktu un pārvaldītu projektus ar sistēmu, nav jābūt zināšanām par kodēšanu – tik pievilcīgs un saprotams tas ir visiem.

Galvenās iezīmes

uKit sākotnēji sevi pozicionēja kā mazo uzņēmumu vietņu veidotājs, taču ar šo sistēmu ir iespējams uzsākt arī cita veida projektus. Tajos ietilpst emuāri, maza izmēra un vidēja lieluma interneta veikali, portfeļi, galvenās lapas utt. Vietnes veidotājam ir ērts vilkšanas un nomešanas redaktors, kas veicina pakalpojuma lietošanas ērtumu un ērtības, bet ērts priekšskatījums opcija ļauj jums redzēt rezultātu pirms došanās tiešsaistē. Galvenās sistēmas iezīmes ir uzskaitītas zemāk:

 • Simtiem adaptīvu nozarei raksturīgu veidņu, kuras ir absolūti pielāgojamas;
 • Satriecoša lietošanas vienkāršība un pieejamība;
 • Plašas logrīku integrācijas iespējas;
 • Bezmaksas SSL sertifikāta savienojums;
 • CRM integrācija;
 • Pagaidu vietņu pārvaldības piekļuves tiesības.

Plusi un mīnusi

Vietnes veidotājs izceļas no pūļa iespaidīgās vienkāršības dēļ, kas neapdraud funkcionalitāti. uKit ir ērts un intuitīvs WYSIWYG redaktors, kas ļauj jums kontrolēt tīmekļa dizaina procesu. Ir arī pieeja daudzām atsaucīgām un pilnībā pielāgojamām veidnēm, logrīku integrācijas iespējām un emuāru veidošanas dzinējam. e-komercijas funkcija tiek realizēta divējādi – izmantojot vai nu Ecwid spraudnis integrācija vai e-komercijas logrīku pielāgošana. Iespēja piešķirt pagaidu piekļuves tiesības vietnei citiem komandas dalībniekiem ļauj efektīvāk pārvaldīt un pielāgot vietni vietnei.

uKit nav ievērojamu trūkumu – tas ir vienkāršs, intuitīvs un ērts ikvienam. Tomēr tam nedaudz trūkst koda rediģēšanas iespēju, kas lietotājiem varētu ļaut maksimāli izmantot vietnes pielāgošanu. Turklāt ar 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, ko nodrošina sistēma, nepietiek, lai realizētu un pārbaudītu visu platformas funkcionalitāti.

Izmaksas

uKit ir viens no vislētākie un rentablākie vietņu veidotāji. Sistēmai nav bezmaksas plāna, taču joprojām ir iespējams pārbaudīt tās funkciju kopumu bezmaksas izmēģinājuma periodā, kas ilgst 14 dienas. Tiklīdz jūs nolemjat izveidot vietni, kurā ir piekrauts ar platformu, esiet gatavs jaunināt uz kādu no tās premium plāniem:

 • Minimāls (USD 4 mēnesī) – vairāk nekā 200 profesionālu veidņu, dublējums, neierobežota vieta diskā un lappuses numurs, pielāgots domēna nosaukuma savienojums, diennakts atbalsts, SMS paziņojumi;
 • Pamata (USD 8 mēnesī) – nav autortiesību zīmes, jaudīgi statistikas izsekošanas rīki, Google Analytics, tiešsaistes tērzēšanas atbalsts, premium dizains;
 • e-komercija (USD 9,60 mēnesī) – integrēti e-komercijas rīki, norēķinu / nosūtīšanas iespējas, tiešsaistes maksājumu pieņemšana, iepirkumu groza iestatījumi, valūtas izvēle;
 • Pro (USD 12 mēnesī) – e-komercijas funkcionalitāte, pielāgota koda integrācija, pielāgota krāsu shēmas piemērošana utt.

Ja jūs nolemjat turpināt strādāt ar sistēmu, ir prātīgi maksāt par 3, 6, 12 vai 24 mēnešiem ar vienu maksājumu, lai ietaupītu budžetu. Jo ilgāks abonēšanas termiņš – jo lielāka būs atlaide.

Izmēģiniet uKit bez maksas

Shopify – daudzfunkciju e-komercijas platforma, kas tiek pārdota tiešsaistē

Produkta nosaukums:Shopify
Oficiālā mājas lapa:shopify.com
Sarežģītība:Vidēji
Bezmaksas plāns:14 dienu izmēģinājums
Premium plāns:sākot no USD 29 mēnesī
Dibināta:2004. gads
Galvenā mītne:Kanāda
Izmēģiniet to bez maksas

Shopify – tas ir viss vienā e-komercijas platforma pārdot tiešsaistē ērti un efektīvi. Sākotnēji šī programmatūra tika izstrādāta veidot tiešsaistes veikalus no nulles. Tādējādi tam ir jaudīgas integrētās funkcijas, kas īpaši pielāgotas interneta veikalu īpašnieku vajadzībām. Programmatūra šobrīd ir viens no populārākajiem e-komercijas risinājumiem pasaulē, kas nodrošina simtiem interneta veikalu ar pilnām funkcijām.

Galvenās iezīmes

Shopify ir vispopulārākais galamērķis, kad jāuzsāk ar veikaliem ar pilnām funkcijām aprīkotus interneta veikalus. Gadu gaitā tā ir attīstījusies, līdztekus dažām citām būtiskām iespējām, piemēram: automatizētai e-komercijas funkcionalitātei, piemēram, automatizētai ES PVN aprēķināšanai, integrētām maksāšanas metodēm un iepirkumu grozam.

 • Paplašinātās realitātes iezīme;
 • Daudzvalodu atbalsts;
 • Tirdzniecības vieta (POS) programmatūra efektīvai produktu pārdošanai tiešsaistē un bezsaistē;
 • Plašas mārketinga, produktu pārvaldības un interneta veikala pielāgošanas iespējas;
 • Integrēts vietņu Shopify lietotņu tirgus;
 • Augstākās klases integrācijas un sinhronizācijas iespējas.

Plusi un mīnusi

Sākotnēji Shopify izceļas no pūļa spēcīgo e-komercijas funkciju dēļ, kas ļauj sākt un pārvaldīt visu veidu tiešsaistes veikalus. Programmatūra nodrošina piekļuvi daudzām produktu pārvaldības, mārketinga, interneta veikala pielāgošanas un veicināšanas funkcijām, daudzvalodu atbalstam. Tas nāk ar integrētu iepirkumu grozu, daudzpusīgu produktu galeriju izveides un modifikācijas funkcijām. Sistēma ļauj sinhronizēt interneta veikala kontu ar ārējiem pakalpojumiem, tirdzniecības vietām un grāmatvedības programmatūru. Tas arī nodrošina jūsu projekta drošību, izmantojot SSL sertifikāta savienojumu, augstākās klases krāpšanas apkarošanas rīkus un citas drošības iespējas.

Starp programmatūras negatīvajām īpašībām ir jēga pieminēt sarežģītu e-komercijas funkciju pārpilnību, no kurām daudzas nav tik nepieciešamas, runājot par standarta interneta veikala izveidi. Tā vietā viņi labi darbojas lielu hipermārketu attīstībā. Šeit jāmin arī Shopify abonēšanas izmaksas, jo programmatūra ir diezgan dārgs risinājums.

Izmaksas

Shopify nav lēts vietņu veidotājs, taču tā cenu politika ir atkarīga no sistēmas funkcionalitātes. Sistēma vēl nepiedāvā nevienu bezmaksas plānu, taču tā funkcionalitāti ir iespējams pārbaudīt, izmantojot bezmaksas 14 dienu izmēģinājumu. Tiklīdz jūs nolemjat atvērt tiešsaistes veikalu ar pilnām funkcijām un sākt dzīvot, sagatavojieties jaunināšanai uz vienu no šiem plāniem:

 • Basic Shopify (USD 29 mēnesī) – emuāra savienojums, 2 darbinieku konti, krāpšanas analīze, bezmaksas SSL sertifikāts, manuāla pasūtījuma izveidošana, Shopify POS lietotne, pamesta groza atkopšana, pārdošanas kanāli;
 • Shopify (USD 79 mēnesī) – dāvanu kartes, 5 darbinieku konti, profesionāli pārskati, 1-5 veikalu vietas;
 • Advanced Shopify (USD 299 mēnesī) – uzlabots atskaišu veidotājs, līdz 8 veikaliem, reāllaika pārvadājumi, 15 darbinieku konti utt.

Programmatūra nenosaka maksu par kredītkartes darījumiem, kas veikti, izmantojot pakalpojumu. Tomēr sagatavojieties maksāt vairāk, veicot kredītkaršu maksājumus.

Izmēģiniet Shopify bez maksas

Squarespace – universāls vietņu veidotājs iesācējiem

Produkta nosaukums:Kvadrāts
Oficiālā mājas lapa:squarespace.com
Sarežģītība:Vidēji
Bezmaksas plāns:14 dienu izmēģinājums
Premium plāns:Sākot no 29 USD / mēn
Dibināta:2012. gads
Galvenā mītne:ASV
Izmēģiniet to bez maksas

Squarespace – ir universāls vietņu veidotājs iesācējiem un tīmekļa dizaina profesionāļiem. Sistēma ir diezgan viegli lietojama visiem, un tai ir raksturīga atšķirīga integrēta funkcionalitāte, kas padara to izceļas no pūļa. Vietņu veidotājs ļauj par pieņemamām cenām izveidot vizuāli pievilcīgas vietnes. Kodēšanas prasmēm šeit nav jābūt, taču pakalpojums joprojām nozīmē HTML / CSS projekta rediģēšanas iespējas, lai nodrošinātu labāku rezultātu.

Galvenās iezīmes

Squarespace sevi pozicionē kā “viss vienā” sistēmu, ko izmanto visu veidu vietņu palaišanai. Tomēr tā integrētā funkcionalitāte vislabāk darbojas kvalitatīvu emuāru, interneta veikalu, portfeļu un biznesa vietņu izstrādē. Tā WYSIWYG redaktors veicina vietņu izstrādes atvieglošanu, savukārt uzlabotais lapas stila redaktors ļauj jums izveidot iespaidīgu tīmekļa lapu dizainu. Visievērojamāko Squarespace funkciju saraksts ir šāds:

 • Vairāki integrējami papildinājumi un logrīki;
 • Jaudīgi e-komercijas un emuāru veidošanas dzinēji;
 • Plašas sociālās integrācijas iespējas;
 • Google Maps iegulšana un integrēts Google Analytics;
 • SSL sertifikācija un e-pasta mārketings.

Plusi un mīnusi

Kvadrāts ir pazīstams ar plašajām attēlu rediģēšanas iespējām, dizaina pielāgošanas rīku pārpilnību un Logo Maker. Procesa efektivitāti veicina adaptīvas, pielāgojamas veidnes. Vietnes veidotājs nodrošina arī uzticamas un efektīvas klientu atbalsta iespējas, kā arī augstākās klases mārketinga rīkus, kas veicina labāku vietņu reklamēšanu. Platformas uzmanības centrā ir arī Atklājiet stāstu veidošanas rīku, Acuity plānošanas integrāciju, jaudīgu e-komerciju un emuāru veidošanas atbalstu..

Runājot par vietņu veidotāja trūkumiem, ir jēga pieminēt e-komercijas plānu izmaksas, kas standarta lietotājiem ir nedaudz dārgas. Sistēmas stila redaktoram ir nepieciešams laiks, lai to izpētītu un pārbaudītu, jo iesācējiem to nav tik vienkārši izmantot. Visbeidzot, Squarespace nepiedāvā vietnes priekšskatīšanas režīmu. Tas nav tik ērti, jo lietotājam pēc projekta publicēšanas būs jāatgriežas pie rediģēšanas procesa, ja ir kļūdas, kuras ir jāuzlabo.

Izmaksas

Laukums ir par mērenām cenām. Šeit nav absolūti bezmaksas plāna, taču platforma ļauj pārbaudīt tās funkcijas 14 dienu izmēģinājuma laikā, kas ir bezmaksas. Lai ar platformu sāktu projektu ar pilnām funkcijām, noteikti jauniniet uz vienu no sistēmas piedāvātajiem premium plāniem:

 • Personīgais (USD 12 mēnesī) – 20 mājas lapu. Maksa par 3% darījumu, bezmaksas pielāgota domēna savienojums utt .;
 • Bizness (18 USD mēnesī) – neierobežots Web lapu skaits, 2% maksa par pārdošanas darījumu, AdWords kredīts utt .;
 • Pamata (26 USD / mēn) – integrēta grāmatvedības funkcija, neierobežots produktu skaits, joslas platums un diska vietas utt .;
 • Advanced (40 USD mēnesī) – reāllaika pārvadātājs, etiķetes drukāšana, pamesta automātiska automātiska atkopšana utt.

Neatkarīgi no tā, kādu piemaksu plānu jūs izmantosit, tas ietver bezmaksas mitināšanu un domēna vārdu. Ja jums jau pieder domēns, sistēma ļauj jums to iecelt jaunajā vietnē Squarespace.

Izmēģiniet Squarespace bez maksas

Weebly – vienkāršs veids, kā izveidot vietni no nulles

Produkta nosaukums:Weebly
Oficiālā mājas lapa:vietne weebly.com
Sarežģītība:Vidēji
Bezmaksas plāns:
Premium plāns:Sākot no 4 USD / mēn
Dibināta:2006. gads
Galvenā mītne:ASV
Izmēģiniet to bez maksas

Weebly – ir viens no vienkāršiem veidiem, kā izveidot vietni no jauna. Tīmekļa vietnes veidotājs ļauj sākt lieliska izskata projektus bez vienas koda rindas. Tā integrētais vilkšanas un nomešanas redaktors apvienojumā ar uzlabotu funkcionalitāti ļauj radoši atbrīvoties, kas galu galā nodrošina kvalitatīvu rezultātu.

Galvenās iezīmes

Weebly sākotnēji tika izveidots emuāru veidošanas nolūkos, taču vēlāk tas ieguva spēcīgu uzmanību e-komercijai. Izmantojot pakalpojumu, ir iespējams sākt arī cita veida projektus bez jebkādas kodēšanas prasmes un tīmekļa dizaina fona. Starp galvenajiem vietņu veidotāja akcentiem vispirms jāmin šādi:

 • Spēcīga e-komercijas un emuāru veidošanas specializācija;
 • Kodu iegulšana atļauta;
 • Uzlaboti mārketinga un reklāmas rīki (Weebly veicināšana);
 • Integrēta video mitināšana un iespaidīgas attēlu rediģēšanas iespējas;
 • IFTTT integrācija;
 • Lietotņu centrs un veidlapu veidotājs.

Plusi un mīnusi

Weebly ir diezgan viegli izmantot gan speciālistiem, kas nav tehniķi, gan tīmekļa dizaina ekspertiem. Sistēma ļauj bez maksas izveidot personalizētu vietnes URL, un tā piešķir piekļuvi plašajai adaptīvo pielāgojamo veidņu bibliotēkai. Īpaša uzmanība jāpievērš tās e-komercijas funkcionalitātei, kas lietotājiem ļauj sākt un pārvaldīt pilna apjoma tiešsaistes veikalus. Citas Weebly izceltās tēmas ir Weebly for Education un Weebly Campus Edition funkcijas, kas ietver vairākas funkcijas un rīkus uz izglītību orientētu tīmekļa vietņu izstrāde.

Weebly trūkumu nav tik daudz. Viena no galvenajām niansēm ir vietnes dublēšanas funkcijas neesamība, kas neļauj lietotājiem tās attīstības laikā automātiski saglabāt vietņu versijas. Tāpat sistēma nenozīmē atsaukt / pārtaisīt labojumus, kas nepieciešami, lai atceltu dažas nevajadzīgas tīmekļa dizaina darbības. Weebly kā uz e-komerciju vērsta sistēma iekasē 3% darījumu maksu par visiem pārdevumiem, kas veikti sistēmā.

Izmaksas

Weebly ir pieejama pārredzama cenu politika divu veidu vietņu – standarta un e-komercijas – izstrādei. Ir bezmaksas plāns, kas nozīmē 500 MB diska vietas, apakšdomēna savienojuma un SSL sertifikāta pieejamību uzlabotai projekta drošībai. Lai piekļūtu uzlabotajam funkciju kopumam, jums būs jājaunina uz vienu no maksas abonementiem:

 • Savienot (USD 4 mēnesī) – domēna savienojums, reklāmas baneru parādīšana, SSL sertifikāts utt .;
 • Starteris (USD 8 mēnesī) – integrēts vilkšanas un nomešanas redaktors, neierobežota vieta diskā, sistēmas reklāmu neesamība, spēja pieslēgt savu domēnu, SSL drošība un uzlabota mājas lapas statistika, 10 produkti, 3% komisijas maksa par visiem veiktajiem darījumiem;
 • Pro (USD 12 mēnesī) – meklēšanas iespēja, aizsardzība ar paroli, 25 produkti, video fons, HD video un audioieraksti un iespēja iesaistīt līdz 100 dalībniekiem;
 • Bizness (USD 25 mēnesī) – neierobežots dalībnieku skaits, reģistrācijas funkcija, neierobežots produktu skaits, iespēja pieņemt maksājumus par atsevišķiem domēniem, maksa par darījumu neesamību, iespēja pārdot digitālos produktus;
 • Darbības plāns (38 USD mēnesī) – domāts e-komercijas projektiem, pamestiem paziņojumiem par iepirkumu grozu, dāvanu sertifikātiem, reālā laika nosūtīšanas cenām utt.

Weebly plāni ļauj savienot domēna vārdu par 19 ASV dolāriem, nodrošina piekļuvi Google Ads pakalpojumam ar USD 100 prēmiju un ļauj izmantot tiešraides tērzēšanu, foruma kopienu un e-pasta atbalstu.

Izmēģiniet Weebly bez maksas

Web plūsma – viena no labākajām vietņu veidotāju programmatūrām

Produkta nosaukums:Web plūsma
Oficiālā mājas lapa:tīmekļa plūsma.com
Sarežģītība:Komplekss
Bezmaksas plāns:
Premium plāns:Sākot no 12 USD mēnesī
Dibināta:2013. gads
Galvenā mītne:ASV
Izmēģiniet to bez maksas

Web plūsma – ir viena no labākajām vietņu veidotāju programmatūrām, kas ir pazīstama arī ar profesionālo tīmekļa dizaina pieeju un augsto sarežģītības līmeni, salīdzinot ar lielāko daļu parasto vietņu veidotāju. Zināmā mērā platforma var būt salīdzinot ar CMS dizaina pielāgošanas elastības un sarežģītības ziņā.

Galvenās iezīmes

Web plūsmas funkcionalitāte ievērojami pārsniedz vidējo. Tam nepieciešama kodēšanas izpratne, tīmekļa dizaina fons un gatavība ieguldīt laiku, pūles un zināšanas, lai projekts būtu veiksmīgs. Tādējādi vietņu veidotājs labāk nonāk pie prasmīgu vietņu izstrādātāju vajadzības, kuri vēlas paust savu radošumu, uzsākot augstākās klases projektus. Tā atšķirīgo iezīmju sarakstā ietilpst:

 • Stilu un klašu pārvaldības iespējas;
 • Uzlabota HTML / CSS rediģēšana;
 • Iespēja izveidot dinamisku saturu;
 • Spēcīgs e-komercijas dzinējs;
 • Gaismas kastes galerija, After Effects un Lottie integrācija;
 • Vairāk nekā 200 profesionālu bezmaksas un apmaksātu veidņu.

Plusi un mīnusi

Web plūsma ļauj izvēlēties un pielāgot apdullināšanas veidnes, kas ir atsaucīgas un daudzpusīgas, ļaujot lietotājiem paust savu radošumu. Sistēma ļauj integrēt vairākas formas, datu bāzes un elementus, lai interesanti realizētu tīmekļa dizaina pieeju. Tas lepojas ar satriecošām CMS kolekcijām ar vairākām satura opcijām. Strādājot pie savas vietnes izstrādes, ir iespējams izmantot divus apgabalu režīmus, proti, dizaineru un redaktoru. Tas ļauj jums kontrolēt visus notiekošos vietņu izstrādes posmus. Visbeidzot, Webflow nāk ar jaudīgu un konkurētspējīgu e-komercijas dzinēju, kas ļauj izveidot dažāda lieluma un veiktspējas tiešsaistes veikalus.

Ņemot vērā sistēmas sarežģīto un neskaidro funkciju pārpilnību, ir acīmredzami, ka Webflow nav labākais iesācēju piedāvājums. Šeit ir daudz jāapgūst, savukārt pats vietņu izstrādes process nozīmē programmēšanas prasmi. Turklāt Webflow ir diezgan dārgs vietņu veidotājs, īpaši tiem, kuri neplāno ar to sākt vairākus projektus..

Izmaksas

Webflow ir viens no plašākajiem un daudzpusīgākajiem cenu veidošanas risinājumiem tīmekļa dizaina tirgū. Sistēmai ir bezmaksas plāns, kas darbojas uz neierobežotu laika periodu, taču tam ir noteikts ierobežojumu kopums, kas neļauj jums maksimāli izmantot vietņu dizaina procesu. Runājot par prēmiju plāniem, variantu daudzveidība šeit ir patiešām iespaidīga. Tagad apskatiet Webflow cenu tabulu.

Vietņu plānos ietilpst vietņu un e-komercijas plāni. Vietnes plāni ir šādi:

 • Pamata (USD 12 mēnesī) – iekļauts CDN, domēna savienojums, 500 tiešsaistes veidlapu iesniegšana, bezmaksas SSL sertifikāts;
 • CMS (USD 16 mēnesī) – 1000 tiešsaistes veidlapu iesniegšana, ierobežots CMS API, 3 satura redaktori, 2000 CMS vienumi, meklēšana vietnē;
 • Bizness (USD 36 mēnesī) – neierobežots tiešsaistes veidlapu iesniegumu skaits, uzlabots globāls CDN, pilns CMS API, 10 satura redaktori utt.

Savukārt e-komercijas plānos ietilpst:

 • Standarta (29 USD) – visas CMS plāna iespējas, kā arī pielāgota izrakstīšanās un iepirkumu grozs, integrēta CMS emuāriem, e-pasta pielāgošana, maksa par 2% no darījuma;
 • Plus (74 USD) – visas biznesa plāna iespējas, plus nulles maksa par darījumu, bez zīmoliem izveidoti e-pasti, 10 darbinieku konti.
 • Advanced (212 USD) – visas biznesa plāna iespējas, kā arī 15 darbinieku konti, neierobežoti gada pārdošanas apjomi un daudz kas cits.

Kontu plāni ir sadalīti arī divos abonēšanas veidos. Tie ir individuālie un komandas plāni. Individuālie plāni ietver:

 • Bezmaksas (0 USD) – 2 projekti, rēķins klientam, bezmaksas inscenējums;
 • Lite (16 USD) – 10 projekti, kodu eksports, uzlabota iestudēšana, neierobežota projektu pārsūtīšana;
 • Pro (35 USD) – Baltā etiķete, neierobežots projektu skaits, vietņu paroles aizsardzība.

Komandu plāni ir šādi:

 • Komanda (35 USD no personas) – visas Pro plāna iespējas, kā arī klienta rēķins, uzlabota inscenēšana, koda eksportēšana, komandas informācijas panelis utt .;
 • Uzņēmējdarbība (izmaksas tiek apspriestas ar Webflow ekspertiem individuāli) – visas komandas plāna funkcijas, kā arī baltā marķēšana, neierobežoti projekti, vietnes paroles aizsardzība, komandas informācijas panelis utt.

Webflow papildus piedāvā uzlabotas klientu norēķinu iespējas ārštata darbiniekiem, kuri plāno bez maksas izmantot vietņu veidotāju, ņemot vērā viņu tīmekļa dizaina prasības.

Izmēģiniet Webflow bez maksas

Izskaidrotas tīmekļa vietņu veidošanas metodes

Pirms dziļi padziļināties būvniecības metodēs, mums ir jāizdomā, kas patiesībā ir vietne. Saskaņā ar jaunākajiem statistikas datiem 2020. gadā globālajā tīmeklī ir pieejami vairāk nekā 1,77 miljardi vietņu. Lietotāji var sastapties ar nebeidzamu tiešsaistes projektu skaitu, kas sadalīti kategorijās atkarībā no to veida, tehnoloģijas, funkcionalitātes un citiem kritērijiem..

1. solis: paskaidrotas tīmekļa vietņu veidošanas metodes

avots: https://www.internetlivestats.com/total-number-of-websites/

Tomēr viņiem visiem ir viena kopīga iezīme. Katra vietne nāk kā globāli pieejamu Web lapu kopums, kas ir apvienotas ar vienu domēna vārdu. Galvenais mērķis ir ļaut indivīdiem vai lietotāju grupām noteikt savu klātbūtni tīmeklī, izveidojot un publicējot saturu, tīmekļa lapas vai sadaļas, kas tiek mitinātas vienā serverī..

Tīmekļa lapa var būt pieejama divos dažādos skatu veidos:

 1. Pirmais ir veids, kā lietotāji redz lapu, apmeklējot jūsu vietni (atveidots skats)..
 2. Otrais aizved lietotāju aiz aizkariem un parāda avota kodu. To var priekšskatīt, izmantojot teksta redaktoru, piemēram, Notepad.

Citiem vārdiem sakot, vietne ir marķējuma koda un satura kombinācija, ieskaitot multivides failus, tekstus, dizainu, elementus, logrīkus utt. Visas vietnes var iedalīt divās lielās kategorijās: statiskā un dinamiskā..

Kas ir statiska vietne?

Termins “statisks” nozīmē, ka šis vietnes tips ir pieejams statiska HTML dokumenta formā, kas apzīmē nepieciešamo saturu. Katrs dokuments tiek mitināts tīmekļa serverī ar savu unikālo URL. Lapa apmeklētājam izskatās tāda pati kā serverī.

Galvenā iezīme ir tāda, ka vietnes īpašniekam attīstības process ir jāveic manuāli katru reizi, kad viņš vēlas veikt izmaiņas vai mainīt lapas.. Šāda pieeja prasa dziļas kodēšanas un programmēšanas zināšanas.

Statisko vietņu plusi: Statisko vietņu mīnusi:
&# x2714; Piemērota mūžīga satura attēlošanai.
&# x2714; Lētāk uzturēt, vadīt un uzturēt.
&# x2714; Ātrāks vietnes ātrums.
&# x2714; CMS nav nepieciešama.
✘ Katrs satura atjauninājums vai izmaiņas lapā ir jāveic manuāli.
✘ Nepieciešamas uzlabotas programmēšanas un kodēšanas prasmes.
✘ Mazāk elastīga vietņu pielāgošanas ziņā.

Kas ir dinamiska vietne?

Šis vietnes tips atšķiras no statusa, jo tīmekļa serveris automātiski ģenerē projektu katru reizi, kad jauns apmeklētājs mēģina tam piekļūt. Citiem vārdiem sakot, lietotājam nav manuāli jārīkojas ar lappuses izmaiņām vai modifikācijām. Viņš vai viņa iegūst piekļuvi iepriekš izstrādātiem vietņu izkārtojumiem vai veidnēm, kurās jau ir ietvertas atbilstošas ​​funkcijas, elementi vai pat saturs.

Dinamiskās vietnes ir vairāk iecienītas netehniķu un iesācēju vidū, jo tām nav vajadzīgs daudz mācīšanās līknes un tās nodrošina pietiekami daudz elastības apvienojumā ar lietošanas ērtumu..

Statisko vietņu plusi: Statisko vietņu mīnusi:
&# x2714; Nav nepieciešamas tehniskās prasmes.
&# x2714; Ātrāka satura atjaunināšana un vietnes modifikācija.
&# x2714; Gatavs izkārtojums un veidnes.
&# x2714; Vietnes izveidošanai no jauna ir nepieciešams mazāk laika.
✘ Nepieciešama satura pārvaldības sistēma.
Might Joprojām var būt vajadzīgs zināms tehniskais pamats.
✘ Dinamiskām vietnēm nepieciešami serveri, kas resursu ziņā ir jaudīgāki.

Lai sāktu darbu ar jauno vietni no nulles, jums ir jāpārdomā projekta veids. Izvēle būs atkarīga no tehnoloģijām, kuras jūs izmantosit būvniecības procesā. Pirms instrumenta izvēles jums jāapsver vairāki svarīgi fakti. Šie faktori ir vietnes tips un lielums, projekta struktūra un sarežģītība, aptuvenais lapu skaits un satura apjoms utt.

Mēs esam uzsvēruši 4 galvenos instrumentus un tehnoloģijas, lai izveidotu vietni no jauna. Tie ir šādi:

 1. Paškodētas HTML bāzes vietnes.
 2. All-in-one vietņu veidotāji.
 3. CMS balstīti projekti.
 4. Vietņu izveides ietvari.

Redzēsim, kurš no tiem izrādīsies vislabākais risinājums, lai sasniegtu jūsu konkrētos projekta mērķus.

# 1. Paškodēts HTML vietnes

Šī metode ir labāks variants, kad lietotājs alkst pēc maksimālas pielāgošanas un tīmekļa dizaina brīvības. Paškodētas vietnes galvenokārt attiecas uz statisko veidu. Galvenā priekšrocība ir tā, ka jūs faktiski esat tas, kurš uzraksta HTML lapas avota kodu vai pat izstrādā savu CMS, lai pārvaldītu saturu.

Sliktā ziņa ir tā, ka process ir ārkārtīgi sarežģīts tehnisko prasmju ziņā. Jums jābūt ekspertam kodēšanas un programmēšanas jomā. Pretējā gadījumā projekts nekad nedarbosies. Tie, kuriem nav šādu prasmju, izvēlas izmantot tīmekļa izstrādes komandas vai ārštata darbiniekus, kas diez vai ir labākā alternatīva, ņemot vērā vietņu veidošanas izmaksas, laika grafikus un citus aspektus. Daži uzņēmumi patiešām var atļauties izmantot ārpakalpojumus.

Teksta koda rediģēšana

Ja jūs nolemjat pats pabeigt celtniecības procesu, jums būs jāizveido katra jauna lapa vai sadaļa no nulles manuāli. Pat ja jums ir jāizveido tāda pati struktūra jaunajai lapai, sagatavojieties, lai kopētu un ielīmētu avota kodu no sākotnējā. Citiem vārdiem sakot, vismazākā modifikācija vai atjaunināšana prasa labas tehniskās prasmes un daudz laika.

Viss process jau no paša sākuma šķiet diezgan vienkāršs:

 1. Iegūstiet HTML vai teksta redaktoru.
 2. Atveriet jaunu lapu.
 3. Kopējiet un ielīmējiet kodu no redaktora.
 4. Saglabājiet izmaiņas.

Programmēšana ir galvenais izaicinājums. Par katru jauno pogu, elementu, logrīku vai funkciju, kuru vēlaties redzēt vietnē, jums būs jāraksta jauns koda fragments. Ja projektam ir daudz lapu ar kontaktformām, kalendāriem, lietotāju iegūšanas rīkiem vai citām funkcijām, vietnes izveide no nulles var aizņemt daudz gadu..

Pat ja jūs darāt visu pareizi, neviens nekad negarantēs vienmērīgu vietnes darbību, kā arī pareizu satura pārvaldību, it īpaši, ja jūs pats izveidojat CMS platformu. Turklāt jums būs jārūpējas par jūsu vietnes mitināšanu. Parasti paškodētas vietnes nav ļoti prasīgas servera resursu ziņā. No otras puses, jums joprojām būs atsevišķi jāreģistrē domēna vārds.

Lasīt arī: Kā konvertēt statisku HTML vietni uz WordPress.

HTML vietnes veidošanas izmaksas: izmaksas būs atkarīgas no tā, vai plānojat visu kodēt pats vai izvēlaties izmantot ārpakalpojumus vai pielāgotas tīmekļa izstrādes komandas. Ja vēlaties, lai kāds darbu veic jūsu vietā, cena mainīsies arī atkarībā no projekta sarežģītības, struktūras, iezīmēm, kas jums jāievieš. Turklāt jums būs jāmaksā par katru jaunu atjauninājumu. Galīgā cena var svārstīties no USD 5000 līdz USD 10 000 par vienkāršu vietni līdz USD 25 000–3 000 par digitālo veikalu.

Paškodētas vietnes plusi:
Paškodētas tīmekļa vietnes mīnusi:
&# x2714; Pielāgošana un tīmekļa dizaina elastība.
&# x2714; Labi milzīgiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešama ekskluzīva pārstāvība.
✘ Laikietilpīgs tīmekļa izveidošanas process.
Necessary Nepieciešamas uzlabotas programmēšanas un kodēšanas prasmes.
Manuāla pielāgošana un atjaunināšana.
✘ Ārpakalpojumu sniegšanas rezultātā rodas milzīgas izmaksas.
✘ Atsevišķa mitināšana un domēna pārvaldība.
✘ Nav klientu atbalsta. Jūs esat viens pats.

# 2. Vietņu veidotāji

Tīmekļa vietņu veidotāji tika izstrādāti, lai padarītu būvniecības procesu pēc iespējas vieglāku. Šķiet, ka iesācējiem tas ir vienīgais veids, kā izveidot savu tīmekļa atveidojumu bez tehniskām prasmēm. Turklāt ir pierādījies, ka jaunā programmatūra ir ātrs un dažreiz lētāks veids, kā sākt darbu ar jauno tiešsaistes projektu. Mēs esam izcēluši dažas galvenās funkcijas, kuru dēļ vietņu veidotāji ir kļuvuši tik populāri visā pasaulē.

Lietošanas ērtums

Pirmā un galvenā vietņu veidotāju priekšrocība ir lietošanas ērtums. Kā mēs jau minējām, vairumā gadījumu tie neprasa tehniskas prasmes. Lielākā daļa platformu piedāvā intuitīvu redaktoru ar tā saukto vilkšanas un nomešanas funkciju. Tas rediģēšanas un pielāgošanas procesu padara ļoti vienkāršu. Tas parasti sastāv no vairākām vienkāršām darbībām:

 1. Iegūstiet gatavu izkārtojumu vai veidni.
 2. Pārveidojiet esošo struktūru, pārvietojot objektus, lappušu blokus vai elementus.
 3. No tukšās vietas izveidojiet jaunu struktūru, pievienojot jaunus elementus no sniegtā saraksta.
 4. Pielāgojiet lapu, izmantojot papildu iestatījumus, lai mainītu, pārkārtotu vai pārveidotu esošo izkārtojumu.

Pateicoties WYSIWYG tehnoloģijai, visas iepriekšminētās darbības var veikt ar pāris klikšķiem. Tas ir tas pats, kas spēlēties ar iepriekš projektētiem LEGO blokiem. Arī satura pārvaldības un publicēšanas process notiek ļoti ātri.

Wix vietnes veidotāja interfeiss

Turklāt mūsdienu vietņu veidotāji seko jaunākajām tehnoloģiju tendencēm un ievieš AI un AR balstīti instrumenti ļaut lietotājiem dažu minūšu laikā izveidot vietnes. Daži lielākie nozares nosaukumi izmantot mākslīgo intelektu kas faktiski izveido vietni lietotājam, izmantojot sniegto informāciju (vietnes tips, niša, nepieciešamās funkcijas utt.). Citiem vārdiem sakot, jūs iegūstat lietošanai gatavu vietni ar atbilstošu saturu, logrīkiem un integrētām lietotnēm.

All-in-One pakete

Neskaitot paškodētas vietnes, vietņu veidotāji nav tikai vietņu veidotāji. Tie ir pilna cikla komplekti ne tikai jaunu vietņu izveidošanai, bet arī mitināšanai. Turklāt vairumā gadījumu lietotāji iegūst bezmaksas domēnu. Citiem vārdiem sakot, jūs visus savus tīmekļa resursus varat apstrādāt no vienas platformas, un jums par tiem nav jārūpējas atsevišķi. Jūs maksājat par plānu un visu nepieciešamo saņemat iepakojumā.

Wix lietotņu tirgus

Tas pats ir ar funkcijām. Parasti lietotāji var pilnībā piekļūt visām funkcijām atkarībā no tā, kādu roku viņi pērk. Funkciju kopu veido bezmaksas veidnes dažādiem vietņu veidiem, integrēti drošības līdzekļi, bezmaksas lietotnes, pielāgots atbalsts utt.

Elastība un vadība

Vietņu veidotāji ļauj lietotājiem veikt procesu no jebkuras vietas. Viss, kas jums nepieciešams, ir ierīce, kas savienota ar internetu. Pierakstieties dažu sekunžu laikā un iegūstiet pilnu piekļuvi visiem celtniecības instrumentiem. Dažām platformām ir mobilās versijas un lietotnes, lai lietotājiem būtu ērti rediģēt vietnes, atrodoties ceļā.

Lai arī šāda programmatūra nesniedz tik daudz dizaina un pielāgošanas brīvības kā paškodētas vietnes, jūs joprojām varat gūt labumu no adaptīvajiem izkārtojumiem, kas labi darbojas dažādās ierīcēs, izvēlēties papildu iestatījumus, lai pielāgotu lapas utt. Dažiem pazīstamiem vietņu veidotājiem ir uzlaboti redaktori un izstrādātāja piekļuve pieredzējušiem lietotājiem, kuri joprojām vēlas izveidot dažas funkcijas paši.

Dažiem lietotājiem varētu nepatikt fakts, ka, ja viņi kādreiz izvēlas vietņu veidotāju, viņi, visticamāk, to pieturēsies. Dažām platformām patiešām ir vietņu importēšanas / eksporta funkcija. No otras puses, vai jums tiešām vajadzēs pārslēgt platformu, ņemot vērā iepriekšminētās funkcijas? Ja jā, ir pieejamas dažas vietņu migrācijas alternatīvas.

Lasīt arī: Kā pārslēgties no Wix uz WordPress.

Vietnes veidošanas izmaksas: vairums platformu piedāvā plānus jebkuram budžetam. Vidējā cena vietnei ar pilnām funkcijām, kurā ir domēns, mitināšana un papildu rīku komplekts, ir aptuveni 15–20 USD mēnesī (dažreiz pat lētāk).

Vietņu veidotāju plusi:
Vietņu veidotāju plusi:
&# x2714; Viegli izmantot.
&# x2714; Visas funkcijas vienā.
&# x2714; Lieliski piemērots iesācējiem.
&# x2714; Pasaule dažādiem vietņu veidiem.
&# x2714; Reaģējoši izkārtojumi un rediģēšana, atrodoties ceļā.
&# x2714; Pieejamība visā pasaulē.
&# x2714; Uzlabotas tehnoloģijas.
&# x2714; Gatavās vietnes dažu minūšu laikā.
✘ Mazāka pielāgošana un tīmekļa dizaina brīvība.
✘ Daži plāni ir pārāk vērtīgi.
✘ Ierobežotas migrācijas iespējas.

# 3. CMS-balstītas tīmekļa vietnes

Mūsu nākamā vietnes veidošanas metode apvieno vairākas tehnoloģijas. CMS vai satura vadības sistēma ir metodes galvenā iezīme. Tā ir jāinstalē tīmekļa serverī, ļaujot lietotājiem pārvaldīt vai modificēt saturu, “nepieskaroties” pašai vietnes veidnei.

Lietošanas ērtums ir atkarīgs no pieejas, kuru jūs izmantojat, veidojot vietnes no jauna:

 • Vienkārša rediģēšana – izmantojot šo pieeju, jūs varat izmantot CMS platformu, lai pievienotu vai rediģētu saturu, augšupielādētu multivides failus, attēlus utt. Sistēma nodrošina dažas pamata pielāgošanas funkcijas, piemēram, trešo pušu lietotņu, integrāciju un spraudņu iespējošanu. Šādai pieejai nav vajadzīgas īpašas kodēšanas prasmes. Viss, kas jums nepieciešams, ir lejupielādēt CMS platformu, instalēt veidni un rediģēt saturu, lai tas būtu pieejams tiešsaistē.
 • Izvērstā rediģēšana – kā mēs jau minējām iepriekš, CMS balstītā tehnoloģija apvieno dažādas vietņu veidošanas metodes. Šeit jums faktiski ir pilnīga pieeja veidnes avota kodam ar iespēju to rediģēt vai pārveidot atbilstoši jūsu vajadzībām. Lietotāji var brīvi ieviest savu tīmekļa dizainu, izveidot jaunas funkcijas vai funkcijas.

Pirmā pieeja ir laba iesācējiem, kuriem nav tehnisko iemaņu. Mēs varam sastapties ar tūkstošiem veiksmīgu projektu, kas veidoti ar dažiem no populārākās CMS platformas tādā pasaulē kā WordPress, Drupal, Joomla, un vēl.

No otras puses, otrais darbosies tikai dziļu HTML, PHP vai CSS zināšanu gadījumā. Turklāt šādiem projektiem nepieciešama pastāvīga uzraudzība, jo jums būs jārūpējas par spraudņu atjauninājumiem un veidņu atjauninājumiem, dublējumiem utt. Kādā brīdī jums joprojām var būt nepieciešams pienācīgs programmēšanas prasmju līmenis..

Apskatīsim dažas galvenās funkcijas, kas attiecas uz CMS balstītām vietņu veidošanas tehnoloģijām.

Manuālā vadība

Izvēloties šo konkrēto tehnoloģiju, esiet gatavs visām darbībām rīkoties manuāli. Piemēram, lietotājs ir vienīgais, kurš ir atbildīgs par domēna reģistrēšanu, kā arī par piemērota vietnes mitināšanu. Atšķirībā no vietņu veidotājiem, CMS nenāk kā viss vienā risinājums.

WordPress CMS saskarne

No otras puses, daži cienījamiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem piemēram Bluehost piedāvājiet CMS optimizētas paketes dažādām platformām ar nemanāmu integrāciju, automatizētiem atjauninājumiem un pilnu papildu funkciju komplektu, kas atvieglo būvniecības procesu.

Elastība

Labā ziņa ir tā, ka jūs varat burtiski īstenot jebkuru dizaina ideju, savukārt CMS nodrošina pilnīgu piekļuvi maketa koda redaktoram. Ir iespējams veikt dažas nelielas izmaiņas pat bez dziļām programmēšanas zināšanām. Lai veiktu citus uzdevumus, ir nepieciešama zināma mācīšanās līkne.

Izmantojot CMS tehnoloģijas, lietotāji saņem bezgalīgas pielāgošanas iespējas attiecībā uz vietnes funkcionalitāti. Lejupielādēšanai un aktivizēšanai ir pieejami tūkstošiem spraudņu. Jūs varat atrast papildinājumus jebkura veida projekta maksājuma veida integrācijai un analītikai SEO pastiprinātājiem, mārketinga rīkiem un citur. Tomēr jums jābūt gatavam patstāvīgi rīkoties ar iestatīšanu un instalēšanu, kā arī manuāli turpināt regulāri veikt spraudņu atjauninājumus.

WordPress spraudņi

Vietnes izveides izmaksas: pati CMS ir bezmaksas. Jums jāmaksā tikai par domēnu un mitināšanu (apmēram 5 USD mēnesī). Dažreiz jums var nākties maksāt par premium spraudņiem, veidnēm un trešo personu pakalpojumu piemaksu kontiem.

CMS balstītas vietņu priekšrocības:
CMS balstīti vietņu mīnusi:
&# x2714; Maksimāla elastība.
&# x2714; Bezgalīgas pielāgošanas iespējas.
&# x2714; Salīdzinoši ērti lietojams.
&# x2714; Piekļuve koda redaktoram.
&# x2714; Pieejamība.
✘ Manuāla vadība.
Required Nepieciešamās tehniskās prasmes.
✘ Spraudņa aktivizēšana un iestatīšana.

# 4. Web dizains Rāmji

Sistēma faktiski ir gatava veidne. Tāpēc daži lietotāji bieži tiek maldināti, domājot, ka ietvaru izmantošana ir ļoti vienkārša. Nu tā nav. Tie ir izstrādāti, lai pieredzējuši dizaineri un tīmekļa izstrādātāji varētu koncentrēties uz unikālas vietnes funkcionalitātes radīšanu, nevis uz kopēju funkciju, kuras var sastapt citur, plānošanu.

Ietvara saskarne

Citiem vārdiem sakot, jūs faktiski saņemat vietnes projektu bez satura pārvaldības sistēmas, kurā jums ir jāveic intensīva kodēšana, lai ideja tiktu realizēta. Vairumā gadījumu ietvariem pat nav tipisku informācijas paneļu vai vadības paneļu.

Tātad, kas padara tos tik populārus lietotāju vidū?

Atvērtā koda platformas

Lielākā daļa ietvaru ir pieejami kā atvērtā koda maketi. Tas nozīmē, ka jūs varat viegli piekļūt, rediģēt, mainīt vai modificēt veidnes kodu. Turklāt lietotāji var atrast dažādus ietvarus, kas pieejami dažādās programmēšanas valodās, lai izvēlētos labāko variantu.

Elastība

Neskatoties uz to, ietvariem ir nepieciešama zināma kodēšana; tās ir efektīvākas, salīdzinot ar paškodētām vietnēm. Dažām veidnēm ir jau iebūvētas funkcijas. Piemēram, jūs varat iegūt veidni ar integrētu sistēmu lietotāju komentāriem emuārā vai pievienotajām attēlu galerijām jūsu portfelim. Tajā pašā laikā ietvari atvieglo saziņu ar datu bāzēm, kā arī trešo personu pakalpojumu integrāciju.

Drošība

Pirms ietvara ieviešanas izstrādātāji veic AB testēšanu, lai nodrošinātu tā vienmērīgu darbību. Tomēr tas nodrošina stabilu vietnes darbību. Sliktā ziņa ir tā, ka uz ietvariem balstītas vietnes parasti darbojas lēnāk. Diez vai tā būs laba ideja augošam biznesam, kam nepieciešama sarežģīta vietnes struktūra ar daudzām multivides failiem un saturu, lai tos augšupielādētu tālāk..

Vietnes izveides izmaksas: ietvari var būt dažādos komplektos un plānos ar ikmēneša cenu milzīgiem tiešsaistes projektiem mēnesī no USD 50 līdz USD 1500.

Vietnes ietvara plusi:
Vietnes ietvara mīnusi:
&# x2714; Gatavas veidnes.
&# x2714; Iebūvētās funkcijas.
Still Joprojām ir nepieciešama mācīšanās līkne.
✘ Nav piemērots projektu audzēšanai.
✘ Augstas izmaksas.
✘ Zemas veiktspējas līmenis.

Izskaidrotas tīmekļa vietņu veidošanas metodes

Apskatiet zemāk esošo tabulu, lai apkopotu visu informāciju par mūsu apspriestajām vietņu veidošanas metodēm un tehnoloģijām.

Vietnes veidošanas metodePaškodētsVietņu veidotājsCMSIetvars
Lietošanas ērtumsNepieciešamas dziļas tehniskās, kodēšanas un programmēšanas prasmes. Aicina izveidot atsevišķu satura pārvaldības sistēmu.Labi iesācējiem un netehniķiem. Intuitīvs redaktors un informācijas panelis.Piemērots iesācējiem, kaut arī dažas tehniskās prasmes joprojām ir nepieciešamas. Nepieciešams iestatījums, domēna / mitināšanas pārvaldība.Paredzēts profesionāļiem. Nepieciešamas Web izstrādes un programmēšanas prasmes.
IespējasPilnīga tīmekļa dizaina brīvība. Nav integrētas CMS. Iespēja visu kodēt no nulles.Viss vienā risinājums. Visas funkcijas vienā plānā.Piekļuve pirmkodam, daudziem spraudņiem, manuāla kontrole pār funkcijām.Iepriekš izstrādātas veidnes, dažas iebūvētās funkcijas, zema veiktspēja un stabila darbība.
LabsJebkurš projekts. Jo sarežģītāka ir jūsu vietne, jo vairāk laika un naudas jums ir nepieciešams.Visu veidu vietnes ar daudzām veidnēm jebkurai nišai un projekta veidam.Lieliski vietnēm, kas balstītas uz saturu, e-komercijas projektiem būs nepieciešama papildu pielāgošana.Piemērots mazo uzņēmumu vietnēm un portfeļiem, nav piemērots projektu audzēšanai.
CenaNo plkst 0 USD uz 100 000 USD trešo personu izstrādātāju algošanas gadījumā.No plkst 0 USD uz 40 USD pilna cikla vietnei, ieskaitot e-komercijas funkcijas.No plkst 5 USD uz 300 USD apmaksātu veidņu un premium funkciju gadījumā.No plkst 10 USD uz 2000 USD atkarībā no plāna.

Vietnes izveidošana no nulles – ar ko sākt?

Ja vēlaties, lai jūsu vietne nekļūtu kļūdaina, pirms izveidojat vienu lapu, ir nepieciešama detalizēta plānošana. Projekts ir lemts neveiksmei, ja nav īsu, skaidru mērķu, primāro projekta mērķu, kā arī vajadzību pēc tā nonākšanas serverī.

Jums skaidri jāsaprot, kā jūsu vietne varētu palīdzēt potenciālajiem lietotājiem. Vai tas ir a digitālais veikals, emuārs, portfelis vai maza biznesa vietne? Kādu informāciju tai vajadzētu attēlot un kādā veidā? Kāda ir jūsu pircēja persona? Kādai jābūt projekta struktūrai un kādas funkcijas tai būs vajadzīgas, lai sasniegtu mērķus? Ja jums ir atbilde uz šiem jautājumiem, jūs esat uz pareizā ceļa.

Vietnes veida noteikšana

Šis ir vissvarīgākais solis, jo projekta tips noteiks jūsu vietnes funkcionalitāti un nepieciešamās funkcijas. Vai plānojat izveidot emuāru, lai dalītos savās idejās ar cilvēkiem vai gūtu peļņu no vietnes? Vai vēlaties pārdot produktus tiešsaistē un iesaistīties e-komercijas nišā? Vai vēlaties pārstāvēt savus pakalpojumus un kompetence ar profesionālo portfeli?

Katram vietnes veidam nepieciešama atšķirīga pieeja. Celtniecības process būs atšķirīgs tikai ar dažām kopīgām lietām. Ideja ir skaidri saprast galvenās iezīmes, kas nosaka noteiktu vietnes veidu.

Portfeļa vietnes iespējas

Šis tips attiecas uz maza biznesa vietni, ko izmanto ārštata darbinieki, neatkarīgi pakalpojumu sniedzēji, kā arī mazie un vidējie uzņēmumi. Galvenā ideja ir pārstāvēt pakalpojumu un pašu biznesu vispievilcīgākajā veidā. Teiksim, jūs esat profesionāls fotogrāfs, kurš vēlas izveidot vietni no nulles, lai to labāk atpazītu. Šeit ir dažas pamatfunkcijas, kurām portfeli vajadzētu ietvert:

 • Par jums sadaļa – jums jāiepazīstas ar sabiedrību, parādot savu darba pieredzi un kompetenci.
 • Portfelis – tas ir paredzēts, lai izceltu dažus no jūsu labākajiem darbiem un fotoattēliem. Attēlu kolekcijas var iedalīt kategorijās. Jūs varat izmēģināt kādu galeriju un bīdāmus logrīkus, lai padarītu lapu mazliet interaktīvāku.
 • Kontaktu sadaļa – klientiem jābūt vienkāršam un ātram saziņas veidam. Milzīgs potenciālo klientu procents atstāj vietni sarežģītu sazināšanās formu vai navigācijas dēļ. Tas nozīmē, ka jums nevajadzētu pārslogot savu vietni ar bezjēdzīgu saturu un uzsvērt sniegto pakalpojumu visizdevīgākos aspektus.

Wix fotografēšanas vietnes veidotājs

Vietņu veidotāji un CMS platformas varētu nākt par lielu atvieglojumu, jo tie nodrošina portfeļa veidņu izvēli ar jau integrētām kontaktu formām, sadaļām Par mums, dinamiskām galerijām un citām lieliskām funkcijām, kas jums varētu būt vajadzīgas. Laba ideja varētu būt arī izvēlēties ietvarus. Paškodētām vietnēm būs jāprogrammē katra funkcija no nulles, kas nav iespējams bez īpašām tehniskām prasmēm.

Emuāri un uz saturu balstītas vietnes funkcijas

Vai jūs vēlaties dalīties savās zināšanās ar potenciālajiem lasītājiem, rakstīt noderīgus ceļvežus, dalīties ar emuāru ierakstiem, jaunumiem un rakstiem? Tad jums jāizveido uz saturu balstīta vietne vai emuārs. Šo veidu galvenokārt izmanto rakstnieki un emuāru autori, kas vēlas dalīties ar noderīgu informāciju. Viņi var arī nopelnīt naudu, pateicoties tiešsaistes monetizācijai.

Gūtenberga WordPress

Emuāros var ietilpt ļoti daudz tēmu, sākot no makšķerēšanas un automašīnu remonta padomiem līdz dažiem profesionālākiem jautājumiem, piemēram, tiešsaistes veikala izveidošana no jauna vai mobilās lietotnes izstrāde. Viss atkarīgs no paša iztēles. Daži cilvēki uzskata, ka šis tips ir vieglākais. Tomēr tai vajadzētu būt arī dažām būtiskām iezīmēm. Pretējā gadījumā tas būs lemts neveiksmei. Veiksmīgam emuāram nepieciešami šādi nosacījumi:

 • Pievilcīgs dizains – lai arī mēs runājam par vietnēm, kas balstītas uz saturu, kur saturam ir nozīme, tam tomēr vajadzētu būt pievilcīgam dizainam. Lietotāji var izvēlēties vairākas tēmas un gatavus izkārtojumus ar animācijām, parallaksa efektiem un citām priekšrocībām, lai padarītu vietni mazliet interaktīvāku.
 • Rediģēšanas platforma – jums būs daudz jāstrādā ar saturu. Citiem vārdiem sakot, jums būs nepieciešama platforma ar jaudīgu satura pārvaldības rīku, lai apstrādātu tekstus, skriptus, multivides failus, tipogrāfiju, lai padarītu jūsu tekstu pievilcīgāku lasītājiem utt..
 • Vienkārša navigācija – jums ir jānodrošina ātra un vienkārša piekļuve visām jūsu vietnes sadaļām. Jo vairāk rakstu lietotāji lasīs, jo labāk būs jūsu emuārā. Tas nenozīmē tikai skaidru izvēlni vai meklēšanas sistēmu, bet arī atbilstošas ​​iekšējās saites.
 • Sociālā koplietošana – tā ir viena no vissvarīgākajām emuāra funkcijām. Lietotājiem vajadzētu būt iespējai dalīties ar jūsu rakstiem, izmantojot lielākās sociālās platformas.
 • Abonēšanas un komentāru formas – abonēšanas veidlapas varētu būt labākais veids, kā palielināt auditoriju un informēt viņus par jaunām publicētajām ziņām. Komentāru veidlapas ļaus jūsu auditorijai iesaistīties.

Šīs ir tikai dažas funkcijas, kas vajadzētu būt profesionālam emuāram. Kā jūs varētu redzēt, tas ir vēl sarežģītāks būvniecības procesa ziņā, salīdzinot ar portfeļiem. Labā ziņa ir tā, ka dažiem no vietņu veidotājiem ir emuāru veidošanas funkcijas ar dažādiem izkārtojumiem, tipogrāfiju un SEO iestatījumiem.

Tomēr, iespējams, labākais risinājums ir izvēlēties CMS. Tam ir jaudīga satura pārvaldības sistēma papildus daudzām pielāgošanas funkcijām un emuāru veidošanas veidnēm.

Digitālā veikala funkcijas

E-komercijas projekti ir vissmagākie tehniskās ieviešanas ziņā. Viņiem parasti ir dažādas lietotnes un papildinājumi, trešo pušu pakalpojumi un tehnoloģijas, kurām nepieciešama vienmērīga un stabila darbība. Pretējā gadījumā jūsu pircēji, iespējams, pametīs.

e-komercija

Veiksmīgs tiešsaistes veikals ir saistīts ne tikai ar preču pārdošanu. Tas attiecas arī uz mārketinga un veicināšanas kampaņām, lojalitātes programmām, lietotāju iegādi un daudz ko citu. Šeit ir dažas pamatfunkcijas, kas digitālajam veikalam vajadzētu būt:

 • Vienkāršas navigācijas un meklēšanas opcijas – klientiem nodrošina ātru piekļuvi dažādām produktu kategorijām. Nodrošiniet viņiem iespēju viegli atrast nepieciešamo. Ievietojiet filtrus un īpašās iespējas, lai sakārtotu produktus pēc cenām, izmēriem, veidiem utt.
 • Vienkāršs norēķinu process – daudzi pircēji pamet sarežģītā norēķinu procesa dēļ. Jums tas jāpadara ātrs un vienkāršs. Šeit jums var būt nepieciešama iepirkumu grozs un norēķinu veidu integrācija, lai klientiem nodrošinātu pirkšanas elastību.
 • Piegādes iespējas – ir diezgan grūti izcelties no konkurentiem e-komercijas nišā. Jums jāpiedāvā dažas unikālas iespējas. Bezmaksas piegāde, iespējams, ir tas triks.
 • Produktu vadība – platformai, kuru izvēlaties izveidot no jauna, ir jābūt progresīvai produktu pārvaldības sistēmai, kas norāda cenu, atjaunina aprakstus, pievieno skaistus produktu fotoattēlus un video, strādā ar sākotnējiem SEO iestatījumiem utt..
 • Klientu pārskata sadaļa – lielisks veids, kā padarīt jūsu tiešsaistes veikalu uzticamāku. Ļaujiet klientiem dalīties iepirkšanas pieredzē, kā arī komentāros par jūsu produktu kvalitāti.
 • Mārketings un veicināšana – piesaistīt klientus ar īpašiem piedāvājumiem, akcijām, kuponiem, reklāmas kodiem, atlaidēm un citām programmām, lai palielinātu klientu lojalitāti.

Labākais veids, kā izveidot pilna cikla tiešsaistes veikalu, ir izvēlēties vietņu veidotājus, kas īpaši izstrādāti e-komercijas vajadzībām. Viņiem ir pilns produktu pārvaldības, mārketinga un veicināšanas komplektu komplekts, savukārt viņu veidnēs jau ir visas funkcijas, kas nepieciešamas interneta veikalam.

BUJ

Pirms darba sākšanas ir svarīgi noteikt vietnes veidu un nepieciešamās funkcijas. Tomēr ir daži citi fundamentāli jautājumi, kas jāapsver. Tie ietver dažādus jautājumus, kas jāņem vērā, jo tie var arī noteikt projekta panākumus nākotnē. Šeit ir daži visbiežāk uzdotie jautājumi, kad vietne tiek veidota no jauna.

Jautājums: Vai es varu izveidot vietni bez kodēšanas??

Atbilde: Jā, jūs varat, bet tikai tad, ja izvēlaties vietņu veidotāju-visi-vienā. CMS lietošanai joprojām var būt vajadzīgas nelielas zināšanas par kodēšanu, savukārt paškodētām vietnēm ir nepieciešama dziļa programmēšanas pieredze.

Jautājums: Cik maksā vietnes izveidošana?

Atbilde: Cena būs atkarīga no jūsu izvēlētās vietnes sarežģītības un būves metodes. Paškodētas vietnes ārpakalpojumu gadījumā var maksāt tūkstošiem dolāru. Vietņu veidošanas plāni svārstās no USD 10 līdz USD 50 mēnesī, kamēr CMS ir bezmaksas, lai gan jums ir jāmaksā par domēnu un saīsni (5- USD 10 mēnesī).

Jautājums: Kā es varu padarīt savu vietni ātrāku un drošāku?

Atbilde: Jums jāizvēlas piemērots hostings ar pietiekamu ietilpību, joslas platumu, jaudu un drošības līdzekļiem, kas atbilst jūsu vietnes prasībām. Jums jāpievērš uzmanība arī mitināšanas veiktspējai, ņemot vērā ātrumu, darbības laiku un citas tehniskas problēmas. Turklāt, lai padarītu jūsu vietni vieglāku, varat veikt attēlu un koda optimizāciju. Tomēr jums, iespējams, būs nepieciešami daži papildu rīki un zināšanas.

Jautājums: Kā padarīt vietni Google meklējamu?

Atbilde: Rediģējot pieejamos SEO iestatījumus, jūsu vietnei ir jābūt SEO draudzīgai, kā arī jāizveido optimizēts saturs, kas tiek regulāri atjaunināts. Tajā pašā laikā jūsu vietnei jābūt pēc iespējas draudzīgākai lietotājam ar skaidru navigāciju un vienkāršu struktūru. Savienojiet savu vietni ar Search Console un Google Analytics, pievienojiet robots.txt failus un vietnes karti, lai labāk indeksētu.

Grunts līnija

Lietotājiem ir plašs metožu un tehnoloģiju klāsts, kas ļauj viņiem izveidot vietni no nulles. Viss, kas jums nepieciešams, ir izvēlēties vispiemērotāko tehnoloģiju atkarībā no jūsu vajadzībām, tehniskā pamata un vēlmēm. Pirms dziļi iegremdēties izveidošanas procesā, ir ļoti svarīgi noteikt skaidrus mērķus un noteikt vietnes veidu. Turklāt jums skaidri jāsaprot savas spējas, lai nebūtu mugura pret sienu.

Iesācējiem vajadzētu izvēlēties vietņu veidotājus ar pilns funkciju komplekts vienā platformā. Šādās tīmekļa veidošanas tehnoloģijās ir viss nepieciešamais, lai tiktu galā ar jebkura veida vietni un nulles mācību līkni. Nedaudz pieredzējušāki lietotāji novērtētu pielāgošanas brīvību, ko nodrošina CMS pārī ar uzticamu mitināšanu. Pieredzējuši programmētāji un kodētāji novērtēs spēju patstāvīgi noformēt katru funkciju.

Lai ko jūs izvēlētos, sāciet ar instruktāžu, salīdziniet un pretstatiet dažādas metodoloģijas un izvēlieties uzticamāko un cienījamāko, lai nodrošinātu projekta stabilitāti un panākumus.

Izveidojiet vietni bez maksas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map