Kā bez maksas izveidot personisko vietni

Kā izveidot personisko vietni


Personīgas tīmekļa vietnes esamība pati par sevi ir priekšrocība. Tas palīdz sasniegt vairākus personiskos mērķus vienlaikus, un tas ir visaugstākais galamērķis ikvienam, kurš vēlas uzzināt vairāk par jūsu nodarbošanos, hobiju, profesionālo, personisko informāciju, dzīves faktiem un citu informāciju, kuru augšupielādēsit internetā..

Neatkarīgi no tā, vai plānojat uzsākt projektu biznesa mērķu sasniegšanai vai vienkārši nepieciešama uzticama klātbūtne tīmeklī, lai parādītu savu radošumu, hobiju vai jebkādu citu informāciju, vispirms ir jāsāk vietne. Tas palīdzēs jums palielināt klientu bāzi, piesaistīt trafiku un uzlabot jūsu tīmekļa reputāciju.

Personiskās vietnes lielums un parametri var atšķirties atkarībā no jūsu iestatītajiem plāniem un mērķiem. Tas pats attiecas uz tīmekļa dizaina rīku, kuru izmantosit personīgas vietnes izveidošanai.

Ja jūsu tīmekļa dizaina prasmes atstāj daudz ko vēlamo, tad ir: daži veidi, kā jūs varat izveidot vietni no jauna. Jūs to varat pasūtīt tīmekļa studijā vai nolīgt brīvmākslinieku, bet sagatavojieties daudz investēt projektā. Ņemiet vērā, ka gandrīz neiespējami pārvaldīt vietni pats, ja nezināt, kā to izdarīt. Ja vēlaties būt atbildīgs par tīmekļa izstrādes procesu, lai pēc tam varētu pārvaldīt un atjaunināt projektu, varat izvēlēties starp Satura pārvaldības sistēmas (CMS) un vietņu veidotājiem.

Izvēloties funkcionālu vietņu veidotāju, jūs varēsit īsā laikā izveidot pilnvērtīgu vietni, pat ja neesat tīmekļa dizaina speciālists. Tagad ir pēdējais laiks analizēt abu sistēmu tipu parametrus, plusus un mīnusus, lai jūs varētu izlemt par labāko risinājumu.

Labākie pakalpojumi personīgas vietnes izveidošanai:

 1. Wix – labākais vietņu veidotājs personīgas vietnes izveidošanai
 2. WordPress – 100% bezmaksas personīgās vietnes platforma
 3. uKit – ērti lietojams mazo uzņēmumu vietņu veidotājs
 4. SITE123 – universāls rīks personiskās vietnes izveidošanai no nulles
 5. Squarespace – vienkāršs vietņu veidotājs iesācējiem
 6. Mobirise – bezmaksas vietņu izstrādes programmatūra
 7. Tīkla ziņu veidotājs – personīgās vietnes veidotājs, bezpeļņas organizācija

Wix – labākais vietņu veidotājs personīgas vietnes izveidošanai

Wix - labākais vietņu veidotājs personīgas vietnes izveidošanai

Produkta nosaukums:WIX
Oficiālā mājas lapa:wix.com
Sarežģītība:Ļoti viegli
Bezmaksas plāns:Neierobežots
Premium plāns:no USD 13 mēnesī
Dibināta:2006. gads
Galvenā mītne:Izraēla
Izmēģiniet to bez maksas

Wix – ir labākais vietņu veidotājs, lai izveidotu personīgu vietni. Tas pamatoti ir pelnījis vispopulārāko un iespējām bagātāko all-in-one tīmekļa veidošanas rīku titulu, kas vienlīdz labi darbojas gan iesācējiem, gan tīmekļa dizaina profesionāļiem. Sistēmai nav nepieciešama nekāda kodēšanas prasme, savukārt tās funkciju komplekts ļauj sākt dažādus projektus personīgai un biznesa lietošanai. Ja jūs plānojat atveriet pilnvērtīgu vietni, Wix vajadzētu būt pirmajam jūsu sarakstā.

Wix funkcijas

Wix ir ērts, jaudīgs un vienkāršs. Vietnes veidotājs piedāvā divas tīmekļa rediģēšanas iespējas – ir standarta vietnes redaktors un ADI opcija. Pēdējais ir rīks, kas automātiski izveidos jums vietni, pamatojoties uz augšupielādēto informāciju. Ir arī ērts mobilais redaktors, kas ļauj jums modificējiet un atjauniniet mobilās vietnes versiju. Darbvirsmas un mobilās versijas tiek atjauninātas atsevišķi, taču mobilā režīmā veiktās izmaiņas netiek parādītas darbvirsmas versijā.

Wix redaktors

Vietņu veidotājam ir arī jaudīgi emuāru veidošanas un e-komercijas dzinēji, kas ļauj jums izveidot emuārus un tiešsaistes veikalus ar maksimālu ērtības un vienkāršību. Pieredzējušiem tīmekļa izstrādātājiem Wix piedāvā profesionālu Wix Corvid rīku, kas ļauj izveidot dažāda veida tīmekļa lietotnes.

Wix ADI saskarne

Runājot par lietotnēm un logrīkiem, vietņu veidotājs ļauj izvēlēties desmitiem no tiem integrētajā lietotņu tirgū. Visi tur pieejamie logrīki ir sadalīti grupās, pamatojoties uz nišām, uz kurām tie attiecas. Turklāt Wix nāk ar modernu Ascend rīku – a profesionāla CRM sistēma kas lietotājiem palīdz uzsākt, vadīt un reklamēt savu biznesu ar maksimālu efektivitāti un augstākās klases mārketinga rīku pielietojumu.

Wix modeļi

Viens no vietņu veidotāja akcentiem ir iespaidīgā veidņu kolekcija, kas aptver vairāk nekā 550 augstas kvalitātes tēmas. Neatkarīgi no tā, kāda specializācija jums ir, šeit jums ir piemērota veidne. Veidnes ir pieejamas desmitiem nišu kategoriju, pamatojoties uz to specializāciju.

Wix veidnes

Tiem lietotājiem, kuriem neizdodas atrast vislabāk atbilstošās tēmas, pakalpojums piedāvā iespēju izvēlēties un modificēt tukšu veidni. Ņemiet vērā, ka tīmekļa dizaina procesa laikā nevarēsit mainīt izvēlēto veidni.

Wix izmaksas

Runājot par cenu noteikšanas aspektu, vietņu veidotājs ir plāns, kas atbilst visām vajadzībām. Ir bezmaksas plāns, kura derīguma termiņš nebeidzas, un tas ļauj pārbaudīt visas pakalpojuma iespējas tik ilgi, cik jums nepieciešams. Premium kategorijas tēmas ir daudzpusīgas, un noteikti ir cenu risinājums, kas atbilst jūsu vietnes attīstības un veicināšanas vajadzībām.

Standarta Wix plāni

 • Combo (USD 13 mēnesī) – bezmaksas mitināšana un domēna savienojums, sistēmas reklāmas baneru neesamība;
 • Neierobežots (USD 17 mēnesī) – neierobežots joslas platums, 10 GB atmiņas;
 • Pro (USD 22 mēnesī) – 2 stundas video glabāšanas vietas, integrēti statistikas vākšanas rīki un Google Analytics;
 • VIP (39 USD mēnesī) – pirmās prioritātes atbalsts, profesionālais logotips utt.

Wix ir izcēlies ar biežo atlaižu, prēmiju un īpašo piedāvājumu pieejamību. Viņi palīdz iesācējiem ietaupīt daudz, reģistrējoties sistēmā, savukārt esošie klienti var iegūt papildu vietnes pārvaldības priekšrocības. Turklāt tīmekļa vietnes veidotājs piedāvā 14 dienu naudas atdošanas garantiju jebkuram izvēlētajam maksas plānam.

Kopsavilkums

Wix ir vietņu veidotājs, kas noteikti izceļas no pūļa, pateicoties ērtam un intuitīvam WYSIWYG vietnes redaktoram, daudzām uzlabotajām funkcijām, adaptīvajām veidnēm un uzlabotajiem dizaina pielāgošanas rīkiem. Jūs varēsit to apgūt un izmantot, pat ja neesat tīmekļa dizaina speciālists, un tas ir jūsu pirmais mēģinājums atvērt personisko vietni. Platforma ir lietotājam draudzīga un pilnībā aprīkota – tas ir tieši tas, kas jums nepieciešams, lai iegūtu pienācīgu personīgo vietni.

Izmēģiniet Wix bez maksas

WordPress – 100% bezmaksas personīgās vietnes platforma

Produkta nosaukums:WordPress
Oficiālā mājas lapa:WordPress.org
Sarežģītība:Virs vidējā
Bezmaksas plāns:Neierobežots
Premium plāns:sākot no USD 2,95 mēnesī
Dibināta:2003. gads
Galvenā mītne:Visā pasaulē
Izmēģiniet to bez maksas

WordPress – ir 100% bezmaksas platforma personīgas vietnes izveidošanai. Turklāt šī ir vispopulārākā, elastīgākā un ar funkcijām bagātākā satura pārvaldības sistēma pasaulē. Pat ja jūs iepriekš neesat iesaistījies vietņu izstrādē, jūs noteikti esat dzirdējis vismaz kaut ko par šo atvērtā koda platformu. WordPress ir daudz rīku un funkciju, kas nepieciešami, lai sāktu un pārvaldītu jebkuru vietni – biznesa vietni, interneta veikalu, portfeli, emuāru vai galveno lapu..

WordPress funkcijas

WordPress informācijas panelis

WordPress sākotnēji tika veidots kā emuāru veidošanas platforma, taču kopš tā laika tā funkcionalitāte ir daudz pieaugusi. Pakalpojums tagad tiek izmantots dažāda veida vietņu palaišanai, jo ir daudz spraudņu, kurus varat integrēt sistēmā, lai iegūtu nepieciešamo vietni. Platforma ir ērta un ļauj pielāgot jūsu vietnes saturu, izmantojot motīvu un spraudņu integrāciju. Viņi var būt bez maksas un apmaksāti. Pārbaudiet pārbaudīto tīmekļa izstrādātāju uzticamības un kompetences līmeni, meklējot spraudni tīmeklī. Lieta ir tāda, ka dažiem spraudņiem var būt pievienoti ļaunprātīgi kodi, kas galu galā apdraud jūsu vietnes funkcionalitāti un drošību.

WordPress nodrošina ātru un intuitīvu satura publicēšanu un pārvaldību. Sistēmas noklusējuma vizuālais redaktors ir diezgan primitīvs, taču ir daudz papildinājumu un spraudņu, kas ievērojami paplašina sākotnēji pieejamo funkcionalitāti. Ja rodas kādas problēmas vai jums ir nepieciešams profesionāls padoms, laipni lūdzam pievienoties plašajai WordPress kopienai, lai tur atrastu atbildes.

WordPress modeļi
WordPress 5.0 motīvi

WordPress dizaina kolekcija nav tik plaša, bet tas attiecas tikai uz integrētām tēmām. Lietotājiem, kuri vēlas savām vietnēm piešķirt unikālu un personalizētu izskatu, ir iespēja izvēlēties desmitiem veidņu, ko izstrādājuši trešo personu lietotāji, kā arī kopienas locekļi. Veidnes ir maksas un bezmaksas, kas ietekmē to kvalitātes drošības līmeni. Ja jūs meklējat profesionālu WordPress tēmu, ir jēga veikt padziļinātu izpēti tiešsaistē un izvēlēties labāko variantu.

WordPress izmaksas

WordPress sākotnēji ir bezmaksas CMS. Jums nav jāmaksā par reģistrēšanos pakalpojumā un par tā izmantošanu. Tomēr jums būs jāiegulda domēna nosaukumā un mitināšanā. Par papildu samaksu var tikt nodrošināti arī spraudņi un veidnes. Cenas atšķiras atkarībā no objekta, kas jūs interesē. Lai publicētu gatavu projektu, jums tomēr būs jāizvēlas uzticams hostings un domēna vārds, kas atbilst visām prasībām.

Hostinga pakalpojumu sniedzēju un piedāvāto noteikumu / plānu daudzpusība ir diezgan iespaidīga, taču ir viens, kas neapšaubāmi izceļas no pūļa, runājot par WordPress vietnēm. Šī ir Bluehost – sistēma, kuru iesaka CMS, kā arī visuzticamākais un funkcijām bagātākais pakalpojums. Hostinga pakalpojumu sniedzējs piedāvā vairākus plānus, no kuriem izvēlēties, proti:

 • Pamata (2,95 USD / mēn) – neierobežota trafika un joslas platums, bezmaksas SSL savienojums, vienas vietnes mitināšana, bezmaksas WordPress atjauninājumi, 50 GB atmiņas;
 • Plus (USD 5,95 mēnesī) – neierobežots e-pasta kontu un domēnu skaits, neierobežota glabāšanas telpa un joslas platums, neierobežots mitināto vietņu skaits, USD 200 par uzlabotajām mārketinga iespējām;
 • Izvēle (USD 5,45 mēnesī) – uzlabota domēna privātums, vietņu dublēšana, aizsardzība pret surogātpastu utt.

Visi Bluehost premium plāni garantē bezmaksas domēna vārda savienojumu un izmantošanu pirmā gada laikā pēc reģistrācijas. Pēc termiņa beigām domēna vārda izmaksas būs aptuveni USD 12–14 USD gadā, kas lielākajai daļai lietotāju ir arī diezgan pieņemamas..

Kopsavilkums

Ar vairāk nekā 180 miljoniem aktīvo lietotāju WordPress joprojām ir visplašāk izmantotā atvērtā koda CMS pasaulē. Sākotnēji tā tika izveidota kā emuāru veidošanas platforma, un tagad tā piedāvā daudz iespēju un rīku, kas ļauj jums izveidot dažāda veida vietnes. Spraudņa integrācijas funkcija ir padarījusi pakalpojumu vēl jaudīgāku, kas galu galā ietekmē tā popularitāti un pieprasījumu.

Izmēģiniet WordPress bez maksas

uKit – ērti lietojams mazo uzņēmumu vietņu veidotājs

Produkta nosaukums:uKit
Oficiālā mājas lapa:ukit.com
Sarežģītība:Ļoti viegli
Bezmaksas plāns:14 dienu izmēģinājums
Premium plāns:no 4 USD / mēn
Dibināta:2015. gads
Galvenā mītne:Krievijas Federācija
Izmēģiniet to bez maksas

uKit – ir populārs viegli lietojams mazo uzņēmumu vietņu veidotājs. Sistēmas piemērošanas sfēra tomēr nav ierobežota ar biznesa projektu attīstību. Sistēmas funkcionalitāte ir pietiekama, lai noformētu portfeļus, emuārus, galvenās lapas un pat mazus / vidēja lieluma tiešsaistes veikalus. Platforma izceļas no pūļa ar izcilu vienkāršību, intuitīvu raksturu un ērtībām visām lietotāju kategorijām.

uKit funkcijas

Sākot lietot uKit, jūs varat nepamanīt tā intuitīvo saskarni, kurai ir vienkārša navigācija un ērtības. Šī ir viena no funkcijām, kas vietņu veidotāju padara par labāko izvēli iesācējiem, kuriem vajadzīgs laiks sistēmas apguvei. Papildus uzņēmējdarbībai raksturīgām funkcijām vietņu veidotājs piedāvā vairākus logrīkus personīgām vietnēm (SlideShare, LiveChat, Atzvans, MailChimp, Instagram Feed un Google Maps, lai pieminētu dažus).

uKit logrīki

uKit nāk ar pienācīgu e-komercijas opciju, kas ļauj veidot mazus un vidējus interneta veikalus, vai nu savienojot e-komercijas logrīku, vai arī integrējot Ecwid spraudni. Vietnes veidotājs ļauj arī piešķirt pagaidu tīmekļa vietnes pārvaldības tiesības citiem jūsu tīmekļa dizaina komandas locekļiem. Tiesību īpašnieks varēs rediģēt un pielāgot projektu, savukārt īpašnieks kontrolēs procesu. Tas nodrošina produktīvāku sadarbību un vietņu izstrādes procedūras lielāku efektivitāti.

Logrīks uKit Ecwid

Vēl viens vietņu veidotāja izceltais elements ir tā AmoCRM integrācija. Šī funkcija ļauj jums sekot līdzi sava biznesa attīstībai, pārdošanas pieaugumam, klientu / darījumu uzskaitei utt. Tas īpaši noderēs tiešsaistes veikalu īpašniekiem. Visbeidzot, vietņu veidotājs nodrošina visaugstāko drošību visiem ar to uzsāktajiem projektiem. Tas ļauj absolūti bez maksas savienot SSL sertifikātu ar jūsu domēnu. Tas ir obligāti visām vietnēm, kas pieņem maksājumus tiešsaistē un nodarbojas ar klientu konfidenciālo informāciju.

uKit modeļi
uKit bezmaksas veidnes

Arī uKit veidņu kolekcija ir uzmanības vērta. Šeit ir 380+ motīvi, kas ir bezmaksas un atsaucīgi. Veidņu pielāgošana neaizņem daudz laika arī tāpēc, ka plašais funkciju komplekts un intuitīvā rīkjosla ir sistēmas piedāvātā. Veidnes ir pieejamas daudzās nišām raksturīgās kategorijās, lai vienkāršotu izvēli. Šeit ir iespējams izvēlēties tukšu veidni, lai no jauna izveidotu personalizētu vietni. uKit ļauj mainīt veidnes jebkurā tīmekļa izstrādes procesa posmā, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

uKit izmaksas

uKit cenu politika ir pārsteidzoši pieejama visiem. Tas ir iespaidīgi, ņemot vērā sākotnējo pakalpojuma orientāciju uz uzņēmējiem. 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija ļauj pārbaudīt visas pakalpojuma iespējas. Apmaksātajos plānos uKit ļauj jums izvēlēties no šādiem abonēšanas veidiem:

 • Minimāls (USD 4 mēnesī) – pielāgots domēna vārda savienojums, neierobežota vietas diskā un lappuses numurs, vietņu dublējuma izveidošana, vairāk nekā 200 profesionālu veidņu, SMS paziņojumi, diennakts atbalsts;
 • Pamata (USD 8 mēnesī) – jaudīgi statistikas izsekošanas rīki, bez autortiesību zīmēm, premium dizainparaugiem, Google Analytics, tiešsaistes tērzēšanas atbalsts;
 • e-komercija (USD 9,60 mēnesī) – integrēti e-komercijas rīki, iepirkumu groza iestatījumi, tiešsaistes maksājumu pieņemšana, apmaksas / nosūtīšanas iespējas, valūtas izvēle;
 • Pro (USD 12 mēnesī) – e-komercijas funkcionalitāte, pielāgota krāsu shēma, pielāgota koda integrācija utt.

uKit ļauj ievērojami ietaupīt, jauninot savus apmaksātos plānus. Jo ilgāks abonēšanas ilgums – jo vairāk budžeta var ietaupīt. Parasti ir iespējams apmaksāt 3, 6, 12 vai 24 mēnešus ar vienu maksājumu.

Kopsavilkums

Ja jums ir ideja atvērt personīgu vietni, bet saprotat, ka jums trūkst projektēšanas iemaņu, lai to izdarītu, tad uKit noteikti ir vērts izmēģināt. Vietņu veidotājs ir ērti lietojams, un tas ir ļoti pieņemams visiem. Bagātīgais adaptīvo veidņu sortiments, modernie dizaina pielāgošanas rīki un regulāri atjauninātie funkciju komplekti padara sistēmu par pienācīgu tīmekļa veidošanas nišas pārstāvi..

Izmēģiniet uKit bez maksas

SITE123 – daudzfunkcionāls rīks personiskās vietnes izveidošanai no nulles

SITE123 - daudzfunkcionāls rīks personiskās vietnes izveidošanai no nulles

Produkta nosaukums:SITE123
Oficiālā mājas lapa:vietne123.com
Sarežģītība:Vienkārši
Bezmaksas plāns:Neierobežots
Premium plāns:sākot no USD 10,80 mēnesī
Dibināta:2015. gads
Galvenā mītne:Izraēla
Izmēģiniet to bez maksas

SITE123 – tas ir viss vienā rīks, lai no jauna izveidotu personīgo vietni. Vietņu veidotājs, kas piegādāts ar ērto WYSIWYG redaktoru, ir bezmaksas visiem lietotājiem. Tā integrētais funkciju komplekts un opcijas ļauj bez grūtībām un ērti sākt dažādu veidu projektus. Sistēma nodrošina intuitīvu un ērtu tīmekļa veidošanas procesu, vienkāršu navigāciju un rīku pārpilnību, kas ļauj iesācējiem un tīmekļa dizaina speciālistiem pabeigt dažādas sarežģītības pakāpes projektus. Vietne SITE123 labi darbojas portfeļu, emuāru, galveno lapu, kā arī cita veida personīgo un biznesa vietņu izstrādē..

SITE123 funkcijas

Šeit darbojas intuitīvs vietnes redaktors, kas novērš nepieciešamību apgūt kodēšanas pamatus. Vietnes veidotājam ir arī pienācīgs e-komercijas dzinējs, kas ļauj atvērt jauku tiešsaistes veikalu ar lielisku funkcionalitāti. Lai to izdarītu, jums vajadzētu izveidot un pārvaldīt produktu sarakstus, noformēt un modificēt izstādes logu, lai tas iegūtu pievilcīgu izskatu, pielāgot maksājuma un piegādes parametrus utt..

SITE123 redaktors

Lietotājiem, kuri vēlas padarīt savas tīmekļa vietnes pieejamas vairākās valodās, vietne SITE123 piedāvā daudzvalodu atbalstu. Izmantojot šo rīku, jūs varat izveidojiet vairākas savas vietnes valodu versijas atkarībā no izvirzītajiem mērķiem. SITE123 ir pazīstama arī ar uzlabotajiem SEO rīkiem, bezmaksas mitināšanu un domēnu reģistrēšanu, kvalitatīvu emuāru veidošanas motoru, integrētiem logotipu rīkiem, pielāgotu veidlapu veidotāju, e-pasta kontiem un citām noderīgām funkcijām.

Vietne123 veikals

Vietne SITE123 ļauj iestatīt piekļuves tiesības vietnēm atkarībā no jūsu un tīmekļa dizaina vajadzībām. Tas ir īpaši svarīgi lietotājiem, kuri strādā komandās. Vietnes veidotājs papildus ļauj jūsu vietnes domēna nosaukumam savienot bezmaksas SSL sertifikātu, lai uzlabotu tā drošību un lietotāju datu konfidencialitāti. Strādājot ar platformu, jūs varat piekļūt tās bagātīgajam App Market, kas nāk ar vairākiem paplašinājumiem, logrīkiem un papildinājumiem (Analytics rīki, sociālie, norēķinu vārteja, tiešsaistes atbalsta tērzēšana, mārketinga rīki, veidlapas, rezervēšana, galerijas, tīmekļa pārziņa rīki, cenu veidošana, tiešsaistes veikals un populārs). Šo logrīku integrācija var ievērojami uzlabot jūsu vietnes veiktspēju un dizainu.

SITE123 modeļi
Vietnes123 veidnes

Vietnes veidotājam ir viena no labākajām adaptīvo veidņu kolekcijām. Tie ir pieejami vairākās kategorijās un tiek labi parādīti visās mobilajās un darbvirsmas ierīcēs. Veidnes ir bezmaksas, un jūs varat pielāgot izvēlēto motīvu, kā vēlaties. Tādējādi jūs varat pielāgot vispārīgos dizaina iestatījumus, integrēt logrīkus, multivides failus un sociālā konta pogas, atlasīt un augšupielādēt daudzpusīgus tīmekļa lapu elementus utt..

Vietnes SITE123 izmaksas

Vietņu veidotāja cenu politika ir mērena un elastīga. Ir iespējams izmantot bezmaksas plānu, lai redzētu, ko sistēma piedāvā. Tomēr, lai izveidotu pilnvērtīgas vietnes, jums vajadzētu izvēlēties starp četriem maksas abonementiem. Tie ietver:

 • Pamata (10,80 USD / mēn) – 10 GB diska vietas, bezmaksas domēna vārda savienojums, 5 GB joslas platuma;
 • Advanced (USD 16,80 mēnesī) – 30 GB diska vietas, 15 GB joslas platuma, iespēja mēnesī pārdot līdz 50 izstrādājumiem;
 • Profesionāls (USD 22,80 mēnesī) – 90 GB diska vietas, 45 GB joslas platuma, 500 produktu pārdošana mēnesī;
 • Zelts (28,80 USD / mēn) – 270 GB diska vietas, 135 GB joslas platuma, neierobežots produktu klāsts.

Neatkarīgi no tā, kādu plānu jūs galu galā izmantosit, tas ļaus jums izveidot neierobežotu skaitu vietņu vienā kontā.

Kopsavilkums

SITE123 ir pienācīgs vietņu veidotājs personīgai lietošanai. Tas ļauj izveidot jaukas vietnes par pieņemamām cenām. Sistēmai ir daudzvalodu atbalsts un e-komercijas dzinējs, kas paplašina jūsu tīmekļa dizaina iespējas un dod radošu brīvību. Vietnes veidotājs patiešām ir to lietotāju uzmanības vērts, kuriem nepieciešama iespaidīga personīgā vietne par pieņemamām cenām.

Izmēģiniet vietni123 bez maksas

Squarespace – vienkāršs vietņu veidotājs iesācējiem

Squarespace - vienkāršs vietņu veidotājs iesācējiem

Produkta nosaukums:Kvadrāts
Oficiālā mājas lapa:squarespace.com
Sarežģītība:Vidēji
Bezmaksas plāns:14 dienu izmēģinājums
Premium plāns:Sākot no 29 USD / mēn
Dibināta:2012. gads
Galvenā mītne:ASV
Izmēģiniet to bez maksas

Squarespace – ir vienkāršs vietņu veidotājs iesācējiem, kam ir arī daudz ko piedāvāt tīmekļa dizaina plusiem. Platformai ir ērta lietošana, ērtības, elastība un salīdzināmas cenas. Tas ļauj ar pieņemamām izmaksām un bez koda rediģēšanas izveidot izskatīgas un pilnvērtīgas vietnes. Tie lietotāji, kuriem ir programmēšanas zināšanas, tomēr var tos izmantot, lai izveidotu jaudīgas vietnes ar beigu veiktspēju.

Laukuma laukuma funkcijas

Squarespace ir visaptverošs DIY vietņu veidotājs, kuru var izmantot burtiski visu veidu projektu sākšanai. Tajos ietilpst biznesa vietnes, portfeļi, galvenās lapas, emuāri un citi komerciāli / nekomerciāli tīmekļa projekti. Tas nāk ar integrētu WYSIWYG redaktoru, kas ļauj vienkārši un ātri izveidot tīmekļa vietni, taču ir arī iespēja strādāt sistēmas uzlabotajā stila redaktorā, lai izstrādātu kvalitatīvus un ar funkciju pilniem projektiem saistītus projektus..

Lappuses kvadrātu redaktors

Platforma ļauj izvēlēties un integrēt vairākus logrīkus, paplašinājumus un papildinājumus, kas var pievienot jūsu vietnes funkcionalitāti. Tās jaudīgie emuāru veidošanas un e-komercijas dzinēji ļauj sākt un efektīvi pārvaldīt tiešsaistes veikalus un emuārus, savukārt plašās sociālās integrācijas iespējas kopā ar modernu e-pasta mārketinga rīku ļauj efektīvi reklamēt jūsu jaunizveidoto projektu tīmeklī. Turklāt ir iespējams iegult Google Maps jūsu vietnes sadaļā Kontakti un izsekot vietnes statistikai, izmantojot Google Analytics integrāciju. Squarespace arī izceļas no pūļa ar tā raksturīgajām izmaiņām, piemēram, Acuity Scheduling tool, Logo Maker, Unfold Storytelling funkcija un uzlabotajām attēlu rediģēšanas iespējām.

Laukuma laukuma logotipu veidotājs
Kvadrātveida telpas dizains

Laukums galvenokārt koncentrējas uz tā veidņu kvalitāti, nevis uz to daudzumu. Pašlaik vietņu veidotājam ir aptuveni 40 tēmas, kas ir absolūti atsaucīgas, pielāgojamas un profesionālas. Šie dizainparaugi tomēr ir piemēroti dažādām nišām un nozarēm, tostarp emuāriem, fotogrāfijai, digitālajiem veikaliem, portfeļiem, kafejnīcām un restorāniem, vietējam biznesam, pasākumiem, mūziķiem un grupām, sabiedrībai un bezpeļņas organizācijām, personīgajiem, nekustamajiem īpašumiem, kāzām un citur. Pateicoties titullapu veidotājam, ir iespējams noformēt pievilcīgu un personalizētu jūsu vietnes titullapu, aizpildot to ar satura blokiem, rediģējot dizaina elementus, pievienojot tekstus, integrējot multivides failus utt. Šeit ir iespējotas arī HTML / CSS rediģēšanas iespējas..

Kvadrātveida telpas veidnes
Kvadrāta izmaksas

Vietnes veidotājs par piemaksu plāniem iekasē mērenas cenas. Sistēma nepiedāvā pilnīgi bezmaksas plānu, taču ir iespēja pārbaudīt tās funkcionalitāti 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma laikā. Runājot par jaunināšanu uz maksas abonementiem, apsveriet iespēju izmantot vienu no šiem plāniem:

 • Personīgais (USD 12 mēnesī) – maksa par darījumu 3% apmērā, 20 mājas lapas, bezmaksas pielāgota domēna savienojums;
 • Bizness (18 USD mēnesī) – 2% maksa par pārdošanas darījumu, neierobežots Web lapu skaits, AdWords kredīts;
 • Pamata (26 USD / mēn) – neierobežots produkta numurs, joslas platums un diska vieta, integrēta grāmatvedības funkcija;
 • Advanced (40 USD mēnesī) – etiķešu drukāšana, pamesta kases automātiska atkopšana, reālā laika pārvadātāju nosūtīšana utt.

Visi Squarespace premium plāni nāk ar bezmaksas domēna vārdu un mitināšanu. Tāpat sistēmā ir iespējams iecelt savu vietnes domēnu, ja jums tāds ir un vēlaties to turpināt izmantot.

Izmēģiniet Squarespace bez maksas

Mobirise – bezmaksas vietņu izstrādes programmatūra

Mobirise - bezmaksas vietņu izstrādes programmatūra

Produkta nosaukums:Mobirise
Oficiālā mājas lapa:mobirise.com
Sarežģītība:Vidēji
Bezmaksas plāns:Neierobežots
Premium plāns:sākot no 149 USD
Dibināta:2015. gads
Galvenā mītne:Eiropas Savienība
Izmēģiniet to bez maksas

Mobirise – ir vienkāršs bezmaksas vietņu izstrādes programmatūra, kas prasa lejupielādi un instalēšanu pirms pāriet uz tīmekļa dizaina procesu. Sākotnēji platforma tika izveidota, ņemot vērā iesācēju vajadzības, un tāpēc tai ir pieejams plašs ērtu rīku un funkciju klāsts, kuras viņi var viegli apgūt un izmantot. Izmantojot Mobirise, jūs varat sākt gandrīz jebkuru projektu, neatkarīgi no tā, vai tā ir biznesa vietne, reklāmas vietne, galvenā lapa, emuārs vai portfelis. Šis ir līdz šim viens no vienkāršākajiem un intuitīvākajiem bezsaistes vietņu veidotājiem, ko tur varat uzzināt.

Mobirise funkcijas

Vietnes veidotājs pieļauj plašas integrācijas iespējas. Strādājot pie savas vietnes izstrādes, jūs varat izvēlēties un savienot vairākus paplašinājumus – tos, kurus nodrošina sistēma, un tos, kurus varat atrast trešo personu pakalpojumos. Daži no tiem ir Twitter plūsma, Soundcloud, Lazy Load, ikonas, PayPal saderīgi iepirkšanās ratiņi, slīdņi, Google Analytics utt. Turklāt vietņu veidotājam ir uzlabota AMP – paātrinātas mobilās lapas funkcija. Tas veicina labāku veiktspēju un SEO optimizāciju mobilajām vietnēm, kas palaistas kopā ar sistēmu, kā arī to, kā tās izskatās mobilajās ierīcēs.

Mobirise WYSIWYG redaktors

Vietnes, kas izveidotas, izmantojot Mobirise, ir saderīgas ar GDPR, kas nozīmē, ka tās pārlūkojot, tās izskatās cienījamas un drošas visiem lietotājiem. Funkcija ir jāiespējo, lai izveidotu projektu un pēc tam pielāgotu atbilstošo GDPR atbilstības bloku, aizpildot nepieciešamos laukus.

Mobirise modeļi
Mobirise tēmas

Vietnes veidotājs ļauj paust savu radošo brīvību, dizaina izstrādē izmantojot vairākus satura blokus. Jūs varat personīgi atlasīt un integrēt desmitiem šādu bloku, kas sistēmā ir pieejami. Šos blokus var vēl pielāgot un sakārtot tīmekļa lapā, lai izveidotu tā struktūru un izkārtojumu, kas vislabāk atbilst jūsu projekta veidam. Spēcīgā koda redaktora dēļ pieredzējušie kodētāji un tīmekļa dizaineri var pielāgot motīvus, integrējot jaunas funkcijas un elementus. Tomēr ņemiet vērā, ka koda redaktors netiek nodrošināts pēc noklusējuma, un tas ir jāizvēlas un pēc tam jāintegrē kā apmaksāts paplašinājums.

Mobirise izmaksas

Vietnes veidotājs jebkuram lietotājam ir absolūti bezmaksas. Lai sāktu komerciālu / nekomerciālu vietni, to var lejupielādēt un instalēt, par to neko nemaksājot. Tomēr sistēma ļauj integrēt trešo pušu paplašinājumus, spraudņus un veidnes, lai veicinātu jūsu vietnes funkcionalitāti un ekskluzīvo dizainu. Šeit ir daži Mobirise apmaksātu spraudņu / paplašinājumu izmaksu paraugi: Kodu redaktors (69 USD), Universāls komplekts (129 USD), WOW slīdnis (29 USD), PayPal iepirkumu grozs (29 USD), Ikonas (19 USD) utt. Neaizmirstiet par mitināšanu un domēna vārdu, kas jums jāiegādājas tur.

Izmēģiniet Mobirise bez maksas

Tīkla ziņu veidotājs – personīgās vietnes veidotājs, bezpeļņas organizācija

Tīkla ziņu veidotājs - personīgās vietnes veidotājs, bezpeļņas organizācija

Produkta nosaukums:Tērzēšanas veidotājs (XPRS)
Oficiālā mājas lapa:imcreator.com
Sarežģītība:Ļoti viegli
Bezmaksas plāns:Neierobežots
Premium plāns:sākot no USD 8 mēnesī
Dibināta:2011. gads
Galvenā mītne:ASV
Izmēģiniet to bez maksas

IM Creator – ir personīgs vietņu veidotājs, kas ir bez maksas bezpeļņas organizācija. Sākotnējā piemērošanas sfēra ietver personisko un biznesa vietņu izveidi. Tomēr sistēmu var izmantot, lai atvērtu tīmekļa vietnes radošajiem, studentiem un bezpeļņas organizācijām. Šīm lietotāju kategorijām ir vairāki piedāvājumi un priekšrocības.

Tērzēšanas veidotāju funkcijas

Tas, kas padara IM Creator par cienīgu risinājumu, ir emuāru veidošanas un e-komercijas dzinēji. Sistēma ļauj veidot tiešsaistes veikalus un emuārus atkarībā no jūsu vietnes veida. Lai pārvaldītu vietnes, varat pievienot un rediģēt ziņas, pēc nepieciešamības tās plānot un iespējot komentēšanas funkciju, lai uzturētu kontaktus ar vietnes apmeklētājiem.

Tērzēšanas veidotāju funkcijas

IM Creator tīmekļa dizaina process nozīmē Polydoms tehnoloģijas izmantošanu. Tas ir satura bloku – svītras – atlase un izvietojums, kas palīdz jums izveidot vietnes struktūru. Tas padara tīmekļa izstrādes procesu vieglu un ātru.

IM veidotāju modeļi
Tērzēšanas veidotāju veidnes

Arī IM Creator dizaina kolekcija ir diezgan plaša. Ir vairākas nišai specifiskas veidnes, kas ir bezmaksas un atsaucīgas. Jūs varat izvēlēties veidni un to pielāgot, izmantojot pakalpojumu komplektācijā pieejamo pakalpojumu. IM Creator veidnēm ir mūsdienīgs izskats. Sistēma ļauj tos priekšskatīt pirms izvēles izdarīšanas, kas procedūru padara vēl ērtāku nepieredzējušiem lietotājiem.

IM radītāja izmaksas

Runājot par cenu, IM Creator sākotnēji sevi pozicionē kā bezmaksas vietņu veidotāju. Tas tā ir, jo sistēma ir absolūti bezmaksas reklāmdevējiem, nekomerciālām organizācijām, studentiem, kā arī lietotājiem, kuriem ir vajadzīgas kvalitatīvas personiskās vietnes. Apmaksātie abonementi ir šādi:

 • Gada licence (USD 8 mēnesī) – viens domēna vārds, e-komercijas dzinējs, premium tehnoloģiju atbalsts, viena vietne, neierobežota vieta diskā un joslas platums, nozīmē vienreizēju ikgadēju maksājumu, kas ir USD 96 mēnesī;
 • Divgadu licence (USD 11 mēnesī) – viens domēna vārds, viena vietne, e-komercijas dzinējs, premium tehnoloģiju atbalsts, neierobežota diska vietas ietilpība un joslas platums, nozīmē vienreizēju pusgada maksājumu, kas sastāda 66 USD par 6 mēnešiem;
 • SSL aizsargāts (USD 21 mēnesī) – iepriekš uzskaitītās funkcijas, kā arī SSL sertifikāta savienojums ar izvēlēto domēna vārdu.

Tiem lietotājiem, kuri plāno izmantot sistēmas funkcionalitāti individuāliem vietņu izstrādes mērķiem, IM Creator piedāvā iespēju izvēlēties no trim White Label plāniem. To izmaksas ir attiecīgi USD 350, USD 2500 un USD 25000 gadā, pamatojoties uz sniegto integrēto funkcionalitāti, pakalpojumiem, rīkiem, opcijām un noteikumiem.

Kopsavilkums

IM Creator ir vietņu veidotājs, kuras izmantošana ļauj bez maksas izvietot kvalitatīvu un vizuāli pievilcīgu vietni. Sistēmai ir uzlaboti rīki, reaģējošas veidnes, un tā ir bezmaksas arī daudziem lietotājiem, kuri neplāno pelnīt ar savām vietnēm. Šī ir piemērota izvēle, ar kuru jūs būsit apmierināts.

Izmēģiniet IM Creator bez maksas

Kā izveidot personīgu vietni, izmantojot vietņu veidotāju?

Pieņemsim, ka esat definējis, kuru vietņu veidotāju izmantot. Ko tālāk? Lai būtu pārliecināts par tīmekļa veidošanas procesa efektivitāti, jums jānoskaidro vietņu palaišanas darbību algoritms. Lai gan vietņu veidotāji atšķiras pēc to funkciju kopām un parametriem, vietņu izveidošanas procedūra ir gandrīz vienāda ar jebkuru jūsu izvēlētu pakalpojumu:

 1. Pierakstīties. Tāpat kā jebkurai citai programmai, jums vispirms tajā jāreģistrējas. Tas ir ātrs un vienkāršs lielākajā daļā pakalpojumu. Lai reģistrētos pakalpojumam, jums ir jānorāda savs e-pasts, pieteikumvārds un parole.

 2. Atlasiet veidni. Parasti tēmas iedalās nišu kategorijās, pamatojoties uz nišām, kurām tās pieder. Vienkārši piekļūstiet vajadzīgajai kategorijai un atlasiet veidni, kas atbilst jūsu vajadzībām un, galvenokārt, atbilst jūsu nišas specializācijai. Ņemiet vērā, ka dažas veidnes ir pieejamas bez maksas, bet citas – par samaksu.

 3. Pielāgojiet veidni. Šī ir visatbildīgākā un laikietilpīgākā jebkura tīmekļa dizaina procesa daļa. Lielākā daļa vietņu veidotāju piedāvā plašas rīku kolekcijas, kuras varat izmantot, lai pielāgotu dizainu. Ko jūs varat darīt, ir pielāgot fona un izkārtojuma iestatījumus, izvēlēties piemērotu krāsu paleti, fontus, stilus, ikonas un citus vietnē pieejamos elementus..

 4. Augšupielādēt saturu. Pats par sevi saprotams, ka “saturs ir karalis”. Vietnei augšupielādētās informācijas kvalitātei un apjomam būs nopietna ietekme uz lietotāju piesaisti. Pārliecinieties, ka augšupielādētais saturs ir interesants un daudzpusīgs. Pievienojiet informatīvus un ar nišu saistītus rakstus, integrējiet multivides failus, izveidojiet attēlu galerijas, slaidrādes vai aptaujas.

  Augšupielādējamā satura veidi ir atkarīgi no izveidotā projekta. Piemēram, ja tas ir portfolio, pievienojiet savus darbus, lai tos parādītu. Ja šī ir ar hobiju saistīta vietne, sniedziet pietiekami daudz informācijas, lai lietotāji varētu iesaistīties šī jautājuma risināšanā. Pievienojiet sociālo mediju kontu saites, klientu atsauksmes, kontaktinformāciju, pārskatus utt.

 5. Izvēlieties domēna vārdu. Domēna vārdam nevajadzētu būt pārāk garš vai sarežģīts. Pretējā gadījumā lietotājiem būs grūti to iegaumēt. Padariet to kodolīgu, neaizmirstamu un informatīvu – domēns ir jāsaista ar jūsu vietnes tēmu. Ņemiet vērā, ka daudzi vietņu veidotāji piedāvā bezmaksas mitināšanu un domēna vārdu. Tas bieži ir atkarīgs no izvēlētā plāna.

 6. Iestatiet SEO parametrus. Informācijas panelī sasniedziet īpašu vietnes sadaļu, lai iestatītu vai mainītu galvenos SEO parametrus, ieskaitot meta tagus, nosaukumus, atslēgvārdus, aprakstus, attēlu alternatīvos tagus utt. Pārbaudiet, vai visi vietrāži URL ir draudzīgi cilvēkiem. Šis ir viens no vissvarīgākie faktori kas ietekmē SEO.

 7. Publicējiet vietni. Visbeidzot, jūs varat padarīt savu vietni pieejamu mērķauditorijai. Publicēšanas process ilgst dažas sekundes. Izbaudi rezultātu!

Kā izveidot personīgu vietni ar CMS?

Personīgās vietnes izveidošana, izmantojot CMS, ir nedaudz sarežģītāka un laikietilpīgāka nekā vietņu veidotāju pabeigtā versija. Tas izskaidrojams ar to, ka CMS ir vajadzīgas lielākas zināšanas par kodēšanu, un vietņu pielāgošana ar tām prasa vairāk laika. Viņi praktizē mazliet atšķirīgu pieeju visam tīmekļa veidošanas procesam. Ja jūs nolemjat izveidot vietni ar CMS, ņemiet vērā šādus soļus:

 1. Atlasiet Hostings. CMS nepiedāvā integrētu mitināšanu. Tev vajag atrodiet uzticamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju pirms sākat strādāt savā vietnē. Pārbaudiet pakalpojuma ticamību, cenu plānus un to piedāvātās funkcijas.
 2. Izvēlieties domēna vārdu. Tāpat kā jums nav iespējas izvēlēties mitināšanu, jūs nevarēsit iegūt domēna vārdu no CMS, ar kuru strādāsit. Padariet to iepriekš, lai pēc tam netērētu laiku. Pārliecinieties, ka sekojat standarta domēna izvēles noteikumi lai iegūtu neaizmirstamu un kvalitatīvu domēna vārdu.
 3. Instalējiet CMS. Ja CMS, kuru plānojat izmantot, nav balstīta uz tīmekli, jums būs nepieciešams laiks, lai to lejupielādētu un instalētu. Tas neaizņems daudz pūļu un laika, taču jums joprojām ir jāņem vērā šī nianse.
 4. Izvēlieties un instalējiet spraudņus. Lielākajai daļai CMS nav pievienots viss spraudņu komplekts. Viņiem ir standarta integrēti spraudņi, lai nodrošinātu pamata funkcionalitāti. Jums būs jāizvēlas un jāinstalē izvēlētie spraudņi. Viņi var būt bez maksas un apmaksāti. Pārlūkojiet tos, kurus uzskatāt par svarīgiem savas vietnes tēmai, un pārliecinieties, vai tie ir droši un kvalitatīvi.
 5. Izveidojiet vietni. Pēc vajadzīgo spraudņu instalēšanas varat sākt strādāt pie savas personīgās vietnes izstrādes. Atlasiet veidni (tā var būt arī bezmaksas un apmaksāta) un izvēlieties nepieciešamos rīkus, lai viņiem piešķirtu vajadzīgo dizainu. Jūs varat meklēt CMS veidnes, taču pārliecinieties, vai tās ir izstrādājuši profesionāli un uzticami tīmekļa dizaineri. Ir patiešām jēga maksāt par kvalitatīvu tēmu, kas neapdraudēs jūsu vietni.
 6. Augšupielādēt saturu. Kad esat izvēlējies veidni, ir pēdējais laiks augšupielādēt saturu. Tas ir atkarīgs no jūsu izvirzītajiem mērķiem un nepieciešamās vietnes veida. Atlasiet un pievienojiet ziņas, videoklipus, sociālā tīkla kontus, multivides failus un citus elementus, kas uzlabos jūsu vietnes reitingu.
 7. Pielāgojiet SEO parametrus. Tiklīdz esat pabeidzis vietnes rediģēšanu, pielāgojiet SEO parametrus. CMS informācijas panelī sasniedziet īpašu vietnes sadaļu vai instalējiet SEO spraudni un pārlūkojiet pieejamās iespējas.
 8. Publicēt vietni. Tīmekļa vietnes izveidošanas procesa pēdējais solis acīmredzami ir tās publicēšana. Tas ir viegli un ātri. Vienkārši iespējojiet pogu “Publicēt” un novērojiet rezultātu!

Kā izvēlēties pakalpojumu personīgās vietnes izveidošanai no nulles?

Tur ir vairāki faktori, kas jums būtu jāņem vērā, izvēloties labāko pakalpojumu personīgas vietnes izveidošanai. Tas ir atkarīgs no pieredzes līmeņa, pieejamā budžeta, mērķiem un centieniem. Tajā pašā laikā pastāv vispārīgas funkcijas, kas ir obligātas jebkuram pakalpojumam, kuru meklēsit. Lai nodrošinātu tīmekļa veidošanas procesa maksimālu drošību un efektivitāti, platformai vajadzētu būt šādai:

 • Lietošanas ērtums;
 • Drošība;
 • Draudzīgums lietotājam;
 • Ātrs tīmekļa izstrādes laiks;
 • Kvalitāte;
 • Funkcionalitāte;
 • Plaša veidņu izvēle;
 • Ērtības;
 • Spēcīgas dizaina pielāgošanas iespējas;
 • Pieejama cenu politika.

Vai pakalpojums, kuru plānojat izmantot, atbilst šīm prasībām un izskatās profesionāls? Tad jūs varat sākt to pārbaudīt, lai pārliecinātos, ka tas tiešām atbilst jūsu vajadzībām.

Vietņu veidotāju plusi un mīnusi

Vietņu veidotāji ir īpaši izstrādāti lietotājiem ar atšķirīgām prasmēm un zināšanām. Lielākā daļa no tām parasti ir elastīgas un ērtas, taču katram pakalpojumam joprojām ir savas īpašās īpašības, kas jums jāzina. Šie ir vietņu veidotāju galvenie nopelni:

 • Vienkāršība un ērtība. Tīmekļa vietņu veidotājiem ir ārkārtīgi ērta lietošana. Tas padara tos par gudru izvēli lietotājiem ar mazām web dizaina iemaņām vai bez tām. Tie lielākoties nāk ar WYSIWYG redaktoriem un vilkšanas un nomešanas funkcijām, kas vienkāršo visu vietnes izveidošanas procesu, padarot to intuitīvu un saistošu. Tas ļauj izveidot pienācīgu un pilnvērtīgu vietni tikai dažu stundu laikā.
 • Veidnes atlase. Šīs sistēmas piedāvā bagātīgas iepriekš izstrādātu veidņu kolekcijas, kuras bieži tiek iedalītas kategorijās, pamatojoties uz nišas specializāciju. Veidnes ir optimizētas mobilajām ierīcēm, lai vietnes būtu labi redzamas visu veidu galddatoros un mobilajās ierīcēs.
 • Vizuālā dizaina pielāgošana. Vietņu veidotāji piedāvā ne tikai vairākas veidnes, bet arī jaudīgus vizuālā dizaina pielāgošanas rīkus, kas viņiem nodrošina vajadzīgo pievilcību un veiktspēju.
 • Pieejama cenu politika. Vietņu veidotāji salīdzinājumā ar citiem tīmekļa dizaina risinājumiem ir patiešām lēti. Viņiem bieži ir bezmaksas izmēģinājumi vai pat bezmaksas plāni, lai lietotāji varētu pārbaudīt savas funkcijas. Apmaksāti plāni ir daudzpusīgi, un tiem ir dažādi parametri un funkcijas, lai pielāgotos dažādām lietotāju prasībām un budžetiem.

Neatkarīgi no priekšrocībām, vietņu veidotājiem ir arī virkne trūkumu. Daži no tiem ir šādi:

 • Nepietiekama funkcionalitāte. Daudziem vietņu veidotājiem trūkst funkciju, kas ir obligātas, lai sāktu liela mēroga projektus. Nesteidzieties, lai izpētītu visu sistēmas funkciju kopumu, lai pārliecinātos, ka tā atbilst jūsu vajadzībām;
 • Kodu rediģēšanas ierobežojumi. Fakts, ka vietņu veidotāji ir izveidoti galvenokārt iesācējiem, ļauj pieņemt, ka viņiem bieži trūkst koda rediģēšanas iespēju. Iesācējiem tā nav problēma, savukārt tīmekļa pārziņiem šī funkcija var šķist trūkums, meklējot plašas koda rediģēšanas iespējas;
 • Vietņu migrācijas opcijas nav pieejamas. Ja plānojat izveidot projektu ar vietņu veidotāju, jums vajadzētu saprast, ka jūs to nevarēsit pārsūtīt uz citu pakalpojumu. Kaut arī dažas sistēmas ļauj migrēt no vienas platformas uz otru, process var būt nopietns izaicinājums.

Plusi un mīnusi CMS

Satura pārvaldības sistēmām ir arī savas priekšrocības un trūkumi, kas lietotājiem jāzina, veicot izvēli. Katrai sistēmai ir savi specifiskie mīnusi un plusi, taču ir arī vispārīgas iezīmes, kas raksturīgas visām CMS. Daži no ieguvumiem ir:

 • Plaša funkcionalitāte. CMS parasti ir jaudīgas sistēmas, kurām ir plašs funkciju klāsts, kas vajadzīgs, lai atvērtu un pārvaldītu pienācīgu vietni.
 • Iespaidīgas pielāgošanas iespējas. CMS nodrošina iespaidīgas dizaina pielāgošanas iespējas. Tas nozīmē papildu spraudņu un veidņu integrāciju, kā arī vairākus dizaina pielāgošanas rīkus, kas nepieciešami, lai vietnei nodrošinātu pienācīgu funkcionalitāti.
 • Ātrs un efektīvs tīmekļa dizaina process. Personīgas vietnes palaišana, izmantojot CMS, neaizņem daudz laika, it īpaši, ja jūs zināt, kā izmantot pakalpojuma jaudīgo funkciju komplektu. Pat tie lietotāji, kuriem nav pieredzes tīmekļa veidošanā, izpildīs uzdevumu vairāku dienu laikā, integrējot bezmaksas un maksas rīkus, spraudņus, moduļus un veidnes.
 • Elastīgas likmes. Lielākā daļa atvērtā koda CMS ir absolūti bezmaksas. Tas nozīmē, ka jūs varat tos lejupielādēt un instalēt bez maksas. Tomēr, lai iegūtu uzlabotu funkcionalitāti, jums jābūt gatavam veikt ieguldījumus maksas papildinājumos, spraudņos, veidnēs un paplašinājumos. Tiek apmaksāti arī mitināšana un domēna vārdi, jo vairums sistēmu nepiedāvā integrētas iespējas.

Tāpat kā vietņu veidotājiem, arī CMS ir vairāki trūkumi. Daži no tiem ir vērts pieminēt vispirms:

 • Programmēšanas prasmju nepieciešamība. Ja vēlaties sākt un pārvaldīt jaudīgu projektu, izmantojot CMS, jums neiztiks, ja jums nebūs vismaz minimālu zināšanu par programmēšanu. Tie ir nepieciešami, lai rediģētu vietņu kodus, pielāgotu jūsu projekta dizainu, integrētu papildu rīkus un spraudņus, atjauninātu saturu un pārvaldītu vietnes dizainu..
 • Drošības jautājumi. Ar CMS atvērto vietņu drošība var būt apdraudēta, jo ir jāinstalē papildu spraudņi un veidnes. Tā kā tos bieži izstrādā trešo pušu lietotāji, tiem var būt pievienoti ļaunprātīgi kodi, kas galu galā rada briesmas visai vietnei.

Grunts līnija

Personīgas tīmekļa vietnes veidošanā lietotāji var saskarties ar vairākām problēmām. Tie galvenokārt attiecas uz pieejamajām tīmekļa veidošanas iespējām un rīkiem, kas nodrošina pienācīgu rezultātu. Šajā laikā izvēle starp vietņu veidotājiem un CMS kļūst tik sarežģīta. Abu veidu sistēmām ir daudz ko piedāvāt lietotājiem, un abas tās nodrošina pienācīgu rezultātu, ja zināt, kā izmantot platformu piedāvātās funkcijas un rīkus..

Tātad, kurš pakalpojuma veids vislabāk darbosies jūsu vietnē? Ja jūs kādreiz esat strādājis ar CMS vai jums ir pamata Web dizaina zināšanas, tad šo sistēmu izmantošana būs jauks risinājums. Pakalpojumi ir jaudīgi un pilnvērtīgi. Tas tikai garantē pienācīgu rezultātu. Tomēr esiet gatavs stāties pretī un pārvarēt problēmas, ar kurām jūs varat saskarties jebkurā tīmekļa dizaina procesa posmā.

Vai šis ir jūsu pirmais mēģinājums atvērt vietni? Vai varbūt jūs nevēlaties uztraukties par visiem šiem tīmekļa dizaina izaicinājumiem? Pēc tam vietņu veidotāja izmantošana ir lielisks risinājums. Šie pakalpojumi palīdz izveidot uzticamu klātbūtni tīmeklī. Tie ir ērti lietojami, ērti un intuitīvi ikvienam. Tās ir arī pieejamas un lietotājam draudzīgas. Vienkārši augšupielādējiet savu saturu, pielāgojiet nepieciešamos iestatījumus un izbaudiet rezultātu! Veiksmi!

Izveidojiet bezmaksas personisko vietni

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map