E-komercijas vietnes izveidošana no vietnes Scratch

E-komercijas vietnes izveidošana no vietnes Scratch


Neatkarīgi no tā, vai tikai plānojat sākt savu mazumtirdzniecības biznesu vai arī jums jau ir tāds, un vēlaties tam piešķirt papildu ekspozīciju tiešsaistē, ir pēdējais laiks izveidot e-komercijas vietni. Vizuāli pievilcīgs un funkcionāls tiešsaistes veikals ne tikai padarīs jūsu produktus un pakalpojumus pieejamus tīmeklī, bet arī palīdzēs izturēt konkurenci nišā un gūt peļņu.

Tiklīdz atvērsit interneta veikalu, jūs pamanīsit klientu bāzes un pārdošanas apjoma pieaugumu. Šie divi faktori ir savstarpēji saistīti, un jo labāka ir jūsu e-komercijas vietne, jo vairāk klientu atkal un atkal vēlas pirkt no jums..

Ja jūs neesat tīmekļa dizaina speciālists, jums nav daudz tīmekļa veidošanas iespēju, lai no jauna izveidotu e-komercijas vietni. Vispiemērotākie varianti ir CMS un vietņu veidotāji. Satura pārvaldības sistēmas (CMS) ir tīmekļa veidošanas programmas, kurās ir plašs rīku klāsts dažādu veidu vietņu, tostarp tiešsaistes veikalu, palaišanai un pārvaldīšanai.

Šie pakalpojumi mūsdienās ir diezgan populāri, jo tie ļauj izveidot funkcionālus, labi strukturētas un pievilcīgas vietnes kas piesaista lietotāju uzmanību un piedāvā plašu iespēju klāstu. CMS nodrošina ērtas satura publicēšanas un rediģēšanas funkcijas.

Tie arī nozīmē iespēju uzlabot vietnes veiktspēju, instalējot ar sistēmu saderīgus papildu spraudņus, taču tam var būt vajadzīgas īpašas prasmes un zināšanas par tīmekļa dizainu..

Kā no e-komercijas vietnes izveidot e-komercijas vietni:

 1. Shopify – labākā e-komercijas platforma vietnes izveidošanai no nulles
 2. Wix – vienkāršākais vietņu veidotājs, kas sāk pārdot tiešsaistē
 3. WooCommerce – WordPress e-komercijas spraudnis
 4. BigCommerce – pasaules vadošā mākoņa e-komercijas platforma
 5. OpenCart – bezmaksas (Atvērtais avots) Iepirkumu groza risinājums
 6. Magento – atvērtā koda e-komercijas platforma
 7. Volusion – e-komercijas vietņu veidotājs & Iepirkumu groza programmatūra
 8. 3dcart – lielisks rīks e-komercijas vietnes izveidošanai no nulles
 9. PrestaShop – atvērtā koda e-komercijas tīmekļa lietojumprogramma
 10. Drupal – e-komercijai gatavs atvērtā koda CMS

Shopify – labākā e-komercijas platforma vietnes izveidošanai no nulles

Shopify - labākā e-komercijas platforma vietnes izveidošanai no nulles

Produkta nosaukums:Shopify
Oficiālā mājas lapa:shopify.com
Sarežģītība:Vidēji
Bezmaksas plāns:14 dienu izmēģinājums
Premium plāns:sākot no USD 29 mēnesī
Dibināta:2004. gads
Galvenā mītne:Kanāda
Izmēģiniet to bez maksas

Shopify – ir labākais, atzītākais un cienījamākais e-komercijas platforma izveidot vietni no nulles. Programmatūras popularitāte katru gadu pieaug, un tas nav brīnums. Shopify nodrošina pārsteidzošu funkciju un rīku komplektu, kas ļauj pilnvērtīgi attīstīt projektus. Ja plānojat vadīt lielu tiešsaistes veikalu ar vairākām produktu kartēm un daudzpusīgām e-komercijas iespējām, šis pakalpojums noteikti atbildīs jūsu cerībām un prasībām.

Galvenās iezīmes

Programmatūra piedāvā plašu dizaina pielāgošanas rīku spektru, e-komercijas funkcijas un interneta veikalu pārvaldības iespējas, kas lietotājiem jāizveido ar projektiem pilnā skaitā. Sistēma lieliski darbojas visu veidu interneta veikalos, taču tā noteikti ir labākā izvēle lieliem lielveikaliem ar simtiem / tūkstošiem produktu, kas tiek piedāvāti pārdošanai. Tālāk ir uzskaitīti galvenie pakalpojuma akcents:

 • Tirdzniecības vieta (POS) programmatūra, kas ļauj pārdot produktus tiešsaistes un bezsaistes režīmā;
 • Daudzvalodu un daudzkanālu atbalsts;
 • Augstais beigas Paplašinātās realitātes līdzeklis;
 • Jaudīgas integrācijas un sinhronizācijas iespējas;
 • Uzlaboti interneta veikala, produktu un mārketinga pārvaldības rīki.

Plusi un mīnusi

Shopify nāk ar pārsteidzošu priekšrocību sarakstu, kas sistēmu izceļas no pūļa. Tā bagātīgā bezmaksas, atsaucīgo un pilnībā pielāgojamo veidņu kolekcija ļauj atlasīt un rediģēt jebkuru dizainu atbilstoši jūsu interneta veikala specializācijai..

Sistēma arī piešķir piekļuvi vairākām produktu / interneta veikalu pārvaldības funkcijām, kā arī mārketinga un reklāmas rīkiem. Tā ir pelnījusi arī īpašu uzmanību, pateicoties tās augstākās klases integrācijas un sinhronizācijas iespējām, uzlabotajiem drošības parametriem, krāpšanas apkarošanas rīkiem un citām funkcijām, kas ir obligātas jebkurai e-komercijas vietnei..

Papildus garajam priekšrocību sarakstam, Shopify ir arī daži trūkumi, kas var nedaudz mīlēt tā lietotājus. Tas galvenokārt attiecas uz sistēmas funkcionalitāti, jo tā ir nedaudz pārslogota ar e-komercijai raksturīgām funkcijām. Tas galu galā sarežģī vietņu izstrādes procesu un padara sistēmu par perfektu izvēli lielu projektu izveidošanai. Tādējādi, ja plānojat izveidot nelielu / vidēja lieluma tiešsaistes veikalu, labāk ir meklēt vienkāršāka alternatīva to ir vieglāk apgūt un strādāt.

Izmaksas

Shopify piedāvā vairākus plānus, lai apmierinātu visu abonentu vajadzības. Plānu izmaksas ir mērenas, savukārt integrēto funkciju komplekts var atbilst visām e-komercijas prasībām. Ir 14 dienu izmēģinājums, kas ļauj izmēģināt plānu funkcionalitāti, lai varētu izvēlēties to, kas jums visvairāk patīk. Shopify abonementi ir šādi:

 • Basic Shopify (USD 29 mēnesī) – emuāra savienojums, bezmaksas SSL sertifikāts, pamesta groza atkopšana, pārdošanas kanāli, manuāla pasūtījuma izveidošana, 2 personāla konti, krāpšanas analīze, Shopify POS lietotne;
 • Shopify (USD 79 mēnesī) – dāvanu kartes, profesionāli pārskati, 5 darbinieku konti, 1-5 veikalu vietas;
 • Advanced Shopify (USD 299 mēnesī) – uzlabots atskaišu veidotājs, reālā brīnuma pārvadātājs, 15 darbinieku konti, līdz 8 veikalu vietām.

Svarīgi ir tas, ka sistēma par operācijām, kas veiktas sistēmā, neiekasē maksu. Tomēr tas joprojām nozīmē maksu par kredītkartes darījumiem, kas veikti iepirkšanās laikā.

Izmēģiniet Shopify bez maksas

Wix – vienkāršākais vietņu veidotājs, lai sāktu pārdošanu tiešsaistē

Wix - vienkāršākais vietņu veidotājs, lai sāktu pārdošanu tiešsaistē

Produkta nosaukums:WIX
Oficiālā mājas lapa:wix.com
Sarežģītība:Ļoti viegli
Bezmaksas plāns:Neierobežots
Premium plāns:no USD 13 mēnesī
Dibināta:2006. gads
Galvenā mītne:Izraēla
Izmēģiniet to bez maksas

Wix – ir visvienkāršākais vietņu veidotājs, kas der visiem, kuri plāno sākt pārdot tiešsaistē bez grūtībām. Sistēma tiek izmantota dažāda veida projektu sākšanai. Interneta veikali nav izņēmums. Vietnes veidotājs piedāvā jaudīgu integrētu e-komercijas funkcionalitāti. Tas nāk ar atšķirīgu funkciju komplektu un modernu e-komercijas motoru, kas ļauj izveidot nelielu līdz vidēja lieluma tiešsaistes veikalu.

Galvenās iezīmes

Wix vietņu veidotājs pārsteidz savu abonentu ar savu augstākās klases funkcionalitāti un spēcīgo lietotāju uzmanību. Sistēmai ir integrētu funkciju komplekts, kas ļauj sākt, pārvaldīt, reklamēt un atjaunināt dažāda veida tiešsaistes veikalus. Tam nav nepieciešama izpratne par kodēšanu vai sākotnējs tīmekļa dizaina fons uzsākt projektus ar to. Apskatiet Wix funkciju kopu tūlīt:

 • Spēcīgs e-komercijas dzinējs;
 • Izvērstā Wix ADI (Mākslīgā dizaina intelekts) rīks un standarta redaktors visām lietotāju kategorijām;
 • Simtiem bezmaksas mobilajām ierīcēm 100% pielāgojamu dizainu;
 • Wix Ascend – ērta CRM sistēma;
 • Integrēts lietotņu tirgus ar vairākām e-komercijas lietotnēm.

Plusi un mīnusi

Wix sistēma nodrošina vienkāršu un efektīvu tiešsaistes veikalu pārvaldības procesu, ļaujot izveidot un pielāgot e-komercijas vietnes, izsekot pasūtījumu detaļām, pārvaldīt krājumu sarakstus, iestatīt detaļas par izstrādājumiem, nosūtīt paziņojumus klientiem utt. Lai uzlabotu produktu prezentāciju, Wix ļauj izveidot un pārvaldīt produktu galerijas ar pilna izmēra attēliem un detalizētiem aprakstiem. Visbeidzot, vietņu veidotājs nodrošina drošas norēķinu iespējas, rūpējoties par katra sistēmā veiktā darījuma uzticamību un drošību. Klientiem tiek piedāvāts izvēlēties viņiem ērtākās maksāšanas iespējas.

Runājot par trūkumiem, iesācēji var būt nedaudz neizpratnē, pirmo reizi lietojot sistēmu, jo tā ir pārslogota. Tas pats attiecas uz paplašinājumiem, kas pieejami App Market. Katalogā ir daudz no tiem, lai gan ne visi logrīki ievēro vajadzīgos kvalitātes standartus un ir jāuzlabo. Piemērota plāna izvēle var sagādāt problēmas arī iesācējam, jo ​​to piedāvā sistēma vairāki abonementi, no kuriem izvēlēties. Tādējādi vietņu veidotājam faktiski nav ievērojamu trūkumu, kas var ietekmēt vietnes izstrādes procesa rezultātu.

Izmaksas

Vietnes veidotājam ir bezmaksas plāns, kas darbojas uz neierobežotu laika intervālu un ļauj izpētīt pēc noklusējuma nodrošināto sistēmas funkcionalitāti. Tiklīdz jūs nolemjat pāriet uz web sgtre izstrādes procesu, jums tiks piedāvāti vairāki abonementi, no kuriem izvēlēties. Paskatieties uz viņiem tagad.

Standarta Wix plāni

 • Combo (USD 13 mēnesī) – personīgai lietošanai, bezmaksas reklāmas, bezmaksas domēna savienojums, bezmaksas mitināšana;
 • Neierobežots (USD 17 mēnesī) – ārštata darbiniekiem un uzņēmējiem neierobežots joslas platums, 10 GB atmiņas;
 • Pro (USD 22 mēnesī) – pilnīgai tiešsaistes zīmolu izveidošanai, iebūvēts Google Analytics, 2 stundas video uzglabāšanas vietas;
 • VIP (39 USD mēnesī) – VIP projektam, pirmās prioritātes atbalsts, profesionāls logotips utt.

Biznesa / e-komercijas plāni

 • Biznesa pamatne (USD 23 mēnesī) – tiešsaistes maksājumu pieņemšana;
 • Biznesa neierobežots (USD 27 mēnesī) – biznesa attīstības rīki, biznesa lietotnes uzņēmējiem, e-komercija;
 • Biznesa VIP (USD 49 mēnesī) – pilnīgs Wix Suite, neierobežots joslas platums un video glabāšanas vieta;
 • Uzņēmējdarbība (USD 500 mēnesī) – visaptverošs biznesa risinājums, kas nodrošina visaugstāko funkcionalitāti un maksimālo rīku daudzumu.

Vietņu veidotājs bieži piedāvā atlaides un īpašus piedāvājumus. Tas arī nodrošina 14 dienu naudas atdošanas garantiju, ja ir kaut kas, ko kāds lietotājs kādu iemeslu dēļ neapmierina.

Izmēģiniet Wix bez maksas

WooCommerce – e-komercijas spraudnis WordPress

WooCommerce - e-komercijas spraudnis WordPress

Produkta nosaukums:WooCommerce
Oficiālā mājas lapa:woocommerce.com
Sarežģītība:Virs vidējā
Bezmaksas plāns:Pilnīgi bez maksas
Premium plāns:Apmaksāti pagarinājumi
Dibināta:2011. gads
Galvenā mītne:Visā pasaulē
Izmēģiniet to bez maksas

WooCommerce – ir atvērtā koda iepirkumu groza spraudnis, kas tika izstrādāts tikai WordPress. To var bez maksas lejupielādēt un instalēt, taču, lai pārvaldītu WooCommerce tiešsaistes veikalu, jums būs jāmaksā par dažām funkcijām, ko tas piedāvā. Spraudnis nodrošina bagātīgu funkciju klāstu par pieņemamām cenām, kas padara to populāru starp lietotājiem. WooCommerce ļauj izveidot un palaist jaudīgas e-komercijas vietnes ar uzlabotu funkcionalitāti. Tomēr, lai to izdarītu efektīvi, var būt vajadzīgas dažas tīmekļa dizaina prasmes un zināšanas.

Galvenās iezīmes

WooCommerce darbojas labi maziem un vidējiem tiešsaistes veikaliem. Tas ir ļoti pielāgojams, un to var viegli integrēt jebkurā Vietne WordPress. Kad tas ir pievienots jūsu tiešsaistes veikalam, jūs redzēsit īsu, bet detalizētu vedni, kas palīdzēs jums efektīvi sākt darbu. Šeit ir WooCommerce funkciju saraksts:

 • Mobilam optimizēti pilnībā pielāgojami dizaini;
 • Uzlabota produktu piegāde;
 • Ģeogrāfiskās atrašanās vietas atbalsts;
 • Ērti produktu organizēšanas un krājumu pārvaldības rīki;
 • Vairākas izrakstīšanās iespējas un atlaides.

Plusi un mīnusi

Spraudnis piedāvā galveno funkciju kopu, ja lietotājs to no paša sākuma saņem bez maksas. Daži no tiem ietver mobilajām ierīcēm optimizētu dizainu, digitālo un fizisko produktu pārdošanas iespējas, ģeogrāfiskās atrašanās vietas atbalstu, ērtu produktu organizāciju un krājumu pārvaldību, meklētājprogrammu optimizāciju, iespēju izveidot atlaides un kuponu kodus, daudzas izrakstīšanās iespējas, produktu pārskatus un daudz ko citu..

WooCommerce piedāvā arī ērtu produktu nosūtīšanas funkcionalitāti, kas ietver vietējo paņemšanu, vienotas likmes nosūtīšanu, aizjūras un vietējo piegādi utt. Ir arī integrēts automātiskais nosūtīšanas kalkulators, kas ļauj noskaidrot pasūtījuma izmaksas, noteikt tarifus dažādām nosūtīšanas vietām utt..

Runājot par interneta veikalu attīstību ar WooCommerce, lietotāji var saskarties ar izaicinājumiem ar veidņu pielāgošanu. Spraudnis iesaka iegūt bezmaksas tēmu tiem lietotājiem, kuri nekad iepriekš nav strādājuši ar sistēmu un kuriem ir nepieciešama zināma prakse. Tomēr, ja jūsu tīmekļa dizaina prasmes ir labā līmenī un jūs esat gatavs sākt strādāt pie sava tiešsaistes veikala, varat mēģināt izmantot WooTheme jau pašā sākumā. Tas samazinās problēmu daudzumu, kas saistīts ar WooCommerce atjauninājumu piemērošanu vietnei.

Izmaksas

WooCommerce ir bezmaksas atvērtā koda avots WordPress iespraust. Par to netiek iekasēta maksa par instalēšanu, lejupielādi vai ar to veiktajiem darījumiem. Tajā pašā laikā jums būs jāiegādājas WordPress vietnes mitināšana, domēna vārds un daži no apmaksātajiem paplašinājumiem un papildinājumiem, lai pēc iespējas labāk izmantotu šo rīku. Šajā ziņā labākais risinājums ir izmantošana Bluehostieteicamais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Lētākais Bluehost plāns tev izmaksās 2,95 USD / mēnesī, piedāvājot bezmaksas prēmijas domēna vārdu kopā ar citām priekšrocībām.

Izmēģiniet WooCommerce bez maksas

BigCommerce – pasaulē vadošā mākoņa e-komercijas platforma

BigCommerce - pasaulē vadošā mākoņa e-komercijas platforma

Produkta nosaukums:BigCommerce
Oficiālā mājas lapa:bigcommerce.com
Sarežģītība:Sarežģīts
Bezmaksas plāns:14 dienu izmēģinājums
Premium plāns:no USD 29,95 mēnesī
Dibināta:2009. gads
Galvenā mītne:ASV
Izmēģiniet to bez maksas

BigCommerce – ir specializēta pasaulē vadošā mākoņa e-komercijas platforma, kas lieliski darbojas, lai atvērtu vidējus / lielus un jaudīgus tiešsaistes veikalus. Sistēma lietotājiem, kas nav lietpratēji, varētu šķist nedaudz sarežģīta, taču, ja jums izdosies to apgūt, jūs būsit apmierināts ar rezultātu. Tīmekļa dizaina profesionāļiem, kā arī lietotājiem, kuri jebkad agrāk ir strādājuši ar vietņu veidotājiem, šī sistēma nebūs pārāk sarežģīta un pēc dažām dienām to varēs apgūt..

Galvenās iezīmes

BigCommerce ir intuitīvs un loģiski strukturēts informācijas panelis, taču tajā ir daudz iestatījumu, kas jums jāapgūst, lai sāktu darbu savā e-komercijas vietnē. Vietnes veidotājs piedāvā vairākas e-komercijas iespējas, kas var uzlabot jūsu tiešsaistes veikala darbību. Sistēmas svarīgāko punktu saraksts ir sniegts zemāk:

 • Sociālā tīkla sinhronizācija (Facebook, eBay, Shopzilla, Beso utt.);
 • Uzlabotas e-pasta mārketinga, produktu un krājumu pārvaldības iespējas;
 • Bezmaksas un apmaksāti atsaucīgi dizaini;
 • Daudzkanālu atbalsts;
 • CSV produktu imports / eksports.

Plusi un mīnusi

Vietnes veidotājs piedāvā vairākas e-komercijas iespējas, kas var uzlabot jūsu tiešsaistes veikala darbību. Tas ļauj veikt tirdzniecību caur Facebook, kas nozīmē bezmaksas SocialShop 2 lietojumprogrammas instalēšanu, kā arī dažādās plaši pazīstamās platformās, piemēram, Shopzilla, eBay, Beso uc. Varat arī iestatīt e-pasta mārketinga opcijas, pārvaldīt savu krājumu sarakstu, pievienojiet un pārvaldiet produktus, organizējiet atgriešanas / apmaiņas sistēmu, izveidojiet dāvanu sertifikātus un reklāmas banerus, augšupielādējiet vairākus produktus no CSV failiem un veiciet citas darbības, lai padarītu jūsu tiešsaistes veikalu funkcionālu.

Runājot par sistēmas trūkumiem, šeit to nav daudz. BigCommerce nevar lepoties ar bagātīgu bezmaksas veidņu kolekciju, savukārt pats vietnes izveidošanas process prasa diezgan sarežģītu pieeju un laika ieguldījumu. Turklāt BigCommerce ir arī dārgāka cenu politika, salīdzinot ar standarta vietņu veidotājiem, un tāpēc ne visi parastie abonenti to var atļauties izmantot..

Izmaksas

Vietnes veidotājs ļauj bez maksas pārbaudīt jūs interesējošo apmaksātu plānu 14 dienas. Pēc izmēģinājuma versijas beigām varēsit jaunināt uz vienu no maksas abonementiem. Šeit ir trīs no tiem, katrs piedāvā noteiktu funkciju kopu.

 • Standarta plāns (USD 29,95 mēnesī) – neierobežots joslas platums, diska vietas un produkta numurs;
 • Plus plāns (USD 79,95 mēnesī) – klientu atbalsta segmentēšana, pamesta iepirkumu groza taupīšana;
 • Pro plāns (249,95 USD / mēn) – pielāgots SSL sertifikāta savienojums, Google pārskati, uzlabots analītiskais rīks utt.

Šeit ir arī uzņēmuma plāns, kura izmaksas individuāli jāapspriež ar sistēmas vadītāju. Tomēr ņemiet vērā, ka BigCommerce cenu politikā ir viena būtiska nianse. Šis ir gada peļņas ierobežojums, kas piemērojams visiem apmaksātajiem plāniem, izņemot uzņēmējdarbības plānu. Tas nozīmē, ka katrs jūsu peļņas 200 000 ASV dolāru apmērā palielinās jūsu izmantotā apmaksātā plāna izmaksas par USD 150 mēnesī. Ja jums tas nav kārtībā, tad varat sākt lietot sistēmu uzreiz.

Izmēģiniet BigCommerce tūlīt

OpenCart – bezmaksas (Atvērtais avots) Iepirkumu groza risinājums

OpenCart - bezmaksas (atvērtā koda) iepirkumu groza risinājums

Produkta nosaukums:OpenCart
Oficiālā mājas lapa:opencart.com
Sarežģītība:Sarežģīts
Bezmaksas plāns:Pilnīgi bez maksas
Premium plāns:Nepieciešama mitināšana
Dibināta:2012. gads
Galvenā mītne:Visā pasaulē
Izmēģiniet to bez maksas

OpenCart – ir bezmaksas atvērtā koda iepirkumu groza risinājums, kura izmantošanai ir nepieciešama instalēšana un lejupielāde. Programma ir balstīta uz PHP, kas bieži rada problēmas lietotājiem ar nelielu programmēšanas iemaņu vai bez tām. Programmatūra tiek izmantota spēcīgu tiešsaistes veikalu atvēršanai, un tā ir labs sākums pieredzējušiem web dizaineriem, kuri vēlas izveidot lielas e-komercijas vietnes.

Galvenās iezīmes

OpenCart komplektācijā ietilpst pamatfunkcijas, kas ir pietiekamas kvalitatīva tiešsaistes veikala izveidošanai, taču tam ir nepieciešami arī paplašinājumu instalēšana, lai uzlabotu ar programmatūru izveidoto vietņu funkcionalitāti. Tas nozīmē zināšanu un pieredzes kodēšanu, kas nepieciešama, lai izveidotu un uzturētu tehniski modernu tiešsaistes veikalu. Ja jums to trūkst, labāk meklēt vienkāršāka iespēja pēc tam nesaskarties ar jūsu vietnes pārvaldības un uzturēšanas problēmām. Zemāk uzskaitīti galvenie platformas akcenti:

 • Ļauj integrēt maksas paplašinājumus un papildinājumus;
 • Daudzvalodu un daudzvalūtu atbalsts;
 • Iespēja pārvaldīt vairākus veikalus un izveidot neierobežotu sarakstu (produkti, kategorijas, ražotāji utt.);
 • Pieejamība moduļiem, kas papildina jūsu iepirkumu groza funkcionalitāti, daudziem rezerves un atjaunošanas rīkiem;
 • Integrēts pārvadāšanas kalkulators.

Plusi un mīnusi

OpenCart ļauj jūsu vietnei pievērst lielu uzmanību e-komercijai, un tā lieliski darbojas dažāda veida tiešsaistes veikalu izstrādē. Dažas no tā pamata funkcijām tiek nodrošinātas pēc noklusējuma, taču jums joprojām ir jāinstalē augstākās klases paplašinājumi, lai maksimāli izmantotu tā funkcionalitāti. Tie ietver atbalstu vairākās valodās un vairākās valūtās, iespēju pārvaldīt vairākus krātuves un izveidot neierobežotus sarakstus (produkti, kategorijas, ražotāji utt.), pārskati, moduļu pieejamība, kas papildina jūsu iepirkumu groza funkcionalitāti, daudzi rezerves un atjaunošanas rīki, SEO opcijas, produktu vērtējumi un atsauksmes, atlaižu kuponu sistēma, viesu izrakstīšanās, piegādes kalkulators, periodiski maksājumi un daudz kas cits.

Runājot par trūkumiem, programmatūra nozīmē zināšanu un pieredzes kodēšanu, kas nepieciešama, lai izveidotu un uzturētu tehniski modernu tiešsaistes veikalu. Ja jums tādu trūkst, labāk ir meklēt vienkāršāku iespēju, lai pēc tam nesaskartos ar vietnes pārvaldības un uzturēšanas problēmām. Sistēmai nav uzticamu klientu atbalsta. Tā vietā viņiem ir USD 99 mēnesī plāns, kas ļauj atrisināt īpašas ar sistēmu saistītas problēmas. Tātad, ja jūsu kodēšanas zināšanas nav pietiekamas, lai izmantotu šo platformu, ir daudz citu piemērotu alternatīvu.

Izmaksas

OpenCart sākotnēji ir bezmaksas, taču tas attiecas tikai uz programmas instalēšanu, lejupielādi un jaunināšanu. Lai varētu platformu darboties augstā līmenī un gūt maksimālu labumu no sava tiešsaistes veikala, jums būs jāiegādājas papildu paplašinājumi un papildinājumi.. Ir nepieciešams arī iegādāties e-komercijas vietnes mitināšanu un domēna vārdu, lai tā būtu pieejama tīmeklī. Kas ir interesanti, OpenCart ir izlaidusi programmas mākoņa versiju. Tās izmantošanas izmaksas būs atkarīgas no lietotāju izveidoto tiešsaistes veikalu skaita un viņiem nepieciešamās vietas diskā.

Izmēģiniet OpenCart bez maksas

Magento – atvērtā koda e-komercijas platforma

Magento - atvērtā koda e-komercijas platforma

Produkta nosaukums:Magento
Oficiālā mājas lapa:magento.com
Sarežģītība:Ļoti sarežģīts
Bezmaksas plāns:Pilnīgi bez maksas
Premium plāns:Nepieciešama mitināšana
Dibināta:2007. gads
Galvenā mītne:ASV
Izmēģiniet to bez maksas

Magento – ir pasaulē populārā atvērtā koda e-komercijas platforma, kas lieliski darbojas visu veidu interneta veikalu izveidē un pārvaldībā neatkarīgi no to nišas specializācijas, lieluma un sarežģītības. Lai sāktu sarežģītus projektus, platformai ir nepieciešamas kodēšanas zināšanas, tāpēc iesācējiem tā nav labākā izvēle. Tomēr, ja jums ir pietiekami daudz laika un pacietības, lai izpētītu platformu, jūs noteikti novērtēsit tās funkcionalitāti.

Galvenās iezīmes

Magento lepojas ar modernu un diezgan plašu funkciju komplektu, kas ļauj to izmantot kā uzticamu CMS, lai vadītu jaudīgus e-komercijas projektus. Tās funkcionalitāte un elastība ir vairāk nekā pietiekama, lai tiktu galā ar dažāda sarežģītības līmeņa uzdevumiem. Lai uzzinātu, kas tieši sistēmai ir krājumā, apsveriet tās funkciju kopu tagad:

 • Produktu pārvaldības iespējas (ērta produktu augšupielāde, aprakstu pieejamība, SEO iestatīšana, produktu kategorijas utt.);
 • Interneta veikala administrēšanas funkcijas (viens vadības panelis, vienkārša migrācija, virtuālais terminālis, drukāšanas iespēja utt.);
 • Augstākās klases mārketinga rīki (produktu salīdzinājums, vēlmju saraksta un kupona koda izveidošana, iepirkumu groza integrācija utt.);
 • Dažādas maksāšanas iespējas (Stripe, PayPal, Braintree, Amazon Pay un citas iespējas).

Plusi un mīnusi

Magento nodrošina plašu funkcionalitāti, kas ietver īpašus augstākās klases rīkus, kas saistīti ar vietņu izveidi, pārvaldību, mārketingu, SEO, atjauninājumiem, nosūtīšanu un izrakstīšanu, maksājumu apstrādi un citiem nepieciešamajiem procesiem. CMS ļauj izveidot vairākus produktu sarakstus ar detalizētiem aprakstiem, daudziem parametriem un pārvaldības opcijām. Ir arī pamesta iepirkumu groza funkcija, kas palīdz samazināt to lietotāju procentuālo daļu, kuri pamet vietni pirms pasūtījumu izdarīšanas.

Lai arī Magento ļauj izveidot tiešsaistes veikalus ar pilnām funkcijām, vienkāršajiem lietotājiem tas joprojām ir ļoti sarežģīti. Noteiktos tā piemērošanas posmos tam ir nepieciešams profesionāla izstrādātāja atbalsts. Tomēr šeit nav klientu atbalsta komandas, kas varētu palīdzēt lietotājiem savlaicīgi atrisināt viņu problēmas. CMS piedāvā arī ierobežotu bezmaksas dizainu kolekciju, kas rada vajadzību pēc trešo personu veidņu integrācijas.

Izmaksas

Magento ir bezmaksas atvērtā koda CMS, kas nozīmē, ka jūs varat lejupielādēt un instalēt sistēmu, neveicot maksājumus. Tomēr, lai maksimāli izmantotu platformas funkcionalitāti, neiztiksit, nepievienojot trešo pušu logrīkus, papildinājumus un paplašinājumus. Tas pats attiecas uz veidņu izvēli, mitināšanu un domēna vārdu. Lai publicētu un pārvaldītu interneta veikalu, jums būs jāizvēlas uzticams mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Lejupielādējiet Magento tūlīt

Volusion – e-komercijas vietņu veidotājs & Iepirkumu groza programmatūra

Volusion - e-komercijas vietņu veidotāju un iepirkumu grozu programmatūra

Produkta nosaukums:Volusija
Oficiālā mājas lapa:volusion.com
Sarežģītība:Vidēji
Bezmaksas plāns:14 dienu izmēģinājums
Premium plāns:Nepieciešama mitināšana
Dibināta:1999. gads
Galvenā mītne:ASV
Izmēģiniet to bez maksas

Volusion – ir uzticama e-komercijas vietņu veidotāja un iepirkumu groza programmatūra, kuras izmantošana nodrošina efektīvu un vienkāršu interneta veikalu izstrādes pieredzi. Sistēmai ir plašs iespēju un funkciju klāsts, kas nepieciešams, lai atvērtu jaudīgu tiešsaistes veikalu, kas izceļas no pūļa.

Galvenās iezīmes

Volusion ietver visus tīmekļa veidošanas rīkus, kurus var efektīvi izmantot, lai izveidotu un pārvaldītu mazu, vidēju vai lielu tiešsaistes veikalu. Vietnes veidotājs var lepoties ar diezgan plašu uz e-komerciju vērstu funkciju klāstu. Šeit ir galvenie svarīgākie sistēmas elementi, kas to izceļas no pūļa:

 • Daudzkanālu integrācija;
 • Dinamiska CRM sistēma;
 • Ērts tiešsaistes veikala celtnieks;
 • Uzlabota aizsardzība pret krāpšanos;
 • Plaša zināšanu bāze.

Plusi un mīnusi

Volusion ir pelnījis to lietotāju uzmanību, kuri vēlas sākt digitālo veikalu no nulles. Vietnes veidotājs piešķir piekļuvi vairākām e-komercijas funkcijām un rīkiem, ieskaitot daudzkanālu integrāciju, SEO veicināšanu, dinamisku CRM sistēmu, uzlabotu drošības kontroli, mārketinga un e-komercijas rīkus, PCI sertifikāciju, aizsardzību pret krāpniecību, klientu atbalstu 24 stundas diennaktī, informatīvas zināšanas bāze utt. Sistēma piedāvā arī iespaidīgu bezmaksas un apmaksātu adaptīvu veidņu kolekciju, kas piemērota dažādām nišām. Programmatūra būs piemērota gan tehniķiem, gan profesionāļiem.

Kopā ar nopelnu sarakstu, vietņu veidotājam ir arī daži trūkumi, kas tomēr nopietni neietekmē interneta veikala izveides procesa rezultātu. Tā bezmaksas veidnes, piemēram, varētu būt nedaudz universālākas. Savukārt augstākās klases motīvi ir diezgan dārgi salīdzinot standarta vietņu veidotājiem.

Izmaksas

Volusion nav brīva plāna, taču tas nāk ar 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, kas ļauj pārbaudīt sistēmas integrēto funkciju komplektu. Kad jūs nolemjat doties tiešsaistē un publicēt gatavu projektu, jums būs jāizvēlas viens no apmaksātajiem abonementiem.

 • Personīgās izmaksas (USD 29 mēnesī) – 100 produkti, tikai 1 personāla konts.
 • Profesionālās izmaksas (USD 79 mēnesī) – 5000 produktu.
 • Uzņēmējdarbības izmaksas (299 USD) – neierobežots produktu skaits un prioritārais atbalsts.

Pastāv arī iespēja uzlabot Prime plānu, kura izmaksas tiek individuāli saskaņotas ar uzņēmuma vadītājiem. Plāns lieliski darbosies milzīgiem starptautiskiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams VIP atbalsts un uzlabota e-komercijas funkcionalitāte.

Izmēģiniet Volusion Now

3dcart – lielisks rīks e-komercijas vietnes izveidošanai no Scratch

3dcart - lielisks rīks e-komercijas vietnes izveidošanai no Scratch

Produkta nosaukums:3dcart
Oficiālā mājas lapa:3dcart.com
Sarežģītība:Komplekss
Bezmaksas plāns:14 dienu izmēģinājums
Premium plāns:no 9 USD / mēn
Dibināta:1997. gads
Galvenā mītne:ASV
Izmēģiniet to bez maksas

3dcart – ir populārs rīks e-komercijas vietņu izveidošanai no nulles. Sistēma sevi pozicionē kā all-in-one platformu, ko izmanto mazu un vidēju interneta veikalu izstrādei un pārvaldībai. Šeit tiešsaistē var pārdot gan fiziskus, gan digitālus produktus, kā arī pakalpojumus. Pakalpojums lieliski darbosies visās lietotāju kategorijās, ieskaitot iesācējus un tīmekļa dizaina ekspertus.

Galvenās iezīmes

3dcart ietver plašu funkciju klāstu, kas nepieciešams jaudīga tiešsaistes veikala sākšanai, neatkarīgi no tā sarežģītības un lieluma. Šis ir profesionāls pakalpojums, kas pārsteigs ikvienu ar tā integrēto funkcionalitāti. Šīs ir platformas raksturīgākās iezīmes:

 • Jaudīgs integrēts CRM;
 • Iesaiņojami moduļi;
 • Plašas produktu pārvaldības iespējas;
 • Augstas klases mārketinga rīki;
 • Integrēta pārdošanas analīze un statistikas izsekošana.

Plusi un mīnusi

3dcart nāk ar integrētu emuāru veidošanas platformu, vairākiem mārketinga un SEO rīkiem, FTP piekļuvi vietņu failiem, iepirkšanās spraudņu pieejamību. Sistēma ļauj arī integrēt moduļus, un komplektācijā ietilpst jaudīgs produktu karšu redaktors, kas ļauj izveidot plašus un informatīvus produktu katalogus.

Kas attiecas uz sistēmas trūkumiem, 3dcart nodrošina ierobežotu piekļuvi failu rediģēšanai ārpus FTP režīma. Iesācējiem, kuriem būs nepieciešams laiks, lai izpētītu un apgūtu visas iespējas no nulles, tas var būt nedaudz sarežģīti. Turklāt 3dcart ir nedaudz sarežģīts interfeiss, kas ir nedaudz pārsātināts ar rīkiem un opcijām. Tas noteikti prasa laiku, lai pie tā pierastu.

Izmaksas

3dcart nepiedāvā bezmaksas plānu, taču ir 14 dienu izmēģinājums, kas ir pietiekams, lai to pārbaudītu. Lai turpinātu darbu ar pakalpojumu un publicētu gatavu projektu, dodieties uz priekšu un izvēlieties vienu no sistēmas piedāvātajiem premium līmeņa abonementiem.

 • Startup Store (USD 9 mēnesī) – 1 personāls lietotājs, 100 produkti, API un FTP pieeja, savienojiet domēnu, 2 e-pasta konti.
 • Pamata veikals (USD 19 mēnesī) – 2 lietotāji, neierobežoti produkti, atbalsts pa tālruni, 5 e-pasta konti.
 • Plus veikals (USD 49 mēnesī) – 5 lietotāji, CRM, klientu grupas, 10 e-pasta konti.
 • Pro veikals (129 USD / mēn) – 15 sīkfailu lietotāji, automatizācijas noteikumi, iepriekšēji pasūtījumi, 30 e-pasta konti.

Turklāt ir iespēja uzlabot uzņēmuma plānu par USD 400 mēnesī. Tas nodrošina drošu 1. līmeņa PCI mitināšanu, neierobežotu saturu lietotājiem un IP bloķējošus drošības elementus.

Izmēģiniet 3dcart bez maksas

PrestaShop – atvērtā koda e-komercijas tīmekļa lietojumprogramma

PrestaShop - atvērtā koda e-komercijas tīmekļa lietojumprogramma

Produkta nosaukums:PrestaShop
Oficiālā mājas lapa:prestashop.com
Sarežģītība:Komplekss
Bezmaksas plāns:pilnīgi bez maksas
Premium plāns:nepieciešama mitināšana
Dibināta:2008. gads
Galvenā mītne:ASV
Izmēģiniet to bez maksas

PrestaShop – ir atvērtā koda e-komercijas tīmekļa lietojumprogramma, kuru var lejupielādēt un instalēt absolūti bez maksas. To izmanto, lai izveidotu dažāda veida tiešsaistes veikalus ar izcilu veiktspēju un lielisku dizainu. Tomēr programma galvenokārt tiek veidota, ņemot vērā profesionāļu vajadzības. Iesācējiem sistēma būs sarežģīta.

Galvenās iezīmes

PrestaShop piedāvā vairāk nekā 600 integrētas funkcijas, kas aptver gandrīz visas tirgotāju vajadzības, strādājot savos tiešsaistes veikalos. Šāda plaša funkcionalitāte palīdz segt dominējošo lietotāju e-komercijas vajadzību daudzumu. Pārsteidzošākās PrestaShop funkcijas ir šādas:

 • CSV failu produktu importēšana / eksportēšana;
 • Daudzpusīgas piegādes un apmaksas iespējas;
 • Pamests iepirkumu grozs;
 • Automatizēta sekošana;
 • Augstas klases integrēta interneta veikala analītika un statistikas izsekošanas rīki.

Plusi un mīnusi

PrestaShop piedāvā iespēju izveidot neierobežotu sarakstu un pārdot digitālos produktus, pārvaldīt krājumu sarakstu, importēt / eksportēt produktus no CSV failiem, daudzpusīgas SEO iespējas, neierobežotus pārvadājumu pārvadātājus, paredzamo piegādi, daudzas maksājuma iespējas, iespēju pārdot produktus visā pasaulē, nodokļu noteikumu iestatīšanu konkrētam reģionam – reāllaika analītika, pamesta informācija par iepirkumu grozu, pielāgotas akcijas, automatizēti turpinājumi un daudz kas cits.

Neatkarīgi no tā funkcionalitātes PrestaShop nav vienkārša programma, īpaši lietotājiem, kas nav gudri lietotājiem. Viņiem var būt grūti izveidot un rediģēt moduļus un atrisināt citas tehniskas nianses. Ņemiet vērā, ka PrestaShop iestatīšana var aizņemt kādu laiku, jo tas prasa programmatūras lejupielādi, tās augšupielādi serverī caur FTP klientu un turpmāku instalēšanu. Tādējādi, ja jums liekas, ka jums trūkst zināšanu par web dizainu, var būt nepieciešama speciālista palīdzība.

Izmaksas

Tāpat kā vairums citu satura pārvaldības sistēmu, arī PrestaShop sākotnēji ir brīvi lejupielādējams, instalējams un lietojams. Šeit ir arī bezmaksas demonstrācijas versija, kas ļauj pārbaudīt galvenās sistēmas funkcijas un izpētīt administratora paneli un veikala skatlogus. Ja jūs nolemjat izmantot programmatūru, lai ar to izveidotu e-komercijas vietni, tad sagatavojieties maksāt par domēna vārdu un mitināšanu. Tie ir obligāti izdevumi, no kuriem neiztikt. Attiecībā uz kārtējiem izdevumiem tie ietver papildinājumu un paplašinājumu iegādi, lai uzlabotu jūsu tiešsaistes veikala funkcionalitāti. Ja jums ir nodoms integrēt savu e-komercijas vietni citās platformās, piemēram, eBay, Amazon, Facebook utt., Tas jums arī izmaksās noteiktu summu.

Izmēģiniet PrestaShop bez maksas

Drupal – e-komercijai gatavs atvērtā koda CMS

Drupal - e-komercijai gatavs atvērtā koda CMS

Produkta nosaukums:Drupal
Oficiālā mājas lapa:drupal.org
Sarežģītība:Komplekss
Bezmaksas plāns:pilnīgi bez maksas
Premium plāns:nepieciešama mitināšana
Dibināta:2000. gads
Galvenā mītne:ASV
Izmēģiniet to bez maksas

Drupal – ir gatava bezmaksas e-komercijai atvērtā koda CMS, kas ietver vietņu veidotāja funkcijas, tomēr ir nepieciešama moduļa instalēšana, sakārtošana un konfigurācijas izstrāde. Drupal ir elastīgs, taču diezgan sarežģīts iesācējiem. Tas lielākoties labi der profesionāļiem, kuri augstu vērtē dizaina pielāgošanas brīvību.

Galvenās iezīmes

Drupal drīzāk izskatās pēc satura pārvaldības ietvara, nevis kā sistēma. Lai izveidotu vietni, lietotājam vajadzētu patstāvīgi aizpildīt vietni ar moduļiem un lietotnēm, kas vajadzīgas projekta cienīgai izpildei. Lai ar Drupal varētu izveidot tādu interneta veikalu, kas atbilst jūsu e-komercijas un biznesa vajadzībām, sākotnēji jākoncentrējas uz sistēmas funkciju kopu:

 • Vairāk nekā 2000 atsaucīgu dizainu;
 • Ierobežots satura pārvaldības rīku komplekts, kas e-komercijas projektiem ir ļoti svarīgs;
 • Divas interneta veikala attīstības iespējas;
 • Integrējami Drupal moduļi;
 • Augstas klases elastība.

Plusi un mīnusi

Viena no ievērojamākajām Drupal priekšrocībām ir tās augstākās klases elastība, kas ļauj izveidot pilna aprīkojuma tiešsaistes veikalu. Sākotnēji platformai ir pamata funkciju komplekts, taču ir iespējams integrēt trešo pušu paplašinājumus, lai jūsu e-komercijas projektam būtu uzlabota funkcionalitāte. Drupal nodrošina arī augstu drošības līmeni visiem projektiem, kas ar to ir uzsākti, savukārt individuāla sistēmas apmaksa garantē ātrāku projekta izpildi. Ja plānojat savai vietnei dot lielāku elastību mērķu sasniegšanai, varat izmantot bezmaksas dokumentu bāzi, kas ietver vairākus paplašinājumus un veidnes.

Galvenā Drupal problēma ir tā sarežģītība. Iesācējiem ir ārkārtīgi grūti apgūt platformu, un tās funkciju izpēte un apguve prasa daudz laika. Tehniskā atbalsta komandas neesamība procesu padara vēl problemātiskāku. Lai atrisinātu viņu problēmas un rastu atbildes uz tām, Drupal lietotājiem lielākoties ir jāmeklē tās tīmeklī.

Izmaksas

Drupal ir pilnīgi bezmaksas sistēma, kas nozīmē, ka to ir iespējams lejupielādēt un instalēt bez papildu ieguldījumiem no informācijas paneļa, kas atrodams mitināšanas laikā. Dažreiz Drupal pakotnes tiek nodrošinātas Linux kolekcijās / plānos, taču ir jēga vispirms pārbaudīt to drošību. Drupal papildus nepieciešama mitināšana un izvēlēts domēna nosaukums, kā arī papildu moduļi / paplašinājumi.

Izmēģiniet Drupal bez maksas

Kā izveidot e-komercijas vietni, izmantojot vietņu veidotāju?

Tiklīdz jūs domājat izveidot tiešsaistes veikalu kopā ar vietņu veidotāju, jums būs jānoskaidro galvenie posmi, kas saistīti ar šo procesu. Tālāk uzskaitīti vispārīgi soļi, ar kuriem jūs sastapsities, neatkarīgi no tā, kādu sistēmu jūs galu galā izvēlēsities:

 1. Reģistrācija dienestā. Kam izvēlējās vietnes veidotāju, jums tas vispirms būs jāreģistrējas. Tas ir obligāts solis, ko piedāvā visas sistēmas. Reģistrēšanās process parasti ir vienkāršs un ātrs. Lai reģistrētos sistēmā, jums būs jānorāda tikai e-pasts un parole. Daži pakalpojumi nosūta apstiprinājuma e-pastus, lai ļautu jums izveidot kontu. Vēl viena iespēja ir reģistrēties, izmantojot savu Facebook kontu (Es domāju, ka jums tāds ir). Arī tas neprasa daudz pūļu un laika.
 2. Veidnes izvēle. Pierakstoties sistēmā, jums tiks piedāvāts izvēlēties veidni, kas visvairāk piemērota jūsu nišai. Lielākā daļa vietņu veidotāju sadala veidnes tematiskajās kategorijās, lai vienkāršotu veidņu izvēli. Tas palīdz ietaupīt laiku un pūles, padarot veidņu izvēles procesu efektīvāku un ātrāku. Veidnes var būt apmaksātas un bez maksas, tāpēc jums ir jāizlemj par vispiemērotāko variantu.
 3. Dizaina pielāgošana. Pareiza veidnes izvēle ir tikai puse no uzdevuma. Lielākā un atbildīgākā daļa ir dizaina pielāgošana. Vietņu veidotāji parasti piedāvā bagātīgu pielāgošanas rīku komplektu, kas var padarīt jūsu tiešsaistes veikalu gan funkcionālu, gan pievilcīgu. Lai iegūtu vēlamo rezultātu, varat modificēt vietnes krāsu paleti, fontus, fonus, ikonas un citus elementus. Tā ir saistoša pieredze ikvienam.
 4. Produktu karšu izveidošana. Pielāgojot savas vietnes dizainu, jūs varat sākt izveidot produktu kartes. Izveidojamo karšu skaits ir atkarīgs no izstrādājumu skaita, ko plānojat pārdot, un to karšu skaita, kuras jūsu plāns ļauj jums izgatavot. Vietņu veidotāji var piedāvāt bezmaksas un apmaksāti plāni, katram no tiem var būt noteikti noteikumi un ierobežojumi. Pēdējais var attiekties arī uz produkta daudzumu, tāpēc pārliecinieties, ka jau pašā sākumā izvēlies piemērotāko plānu. Veidojot izstrādājuma karti, veltiet laiku, lai pievienotu produkta fotoattēlus un tā detalizētu aprakstu, lai klienti varētu uzzināt tā specifikācijas.
 5. Maksājuma iespēju iestatīšana. Kad esat pabeidzis produktu karšu izveidi, jums būs jāiestata maksājuma iespējas. Viņu izvēle ir atkarīga no sistēmas prasībām, kā arī no jūsu vēlmēm. Jūs saviem klientiem varat piedāvāt vairākas maksājuma iespējas, no kurām izvēlēties, taču neaizmirstiet pievienot viņu noteikumus.
 6. Piegādes iespēju iestatīšana. Piegādes iespēju iestatīšana ir tikpat svarīga kā maksājuma noteikumu iestatīšana. Sniedziet visu piegādes informāciju un noteikumus īpašā sadaļā, kas pieejama jūsu klientiem. Pieminiet visus pakalpojumus, kurus esat gatavs piedāvāt, un to izmaksas. Neaizmirstiet norādīt valstis, uz kurām jūs nosūtāt savus produktus.
 7. Domēna vārds. Domēna vārda izvēle ir viens no vissvarīgākajiem visa tīmekļa vietnes dizaina procesa posmiem. Lielākā daļa vietņu veidotāju piedāvā piedāvātos plānus iekļauts bezmaksas domēna vārds un mitināšana. Tas novērš nepieciešamību meklēt domēna vārdu citur, koncentrējoties uz citām būtiskām niansēm. Pārliecinieties, vai jūsu domēna vārds ir iegaumējams un parāda jūsu tiešsaistes veikalu. Parasti iespējas ir vairākas. Tāpēc nesteidzieties izdarīt pareizo izvēli.
 8. Tīmekļa vietnes publikācija. Tagad, kad jūsu e-komercijas vietne ir gatava, ir pēdējais laiks to publicēt tīmeklī. Tas ir viegli, ātri un ļauj izbaudīt rezultātu īsā laikā.

Kā izveidot e-komercijas vietni ar CMS?

Vietnes izveidošanas process ar CMS nedaudz atšķiras no vietnes palaišanas procesa ar vietņu veidotājiem. Tas notiek tāpēc, ka abiem sistēmu veidiem ir atšķirīgas īpašības un sarežģītības pakāpe, un tādējādi tie nozīmē atšķirīgu pieeju tīmekļa veidošanas procesam. Tālāk uzskaitītas galvenās darbības, kas jums jāveic, lai izveidotu CMS e-komercijas vietni:

 1. Hostinga izvēle. CMS parasti nepiedāvā nekādas plānā iekļautas mitināšanas un domēna iespējas. Tas var izraisīt vajadzību meklēt uzticamu mitināšanu nodrošina trešās puses uzņēmumi. Lai izdarītu pareizo izvēli, jums būs jāveic padziļināta tirgus analīze, lai noteiktu labāko uzņēmumu, ar kuru rīkoties.
 2. Domēna vārds. Tāpat kā jums jāizvēlas mitināšana, jums būs arī jārūpējas par a. Izvēli domēna vārds jūsu nākamajam tiešsaistes veikalam. Domēnu vajadzētu viegli atcerēties, lai klienti to varētu iegaumēt bez nopietnām problēmām. Tam vajadzētu arī izcelties no pūļa, izceļot jūsu biznesa specializāciju.
 3. CMS uzstādīšana. CMS var būt gan tīmekļa, gan bezsaistē. Pēdējam sistēmas tipam nepieciešama sākotnēja lejupielāde un instalēšana. Tas nav diezgan sarežģīti, taču tas var aizņemt kādu laiku. Paturiet to prātā.
 4. Spraudņa instalēšana. Satura pārvaldības sistēmas bieži piedāvā bagātīgu funkciju un rīku komplektus, kas nepieciešami kvalitatīva vietnes dizaina izveidošanai. Tomēr dažreiz viņi jums var piedāvāt instalēt papildu spraudņus, kas var būt obligāti vai neobligāti. Šie spraudņi var būt arī bezmaksas vai apmaksāti, taču tie noteikti veicinās jūsu vietnes veiktspēju un noformējumu.
 5. Dizains. Lai sāktu darbu pie sava tiešsaistes veikala dizaina, sākotnēji jums jāizvēlas veidne, lai sāktu darbu. Tāpat kā vietņu veidotāji, CMS bieži nāk ar tēmu kolekciju, kas ir gan maksas, gan bezmaksas. Apmaksātajās veidnēs parasti ir labākas kvalitātes un pielāgošanas iespējas, salīdzinot ar bezmaksas tēmām. Turklāt bez maksas piedāvātās veidnes var radīt draudus jūsu vietnei, jo tās var būt saistītas ar ļaunprātīgu programmatūru. Piemērotas veidnes izvēlei jābalstās uz mērķiem, kurus jūs tiecaties, veidojot savu tiešsaistes veikalu. Ja jūs faktiski tiecaties izveidot jaudīgu un lielu e-komercijas vietni, tad nišas veidnes pirkšana būs pareizais risinājums.
 6. Vietnes aizpildīšana ar saturu. Veidņu izvēle un pielāgošana ir tikai puse no uzņēmējdarbības, kad runa ir par veiksmīgu tiešsaistes veikala izveidi. Kad esat izveidojis savas e-komercijas vietnes izkārtojumu un dizainu, jums tas būs jāaizpilda ar saturu. Šeit jums būs izvēles brīvība. Nesteidzieties, lai izvēlētos tekstus, attēlus, video un citus elementus, kas jāintegrē jūsu vietnē.
 7. Maksājumu sistēmas iestatīšana. Nākamais solis nozīmē maksājuma iespēju iestatīšanu. Starp tiem ir daudz, no kuriem jūs varat izvēlēties, un tikai jūsu ziņā ir izlemt, kādas maksājuma alternatīvas esat gatavs piedāvāt saviem klientiem. Jo vairāk iespēju jūs nodrošināsit – jo labāk. Tas galu galā ietekmēs jūsu klientu bāzi un jūsu peļņu.
 8. Piegādes pakalpojumu iestatīšana. Produktu piegādes pakalpojumu iestatīšana ir ne mazāk svarīga kā norēķinu sistēmu iestatīšana. Pirms norēķināties par pasūtījumiem, daudzi klienti interesējas par pieejamajām piegādes iespējām. Nesteidzieties, lai iesaistītos un norādītu visu nosūtīšanas informāciju, valstis, uz kurām jūs nosūtāt savus produktus, noteikumus un citas nianses.
 9. Tīmekļa vietnes publikācija. Tagad, kad visas problēmas ir atrisinātas, ir pēdējais laiks publicēt vietni. Tas neaizņem daudz laika un parasti tiek veikts ar dažiem klikšķiem. Vienkārši aktivizējiet pogu “Publicēt” un skatieties rezultātu!

Kā izvēlēties pakalpojumu e-komercijas vietnes izveidošanai no Scratch?

Vispiemērotākais e-komercijas tīmekļa veidošanas pakalpojums ir atkarīgs no daudziem faktoriem. Lielākais no tiem ir jūsu kompetences līmenis, budžets un mērķis. Tomēr pastāv vispārīgas prasības, kas piemērojamas dažādu veidu sistēmām. Tādējādi sistēmai, kas nodrošinās drošu un vienmērīgu e-komercijas tīmekļa veidošanas pieredzi, vajadzētu būt ar šādām funkcijām:

 • Lietošanas ērtums;
 • Ātrs tīmekļa izstrādes laiks;
 • Drošība;
 • Kvalitāte;
 • Bagātīgu funkciju komplekts;
 • Veidņu kolekcija;
 • Spēcīgas dizaina pielāgošanas iespējas;
 • Ērtības;
 • Pieejamība.

Ja sistēma, ar kuru saskaraties, atbilst šīm prasībām un šķiet jums uzticama, varat sākt to izpētīt, lai redzētu, ko tā jums var piedāvāt.

Vietņu veidotāju plusi un mīnusi

Vietņu veidotāji nodrošina vienmērīgu un ērtu tīmekļa veidošanas pieredzi. Tomēr pirms darba ar šāda veida sistēmu joprojām ir jēga noskaidrot to plusus un mīnusus. Starp šo pakalpojumu priekšrocībām var minēt:

 • Lietošanas ērtums. Vietņu veidotājus ir viegli izmantot. Šī funkcija padara tos par jauku izvēli lietotājiem, kuri nav lietpratīgi, kā arī tīmekļa dizaina profesionāļiem. Tie nodrošina ātru un efektīvu tīmekļa dizaina procesu, un tiem ir ērti tīmekļa redaktori, kas samazina tīmekļa veidošanas problēmu līdz minimumam. Tā rezultātā īsā laikā varat izveidot pienācīgu vietni.
 • Veidņu kolekcija. Lielākajai daļai vietņu veidotāju ir bagātīgas veidņu kolekcijas, kurās iekļautas bezmaksas un maksas tēmas. Tos bieži sadala kategorijās, pamatojoties uz nišu, kurai viņi pieder. Daudzas veidnes ir reaģējošas un optimizētas mobilajām ierīcēm, lai nodrošinātu maksimālu ekspozīciju.
 • Dizaina pielāgošanas rīki. Tāpat kā vietņu veidotāji piedāvā vairākas vietņu veidnes, viņi piedāvā arī dažādus dizaina pielāgošanas rīkus. Tie ļauj vienkāršā un intuitīvā veidā izveidot jebkuru nepieciešamo dizainu.
 • Pieejamība. Vietņu veidotāji ir daudz pieejamāki, salīdzinot ar daudziem citiem tīmekļa veidošanas rīkiem. Daudziem no viņiem ir bezmaksas neierobežotas versijas, savukārt citi piedāvā bezmaksas izmēģinājumus, lai lietotāji pirms izvēles izdarīšanas varētu pārbaudīt sistēmas funkcijas. Apmaksāti plāni parasti ir saprātīgi, lai apmierinātu dažādās lietotāju vajadzības un budžetus.
 • SEO optimizācija. Projekti, kas izveidoti ar vietņu veidotājiem, ir optimizēti meklētājprogrammām jau pašā sākumā. Jums vienkārši jāaizpilda metatagi, nosaukumi un atslēgvārdi, lai nodrošinātu maksimālu SEO reklamēšanu.

Vietņu veidotājiem nav tikai priekšrocību. Tiem ir arī daži trūkumi, kas raksturīgi dažām no šīm sistēmām. Tie ietver:

 • Kodu rediģēšanas ierobežojumi. Ciktāl vietņu veidotāji tiek veidoti, ņemot vērā vidusmēra lietotāju vajadzības un prasmes, daudziem no viņiem ir kodu rediģēšanas ierobežojumi. Tā rezultātā vietnes izskatās nedaudz līdzīgas, un tām ir gandrīz tāda pati struktūra, kā to nosaka veidne.
 • Funkcionalitātes trūkums. Vietņu veidotāji ir pietiekami labi, lai ļautu izveidot vienkāršus projektus bez papildu funkcionalitātes. Ar to var nepietikt, ja vēlaties izveidot jaudīgu projektu biznesa vai personīgo vajadzību apmierināšanai.
 • Vietņu pārsūtīšanas iespēju trūkums. Kad jūs nolemjat izveidot vietni ar vietņu veidotāju, jums jāzina, ka jūs nevarēsit migrēt gatavu projektu uz citu platformu neatkarīgi no tā, kādi mērķi jums ir.

Plusi un mīnusi CMS

Tāpat kā vietņu veidotājiem, arī satura vadības sistēmām ir savi plusi un mīnusi. Lietotājiem tie jāatrod, lai viņi būtu gatavi saskarties ar grūtībām, ar kurām viņi var saskarties, lietojot sev vēlamo CMS. Kaut arī katrai sistēmai ir savas priekšrocības un trūkumi, ir arī vispārīgas iezīmes, kas raksturīgas visiem CMS veidiem. Daži no ieguvumiem ir:

 • Bagātīgu funkciju komplekts. CMS parasti piedāvā plašākas funkciju kopas, salīdzinot ar vietņu veidotājiem. Tas ļauj izveidot pilnvērtīgus tiešsaistes veikalus, lai piesaistītu klientu uzmanību un palielinātu peļņu.
 • Pieejamība. Dominējošais atvērtā koda CMS daudzums ir absolūti bezmaksas. Jums nav jātērē nauda, ​​lai lejupielādētu un instalētu jums tīkamo sistēmu, bet esiet gatavs maksāt par mitināšanu, domēna vārdu un papildu paplašinājumiem (spraudņi), no kuriem daudzi nav obligāti. Jūsu ziņā ir noteikt budžetu, ko varat tērēt projekta izstrādei.
 • Spēcīgas pielāgošanas iespējas. Papildus bagātīgajam funkciju klāstam CMS parasti ir arī jaudīgas pielāgošanas iespējas, kas aptver gandrīz visas tīmekļa dizaina vajadzības. Vietnes dizainu ir viegli izveidot, instalējot un mainot spraudņus.
 • Ātrs tīmekļa izstrādes process. E-komercijas vietnes izveidošana, izmantojot CMS, neaizņem daudz laika. Pat ja jūs neesat tīmekļa dizaina eksperts, vairāku dienu laikā tiksit galā ar uzdevumu, integrējot spraudņus, pielāgojot veidnes un izmantojot moduļus.

Ir grūti iedomāties tīmekļa dizaina rīku bez trūkumiem. Runājot par CMS, tās ir šādas:

 • Kodēšanas prasmes. CMS tehnisko prasmju ziņā ir sarežģītākas nekā vietņu veidotāji. Iesācēji nevarēs izmantot šos pakalpojumus bez priekšrocībām bez iepriekšējas mācīšanās un pakalpojumu izpētes. Kodēšanas prasmes un pieredze ir nepieciešama, lai rediģētu vietņu kodus, pielāgotu vietnes dizainu, integrētu spraudņus, atjauninātu un pārvaldītu saturu, pielāgotu iestatījumus.
 • Nepietiekams klientu atbalsts. Ciktāl CMS galvenokārt ir vērsta uz tīmekļa dizaineriem, viņi nepievērš lielu uzmanību klientu atbalstam. Daži no tiem piedāvā apmācības un rokasgrāmatas, lai palīdzētu lietotājam apgūt pamata sistēmas funkcijas, bet citi nav gatavi sniegt tiešu klientu atbalstu. Tā rezultātā iesācēji var tērēt pūles un laiku, cenšoties paši tikt galā ar vietņu problēmām.

Grunts līnija

Kāds tīmekļa veidošanas pakalpojums vislabāk darbojas jūsu e-komercijas vietnē? Šis ir strīdīgs jautājums, uz kuru var atbildēt dažādos veidos. Ja jūs kādreiz esat iesaistījies vietņu veidošanā, plānojat izveidot lielu tiešsaistes veikalu ar izcilu sniegumu un esat gatavs cīnīties ar tīmekļa veidošanas procesa grūtībām, tad ir jēga izvēlēties CMS šim nolūkam, jo ​​šīs sistēmas nodrošina vairāk uzlabotas funkcijas, lai nodrošinātu izcilu rezultātu.

Tomēr, ja jūs tikko sākat savu biznesu un vēlaties tam izveidot uzticamu klātbūtni tīmeklī, labāk ir dot priekšroku vietņu veidotājam.. Šīs sistēmas ir īpaši izveidotas, ņemot vērā citu tehnoloģiju speciālistu vajadzības, un tādējādi tās piedāvā daudzpusīgas iespējas, lai palīdzētu jums ātri un bez grūtībām sākt darbu ar savu tiešsaistes veikalu. Nesteidzieties, lai analizētu informāciju, kuru ieraksts sniedz, lai izdarītu pareizo izvēli.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map