Lengviausias būdas sukurti svetainę

Lengviausias būdas sukurti svetainę


Sprendimas įsteigti svetainę yra atsakingas ir sudėtingas vienu metu. Svetainė yra ta pati priemonė, kurią galite efektyviai naudoti įvairiems tikslams, pradedant nuo asmeninių portfelių ir baigiant visaverčiais verslo projektais ir internetinėmis parduotuvėmis..

Tačiau kuo mažiau žinosite apie patį interneto kūrimo procesą – tuo daugiau problemų gali netikėtai iškilti net pradiniame svetainės kūrimo etape. Jūs tikrai turėsite daug klausimų dėl domeno vardo ir hostingo pasirinkimas, socialinės žiniasklaidos paskyrų ir programų integracija, dizaino pritaikymas ir pan. Tai daro svetainių dizainą tikru naujokų siekiu.

Prieš pasinerdami į svetainių kūrimo procesą, pirmiausia turėtumėte išnagrinėti interneto kūrimo įrankio pasirinkimas. Čia susidursite su keliais klausimais. Savaime suprantama, kad yra daug populiarių CMS, kurie iš tikrųjų yra perpildyti nustatymais. Iš tikrųjų su tokiomis sistemomis galite sukurti bet kokio tipo projektą, bet… tik tuo atveju, jei esate pakankamai išmokyti ir kvalifikuoti įsisavinti visus niuansus..

O kas, jei jūs tik keliausite į internetinių svetainių kūrimo įgūdžius? Ką daryti, jei tai yra jūsų pirmosios svetainės kūrimo patirtis? Tokiu atveju, naudojant CMS nebus pasiekta jokio rezultato. Tada svetainių kūrėjai taps įrankiais, kurie leis jums sukurti kokybišką svetainę per trumpiausią įmanomą laiką ir be jokių specialių įgūdžių ir žinių.

Tinklalapių kūrėjai – lengviausias būdas sukurti svetainę

Svetainių kūrėjai įgijo populiarumą visame pasaulyje. Taip yra todėl, kad dėl jų funkcionalumo ir patogumo galima pasiekti puikų rezultatą, net jei esate pirmokas. Šios žiniatinklyje naudojamos sistemos yra integruotos prieglobos, paruoštos temos ir įrankis, reikalingi projekto aukščiausio lygio dizainui..

Lengviausia svetainių kūrėjams sukurti svetainę:

 1. „Wix“ – lengviausias NEMOKAMAS svetainių kūrėjas
 2. „uKit“ – pigus svetainių kūrėjas smulkiajam verslui
 3. „WordPress“ – geriausia atvirojo kodo TVS bet kuriai svetainei
 4. „Shopify“ – lengviausia internetinės parduotuvės kūrimo platforma
 5. Ideti i Megstamus AIDA – paprastas AI maitinamas svetainių kūrėjas
 6. „Ucraft“ – paprastas svetainių kūrėjas (El. Prekyba paruošta)
 7. SITE123 – vienas populiariausių „Saas“ svetainių kūrėjų
 8. „IM Creator“ – nemokamas internetinis svetainių kūrėjas ne pelno organizacijoms
 9. „Mobirise“ – internetinių svetainių kūrimo programinė įranga

Toks gausus profesionalių interneto dizaino įrankių pasirinkimas gali šiek tiek apsunkinti geriausio žiniatinklio kūrimo įrankio pasirinkimą. Kiekviena iš šių sistemų gali pasiūlyti vartotojams ir kiekviena iš jų puikiai tinka atlikti tam tikras interneto dizaino užduotis.

Geriausias būdas teisingai pasirinkti yra išanalizuoti ir palyginti šių svetainių kūrėjų siūlomas pagrindinių funkcijų rinkinio, patogumo, paprastumo, prieinamumo ir dizaino pritaikymo parinktis. Pradėkime tada!

„Wix“ – lengviausia naudoti svetainių kūrimo priemonę

„Wix“ - lengviausias NEMOKAMAS svetainių kūrėjas

Produkto pavadinimas:WIX
Oficiali svetainė:wix.com
Sudėtingumas:Labai lengva
Nemokamas planas:Neribota
„Premium“ planas:nuo 13 USD / mėn
Įkurta:2006 m
Buveinė:Izraelis
Išsami apžvalga Išbandykite nemokamai

Wix – yra lengviausias svetainių kūrėjas, kuris visame pasaulyje išpopuliarėjo dėl patobulintų funkcijų rinkinio kartu su kūrybine laisve, prieinamumu, lankstumu ir aukščiausios klasės dizaino pritaikymo galimybėmis. Platforma yra plačiai naudojama pradedant visų tipų interneto projektus, kurie skiriasi savo sudėtingumu, dėmesio skyrimu nišoje ir našumu. Kodavimo žinių nebuvimas būtent todėl paslaugą gali puikiai pasirinkti naujokai ir interneto dizaino ekspertai.

Pagrindinės funkcijos

„Wix“ funkcionalumas leidžia naudoti sistemą bet kuriai internetinio projektavimo užduočiai atlikti. Ar jums reikia portfelis, a verslo svetainė, tinklaraštį ar net internetinę parduotuvę, svetainių kūrėjas leidžia beveik bet kada pradėti projektą. Čia yra svarbiausių „Wix“ sąrašas:

 • Dirbtinio dizaino intelekto įrankis pradedantiesiems ir interneto dizaino privalumai;
 • Lengvos internetinių dienoraščių ir el. Prekybos platformos;
 • Šimtai nemokamų mobiliesiems paruoštų 100% pritaikomų šablonų;
 • „Wix Ascend“ – patogi CRM sistema.

Už ir prieš

Vienas iš pagrindinių „Wix“ akcentų yra dizaino redagavimo parinkčių universalumas. Vartotojai gali pasirinkti: paprastas „Wix ADI“ įrankis ir standartinis redaktorius. Pirmasis variantas geriausiai tinka pradedantiesiems, o antrasis variantas yra geresnis pasirinkimas patyrusiems interneto dizaineriams. „Wix“ taip pat siūlo intuityvų požiūrį į interneto dizainą ir šimtus nemokamų dizainų, kad būtų galima lengvai pradėti.

„Wix“ neturi ryškių trūkumų. Tačiau jei esate pradedantysis, platformos sąsaja gali būti šiek tiek perkrauta, tačiau prie šios funkcijos priprasti gana lengva. Kitas aspektas yra didelis „App Market“ turimų valdiklių pasirinkimas. Daugelis jų pasižymi aukšta kokybe, tačiau yra ir tokių, kurie nėra visiškai naudingi arba kuriuos reikia tobulinti. Tačiau šie trūkumai nėra tokie svarbūs ir negali sugadinti bendro įspūdžio, kurį sukuria svetainių kūrėjas.

Kaina

Sistema siūlo visiškai nemokamą, nesibaigiantį prenumeratą, leidžiančią išbandyti pagrindines jos numatytas funkcijas. Jei norite pradėti ir paskelbti išsamų projektą, turėsite naujovinti į vienas iš mokamų planų.

Standartiniai „Wix“ planai

 • „Combo“ (13 USD / mėn) – asmeniniam naudojimui, nemokamas skelbimas, nemokamas domeno ryšys, nemokamas priegloba;
 • Neribotas (17 USD / mėn) – laisvai samdomiems darbuotojams ir verslininkams, neribotas pralaidumas, 10 GB atminties vietos;
 • Pro (22 USD / mėn) – už visą internetinį prekės ženklą, įmontuotą „Google Analytics“, 2 valandos vietos vaizdo įrašų saugyklai;
 • VIP (39 USD / mėn) – VIP projektui, pirmojo prioriteto parama, profesionalus logotipas ir kt.

Verslo / elektroninės komercijos planai

 • „Business Basic“ (23 USD / mėn) – mokėjimų internetu priėmimas;
 • Verslas neribotas (27 USD / mėn) – verslo plėtros įrankiai, verslo programos verslininkams, elektroninė prekyba;
 • Verslo VIP (49 USD / mėn) – visas „Wix Suite“, neribotas pralaidumas ir vaizdo įrašų saugojimo vieta;
 • Įmonė (500 USD / mėn) – verslo sprendimas, užtikrinantis aukščiausią funkcionalumą ir maksimalų įrankių kiekį.

„Wix“ taip pat suteikia 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją taip pat įprastos nuolaidos / specialūs pasiūlymai, siekiant padidinti klientų lojalumo lygį.

Išbandykite „Wix“ nemokamai

„uKit“ – pigus svetainių kūrėjas smulkiajam verslui

„uKit“ - pigus svetainių kūrėjas smulkiajam verslui

Produkto pavadinimas:uKit
Oficiali svetainė:ukit.com
Sudėtingumas:Labai lengva
Nemokamas planas:14 dienų bandymas
„Premium“ planas:nuo 4 USD / mėn
Įkurta:2015 metai
Buveinė:Rusijos Federacija
Išbandykite nemokamai

„uKit“ – tai numeris 2 pagal naudojimo paprastumą ir vienas iš prieinamiausi svetainių kūrėjai smulkaus verslo svetainėms. Sistema yra lanksti, intuityvi ir lengvai naudojama visoms vartotojų kategorijoms, nepriklausomai nuo jų žiniatinklio kūrimo įgūdžių. Be verslo projektų, jis plačiai naudojamas kuriant portfelius, tinklaraščius ir mažas elektroninės komercijos svetaines. Norint paleisti svetaines naudojant „uKit“, nereikia jokių kodavimo įgūdžių – sistema pateikia intuityvias nuoseklias gaires, kaip su ja kurti projektus.

Pagrindinės funkcijos

„uKit“ yra „drag-and-drop“ svetainių kūrėjas, kuris leidžia pradėti projektus, kuriuose pilna funkcijų, be jokio kodavimo supratimo ar išankstinio pasiruošimo. Yra patogi peržiūros parinktis, leidžianti valdyti rezultatą ir redaguoti net keliaujant. Likę „uKit“ nuopelnai yra šie:

 • Keli reaguojantys pritaikomi dizainai, kurie taip pat būdingi nišai ir kuriuos galima perjungti;
 • Valdiklio integravimo parinktis, prisidedanti prie svetainės veikimo;
 • Nemokamas SSL pažymėjimo ryšys, skirtas patobulintam projekto saugumui / vartotojo duomenų konfidencialumui;
 • Laikinos svetainės valdymo prieigos teisės;
 • CRM integracija.

Už ir prieš

„uKit“ yra turbūt paprasčiausias svetainių kūrėjas šiuolaikinėje interneto dizaino rinkoje. Sistema aprūpinta patogia WYSIWYG rengykle, leidžiančia valdyti žiniatinklio kūrimo procesą. Čia yra šimtai reaguojančių dizainų. Be to, galite naudoti giluminio valdiklio integravimo parinktis, kad projektai būtų funkcionalesni.

„uKit“ taip pat yra su elektroninės komercijos varikliu ir „Ecwid“ papildinys integracijos galimybė – pasirinkite bet kurią iš šių parinkčių, kad sistemoje atidarytumėte visavertę internetinę parduotuvę. Ši paslauga taip pat suteikia galimybę interneto svetainių tvarkymo teises priskirti trečiųjų šalių tinklalapių kūrėjams.

Svetainės kūrėjas neturi rimtų trūkumų. Vienintelis dalykas yra tas, kad sistema nesiūlo nemokamo plano, tačiau dar turi 14 dienų bandomąją versiją, kad patikrintų mokamų prenumeratų funkcijas. Jei norite kurti visa apimančius projektus su neribotu puslapių skaičiumi, padidinta disko saugyklos vieta, daugiakalbiu palaikymu ir kitomis privilegijomis, neišsiversite neatnaujinę „premium“ plano. Kitas sistemos trūkumas yra HTML redagavimo parinkčių nebuvimas, dėl kurio kartais tinkančios tinkinimo galimybės yra ribotos. Tačiau šie niuansai nėra gana rimti ir neturi įtakos bendram sistemos veikimui.

Kaina

„uKit“ siūlo priimtiniausias smulkiojo verslo svetainių kūrimo įkainius. Svetainės kūrėjas leidžia išbandyti jo funkcionalumą per nemokamą 14 dienų bandomąją versiją, tačiau norint pradėti kurti kokybės projektus naudojant sistemą, reikia pasirinkti vieną iš mokamų jos prenumeratų. Štai jie eina.

 • Minimalus (4 USD / mėn.) – tinkintas domeno vardo ryšys, palaikymas visą parą, neribotas puslapio numeris, SMS pranešimai, atsarginė kopija, daugiau nei 200 profesionalių šablonų, neribota vietos diske;
 • Pagrindinis (8 USD / mėn.) – „Google Analytics“, tiesioginių pokalbių palaikymas, jokių autorių teisių ženklų, galingi statistikos stebėjimo įrankiai, aukščiausios kokybės dizainai;
 • el. komercija (9,60 USD / mėn.) – integruotos elektroninės prekybos priemonės, pirkinių krepšelio nustatymai, mokėjimo / pristatymo galimybės, mokėjimų internetu priėmimas, valiutos pasirinkimas;
 • „Pro“ (12 USD / mėn.) Pasirinktinio kodo integracija, e. Prekybos funkcionalumas, pritaikyta spalvų schema ir kt.

„uKit“ siūlo kokybišką nuolaidų sistemą tiems vartotojams, kurie moka 3, 6, 12 ar 24 mėnesius vienu mokėjimu. Kuo ilgesnė prenumeratos trukmė – tuo didesnė nuolaida pasitvirtina.

Išbandykite „uKit“ nemokamai

„WordPress“ – geriausia atvirojo kodo TVS bet kuriai svetainei

„WordPress“ - geriausia atvirojo kodo TVS bet kuriai svetainei

Produkto pavadinimas:„WordPress“
Oficiali svetainė:wordpress.org
Sudėtingumas:Virš vidutinio
Nemokamas planas:Neribota
„Premium“ planas:nuo 2,95 USD / mėn
Įkurta:2003 metai
Buveinė:Visame pasaulyje
Išbandykite nemokamai

„WordPress“ – yra labiausiai žinomas ir labiausiai apkrautas CMS, skirtas kurti paprastas ir sudėtingas svetaines. Iš pradžių turinio valdymo sistema buvo sukurta atsižvelgiant į internetinių dienoraščių įrašymo tikslus, tačiau ji neseniai tapo daugialype platforma, kuria siekiama kurti visų tipų projektus. Skirtingai nuo kitų populiarių TVS, „WordPress“ yra gana lengva naudoti, net jei norint pradėti ir valdyti svetaines gali reikėti tam tikro kodavimo laipsnio..

Pagrindinės funkcijos

„WordPress“ yra daugiafunkcė CMS, teikianti platų pažangių dizaino pritaikymo parinkčių spektrą ir galingas integravimo galimybes. Tai gali šiek tiek užtrukti ištirti ir įsisavinti platformą, tačiau pati svetainių kūrimo tvarka vis dar išlieka gana suprantama visiems. Pagrindinės „WordPress“ funkcijos pateikiamos žemiau:

 • Sklandus CMS diegimas ir palyginti paprastas naudojimas daugumai internetinių kūrėjų – ir naujokų, ir interneto dizaino profesionalų;
 • Šimtai aukštos kokybės dizainų (tiek nemokama, tiek mokama) susijusios su bet kuria pramonės šaka;
 • Galingi „WordPress“ įskiepiai, išsprendžiantys įvairias nišas, kurių integracija prisideda prie tobulesnės svetainės veikimo;
 • Absoliutus svetainių dizaino pritaikymas, leidžiantis sukurti loginę struktūrą ir redaguoti projektą atsižvelgiant į specialius reikalavimus.

Už ir prieš

„WordPress“ yra visų funkcijų CMS, kurios svarbiausias akcentas yra išplėstinės integracijos galimybės. Žiniatinklyje yra šimtai valdiklių, programų, plėtinių ir papildinių, susijusių su įvairiomis pramonės šakomis, svetainių tipais ir projektų plėtros tikslais.

Kalbant apie sistemos trūkumus, „WordPress“ gali būti šiek tiek sudėtingas pradedantiesiems, kurie neturi žiniatinklio kūrimo pagrindų ar bent jau pagrindinių programavimo žinių. Sistemą nėra sunku įsisavinti, tačiau gali prireikti laiko, kol bus ištirtas visas jos funkcijų rinkinys. Norint sukurti lanksčius ir daug funkcijų turinčius projektus, kodavimo žinios vis dar gali būti privalomos. Web dizainas taip pat reikalingas, kai reikia integruoti papildinius.

Kaina

„WordPress“ yra nemokama CMS vartotojai gali atsisiųsti ir įdiegti nemokamai. Panašiai, platformoje galima sukurti paprastus projektus be jokių papildomų finansinių investicijų. Jei vis dar tikitės gilesnio svetainės funkcionalumo ir lankstumo, neapsieisite be papildinio / šablono integracijos, o tai atitinkamai reiškia pinigų išlaidas. Norėdami paskelbti paruoštą projektą, papildomai reikės domeno vardo ir prieglobos, kurie taip pat yra mokami.

Kai kalbama apie hostingo pasirinkimas, „WordPress“ oficialiai rekomenduoja naudoti „Bluehost“ kaip patikima, visavertė ir prieinama platforma. Šiuo metu „Bluehost“ siūlo šias prenumeratas:

 • Pagrindinis (2,95 USD / mėn) – vienos svetainės talpinimas, neribotas srautas, nemokamas SSL ryšys, 50 GB vietos, neribotas pralaidumas, nemokami „WordPress“ atnaujinimai;
 • Plius (5 945 USD / mėn) – neribotas priglobtų svetainių skaičius, neišmatuota saugojimo vieta ir pralaidumas, neribotas el. Pašto abonementų ir domenų kiekis, 200 USD už pažangias rinkodaros galimybes;
 • Pasirinkimas (5,45 USD / mėn) – apsauga nuo šlamšto, atsarginių svetainių kopijavimas, domenų privatumas ir kt.

„Bluehost“ savo abonentams papildomai siūlo papildomą premiją – visiems registruotiems vartotojams gaukite vienerių metų nemokamą domeno vardą. Pasibaigus šiai kadencijai, domeno kaina sudarys 12–14 USD per metus.

Išbandykite „WordPress“ dabar

„Shopify“ – lengviausia internetinės parduotuvės kūrimo platforma

„Shopify“ - lengviausia internetinės parduotuvės kūrimo platforma

Produkto pavadinimas:Shopify
Oficiali svetainė:shopify.com
Sudėtingumas:Vidutinis
Nemokamas planas:14 dienų bandymas
„Premium“ planas:nuo 29 USD / mėn
Įkurta:2004 m
Buveinė:Kanada
Išbandykite nemokamai

„Shopify“ – yra visame pasaulyje žinomas el. prekybos platforma, kuri išsiskyrė kaip pažangiausia, šiuolaikiškiausia, turinti daug funkcijų ir profesionaliausia internetinių parduotuvių kūrimo sistema. Platformoje yra funkcijų rinkinys ir parinktys, kuriomis tai galima padaryti paleisti ir valdyti įvairių tipų el. prekybos svetaines, pradedant mažais projektais ir baigiant didžiuliais prekybos centrais, kuriuose siūloma parduoti šimtus produktų.

Pagrindinės funkcijos

Su „Shopify“ galite paleisti, valdyti ir reguliariai atnaujinti internetines parduotuves, kurios skiriasi integruotomis funkcijomis, dizaino pritaikymo įrankiais ir valdymo galimybėmis. Tinklalapių kūrėjas yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie ketina pradėti profesionalius projektus, kuriuose pilna funkcijų. Peržiūrėkite svarbiausių „Shopify“ sąrašą dabar:

 • Pardavimo punktas (POS) programinė įranga, leidžianti jums parduoti produktus tiek internetu, tiek neprisijungus;
 • Išplėstinės sinchronizacijos ir integravimo parinktys;
 • Produktų, rinkodaros ir internetinių parduotuvių valdymo įrankiai;
 • Papildyta realybė bruožas;
 • Daugiakalbė parama.

Už ir prieš

„Shopify“ pasižymi išskirtinėmis e-komercijos funkcijomis ir įrankiais, leidžiančiais kurti visų tipų internetines parduotuves. Sistema aprūpinta patogiu ir suprantamu parduotuvių redaktoriumi, leidžia kurti ir modifikuoti gaminių kolekcijas, nustatyti internetinės parduotuvės parametrus, sinchronizuoti su trečiųjų šalių prekyvietėmis, tokiomis kaip „Amazon“, ir apskaitos programine įranga. Visi su „Shopify“ pradėti elektroninės komercijos projektai yra saugiai apsaugoti SSL sertifikatu, patobulintomis kovos su sukčiavimu priemonėmis ir kitomis priemonėmis. Programinė įranga taip pat siūlo daugiakalbę palaikymą.

Dėl Shopify minusų platforma yra šiek tiek perkrauta specifinėmis e-komercijos funkcijomis, todėl jis puikiai tinka tik dideliems internetiniams prekybos centrams. Jei jums reikia mažesnės internetinės parduotuvės, prasminga pasirinkti vertą sistemos alternatyvą. Be to, „Shopify“ planai nėra gana pigūs, be to, sistema imasi papildomų mokesčių už kredito kortelių operacijas.

Kaina

„Shopify“ kainų politika yra gana brangi, ypač jei lygintume su kitų svetainių kūrėjais. Čia nerasite nemokamo plano, tačiau yra 14 dienų bandomasis laikotarpis, kurio pakanka sistemos funkcionalumui išbandyti. Jei nuspręsite toliau dirbti su sistema, galite pasirinkti vieną iš mokamų prenumeratų, atsižvelgdami į savo internetinės parduotuvės dydį, specializaciją, nišą, sudėtingumą ir verslo reikalavimus. Čia jie eina:

 • Pagrindinė „Shopify“ (29 USD / mėn) – internetinis dienoraščio ryšys, nemokamas SSL sertifikatas, apleistas krepšelio atkūrimas, pardavimo kanalai, užsakymų sudarymas rankiniu būdu, 2 darbuotojų sąskaitos, sukčiavimo analizė, „Shopify POS“ programa;
 • „Shopify“ (79 USD / mėn) – dovanų kortelės, profesinės ataskaitos, 5 darbuotojų sąskaitos, 1-5 parduotuvių vietos;
 • Išplėstinė „Shopify“ (299 USD / mėn) – Išplėstinė ataskaitų sudarytoja, nekilnojamojo turto vežėjų gabenimas, 15 darbuotojų sąskaitų, iki 8 parduotuvių vietų.

„Shopify“ neima mokesčių už operacijas, atliktas su sistema, tačiau vis tiek yra mokesčių už kredito kortelių operacijas.

Išbandykite „Shopify“ nemokamai

Bookmark AIDA – paprastas svetainių kūrėjas, naudojantis AI

Bookmark AIDA - paprastas svetainių kūrėjas, naudojantis AI

Produkto pavadinimas:Pažymėti AIDA
Oficiali svetainė:bookmark.com
Sudėtingumas:Lengva
Nemokamas planas:Neribota
„Premium“ planas:nuo 11,99 USD / mėn
Įkurta:2014 metai
Buveinė:Kanada
Išbandykite nemokamai

Žymelė – tai debesų svetainių kūrėjas, kurį maitina dirbtinis intelektas, todėl jis naudoja pažangų ir šiuolaikišką interneto plėtros metodą. Ši paslauga puikiai tinka kurti įvairių tipų projektus, pradedant nuo paprastų verslo svetainių ir nukreipimo puslapių iki internetinių parduotuvių.

Pagrindinės funkcijos

Žymos išsiskiria iš minios dėl plataus funkcijų rinkinio ir daugybės dizaino pritaikymo parinkčių. Sistemą galite naudoti kurdami kokybiškus projektus, kurie skiriasi funkcionalumu, sudėtingumu ir niša. Šiuo metu svarbiausių žymių rinkinį sudaro:

 • Integruotas dirbtinio intelekto įrankis;
 • Internetinių dienoraščių ir elektroninės komercijos platforma;
 • Renginių kūrimo ir tvarkymo galimybės;
 • Pažangi el. Pašto rinkodaros funkcija;
 • Vaizdo įrašų fonas ir socialinės žiniasklaidos integracija;
 • Moduliu pagrįsta struktūra.

Už ir prieš

Pagrindinis ir išskirtiniausias tinklalapio kūrėjo akcentas yra jo dirbtinio dizaino intelektas (AIDA) asistentas. Tai yra automatizuotas įrankis, kuris pažodžiui sukuria jums svetainę, naudodamas pateiktą turinį. Norėdami sukurti kokybišką svetainę su AIDA, nereikia turėti kodavimo įgūdžių, nes ji užbaigia visus veiksmus. Norėdami sukurti savo projekto išdėstymą, svetainių kūrėjas naudoja paruošto turinio modulių rinkinį, kuris taip pat supaprastina svetainės kūrimo procesą (žiūrėkite mūsų kolekciją Pažymėkite svetainių pavyzdžius).

Žymos trūkumai nėra tokie svarbūs ir jie neturi rimto poveikio rezultatui. Nelabai patogu kurti savo projekto turinio blokus, jei dėl kokių nors priežasčių jums nepavyksta rasti paruoštų modulių. Tačiau to nereikia per dažnai, nes iš anksto suprojektuotų elementų pasirinkimas yra gana platus, o AIDA sumažina jų taikymo poreikį.

Kaina

Žyma yra „freemium“ svetainių kūrėja. Yra nemokamas planas, leidžiantis išbandyti integruotą sistemos funkcionalumą, tačiau kartu pateikiami ir rimti apribojimai. Norint atsikratyti jų ir pasiekti visą funkcijų rinkinį, reikalingą profesionaliems projektams pradėti su svetainės kūrėju, reikia atnaujinti mokamą planą. Nuo šiandien „Bookmark“ siūlo šias prenumeratas:

 • Profesionalus (11,99 USD / mėn) – neribotas pralaidumas, saugojimo vieta, puslapio numeris, nemokamas domeno ryšys per metus, skelbimų pašalinimas, priemoka palaikymas, išplėstinės SEO galimybės, slaptažodžio apsauga, pritaikomos poraštės;
 • Verslas (24,99 USD / mėn) – el. Prekybos įrankiai, 1000 produktų kortelių, SSL pažymėjimo ryšys, „Android“ ir „iOS“ internetinių parduotuvių valdymas, prekyba „Ebay“, „PayPal“ mokėjimai ir kt..

Žymelių kainų politika yra vidutinio sunkumo, tačiau jos planai yra verti investicijų. Kiekviename iš jų pateikiamas funkcijų rinkinys, reikalingas tam tikro tipo projektui pradėti, nesvarbu, ar tai būtų verslo svetainė, aplankas ar internetinė parduotuvė.

Išbandykite „Bookmark“ nemokamai

„Ucraft“ – paprastas svetainių kūrėjas (Paruošta el. prekybai)

„Ucraft“ - paprastas svetainių kūrėjas (paruoštas el. Prekybai)

Produkto pavadinimas:„Ucraft“
Oficiali svetainė:ucraft.com
Sudėtingumas:Lengva
Nemokamas planas:Neribota
„Premium“ planas:nuo 10 USD / mėn
Įkurta:2014 metai
Buveinė:Armėnija
Išbandykite nemokamai

„Ucraft“ yra lengva „drag and drop“ svetainių kūrėjas, kuri interneto svetainių kūrimo nišoje išsiskyrė kaip kokybės platforma, skirta pradėti, valdyti ir skatinti įvairių tipų projektus. Dėl savo paprastumo „Ucraft“ puikiai tinka pradedantiesiems ir interneto dizaino ekspertams, kurie gali gauti prieigą prie plataus dizaino tinkinimo įrankių ir variantų..

Pagrindinės funkcijos

„Ucraft“ tiekiama su daugybe funkcijų ir įrankių, kuriuos vartotojai gali pasirinkti dirbdami prie savo projektų. Tarp sistemos pranašumų prasminga išskirti šiuos dalykus:

 • Galinga elektroninė prekyba ir internetiniai dienoraščiai (Straipsniai App) varikliai;
 • Daugiakalbių kalbų palaikymas;
 • Pažangios dizainerio priemonės;
 • Logotipų kūrėjas;
 • Nukreipimo puslapio kūrėjas;
 • Aukščiausio lygio trečiųjų šalių integracija.

Už ir prieš

„Ucraft“ tiekiama su gausia nemokamų reaguojančių šablonų kolekcija, galingu elektroninės prekybos varikliu internetinių parduotuvių kūrimui ir straipsnių programa, skirta kurti ir skelbti. Dėl palaikymo keliomis kalbomis funkcijos yra nesunku paleisti ir valdyti svetaines įvairiomis kalbomis, kad padidintumėte tikslinės auditorijos kiekį.

Integruotas „Logo Maker“ leidžia jums suprojektuoti kokybišką logotipą savo projektui, kad būtų sukurta prekės ženklo reputacija, o trečiųjų šalių plėtinių universalumas leidžia integruoti populiarias paslaugas, kad būtų galima geriau reklamuoti svetaines ir išlaikyti klientus..

„Ucraft“ trūkumų skaičius nėra gana svarbus. Bendras svetainių kūrėjo siūlomų šablonų kiekis yra šiek tiek ribotas ir dabar viršija 63 dizainus. Be to, kiekvieną šabloną sudaro turinio blokai, kurie reiškia, kad reikia redaguoti skyrelyje, be jokios galimybės pertvarkyti elementų, iš kurių jie yra, padėtį. Tačiau šie trūkumai nėra tokie svarbūs ir jie neturi rimto poveikio galutiniam svetainės kūrimo proceso rezultatui.

Kaina

Čia yra visiškai nemokamas planas, leidžiantis išbandyti sistemos funkcionalumą ir net pradėti paprastus projektus. „Ucraft“ taip pat žinomas dėl integruoto nukreipimo puslapio kūrėjo, kuris yra nemokamas visiems ir leidžia kurti kokybiškus nukreipimo puslapius puikiam verslo pradžiai. Dėl mokamų abonementų svetainių kūrėjas šiuo metu siūlo tris variantus:

 • „Pro“ svetainė (10 USD / mėn) – tinkintas domenas, nemokamas priegloba, daugiakalbis palaikymas, kodo įdėjimo funkcija, 50 produktų, nemokamas SSL sertifikatas, integruota „Google Analytics“;
 • „Pro Shop“ (21 USD / mėn) – patobulinti e-komercijos įrankiai, 1000 produktų, nuolaidų kuponai, 0% operacijos mokestis;
 • „BigCommerce“ (39 USD / mėn) – neribotas produktų kiekis, atvirkštinis PVM apmokestinimas, galimybė parduoti „Facebook“, „Amazon“ ir „Ebay“.

Be to, svetainių kūrėjas siūlo patobulintą „White Label“ sprendimas skirtas profesionalioms svetainėms. Čia galite pasirinkti iš dviejų variantų – Partnerio paketas (799 USD / mėn) ir Savarankiškas paketas (1899 USD / mėn).

Išbandykite „Ucraft“ nemokamai

SITE123 – vienas populiariausių „SaaS“ kūrėjų

SITE123 - vienas populiariausių „SaaS“ kūrėjų

Produkto pavadinimas:SITE123
Oficiali svetainė:svetainė123.com
Sudėtingumas:Lengva
Nemokamas planas:Neribota
„Premium“ planas:nuo 10,80 USD / mėn
Įkurta:2015 metai
Buveinė:Izraelis
Išbandykite nemokamai

SITE123 – viena lengviausių svetainių kūrėjų, užėmusi garbingą vietą šiuolaikinio interneto dizaino nišoje. Sistema buvo sukurta atsižvelgiant į pradedančiųjų poreikius ir reikalavimus, todėl ji pasižymi lengvu naudojimu, patogumu, prieinamumu ir intuityviu interneto dizaino metodu. Sistema yra vertas nepatyrusių vartotojų, norinčių pradėti ir valdyti pilnaverčius projektus, pasirinkimo.

Pagrindinės funkcijos

„SITE123“ teikia gausų funkcijų rinkinį, kuris puikiai tinka kuriant nukreipimo puslapius, komercinius ir nekomercinius projektus, tinklaraščius, portfelius ir internetines parduotuves. Sistemai nereikia jokių kodavimo įgūdžių, o tai yra tikras pranašumas vyraujančiam interneto kūrėjų skaičiui. Štai keletas funkcijų, kurias platforma apima:

 • Logotipų kūrėjas;
 • Nemokamas internetinių formų kūrėjas;
 • Daugiakalbė parama;
 • Plačios socialinės žiniasklaidos integracijos galimybės;
 • „Rich App Market“.

Už ir prieš

Svetainės kūrėjas leidžia pasirinkti iš daugybės nemokamų reaguojančių ir visiškai pritaikomų šablonų, tinkančių įvairiose nišose. Daugiakalbiai įrankiai papildomai leidžia sukurti kelias projekto versijas kalbomis.

Norėdami pagerinti projekto našumą, sistema leidžia integruoti kelis plėtinius ir valdiklius (Galerijos, „Analytics“ įrankiai, socialiniai tinklai, formos, tiesioginių pokalbių palaikymas, užsakymas ir dar daugiau), internetines formas, socialinės medijos tinklo mygtukus ir kt. Taip pat yra galimybė susikurti ir pridėti savo svetainės logotipą.

Kalbant apie trūkumus, SITE123 dažniausiai gerai veikia pirmą kartą dirbantiems asmenims, visiškai nemokant kodavimo, tačiau jai trūksta aukščiausio lygio nustatymo ir pažangių dizaino pritaikymo įrankių, skirtų interneto dizaino privalumams. Dėl tokio požiūrio nukreipimo puslapiai ir internetinės parduotuvės, sukurti naudojant sistemą, yra per daug paprasti, ypač skirti naudoti profesionaliai. Galiausiai, SITE123 planai nėra gana funkcionalūs ir apkrauti funkcijomis, kad galėtumėte pradėti profesionalias svetaines, nes jose yra ribotos dizaino pritaikymo galimybės.

Kaina

Yra nemokama prenumerata, suteikianti 500 MB vietos diske, 1 GB pralaidumo ir 10 produktų užsakymų per mėnesį. Kai tik nuspręsite prisijungti internete ir paskelbti projektą, kuriame pilna funkcijų, galėsite pasirinkti iš keturių mokamų prenumeratų. Jie apima:

 • Pagrindinis (10,80 USD / mėn) – 10 GB atminties vietos, 5 GB pralaidumo, nemokamas domeno vardo ryšys;
 • Išplėstinė (16,80 USD / mėn) – 30 GB atminties vietos, 15 GB pralaidumo, iki 50 produktų per mėnesį;
 • Profesionalus (22,80 USD / mėn) – 90 GB atminties vietos, 45 GB pralaidumo, 500 produktų per mėnesį;
 • Auksas (28,80 USD / mėn) – 270 GB atminties vietos, 135 GB pralaidumo, neribotas kiekis produktų per mėnesį.

Tačiau reikia paminėti, kad SITE123 planų kaina skiriasi atsižvelgiant į vartotojo gyvenamąją vietą. Prieš pradėdami kurti svetainę, būtinai patikrinkite planų kainą..

Išbandykite „Site123“ nemokamai

„IM Creator“ – nemokamas internetinis svetainių kūrėjas ne pelno organizacijoms

„IM Creator“ - nemokamas internetinis svetainių kūrėjas ne pelno organizacijoms

Produkto pavadinimas:MP kūrėjas (XPRS)
Oficiali svetainė:imcreator.com
Sudėtingumas:Labai lengva
Nemokamas planas:Neribota
„Premium“ planas:nuo 8 USD / mėn
Įkurta:2011 metai
Buveinė:JAV
Išbandykite nemokamai

„IM Creator“ – tai šiuolaikiškas visų funkcijų svetainių kūrėjas, kuris yra puikus sprendimas menininkams, verslininkams, kūrybininkams ir visiems žmonėms, kurie planuoja naudoti sistemą norėdami pradėti nekomerciniai projektai pasižymintis aukščiausios klasės funkcionalumu. „IM Creator“ užtikrina paprastą ir intuityvų svetainių kūrimo procesą, pateikdami kelis dizaino pritaikymo įrankius, kad pasiektumėte geriausią rezultatą.

Pagrindinės funkcijos

Sistema suteikia galimybę pasirinkti iš funkcijų ir įrankių rinkinio, kurie svetainių kūrimą daro efektyvų ir profesionalų. Pažvelkite į įspūdingiausias svetainių kūrėjo savybes dabar:

 • Integruota internetinių dienoraščių platforma;
 • Galingas elektroninės komercijos variklis;
 • Nemokami interneto dizaino šaltiniai;
 • „Juostelės & Polidomų technologija;
 • Profesionalūs reaguojantys dizainai.

Už ir prieš

„IM Creator“ leidžia pasirinkti iš daugybės nemokamų paruoštų šablonų, kurie reaguoja pagal numatytuosius nustatymus ir yra visiškai pritaikomi. Sistema taip pat suteikia prieigą prie integruoto WYSIWYG svetainės redaktoriaus, leidžiant HTML integracijai užtikrinti geriausią įmanomą rezultatą. Svetainių kūrėjas taip pat teikia tinklaraščių ir el. Prekybos variklius, taip pat profesionalius SEO optimizavimo įrankius, leidžiančius maksimaliai išnaudoti dizaino pritaikymo procesą..

Kalbėdamas apie trūkumus, interneto svetainių kūrėjas gali atrodyti šiek tiek perkrautas funkcijomis ir įrankiais, kuriuos reikia papildomai tyrinėti. Jos elektroninės komercijos funkcijos nėra tokios pažangios, nes sistema neleidžia įkelti daugelio parduodamų produktų, be to, yra ribota šrifto pritaikymo galimybė..

Kaina

„IM Creator“ turi vieną pastebimą pranašumą, dėl kurio sistema turi viršenybę prieš konkurentus. Menininkams, studentams ir pelno nesiekiančių svetainių savininkams ji yra visiškai nemokama, suteikiant vartotojams galimybę pradėti pilnavertiškus projektus be jokių finansinių investicijų. Visiems vartotojams, norintiems kurti svetaines komerciniam naudojimui, svetainių kūrėjas siūlo šias prenumeratas:

 • Metinė licencija (8 USD / mėn) – vienas domeno vardas, viena svetainė, neribota vietos diske ir pralaidumas, e-komercijos variklis, aukščiausios kokybės techninis palaikymas reiškia vienkartinę metinę išmoką, kuri sudaro 96 USD / mėn .;
 • Dviejų metų licencija (11 USD / mėn) – vienas domeno vardas, viena svetainė, neribota vietos diske ir pralaidumas, e-komercijos variklis, aukščiausios kokybės techninis palaikymas reiškia vienkartinį pusmečio mokėjimą, kuris sudaro 66 USD per 6 mėnesius;
 • SSL apsaugotas (21 USD / mėn) – aukščiau išvardytos funkcijos ir SSL pažymėjimo ryšys su pasirinktu domeno vardu.

Be to, „IM Creator“ siūlo trijų rūšių „White Label“ prenumeratas. Tai apima „Standard“, „Host it Yourself“ ir Serverių valdymo planus, kurių išlaidos atitinkamai sudaro 350, 2500 ir 25000 USD per metus, atsižvelgiant į teikiamas sąlygas, paslaugas ir įrankius..

Išbandykite „IM Creator“ nemokamai

„Mobirise“ – internetinių svetainių kūrimo programinė įranga

„Mobirise“ - internetinių svetainių kūrimo programinė įranga

Produkto pavadinimas:Mobirise
Oficiali svetainė:mobirise.com
Sudėtingumas:Vidutinis
Nemokamas planas:Neribota
„Premium“ planas:nuo 149 USD
Įkurta:2015 metai
Buveinė:Europos Sąjunga
Išbandykite nemokamai

Mobirise – yra internetinių svetainių kūrimo programinė įranga, kurį reikia atsisiųsti ir įdiegti prieš pereinant prie projekto kūrimo proceso. Sistema aprūpinta plačiu funkcijų ir įrankių rinkiniu, kurie iš pradžių yra orientuoti į pirmą kartą besinaudojančių vartotojų poreikius. Svetainių kūrėjas išsiskiria iš minios dėl patogumo, kuris nepakenktų funkcionalumui.

Pagrindinės funkcijos

„Mobirise“ yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ketina pradėti įvairių tipų projektus, įskaitant portfelius, verslo svetaines, nukreipimo puslapius, reklaminius skelbimus ir dar daugiau. Tai apima daugybę funkcijų, prisidedančių prie svetainių kūrimo efektyvumo. Pagrindiniai iš jų yra šie:

 • Integruoti plėtiniai;
 • Šimtai turinio blokų, skirtų tinklalapio maketui kurti;
 • AMP svetainių kūrėjas;
 • GDPR laikymasis;
 • Kokybiškas ir patogus kodų redaktorius.

Už ir prieš

„AMP“ funkcija leidžia pagerinti mobiliųjų svetainių našumą ir tai, kaip jos rodomos skirtinguose mobiliųjų įrenginių tipuose.Mobirise taip pat suteikia galimybę asmeniškai pasirinkti ir integruoti dešimtis turinio blokų, kad būtų sukurtas jūsų svetainės išdėstymas ir struktūra. Be to, yra galimybė prijungti pasirinktinius plėtinius: „Lazy Load“, piktogramas, „PayPal“ suderinamus pirkinių vežimėlius, slankiklius, „Google Analytics“, „Twitter“ kanalą, „Soundcloud“ ir daugelį kitų..

Atrodo, kad Mobirise’as neturi daug demerio. Pagrindinis „SaaS“ sistemos trūkumas yra jos integruoto prieglobos nebuvimas. Poreikis ieškoti vieno iš kitų gali sukelti problemų nepatyrusiems vartotojams. Be to, jums teks saugoti failus savo kompiuteryje, kad prireikus galėtumėte atnaujinti projektą. Galiausiai visos „Mobirise“ pagražintos svetainės atrodo šiek tiek panašios dėl jų blokų struktūros.

Kaina

„Mobirise“ yra visiškai nemokamas visų kategorijų vartotojams, taip pat visų tipų projektams, nesvarbu, ar tai būtų komercinės, ar nekomercinės svetainės. Norėdami suteikti jūsų projektui pažangų vaizdą, galite apsvarstyti galimybę integruoti kai kuriuos mokamus papildinius / plėtinius, pvz., „Kodo redaktorių“ (69 USD), Viskas viename komplektas (129 USD), „WOW Slider“ (29 USD), „PayPal“ krepšelis (29 USD), Piktogramos (19 USD) ir tt Be to, būkite pasirengę investuoti į prieglobą.

Išbandykite „Mobirise“ nemokamai

Kas yra lengviausia naudoti svetainių kūrimo priemonę?

Ar ketinate pradėti a Asmeninis arba a verslo svetainė, turėtumėte turėti ilgalaikius tikslus ir aiškiai suprasti tikslus, kuriuos norite pasiekti. Plačiai paplitusi klaidinga nuomonė, kad svetainių kūrimo procesas užima daug laiko ir yra sudėtingas. Tai daugiausia priklauso nuo žiniatinklio kūrimo įrankio, kurį naudojate atlikdami užduotį, taip pat nuo jūsų įgūdžių ir interneto dizaino reikalavimų.

Tarp daugybės kokybiškų ir funkcionalių svetainių kūrėjų, Wix yra ta, kuri užima lyderio pozicijas daugelyje pasaulio šalių. Platforma išsiskiria iš minios dėl patogumo naudoti ir didelio dėmesio vartotojui. Integruotas WYSIWYG redaktorius, pasiekiama „Wix ADI“ ir standartinių šablonų redaktorius, taip pat šimtai nemokamų pritaikomų ir mobiliesiems paruoštų dizainų daro tai paprasčiausiu interneto dizaino sprendimu pradedantiesiems ir interneto dizaino ekspertams..

Kaip lengva sukurti „Wix“ svetainę?

Tinklalapio atidarymas neturėtų būti iššūkis ir naujokams, ir interneto dizaino ekspertams. Štai kur „Wix“ pasirodė esąs priimtiniausias sprendimas. Svetainių kūrėjas puikiai tinka abiejų kategorijų abonentams, nes buvo sukurtas atsižvelgiant į paprastumą ir dėmesį į vartotoją. „Wix“ yra kokybiškas interneto kūrimo įrankis bet kokio tipo projektui pradėti ir valdyti. Kad ir kokią svetainę pradėsite naudoti sistemoje, būtinų veiksmų sąrašas bus beveik tas pats. Čia yra pagrindiniai etapai, kuriuos reikia atlikti, kad gautumėte funkcijų „Wix“ pagrindu sukurta svetainė.

 1. Registruotis sistemoje. Kaip „SaaS“ svetainių kūrėjas, „Wix“ reiškia registraciją internete, kuri yra lengva, greita ir patogi. Norėdami prisiregistruoti sistemoje, jums tiesiog reikia užpildyti registracijos formą, pateikti savo prisijungimo informaciją arba naudoti „Facebook“ / „Google“ paskyros duomenis norint prisijungti prie platformos. Visas procesas trunka maždaug kelias minutes ar net mažiau.
 2. Pasirinkite šabloną. „Wix“ gali pasigirti viena turtingiausių ir kokybiškiausių šablonų galerijų nišoje – jos temų skaičius viršija 550 dizainų. Tai suteikia jums tikrai įspūdingą šablono pasirinkimą. Jūsų patogumui dizainai yra suskirstyti į temines kategorijas atsižvelgiant į nagrinėjamą temą. Tiesiog naršykite juos, kad pasirinktumėte šabloną, kuris labiausiai atitinka jūsų poreikius ir pramonės reikalavimus.
 3. Tinkinkite dizainą. Kai tik baigsite pasirinkti šabloną, galėsite pereiti prie jo greito pritaikymo. Yra dvi šablono redagavimo parinktys galite pasirinkti iš. Jei esate naujokas, tuomet galite naudoti „Wix ADI“ įrankį, kuris pažodžiui sukuria jums svetainę automatiniu režimu, naudodamas turinį, kurį pateiksite jo paprašius. Kitas sprendimas yra naudoti integruotą „Wix“ rengyklę, leidžiančią kurti darbalaukio ir mobiliųjų svetainių versijas. Ką čia galite padaryti pritaikydami projektą, pateikite turinį, atsisiųskite vaizdus, ​​vaizdo įrašus ir kitus daugialypės terpės failus. Be to, norint integruoti valdiklius ir trečiųjų šalių paslaugas, galima suteikti jūsų svetainei reikalingų funkcijų ir dizaino.
 4. Koreguokite SEO nustatymus. „Wix“ yra SEO tinkantis svetainių kūrėjas, o tai reiškia, kad ji rūpinasi efektyviu jūsų projekto populiarinimu paieškos sistemose. Sistema turi integruotą SEO Wiz įrankį, kuris leidžia jums nustatyti SEO parametrus ir siūlo nuoseklias instrukcijas, kaip tai padaryti.
 5. Pasirinkite planą. Nepaisant to, kad „Wix“ turi nemokamą prenumeratą, ji gerai tinka sistemai išbandyti ir praktikuoti tik jūsų žiniatinklio kūrimo įgūdžius. Norėdami gauti prieigą prie viso tinklalapio funkcijų sąrašo, turėsite naujovinti į vieną iš mokamų planų, kuriuos siūlo svetainės kūrėjas. Šiuo metu „Wix“ turi keli planai standartiniams ir verslo / e-komercijos projektams. Visi jie suteikia nemokamo domeno vardo prijungimo, integruoto prieglobos ir specialių įrankių / funkcijų, kurios svarbios būtent jūsų projektui, galimybę.
 6. Paskelbkite projektą. Kai tik atliksite visus aukščiau išvardintus veiksmus, būsite pasirengę paskelbti svetainę. Tai atliekama tik keliais paspaudimais – mėgaukitės rezultatu ir toliau tvarkykite projektą, pridėdami reikiamą turinį ir atnaujindami jį, kai reikia.

Viskas apie svetainių kūrimo procesą naudojant „Wix“. Kaip matai, jame nėra nieko sudėtingo. Tiksliau sakant, algoritmas yra beveik tas pats, kurį siūlo dauguma kitų populiarūs svetainių kūrėjai. Laikykitės rekomendacijų, kad įsitikintumėte, jog viską darote teisingai, ir pasiruoškite investuoti šiek tiek pastangų / laiko į kokybiškos svetainės kūrimą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map