Kiek laiko užtrunka svetainės sukūrimas

Kiek laiko užtrunka svetainės sukūrimas


Savaitinis ir mėnesių laikas, būtinas norint sukurti svetainę nuo pat pradžios, nebeliko. Individualių kūrimo komandų nebereikia įgyvendinant įvairaus sudėtingumo internetinius projektus. Būsimi svetainių savininkai gali pasinaudoti keliomis interneto priemonėmis, kad galėtų sukurti ir įdiegti savo projektus per kelias valandas ar šiek tiek daugiau. Tai priklauso nuo pasirinktos technologijos ir statybos metodų.

Žinoma, sukurti sudėtingą svetainę su keliais puslapiais gali atrodyti baisu, ypač žmonėms, neturintiems techninių įgūdžių. Tikriausiai reikės šiek tiek kodavimo, taip pat tvarkyti prieglobos sąranką, domeno registraciją ir kt. O kas, jei sakysime, statybos procesas gali užtrukti mažiau nei valandą? Jūs tikriausiai niekada netikėtumėte. Na, skaitykite toliau ir sužinokite, kiek laiko užtrunka svetainės sukūrimas naudojant įvairius statybos metodus ir technologijas, atsižvelgiant į jūsų techninę aplinką, projekto tikslus, sudėtingumą ir kitas pagrindines savybes..

Funkcijos, turinčios įtakos tam, kiek laiko reikia norint sukurti svetainę

Visas procesas gali atrodyti labai daug laiko reikalaujantis, ypač jei nuspręsite visus etapus atlikti patys. Nesvarbu, ar naudojate „viskas viename“ svetainės programinę įrangą integruotas dirbtinis intelektas arba kurkite savarankiškai užkoduotą svetainę nuo nulio, turėsite apsvarstyti keletą pagrindinių problemų, apibrėžiančių svetainės struktūrą, sudėtingumą ir diegimui reikalingą laiką.

 1. Projekto tipas – ar tai bus paprastas tinklaraštis ar smulkaus verslo svetainė? Ar jums reikia sukurti skaitmeninę parduotuvę su keliais prekių puslapiais ir produktų valdymo sistema? Svetainės tipas nusako būsimus jūsų projekto tikslus. Pagalvokite, kokias funkcijas jis turėtų turėti arba kaip ketinate bendrauti su lankytojais.
 2. Puslapio ir turinio apimtis – ar tai vieno puslapio svetainė, ar didžiulis internetinis žurnalas su keliais puslapiais, kurie yra nuolat atnaujinami? Kiek turinio ketinate įkelti? Ar reikės pridėti daugybę daugialypės terpės failų, įskaitant vaizdo įrašus ir aukštos raiškos vaizdus?
 3. Techninė informacija – esate pradedantysis ar atsidavęs profesionalas? Ar turite bent jau pradinio kodavimo patirties, ar neturite miglotos idėjos, kaip atrodo išeities kodas?
 4. Statybos metodai – dėl aukščiau paminėtų veiksnių, norint sukurti ir įdiegti projektą, reikia pasirinkti geriausiai tinkančią žiniatinklio priemonę. Ar tai bus naujokų svetainių kūrėjas, ar atvirojo kodo CMS su HTML / CSS prieiga? Suplanuok tuos dalykus į priekį.
 5. Biudžetas – pinigai neturi įtakos tam laikui, kalbant apie techninius dalykus. Kita vertus, jums gali prireikti patobulintų pritaikymo ir projektavimo funkcijų, kurios dažniausiai prieinamos naudojant brangesnius planus ar paketus. Tai taip pat priklausys nuo jūsų svetainės tipo ir reikalingos funkcijos.

Mes pabrėžėme kai kuriuos pagrindinius klausimus, atsižvelgiant į tai, kad jūs jau turite savo svetainei tinkamą, lengvai skaitomą, vartotojams ir SEO palaikomą turinį, kuris yra pagrindinis projekto sėkmės veiksnys. Taigi, jūs apibrėžėte svetainės tipą, parengėte puslapio struktūrą, parengėte atitinkamą turinį ir medijos failus. Lieka pasirinkti tinkamą statybos metodą.

Tinklalapių kūrimo technologijos, iš kurių galima rinktis

Tinkamo statybos metodo pasirinkimas paprastai priklauso nuo jūsų techninės kvalifikacijos arba to, ar visiškai trūksta kodavimo ir programavimo įgūdžių. Paprastai vartotojai gali pasirinkti vieną iš trijų pagrindinių variantų. Jie įtraukia:

 • Viskas viename svetainių kūrėjai – Puikiai tinka pradedantiesiems ir nereikalauja mokymosi kreivės, programavimo ar kodavimo.
 • CMS platformos – šiek tiek patobulinti interneto įrankiai, kuriems tam tikru momentu gali prireikti šiek tiek žinių apie HTML / CSS, nors techninės žinios čia nėra privalomos.
 • Savarankiškos svetainės – reikalauja gilių programavimo žinių, nes turėsite tvarkyti šaltinio kodą, taip pat redaguoti, modifikuoti ar pakeisti kai kuriuos jo elementus.

Pasirinktas metodas turės tiesioginės įtakos laiko, reikalingo kuriant internetinę svetainę. Pažvelkime atidžiau į kiekvieną technologiją ir tai, kiek laiko užtrunka visi etapai nuo pradžios iki gyvenimo pradžios. Bet pirmiausia pateiksime trumpą kiekvieno metodo įvadą, kuris leis jums suprasti, ką ketinate spręsti.

1 metodas – „Viskas viename“ svetainių kūrėjai

Wix

Pradėkime nuo lengviausias ir plačiausiai paplitęs metodas atsižvelgiant į „viskas viename“ svetainių kūrimo programinę įrangą. Taip pat žinoma kaip „SaaS“ internetinė programinė įranga, ji teikia išplėstines funkcijas ir instrumentų rinkinį, skirtą jūsų būsimam projektui redaguoti ir pritaikyti..

Internetinių svetainių kūrėjai puikiai tinka pradedantiesiems. Jie vartotojams leidžia sukurti bet kurį svetainės laiką, naudojant nulio mokymosi kreivę. Galite sugalvoti a profesionalus portfelis arba sudėtinga skaitmeninė parduotuvė, turinti kelis gaminio puslapius, nebūdama technikos profesionale. Tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite paruoštą turinį, pridėkite keletą vaizdų ar nuotraukų ir paspauskite.

Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Na, visa tai daroma dėl „drag-and-drop“ redagavimo technologijos ir kitų funkcijų, kurios padaro šį metodą tinkamu pradedantiesiems. Funkcijos yra šios:

 • Lengvas naudojimas – Intuityvi sąsaja ir WYSIWYG funkcijos paverčia statymo procesą žaidimu, kurį gali naudoti vaikas. Vartotojams tereikia prisijungti, pasirinkti paruoštą šabloną, įklijuoti atitinkamą turinį ir paskelbti svetainę.
 • Visos pakuotės savybės – įsigiję planą gausite visas būtinas funkcijas, kad ne tik galėtumėte redaguoti ar tinkinti puslapius, bet ir priglobtumėte savo svetainę. Kai kuriais atvejais taip pat teikiamas nemokamas domenas. Šis faktas padės jums sutaupyti daug laiko, užuot valdžius domeną ir talpinant atskirai.
 • Paruošti šablonai – paprastai svetainių kūrėjai siūlo tam tikrų šablonų, susijusių su tam tikra niša, pasirinkimą. Tarkime, jūs norite sukurti portfelį. Viskas, ko jums reikia, yra pasirinkti maketą, kuriame jau bus reikalingi skyriai (vaizdų galerijos, skyriai „Apie mane“ ir „Kontaktai“, viso pločio antraštės ir kt.). Nereikia pridėti papildomų valdiklių, o tai taip pat taupo laiką.

Nors kai kurie žmonės neįvertina ribotų tinkinimo funkcijų ir interneto dizaino laisvės trūkumo, internetinių svetainių kūrėjai tikrai yra greičiausias būdas sukurti naują svetainę nuo nulio. Galutinius laiko rezultatus pamatysite šiek tiek toliau, palyginti su kitais statybos metodais.

Kiek laiko užtrunka kuriant svetainę naudojant svetainių kūrimo priemonę?

Visas statybos procesas susideda iš kelių paprastų žingsnių. Jie yra šie:

 1. Pasirinkite platformą. Laikas priklausys nuo jūsų pageidavimų ir projekto reikalavimų. Gera idėja yra pasirinkti Wix, kuri yra didžiausia programinė įranga, leidžianti per kelias minutes bet kurią svetainę sukurti nuo nulio.
 2. Prisijungti. Paprastai svetainių kūrėjai siūlo greitą prisijungimo būdą naudodamiesi savo socialine ar „Google“ paskyra. Registracijos procesas užtruks 1 minutę ar mažiau, jei nereikia patvirtinti slaptažodžio.
 3. Pasirinkite šabloną. Jums reikės maždaug 5 minutės naršyti po platformas, susijusias su jūsų niša. Norėdami sutaupyti daugiau laiko, iš anksto galite įsivaizduoti norimą dizainą arba peržvelgti pagrindinius konkurentus, kad galėtumėte apsvarstyti pradinį funkcionalumą ir funkcijas.
 4. „Wix“ šablonai

 5. Tinkinkite svetainę. Nors dauguma svetainių kūrėjų naudoja nuvilkimo funkciją, viskas, ko jums reikia, yra nukopijuoti ir įklijuoti paruoštą turinį bei pridėti porą vaizdų. Jums taip pat gali prireikti laiko priprasti prie prietaisų skydelio ir išsiaiškinti, kaip įrankiai veikia. Atsižvelgiant į naudojimo paprastumą, vaizdo įrašų vadovus ir vadovus, vargu ar reikės daugiau nei 1 valandos.
 6. „Wix“ tinklalapio redaktorius

 7. Pasirinkite planą. Peržiūrėsite keletą pradinių planų su kainomis ir funkcijomis 5 min., 10 min gilių tyrimų atveju palyginimas ir kontrastingumas.
 8. Peržiūra ir diegimas. Paskutinis etapas yra patikrinti, kaip atrodo svetainė, ir atidaryti. Svetainių kūrėjai turi peržiūros režimą, skirtą darbalaukio ir mobiliesiems versijoms. Jei rezultatas jus tenkino, paspauskite mygtuką „paskelbti“, kad galėtumėte tiesiogiai paskelbti (apie 5 minutes, įskaitant peržiūros režimą).

Paskutinis laikas, kurio reikia norint sukurti svetainę su svetainės kūrėju, yra 1 valanda 20 minučių. Šiuolaikinės technologijos leidžia sutrumpinti net tą laiką Pavyzdžiui, Wix siūlo savo AI pagrįstą sprendimą, kuris sukuria paruoštą naudoti svetainę 6 minutes. Viskas, ko jums reikia, yra atsakyti į kelis klausimus, apibūdinančius projektą. Sistema automatiškai pasiūlys keletą šablonų su integruotais valdikliais ir funkcijomis, taip pat su atitinkamu turiniu.

Pažvelkite į finalinį stalą:

Darbo pradžiaTinkinimas ir redagavimasEiti gyvaiGalutinis laikas
Reikalingas laikas5-15 mIki 1 valIki 6 m1 h 20 m

Išbandykite „Wix“ nemokamai

2 metodas – CMS platformos

WordPress

Šimtai milijonų svetainių, atstovaujančių visoms įmanomoms nišoms, vis dar dominuoja CMS platformose. CMS reiškia turinio valdymo sistemas, tai reiškia, kad jūs turite prieigą prie galingo turinio rengyklės, norėdami redaguoti, tinkinti formatą ir bet kokiu būdu tvarkyti savo turinį.

Be ankstesnio metodo, CMS platformas naudoti nėra taip paprasta nors jiems nereikia išsamių techninių žinių, nebent jums reikia redaguoti visą svetainės šaltinio kodą. Likusiais atvejais jums gali prireikti tik tam tikrų pradinių HTML žinių, kad galėtumėte šiek tiek pataisyti. Norėdami suprasti, kiek laiko gali prireikti norint sukurti svetainę naudojant CMS, turite apibrėžti redagavimo lygį:

 • Bendrojo lygio redagavimas – tai, kaip dauguma svetainių savininkų naudoja CMS. Jūs išnaudojate visas redaktoriaus galimybes turinio formavimo, teksto pridėjimo, daugialypės terpės failų įkėlimo, naujų puslapių, kategorijų ar svetainių skyrių kūrimo ir tt srityje. Jei niekada anksčiau nebendravote su CMS, gali reikėti šiek tiek laiko, kad priprastumėte prie jo. . Tačiau visas procesas yra gana paprastas ir intuityvus.
 • Pro lygio redagavimas – CMS yra atvirojo kodo platforma, leidžianti šaltinio kodą pasiekti vartotojams. Kitaip tariant, galite įeiti į Redaktorių režimą ir pakeisti šablono išvaizdą bei pridėti naują funkciją, scenarijų, mygtuką ar piktogramą redaguodami pradinį HTML arba CSS kodą. Procesas reikalauja ne tik žinių, bet ir laiko, kad galėtumėte redaguoti ir išbandyti naująją modifikaciją.

Tai, kas atrodo didžiulė lankstumo prasmė, gali užtrukti daugiau laiko, reikalingo statybos procesui užbaigti. Pavyzdžiui, daugelis vartotojų vertina papildinių pasirinkimą. Viena vertus, puiku turėti tūkstančius valdiklių ir trečiųjų šalių programų, kurias galima integruoti. Kita vertus, naudodamiesi CMS, turėsite juos nustatyti, įdiegti, įjungti ir atnaujinti rankiniu būdu.

Be to, turėsite ieškoti tinkamo serverio sprendimo, taip pat užregistruoti domeną. Tokiems veiksmams reikia papildomo laiko. Sujunkite jį su laiku, reikalingu išsiaiškinti, kaip sistema veikia, ir suprasite, kad naudojant CMS reikės šiek tiek daugiau laiko sukurti svetainę nuo nulio, palyginti su „viskas viename“ svetainių kūrėjais.

Kiek laiko užtrunka kuriant svetainę su CMS?

Tarkime, jūs tai padarysite Norėdami sukurti svetainę, naudokite „WordPress“. Kaip jau minėjome anksčiau, reikalingas laikas priklauso nuo puslapių skaičiaus, puslapio struktūros sudėtingumo, techninių įgūdžių ir kt. Norėdami vartotojui palengvinti, įsivaizduokite, kad mes kuriame profesionalų portfolio su keliais puslapiais, kuriuose yra kontaktai, darbai , Apie mane skyrius ir kt.

Žingsniai yra šie:

 1. Darbo pradžia. Pirmasis žingsnis yra užregistruoti domeną ir rasti priegloba. Esant „WordPress“ situacijai, geriausias sprendimas yra pasirinkti WP optimizuotas serverio pakuotes. Jie turi papildomų funkcijų, leidžiančių sutaupyti daug laiko. Norėdami baigti sceną, jums gali prireikti maždaug 30 minučių arba tiesiog pasirinkti „Bluehost“.
 2. Atsisiųskite temą. Dabar jums reikia pasirinkti būsimojo aplanko šabloną ir atsisiųsti jį į ZIP failą, kad galėtumėte pereiti į kitą etapą. Juos pasirinkę ir atsisiuntę užtruksite maždaug 5–10 minučių, nebent.
 3. Įdiekite „WordPress“. Dabar jūs turite turėti savo CMS įdiegtą pasirinktoje priegloboje. Gali prireikti šiek tiek sąrankos. Paprastai tai gali užtrukti apie 30–40 minučių, nebent pasirenkate „Bluehost“, kuris pateikiamas su sklandžia WP integracija.
 4. Turinio redagavimas. Šablone bus tik būtini skyriai. Likusį dalyką turėsite atlikti nuo reikiamų tekstų įterpimo ir daugialypės terpės failų įkėlimo iki reikalingų papildinių įdiegimo ir atnaujinimo. Šis etapas paprastai trunka apie 3–4 valandas.
 5. Eiti gyvai. Jūsų svetainė prieinama internete, kai tik susiesite savo domeną su priegloba.

Geras pasirinkimas naudojant WP optimizuotus serverio sprendimus. Jie siūlo automatinį WP diegimą, taip pat įskiepių valdymą. Kai kuriuose planuose yra nemokamas domenas, įtrauktas į prieglobos kainą. Kitaip tariant, jūs iš tikrųjų gaunate „viskas viename“ svetainės kūrimo sprendimą, skirtą pasirinktai CMS.

Rezultatai yra šie:

Darbo pradžiaTinkinimas ir redagavimasEiti gyvaiGalutinis laikas
Reikalingas laikasNuo 40 m iki 1 hApie 4 valLaiko nereikia5 h 40 m

Išbandykite „WordPress“ dabar

3 metodas – savarankiškai užkoduotos interneto svetainės

Šis metodas labiausiai tinka atsidavusiems profesionalams, kurie nori maksimaliai išnaudoti interneto svetainių kūrimo ir kūrimo laisvę. Sąvoka „savęs kodas“ reiškia, kad jūs esate iš tikrųjų atsakingi už kiekvienos funkcijos, puslapio skyriaus, tinklaraščio, meniu skyrių, kategorijų ir kt. Sukūrimą, įgyvendinimą ir išbandymą. Tinklalapių savininkai turėtų turėti gilius programavimo įgūdžius..

Jei jums trūksta techninės patirties, vienintelis sprendimas yra pasamdyti pasirinktinę kūrimo komandą. Vargu ar šis variantas yra geras sprendimas laiko taupymo požiūriu. Priklausomai nuo svetainės sudėtingumo, procesas gali trukti kelias savaites ar net mėnesius. Paprastai tai apima stereotipų nustatymą, funkcijų įgyvendinimą, diegimą, testavimą, derinimą ir kt. Be to, kelios įmonės gali sau leisti samdyti plėtros komandą. apsvarstyti statybos ir išlaikymo kaštus.

Jei esate patyręs kodavimo specialistas, norintis sukurti paprastą, bet dar funkcionalią svetainę, jums greičiausiai reikės ne daugiau nei 10–15 valandų eiti gyventi.

Kiek laiko užtrunka savarankiškos kodų svetainės sukūrimas?

Pasirinkdami savarankiškai užkoduotas svetaines, jūsų pagrindinis laikas bus reikalingas programuojant ir rašant šaltinio kodus. Vartotojas yra atsakingas už kiekvienos funkcijos, skyriaus, bloko ir formos, kurias galiausiai galės pasiekti galutinis vartotojas, įgyvendinimą.

Laikas, reikalingas paruoštos svetainės kodavimui, priklauso nuo įgūdžių. Jei apsvarstysime paprastą aplanką su keliais skyriais, teksto blokais, vaizdų galerija ir kontaktine informacija, visas procesas gali užtrukti apie 10 valandų. Gerai, jei jau turite keletą kodų. Jums reikės tik:

 1. Nukopijuokite kodą iš teksto arba HTML rengyklės.
 2. Įklijuokite jį naujame puslapyje.
 3. Išsaugokite pakeitimus ir išbandykite svetainę.

Testavimas ir derinimas taip pat gali užtrukti daug laiko, nes turite užtikrinti, kad viskas vyktų sklandžiai. Galutiniai rezultatai atrodo taip:

Darbo pradžia (rašant kodą)Tinkinimas ir redagavimasAB testavimasGalutinis laikas
Reikalingas laikasApie 10 valandų paprastoje svetainėjeRedagavimas tvarkomas
kartu su kodavimu
Apie 3–5 valandasIki 15 valandų

5 valandos – vidutinis laikas sukurti svetainę

Kaip jau galite pastebėti, laikas visiškai priklauso nuo to, kokį statybos metodą pasirinkti, nes visi kiti dalykai yra lygūs (parengta svetainės struktūra, rašytinis turinys ir kt.).

Internetinių svetainių kūrėjai yra greičiausias ir lengviausias būdas pradedantiesiems ar vartotojams, neturintiems techninių įgūdžių. Vidutinis laikas, reikalingas visiškai veikiančiai svetainei sukurti, neviršija 2 valandų. Kai kurios platformos suteikia galimybę per kelias minutes sukurti svetaines naudojant pažangias technologijas. Neigiama yra pritaikymo laisvės stoka. Jūs iš tikrųjų esate priversti naudoti tai, kas siūloma.

CMS platformos yra puikus sprendimas, atspindintis gerą pusiausvyrą tarp interneto svetainių kūrimo ir pritaikymo laisvės bei naudojimo paprastumo. Tai, kas iš pradžių gali atrodyti sudėtinga, ilgainiui virsta paprastu redagavimo procesu, kuriame bus galimybė pridėti keletą unikalių funkcijų, taip pat optimizuoti biudžetą, pasirenkant prieinamas hostingo ir domeno parinktis. Turint reikiamą mokymosi kreivę, įskiepių diegimą ir turinio redagavimą, vargu ar prireiks daugiau nei 6 valandų, kad būtų sukurta paruošta naudoti paprasta svetainė.

Savarankiškai užkoduotos svetainės yra sudėtingiausios ir reikalauja daug laiko. Programavimas ir kodo rašymas yra pagrindinis iššūkis, be bandymo ir derinimo. Be to, ši galimybė niekada nebus naudinga pradedantiesiems, o tam skirti profesionalai taip pat gali susidurti su tam tikrais sunkumais. Vidutinis paprastos svetainės laikas yra apie 15 valandų.

Atminkite, kad anksčiau aprašytas vidutinis laikas daugiausia susijęs su techniniu svetainės kūrimo proceso aspektu. Kitaip tariant, jūs turėtumėte turėti iš anksto:

 • Parengtas tinklalapių ir jų skyrių turinys (naudokite teksto rengyklę, kad nukopijuotumėte ir įklijuotumėte, kad sutaupytumėte laiko tinkindami savo puslapius).
 • Garso / vaizdo failai (vaizdus, ​​nuotraukas ar vaizdo įrašus, kuriuos planuojate rodyti savo svetainėje).
 • Paruošta svetainės struktūra (jūs dirbote, kaip ir kur turėtų būti jūsų skyriai, kas blokuos puslapį ir kaip jie bus susieti).

Taigi, parengę tą projektą, galite pasirinkti tinkamiausią variantą ir tęsti savo projektą.

Esmė

Pagrindinė mintis čia yra neskubėti lengviausio kelio kuriant svetainę. Trumpiausias kelias gali būti sunkiausias. Įsitikinkite, kad turite aiškų supratimą apie tai, kaip turėtų atrodyti jūsų svetainė, kokias pagrindines savybes ji turės ir kokias žinias bei metodus skolinsite, kad idėja būtų įgyvendinta..

Kodavimo įgūdžių stoka reikalauja lengvesnių, tačiau dar greitesnių būdų susidūrus su internetinių svetainių kūrėjais. CMS puikiai tiks šiek tiek atsidavusiems svetainių savininkams, kuriems reikia daugiau laisvės ir vietos. Jei esate technikos geekas, turintis dideles kodavimo žinias ir įgūdžius, geras sprendimas gali būti savarankiškos programos. Nesvarbu, ką pasirinksite, internetinių svetainių kūrėjai reikalauja mažiau laiko sukurti svetainę nuo nulio.

Sukurkite svetainę nemokamai

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map