Kaip sukurti renginio svetainę

Kaip sukurti renginio svetainę


Taigi, jūs planuojate mesti vakarėlį ir norite, kad į jį būtų kuo daugiau žmonių. Arba gali tekti tiesiog reklamuoti įvairius renginius ir užregistruoti lankytojus. Atsižvelgiant į tai, kokie yra jūsų galutiniai tikslai, gali reikėti sukurti renginio svetainę iš pagrindų. Užduotis yra lengvesnė, nei atrodo, atsižvelgiant į daugybę specializuotų svetainių kūrėjų ir platformų nereikalauja kodavimo įgūdžių arba samdyti kūrėjus kurie paprastai kainuoja tūkstančius dolerių.

Speciali renginių svetainė yra gera priemonė efektyviai prekiauti prekės ženklu ir pristatyti gyvybiškai svarbias savybes, kad lankytojai išliktų sudominti. Tai leis jums reguliariai pateikti atnaujintą turinį ir informaciją, naujų įvykių aprašymus, bilietų pardavimus, specialius pasiūlymus ir kt. Viskas, ko jums reikia – įsitikinkite, kad pasirinktoje platformoje yra pakankamai tinkinimo įrankių..

Ir prieš gilindamiesi į kūrimo proceso etapus, turime išsiaiškinti, ar jums iš tikrųjų reikia įvykio vietos, ar yra paprastesnių įrankių, skirtų susidoroti su užduotimi. Viskas priklauso nuo tikslų, įvykių tipų ir tikslų, kodėl jums reikia tai skatinti.

Kaip sukurti renginio svetainę (pagrindinis žingsnis po žingsnio vadovas):

 1. Prieš pradėdami: Ar kiekvienas renginys turėtų turėti savo svetainę?
 2. Pasirinkite platformą, skirtą renginio svetainei sukurti
 3. Gaukite domeno vardą & Svetainių talpinimas
 4. Šablono nustatymas ir tinkinimas svetainėje
 5. Kiek kainuoja renginio svetainė
 6. Įkvėpimas: puikių renginių svetainių pavyzdžiai

1. Prieš pradėdami: Ar kiekvienas renginys turėtų turėti svetainę?

Atsakymas yra „TAIP“, tačiau tik tuo atveju, jei planuojate organizuoti didžiulį renginį, kuris vyksta reguliariai. Nesvarbu, ar kalbame apie komercines laidas, kuriose parduodami bilietai, ar ne pelno siekiančius susibūrimus (bažnyčios, labdaros organizacijos, studentų sąjungos ir kt.). Svetainė veiks, jei įvyks masinis renginys.

Vargu ar vertintumėte interneto kūrimo procesą vienos nakties bakalaurų vakarėliui, vestuvių repeticijai ar buvusių studentų susitikimui. Jei norite naudoti mažesnius leidimus, galite kuo geriau išnaudoti Renginių „Facebook“ programa tai yra nemokama ir lengva naudoti. Tai padeda draugams surasti renginius, vykstančius jų mieste, taip pat šiek tiek susitarti.

Jei jums reikalingas patobulintas funkcionalumas, ieškokite platformos, kuri leistų atlikti šiuos veiksmus.

Valdykite efektyvų prekės ženklą

Į stiprią renginių vietą turėtų patekti veiksmingas prekės ženklas. Jūs tikriausiai norėtumėte, kad lankytojai ne tik perskaitytų bendrą informaciją, bet ir bet kokiu būdu užsiimtų:

 • Įsigykite bilietus.
 • Prisijunkite prie renginio.
 • Prenumeruokite, kad galėtumėte susisiekti su atnaujinimais.
 • Dalyvaukite diskusijose.
 • Peržiūrėkite žiniasklaidos turinį ir kt.

Pagrindinė idėja yra pateikti įsimenamą turinį. Leiskite lankytojams prisiminti įvykį ir priverskite juos sugrįžti. Vienintelis būdas to pasiekti yra sukurti stilingą svetainę, kurioje būtų madingas dizainas ir funkcijos, kad būtų galima bendrauti su vartotojais. Čia iškyla antrasis klausimas.

Pritaikymo įrankiai

Jūsų svetainei reikės specifinių funkcijų rinkinio, atsižvelgiant į įvykio tipą. Dažniausiai pasitaikančios funkcijos:

 • Įvykių, kurie vyksta reguliariai, kartojimo kalendorius.
 • „Checkout“ funkcija tuo atveju, jei planuojate parduoti ir reklamuoti bilietus.
 • Paprasta registracijos forma, jei yra prisijungimo procesas norint dalyvauti renginyje.
 • El. Pašto rinkodaros ir reklamos įrankiai, skirti informacijos atnaujinimams, naujiems tvarkaraščiams, specialiems pasiūlymams, reklaminių kodų ir kt. Siųsti.
 • Socialinės medijos integracija, skirta maksimaliam vartotojų informavimui per visus galimus kanalus ir platformas.

Vėlgi, svetainės funkcionalumas daugiausia priklausys nuo norimų reklamuoti renginių tipų.

Reaktyvus dizainas

Svarbi įvykių svetainių savybė, nes dauguma jūsų potencialių vartotojų, tikėtina, ją pasiekia per mobiliuosius įrenginius. Taigi, jums reikia platformos, kuri padės lengvai kurti mobiliesiems pritaikytus puslapius. Tai leis sugeneruoti didesnį srautą ir pagerins vartotojų pasitenkinimo procentus.

Apibrėžę būsimas svetainės funkcijas ir funkcijas, kurių reikia ieškoti, pažvelkime į svetainių kūrimo parinktis.

2. Pasirinkite platformą, skirtą renginių svetainei sukurti

Kiekviena platforma turi savo unikalią specializaciją. Kai kurie svetainių kūrėjai yra sukurti susitikti elektroninės komercijos poreikiai o kiti geriau dirba turinio svetaines. Viena aišku, jie tapo nepaprastai populiarus bėgant metams dėl patogaus naudojimo ir lankstumo, pateikto milijonams aktyvių abonentų.

Tuo pačiu metu pasirodė, kad kai kurios technologijos yra lankstesnės nei kitos. Dėl išplėstinio funkcionalumo jie padeda kurti įvairių tipų projektus. Svarstant renginių vietas, Wix ir „WordPress“ yra neabejotini lyderiai.

Wix – yra mūsų rekomendacija Nr. 1 ir štai kodėl:

Lengvas naudojimas. Koduojantys žmonės gali sukurti paruoštas svetaines tiesiogine prasme per kelias minutes. Sistema naudoja AI algoritmą, įdiegtą pagal sistemos pritaikymą „Wix ADI“ sprendimas. Jis naudoja informaciją apie jūsų būsimą svetainę ir nišą, kad pasiūlytų iš anksto sukonstruotus maketus su jau įdiegtais reikalingais valdikliais.

„Wix“ įvykis

Viskas viename platforma. Naudodami „Wix“ jums nereikia atskirai rūpintis priegloba ir domenu. Kiekviename prenumeratos plane pateikiamas visas reikalingas turtas ir priemonės, skirti projektuoti, kurti, pritaikyti ir diegti svetainę.

„Wix“ renginiai. Apdovanojimus pelniusi programa, skirta rengti vakarėlius, rengti suvažiavimus, parduoti bilietus į koncertus ir pasirodymus ir pan. Iš tikrųjų gausite daugybę įrankių, skirtų sukurti specialų amžių, modifikuoti juos, integruoti mokėjimo paslaugas, kurti ir tvarkyti svečių sąrašus ir dar daugiau..

„Wix App“ renginiai

3. Gaukite domeno vardą & Svetainių talpinimas

Tie, kurie praleido pirmąsias pastraipas, turėtų žinoti, kad mes asmeniškai rekomenduojame „Wix“ kaip geriausią sprendimą renginių tinklalapiams kurti, o „WordPress“ kaip antrą pagal dydį CMS jūsų tikslams. Kiekvienoje platformoje yra domenas ir priegloba, nors šiek tiek skirtingai.

„Wix“ svetainės domenas ir priegloba

Kaip buvo teigiama anksčiau, „Wix“ yra viskas viename platforma. Tai reiškia, kad sistema turi įvairių poreikių planus su visomis funkcijomis. Už fiksuotą kainą gausite hostingą ir nemokamas domenas. Kiekviena funkcija bus suaktyvinta, kai tik prisijungsite ir įsigysite planą.

„WordPress“ svetainės domenas ir priegloba

Padėtis WP CMS yra kiek kitokia. Pati sistema nesiūlo prieglobos galimybių ar domenų registracijos. Vis dėlto, kadangi vis tiek turite rasti patikimą prieglobos paslaugų teikėją, verta pasirinkti „Bluehost“.

„WordPress“ prietaisų skydelis

Tai yra oficialiai WP rekomenduota platforma, leidžianti lengvai naudotis CMS, nes sklandžiai integruojama, automatiškai įskiepiai ir sistemos atnaujinimai, saugos priemonės, prieiga prie įskiepių ir temų ir tt Į funkcijų sąrašą įtrauktas dvejų metų domenas po registracijos be priėmimo paslaugų. Tai buvo geriausias pasirinkimas bet kokio tipo „WordPress“ tinklalapiams.

4. Šablono nustatymas ir tinkinimas svetainėje

Dabar jūs esate pasirengęs suprojektuoti savo būsimą svetainę ir užpildyti ją turiniu, daugialypės terpės failais, valdikliais ir kt., Jei pasirinksite „Wix“, naudodami paprastą redagavimo procesą pasinaudosite nuvilkimo įrankiu. Nereikia jokių kodavimo ar programavimo įgūdžių. Mes jau minėjome apie AI pagrįstą „Wix ADI“ įrankį, kuris siūlo paruoštus svetainės išdėstymus.

„Wix ADI“ tema

Antrasis variantas yra pasirinkti iš daugiau nei 500 stilingų ir jautrių šablonų, nurodančių skirtingas verslo nišas. Renginių projektai nėra išimtis. Jums net nereikia tinkinti puslapio. Kiekvienoje temoje yra „Wix Event“ programa, kurią galite rasti iš anksto nustatytais priedais Valdiklių turgavietė. Paskutinis dalykas yra pridėti atitinkamą turinį, kelis vaizdus ar vaizdo įrašus, peržiūrėti savo svetainę skirtinguose darbalaukio ir mobiliuosiuose įrenginiuose, sujungti domeną ir paskelbti.

Darbo su „WordPress“ pradžia yra šiek tiek sunkiau, nors ir pats redaktorius yra labai lengvas. CMS turi didžiulį papildinių ir temų pasirinkimą. Vienintelis skirtumas nuo „Wix“ yra tas, kad čia jūs turite juos rasti ir įdiegti rankiniu būdu. Tuo pačiu metu pasirinktos nemokamos temos atrodo vienodai.

„WordPress“ tema

Nors tikrai trokštate išskirtinių maketų, geriau pasirinkti „Premium“ apmokamas temas. Jie taip pat yra jautrūs ir pasižymi stilingesniu dizainu. Kitas neigiamas aspektas yra tas, kad naudodami „WordPress“ šabloną turėsite nusipirkti ir atsisiųsti atskirai, o „Wix“ siūlo visus reikalingus įrankius pakuotėje, leisdami sutaupyti laiko.

5. Kiek kainuoja renginio svetainė

Nereikia samdyti kūrėjų ar bandyti sukurti šio tipo svetainę iš pagrindų. Iššūkis yra beveik neįmanomas, atsižvelgiant į jau paruoštus „Wix“ ir „WordPress“ paruoštų šablonų funkcionalumą ir savybes. Vartotojai turi galimybę naudoti juos visus už palyginti mažą kainą. Pažvelkime į galutines metinių projektų, pagamintų „Wix“ ir „WP“, kainą.

„Wix“ internetinės svetainės kūrimo išlaidos

Mėnesio kainos planas prasideda nuo 8,50 USD. Mes manome, kad sudėtinį planą su nemokamu 1 metų domenu, be 2 GB saugyklos ir 3 GB pralaidumo, kad būtų galima surengti jūsų renginio svetainę. Dėl to galutinės svetainės išlaidos bus 102 USD per metus su visomis būtinomis funkcijomis, papildiniais ir šablonais, esančiais pakuotėje..

„Wix“ interneto svetainės kainų nustatymas

„WordPess“ svetainės kūrimo išlaidos

CMS nemokama. Tačiau mes pastebėjome apie prieglobą ir „Premium“ šablonus. Jie kainuoja nuo 30 USD iki 290 USD, priklausomai nuo dizaino. Geros naujienos yra tai, kad jie gaunami su vienkartine išmoka.

„Bluehost“ kainodara

Be to, kai kurie papildiniai ir paslaugos taip pat yra mokami, o nemokama prenumerata siūlo ribotą priemonių pasirinkimą. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra WP optimizuotas priegloba, kurią teikia „Bluehost“. Tik už 2,95 USD per mėnesį gausite visą rinkinį įrankių, įskaitant domeną, „WordPress“ integraciją, sistemos atsargines kopijas ir kt. Galų gale turėsite sumokėti apie 110 USD per metus (papildiniai ir priegloba) + 30–200 USD vieną kartą už „WordPress“ tema.

6. Įkvėpimas: puikių renginių svetainių pavyzdžiai

Norėdami įrodyti mūsų rekomendacijas dėl pasirinktų platformų ir padaryti jas akivaizdesnes, sudarėme geriausių įvykių svetainių pavyzdžių, sudarytų naudojant „Wix“ ir „WordPress“, sąrašą:

„Web Design Pro“ inovacijų konferencija - „Wix“ renginio svetainės pavyzdys
„TechConf“Tarptautinė gėlininkystės paroda - „WordPress“ renginio svetainės pavyzdys
„FloriExpo“Pasaulio investicijų konferencija - „WordPress“ renginio svetainės pavyzdys
„WorldInvestConf“

Naršydami galite apžvelgti ir tikresnes „Wix“ svetaines šis rinkinys.

Išvada

Renginio svetainės kūrimo procesas yra lengvas, jei žinote, kokio tipo renginį norite reklamuoti. Idėja yra apibrėžti pagrindinius gyvenimo tikslus ir uždavinius. Ar ketinate parduoti bilietus į koncertus, rengti suvažiavimus ar studentų susitikimus, skatinti kultūrinius ar ne pelno siekiančius renginius? Bet kuriai iš aukščiau paminėtų yra reikalinga lanksti, ekonomiška ir lengvai naudojama platforma.

Geriausia būtų „Wix“ ir „WordPress“. Nors „Wix“ yra akivaizdus lyderis, turintis visas būtinas funkcijas, įtrauktas į kiekvieną planą, pritaikytą „Event“ programą, mažesnes kainas, jau apimančias prieglobą ir domeną. „WordPress“ taip pat gali būti geras pasirinkimas, nors tai pareikalaus papildomų manipuliacijų, kurios ne technikams nuo pat pradžių gali atrodyti šiek tiek sunku.

Sukurkite įvykių svetainę nemokamai

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map