Kaip sukurti naują .com svetainę

Kaip sukurti naują .com svetainę


Taigi, jūs turite naujos .com svetainės idėją. Jūs sukūrėte jo struktūrą, apibrėžėte tipą ir reikalingas funkcijas. Kitaip tariant, jūs turite paruoštą maketą, nupieštą ant popieriaus lapo. Tačiau nuostabi idėja yra tik 50% sėkmės. Kitas etapas yra tai atgaivinti. Čia turėsite pasirinkti tinkamą tinklalapio kūrimo būdą.

Pasirinkimas visiškai priklauso nuo techninio pagrindo ir požiūrio, kurį norite nustatyti. Ar jums reikia paprasto ir greito sprendimo su visomis funkcijomis? Arba jūs trokštate svetainių kūrimo platformos, kurioje būtų palikta maksimali pritaikymo laisvė rankiniu būdu valdyti didžiąją proceso dalį? Vargu ar pasirenkate pasivaikščiojimą parke, nes prieš pradedant reikia ieškoti daugybės klausimų.

Tinklalapių kūrimo technologijos, iš kurių galima rinktis

Nors nesate techninis geekas, kuriam nėra jokių galimybių sukurti savakoduotę svetainę, tačiau apžvelgsime dvi pagrindines galimybes pradedantiesiems. Tarp jų buvo internetinių svetainių kūrėjai ir CMS platformos. Abu jie yra labai populiarūs tarp vartotojų ir patenkina pagrindinius svetainės kūrimo poreikius, nors skirtingai.

Internetinių svetainių kūrėjai

Internetinių svetainių kūrėjai yra sukurti taip, kad palengvintų techninių įgūdžių neturinčius vartotojus. Juos labai lengva naudoti. Statybos procesas paprastai užtrunka ne ilgiau kaip 2 valandas. Programinę įrangą galima įsigyti kaip prenumeratos paslaugą. Tai reiškia, kad jums reikia mokėti tik kas mėnesį ar metus ir naudoti pateiktą įrankių paketą.

Nesvarbu, ar norite sukurti naują .com svetainę, ar naudoti bet koks kitas domeno plėtinys. Kūrimo procesas vis tiek bus tas pats, kaip ir įdiegtos technologijos bei statybos metodai.

Pagrindinės internetinių svetainių kūrėjus apibrėžiančios savybės yra:

 • Paprastumas – dauguma platformų yra su nutempkite redaktorius. Paspaudimu galite lengvai pakeisti svetainės struktūrą arba pridėti naujų elementų ar blokų. Redaguoti tinkle yra dar viena puiki savybė, leidžianti automatiškai išsaugoti ir peržiūrėti visus atliktus pakeitimus.
 • Lengvas pritaikymas – Norėdami sukurti parengtą naudoti svetainę, jums reikia tik pasirinkti šabloną ir pridėti turinį. Paprastai maketai turi atitinkamus iš anksto įdiegtus valdiklius ir funkcijas, kurios nurodo tam tikrą svetainės tipą. Nereikia jų diegti atskirai.
 • Viskas viename sprendimas. Kaip prenumeratos pagrindu sukurtas modelis, svetainių kūrėjams nereikia papildomų manipuliacijų su domenais ir priegloba. Jūs gausite visą reikalingą turtą ir galimybes pagal pasirinktą planą.

Todėl atrodo, kad svetainių kūrėjai yra kraštutinė priemonė, be kodavimo, be mokymosi kreivės ir reikalaujančio minimalaus rankinio darbo.

CMS platformos

Naršydami internete milijonus kartų esate aptikę CMS pagrįstas svetaines. Jie yra labai populiarūs pradedantiesiems ir profams leidžiant sukurkite pažodžiui bet kokio tipo svetainę formuoti paprastus tinklaraščius ir smulkaus verslo projektus į skaitmenines parduotuves.

Svarbiausias neigiamas dalykas yra tas, kad kuo sudėtingesnė svetainė, kurią norite sukurti, tuo daugiau proceso turėsite atlikti patys. CMS daugiausia yra redagavimo variklis, kurį reikia papildomai pritaikyti atsižvelgiant į funkcijas, papildinius, dizainą ir kt. Geros žinios yra tai, kad vartotojams, turintiems techninį pagrindą, suteikiama prieiga prie šaltinio kodo, norint redaguoti ir modifikuoti standartinį šabloną. Bloga žinia yra ta, kad naujokams reikės šiek tiek laiko išsiaiškinti, kaip viskas veikia.

Kitaip nei internetinių svetainių kūrėjai, CMS platformos nėra viskas viename sprendimas. Tai reiškia, kad jums reikės užregistruoti domeną, taip pat surasti platformą, skirtą priglobti svetainę. Kad vartotojams būtų lengviau, kai kurie pripažinti prieglobos paslaugų teikėjai siūlo paprastus CMS pagrįstų projektų integravimo, sąrankos ir tinkinimo būdus.

Pagrindinės CMS platformas apibrėžiančios savybės yra šios:

 • Išplėstinės redagavimo parinktys. Turėdami prieigą prie šablono šaltinio kodo, galite redaguoti ar modifikuoti pažodžiui kiekvieną savo būsimos svetainės elementą, tačiau tik tuo atveju, jei turite programavimo įgūdžių. Pavyzdžiui, 90% „WordPress“ šablonų yra sukurti naudojant PHP. Norėdami juos pritaikyti, turite turėti PHP kodavimo patirtį.
 • Biudžeto kontrolė. Pati CMS nemokama. Jums nereikia už tai mokėti. Tačiau domenų registracija, priegloba, papildinių plėtiniai ir „premium“ platformos yra mokamos. Geros naujienos yra tai, kad galite pasirinkti turtą, kuris atitinka jūsų biudžetą. Be to, kai kurie prieglobos paslaugų teikėjai siūlo CMS suderinamumą su pagrindinėmis funkcijomis, kurių jums jau reikia įtraukti į planą.
 • Begalinis papildinių pasirinkimas. Internetinių svetainių kūrėjams gali būti ribojama priedų ir funkcijų. CMS platformos siūlo neribotas integravimo galimybes su tūkstančiais galimų papildinių. Tačiau juos turėsite rankiniu būdu surasti, įdiegti, suderinti ir atnaujinti.

CMS platformos yra tikrai geras pasirinkimas, ypač kai jos naudojamos su suderinamas prieglobos paslaugų teikėjas. Pavyzdžiui, jūs nusprendėte sukurti svetainę naudodami „WordPress“. Daugybė prieglobos svetainių siūlo WP optimizuotus planus, kurie palengvina statybos procesą net pradedantiesiems.

Nepaisant to, procesas nėra visiškai automatizuotas, skirtingai nei internetinių svetainių kūrėjai. Dabar pats laikas aprašyti procesą naudojant abu paaiškintus statybos metodus.

Naujos .com svetainės sukūrimas kartu su svetainių kūrėjais

Daugeliui svetainių kūrėjų reikia ne daugiau kaip poros valandų, kad būtų sukurta ir įdiegta parengta svetainė. Turbūt praleisite daugiau laiko palygindami ir priešpriešindami turimas platformas. Tačiau statybos procesas yra beveik tas pats, o įdiegtos technologijos yra panašios.

1 žingsnis – prisijunkite

„Wix“ svetainės kūrėjas - prisijunkite

Nereikia jokių specialių manipuliacijų. Prisijungimo procesas yra tas pats, kurį įvedate savo el. Pašto abonementą. Sistema paprašys naudoti „Gmail“ arba socialinį profilį, jei norite prisijungti arba įvesti vartotojo vardą ir slaptažodį. Retais atvejais jūsų gali būti paprašyta patvirtinti slaptažodį, kuris taip pat priklauso nuo kelių sekundžių.

2 žingsnis – Pasirinkite šabloną

Paprastai visi šablonai yra suskirstyti į tam tikras kategorijas, kad vartotojams būtų lengviau pasirinkti. Pavyzdžiui, jei norite sukurti skaitmeninę parduotuvę, vargu ar ieškosite išdėstymo skyriuje „Aplankas“. Visi šablonai reaguoja į mobilųjį telefoną su peržiūros režimu, kad patikrintų, kaip jie atrodo.

„Wix“ - pasirinkite šabloną

Pažangios svetainių kūrėjai tai naudoti AI pagrįstas technologijas ir mašininio mokymosi priemones, pateikite keletą tinkamų šablonų, pagrįstų keliais bendrais klausimais, kad apibūdintumėte būsimą projektą. Sistema paprašys nurodyti funkcijas, kurias norite pamatyti, nišą, svetainės pavadinimą ir kitą informaciją, kad gautumėte paruoštų svetainės pavyzdžių. Puikus būdas sutaupyti laiko pradedantiesiems, nes jų net nereikia redaguoti.

Jei vis tiek norite sukurti naują svetainę iš tuščio arba naudoti pateiktą sąrašą patinkantį šabloną, turėsite atlikti kitą etapą.

3 žingsnis – redaguokite ir tinkinkite šabloną

Tikriausiai jau esate parengę savo būsimos svetainės struktūrą. Dabar jums reikia tik pridėti elementus ir blokus, kurie jums tinka. Tinklalapių kūrėjai suteikia galimybę lengvai pridėti, pakeisti dydį, pašalinti ar pakeisti elementus, taip pat prideda naujų, naudodamiesi paprasta ir intuityvia nuvilkimo redagavimo priemone..

„Wix“ tinklalapio redaktorius

Įkelkite paveikslėlius, pridėkite atitinkamų tekstų, užpildykite kontaktinę informaciją ir pereikite prie kito etapo.

4 žingsnis – išsirinkite planą

Ankstesniam etapui nereikia jokių investicijų, tačiau jūs turite nusipirkti planą, kaip pradėti gyventi savo svetainėje. Be to, plane bus apibrėžtas funkcijų rinkinys ir papildomos galimybės, kurias gausite. Pavyzdžiui, įėjimas ar nemokami planai yra naudingi tik bandymams, nes jie retai teikia pažangias funkcijas ar nemokamą domeną. Jei pasirinksite tokius planus, turėsite atskirai registruoti domenus arba naudoti numatytuosius padomenius.

„Premium“ planuose yra platesnis parinkčių pasirinkimas, įskaitant e-komerciją, „premium“ palaikymą, nemokamą domeną su pakankamai pralaidumo ir saugojimo vietos augančių projektų įgyvendinimui. Paprastai tokie paketai yra gana įperkami ir prasideda nuo maždaug 10–15 USD per mėnesį.

5 žingsnis – prijunkite domeną

Dar kartą, plane yra nemokamas domenas, jums reikės jį įvesti tik naudojant atitinkamus svetainės nustatymus. Jei nuspręsite jį užregistruoti atskirai, turėsite kreiptis į kitą registratorių, susimokėti už domeną, grįžti į prietaisų skydelį, nustatyti IP ir atnaujinti atskirai. Naudoti planus kartu su nemokamu domenu atrodo daug patogiau, paprasčiau, greičiau ir ekonomiškiau.

6 žingsnis – peržiūra ir tiesioginė transliacija

Atlikę visus ankstesnius veiksmus, galite naudoti peržiūros režimą norėdami patikrinti, kaip projektas veiks stalinių ir mobiliųjų versijose. Jei rezultatas tenkina, paspauskite mygtuką „paskelbti“ ir pradėkite tiesiogiai.

Kitas pranašumas yra tas, kad bet kuriuo metu galite pakeisti šabloną, taip pat įvesti svetainių kūrėją kelyje naudodami programą mobiliesiems ir modifikuoti ją, kai tik reikia.

Išbandykite su svetainių kūrėju dabar

Naujos .com svetainės sukūrimas naudojant CMS + Hostingas

Norėdami prisijungti internete naudodami parengtą svetainę, jums reikia vietos, kur ją laikyti. Nors svetainių kūrėjai jau apima prieglobos paslaugas, CMS padėtis šiek tiek skiriasi. Vienintelis būdas diegti yra platformos naudojimas kartu su priegloba.

Pasirinkimas priklauso nuo jūsų pasirinkto CMS tipo interneto svetainės tipą, turinį, puslapių skaičių ir bendrą sudėtingumą. Kai kurie prieglobos planai pateikiami kartu su įtrauktu nemokamu domenu ir toliau mokamu jo atnaujinimu, kiti siūlo sklandų integravimąsi su pasirinkta CMS. Bendri svetainės kūrimo veiksmai yra šie:

1 veiksmas – domenas ir priegloba

Galite domeną užregistruoti atskirai arba gauti pagal savo prieglobos planą. Kai kurios platformos siūlo vienerių metų nemokamą ALD (aukščiausio lygio domenas) perkant aukščiausios kokybės paketą su prailgintu pralaidumu ir saugykla. Tai yra geresnis pasirinkimas, nei perjungimas iš skirtingų svetainių, kai atnaujinimas yra būtinas.

2 žingsnis – Pasirinkite CMS

Norėdami pradėti, turite pasirinkti platformą ir užsiregistruoti. Idėja yra sukurti vieną abonementą, kuris suteiktų prieigą CMS, kur yra visi įrankiai, kartu su turinio redaktoriumi. Registracijos procesas yra gana paprastas. Sukurkite savo prisijungimo vardą ir slaptažodį, kad prireikus patektumėte į prietaisų skydelį.

3 žingsnis – Pasirinkite ir įdiekite šabloną

Dabar reikia pasirinkti būsimos svetainės temą ir jos failus įdiegti į jūsų prieglobą. Kad procesas būtų lengvesnis, geriau naudoti CMS optimizuotus prieglobos planus su vieno paspaudimo CMS integracija ir lengvu sąranka.

4 žingsnis – redaguokite savo svetainę

Įveskite CMS prietaisų skydelį, jei norite pridėti naują turinį, kurti puslapius, kategorijas ir kt. Čia taip pat galite įdiegti reikiamus papildinius. Visi procesai turėtų būti atliekami rankiniu būdu. Pati tema yra tik brėžinys. Turėsite savarankiškai valdyti visas svetainės skiltis, taip pat surasti, įdiegti, sureguliuoti ir atnaujinti papildinius, nebent proceso automatizavimas būtų įtrauktas į prieglobos planą..

Geros žinios yra tai, kad dauguma paslaugų teikėjų siūlo CMS optimizuotus sprendimus. Pavyzdžiui, „Bluehost“ siūlo savo WP orientuotus planus. Tai reiškia, kad jūs naudojate visas „WordPress“ funkcijas, be papildomų funkcijų, susidurdami su automatiniais atnaujinimais, saugos priemonėmis, technine pagalba ir kt..

Paskutinė problema gali būti gyvybiškai svarbi, ypač pradedantiesiems, nes dauguma CMS neturi tiesioginio palaikymo, išskyrus pagalbos centrus, vadovus ar vadovus, kuriuos galima rasti internete. Profesionalus palaikymas už nugaros gali atlikti didžiulį vaidmenį.

Išbandykite dabar su CMS

Esmė

Abi parinktys yra naudingos kuriant naujas svetaines nuo nulio. Vienintelis būdas, kuriuo jie skiriasi, yra įgyvendintas požiūris. Panašu, kad naudoti svetainių kūrėjus yra lengviau ir mažiau laiko, o CMS vis dar reikia mokymosi kreivės ir papildomų išlaidų, kurios gali viršyti pradinę prieglobos plano kainą..

Jei ieškote greito, bet efektyvaus būdo sugalvoti pritaikomą ir profesionalią interneto svetainę, kurioje visiškai nėra techninių įgūdžių, svetainių kūrėjai būtų geras pasirinkimas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map