Kaip sužinoti svetainės prieglobą

Kaip sužinoti svetainės prieglobą


Ar jums kyla poreikis išsiaiškinti, ką naudoja svetainės priegloba? Priežastys apibrėžti, kurios gali skirtis. Galbūt norėtumėte daugiau sužinoti apie konkuruojančios platformos savininką, jos statistiką ir funkcinius parametrus, kurie turi įtakos jos našumui ir srauto srautui. Taip pat dėl ​​tam tikrų priežasčių gali tekti skųstis interneto svetainės šeimininke, ypač jei tai kelia pavojų jūsų paties projektui.

Sąmoningumas tam tikras prieglobos paslaugų teikėjas taip pat gali būti naudinga, jei ieškote patikimos paslaugos savo svetainei talpinti. Tokiu atveju galite pasirinkti svetainę, pasižyminčią geromis charakteristikomis, kad daugiau sužinotumėte apie jos pagrindinį kompiuterį. Bet kokiu atveju, patikimas ir tvarus priegloba yra vienas iš patikimų būdų, kaip užtikrinti puikų jūsų projekto internetinį buvimą. Tai taip pat ypač supaprastina tolesnę projektų paramą ir reklamą. Kita rimta priežastis aptikti svetainės prieglobą yra reguliarūs šlamšto platintojų išpuoliai, kurie galiausiai gali pavogti turinį. Galiausiai jums gali būti tik įdomu išnagrinėti galimas hostingo galimybes prieš pasirenkant savo.

Nepriklausomai nuo to, kodėl turite sužinoti, ką naudoja ši ar kita svetainė, yra keli įrodyti būdai:

 1. Pasinaudojant specialiomis paslaugomis.
 2. Pagal domeno IP adresą.
 3. Pagal domeno vardo serverį.

Visi variantai yra gana veiksmingi, tačiau pirmasis sulaukė vartotojo pripažinimo kaip paprasčiausias ir greičiausias sprendimas. Yra daugybė svetainių prieglobos aptikimo tarnybų, tačiau visų jų užduotis yra ta pati: padėti vartotojams greičiau nei per trumpą laiką sužinoti apie svetainės prieglobą..

Daugeliu atvejų viskas, ką turite padaryti, yra pateikti domeno vardas svetainės, kurioje jus domina, palaukite, kol sistema ją išanalizuos ir sugeneruos rezultatą. Tai labai lengva ir greita kiekvienam ir nereikia jokių kodavimo žinių. Pažvelkime į populiariausias ir efektyviausias paslaugas, kurias galite naudoti apibrėždami svetainės prieglobą.

1. Svetainės pagrindinio kompiuterio aptikimo paslaugos

PRIKLAUSOMASIS TIKRINTOJAS

prieglobos tikrintuvas

Prieglobos tikrintuvas – tai internetinė prieglobos aptikimo paslauga, teikianti profesionalų paieškos įrankį, siekiant užtikrinti tiksliausius ir patikrintus rezultatus. Sistema leidžia sužinoti svarbiausią informaciją apie analizuojamą svetainę. Analizuojami ir tikrinami parametrai apima bendrą pagrindinio kompiuterio informaciją, „Alexa Rank“, internetinių / neprisijungusių svetainių tikrintuvą, „Google“ puslapio reitingą, domeno IP juodojo sąrašo informaciją, vidutinį įkėlimo laiko greitį, socialinės statistikos stebėjimą ir kt. Hostingo tikrintuvas naudoja šiuos įrankius:

 • Svetainių talpinimo paieškos įrankis – tiesiog įveskite domeno vardą tiesiai svetainėje ir paslauga ieškos jo prieglobos daugiau nei 5000 teikėjų, išvardytų jos duomenų bazėje;
 • Žiniatinklio prieglobos IP adresų paieškos įrankis – tai leidžia gauti išsamią informaciją apie žiniatinklio prieglobą, jos IP adresą ir galimą įtraukimą į IP juodąjį sąrašą;
 • Svetainių buvimo vietos stebėjimo įrankis – tai leidžia sužinoti savo svetainės ar jos domeno vietą;
 • Domeno Whois ir amžiaus detektorius – įrankis, apibrėžiantis domeno amžių ir jo pagrindines SEO savybes, taip pat Whois duomenis.

Išanalizavusi svetainę, sistema sukuria išsamias ataskaitas, kuriose pateikiami visi esminiai parametrai ir svetainės duomenys. Galite peržiūrėti ataskaitas internete, bet jas taip pat galima atsisiųsti kaip PDF failus, kad galėtumėte jas toliau palyginti.

Sužinokite apie svetainės savininką

NUSTATYMO DETEKTORIUS

prieglobos detektorius

Prieglobos detektorius – tai dar viena populiari prieglobos detektorių paslauga, leidžianti per kelias sekundes nustatyti svetainės prieglobą. Tiesiog įveskite domeno vardą arba projekto URL ir suaktyvinkite paieškos procesą. Sistema greitai išanalizuos svetainę ir ieškos jos talpinimo turtingoje duomenų bazėje.

Atlikus analizę, sistema pateiks informaciją apie prieglobos paslaugų teikėją, šalį, kurioje domeno vardas registruotas, ir WHOIS duomenis. Tai yra viena iš lengviausių paslaugų, kurią galite rasti ten, be to, ji yra visiškai nemokama ir suprantama visiems.

Aptikti svetainių talpinimą

DOMENO PASTABOS tikrintojas

kopijavimo tikrintuvas

Domenų prieglobos tikrintuvas – tai sistema, leidžianti sužinoti, kas prižiūri tam tikrą svetainę. Sistema yra SEO įrankis, leidžiantis analizuoti ir peržiūrėti konkrečią informaciją apie skirtingas svetaines. Šią informaciją paprastai sudaro IP adresai, vardų serveriai, prieglobos serveriai ir tt. Kaip nemokama internetinė paslauga, domenų prieglobos tikrintuvas leidžia įvesti ir analizuoti iki 10 URL vienu metu, tokiu būdu taupant jūsų pastangas ir laiką. Nemokamai paslaugai nereikia jokio išankstinio diegimo, todėl ji sukuriama per kelias sekundes. Net naujokai gali ja naudotis lengvai – taip paprasta ir suprantama!

Yra daug priežasčių, kurios pasisako už domenų prieglobos tikrinimo priemonės naudojimą. Pirmiausia tai yra pažangi ir autentiška paslauga, kurią teikia „Dupli Checker“ – sistema, teikianti platų nemokamų SEO įrankių asortimentą, leidžiantį pagerinti savo svetainių paieškos sistemų pozicijas. Antra, sistemos sukurti rezultatai yra patikimi ir įrodyti. Įrankis taip pat yra labai paprastas ir norint sužinoti rezultatą, reikia tik kelių sekundžių. Galiausiai jis pateikia išsamius duomenis apie svetainių prieglobą ir jos IP adresą. Teisingai, ko jums iš tikrųjų reikia!

Patikrinkite svetainių prieglobą

MAŽI SEO ĮRANKIAI – SVETAINĖS PASTABOS TIKRINTOJAS

smulkaus sudėjimo įrankiai

Svetainės pagrindinio kompiuterio tikrintuvas – yra prieglobos aptikimo paslauga, vykdoma ir maitinama mažų SEO įrankių. Sistema yra nemokama visiems ir ji leidžia rasti pagrindinį kompiuterį už tam tikros svetainės. Norėdami naudoti tikrintuvą, jums tereikia apsilankyti svetainėje, įveskite dominančios svetainės URL ir spustelėkite mygtuką „Tikrinti prieglobą“. Jums nereikės ilgai laukti rezultatų – jie bus pateikti nedelsiant. Tinklalapių tikrintuvas puikiai tinka naujiems svetainių savininkams, tyrinėjantiems rinką, ieškantiems patikimų paslaugų teikėjų, galinčių užtikrinti kokybiškus rezultatus ir tinkamumo naudoti laiką. Nereikia registruotis dėl paslaugos – ji yra nemokama ir prieinama bet kuriuo paros metu, jums paprašius.

Sužinokite apie svetainių talpinimą

2. Kaip patikrinti svetainės prieglobą pagal jos IP adresą

Nesvarbu, ar esate kodavimo vartotojas, ar ne, galite pabandyti išsiaiškinti savo svetainės pagrindinį kompiuterį pagal jo IP adresą. Norėdami tai padaryti, tiesiog įveskite „ping site.com“ (ar bet kurį kitą jus dominantį domeną) komandinėje eilutėje ir įsiminkite (arba nuleisti) skaičių kombinacija, rodoma atsakyme. Tai bus jūsų svetainės IP. Įveskite jį po https://whois.domaintools.com/ , norėdami pamatyti prieglobos teikėjo kontaktus ir informaciją apie jį. Tai taip pat gana lengva ir greita.

domeno įrankiai

3. Kaip sužinoti svetainių prieglobą pagal vardų serverio domeną

Kitas paprastas būdas aptikti svetainių prieglobą yra vardų serveris (NS) domenas. Šiuo tikslu pasiekite https://whois.domaintools.com/ ir įveskite analizuojamos svetainės domeno vardą. Tada spustelėkite mygtuką Ieškoti ir laukite rezultato.

Naršykite testo puslapio „nserver:“ eilutėje „Whois Record“. Pagrindinis NS linijos domenas yra prieglobos paslaugų teikėjas. Beje, šis variantas taip pat yra vienas iš greičiausių variantų, jis taip pat puikiai tinka svetainėms, talpinamoms virtualiuose serveriuose.

Apatinė eilutė

Tyrimų apie savo nišinius konkurentus tyrimas yra vienas iš svarbiausių sėkmingos rinkodaros aspektų. Svetainių prieglobos paslaugų teikėjo aptikimas yra pirmas žingsnis, kurį galite padaryti šia linkme. Informacija apie svetainės pagrindinį kompiuterį, jo IP adresą, vietą ir kiti techniniai parametrai jums bus naudingi renkantis pagrindinį kompiuterį savo projektui..

Yra keli veiksmingi būdai išsiaiškinti savo svetainių prieglobos paslaugų teikėją, tačiau vis dar tinkamiausias sprendimas yra specialių, šiame straipsnyje aptartų paslaugų, naudojimas.. Svetainių prieglobos aptikimo paslaugos suteiks jums gerą supratimą apie interneto prieglobos paslaugų teikėją ir jo būtinus parametrus. Galite toliau naudoti šią informaciją, palygindami pagrindinius kompiuterius pagal jų reitingą, našumą, geografinę vietą, patikimumą, pasitikėjimo reitingą ir kitus svarbius parametrus. Šie aspektai taps labai svarbūs priimant galutinį sprendimą dėl jūsų poreikius atitinkančio priimančiojo pasirinkimo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map