Kaip nemokamai susikurti smulkaus verslo svetainę

Kaip nemokamai susikurti smulkaus verslo svetainę


Jei esate pasirenkant svetainių kūrimo platformą, jūs jau žinote apie visus pranašumus, kuriuos teikia mažo verslo svetainė. Kalbama ne tik apie atstovavimą internetu ir augančius pardavimus. Tvirta svetainė nėra tik jūsų verslo veidas. Tai yra galinga reklamos ir rinkodaros priemonė, leidžianti judėti pirmyn.

Be akivaizdžių pranašumų, kuriuos turi mažo verslo svetainė, pvz., Pasiekimas pasaulinei auditorijai ar klientų informuotumas verslininkams, suteikianti visišką prieigą prie visiškai pritaikomos platformos, pasižyminčios lankstumu atsižvelgiant į naujausias mobiliąsias technologijas..

Ačiū novatoriški svetainių kūrėjai ir CMS platformos, jums nereikia būti interneto dizaino ekspertu ar programuotoju. Juos lengva naudoti, nes per kelias valandas galite sugalvoti patikimą reprezentaciją internete.

Išrinkti geriausias rungtynes ​​yra sunkiausias iššūkis. Šiandien turėdami tiek daug programinės įrangos, turite sutelkti dėmesį į pagrindinius parametrus ir specifikacijas, kad pasirinktumėte sau tinkamiausią variantą.

Peržiūrėjome keletą populiariausių CMS platformų ir svetainių kūrimo programinės įrangos, kad pabrėžtume jų pranašumus ir praleidimus. Įsitraukite į išsamų vadovą, kuriame aprašomas mažo verslo svetainės kūrimo procesas nuo nulio, naudojant CMS arba svetainių kūrėjus.

Kur galiu kurti interneto svetainę?

Kaip taisyklė, svetainių kūrėjai siūlo intuityvią sąsają tai nesunku suprasti. Po platformų pateikiami išsamūs mokymai ir išplėstas klientų aptarnavimas. Jie pasirodė kaip a ekonomiškas sprendimas taip pat siūlo paprastą žingsnis po žingsnio interneto kūrimo procesą be kodavimo.

Tinklalapių kūrėjų profesionalai:
Tinklalapių kūrėjų minusai:
&# x2714; Paprastas redagavimas – jie yra labai lengva naudoti. Programinė įranga buvo sukurta padėti technikos specialistams niekuomet nesukurti puikios svetainės. Kai kurios platformos seka naujausias interneto technologijas, pristatančias AI pagrįstas priemones.
&# x2714; Puikus dizainas – internetinių svetainių kūrėjai paprastai pateikia įvairius šablonus bet kuriai sričiai ar nišai. Nesvarbu, ar jums reikia pritrenkiančio portfelio, profesionalios vizitinės kortelės ar šiuolaikiškos skaitmeninės parduotuvės, ją rasite čia.
&# x2714; Lankstumas – pasirinkę priedus, valdiklius ir trečiųjų šalių integracijas, tinkinimo procesas tampa lengvas ir lengvas. Siekdami didesnio klientų įsitraukimo, vartotojai gali sukurti unikalų stilių.
&# x2714; Pigūs planai – Galite pasirinkti iš jūsų reikalavimus atitinkančio plano. Kai užsiprenumeruosite, jums nebereikės rūpintis priegloba, domenu, saugumu ir kitomis problemomis. Jūs mokate kartą ir už viską.
Ribotos pritaikymo galimybės – platformoje yra keletas kodo redagavimo apribojimų, nors kai kurie kūrėjai suteikia prieigą prie CSS.
Nėra importo parinkties – Kai pasirinksite platformą, turite jos tvirtai laikytis ir neturėdami galimybės perkelti savo svetainės į kitą platformą ar CMS..

CMS platformos yra programos, skirtos sukurti skirtingų tipų funkcines svetaines. Jie leidžia vartotojams tvarkyti interneto kūrimo procesą atsižvelgiant į įvairius poreikius, įskaitant smulkaus verslo ar elektroninę prekybą. Programinė įranga yra pakankamai funkcionali ir turi daugybę funkcijų, kurias galima įgyvendinti. Daugelyje platformų yra lengvas redagavimo procesas Nors įskiepių integracija ir pritaikymas vis dar reikalauja tam tikrų techninių įgūdžių.

CMS privalumai:
CMS trūkumai:
&# x2714; Pažangus lankstumas – Galite pasirinkti iš šimtų papildinių, modulių ir valdiklių bet kokiam skoniui;
&# x2714; Pažangios SEO funkcijos – CMS platformose yra daug vietos patobulinti jūsų svetainės SEO. Jūs neapsiribojate vien meta pavadinimais ir aprašymais, tačiau galite dirbti su turiniu, kad jis taptų aktualesnis ir tinkamesnis paieškos varikliams.
&# x2714; Išplėstinis redagavimas – visiška prieiga prie svetainės PHP ir CSS leidžia vartotojams praktiškai redaguoti kiekvieną elementą, sukuriantį stulbinantį dizainą, kad jis išsiskirtų.
&# x2714; Prieinamumas – pasirinkti CMS yra ekonomiškesnis sprendimas atsižvelgiant į mažesnes hostingo ir domeno išlaidas. Neįgalumas bus nutrauktas, kai pasamdysite profesionalų kūrėją ar priklausysite nuo mokamų papildomų temų ir papildinių.
Sunku naudoti – Jie yra daug sunkiau naudojami, palyginti su svetainių kūrėjais. Dėl techninių ir kodavimo įgūdžių stokos gali kilti rimtų kliūčių.
Ne viskas viename – tuo pačiu metu, išskyrus statybų procesą, turite rūpintis keliais dalykais. Turite užregistruoti ir pratęsti domeno vardą, taip pat pasirūpinti svetainės priegloba.

Geriausios platformos smulkaus verslo svetainei kurti

Kaip nemokamai susikurti smulkaus verslo svetainę 5.0

 • Geriausias internetinių svetainių kūrėjas
 • AI pagrindu sukurta pastatų technologija
 • Įskiepiai ir priedai
 • SEO ir rinkodaros priemonės

Apsilankykite svetainėje wix.com Kaip nemokamai susikurti smulkaus verslo svetainę 5.0

 • Geriausia el. Prekybos programinė įranga
 • Išsamus produkto valdymas
 • Specialūs pasiūlymai ir akcijos
 • Internetinėje parduotuvėje optimizuoti šablonai

Apsilankykite svetainėje shopify.com Kaip nemokamai susikurti smulkaus verslo svetainę 4.0

 • Geriausias atvirojo kodo TVS
 • Tūkstančiai nemokamų temų
 • Begalinis papildinių pasirinkimas
 • Nemokamai naudoti

Apsilankykite svetainėje wordpress.org Kaip nemokamai susikurti smulkaus verslo svetainę 4.0

 • Paprasčiausias svetainių kūrėjas
 • Viskas viename planuojama 5 USD per mėnesį
 • Integracija ir lankstumas
 • Atsakingos ir stilingos temos

Apsilankykite svetainėje ukit.com

Išsirinkome keletą geriausių variantų pagal paprastumą, kainą, lankstumą ir funkcijų rinkinį. Išsamiai apžvelgsime kiekvieną variantą, kad galėtumėte pasirinkti variantą, kuris tikrai atitiks jūsų verslo poreikius.

„Wix“ – geriausias smulkaus verslo svetainių kūrėjas

Produkto pavadinimas:WIX
Oficiali svetainė:wix.com
Sudėtingumas:Labai lengva
Nemokamas planas:Neribota
„Premium“ planas:nuo 13 USD / mėn
Įkurta:2006 m
Buveinė:Izraelis
Išbandykite nemokamai

Wix – yra universalus svetainių kūrėjas, puikiai tinkantis naujokams, neturintiems techninių įgūdžių. Tai siūlo daugybę stilingų ir jautrių šablonų smulkiajam verslui ir elektroninei prekybai. Juos lengva redaguoti arba pritaikyti naudojant įmontuotų funkcijų ir integracijų rinkinį. Platformoje yra papildomi SEO ir rinkodaros įrankiai, skirti reklamuoti jūsų verslą, integracijos puslapiams tinkinti ir AI disko technologija, skirta per kelias minutes sukurti paruoštus projektus..

„Wix“ ypatybės

 • „Wix Ascend CRM“ Įrankis verslo rinkodara ir klientų valdymas. Ji siūlo instrumentus, leidžiančius užfiksuoti klientus ir paversti juos mokančiais klientais. Naudotojai galės pagerinti klientų lojalumą ir tvarkyti verslo ryšius naudodami „LIve Chat“, efektyvią SEO strategiją ir kitas įmontuotas funkcijas, skirtas bendrauti su tiksline auditorija..
 • AI pagrįstas svetainių kūrėjas – platforma seka naujausias technologijas ir siūlo savo AI pagrįstą sprendimą. Tai sugeba greičiau nei per 10 minučių sukurkite parengtą svetainę. Jame bus visos reikalingos integruotos parinktys, atsižvelgiant į jūsų verslo nišą ir pageidavimus.
 • el. prekybos funkcijos – norintys parduoti produktus internetu, įvertins „Wix“ prekybininkų įrankių rinkinį. Tai apima į e-prekybą orientuotus šablonus, sklandų mokėjimų integravimą, intuityvią produktų valdymo sistemą, priemones specialiems pasiūlymams sudaryti ir akcijas.
 • „Wix App Store“ – galutinė rinka vartotojams, kuriems reikia sujungti trečiųjų šalių paslaugas, kurias gali sudaryti el. Pašto rinkodaros įrankiai, analizė ir metrika, saugos funkcijos, vaizdų galerijos, vartotojo įsigijimo formos ir dar daugiau.

„Wix“ dizainas

Vartotojai galės pasirinkti iš daugiau nei 550 skirtingų šablonų. Visi išdėstymai yra mobiliai reaguojantis. Jie atrodo gana stilingai, be interneto dizaino įrankių, skirtų pakeisti fono spalvas, šriftus, elementų matmenis ir kt. Redaktorius turi mobiliųjų įrenginių peržiūros parinktį, leidžiančią ne tik patikrinti, kaip svetainė atrodys skirtinguose įrenginiuose, bet ir redaguoti išdėstymą..

Naudotojai gali sukurti skirtingus išdėstymus ir naudoti juos bet kuriuo metu, nes „Wix“ dinaminiai puslapiai. Pvz., Galite sukurti produkto puslapio šabloną ir naudoti, jei tai yra įvairūs elementai, vėl ir vėl, be rankinio redagavimo.

„Wix“ kainodara

„Wix“ turi neribotą nemokamą planą, kuris yra puikus. Turėsite galimybę išbandyti redaktorių ir kai kurias kitas pagrindines funkcijas. Bet jis niekada neveiks gyvo ir ilgai trunkančio projekto, nes jame yra ribota įrankių parinktis be galimybės prijungti savo domeną. Taigi, norėdami atidaryti patikimą svetainę „Wix“ siūlo kelių tipų planus atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Kalbant apie nedidelio verslo portfelio svetainę, galimi šie planai:

 • „Combo“ – 13 USD per mėnesį.
 • Neribota – 17 USD per mėnesį.
 • VIP – 22 USD per mėnesį.
 • „Premium“ planai – 39 USD per mėnesį.

Kiekvienas planas suteikia prieigą prie „Wix“ šablonų kolekcijos ir apima prieglobą bei domeną. Jei norite sukurti skaitmeninę parduotuvę naudodamiesi „Wix“, turėsite pasirinkti vieną iš 4 „Verslo“ & el. prekybos planai. Kaina prasideda nuo 23 USD per mėnesį ir gali pakilti iki 500 USD, priklausomai nuo parduotuvės dydžio ir reikalingų funkcijų.

Apibendrinimas: „Wix“ buvo sukurta bet kokio tipo svetainėms kurti. Tai geras sprendimas mažo verslo svetainėms, taip pat siūlo visą paketą funkcijų ir redagavimo įrankius ne technikams.

Išbandykite „Wix“ nemokamai

„Shopify“ – Nr. 1 platforma elektroninės prekybos tinklalapiui sukurti

Produkto pavadinimas:Shopify
Oficiali svetainė:shopify.com
Sudėtingumas:Vidutinis
Nemokamas planas:14 dienų bandymas
„Premium“ planas:nuo 29 USD / mėn
Įkurta:2004 m
Buveinė:Kanada
Išbandykite nemokamai

„Shopify“ yra Į elektroninę prekybą orientuotų svetainių kūrėjas sukurta sutelkiant dėmesį į prekybininkus. Sistema leidžia lengvai sukurti mažas internetines parduotuves ar didžiules skaitmenines parduotuves, turinčias prieigą prie tokių pasaulinių prekyviečių, kaip „Amazon“. Svetainių savininkai gaus prieigą prie daugybės rinkodaros ir skatinimo funkcijų, į e-prekybą orientuotų šablonų, pažangios produktų valdymo sistemos ir dar daugiau.

„Shopify“ savybės

 • Produktų valdymas – „Shopify“ visiškai kontroliuoja produkto puslapį naudodama patobulintus valdymo įrankius. Be elementų aprašymų ir nuotraukų, vartotojai gali kurti produktų kategorijas ir objektų sąrašus, kontroliuoti klientų paskyras, stebėti užsakymus, įvykdymą ir sandėlyje esančius produktus..
 • Integruotos paslaugos – svetainių kūrėjas turi integruotą e-komercijos funkciją, apimančią integruotas krepšelio funkcijas, sklandų ryšį su daugiau nei 100 skirtingų šliuzų, daugiakalbės svetainės palaikymą, mokesčių ir pristatymo skaičiavimus, nemokamą SSL ir dar daugiau.
 • SEO ir reklama – kiekvienas puslapis gali būti optimizuotas pagal SEO reikalavimus. Parduotuvių savininkai gali redaguoti produktų puslapių ir tinklalapių skyrių meta pavadinimus ir aprašymus, pridėti internetinių dienoraščių funkcijų, naudoti produktų rinkodaros ir reklamos įrankius siūlydami specialius pasiūlymus, reklaminius kodus, nuolaidas ir pan..

„Shopify“ dizainas

Programinėje įrangoje yra įvairių šablonų, apimančių įvairius stilius. Jie yra draugiški mobiliesiems ir atrodo profesionaliai. Kita vertus, jie yra gana pagrindiniai. Laimei, patyrusiems vartotojams, jie gali pasiekti šablono PHP ar CSS, kad galėtų įgyvendinti bet kokį stilių ir išsiskirti iš konkurentų.

„Shopify“ kainodara

Platforma siūlo tris pagrindinius planus, kurie kainuoja nuo 29 USD iki 299 USD, priklausomai nuo jūsų ieškomų instrumentų. Kaina priklausys nuo svetainės sudėtingumo ir jūsų ieškomų funkcijų:

 • Pagrindinės „Shopify“ plano išlaidos 29 USD per mėnesį.
 • Shopify plano išlaidos 79 USD per mėnesį su papildomomis ataskaitų teikimo priemonėmis.
 • Išplėstinės „Shopify“ išlaidos 299 USD per mėnesį su išplėstine ataskaita „Builder“.

Net įėjimo plane yra visos e-komercijos funkcijos, kurių jums gali prireikti. Bet kuriuo metu galite perjungti planus.

Apibendrinimas: „Shopify“ yra lanksti e-komercijos platforma, kuri ribojama tik skaitmeninės parduotuvės internetinis pastatas. Naujokams gali būti sunku rasti platformą, kad jie galėtų įsisavinti nuo pat pradžių. Tačiau redagavimo procesas vis dar yra gana paprastas.

Tuo pačiu metu jis siūlo keletą išplėstinių funkcijų, taip pat galimybę patekti į skaitmeninę rinką iš tikrųjų nesukuriant svetainės. Paprasta eiti į „Shopify“ biržos prekyvietė kur galite nusipirkti paruoštą verslą, kad atitiktumėte jūsų pageidavimus ir kompetenciją. Paprastas būdas pradėti pardavinėti produktus internetu.

Išbandykite „Shopify“ nemokamai

„WordPress“ – nemokama CMS smulkaus verslo svetainė

Produkto pavadinimas:„WordPress“
Oficiali svetainė:wordpress.org
Sudėtingumas:Virš vidutinio
Nemokamas planas:Neribota
„Premium“ planas:nuo 2,95 USD / mėn
Įkurta:2003 metai
Buveinė:Visame pasaulyje
Išbandykite nemokamai

„WordPress“ – yra viena populiariausių platformų per daugelį metų. Tai gali pasigirti milijonai svetainių visame pasaulyje. Jie apima tinklaraščius, mažo verslo svetaines, skaitmenines parduotuves ir tt. Sistema labai lengva naudotis, nors pritaikymui vis dar reikia bent jau pagrindinių HTML įgūdžių. Tačiau tai yra lankstus sprendimas, atsižvelgiant į papildinių pasirinkimą ir integravimo galimybes.

„WordPress“ funkcijos

 • Tūkstančiai temų – Programinė įranga gali pasigirti kuo įvairesniu temų pasirinkimu su tūkstančiais šablonų. Tai gali būti smulkaus verslo ar e-komercijos maketas su galimybėmis, kurios nurodo bet kurią pramonės šaką ar nišą. Daugelį šių temų galima laisvai naudoti ir tinkinti.
 • Pritaikymas ir dizainas – „WordPress“, kaip atvirojo kodo platforma, užtikrina nesibaigiantį interneto dizainą ir tinkinimo galimybes su galimybe modifikuoti bet kurį šabloną. Vartotojai gali laisvai kurti ir pridėti savo scenarijus, į savo svetaines įterpti kodo fragmentą, pridėti papildomų funkcijų, svetainės elementų ir komponentų, kad išsiskirtų. Tačiau manote, kad turite bent jau kodavimo patirties.
 • Įskiepiai ir integracija – pradedant elektroninės komercijos papildiniais ir baigiant analizės įrankiais, formomis, skelbimų juostomis, saugos valdikliais ir tūkstančiais kitų priedų, kuriuos galima rasti „WordPress“ vartotojams. Galite sklandžiai integruoti trečiųjų šalių paslaugas el. Pašto rinkodarai, SEO optimizavimui, ataskaitų teikimui ir dar daugiau.

„WordPress“ dizainas

CMS platformos siūlo platų įvairių šablonų, kurie yra patogūs mobiliesiems, pasirinkimą. Kai kurie šablonai yra nemokami, o kai kurie yra mokami. Paprastai nemokamos temos atrodo vienodai, tačiau šiek tiek skiriasi. Tačiau jums sunku bus juos pritaikyti, jei turite gilių HTML ar PHP žinių. Aukščiausios kokybės šablonai yra universalesni ir unikalūs, nors juos taip pat reikia šiek tiek pritaikyti.

„WordPress“ kainodara

Iš pradžių nereikia mokėti už patį CMS. Vartotojai gali prieiti prie jo ir pradėkite kurti svetainę nemokamai. Tačiau turėtumėte turėti domeną ir prieglobą, kad galėtumėte saugoti savo svetainės failus. Be to, vartotojai turės mokėti už priemokų šablonus tuo atveju, jei norės naudoti išskirtinę temą, o kai kurie papildiniai ir plėtiniai taip pat bus mokami. Geriausias sprendimas yra pasirinkti WP optimizuotą serverio sprendimą, kuriame visi parametrai ir integracijos, jau įtraukti į planą, kartu su domeno pavadinimu. „Bluehost“ vis dar yra geriausias pasirinkimas, siūlantis sklandžią WP integraciją, prieigą prie WP papildinių ir temų, puikų našumą ir patobulintą apsaugą, pradedant nuo 2,95 USD per mėnesį. Išplėstiniai planai su išplėstine funkcija apima:

 • „WP Pro“ feat nuo Nuo 19,95 iki 49,95 USD
 • „WooCommerce“ planai kainuoja 6,95, 8,95 ir 12,95 USD priklausomai nuo parduotuvės dydžio

Apibendrinimas: Nors „WordPress“ galbūt nėra geriausias pasirinkimas pradedantiesiems, palyginti su svetainių kūrėjais, be begalinių įskiepių, jis teikia neribotas pritaikymo ir projektavimo galimybes. Platforma tikrai gerai pasitarnauja mažo verslo svetainėse.

Išbandykite „WordPress“ nemokamai

„uKit“ – paprastas smulkaus verslo svetainių kūrėjas

Produkto pavadinimas:uKit
Oficiali svetainė:ukit.com
Sudėtingumas:Labai lengva
Nemokamas planas:14 dienų bandymas
„Premium“ planas:nuo 4 USD / mėn
Įkurta:2015 metai
Buveinė:Rusijos Federacija
Išbandykite nemokamai

uKit – yra vienas pigiausių ir paprasčiausių svetainių kūrėjų. Jis buvo sukurtas siekiant padėti naujokams sukurti reaguojančias smulkaus verslo svetaines, profesionalius portfelius ir patrauklias nukreipimo puslapiai. Programinė įranga taip pat turi pagrindinę e-komercijos funkciją. Nors jis vargu ar veikia didžiulėse skaitmeninėse prekyvietėse, patenkins mažų internetinių parduotuvių poreikius.

„uKit“ funkcijos

 • Intuityvus sąsaja – Redaguoti „uKit“ svetainę yra labai lengva. Remiantis pažangi „nuvilkimo“ technologija, platforma leidžia lengvai tinkinti kiekvieną puslapį, keisti ir pašalinti blokus, pridėti turinį ir daugialypės terpės failus.
 • Lankstumas – Be integruotų funkcijų, „uKit“ suteikia puikių integracijos galimybių. Norėdami išplėsti el. Pašto kampanijas, vartotojai gali integruoti savo svetainę su analizės ir rinkodaros priemonėmis. CRM integravimo funkcija puikiai tinka mažoms skaitmeninėms parduotuvėms, kai reikia sekti pardavimo statistiką. Vartotojai gali įgyvendinti tokias populiarias paslaugas kaip „Google Maps“, „Analytics“, „Vimeo“, „SoundCloud“ ir dar daugiau, kad svetainė būtų kuo patrauklesnė..
 • uKit Alt – ar turite esamą „Facebook“ puslapį? „uKit“ padės jums paversti jį visaverte svetaine. Jis naudoja API generuoti reikiamą informaciją iš puslapio kartu su turiniu ir vaizdais ir importuoti duomenis tiesiai į tinklalapį.

„uKit“ dizainas

„uKit“ pristato tinkamą šablonų rinkinį įvairioms verslo kategorijoms. Visi šablonai yra optimizuoti naudoti mobiliesiems. Taip pat galite pasirinkti iš paruoštų naudoti nukreipimo puslapio šablonų sąrašo.

„uKit“ tinkinimo mobiliesiems funkcija leidžia lengvai užtikrinti tinkamą mobiliųjų svetainių veikimą. Mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių peržiūros režimas yra paprasta funkcija, leidžianti tiksliai sureguliuoti jūsų svetainės išvaizdą įvairiuose mobiliuosiuose įrenginiuose, turinčiuose skirtingus ekrano matmenis ir specifikacijas. Neslėpkite kai kurių blokų, kurie gali atrodyti išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio nepažeidžiant darbalaukio versijos.

„uKit“ kainodara

Jei norite pirmiausia išbandyti programinę įrangą, yra 14 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis. Tie, kurie patenkinti paslauga, galės pasirinkti iš 4 skirtingų planų, į kuriuos įeina:

 • Minimalus (geriausia pradėti nuo nedidelio portfelio, kurio kaina tik 5 USD per mėnesį).
 • Pagrindinis (planas kainuoja 10 USD per mėnesį su daugiau funkcijų verslo svetainei sukurti).
 • e-komercija (13 USD per mėnesį už nedidelę skaitmeninę parduotuvę).
 • Pro išlaidas 15 USD per mėnesį su užsakomosiomis funkcijomis.

Apibendrinimas: „uKit“ yra gera programinė įranga už priimtiną kainą. Čia pateikiami visi reikalingi įrankiai profesionaliam smulkaus verslo tinklalapiui sukurti nuo nulio. Kita vertus, tai naudinga paprastoms svetainėms, kurioms nereikia papildomų funkcijų ar pritaikymo galimybių.

Išbandykite „uKit“ nemokamai

Koks yra geriausias mano verslo domeno vardas?

Tinkamo domeno vardo pasirinkimas yra gyvybiškai svarbus jūsų verslui. Tai yra jūsų svetainės „veidas“. Be to, tai yra pirmas dalykas, kurį mato jūsų potencialūs klientai. Tai turi būti siejama su jūsų prekės ženklu ir niša. Jis turi būti trumpas, užfiksuotas ir lengvai įsimenamas. Atsižvelgiant į pasirinktą platformos tipą, domeno registracijos procesas bus šiek tiek kitoks.

Domenai, kuriuos teikia svetainių kūrėjai

Apie svetainių kūrėjus dažnai sakome „viskas viename“. Tai reiškia, kad visos pagrindinės funkcijos yra įtrauktos į planą kartu su domeno pavadinimu. Tačiau jo tipas priklausys nuo jūsų pasirinktos pakuotės.

Pvz., Jei vartotojas pasirenka nemokamą planą, jis niekada neturės galimybės prijungti SLD (antro lygio domenai) arba 2SD domenas. Paprastai svetainių kūrėjai pateikia numatytąjį pasirinktinį padomenį, kuriame yra jūsų naudojamo produkto pavadinimas kartu su prekės ženklu, o tai kenkia SEO optimizavimui ir įmonės pripažinimui tarp potencialių vartotojų.

Be to, vartotojai turi suprasti, kad nemokamuose planuose vargu ar yra reikalingų funkcijų rinkinio ilgalaikiam smulkaus verslo ar e-komercijos projektui. Bet kokiu atveju turėsite pasirinkti „premium“ planą, leidžiantį prisijungti jau įregistruotą arba savo domeną (pavyzdžiui, SLD) arba užregistruokite jį čia, naudodami svetainių kūrėją (paprastai 2SD domeną gausite nemokamai).

Pastaba: rekomenduojama užregistruoti atskirą domeno vardą. Jei turite tą, kurį pateikė svetainių kūrėjas, jūs iš tikrųjų esate to užstrigę, nes nusprendus pereiti į kitą platformą, tai gali būti sunkus iššūkis. Atskiras domeno vardas užtikrina pakankamą migracijos laisvę ir lankstumą keičiant platformą, jei kažkas nutinka ne taip.

Domenų registravimo paslaugos

Vartotojai turėtų rimtai atsižvelgti į domeno pasirinkimo procesą, nes tai ilgainiui taps oficialiu projekto pavadinimu. Čia tinka tradicinės domenų registravimo paslaugos. Visų pirma, registruotas domenas priklauso jums, bet ne svetainės kūrimo platformai. Jei dėl kokių nors priežasčių jis netenka, vis tiek turite prekės pavadinimą su galimybe pereiti į kitą platformą.

Antra, jūs gaunate oficialią licenciją pagal visus valstybinius įstatymus. Kitaip tariant, jūs esate vienintelis įgaliotas savininkas, nebent jūs dalijatės teisėmis su kolega ar verslo partneriu. Be to, jūs turite teisę nuspręsti, ką daryti su domenu, jį išlaikyti, perduoti kitam savininkui ar net parduoti.

Domeno registravimo procesas yra labai paprastas. Gaunate paslaugą, įveskite norimą vardą ir gaunate kelis variantus su skirtingais plėtiniais. Mokėjimas garantuoja 1 metus (arba daugiau) nuosavybė su galimybe atnaujinti.

Pastaba: pabandykite laikytis SLD (.com, .org, .net) domeno plėtiniai, o pats pavadinimas turėtų nurodyti (sutapti) su savo verslo niša ar prekės ženklu.

Kiek kainuoja sukurti smulkaus verslo svetainę?

Dabar pažvelkime į išlaidas, kurių reikia norint sukurti smulkaus verslo ar e-komercijos svetainę naudojant CMS arba svetainių kūrimo platformą. Visų pirma, mes turime nuspręsti, koks tai bus projektas. Jei tai parduotuvė, kokias funkcijas ji turėtų turėti ir kiek projektų ketinate parduoti.

Jei tai mažo verslo svetainė, nuspręskite apie reklamos ir rinkodaros priemones, turinio tipą ir apimtį, svetainės struktūrą, tinklaraščių skyrių ir kt.. Kaina priklausys nuo svetainės sudėtingumo ir priemonių, reikalingų idėjai įgyvendinti. Jei apsvarstysime bet kurios iš peržiūrėtų platformų naudojimą, vidutinės išlaidos yra tokios:

Svetainių kūrimo išlaidos naudojant „Wix“

Programinė įranga veikia puikiai, jei jums reikia profesionalios vizitinės kortelės, aplanko ar internetinės parduotuvės.

 1. Planas – nors nemokamas planas neveiks ilgalaikiam projektui, jums reikės bent „Pro“ (22 USD) viso masto verslo svetainėje arba „Business Basic“23 USD) pradėti pardavinėti produktus ir priimti mokėjimus internetu.
 2. Šablonai Pasirinktinės „Wix“ temos yra nemokamos. Jie apima paruoštas vizitines korteles ir parduotuves.
 3. Domenas & Hostingas – priemokų planai jau yra įtraukti 1 metų domeną ir talpinimas. Taigi, jums nereikia jų pirkti atskirai.

Verdiktas: vidutinė pradinė nedidelio verslo svetainės sukūrimo ar skaitmeninės rūšiavimo su „Wix“ kaina yra mažesnė nei 25 USD ir 180 USD tuo atveju, jei nuspręsite naudoti „premium“ temą.

Svetainių kūrimas kartu su „Shopify“

„Shopify“ yra platforma kurti elektroninės komercijos projektus. Tai neveiks mažo verslo svetainėse. Ja siekiama parduoti produktus internetu.

 1. Planas – norint pradėti ir plėsti savo verslą pakanka pradinio plano, kainuojančio 29 USD per mėnesį. Vienintelis skirtumas tarp „Basic Shopify“ ir brangesnių planų yra pažangaus „Report Builder“ trūkumas. Likusios savybės yra vienodos.
 2. Šablonai – „Shopify“ turi nemokamus ir aukščiausios kokybės šablonus, iš kurių galite rinktis. Nors temų kolekcija nėra tokia turtinga, vartotojai gali pasirinkti mokamus maketus, kainuojančius nuo 140 iki 180 USD.
 3. Domenas & Hostingas – visuose platformos planuose yra nemokamas domenas ir priegloba.

Verdiktas: jei naudositės „Shopify“, turėsite išsiųsti nuo 29 USD per mėnesį + apie 160 USD vienkartinį mokėjimą už „premium“ šabloną.

Svetainių kūrimo išlaidos naudojant „WordPres“

„WordPress“ yra nemokama naudoti. Tačiau be prieglobos ir domeno vardo nėra prasmės, todėl reikės pirkti atskirai arba pasirinkti WP optimizuotus serverio sprendimus.

 1. Domenas – vidutinė domeno kaina yra apie 10 USD per metus. Kaina gali skirtis atsižvelgiant į registrą ir pratęsimą.
 2. Hostingas – norint savarankiškai naudoti platformą, reikia pakankamai serverio pajėgumų, kad jis galėtų vykdyti skaitmeninę parduotuvę ar smulkaus verslo svetainę. Pasiruoškite mokėti maždaug 5–10 USD per metus.
 3. Šablonai – turėdami platų nemokamų temų pasirinkimą, vis tiek galite norėti kažko kito. „WordPress“ premium šablonų kainos ir stiliai svyruoja. Jei norite išsiskirti išskirtine tema, pasiruoškite sumokėti apie 30 USD už smulkaus verslo temą ir apie 50–60 USD už skaitmeninę parduotuvę..
 4. Papildiniai – nors verslo projektams nereikia daug tinkinti, norint sukurti skaitmeninę parduotuvę, jums reikės atskiro „WooCommerce“ papildinio. Iš pradžių ji yra nemokama ir teikia tik pagrindines parinktis, norint valdyti paprastą parduotuvę. Jei norite augti dideli, jums reikės plėtinių ir papildomų paslaugų, kurios yra mokamos. Jie skiriasi nuo paprastų funkcijų, pvz., Priedų, kainuojančių 48 USD, iki sudėtingesnių sprendimų, tokių kaip „WooCommerce Bookings“, kainuojančių 249 USD..

Geriausia yra naudoti „WordPress“ optimizuoti serverių sprendimai kaip tie, kuriuos pristatė „Bluehost“. Pradinis planas kainuoja 2,95 USD per mėnesį. Tai tinka mažo verslo svetainėms ir jau apima visas pagrindines „WordPress“ funkcijas (WP integracija, papildiniai, temos, saugumas, domenų priegloba ir kt.). Taigi, jums nereikia jų tvarkyti rankiniu būdu. Atskira „WooCommerce“ priegloba prasideda nuo 6,95 USD su iš anksto įdiegta „Storefront“ tema, nemokamu SSL ir 100 GB saugykla. Pro planas yra puikus auginant parduotuves, kainuojančias tik 12,95 USD per mėnesį su neribotomis funkcijomis.

Verdiktas: nedidelio verslo valdymas naudojant „WordPress“ jums kainuos 2,95 USD, kai naudosite „Bluehost“ + apie 30 USD „premium“ temai. Pilnai įrengtos skaitmeninės parduotuvės kaina prasideda nuo 6,95 USD per mėnesį, vėl naudojant kartu su „Bluehost WooCommerce“ serverio sprendimais..

Svetainių kūrimo išlaidos naudojant „uKit“

„uKit“ yra turbūt pigiausias būdas pradėti savo internetinį verslą. Už tik 10 USD jūs gausite visas pakuotės funkcijas, kad sukurtumėte atpažįstamą prekės ženklą, o maža skaitmeninė parduotuvė vartotojams kainuos tik 13 USD per mėnesį..

Verdiktas: „uKit“ veiks pakankamai gerai tik mažiems projektams. Tai nėra gerai augančiam verslui ir rinkoms. Taigi, jei pasirinksite šios svetainės kūrėją, geriau užregistruokite atskirą domeną (apie 5 USD per metus) vardas su galimybe pereiti prie universalesnės platformos.

Verslo svetainės kūrimo išlaidos, (dolerių pirmaisiais metais)

WixShopify„WordPress“uKit
Mokamas planas264 USD348 USD249 USD120 USD
Šablonas0 USD140 USD30 USD0 USD
Domenas0 USD0 USD0 USD10 USD
Hostingas0 USD0 USD36 USD0 USD
Iš viso264 USD488 USD315 USD130 USD

Ar galima nemokamai susikurti smulkaus verslo svetainę?

Teoriškai taip yra. Tačiau paaiškėjus realioms rinkos sąlygoms, vartotojai aiškiai supras, kaip nemokamos paslaugos gali pakenkti projekto plėtrai, ypač ilgalaikėje perspektyvoje. Pagrindiniai nemokamų paslaugų naudojimo verslo tinklalapiui kurti trūkumai yra šie:

 • Nepakanka vien nemokamų funkcijų – nemokami planai pateikiami su bazinėmis galimybėmis. Pvz., Kai kurie svetainių kūrėjai apriboja prieigą prie temų kolekcijos, priedų ar net puslapio komponentų. Gali būti, kad net negalėsite įdėti kontaktinės formos langelio ar skyriaus „Funkcijos“, kad pabrėžtumėte svarbiausius bendrovės pranašumus.
 • Tinkintas domenas – mokesčio domenas niekada neleis jūsų verslui augti. Be to, tai gali neigiamai paveikti interneto svetainės SEO ir paieškos sistemų gretas, neužsimindamas apie vartotojų pripažinimą.
 • Nulinės el. Prekybos parinktys – niekada nerasite nemokamo plano, siūlančio bent minimalias e-komercijos funkcijas. Paprastai pardavimo ypatybes galima įsigyti „premium“ planuose. Taigi, negalėsite sukurti internetinės parduotuvės su nemokamu planu.
 • Paslėptos išlaidos – Kai jūs pagaliau suvoksite, kad nemokamas planas niekada nebus įgyvendintas, turėsite sumokėti už priemokos planą ar net perjungti į kitą platformą. Keletas paslaugų siūlo migracijos paslaugas arba svetainių eksportą / importą. Kitaip tariant, jums reikės padaryti viską nuo pat pradžių.

Kokia yra geriausia smulkiojo verslo platforma?

Tinkamos platformos pasirinkimas kuriant svetainę yra tas pats, kaip pasirinkti namą pragyvenimui. Jūs manote, kad jis bus patogus ir patvarus, nepaisant oro sąlygų. Tas pats yra ir su jūsų projektu. Tikriausiai norite pradėti ilgalaikį verslą ar internetinę parduotuvę, kuri visą parą tarnaus jūsų ir klientų poreikiams.

Manoma, kad vartotojai turi aiškiai suprasti, ko jiems reikia ir ko jie gali tikėtis iš pasirinktos platformos. Jei jums reikia mažos parduotuvės ar skaitmeninės lentynos, kad paryškintumėte kelis savo produktus, uKit gali būti geras pasirinkimas su minimaliomis išlaidomis. Jei planuojate atidaryti augančią skaitmeninę parduotuvę, taip pat reklamuoti ir prekiauti savo prekėmis, jums reikės prekybininkų orientuota platforma kaip Shopify.

„WordPress“ ateina kaip lankstesnis sprendimas atsižvelgiant į pritaikymą. Tai atitiks reiklių vartotojų poreikius pritaikymo ir tų, kurie žino, kaip koduoti, poreikius. Wix atrodo, kad yra geriausias sprendimas kurie gali atitikti visus reikalavimus, nepaisant projekto tipo, kurį norite paleisti.

Sukurkite svetainę nemokamai

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map