Kaip nemokamai susikurti asmeninę svetainę

Kaip susikurti asmeninę svetainę


Asmeninės svetainės turėjimas yra pats savaime pranašumas. Tai padeda pasiekti kelis asmeninius tikslus vienu metu, nes tai yra svarbiausia vieta visiems, norintiems sužinoti daugiau apie jūsų profesiją, pomėgį, profesinę, asmeninę informaciją, gyvenimo faktus ir kitą informaciją, kurią įkelsite į internetą..

Nesvarbu, ar planuojate pradėti projektą siekdami verslo tikslų, ar tiesiog reikia patikimo buvimo internete, kad galėtumėte pateikti savo kūrybą, pomėgį ar bet kokią kitą informaciją, pirmiausia turėtumėte pradėti nuo svetainės. Tai padės jums padidinti klientų bazę, padidinti srautą ir padidinti jūsų žiniatinklio reputaciją.

Asmeninės svetainės dydis ir parametrai gali skirtis atsižvelgiant į jūsų nustatytus planus ir tikslus. Tas pats pasakytina apie interneto dizaino įrankį, kurį naudosite kurdami asmeninę svetainę.

Jei jūsų interneto svetainių kūrimo įgūdžiai palieka daug norimų dalykų, tada yra: keletas būdų, kuriuos galite naudoti kurdami svetainę nuo nulio. Galite užsisakyti iš internetinės studijos arba samdyti laisvai samdomą darbuotoją, bet pasiruoškite daug investuoti į projektą. Atminkite, kad savarankiškai tvarkyti svetainę bus beveik neįmanoma, jei nežinote, kaip tai padaryti. Jei norite būti atsakingi už interneto kūrimo procesą, kad galėtumėte vėliau valdyti ir atnaujinti projektą, tada galite pasirinkti iš Turinio valdymo sistemos (CMS) ir svetainių kūrėjams.

Pasirinkę funkcionuojantį svetainių kūrėją galėsite per trumpiausią laiką sukurti visa apimančią svetainę, net jei nesate žiniatinklio kūrimo specialistas. Dabar pats laikas analizuoti abiejų tipų sistemų parametrus, privalumus ir trūkumus, kad galėtumėte nuspręsti, koks yra geriausias sprendimas.

Geriausios paslaugos asmeninei svetainei sukurti:

 1. „Wix“ – geriausias svetainių kūrėjas asmeninei svetainei sukurti
 2. „WordPress“ – 100% nemokama asmeninės svetainės platforma
 3. „uKit“ – lengvai naudojamas smulkaus verslo svetainių kūrėjas
 4. SITE123 – viskas viename įrankis asmeninei svetainei sukurti iš „Scratch“
 5. „Squarespace“ – paprastas svetainių kūrėjas pradedantiesiems
 6. „Mobirise“ – nemokama svetainių kūrimo programinė įranga
 7. „IM Creator“ – asmeninis svetainių kūrėjas, nemokamas pelno nesiekiantis

„Wix“ – geriausias svetainių kūrėjas asmeninei svetainei sukurti

„Wix“ - geriausias svetainių kūrėjas asmeninei svetainei sukurti

Produkto pavadinimas:WIX
Oficiali svetainė:wix.com
Sudėtingumas:Labai lengva
Nemokamas planas:Neribota
„Premium“ planas:nuo 13 USD / mėn
Įkurta:2006 m
Buveinė:Izraelis
Išbandykite nemokamai

Wix – yra geriausias svetainių kūrėjas, kuriantis asmeninę svetainę. Jis teisėtai nusipelno populiariausių ir turtingiausių „viskas viename“ interneto kūrimo įrankių, kurie vienodai gerai tinka pradedantiesiems ir interneto dizaino profesionalams, titulo. Sistema nereikalauja kodavimo įgūdžių, o jos funkcijų rinkinys leidžia pradėti įvairius projektus asmeniniam ir verslo naudojimui. Jei ketinate atidaryti pilną svetainę, „Wix“ turėtų būti pirmasis jūsų sąraše.

„Wix“ ypatybės

„Wix“ yra patogus, galingas ir paprastas. Svetainės kūrėjas siūlo dvi žiniatinklio redagavimo parinktis – yra standartinis svetainės redaktorius ir parinktis ADI. Pastarasis yra įrankis, kuris automatiškai sukurs jums svetainę, remiantis jūsų įkelta informacija. Taip pat yra patogus mobilusis redaktorius, kuris leidžia jums modifikuokite ir atnaujinkite savo mobiliosios svetainės versiją. Staliniai kompiuteriai ir mobiliosios versijos atnaujinami atskirai, tačiau pakeitimai, kuriuos atlikote mobiliuoju režimu, darbalaukio versijoje nerodomi.

„Wix“ redaktorius

Svetainių kūrėjas taip pat aprūpintas galingais internetinių dienoraščių ir elektroninės komercijos varikliais, kurie leidžia jums sukurti tinklaraščius ir internetines parduotuves maksimaliai patogiai ir paprastai. Patyrusiems interneto kūrėjams „Wix“ siūlo profesionalų „Wix Corvid“ įrankį, leidžiantį sukurti įvairių tipų žiniatinklio programas.

„Wix ADI“ sąsaja

Kalbėdamas apie programas ir valdiklius, svetainių kūrėjas suteikia galimybę pasirinkti kelias dešimtis jų integruotame „App Market“. Visi ten esantys raštai yra suskirstyti į grupes atsižvelgiant į nurodytas nišas. Be to, „Wix“ yra su patobulintu „Ascend“ įrankiu – a profesionali CRM sistema tai padeda vartotojams pradėti, valdyti ir reklamuoti savo verslą maksimaliai efektyviai ir naudojant aukščiausios klasės rinkodaros priemones.

„Wix“ dizainai

Vienas iš interneto svetainių kūrėjo akcentų yra įspūdinga šablonų kolekcija, apimanti daugiau nei 550 aukštos kokybės temų. Nesvarbu, kokią specializaciją turite, čia yra jums tinkamas šablonas. Šablonai galimi keliomis dešimtimis nišinių kategorijų, atsižvelgiant į jų specializaciją.

„Wix“ šablonai

Tiems vartotojams, kuriems nepavyksta rasti geriausiai tinkančių temų, paslauga suteikia galimybę pasirinkti ir pakeisti tuščią šabloną. Atminkite, kad negalėsite pakeisti pasirinkto šablono įpusėjus žiniatinklio kūrimo procesui.

„Wix“ kaina

Kalbant apie kainodaros aspektą, svetainių kūrėjas planuoja patenkinti bet kokius poreikius. Yra nemokamas niekada nesibaigiantis planas, leidžiantis išbandyti visas paslaugos funkcijas tiek laiko, kiek jums to reikia. Aukščiausios kokybės temos yra universalios, ir ten tikrai yra kainodaros sprendimas, kuris patenkins jūsų svetainės kūrimo ir reklamos poreikius.

Standartiniai „Wix“ planai

 • „Combo“ (13 USD / mėn) – nemokamas priegloba ir domeno ryšys, nėra sisteminių skelbimų antraščių;
 • Neribotas (17 USD / mėn) – neribotas pralaidumas, 10 GB atminties vietos;
 • Pro (22 USD / mėn) – 2 valandos vaizdo įrašų saugojimo vietos, integruoti statistikos rinkimo įrankiai ir „Google Analytics“;
 • VIP (39 USD / mėn) – pirmojo prioriteto parama, profesionalus logotipas ir kt.

„Wix“ išsiskyrė dėl to, kad joje yra dažnos nuolaidos, premijos ir specialūs pasiūlymai. Jie padeda pradedantiesiems sutaupyti daug, kai prisijungiate prie sistemos, o esami klientai gali gauti papildomų interneto svetainių valdymo pranašumų. Be to, tinklalapio kūrėjas siūlo 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją už bet kurį pasirinktą mokamą planą.

Santrauka

„Wix“ yra svetainių kūrėjas, kuris neabejotinai išsiskiria iš minios dėl patogaus ir intuityvaus WYSIWYG svetainės redaktoriaus, daugybės papildomų funkcijų, pritaikomų šablonų ir pažangių dizaino pritaikymo įrankių. Galėsite įvaldyti ir naudoti, net jei nesate žiniatinklio kūrimo profesionalas ir tai yra jūsų pirmasis bandymas atidaryti asmeninę svetainę. Platforma yra patogi vartotojui ir tinkama visoms funkcijoms – tinka tai, ko jums reikia norint gauti tinkamą asmeninę svetainę.

Išbandykite „Wix“ nemokamai

„WordPress“ – 100% nemokama asmeninės svetainės platforma

Produkto pavadinimas:„WordPress“
Oficiali svetainė:wordpress.org
Sudėtingumas:Virš vidutinio
Nemokamas planas:Neribota
„Premium“ planas:nuo 2,95 USD / mėn
Įkurta:2003 metai
Buveinė:Visame pasaulyje
Išbandykite nemokamai

„WordPress“ – tai 100% nemokama asmeninių svetainių kūrimo platforma. Be to, tai yra pati populiariausia, lanksčiausia ir turinti funkcijų turinio valdymo sistema pasaulyje. Net jei anksčiau nedalyvavote internetinių svetainių kūrime, jūs tikrai girdėjote bent ką nors apie šią atvirojo kodo platformą. „WordPress“ gausu įrankių ir funkcijų, reikalingų norint paleisti ir valdyti bet kurią svetainę, nesvarbu, ar tai būtų verslo svetainė, internetinė parduotuvė, aplankas, tinklaraštis ar nukreipimo puslapis..

„WordPress“ funkcijos

„WordPress“ informacijos suvestinė

Iš pradžių „WordPress“ buvo sukurta kaip internetinių dienoraščių platforma, tačiau nuo to laiko jos funkcionalumas labai išaugo. Ši paslauga dabar naudojama įvairių tipų svetainėms paleisti, nes yra daugybė įskiepių, kuriuos galite integruoti į sistemą, kad gautumėte reikiamą svetainę. Platforma yra patogi ir leidžia tinkinti jūsų svetainės turinį integruojant temas ir papildinius. Jie gali būti nemokami ir mokami. Ieškodami papildinio žiniatinklyje įsitikinkite, kad patikrinate patikimų interneto ekspertų, su kuriais dirbate, patikimumą. Reikalas tas, kad kai kuriuose papildiniuose gali būti kenkėjiškų kodų, kurie ilgainiui kels grėsmę jūsų svetainės funkcionalumui ir saugumui.

„WordPress“ užtikrina greitą ir intuityvų turinio paskelbimą ir valdymą. Numatytasis sistemos vaizdinis redaktorius yra gana primityvus, tačiau yra daugybė priedų ir papildinių, kurie ypač išplečia jos iš pradžių turimas funkcijas. Jei susiduriate su problemomis ar jums reikia profesionalių patarimų, kviečiame prisijungti prie plačios „WordPress“ bendruomenės ir ten rasti atsakymus.

„WordPress“ dizainas
„WordPress 5.0“ temos

„WordPress“ dizaino kolekcija nėra gana plati, tačiau tai liečia tik integruotas temas. Vartotojai, norintys savo tinklalapiams suteikti unikalią ir individualizuotą išvaizdą, turi galimybę pasirinkti dešimtis šablonų, kuriuos sukūrė trečiųjų šalių vartotojai ir bendruomenės nariai. Šablonai yra mokami ir nemokami, o tai daro įtaką jų kokybės saugos lygiui. Jei ieškote profesionalios „WordPress“ temos, prasminga atlikti išsamius tyrimus internete ir pasirinkti geriausią variantą.

„WordPress“ kaina

„WordPress“ iš pradžių yra nemokama CMS. Jums nereikia mokėti už registracijąsi į paslaugą ir už naudojimąsi ja. Tačiau turėsite investuoti į domeno vardą ir prieglobą. Papildiniai ir šablonai taip pat gali būti pateikiami už papildomą mokestį. Kainos skiriasi atsižvelgiant į jus dominantį elementą. Tačiau norėdami paskelbti paruoštą projektą, turėsite pasirinkti patikimą prieglobą ir domeno vardą, kuris atitiks visus reikalavimus.

Prieglobos paslaugų teikėjų universalumas ir jų siūlomos sąlygos / planai yra gana įspūdingi, tačiau yra vienas, kuris, be abejo, išsiskiria iš minios, kai reikia priglobti „WordPress“ svetaines. Tai yra „Bluehost“ – sistema, kurią rekomenduoja CMS ir pati patikimiausia bei turtingiausia paslauga. Prieglobos paslaugų teikėjas siūlo keletą planų, iš kurių galite pasirinkti, būtent:

 • Pagrindinis (2,95 USD / mėn) – neribotas srautas ir pralaidumas, nemokamas SSL ryšys, vienos svetainės talpinimas, nemokami „WordPress“ atnaujinimai, 50 GB vietos;
 • Plius (5,95 USD / mėn) – neribotos el. Pašto paskyros ir domenai, neišmatuota saugojimo vieta ir pralaidumas, neribotas priglobtų svetainių skaičius, 200 USD už pažangias rinkodaros galimybes;
 • Pasirinkimas (5,45 USD / mėn) – patobulintas domenų privatumas, svetainių atsarginės kopijos, apsauga nuo šlamšto ir kt.

Visi „Bluehost premium“ planai garantuoja nemokamą domeno vardo prijungimą ir naudojimą pirmaisiais metais po registracijos. Pasibaigus kadencijai, domeno vardo kaina sudarys apie 12–14 USD per metus, o tai taip pat yra prieinama daugumai vartotojų.

Santrauka

Turėdama daugiau nei 180 milijonų aktyvių vartotojų, „WordPress“ išlieka plačiausiai naudojama atvirojo kodo CMS pasaulyje. Iš pradžių sukurta kaip internetinių dienoraščių platforma, dabar sistema siūlo daugybę funkcijų ir įrankių, leidžiančių jums sukurti įvairių tipų svetaines. Papildinių integravimo funkcija padarė paslaugą dar galingesnę, o tai ilgainiui daro įtaką jos populiarumui ir paklausai.

Išbandykite „WordPress“ nemokamai

„uKit“ – lengvai naudojamas smulkaus verslo svetainių kūrėjas

Produkto pavadinimas:uKit
Oficiali svetainė:ukit.com
Sudėtingumas:Labai lengva
Nemokamas planas:14 dienų bandymas
„Premium“ planas:nuo 4 USD / mėn
Įkurta:2015 metai
Buveinė:Rusijos Federacija
Išbandykite nemokamai

„uKit“ – populiarus lengvai naudojamas smulkaus verslo svetainių kūrėjas. Tačiau sistemos taikymo sritis nėra ribojama plėtojant verslo projektus. Sistemos funkcionalumo pakanka aplankams, tinklaraščiams, nukreipimo puslapiams ir net mažoms / vidutinio dydžio internetinėms parduotuvėms kurti. Platforma išsiskiria iš minios dėl išskirtinio paprastumo, intuityvaus pobūdžio ir patogumo visoms vartotojų kategorijoms.

„uKit“ ypatybės

Pradėję naudotis „uKit“, galite nepastebėti jo intuityvios sąsajos, kuri pasižymi paprasta naršymu ir patogumu. Tai yra viena iš funkcijų, dėl kurių svetainių kūrėjas yra geriausias pasirinkimas pradedantiesiems, kuriems reikia laiko įsisavinti sistemą. Be verslui būdingų funkcijų, svetainių kūrėjas siūlo kelis asmeninių svetainių valdiklius (SlideShare, LiveChat, Callback, MailChimp, Instagram Feed ir Google Maps paminėti keletą).

„uKit“ valdikliai

„uKit“ yra tinkama el. prekybos parinktis, leidžianti kurti mažas ir vidutines internetines parduotuves, jungiant el. prekybos valdiklį arba integruojant „Ecwid“ papildinį. Svetainės kūrėjas taip pat leidžia suteikti laikinas svetainės valdymo teises kitiems jūsų interneto svetainių kūrimo komandos nariams. Teisių savininkas galės redaguoti ir tinkinti projektą, o savininkas valdys procesą. Tai užtikrina produktyvesnį bendradarbiavimą ir didesnį interneto svetainių kūrimo procedūros efektyvumą.

„uKit Ecwid“ valdiklis

Kitas tinklalapio kūrėjo akcentas yra jo „AmoCRM“ integracija. Ši funkcija leidžia sekti jūsų verslo pažangą, pardavimų augimą, klientų / sandorių apskaitą ir tt Tai ypač pravers internetinių parduotuvių savininkams. Galiausiai svetainių kūrėjas užtikrina aukščiausią visų su ja paleistų projektų saugumą. Tai leidžia visiškai nemokamai prijungti SSL sertifikatą prie savo domeno. Tai būtina visoms svetainėms, kurios priima mokėjimus internetu ir tvarko konfidencialią savo klientų informaciją.

„uKit“ dizainai
„uKit“ nemokami šablonai

„uKit“ šablonų kolekcija taip pat verta dėmesio. Čia yra 380+ temos, kurios yra nemokamos ir reaguojančios. Šablono pritaikymas neužima daug laiko ir dėl plataus funkcijų rinkinio bei intuityvios įrankių juostos, kurią siūlo sistema. Norėdami supaprastinti pasirinkimą, šablonai yra pateikiami daugybėje nišų kategorijų. Čia galite pasirinkti tuščią šabloną, kad nuo nulio sukurtumėte suasmenintą svetainę. „uKit“ leidžia pakeisti šablonus bet kuriame interneto kūrimo proceso etape, kad būtų pasiektas norimas rezultatas.

uKit kaina

„uKit“ kainų politika yra neįtikėtinai prieinama visiems. Tai yra įspūdinga, atsižvelgiant į pradinę paslaugų orientaciją į verslininkus. 14 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis leidžia patikrinti visas paslaugos savybes. Kalbant apie mokamus planus, „uKit“ leidžia pasirinkti iš šių prenumeratos tipų:

 • Minimalus (4 USD / mėn) – pasirinktinis domeno vardo ryšys, neribota vietos diske ir puslapio numeris, svetainių atsarginių kopijų kūrimas, daugiau nei 200 profesionalių šablonų, SMS pranešimai, palaikymas visą parą;
 • Pagrindinis (8 USD / mėn) – galingi statistikos stebėjimo įrankiai, jokių autorių teisių ženklų, „premium“ dizainų, „Google Analytics“, tiesioginių pokalbių palaikymas;
 • el. komercija (9,60 USD / mėn) – integruotos elektroninės prekybos priemonės, pirkinių krepšelio nustatymai, mokėjimų internetu priėmimas, mokėjimo / siuntimo galimybės, valiutos pasirinkimas;
 • Pro (12 USD / mėn) – elektroninės komercijos funkcionalumas, pritaikyta spalvų schema, pasirinktinio kodo integracija ir kt.

„uKit“ leidžia sutaupyti daug, kai atnaujinate savo mokamus planus. Kuo ilgesnė prenumeratos trukmė – tuo daugiau biudžeto galite sutaupyti. Paprastai galima sumokėti už 3, 6, 12 arba 24 mėnesius vienu mokėjimu.

Santrauka

Jei turite idėją atidaryti asmeninę svetainę, bet suprantate, kad jums trūksta projektavimo įgūdžių tai padaryti, tada uKit tikrai verta išbandyti. Svetainių kūrimo priemonė yra paprasta naudoti ir yra prieinama visiems. Gausus reaguojančių šablonų asortimentas, patobulinti dizaino pritaikymo įrankiai ir reguliariai atnaujinami funkcijų rinkiniai padaro sistemą tinkamu interneto kūrimo nišos atstovu..

Išbandykite „uKit“ nemokamai

SITE123 – viskas viename įrankis asmeninei svetainei sukurti iš „Scratch“

SITE123 - viskas viename įrankis asmeninei svetainei sukurti iš „Scratch“

Produkto pavadinimas:SITE123
Oficiali svetainė:svetainė123.com
Sudėtingumas:Lengva
Nemokamas planas:Neribota
„Premium“ planas:nuo 10,80 USD / mėn
Įkurta:2015 metai
Buveinė:Izraelis
Išbandykite nemokamai

SITE123 – tai viskas viename įrankis sukurti asmeninę svetainę nuo nulio. Svetainių kūrėjas, pateiktas kartu su patogia WYSIWYG redaktoriumi, yra nemokamas kiekvienam vartotojui. Integruotas funkcijų rinkinys ir parinktys leidžia lengvai ir patogiai pradėti įvairaus tipo projektus. Sistema užtikrina intuityvų ir lengvą interneto kūrimo procesą, paprastą naršymą ir gausybę priemonių, leidžiančių naujokams ir interneto svetainių kūrimo specialistams baigti įvairaus sudėtingumo projektus. SITE123 puikiai tinka kurti aplankus, tinklaraščius, nukreipimo puslapius, taip pat kitų tipų asmenines ir verslo svetaines..

SITE123 savybės

Čia veikia intuityvus svetainės redaktorius, kuris pašalina poreikį išmokti kodavimo pagrindus. Tinklalapių kūrėjas taip pat turi tinkamą elektroninės komercijos variklį, kuris leidžia atidaryti puikią internetinę parduotuvę, turinčią puikų funkcionalumą. Norėdami tai padaryti, turėtumėte sukurti ir tvarkyti produktų sąrašus, suprojektuoti ir modifikuoti rodomąjį langą, kad jis atrodytų patraukliai, pakoreguoti mokėjimo ir pristatymo parametrus ir kt..

SITE123 redaktorius

Vartotojams, kurie norėtų, kad jų svetainės būtų prieinamos keliomis kalbomis, „SITE123“ siūlo daugiakalbę palaikymą. Naudodamiesi įrankiu galite: sukurkite keletą savo svetainės kalbinių versijų priklausomai nuo siekiamų tikslų. SITE123 taip pat žinomas dėl savo pažangių SEO įrankių, nemokamo prieglobos ir domenų registracijos, kokybės tinklaraščių kūrimo variklio, integruotų logotipų įrankių, pasirinktinių formų kūrimo priemonės, el. Pašto abonementų ir kitų naudingų funkcijų..

„Site123“ parduotuvė

SITE123 suteikia galimybę nustatyti interneto prieigos teises atsižvelgiant į jūsų ir interneto dizaino poreikius. Tai ypač svarbu vartotojams, dirbantiems komandose. Svetainės kūrėjas papildomai leidžia jums prijungti nemokamą SSL sertifikatą prie savo svetainės domeno vardo, kad padidintumėte jo saugumą ir vartotojų duomenų konfidencialumą. Dirbdami su platforma, galite gauti prieigą prie jos turtingos „App Market“, kurią teikia keli plėtiniai, valdikliai ir priedai („Analytics“ įrankiai, socialiniai tinklai, mokėjimų tinklas, tiesioginio palaikymo pokalbiai, rinkodaros įrankiai, formos, užsakymas, galerijos, žiniatinklio valdytojo įrankiai, kainodara, internetinė parduotuvė ir populiarūs). Šių valdiklių integracija ypač padidins jūsų svetainės našumą ir dizainą.

SITE123 dizainas
Svetainės123 šablonai

Svetainės kūrėjas turi vieną geriausių reaguojančių šablonų kolekciją. Jie galimi keliomis kategorijomis ir yra gerai rodomi visuose mobiliuosiuose ir staliniuose įrenginiuose. Šablonai yra nemokami ir pasirinktą temą galite tinkinti kaip norite. Taigi galite koreguoti bendruosius dizaino parametrus, integruoti valdiklius, daugialypės terpės failus ir socialinės paskyros mygtukus, pasirinkti ir įkelti universalius tinklalapio elementus ir kt..

SITE123 kaina

Tinklalapių kūrėjo kainų politika yra vidutinė ir lanksti. Norėdami pamatyti, ką sistema gali pasiūlyti, galite naudoti nemokamą planą. Tačiau norėdami sukurti visa apimančias svetaines, turėtumėte pasirinkti iš keturių mokamų prenumeratų. Jie apima:

 • Pagrindinis (10,80 USD / mėn) – 10 GB vietos diske, nemokamas domeno vardo ryšys, 5 GB pralaidumo;
 • Išplėstinė (16,80 USD / mėn) – 30 GB vietos diske, 15 GB pralaidumo, galimybė parduoti iki 50 gaminių per mėnesį;
 • Profesionalus (22,80 USD / mėn) – 90 GB vietos diske, 45 GB pralaidumo, 500 produktų, parduodamų per mėnesį;
 • Auksas (28,80 USD / mėn) – 270 GB vietos diske, 135 GB pralaidumo, neribotas kiekis parduodamų produktų.

Kad ir kokį planą galiausiai įgyvendinsite, jis leis sukurti neribotą skaičių svetainių vienoje paskyroje.

Santrauka

SITE123 yra tinkamas svetainių kūrėjas asmeniniam naudojimui. Tai leidžia sukurti gražias svetaines už prieinamą kainą. Sistema turi daugiakalbį palaikymą ir e-komercijos variklį, kuris praplečia jūsų interneto dizaino galimybes ir suteikia kūrybinę laisvę. Tinklalapių kūrėjas tikrai vertas vartotojų dėmesio, kuriems reikia įspūdingos asmeninės svetainės už prieinamą kainą.

Išbandykite „Site123“ nemokamai

„Squarespace“ – paprastas svetainių kūrėjas pradedantiesiems

„Squarespace“ - paprastas svetainių kūrėjas pradedantiesiems

Produkto pavadinimas:Kvadratas
Oficiali svetainė:squarespace.com
Sudėtingumas:Vidutinis
Nemokamas planas:14 dienų teismo procesas
„Premium“ planas:Nuo 29 USD / mėn
Įkurta:2012 metai
Buveinė:JAV
Išbandykite nemokamai

„Squarespace“ – tai paprastas svetainių kūrėjas pradedantiesiems, kuris taip pat turi daug ką pasiūlyti interneto dizaino privalumams. Platforma pasižymi lengvumu, patogumu, lankstumu ir palyginamumu už prieinamą kainą. Tai leidžia suprojektuoti gerai atrodančias ir pilnavertes svetaines už prieinamą kainą ir nereikia redaguoti kodo. Tačiau vartotojai, turintys programavimo žinių, gali jais naudotis norėdami sukurti galingas svetaines, kurių našumas būtų geriausias.

Erdvės funkcijos

„Squarespace“ yra „viskas viename“ pasidaryk pats interneto svetainių kūrėjas, kuris gali būti naudojamas pradedant pažodžiui visų tipų projektus. Tai apima verslo svetaines, aplankus, nukreipimo puslapius, tinklaraščius ir kitus komercinius / nekomercinius interneto projektus. Komplektuojama su integruotu WYSIWYG redaktoriumi, leidžiančiu lengvai ir greitai kurti svetainę, tačiau taip pat yra galimybė dirbti patobulintame stiliaus redaktoriuje, kad būtų kuriami kokybės ir ypatybių turintys projektai..

Puslapio redaktorius kvadratu

Platforma suteikia galimybę pasirinkti ir integruoti kelis valdiklius, plėtinius ir priedus, kurie gali papildyti jūsų svetainės funkcionalumą. Jo galingi internetinių dienoraščių ir elektroninės komercijos varikliai leidžia paleisti ir efektyviai valdyti internetines parduotuves ir tinklaraščius, o plačios socialinės integracijos galimybės kartu su patobulintu el. Pašto rinkodaros įrankiu leidžia veiksmingai reklamuoti jūsų naujai sukurtą projektą internete. Be to, „Google Maps“ galima įterpti į savo svetainės kontaktų skiltį ir sekti savo svetainės statistiką naudojant „Google Analytics“ integraciją. „Squarespace“ taip pat išsiskiria iš minios dėl išskirtinių ryškumų, tokių kaip „Acuity Scheduling tool“, „Logo Maker“, „Unfold Storytelling“ funkcija ir išplėstinės vaizdo redagavimo parinktys..

Lauko erdvės logotipų kūrėjas
Lauko erdvės dizainas

„Square“ erdvėje daugiausia dėmesio skiriama šablonų kokybei, o ne jų kiekiui. Šiandien svetainių kūrėjas turi apie 40 temų, kurios yra visiškai reaguojančios, pritaikomos ir profesionalios. Tačiau šie dizainai tinka įvairioms nišoms ir pramonės šakoms, įskaitant tinklaraščius, fotografiją, skaitmenines parduotuves, aplankus, kavines ir restoranus, vietinį verslą, renginius, muzikantus ir juostas, bendruomeninius ir ne pelno siekiančius asmeninius, nekilnojamojo turto, vestuvių ir dar daugiau. Dėl „Cover Page Builder“ programos galite suprojektuoti patrauklų ir personalizuotą jūsų tinklalapio puslapį užpildydami jį turinio blokais, redaguodami dizaino elementus, pridėdami tekstus, integruodami daugialypės terpės failus ir tt Čia taip pat įjungiamos HTML / CSS redagavimo parinktys..

Erdvės šablonai
Ploto kaina

Svetainės kūrėjas už savo priemokų planus taiko nedideles kainas. Sistema nesiūlo visiškai nemokamo plano, tačiau yra galimybė išbandyti jos funkcionalumą per 14 dienų nemokamą bandomąją versiją. Kai reikia atnaujinti mokamą abonementą, pagalvokite apie vieną iš šių planų:

 • Asmeninis (12 USD / mėn) – 3% mokestis už operaciją, 20 svetainės puslapių, nemokamas pasirinktinio domeno ryšys;
 • Verslas (18 USD / mėn) – 2% pardavimo operacijos mokestis, neribotas internetinių puslapių skaičius, „AdWords“ kreditas;
 • Pagrindinis (26 USD / mėn) – neribotas gaminio numeris, pralaidumas ir vietos diske, integruota apskaitos funkcija;
 • Išplėstinė (40 USD / mėn) – etikečių spausdinimas, atsisakymas automatiškai atkurti kasą, gabenimas realiuoju laiku ir tt.

Visi „Squarespace“ papildomi planai yra su nemokamu domeno vardu ir priegloba. Taip pat, jei turite tokį, kurį norite toliau naudoti, sistemai galima priskirti savo svetainės domeną.

Išbandykite „Squarespace“ nemokamai

„Mobirise“ – nemokama svetainių kūrimo programinė įranga

„Mobirise“ - nemokama svetainių kūrimo programinė įranga

Produkto pavadinimas:Mobirise
Oficiali svetainė:mobirise.com
Sudėtingumas:Vidutinis
Nemokamas planas:Neribota
„Premium“ planas:nuo 149 USD
Įkurta:2015 metai
Buveinė:Europos Sąjunga
Išbandykite nemokamai

Mobirise – yra paprastas nemokama svetainių kūrimo programinė įranga, kurį reikia atsisiųsti ir įdiegti prieš pereinant prie interneto kūrimo proceso. Iš pradžių platforma buvo kuriama atsižvelgiant į naujokų poreikius, todėl joje yra daugybė patogių įrankių ir funkcijų, kurias jie gali lengvai įsisavinti ir naudoti. Naudodami „Mobirise“ galite pradėti beveik bet kurį projektą, nesvarbu, ar tai būtų verslo svetainė, reklaminė svetainė, nukreipimo puslapis, tinklaraštis ar aplankas. Tai yra vienas iš lengviausių ir intuityviausių internetinių svetainių kūrėjų, kuriuos galite ten sužinoti.

„Mobirise“ ypatybės

Svetainių kūrėjas suteikia galimybę plačiai integruoti. Kurdami savo svetainę, galite pasirinkti ir prijungti kelis plėtinius – tuos, kuriuos teikia sistema, ir tuos, kuriuos galite rasti trečiųjų šalių paslaugose. Kai kurie iš jų yra „Twitter“ kanalas, „Soundcloud“, „Lazy Load“, piktogramos, „PayPal“ reikalavimus atitinkantys pirkinių vežimėliai, skaidrės, „Google Analytics“ ir kt. Be to, svetainių kūrėjas pateikia patobulintą AMP – pagreitinto mobiliojo puslapio funkciją. Tai prisideda prie geresnio mobiliųjų svetainių, paleistų su sistema, našumo ir SEO optimizavimo, taip pat prie to, kaip jos atrodo mobiliuosiuose įrenginiuose.

Mobirise WYSIWYG redaktorius

„Mobirise“ sukurtos svetainės atitinka GDPR, o tai reiškia, kad jos atrodo patikimos ir saugios visiems vartotojams, naršančioms jose. Tai, ko reikia norint įjungti šią funkciją, yra sukurti projektą ir pritaikyti atitinkamą GDPR atitikties bloką, užpildžius reikiamus laukus..

„Mobirise“ dizainai
„Mobirise“ temos

Svetainės kūrėjas leidžia išreikšti savo kūrybinę laisvę, kuriant dizainą naudojant kelis turinio blokus. Galite asmeniškai pasirinkti ir integruoti dešimtis tokių blokų, kuriuos turi sistema. Šiuos blokus galima dar labiau pakoreguoti ir išdėstyti tinklalapyje, kad jo struktūra ir išdėstymas atitiktų jūsų projekto tipą. Dėl galingo kodų rengyklės įgudę programuotojai ir žiniatinklio dizaineriai gali tinkinti temas, integruodami naujas funkcijas ir elementus. Tačiau atminkite, kad „Code Editor“ nėra numatytasis numatymas, todėl jį reikia pasirinkti ir integruoti kaip mokamą plėtinį.

Mobirise kaina

Svetainių kūrėjas yra visiškai nemokamas bet kuriam vartotojui. Galite atsisiųsti ir įdiegti nieko nemokėdami, kad galėtumėte pradėti komercinę / nekomercinę svetainę. Tačiau sistema leidžia integruoti trečiųjų šalių plėtinius, papildinius ir šablonus, kad prisidėtų prie jūsų svetainės funkcionalumo ir išskirtinio dizaino. Čia pateikiami kai kurių „Mobirise“ mokamų papildinių / plėtinių išlaidų pavyzdžiai: Kodo redaktorius (69 USD), Viskas viename komplektas (129 USD), „WOW Slider“ (29 USD), „PayPal“ krepšelis (29 USD), Piktogramos (19 USD) ir kt. Nepamirškite apie prieglobą ir domeno vardą, kurį jums reikia įsigyti ten.

Išbandykite „Mobirise“ nemokamai

„IM Creator“ – asmeninis svetainių kūrėjas, nemokamas pelno nesiekiantis

„IM Creator“ - asmeninis svetainių kūrėjas, nemokamas pelno nesiekiantis

Produkto pavadinimas:MP kūrėjas (XPRS)
Oficiali svetainė:imcreator.com
Sudėtingumas:Labai lengva
Nemokamas planas:Neribota
„Premium“ planas:nuo 8 USD / mėn
Įkurta:2011 metai
Buveinė:JAV
Išbandykite nemokamai

IM Creator – yra asmeninių svetainių kūrėjas, kuris yra visiškai nemokamai ne pelno. Pradinė taikymo sritis apima asmeninių ir verslo svetainių kūrimą. Tačiau sistema gali būti naudojama kuriant svetaines, skirtas kūrybininkams, studentams ir ne pelno organizacijoms. Šioms vartotojų kategorijoms yra daugybė pasiūlymų ir pranašumų.

MP kūrėjo funkcijos

„IM Creator“ vertas sprendimas yra internetinių dienoraščių ir el. Prekybos varikliai. Sistema leidžia kurti internetines parduotuves ir tinklaraščius priklausomai nuo jūsų svetainės tipo. Norėdami valdyti svetaines, galite pridėti ir redaguoti įrašus, suplanuoti juos, kai reikia, ir įgalinti komentavimo funkciją, kad palaikytų ryšį su svetainės lankytojais.

MP kūrėjo funkcijos

„IM Creator“ žiniatinklio kūrimo procesas reiškia „Polydoms“ technologijos naudojimą. Tai yra turinio blokų – juostelių – pasirinkimas ir išdėstymas, padedantis suprojektuoti savo svetainės struktūrą. Tai leidžia lengvai ir greitai atlikti interneto kūrimo procesą.

MP kūrėjų dizainai
MP kūrėjo šablonai

„IM Creator“ dizaino kolekcija taip pat gana plati. Yra keletas nišai būdingų šablonų, kurie yra nemokami ir reaguojantys. Galite pasirinkti šabloną ir pritaikyti jį naudodamiesi įrankių rinkiniu, kurį turi paslauga. „IM Creator“ šablonai atrodo moderniai. Sistema leidžia jas peržiūrėti prieš pasirenkant, o tai daro procedūrą dar patogesnę nepatyrusiems vartotojams.

MP kūrėjo kaina

Kalbant apie kainą, „IM Creator“ iš pradžių save laiko nemokamų svetainių kūrėja. Taip yra iš tikrųjų, nes sistema yra visiškai nemokama skelbimams, nekomercinėms organizacijoms, studentams ir vartotojams, kuriems reikia kokybiškų asmeninių svetainių. Mokama abonementas yra toks:

 • Metinė licencija (8 USD / mėn) – vienas domeno vardas, e-komercijos variklis, „premium“ techninis palaikymas, viena svetainė, neribota disko saugyklos vieta ir pralaidumas reiškia vienkartinį metinį mokėjimą, kuris sudaro 96 USD / mėn .;
 • Dviejų metų licencija (11 USD / mėn) – vienas domeno vardas, viena svetainė, e-komercijos variklis, „premium“ techninis palaikymas, neribota disko saugyklos vieta ir pralaidumas reiškia, kad mokestis už pusę metų bus mokamas vieną kartą – 66 USD per 6 mėnesius;
 • SSL apsaugotas (21 USD / mėn) – aukščiau išvardytos funkcijos ir SSL pažymėjimo ryšys su pasirinktu domeno vardu.

Tiems vartotojams, kurie planuoja naudoti sistemos funkcionalumą savo individualiems tinklalapiams kurti, „IM Creator“ siūlo galimybę pasirinkti iš trijų „White Label“ planų. Jų išlaidos sudaro atitinkamai 350, 2500 ir 25000 dolerių per metus, atsižvelgiant į pateiktą integruotą funkcionalumą, paslaugas, įrankius, parinktis ir sąlygas.

Santrauka

„IM Creator“ yra internetinių svetainių kūrėjas, kurio naudojimas leidžia nemokamai parodyti kokybišką ir vizualiai patrauklią svetainę. Sistema aprūpinta patobulintais įrankiais, reaguojančiais šablonais, be to, ji nemokama daugeliui vartotojų, kurie neplanuoja pelnytis iš savo svetainių. Tai tinkamas pasirinkimas, kuriuo liksite patenkinti.

Išbandykite „IM Creator“ nemokamai

Kaip susikurti asmeninę svetainę naudojant svetainių kūrimo priemonę?

Tarkime, jūs apibrėžėte, kurį svetainių kūrėją naudoti. Kas toliau? Norėdami būti tikri dėl interneto kūrimo proceso efektyvumo, turite sužinoti veiksmų, skirtų paleisti svetainę, algoritmą. Nors svetainių kūrėjai skiriasi savo funkcijų rinkiniais ir parametrais, svetainių kūrimo procedūra yra beveik vienoda bet kurioje jūsų pasirinktoje paslaugoje:

 1. Registruotis. Kaip ir bet kurioje kitoje programoje, pirmiausia turite užsiregistruoti. Daugelyje paslaugų tai yra greita ir paprasta. Norėdami prisijungti, turite pateikti savo el. Pašto adresą, prisijungimo vardą ir slaptažodį.

 2. Pasirinkite šabloną. Paprastai temos skirstomos į nišines kategorijas atsižvelgiant į nišas, kurioms jos priklauso. Tiesiog pasiekite reikiamą kategoriją ir pasirinkite šabloną, kuris labiausiai atitinka jūsų poreikius ir labiausiai atitinka jūsų nišos specializaciją. Atminkite, kad kai kuriuos šablonus galite įsigyti nemokamai, o kiti yra mokami.

 3. Tinkinkite šabloną. Tai yra atsakingiausia ir daugiausiai laiko atimanti bet kurio interneto svetainių kūrimo proceso dalis. Daugelis svetainių kūrėjų siūlo gausias įrankių kolekcijas, kuriomis galite naudotis norėdami pritaikyti dizainą. Ką galite padaryti, tai sureguliuoti fono ir išdėstymo parametrus, pasirinkti tinkamą spalvų paletę, šriftus, stilius, piktogramas ir kitus elementus, kuriuos galite rasti svetainėje..

 4. Įkelkite turinį. Savaime suprantama, kad „Turinys yra karalius“. Informacijos, kurią įkelsite į svetainę, kokybė ir kiekis turės rimtos įtakos vartotojų pritraukimui. Įsitikinkite, kad įkeltas turinys yra įdomus ir įvairiapusis. Pridėkite informacinių ir nišinių straipsnių, integruokite daugialypės terpės failus, sukurkite vaizdų galerijas, skaidrių demonstracijas ar apklausas.

  Jūsų įkeliami turinio tipai priklauso nuo jūsų sukurto projekto. Pavyzdžiui, jei tai yra aplankas, pridėkite savo kūrinius, kad juos parodytumėte. Jei tai yra su pomėgiais susijusi svetainė, pateikite pakankamai informacijos, kad vartotojai liktų įsitraukę į temą. Pridėkite socialinės žiniasklaidos abonemento nuorodas, klientų atsiliepimus, kontaktinę informaciją, apžvalgas ir kt.

 5. Pasirinkite domeno vardą. Domeno vardas neturėtų būti per ilgas ar sudėtingas. Priešingu atveju vartotojams bus sunku tai įsiminti. Padarykite tai glaustą, įsimenamą ir informatyvų – domenas turėtų būti susietas su jūsų svetainės tema. Atminkite, kad daugelis svetainių kūrėjų siūlo nemokamą prieglobą ir domeno vardą. Tai dažnai priklauso nuo pasirinkto plano.

 6. Nustatykite SEO parametrus. Prietaisų skydelyje pasiekite specialią svetainės skiltį, kad nustatytumėte ar pakeistumėte pagrindinius SEO parametrus, įskaitant metažymas, pavadinimus, raktinius žodžius, aprašymus, vaizdų žymas ir tt. Patikrinkite, ar visi URL yra tinkami žmonėms. Tai yra viena iš svarbiausi veiksniai kurie daro įtaką SEO.

 7. Paskelbkite svetainę. Galiausiai galite padaryti savo svetainę prieinamą tikslinei auditorijai. Leidimo procesas užtrunka keletą sekundžių. Mėgaukitės rezultatu!

Kaip sukurti asmeninę svetainę naudojant CMS?

Asmeninės svetainės kūrimas naudojant CMS yra šiek tiek sudėtingesnis ir atima daugiau laiko, palyginti su sukurta svetainių kūrėjų. Tai paaiškinama tuo, kad TVS reikia daugiau žinių apie kodavimą, o svetainėms tinkinti su jomis reikia daugiau laiko. Jie praktikuoja kiek kitokį požiūrį į visą interneto kūrimo procesą. Jei nuspręsite atidaryti svetainę su CMS, atminkite šiuos veiksmus:

 1. Pasirinkite Hostingas. CMS nesiūlo integruoto prieglobos. Tau reikia rasti patikimą prieglobos paslaugų teikėją prieš pradėdami dirbti savo svetainėje. Patikrinkite paslaugos patikimumą, kainodaros planus ir jų numatytas funkcijas.
 2. Pasirinkite domeno vardą. Kaip ir jūs neturite galimybės pasirinkti hostingo, taip pat negalėsite gauti domeno vardo iš CMS, su kuriuo bendradarbiausite. Iš anksto pasirūpinkite, kad vėliau nešvaistytumėte laiko. Būtinai laikykitės standartinės domenų pasirinkimo taisyklės norėdami gauti įsimintiną ir kokybišką domeno vardą.
 3. Įdiekite CMS. Jei CMS, kurią planuojate naudoti, nėra žiniatinklyje, jums reikės laiko ją atsisiųsti ir įdiegti. Tam nereikės daug pastangų ir laiko, tačiau vis tiek turite atsižvelgti į šį niuansą.
 4. Pasirinkite ir įdiekite papildinius. Didžioji dalis CMS neteikiama su visu papildinių rinkiniu. Jie turi standartinius integruotus papildinius, kad užtikrintų pagrindinį funkcionalumą. Turėsite pasirinkti ir įdiegti pageidaujamus papildinius. Jie gali būti nemokami ir mokami. Naršykite tuos, kuriuos laikote svarbiais savo svetainės tema, ir įsitikinkite, kad jie yra saugūs ir kokybiški.
 5. Sukurkite svetainę. Įdiegę reikiamus papildinius, galėsite tęsti savo asmeninės svetainės kūrimą. Pasirinkite šabloną (jie taip pat gali būti nemokami ir mokami) ir pasirinkite įrankius, kurių jums reikės, kad suteiktumėte jiems reikiamą dizainą. Galite ieškoti CMS šablonų ten, tačiau įsitikinkite, kad juos sukūrė profesionalūs ir patikimi interneto dizaineriai. Išties prasminga mokėti už kokybišką temą, kuri nepakenks jūsų svetainei.
 6. Įkelkite turinį. Pasirinkus šabloną, pats laikas įkelti turinį. Tai priklauso nuo jūsų iškeltų tikslų ir reikalingos svetainės tipo. Pasirinkite ir pridėkite įrašus, vaizdo įrašus, socialinio tinklo paskyras, medijos failus ir kitus elementus, kurie padidins jūsų svetainės reitingą.
 7. Koreguokite SEO parametrus. Kai tik baigsite redaguoti svetainę, sureguliuokite SEO parametrus. CMS prietaisų skydelyje pasiekite specialų svetainės skyrių arba įdiekite SEO papildinį ir naršykite galimas parinktis.
 8. Paskelbkite svetainę. Akivaizdu, kad paskutinis svetainės kūrimo proceso žingsnis yra jos paskelbimas. Tai lengva ir greita. Tiesiog įjunkite mygtuką „Paskelbti“ ir stebėkite rezultatą!

Kaip pasirinkti paslaugą kuriant asmeninę svetainę iš „Scratch“?

Yra keli veiksniai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, pasirenkant geriausią paslaugą kuriant asmeninę svetainę. Tai priklauso nuo patirties lygio, turimo biudžeto, tikslų ir siekių. Tuo pačiu metu yra ir bendrųjų savybių, kurios būtinos bet kuriai paslaugai, kuriai jums prireiks. Norint užtikrinti maksimalų interneto kūrimo proceso saugumą ir efektyvumą, platformoje turėtų būti:

 • Paprastas naudojimas;
 • Sauga;
 • Naudotojų draugiškumas;
 • Greitas internetinių svetainių kūrimo laikas;
 • Kokybė;
 • Funkcionalumas;
 • Platus šablono pasirinkimas;
 • Patogumas;
 • Galingos dizaino pritaikymo savybės;
 • Įperkama kainų politika.

Ar paslauga, kurią ketinate naudoti, atitinka šiuos reikalavimus ir atrodo profesionali? Tada galite pradėti jį išbandyti, kad įsitikintumėte, jog jis tikrai atitinka jūsų poreikius.

Interneto svetainių kūrėjų pranašumai ir trūkumai

Svetainių kūrėjai yra specialiai sukurti vartotojams, turintiems įvairių įgūdžių ir patirties. Daugelis jų paprastai yra lankstūs ir patogūs, tačiau kiekviena paslauga vis dar turi savo ypatumų, kuriuos turėtumėte žinoti. Štai pagrindiniai svetainių kūrėjų nuopelnai:

 • Paprastumas ir patogumas. Svetainių kūrėjai pasižymi išskirtiniu naudojimo paprastumu. Būtent tai daro juos protingu pasirinkimu vartotojams, turintiems mažai internetinių įgūdžių ar jų neturintiems. Jie dažniausiai būna su WYSIWYG redaktoriais ir nuvilkimo funkcijomis, kurios supaprastina visą svetainės kūrimo procesą, padaro jį intuityviu ir patraukliu. Tai leidžia sukurti tinkamą ir išsamią svetainę tik per kelias valandas.
 • Šablono pasirinkimas. Šiose sistemose siūlomos gausios iš anksto sukurtų šablonų kolekcijos, kurios dažnai suskirstomos į kategorijas pagal specializaciją nišoje. Šablonai yra optimizuoti mobiliesiems, kad svetainės būtų gerai rodomos visų tipų staliniuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose.
 • Vizualinio dizaino pritaikymas. Svetainių kūrėjai siūlo ne tik kelis šablonus, bet ir galingus vaizdinio dizaino pritaikymo įrankius, kurie jiems suteikia reikiamą patrauklumą ir našumą.
 • Įperkama kainų politika. Tinklalapių kūrėjai yra tikrai prieinami, palyginti su kitais interneto dizaino sprendimais. Jie dažnai turi nemokamus bandymus ar net nemokamus planus, kad vartotojai galėtų išbandyti savo funkcijas. Apmokėti planai yra universalūs ir pasižymi skirtingais parametrais bei ypatybėmis, kad patenkintų įvairius vartotojo reikalavimus ir biudžetus.

Be pranašumų, svetainių kūrėjai taip pat turi trūkumų. Kai kurie iš jų yra šie:

 • Nepakankamas funkcionalumas. Daugeliui svetainių kūrėjų trūksta funkcijų, kurių būtina norint pradėti didelio masto projektus. Neskubėkite ištirti viso sistemos funkcijų rinkinio ir įsitikinkite, kad ji atitinka jūsų poreikius;
 • Kodo redagavimo apribojimai. Tai, kad svetainių kūrėjai dažniausiai kuriami naujokams, leidžia manyti, kad jiems dažnai trūksta kodo redagavimo galimybių. Tai nėra problema pradedantiesiems, o žiniatinklio valdytojai gali pastebėti šią funkciją trūkumu, ieškodami plačių kodų redagavimo galimybių;
 • Negalimos svetainių perkėlimo parinktys. Jei planuojate sukurti projektą su svetainių kūrėju, turėtumėte suprasti, kad negalėsite jo perkelti į kitą paslaugą. Nors kai kurios sistemos leidžia pereiti iš vienos platformos į kitą, procesas gali būti rimtas iššūkis.

Privalumai ir trūkumai CMS

Turinio valdymo sistemos taip pat turi savo privalumų ir trūkumų, kuriuos vartotojai turėtų žinoti, rinkdamiesi. Kiekviena sistema turi savo specifinius trūkumus ir privalumus, tačiau taip pat yra bendrųjų savybių, būdingų visoms CMS. Kai kurie privalumai yra šie:

 • Platus funkcionalumas. CMS paprastai yra galingos sistemos, turinčios daugybę funkcijų, reikalingų tinkamam tinklalapiui paleisti ir valdyti.
 • Įspūdingos tinkinimo parinktys. CMS suteikia įspūdingų dizaino pritaikymo galimybių. Tai reiškia papildomą įskiepių ir šablonų integravimą, taip pat kelis dizaino pritaikymo įrankius, reikalingus norint suteikti svetainei tinkamas funkcijas.
 • Greitas ir efektyvus interneto svetainių kūrimo procesas. Asmeninės svetainės paleidimas naudojant CMS neužima daug laiko, ypač jei žinote, kaip naudotis galingu paslaugos funkcijų rinkiniu. Net tie vartotojai, kurie neturi interneto svetainių kūrimo patirties, per kelias dienas atliks užduotį, integravę nemokamus ir mokamus įrankius, papildinius, modulius ir šablonus..
 • Lanksčios kainos. Dauguma atvirojo kodo CMS yra visiškai nemokama. Tai reiškia, kad galite juos atsisiųsti ir įdiegti nemokamai. Tačiau norėdami gauti patobulintą funkcionalumą, turėtumėte būti pasirengę investuoti į mokamus priedus, papildinius, šablonus ir plėtinius. Priegloba ir domenų vardai taip pat yra mokami, nes dauguma sistemų nesiūlo integruotų parinkčių.

Kaip ir svetainių kūrėjai, CMS taip pat turi nemažai trūkumų. Kai kuriuos iš jų verta paminėti pirmiausia:

 • Programavimo įgūdžių poreikis. Jei norite paleisti ir valdyti galingą projektą naudodamiesi CMS, nepraeisite neturėdami bent minimalių programavimo žinių. Jie reikalingi tinklalapių kodams redaguoti, tinkinti projekto dizainą, integruoti papildomus įrankius ir papildinius, atnaujinti turinį ir valdyti svetainės dizainą..
 • Saugumo problemos. Tinklalapių, paleistų naudojant CMS, saugumui gali kilti pavojus, nes reikia įdiegti papildomus papildinius ir šablonus. Kadangi juos dažnai kuria trečiųjų šalių vartotojai, jie gali įsigyti kenksmingų kodų, kurie ilgainiui sukels pavojų visai svetainei.

Apatinė eilutė

Kurdami asmeninę svetainę, vartotojai gali susidurti su daugybe problemų. Jie daugiausia susiję su turimomis interneto kūrimo galimybėmis ir priemonėmis, užtikrinančiomis gerą rezultatą. Tada pasirinkimas tarp svetainių kūrėjų ir CMS tampa toks sudėtingas. Abiejų tipų sistemos gali pasiūlyti vartotojams ir abi garantuoja gerą rezultatą, jei žinote, kaip naudotis platformų siūlomomis funkcijomis ir įrankiais..

Taigi, kokios rūšies paslaugos geriausiai tiks jūsų svetainei? Jei kada nors dirbote su CMS ar turite pagrindines žiniatinklio kūrimo žinias, naudokite šias sistemas bus puikus sprendimas. Paslaugos yra galingos ir visapusiškos. Tai tik garantuoja gerą rezultatą. Tačiau pasiruoškite susidurti su problemomis, su kuriomis galite susidurti bet kuriame interneto kūrimo proceso etape.

Ar tai yra pirmasis jūsų bandymas atidaryti svetainę? O gal nenorite jaudintis dėl visų šių interneto dizaino iššūkių? Tada puikus sprendimas yra interneto svetainių kūrėjo naudojimas. Šios paslaugos padeda nustatyti patikimą buvimą internete. Jie yra lengvai naudojami, patogūs ir intuityvūs kiekvienam. Jie taip pat yra prieinami ir patogūs vartotojui. Tiesiog įkelkite savo turinį, sureguliuokite reikiamus parametrus ir mėgaukitės rezultatu! Sėkmės!

Sukurkite nemokamą asmeninę svetainę

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map