Geriausi „Wix“ aplanko pavyzdžiai

„Wix“ aplanko pavyzdžiai


Wix išsiskyrė kaip „viskas viename“ svetainių kūrėja kurti profesionalius ir visa apimančius projektus. Portfeliai nėra išimtis. Platforma turi daug ką pasiūlyti vartotojams, kurie ketina pristatyti savo projektus tikslinei auditorijai ir parodyti savo meno kūrinius. Tai puikiai tinka kuriant menininkų, fotografų projektus, modeliai ir kitų kūrybinių profesijų atstovai.

Svetainių kūrėjas siūlo platų aplanko šablonų pasirinkimą, aukščiausios klasės dizaino pritaikymo įrankius, keletą redagavimo parinkčių, taip pat rinkodaros ir reklamos įrankius, kad jie išsiskirtų iš minios. „Wix“ sukurti aplankai atrodo patikimi ir apkrauti funkcijomis, o tai neabejotinai pritraukia potencialių klientų dėmesį.

Pasirinkome keletą „Wix“ pagrindu sukurtų aplanko pavyzdžių, kad pamatytumėte, kaip atrodo tikros „pasidaryk pats“ svetainės. Būkite įkvėpti ir įkvėpkite kitus!

1. Vitanovskio menas

Vitanovskio menas

Geriausi portfelio svetainių kūrėjai

Vitanovskio menas yra labai neįprastas ir originalus Tomo Vitanovskio – skulptoriaus – „Wix“ portfelis, kuris iš nenaudingų motociklų variklių dalių, grandinių ir kitų įrankių sukuria unikalius meno kūrinius. Jo darbai yra išties nuostabūs, nes sujungia autoriaus aistrą „moto“ gyvenimui ir menui. Pakanka patekti į skulptūrų skyrių, kad pamatytumėte jas ir įsitikintumėte, ar jos tikrai yra išskirtinės!

Ar norite sužinoti, kaip gaminami šie nuostabūs kūriniai? Tuomet informacija, pateikiama meniu skyrelyje „Kaip gimė“, tikrai jus sudomins! Svetainės dizainas sukurtas nespalvotų spalvų paletėje su dideliais raiškais, vaizdais priešais foną. Ši svetainė verta dėmesio visiems, besidomintiems unikaliomis kūrybinėmis idėjomis!

2. Blake’as McFarlandas

Blake'as McFarlandas

Geriausi portfelio svetainių kūrėjai

Blake’as McFarlandas yra Blake’o McFarlando, kuris yra tikras savo darbo meistras, portfelis. Jo talentas derinti dalykus, kurie atrodo nesuderinami, gali sužavėti visus, kuriems pasisekė pažvelgti į autoriaus kolekciją. Blake pirmiausia naudoja perdirbtas gumines padangas, kad sukurtų gyvybingas gyvūnų / žmonių skulptūras, tačiau jis taip pat kuria gražius paveikslus.

Visi autoriaus darbai yra pristatomi atitinkamose interneto svetainių skiltyse, taip pat kategorijoje „Parduodama“. Pagrindiniame puslapyje galima rasti geriausius aplanko pavyzdžius ir skulptūros kūrimo proceso vaizdo įrašą, kuris sukelia vartotojų susidomėjimą ir skatina norą naršyti svetainėje.

3. „Ross Long Photography“

„Ross Long Photography“

Geriausi portfelio svetainių kūrėjai

„Ross Long Photography“ yra fotografas iš Sidnėjaus, kuris daugiausia dėmesio skiria kraštovaizdžio, nuotykių ir gyvenimo būdo fotografijoms. Tinklalapyje pateikiama jo parduodamų geriausių darbų ir spaudinių galerija. Šių darbų kokybė ir profesionalumas daro įspūdį visiems, kas juos mato. Norėdami sukurti geresnį įspūdį ir paryškinti kiekvieno vaizdo sodrumą, nuotraukos skelbiamos baltame svetainės fone.

Geriausios pilno dydžio nuotraukos sudaro pagrindinio puslapio struktūrą, lankytojai kviečiami naršyti galerijoje. Čia taip pat yra vaizdo įrašas, kuriame atskleidžiamas Ross gyvenimo grožis. Svetainėje yra prieiga prie socialinio tinklo paskyros ir kontaktinė informacija, taip pat pateikiama kuo išsamesnė informacija apie autorių..

4. Marko McNeilo fotografija

Marko McNeilo fotografija

Geriausi portfelio svetainių kūrėjai

Marko McNeilo fotografija yra įspūdingas ir informatyvus Marko McNeilo – talentingo kraštovaizdžio fotografo, gyvenančio Jungtinėje Karalystėje, portfelis. Svetainėje yra viskas, ko vartotojui reikia kuo daugiau sužinoti apie fotografą ir jo kūrybą. Patrauklus viso dydžio vaizdo slankiklis, vaizduojantis ryškiausias autoriaus nuotraukas, tinklaraštis, sujungtas su aplanku, „Art Shop“ ir „Signed Prints“ skyriai, kuriuose galima įsigyti nuotraukų, prisideda prie svetainės funkcionalumo ir informacinės vertės..

Marko gerbėjai ir klientai taip pat turi galimybę prisiregistruoti prie savo asmeninio „YouTube“ kanalo neišeidami iš svetainės. Tiesioginių pokalbių funkcija, kurią palaiko „Wix“ valdymo sprendimai, leidžia bendrauti su fotografu ir nurodyti jus dominančią informaciją.

5. Lexi kukurūzai

Lexi kukurūzai

Geriausi portfelio svetainių kūrėjai

Tarp kūrybinių komandų valdymo, įvairių kampanijų rengimo ir scenarijų rašymo Lexi Corn rado laiko sukurti šią gražuolę Lexi kukurūzai portfelis. Puikus gerai suprojektuoto portfelio pavyzdys, parodantis daugybę projektų, prie kurių ji dirbo. Paprasta, bet efektyvu.

Iš pradžių svetainė atkreipia vartotojų dėmesį į ryškius ir šiek tiek netikėtus spalvų derinius. Iš pirmo žvilgsnio svetainė atrodo gana paprasta, tačiau joje yra nemažai dizaino elementų, nukreipiančių lankytojo dėmesį į autoriaus pranešimus. Pats aplankas taip pat išsiskiria iš minios dėl žavių vaizdo pristatymų, vaizdų ir kiekvieno darbo detalus aprašymas.

Tiems, kurie domisi aplanku ir nori susisiekti su svetainės savininkais, pagrindiniame puslapyje yra skiltis „Susisiekite“. Taip pat yra galimybė atsisiųsti autoriaus gyvenimo aprašymą prireikus. Tai, be abejo, nemažas pranašumas darbdaviams, ieškantiems sumanių ir kūrybingų žmonių.

6. Patrick Thomas Parnell

Patrick Thomas Parnell

Geriausi portfelio svetainių kūrėjai

Patrick Thomas Parnell yra iliustruotojo projektas, priklausantis Patrick Thomas Parnell, įsikūrusiam Sarasotoje, FL. Šis įkvepiantis portfelis atspindi jo aistrą komiksams ir iliustracijoms. Ši gerai struktūruota svetainė suteiks jums supratimą apie puikų autoriaus darbą.

Svetainė yra puikus portfelio pavyzdys, sukurtas remiantis „Wix“ platforma. Pagrindinis dizaino elementas, nuo pat pradžių pritraukiantis kiekvieno vartotojo dėmesį, yra fonas, į kurį įeina autoriaus darbai, sumaišyti gana neįprastu būdu..

Jei jus domina papildoma informacija apie svetainės savininką ir jo darbus, yra įspūdingas pagrindinis meniu, susidedantis iš 8 taškų. Nepaprastas ir puikus portfelio svetainės pavyzdys, į kurį tikrai verta atkreipti dėmesį!

7. Steponas Peckas

Steponas Peckas

Geriausi portfelio svetainių kūrėjai

Steponas Peckas yra žiniatinklio projektas, pagrįstas tuo pačiu šablonu, koks yra Patriko. Bet atrodo visiškai kitaip. Mums patinka aukštos kokybės viso ekrano fono vaizdas su realiu Majamyje baigtu projektu ir papildomų spalvų naudojimą.

Vien tik žvilgsnis į svetainę suteikia vartotojui supratimo apie jos koncepciją. Detalesnę informaciją galite rasti meniu, pateiktame pagrindinio puslapio viršuje. Meniu susideda iš 7 skyrių, įskaitant „Namai“, „Apie“, „Pastatytas“, „Peizažas“, „Konceptualus“, „Apdovanojimai / Leidiniai“ ir „Kontaktas“.

Kiekviename skyriuje dėmesys skiriamas tam tikram autoriaus kūrybos aspektui ir pateikiami pavyzdžiai naudojant patogią slankiklio parinktį. Tai daro interneto naršymo procesą linksmą ir suprantamą. Šios savybės yra daugiau nei pakankamos, kad būtų galima daryti išvadą, kad svetainė yra sėkmingas portfelio pavyzdys, sukurtas naudojant Wix.

8. „Essentia Productions“

„Essentia Productions“

Geriausi portfelio svetainių kūrėjai

„Essentia Productions“ yra ilgai slenkantis pagrindinis puslapis, kuris iškart patraukia jūsų dėmesį ir nukreipia jus nuo vieno elemento prie kito, kad jų turinys būtų suprantamas kaip maloni patirtis. Pagrindinis puslapis yra kaip pasveikinimo puslapis, apie mus puslapis ir net galerija.

Kas labiausiai patinka šioje svetainėje, yra kruopštus dizainerio dėmesys detalėms. Patikrinkite, kaip jie suformavo atsiliepimų formą. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas nuotraukų ir vaizdo galerijų organizavimui.

Kiekvienam vartotojui suteikiama galimybė peržvelgti svetainės savininkų darbų pavyzdžius, kad būtų galima pamatyti jų nuopelnus ir profesionalumo lygį, kuris padeda atgaivinti bet kokią istoriją. Ši „Wix“ platformoje sukurta portfelio svetainė nusipelno pripažinimo ir dėmesio vartotojams, ieškantiems aukščiausio lygio vaizdo, nuotraukų ir internetinių sprendimų..

9. Karlie Kloss

Karlie Kloss

Geriausi portfelio svetainių kūrėjai

Karlie Kloss yra portfelis, priklausantis Karlie Kloss – supermodeliui ir verslininkui. Tai harmoningas reklaminės svetainės ir aplanko derinys, atskleidžiantis visą reikalingą informaciją apie autorių.

Svetainės dizainas ir išdėstymas atkreipia vartotojų dėmesį nuo pirmųjų apsilankymo sekundžių. Nesunku slinkti žemyn ir naršyti svetainėje, kad pamatytumėte informaciją apie Karlie ir kelis sėkmingiausius jos darbus. Tie, kurie nori peržiūrėti visą aplanką, gali prieiti prie jo tiesiogiai iš pagrindinio puslapio.

Spalvingos nuotraukos efektyviai išsiskiria iš balto svetainės fono. Paslėptas meniu neatitraukia vartotojo nuo svetainės turinio, tuo tarpu socialinio tinklo mygtukai yra aiškiai matomi dešinėje pagrindinio puslapio dalyje. Ši svetainė yra vienas iš ryškiausių „Wix“ sukurtų portfelių pavyzdžių.

10. Mistinė magija

Mistinė magija

Geriausi portfelio svetainių kūrėjai

Mistinė magija yra gerai apgalvotas rinkinys, atspindintis Ashley Pearce pomėgį tyrinėti ryškias ir spalvingas idėjas, kurios visos popsuoja šviesiame fone. Svetainės savininkas yra Jungtinės Karalystės menininkas, kuris kuria ir kuria kaukių kaukes, galvos apdangalus, vestuvių aksesuarus ir drabužius.

„Mystique Magic“ randa harmoningą estetikos ir funkcionalumo pusiausvyrą. Pagrindiniame puslapyje yra slankiklis, klientų apžvalgos ir įspūdingas skyrius, kuris iškart suteikia patikimumo, nes yra atpažįstamų logotipų, įskaitant „Vogue“, „Strictly Come Dancing“ ir „Schön!“..

Svetainė suteikia vartotojams kelis būdus, kaip sekti įmonę: lankytojai gali prisiregistruoti gauti „Magic“ naujienlaiškį arba sekti juos „Facebook“, „Twitter“, „Google+“, „Pinterest“ ar „YouTube“..

Mes nustebome pamatę, kad „Mystique Magic“ tinklaraštis buvo paskelbtas „Blogger“. Manoma, kad bendrovė pirmiausia sukūrė šį tinklaraštį, o paskui sukūrė visavertę svetainę. „Wix“ turi gerą vidinę internetinių dienoraščių sistemą, kuri, mūsų nuomone, nėra prastesnė už tai, ką siūlo „Blogger“. Galbūt norėsite apsilankyti mūsų „Wix“ internetinių dienoraščių kolekcija.

Kurdamas savo kūrinius ir tvarkydamas tinklaraštį, Ashley rado laiko pridėti parduotuvės skyrių į savo svetainę. Tiesą sakant, yra du būdai pirkti iš „Mystique Magic“: per svetainę naudojant „Wix“ komercijos variklį arba pagrindiniame puslapyje spustelėjus „Etsy“ reklamjuostę, kuri pateks į menininko „Etsy“ parduotuvę.

11. Julia Kodl menas

Julia Kodl menas

Geriausi portfelio svetainių kūrėjai

Julia Kodl menas yra projektas, priklausantis Julia Kodl – Kalifornijoje gyvenančiai menininkei, kuri Wix panaudojo kurdama internetinį aplanką, atspindintį ne tik jos įgūdžius ir talentus, bet ir jos asmenybę. Julija turi supervalstybę, leidžiančią vaizduoti gamtą savo akvarelės paveiksluose.

Svetainės dizainas yra minimalistinis, paprastas ir tuo pat metu labai elegantiškas. Slankiklis, demonstruojantis Julijos darbų pavyzdžius, kontrastuoja su baltu pagrindinio puslapio fonu ir padeda geriau suprasti jos darbą.

Svetainėje yra asmeninis savininko dienoraštis ir integruota „Etsy“ parduotuvė, kurioje galėsite ne tik įsigyti vieną iš svetainės savininko nupieštų šedevrų, bet ir peržiūrėti autoriaus biografiją bei klientų atsiliepimus..

Skyriuje „Kontaktai“ pateikiamos kelios nuorodos į menininko socialines paskyras, kad būtų supaprastintas bendravimo procesas. Tai tik kelios funkcijos, dėl kurių ši portfelio svetainė išsiskiria iš minios!

12. Wendy Ju

Wendy Ju

Geriausi portfelio svetainių kūrėjai

Wendy Ju neabejotinai padarys įspūdį visiems, turintiems aistrą unikaliems ir nepaprastiems projektams. Tai portfelis, priklausantis grafikos dizainerei Wendy Ju, kuriai patinka prekės ženklas ir skaitmeninio dizaino projektai.

Nuo pat pirmųjų sekundžių, praleistų svetainėje, negalite ir toliau norėti naršyti likusius jos puslapius. Taip yra dėl animacinių grafinio dizaino elementų, kuriuos galima spustelėti ir judėti spustelėjus pelę. Tai labai įdomus požiūris į dizainą, kuris yra geriausias Wendy profesionalumo įrodymas. Norėdami pamatyti geriausius jo projektus, tiesiog slinkite žemyn puslapiu ir peržiūrėkite galeriją. Čia taip pat galima pasiekti skyrių „Kontaktai“ ir mygtukus socialiniame tinkle, kurie leidžia sekti autoriaus naujienas ir atnaujinimus. Tai, be jokios abejonės, yra vienas geriausių „Wix“ paleistų pavyzdžių!

13. Christina Vanessa

Christina Vanessa

Geriausi portfelio svetainių kūrėjai

Christina Vanessa yra profesionalus portfelis, priklausantis Christinai Vanessa Greifenstei – vaizdo komunikatoriui, kūrybiniam prodiuseriui ir grafikos dizaineriui. Čia rasite geriausius autorės sukurtus projektus, taip pat išsamią informaciją apie jos biografiją ir karjeros plėtrą.

Kai pateksite į pagrindinį puslapį, čia nerasite jokio teksto, tačiau jūsų dėmesį vis tiek traukia viso ekrano vaizdo fonas. Tai iškart sukels ketinimą suaktyvinti mygtuką Naršyti, kad jis būtų nukreiptas į kitus svetainės puslapius. Tai darydami gausite prieigą prie Christinos sukurtų projektų. Jie rodomi puslapyje „Naršyti“ gana neįprastu būdu, o puslapis „Apie“ atskleidžia autoriaus prioritetus ir tikslus. Čia taip pat yra socialinių paskyrų mygtukai ir kontaktinė forma susisiekti su dizaineriu.

14. Kosmotinė fotografija

Kosmotinė fotografija

Geriausi portfelio svetainių kūrėjai

Kosmotinė fotografija yra portfelis, kurį valdo ir valdo Oliveris Gräfas. Jam patinka miesto fotografija, tačiau jis taip pat mėgsta fotografuoti žmones. Oliveris mano, kad įspūdingos nuotraukos atskleidžia įspūdingus pasakojimus ir būtent tai fotografiją paverčia aistra.

Bendras svetainės dizainas visiškai atitiko pagrindinį projekto pobūdį ir reikšmę. Čia gausu spalvotų ir nespalvotų žmonių, darytų įvairiose situacijose, nuotraukų. Jie parodo autoriaus profesionalumą ir kompetenciją. Norėdami pažvelgti į likusius Oliverio projektus, turėtumėte naršyti meniu, kuriame rasite daugybę jo darbų. Skyriuje „Parduotuvė“ taip pat yra galimybė nusipirkti keletą jo atspausdintų nuotraukų knygų. Tinklavietė yra sukurta vokiečių kalba, todėl vartotojams, kalbantiems kitomis kalbomis, gali būti šiek tiek sunku naršyti. Tačiau čia autoriaus darbai kalba geriau nei žodžiai.

15. Hilary O’Leary

Hilary O'Leary

Geriausi portfelio svetainių kūrėjai

Hilary O’Leary yra asmeninė Hilary O’Leary – profesionalių fotografų, turinčių ilgametę patirtį, fotografų, mėgstančių laukinę gamtą ir arklinių šeimos fotografiją, portfelis. Kolekcijoje yra daug darbų ir projektų – tokių, kuriuos ji norėtų pristatyti savo portfelyje.

Jei esate laukinės gamtos gerbėjas, jus tikrai nustebins nuotraukų, į kurias įtrauktas portfelis, kokybė. Šios nuotraukos atrodo tokios natūralios ir tikroviškos, padarytos iš skirtingų kampų, kad neįmanoma jų nuversti. Pamatysite tiek spalvotų, tiek nespalvotų nuotraukų ir galerijų skaidrių demonstraciją su gyvūnais natūralioje aplinkoje, kurie atrodo tikrai mieli. Jei reikia, kai kurias iš šių nuotraukų galite nusipirkti internetu, jas įdėję į integruotą pirkinių krepšelį. Tai yra vienas iš svarbiausių šio „Wix“ pagrindu sukurto aplanko, kuriame yra el. Prekybos funkcijos, akcentų.

Apatinė eilutė

Sukurti sėkmingą aplanką yra lengviau, nei jūs manote! Viskas, ko jums reikia, yra pasirinkti svetainių kūrėją be kodų, kuris leis jums sutelkti dėmesį į vizualinę dalykų, o ne į technines puses..

Laikykitės paprasto, lengvai naršomo, kūrybingo ir nepamirškite integruoti kai kurių populiarių interneto dizaino funkcijų; pastumkite savo geriausią turinį į priekį ir palengvinkite galimybę būsimiems klientams su jumis susisiekti. Viskas!

Ar tu a Wix Vartotojas? Tada pasidalykite su mumis savo patirtimi!

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map