Geriausi „Webflow“ svetainės pavyzdžiai

Geriausi „Webflow“ svetainės pavyzdžiai


„Webflow“ – profesionalus svetainių kūrėjas, kuris buvo sukurtas atsižvelgiant į kvalifikuotų interneto dizainerių poreikius, įgūdžius ir reikalavimus. Platforma daugiausia orientuota į patyrusius interneto svetainių kūrėjus, agentūras ir nepriklausomus laisvai samdomus darbuotojus, kurie dirba kurdami klientų projektus ir nori pasiekti aukščiausią rezultatą, nereikia naudoti savo kodavimo žinių ir įgūdžių..

Palyginus su jo konkurentai, sistema aprūpinta galingais dizaino pritaikymo įrankiais, leidžiančiais vartotojams kurti nuostabias svetaines ir suteikiančiomis jiems intuityvios turinio redagavimo parinktis. Naudodami „Webflow“ galite kurti profesionalius portfelius, rinkodaros svetaines, didelius komercinius ir bendruomenės projektus. Būti gana sudėtinga platforma (ne ką lengviau nei Webydo), ji vis dar užtikrina patogią interneto kūrimo patirtį ir pateikiama su intuityvia sąsaja, kurioje yra standartinių žiniatinklio elementų rinkinys.

Taigi, kaip sunku iš tikrųjų naudotis „Webflow“ ir kaip galite gauti naudos iš darbo su šia paslauga? Peržiūrėjome keletą įspūdingiausių „Webflow“ pavyzdžių, norėdami pabrėžti jų privalumus ir trūkumus. Pažvelkite į juos, kad nuspręstumėte, ar jų kokybė ir funkcionalumas atitinka jūsų konkrečius interneto kūrimo poreikius ir ar sistema atitinka jūsų reikalavimus.

1. Andre Givenchy

Andre Givenchy

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Andre Givenchy yra asmeninis interneto dizainerio Andre Givenchy projektas, kuris jį pradėjo siekdamas vienintelio tikslo – parodyti savo geriausius projektus. Pripažinkime – jis tai daro nepriekaištingai! Svetainė nuo pat pirmo žvilgsnio patraukia vartotojų dėmesį kontrastingų spalvų deriniu, kuris susilieja su paprastumu ir patogumu.

Tinklalapio pagrindiniame puslapyje yra ryškus juodas fonas, kuris keičiasi balta ir purpurine spalvomis, kai slinkate žemyn. Svarbiausi elementai ir mygtukai yra paryškinti raudona spalva, kuri tik nukreipia vartotojo dėmesį į juos ir yra naudojama kaip raginimas veikti. Puslapio apačioje taip pat yra iššokantis tiesioginių pokalbių langas ir klientų apžvalgos. Skyrius „Atskira parduotuvė“ nukreipia vartotoją tiesiai į internetinę parduotuvę, kur visi dizainerio gerbėjai gali nusipirkti geriausius jo gaminius. Apskritai, tai yra puikus svetainės pavyzdys, paleistas naudojant „Webflow“!

2. „Overton“ grafika

„Overton“ grafika

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

„Overton“ grafika yra puikus portfelio pavyzdys, kurį pradėjo Joshas Overtonas, Londone dirbantis dizaineris, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas UI // UX sąsajai ir interneto dizainui. Tai vieno puslapio svetainė, kuri atrodo griežta ir glausta. Čia nerasite kelių skyrių meniu – visi puslapiai išskiriami atskirame kairiajame skydelyje su iššokančiais langais. Čia taip pat rasite socialinio tinklo mygtukus. Tai daroma siekiant nesiblaškyti vartotojo dėmesio, sutelkiant dėmesį į svarbiausią svetainės dalį – aplanką.

Tinklalapis yra sukurtas ramiomis ir paprastomis žalios, baltos ir pilkos spalvos spalvomis, kurių sėkmingas derinimas padeda pabrėžti svarbiausius skyrius. Tai sukuria malonų įspūdį ir skatina vartotojus toliau naršyti svetainėje norint sužinoti daugiau apie savininką.

3. Greitis juodas

Greitis juodas

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Greitis juodas yra reklaminis projektas, skirtas inovatyvios „Velocity Black“ programos pristatymui. Programos kūrėjai ją vadina „gyvenimo būdo asistentu“, kuris apima patikimų specialistų komandą, kad programų vartotojams pateiktų jiems reikalingas kelionių rekomendacijas. Pirmas dalykas, kuris patraukia vartotojo dėmesį, yra vaizdo fonas, kuris yra geriausias produkto pateikimas.

Slinkdami žemyn rasite informacijos apie programą, vaizdo įrašus, žinomų šaltinių ir visuomenės informavimo priemonių citatas, taip pat kitą susijusią informaciją. Paprastai svetainė sukuria patrauklų naudotojo patirtį ir sukelia norą toliau tyrinėti programą.

4. Blaise’as Posmyouckas

Blaise'as Posmyouckas

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Blaise’as Posmyouckas yra profesionalus portfelis, priklausantis Blaise’ui Posmyouckui, kuris specializuojasi svetainių kūrime. Svetainė pateikiama paprastai, bet informatyviai. Nereikia gaišti laiko, slinkite puslapiu žemyn, norėdami sužinoti daugiau apie autorių. Pagrindinis puslapis pateikiamas žvaigždžių dangaus fone, kuris atrodo paslaptingas ir intriguojantis. Čia pamatysite trumpą informaciją apie svetainės savininką, socialinio tinklo paskyros mygtukus ir kontaktinius duomenis. Ar dar yra ką pateikti pagrindiniame puslapyje?

Meniu yra kairiajame skydelyje, kuriame yra skyriai Apie, Aplankas, Sąlygos ir Kontaktai. Tinklavietė yra dviem kalbomis – anglų ir prancūzų, kurios ypač padidina tikslinę auditoriją.

5. Tinklalapio srautas

Tinklalapio srautas

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Tinklalapio srautas yra paskirties vieta, kurią turite pasiekti, jei ketinate išversti savo „Webflow“ svetainę į bet kurią jūsų pasirinktą kalbą. Tai taip pat leidžia kurti daugiakalbius projektus naudojant „Webflow“ be kodavimo eilutės. Naršydami svetainėje sužinosite „Weglot“ sprendimo esmę ir svarbiausią reikšmę, pagrindinius jo pranašumus ir rezultatus, kuriuos galiausiai gausite..

Visi vartotojai, kurie nėra tikri dėl „Weglot“ naudojimo, arba tie, kurie domisi jo veiksmingumu, gali naršyti daugiakalbių svetainių, sukurtų naudojant valdiklį, pavyzdžius. Sprendimo kūrėjai pasirūpino vartotojų patogumu, pateikdami išsamias vaizdo įrašo instrukcijas, kaip naudotis valdikliu. Taip pat pateikiamos nuoseklios rekomendacijos, kuriose pateikiamas patarimas, kaip dirbti su „Weglot“, kad būtų galima maksimaliai išnaudoti jos taikymo galimybes..

Svetainė yra struktūriškai patogi ir intuityvi. Tai apima pagrindinius valdiklio naudojimo aspektus. Taip pat yra galimybė nemokamai prisiregistruoti prie išteklių ir išbandyti visą „Weglot“ nuopelnų rinkinį.

6. „Finsweet“

„Finsweet“

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

„Finsweet“ yra patikimas „Webflow“ partneris, teikiantis galingų ir aukščiausios klasės svetainių kūrimo įrankių rinkinį, užtikrinantį kūrybinę laisvę ir leidžiantis pradėti profesionalias svetaines naudojant „Webflow“ iš viso neturint jokios kodavimo patirties. „Finsweet“ svetainė yra geriausias jos patikimumo įrodymas – tereikia pažvelgti į svetainės dizainą ir įsitikinti, ar ją tikrai verta išbandyti!

Tinklalapis daro įspūdį visiems iš pirmo žvilgsnio. Kai pateksite į pagrindinį puslapį, jus nustebins animuotos spalvotos grafikos, svetainių dizaino elementų gausa ir vertingos informacijos, kurios vartotojai dažnai ieško, prieinamumas. Čia taip pat gausu svetainių pavyzdžių ir klientų atsiliepimų, kurie parodo svetainės patikimumą ir profesionalų požiūrį.

Naršydami šaltinį pateksite į keletą skyrių, kuriuose pateikiama išsami informacija apie „Finsweet“. Tai apima istoriją, kainodarą, interneto srautą, klientus, aplanką ir kontaktus. Svetainės naršymas ir struktūra taip pat yra intuityvi ir suprantama, o tai prisideda prie nesudėtingo ir patogaus interneto naudojimo. Tai yra vienas geriausių su „Webflow“ paleistų projektų pavyzdžių, kurių kokybė kalba pati už save!

7. Ashley Janelle

Ashley Janelle

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Ashley Janelle yra portfelis, kurį sukūrė Ashley Janelle – verslininkas, UI / UX dizaineris ir tinklaraštininkas. Bendra svetainės spalvų schema yra rausva ir balta, o tai visiškai atitinka jo savininko pageidavimus ir skonį. Pagrindiniame puslapyje taip pat yra didžiulė Ashley nuotrauka, kuri sukuria patogų ir malonų įspūdį.

Svetainės meniu yra dienoraštis, informacija apie, aplankas ir kontaktai. Ashley asmeniškai tvarko ir atnaujina savo tinklaraštį, kuriame skelbia informatyvius straipsnius apie interneto dizainą. Tai gali pasirodyti įdomu tos pačios nišos atstovams. Svetainė yra vertas pavyzdys „Webflow“ kolekcijoje.

8. Švietimo sąjungos laboratorija

Švietimo sąjungos laboratorija

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Švietimo sąjungos laboratorija yra nepriklausoma įmonė, orientuota į įprastų įžvalgų švietimo sąjungos lyderiams plėtrą. Jie vartotojams suteikia daugybę galimybių, leidžiančių laimėti kokybiškas sutartis, atsiskaityti už užsakomąsias mokyklas ir sąžiningai finansuoti švietimo įstaigas..

Įmonės svetainė yra paprasta, tačiau informatyvi ir suprantama net tiems vartotojams, kurie neturi turtingos interneto naršymo patirties. Struktūriškai jis yra padalintas į skyrius, kuriuose pateikiama svarbiausia informacija apie bendrovę. Tai apima „Pagrindinis“, „Ką mes siūlome“, „Apie mus“, „Dienoraštis“ ir „Susisiekite su mumis“ puslapius.

Tinklaraštis reguliariai atnaujinamas, kad būtų pateiktas įdomiausias ir naujausias su niša susijęs turinys. Yra net galimybė užsiprenumeruoti įmonės informacinį biuletenį, kad gautumėte naujausius straipsnius ir naujienas į jūsų el. Paštą. Be to, svetainių kūrėjai integravo paieškos filtro parinktį, leidžiančią rasti bet kokią informaciją svetainėje. Apskritai, tai yra gana geras svetainės, sukurtos naudojant „Webflow“, pavyzdys.

9. Kaukė mūsų didvyrius

maskuokliai

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Kaukė mūsų didvyrius yra vienas iš naujausių internetinių projektų, sukurtų naudojant „Webflow“. Tai yra organizacijos svetainė, kuri mato savo misiją gaminti ir pristatyti plaunamas veido kaukes, kad padėtų Akrono ligoninėse dirbantiems darbuotojams. Internetiniame projekte pateikiama išsami informacija apie organizaciją ir tai, kaip ji įgyvendina savo tikslus.

Svetainės struktūra ir dizainas yra gana paprasti, tačiau projektas nėra susijęs su aukščiausios klasės dizainu ar išskirtinėmis savybėmis. Tai daugiau apie pagrindinę projekto mintį – padėti medicinos darbuotojams užsitikrinti pakankamai veido kaukių, kad apsisaugotų, ypač per COVID-19 pandemiją. Naršydami šaltinyje sužinosite, kaip organizacijos atstovai gamina kaukes. Jie išsamiai apibūdina procesą, pradedant medžiagų paieška ir baigiant gatavų gaminių pristatymu.

Norėdami pateikti įžvalgą apie veido kaukės gamybos procesą, svetainėje siūloma daug vaizdų ir net vaizdo įrašas, kuriame pateikiami visi jos etapai. Be to, jie skelbia įvairią medžiagą „Naujienose“ & Skyrius „Atnaujinimai“, kad skaitytojai ir potencialūs investuotojai būtų informuoti apie esamą situaciją.

10. „Avenir“ kūryba

„Avenir“ kūryba

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

„Avenir“ kūryba yra „Avenir Creative“ studijos, kuriančios novatoriškus ir šiuolaikiškus interjero dizaino projektus, portfelis. Svetainė visiškai specializuojasi studijoje. Jį sudaro geometriniai elementai, plūduriuojantys fone, o po to dar visos nuotraukos.

Svetainės meniu sudaro šie punktai: Projektas, Studija, Paslaugos, Kontaktas. Skyriuose pateikiama išsami informacija apie studiją, geriausius jos darbus, klientus ir kita susijusi informacija. Svetainėje lengva naršyti ir ji skatina vartotojus susipažinti su esme. Puikus „Webflow“ portfelio ir verslo svetainės pavyzdys!

11. „MyKart“

„MyKart“

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

„MyKart“ yra socialinio apsipirkimo el. prekybos platforma, leidžianti pagerinti jūsų prekės ženklo populiarumą, padidinti pardavimų apimtį ir generuoti srautą. Tai yra programa, apimanti geriausias populiariausių socialinių tinklų platformų savybes ir dizaino elementus.

Svetainėje pateikiama išsami informacija apie programą, jos reikšmę, privalumus ir trūkumus, taip pat jos misiją ir įsitikinimus. Čia yra galimybė įsteigti pardavėjo arba kliento sąskaitą, atsižvelgiant į jūsų siekiamus tikslus ir jūsų vykdomo verslo tipą..

Jūs, kaip pardavėjas, galėsite suasmeninti savo internetinę parduotuvę, įkelti, valdyti ir atnaujinti produktus, pasidalyti inventoriumi ir uždirbti pelno. Be to, programa klientams siūlo daugybę pranašumų, įskaitant galimybę perduoti savo internetinės prekybos patirtį platformoje, mėgautis apsipirkimo procesu ir jo teikiamais pranašumais, apsipirkti iš kelių jūsų pasirinktų kompanijų ir pardavėjų ir kt. Norėdami žinoti apie naujausius programos atnaujinimus , galite pasiekti įmonės socialinio tinklo paskyras, kurias galite rasti svetainėje.

12. „HandPrint Inc“.

„HandPrint“

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

„HandPrint Inc“. siūlo nešiojamų įrenginių ir mobiliųjų brūkšninių kodų spausdinimo sprendimus. Jie specializuojasi nešiojamųjų prietaisų, mobiliųjų kompiuterių, planšetinių kompiuterių, brūkšninių kodų spausdintuvų ir įvairios POS įrangos pardavimo, pirkimo, perdirbimo ir atnaujinimo srityse..

Kaip pirmaujanti naujų, restauruotų ir naudotų brūkšninių kodų ir mobiliųjų kompiuterių įrenginių tiekėja, bendrovė dabar siūlo visiems puikią galimybę naršyti savo tinklalapyje ir sužinoti daugiau apie jo siūlomas paslaugas / produktus. Kad ir kokia prekė jus domina, galite palikti citatą užpildę internetinę formą tiesiogiai svetainėje ir susisiekti su įmonės ekspertais, kad apibrėžtumėte išsamią informaciją..

Bendrovės interneto svetainėje pateikiami svarbiausi jos veiklos klausimai. Vartotojai gali greitai ir lengvai pasiekti Produktų ir paslaugų skyrius. Tai padeda auginti klientų ratą ir pasiekti įvairius verslo tikslus. Šios savybės daro svetainę patogiu įrankiu, padedančiu įmonei pasiekti tikslus.

13. Centrinės pakrantės Hyundai komercinės transporto priemonės

Centrinės pakrantės Hyundai komercinės transporto priemonės

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Centrinės pakrantės Hyundai komercinės transporto priemonės siūlo platų visiškai naujų ir naudotų „Hyundai“ komercinių transporto priemonių asortimentą. Bendrovė yra Australijoje ir palaiko partnerystės ryšius su daugeliu vietinių įmonių. Jų svetainė atrodo patikima ir profesionali iš pirmo žvilgsnio.

Patekę į pagrindinį puslapį matote viso ekrano didelės raiškos vaizdą, kuriame vaizduojami automobiliai. Tai turi tiesioginį ryšį su pagrindine įmonės verslo specializacija, suteikiančia vartotojams supratimą apie projekto, kurį jie naudoja, tipą. Slinkdami žemyn pamatysite transporto priemonių sąrašą, kurią siūlo bendrovė. Prie kiekvieno elemento pridedamos kokybiškos nuotraukos ir išsamios specifikacijos, kad būtų kuo geresnis aprašymas.

Norėdami gauti prieigą prie viso transporto priemonių katalogo, galite pasiekti vieną iš dviejų mygtukų – Naudotos transporto priemonės ir Šiuo metu sandėlyje. Taip pat meniu galite peržiūrėti atitinkamas svetainės skiltis. Be to, jei norite sužinoti, ką įmonė gali pasiūlyti, galite apsilankyti paslaugų ir finansavimo svetainių skyriuose. Ypatingas dėmesys skirtas kontaktų puslapiui. Be kontaktinės informacijos, yra patogus integruotas „Google Maps“ valdiklis, kuris padeda rasti tikslią įmonės vietą. Taigi svetainė yra puikus verslo svetainės, sukurtos naudojant „Webflow“, pavyzdys.

14. EMdash

EMdash

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Kai reikia pradėti pelningas ir efektyvias el. Pašto kampanijas, EMdash yra sąrašo viršuje. Bendrovė mato savo misiją padėti savo klientams pradėti tobulų, taškų ir kokybės kokybės el. Pašto kampanijas, kurios padidina konversijų rodiklius ir yra specialiai pritaikytos rinkodaros strategijos tobulinimui..

Bendrovės svetainė atrodo gerai struktūruota, patraukli ir funkcionali. Tai kokybės projektas, apimantis visą su įmone susijusią informaciją vienoje vietoje. Tiesiog slinkite pagrindiniu puslapiu ir sužinokite bendrą informaciją apie įmonę, jos tikslus, metodus, metodus ir teikiamas paslaugas. Čia taip pat pateikiamos klientų apžvalgos ir darbų pavyzdžiai, kurie sėkmingai atlikti kitiems klientams.

Svetainių dizainas atrodo profesionalus ir išskirtinis, net jei jame yra paprastų elementų ir griežtų linijų. Ryškus baltos, tamsiai mėlynos ir raudonos spalvų derinys atrodo kontrastingas, tačiau neabejotinai pritraukia vartotojo dėmesį. „EMdash“ yra profesionali interneto srautų pagrindu sukurta svetainė, kurią verta įtraukti į bendrovės katalogą.

15. MYHALIHALI

myhalihali

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

MYHALIHALI dėmesys sutelkiamas į novatoriškus ir aukštos klasės šiuolaikinius baldus, drabužius, namų dekoro elementus, kurie išsiskiria iš minios dėl savo išskirtinio dizainerio požiūrio. Jie taip pat bendradarbiauja su amatininkais, ieškančiais unikalių gaminių, pagamintų Australijoje, kad jie galėtų įsigyti produktų atitinkamoms su dizainu susijusioms pramonės šakoms.

Pakanka tik pažvelgti į įmonės tinklalapį, kad suprastum, koks yra jų verslas. Projektą sudaro tik keli puslapiai, o juose pateikiama informacija yra tikrai įspūdinga. Naršydami pagrindiniuose tinklalapių skyriuose sužinosite verslo savininkų tikslus, jų siūlomas paslaugas, išskirtines jų unikalios prekybos programos ypatybes ir savo istoriją. Jei norite ką nors išsiaiškinti, galite pasiekti DUK skyrių, socialinio tinklo paskyras arba susisiekti su svetainių savininkais naudodami integruotą internetinę formą.

Svetainės dizainas ir spalvų schema taip pat yra gana įspūdingi ir patrauklūs. Harmoningas šviesiai pilkos ir baltos spalvų derinys su ryškiomis produktų, stovinčių fone, nuotraukomis. Tai sukuria malonų įspūdį, kuris skatina toliau naršyti svetainę.

Apatinė eilutė

Interneto srautas yra tinkama internetinių svetainių kūrimo platforma, kuri puikiai tinka išskirtinai profesionaliems interneto dizaineriams ir agentūroms, kuriančioms pagal užsakymą sukurtų klientų projektus, o kai kuriais atvejais galėtų būti geresnis pakaitalas į garsiąją „WordPress CMS“. Svetainės kūrėjas daro įspūdį net patyrusiems interneto dizaineriams dėl plataus pritaikymo įrankių asortimento, galimybės integruoti paralakso slinkties efektus, daugiapakopių animacijų ir kitų funkcijų, kurių nėra paprastose svetainių kūrimo priemonėse. kaip „Adobe Muse“.

Aukščiau apžvelgtos svetainės yra pagrindinis įrodymas, kad patrauklios ir funkcionalios svetainės kūrimas naudojant „Webflow“ yra patogus ir įtraukiantis. Tačiau lyginant su „Squarespace“, pavyzdžiui, norint pasiekti reikiamą rezultatą reikia pastangų, žinių, žinių ir laiko. Tinklalapiai, sukurti naudojant platformą, pasižymi stulbinančiu dizainu, puikiu našumu ir daugybe elementų, kurie išskiria iš minios. Nebijokite eksperimentuoti su žiniatinklio kūrimo įrankiais ir galimybėmis, kurių yra jūsų sandėlyje, kad gautumėte jūsų lauktą projektą.

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map