Geriausi „Adobe Muse“ svetainės pavyzdžiai

„Adobe Muse“ svetainės pavyzdžiai


„Adobe Muse“ – neabejotinai viena geriausių neprisijungusios platformos, kuri buvo specialiai sukurta patenkinti internetinių dizainerių, kurie siekia sukurti tikrus šedevrus, poreikius. Nors programinė įranga reiškia tam tikrų grafinių įgūdžių suvokimą, vis tiek lengva ja naudotis ir ją suprasti.

Nuostabus funkcijų ir parinkčių rinkinys leidžia patyrusiems interneto dizaineriams kurti svetaines nenaudojant interneto svetainių kūrėjų pagalba. Tai yra ideali priemonė kurti statiškas ir informatyvias svetaines, kurių misija yra pritraukti vartotojus į savo dizainą.

Ar jus jaudina pažvelgus į svetainių, sukurtų naudojant „Adobe Muse“, pavyzdžius? Būtent tai mes ketiname daryti dabar! Žemiau pateikiami geriausi projektų pavyzdžiai, kurie buvo sukurti šios platformos pagrindu.

Svarbi pastaba: „Adobe“ nebeteikia „Adobe Muse“ palaikymo nuo 2018 m. Kovo 26 d., Tačiau vis tiek galite naudoti „Adobe Dreamweaver“ arba „Adobe“ aplankas kurti įkvėptus interneto projektus.

1. „Sea Island Media“

„Sea Island Media“

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Vienu žvilgsniu į „Sea Island Media“ sukuria profesionalumo ir patikimumo įspūdį. Tai kūrybinės rinkodaros studijos svetainė, kurianti aukščiausios klasės žiniasklaidos turinio projektus, įskaitant nuotraukas ir vaizdo įrašus. Svetainė atrodo tvarkinga ir patraukli – čia visi reikalingi elementai yra jų vietose. Pagrindiniame puslapyje pateikiamos pagrindinės studijos specializacijos sritys, aukštos kokybės vaizdai ir paskutinių naujienų skyrius.

Taip pat yra aukštos klasės projektų, kuriuos sukūrė studija, portfelis. Čia taip pat galima rasti internetinį dienoraštį, kuriame pateikiami su vartotojais susidomėję informaciniai pranešimai, susiję su nišomis. Susisiekti su specialistais galite naudodamiesi kontaktine informacija, esančia Kontaktų skyriuje, arba naudodamiesi socialinės žiniasklaidos mygtukais, prieinamais svetainėje.

2. Lonely Hunters šunų dresūra

Lonely Hunters šunų dresūra

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Visiems, norintiems dresuoti savo šunį, Lonely Hunters šunų dresūra yra puiki vieta pradėti. Tai yra „Eleanor Post“ – šunų dresūros specialisto – svetainė, siūlanti daugybę programų. Pasirinkimas turėtų būti grindžiamas šuns veisle, taip pat rezultatais, kurių tikitės. Slinkdami pagrindinį puslapį galite sužinoti naudingos informacijos apie šunis, su kuriais dirba Eleanor, apie jos siūlomas paslaugas kiekvienu konkrečiu atveju ir apie mokymo programų rūšis, kurias galite pasirinkti.

Ar turite klausimų? O gal norite susisiekti su pačiu treneriu? Tada naudokitės galimybe susisiekti su pagrindinio puslapio apačioje ir atitinkamame meniu skyriuje.

3. Sąjungos virtuvė

Sąjungos virtuvė

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Sąjungos virtuvė yra svetainė, kuri atstovauja gerai atpažįstamam restoranų tinklui. Įkurtas 2010 m., Šiuo metu prekės ženklas gali pasigirti 10 vietų įvairiuose šalies miestuose. Klientai vertina visas vietas. Jie gali mėgautis vietine virtuve, kuriai atstovauja sezoniniai salotų įvyniojimai, mėsainiai, picos ir kita. Visa tai dėka aukštos kokybės paslaugų, įvairių vietinių patiekalų ir patikimos reprezentacijos internete, sukurtos padedant „Adobe Muse“ svetainių kūrėjui.

Projekto įkūrėjas Paulius Milleris turi didžiulę patirtį dirbant verslininku ir restoranų restoranu. Tačiau jis buvo naujas interneto svetainių kūrimo technologijų srityje. „Adobe Muse“ padėjo savo komandai sukurti visiškai funkcionalią restorano svetainę su patraukliais specialiųjų vaizdų vaizdais, skirtą meniu skyrių su maistu, suskirstytu į kategorijas, kontaktinę informaciją ir vietos bloką. Todėl mes turime profesionalų maistą tiekiančią svetainę, kuri veikia.

4. „Orsheln Industries“

„Orsheln Industries“

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

„Orsheln Industries“ yra įmonių grupė, kuri specializuojasi įvairiose srityse. Ši įmonė gali pasigirti turtinga istorija, kuri prasidėjo 1917 m. Edas ir broliai Viljamas Orschelnai įkūrė įmonę, kuri veikia šiandien ir vis dar yra šeimos valdoma įmonė. Grupė pristato keletą atskirų filialų ir departamentų, užsiimančių „Marine RV“ ir lenktyninių gaminių gamyba. Kai kurios iš Oršenų šeimos įmonių tiekia namus ir žemės ūkio produktus didžiausiems šalies mažmenininkams, kiti teikia turto valdymo ir kitas paslaugas..

Sukurti svetainę įmonių grupei yra sudėtinga. Turite apsvarstyti visus filialus ir atskirus skyrius vienoje svetainėje. „Adobe Muse“ padarė gerą dalyką, kai atskirame skyriuje įsikūrė kelios skirtingos įmonės iš „Orsheln“ šeimos. Svetainė atrodo gana paprasta, bet tuo pat metu ir funkcionali.

5. „Napoli’s“

„Napoli’s“

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

„Napoli’s“ yra mažas restoranų tinklas, įsikūręs Vakarų Virdžinijoje. Be turtingo meniu, įmonei priklauso kelios restoranų vietos. 1966 metais įkurtas prekės ženklas tiekia aukštos kokybės patiekalus, susijusius su italų virtuve. Lankytojų kilimėliai išbando viską – nuo makaronų ir grynos Neapolio picos iki sumuštinių, salotų ir gėrimų. Be restoranų svetainių, įmonė siūlo maisto pristatymo paslaugą. Taigi, svetainė turėjo išryškinti abu patiekalus iš meniu, be funkcinės kokybės puslapio.

Internetinis meniu atrodo profesionalus, nors šiek tiek pasenęs. Kita vertus, klientai gali pamatyti jų siūlomą patiekalą, taip pat kainų etiketes ir kitą informaciją, įskaitant ingredientus. Kiekviena gaminio kortelė turi papildomo elemento funkciją, jau integruotą į svetainę, o patikros procesas atrodo gana spartus dėl įmontuotos el. Prekybos funkcijos..

6. Kompiuterio kapitalinis remontas

Kompiuterio kapitalinis remontas

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Kompiuterio kapitalinis remontas yra geras pavyzdys, kaip vartotojai, naudodamiesi „Adobe Muse“, gali tvarkyti sudėtingus svetainių projektus. Bendrovė atstovauja Niujorko patikimiausių kompiuterinių paslaugų ir prekybos specialistų komandai. Be to, jie perka naudotus nešiojamuosius kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir kitus įrenginius iš klientų, kuriems reikia gauti grynuosius pinigus vietoje. Kompiuterių kapitalinio remonto ekspertai užsiima įvairiomis programėlėmis, įskaitant žaidimų pultus, nešiojamus daiktus ir kt.

Idėja buvo sukurti projektą, kuriame faktiškai būtų dvi svetainės vienu metu. Viena vertus, mes turime pagrindinį puslapį su bendra informacija ir informacija klientams, norintiems parduoti savo prietaisus. Jis atrodo labai pasenęs, o puslapio formatavimas šiek tiek pasenęs. Kita vertus, jie turi visiškai veikiančią skaitmeninę parduotuvę, esančią padomenyje ir siūlančią įvairius produktus, suskirstytus į kategorijas, kurie rodomi antraštės meniu. Internetinė parduotuvė atrodo šiuolaikiškesnė ir stilingesnė, joje pateikiamos produktų parinktys ir paprasta naršymas.

7. Geriausias alaus daryklos rinkinys

Geriausias alaus daryklos rinkinys

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Geriausias alaus daryklos rinkinys yra tikroji visų alaus gerbėjų ir reiklių gurmanų dievobaimė. Bendrovė tiekia ingredientus, specialią įrangą ir receptus, kad galėtų namuose gaminti geriausius IPA, sidrus, lagerius ir kitas alaus rūšis. Įkurta 1992 m., Ji išaugo į didelę platintoją, turinčią savo tiekimo ir mažmeninės prekybos tinklą. Klientai gali nemokamai užsisakyti įvairius rinkinius, kuriuose yra daugiau nei 50 skirtingų rūšių ingredientų, kad būtų galima maksimaliai išnaudoti pagamintą naminį alų..

Kalbant apie svetainę, ji atrodo labai informatyvi. Be pagrindinio puslapio su trimis pagrindinėmis specifikacijomis, vartotojams gali būti naudingos išsamios DUK, CO2 tūrio ir temperatūros perskaičiavimo diagramos, įkrovimo instrukcijos ir kt. Todėl geriausias „Brewer’s“ rinkinys yra ne tik ingredientų tiekėjas, bet ir išsami žinių bazė, sukurta „Adobe Muse“, skirta profesionaliems aludariams ir mėgėjams.

8. 400 paplūdimio jūros gėrybių

400 paplūdimio jūros gėrybių

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

400 paplūdimio jūros gėrybių yra legendinė vakarienės vieta lauke ir lauke, įsikūrusi Floridoje. Restoranas tapo šeimos verslu. Šiandien jis tiekia vietinius patiekalus, kurie apima sezonines salotas su jūros gėrybėmis, austrėmis, ant grotelių kepta žuvimi, įvairiais kombainais ir dar daugiau. Lankytojai gali atsidurti terasoje po atviru dangumi arba restorano viduje, mėgaudamiesi didžiuliu vynų ir pagal užsakymą pagamintų kokteilių pasirinkimu.

Ši svetainė atrodo gana stilinga, palyginti su kitomis restoranų svetainėmis, sukurtomis naudojant „Adobe Muse“. Tai sukuria gerą pirmą įspūdį su šviesiu ir patraukliu pagrindiniu puslapiu, kuriame lankytojai gali pasirinkti paslaugas, kurių ieško (stalo registracija, banketai, maitinimas ir kt.). Tarp svarbiausių neigiamų aspektų turėtume atkreipti dėmesį į tai, kad nėra internetinių puslapių. Geros žinios yra tai, kad yra galimybė atsisiųsti meniu PDF rinkmenose.

9. OMP Muotoilua

OMP Muotoilua

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

OMP Muotoilua yra projektavimo ir architektūros agentūra. Bendrovė įsikūrusi Suomijoje, o tai reiškia minimalistinio ir funkcionalaus dizaino idėjas. 2015 m. Įkurta studija dabar turi keletą savo technikų, kurios siūlo paruoštas namų, kotedžų, butų ir kitų tipų nekilnojamojo turto dizaino idėjas. Idėja yra sukurti paprastą, stilingą ir funkcionalią aplinką, nepaisant gyvenamojo ploto apribojimų.

Pati svetainė atrodo labai stilinga ir švari, kaip ir jos skandinaviškas namų dizainas. Pagrindiniame puslapyje yra kelios pagrindinės architektūros koncepcijos, atspindinčios įmonės teikiamą paslaugą. Čia yra aukštos kokybės „Abut“ puslapis, pristatantis OMP įkūrėją. Tačiau būtų gražiau, jei svetainė turėtų daugiakalbę versiją, nes visas turinys yra suomių kalba. Be to, autorius pamiršo nurodyti svetainės pavadinimą ir aprašą. Bet tai vargu ar yra „Adobe Muse“ funkcionalumo problema.

10. DIZAINAS

DIZAINAS

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

DIZAINAS yra vokiečių dizaino studija ir spaustuvė. Tai daugiausia specializuojasi teikiant verslo paslaugas įmonėms ir pradedantiesiems. Pagrindinės kompetencijos yra knygų viršelių ir logotipų dizainas, firminių firminių knygų kūrimas, internetinis dizainas ir kita. „DESIGNWERK“ bendradarbiauja su pirmaujančiomis Vokietijos leidyklomis ir redakcinėmis organizacijomis.

Ši svetainė atspindi europietišką požiūrį į tai, ką mes vadiname drąsiu ir minimalistiniu dizainu. Įėję į svetainę galite patikti, nors joje nėra nė žodžio angliškai. Keistos spalvų kombinacijos sukuria visišką vaizdą, o meniu įgyvendinimas yra šiek tiek keistas, nors ir funkcionalus. Vartotojams gali prireikti šiek tiek laiko priprasti. Tačiau apskritai „Adobe Muse“ čia padarė puikų darbą.

11. Medis VFX

Medis VFX

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Medis VFX yra internetinių dizainerių ir animacijos aplankas, sukurtas padedant „Adobe Muse“. Svetainėje pristatomi Danny – vaizdinių efektų menininkai ir iliustratoriai. Remiantis turima informacija skyriuje „Apie“, Danny yra patyręs profesionalas, kai kalbama apie VFX priežiūrą, judesio dizainą ir animaciją, kurios yra pagrindinės jo specializacijos.

Kalbant apie pačią svetainę, čia nerasite daugybės skyrių. Portfelį sudaro trys pagrindiniai amžiai. Pirmasis yra pagrindinis puslapis, kuriame rodomi visi Danny darbai. „Adobe Muse“ integravimo galimybių dėka kiekvienas kūrinys pateikiamas kaip „Vimeo“ vaizdo įrašas su pavadinimu ir trumpu jo aprašymu. Antrame puslapyje pristatoma Danny darbo patirtis ir jo teikiamų paslaugų rūšys. Yra šaunus kontaktų mygtuko valdiklis, kuriuo galite susisiekti. Trečiame puslapyje pateikiama išsami kontaktinė informacija. Svetainėje yra socialinės žiniasklaidos mygtukai, kuriais galima sekti „Tree VFX“ „Facebook“ ar „Instagram“.

12. Bambergeris

Bambergeris

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Bambergeris yra privati ​​nekomercinė boulingo asociacija. Tai pristato bendraminčių, kurie mėgsta žaisti boulingą, susibūrimą. Svetainė buvo sukurta tam, kad būtų suformuota bendruomenė ir dalijamasi tiesioginiais rezultatais, artėjančiais renginiais, boulingo taisyklėmis, tiesioginėmis varžybomis ir kt. Taigi „Adobe Muse“ svetainių kūrėjui užduotis buvo gana lengva..

Pats projektas neturi nieko ypatingo nei dizaino, nei funkcionalumo atžvilgiu. Jis turi pagrindinį puslapį su keliais pagrindiniais turinio skyriais. Jie, be klubo privatumo politikos, pateikto atskirame puslapyje, daugiausia pateikia tekstinę informaciją, pokalbius, pasakas ir kitus blokus, vaizduojančius gyvą stovėjimą, rekordus, geriausius žaidėjus per visą sezoną ir kitus gyvybiškai svarbius duomenis..

13. Howardas & Waymanas

Howardas ir Waymanas

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Howardas & Waymanas yra Meksikos įmonė, teikianti apskaitos pagalbą įmonėms ir verslininkams. Tai gali pasigirti daugiau nei 30 patyrusių apskaitos ir įstatymų leidybos sričių specialistų. Jie padeda tinkamai organizuoti darbo eigą ir sutvarkyti dokumentus, padeda įgyvendinti mokesčių politiką ir sudaro visus dokumentus įmonės savininkui, leidžiantį jam susikoncentruoti į ankstesnius verslo tikslus..

Bendrovė dirba su skirtingomis įmonėmis iš skirtingų nišų. Tai gali reikšti sudėtingą svetainę, kurioje yra keli puslapiai ir laukai. Atrodo, kad „Adobe Muse“ leidžia kurti minimalistinius projektus, kurie gali atrodyti labai profesionaliai. Čia yra visi pagrindiniai skyriai, kurie supažindina su H&W komanda, taip pat pagrindinės jų specializacijos, kontaktinė informacija su integruotu „Google Map“ ir leidiniai. Bendras įspūdis geras, nors antraštė pagrindiniame puslapyje atrodo šiek tiek keista, tarsi ji dingtų. Galbūt tai yra vaizdo kokybės klausimas, bet ne „Adobe Muse“ funkcionalumas.

14. Juodųjų rūmų ženkleliai

Juodųjų rūmų ženkleliai

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Juodųjų rūmų ženkleliai yra mažas verslas, užsiimantis įvairių tipų ženklelių gamyba. Klientai gali laisvai siūlyti bet kokio dydžio ir spalvos gaminius. Jie gaus ženklelius su skirtingais atspaudais ir atvaizdais. Bendrovė savo prekes pristato švietimo ir nekomercinėms organizacijoms. Produktai yra populiarūs renginių rengėjų, barų ir restoranų savininkų bei kitų verslo atstovų. Kai kurie gali pamanyti, kad svetainėje nėra daug ko tikėtis dėl ženklelių gamybos ir pardavimo. Na, „Black House Badges“ nuo pat pradžių atrodo kiek nepatogus.

Tačiau įsigilinę į produktų paieškos procesą suprantate, kad kiekvieno produkto puslapis yra tobulas. Klientai matys išsamią informaciją apie kiekvieną prekę, o puslapio aprašyme bus pridėta dydžių lentelė, taip pat informacija apie tai, iš ko pagamintas produktas. Meniu skyriuose yra bestseleriai, kontaktinė informacija, produktų kategorijos, realių produktų pavyzdžiai ir dar daugiau.

15. Laredo miestas

Laredo miestas

Sukurkite svetainę NEMOKAMAI

Laredo miestas yra vietinis socialinis ir vyriausybinis projektas, skirtas Laredo, Teksasas. Ji atstovauja miesto gyventojų ir oficialių atstovų bendruomenei. Vartotojai gali palaikyti ryšį su naujausiomis „Laredo“ naujienomis, taip pat sužinoti visą reikalingą informaciją oficialiems formalumams atlikti. Svetainių skyriuose pateikiama naudinga informacija apie visus galimus valstybinius ir socialinius departamentus, be jų teikiamų paslaugų sąrašo.

Funkciniu požiūriu svetainė yra intuityvi ir lengvai naudojama. Jame yra dokumentų paieškos funkcija ir „Google“ paieškos juosta, kad būtų galima greitai rasti reikiamą problemą. Pagrindiniame puslapyje yra papildomų vaizdų ir teksto blokų su reguliariai atnaujinama informacija, taip pat keletas kitų naudingų valdiklių, tokių kaip kalendorius, informacinio biuletenio prenumeratos forma, informacija apie artėjančius įvykius, kontaktiniai duomenys ir kt..

Apatinė eilutė

Šiame straipsnyje apžvelgti svetainių pavyzdžiai tai įrodo „Adobe Muse“ yra įrankis numeris vienas tiems vartotojams, kurie gali pasigirti tam tikrais grafinio dizaino įgūdžiais ir patirtimi. Jei jums pasisekė būti vienu iš šių žmonių, tuomet galite naudoti įrankį ir sukurti tikrą šedevrą, kuris nepaliks jūsų lankytojų abejingų. Priešingu atveju daug funkcijų reikalaujanti ir šiek tiek sudėtinga platforma gali tapti tikru iššūkiu jums (tokiu atveju galite pabandyti naudoti daugiau paprastų svetainių kūrėjų, pvz Wix, uKit arba Weebly). Atminkite tai, kai pasirenkate programinę įrangą savo interneto dizaino poreikiams!

Sukurkite svetainę nemokamai

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map