Najlepšie príklady webových stránok spoločnosti Jimdo

Príklady webových stránok spoločnosti Jimdo


Jimdo – je súčasný tvorca webových stránok vytvorený s ohľadom na potreby jednotlivcov a firiem. Platforma je plná funkcií webového dizajnu a nástrojov, ktoré prispievajú k jednoduchému, ale účinnému procesu webového dizajnu.

Čas, ktorý budete potrebovať na zvládnutie systému, bude závisieť od editora webových stránok, ktorý budete nakoniec hľadať. Tvorca webových stránok umožňuje navrhovať webové stránky v dvoch režimoch.

  • Prvým je klasický editor webových stránok, ktorý ponúka intuitívny a jednoduchý proces WYSIWYG. Na spustenie webových stránok s nimi budete potrebovať určité zručnosti a zázemie, nakoniec však dosiahnete požadovaný výsledok so správnym prístupom a zvážením všetkých zásadných nuancií..
  • Druhý spôsob, ako môžete ísť, je použitie pokročilého Jimdo Dolphina nástrojom. To je Funkcia umelej inteligencie, čo umožňuje vytváranie webových stránok v automatickom režime na základe obsahu, ktorý odošlete. Trvá to iba niekoľko minút a vždy to zabezpečí slušný výsledok. Toto je to, čo sa nováčikom najviac páči v súvislosti s touto funkciou Jimdo.

Ktorá možnosť bude pre váš konkrétny web fungovať najlepšie? Závisí to od vašich schopností a výsledku, ktorý očakávate v dlhodobom horizonte. Pozrime sa na najlepšie ukážky webových stránok Jimdo vytvorených v oboch smeroch. Sú navrhnuté skutočnými ľuďmi pre skutočné osobné a obchodné potreby. Získate tak predstavu o tom, ako môže váš projekt vyzerať. Je čas začať!

1. Dobrá galéria

Dobrá galéria

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Dobrá galéria je rámcová a umelecká galéria nachádzajúca sa v kente v štáte Connecticut, ktorá predstavuje umelecké diela miestnych a národných umelcov. Ak máte záujem o tému alebo by ste chceli vystavovať svoje vlastné umelecké diela / kúpiť nejaké majstrovské diela pre svoju zbierku, webová stránka poskytuje podrobné informácie na jednom mieste.

Keď sa dostanete na domovskú stránku, uvidíte názov a čas plánovanej výstavy, ako aj niektoré umelecké diela, ktoré sa predstavia verejnosti. Okrem toho webová stránka poskytuje informácie o všetkých umelcoch, ktorých obrazy sa zobrazujú v galérii, odkazy na ich webové stránky, ako aj kontaktné informácie o galérii, jej presnú polohu, adresu, e-mail a telefónne číslo. Je tiež možné skontaktovať sa so zástupcami galérie vyplnením online formulára, ktorý je k dispozícii v časti Kontakty.

Používatelia a fanúšikov umenia, ktorí si želajú byť informovaní o najnovších aktualizáciách, správach, výstavách a ďalších dôležitých informáciách týkajúcich sa galérie, môžu využiť príležitosť prihlásiť sa na odber bulletinu alebo sledovať zodpovedajúce účty v sociálnych sieťach. Čo sa týka celkového dizajnu webových stránok, je ľahký, jasný a intuitívny. Všetky obrazové fotografie sú tu zobrazené na snehobielom pozadí, aby sa vytvoril lepší dojem a aby upútali pozornosť používateľov.

2. Genix Textile

Genix Textile

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Genix Textile je internetový obchod európskej značky ponúkajúci na predaj vysoko kvalitné domáce textilné výrobky. Webová stránka bola vytvorená pomocou štandardného editora WYSIWYG Jimdo a vyzerá štýlovo a trendy. Jediný pohľad na projekt vytvára upokojujúci a pohodlný dojem, ktorý je tak zásadný, pokiaľ ide o ľanové výrobky. K dispozícii je podrobný popis každej položky, všetky prichádzajú s niekoľkými fotografiami.

Táto stránka je vytvorená v jednoduchej farebnej schéme svetla s dominujúcimi bielou, modrou a sivou farbou. Tlačidlá Contact Section a Social Network uľahčujú zákazníkom kontakt so zástupcami internetového obchodu, aby odstránili podrobnosti. Je to štýlové a prirodzené!

3. Obec Bryce Pioneer

Obec Bryce Pioneer

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Obec Bryce Pioneer Nachádza sa v malebných lokalitách mestečka Tropic v Utahu neďaleko kaňonu Bryce. Vyzýva miestnych návštevníkov a turistov, aby relaxovali a užívali si úžasné miesta..

Ak chcete zistiť podrobné informácie o mieste, môžete prehliadať všestranné sekcie webových stránok. Tu sa dozviete hlavné fakty o lokalite – všeobecné informácie, špeciálne nuansy týkajúce sa zariadení a jedinečných pamiatok Národného parku Bryce Canyon, rezervácie a kontaktné informácie. Používatelia, ktorí by chceli určitý čas stráviť na mieste, si môžu rezervovať ubytovanie priamo na webovej stránke. Ďalej je tu prístup k účtom na sociálnych sieťach, ktoré vám umožňujú objavovať najnovšie správy a oznámenia o dedine Bryce Pioneer..

Jednou z najzaujímavejších vecí na webe je jej dizajn. Pri prehliadaní sekcií narazíte na viacero fotografií miesta a jeho upozornení, ktoré povzbudzujú používateľov k ďalšiemu prieskumu projektu. Toto je veľkolepá ukážka webových stránok spustených s Jimdom!

4. Michael J. Bingham DDS

Michael J. Bingham DDS

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Michael J. Bingham DDS špecializuje sa na endodonciu (terapia koreňového kanálika) a vidí hlavné poslanie poskytovania pohodlných a bezpečných služieb pacientom. Toto je kancelária so sídlom v Boise v Idahu, ktorá víta pacientov, ktorí sú ochotní dostávať kvalitnú liečbu koreňovým kanálikom.

Internetová stránka lekárskej praxe poskytuje všetky dôležité informácie, o ktoré majú pacienti najväčší záujem. Tieto informácie sú k dispozícii v niekoľkých častiach webovej stránky, konkrétne Domov, Služby, O kancelárii, Čo môžete očakávať, Časté otázky, Formuláre pacientov, Financie, Odovzdávajúci lekári, Poloha a kontakt. Tento pôsobivý počet webových stránok je viac ako dostatočný na to, aby poskytol čo najpodrobnejšie a najúplnejšie informácie o lekárskej praxi.

Nech navštívite akúkoľvek stránku, budete mať 100% istotu, že získate najhlbšie informácie o problémoch, ktoré vás zaujímajú. K endodoncii tu patrí niekoľko fotografií, vzorky dokumentov pacientov a lekárov, ako aj widget Google maps, ktorý pomáha nájsť presné umiestnenie lekárskej kancelárie.

5. Retropot

Retropot

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Retropot je španielsky internetový obchod ponúkajúci na predaj všestranný retro kuchynský riad. Výrobky uvedené v katalógu majú jedinečný dizajn a môžu sa prispôsobiť podľa vašich potrieb a preferencií.

Webová stránka vyzerá elegantne a zaujímavo. Vytvorený pomocou klasického editora Jimdo, obsahuje intuitívnu navigáciu, logickú štruktúru a nezvyčajný dizajn. Internetový obchod obsahuje originálne fotografie výrobkov a ich zbierky, pričom každá z nich obsahuje podrobné charakteristiky a možnosti nákupu. Tlačidlá blogu a sociálnych sietí poskytujú prístup k ďalším informáciám o produktoch. To je užitočné a pohodlné. Slušná webová stránka elektronického obchodu navrhnutá s Jimdom!

6. Jandeys

Jandeys

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Jandeys je vynikajúcim príkladom jednoduchej webovej stránky elektronického obchodu vytvorenej s Jimdom. Má vodorovnú navigačnú lištu zameranú na používateľa, ľahko prehľadateľné zbierky a krásne obrázky na pozadí. Vyskúšajte spôsob, akým prezentujú svoje produkty, pomocou veľkého množstva medzier okolo nich, podrobného popisu a viacerých obrázkov produktov. Každá stránka produktu obsahuje všetky informácie, ktoré môžu kupujúci potrebovať: dostupnosť tovaru, materiály, možnosti veľkosti, dane a informácie o dodaní.

Vždy je dobré nalepiť panel ponuky hore. Jediná vec, ktorú by som chcel poznamenať, sú niektoré z možností na pozadí, ktoré sťažujú čitateľnosť textu v päte. Celkovo však webová stránka vyzerá skvelo.

7. Korálky Corma

Korálky Corma

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Korálky Corma je ochranná známka výplňového materiálu použitého pri výrobe pohodlných vankúšov, ktoré zaisťujú dobrú cirkuláciu vzduchu a spríjemňujú spánok, kvalitu a relaxáciu. Materiál vyrába japonská spoločnosť Yamaichi so sídlom v Japonsku, ktorá má desiatky rokov odborných znalostí.

Táto webová stránka poskytuje všetky informácie týkajúce sa korálky Beads, ktoré by zákazníci chceli vedieť pred nákupom produktu. Pri prehľadávaní hlavných stránok sa môžete dozvedieť viac o samotnom materiáli a jeho aplikácii. Aby sa zabezpečila vysoká kvalita výrobku, je rozumné pozrieť si posudok tých zákazníkov, ktorí ho už vyskúšali. Túto stránku môžete navštíviť aj so samostatnou stránkou Ohlasy / Recenzie. Ak chcete určiť problémy, o ktorých si nie ste istí, môžete žiadosť alebo dopyt nechať v príslušnom online formulári v časti Kontakty. Akonáhle sa rozhodnete produkt otestovať sami, môžete sledovať odkaz na internetový obchod, kde si môžete prezrieť bohatý sortiment ponúkaný na predaj..

8. Umelecké čistiarne

Umelecké čistiarne

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Umelecké čistiarne je skvelým príkladom webovej stránky pre malé podniky. Andy a Young sú vlastníkmi firmy od roku 1986. Všimnite si, ako je webová stránka značková: od zvyčajného faviconu po profesionálne navrhnuté logo až po päty – Artistic Dry Cleaners zaujme návštevníka svojou konzistentnosťou a minimalizmom. Stránka robí skvelú prácu s použitím piktogramov na demonštráciu rôznych služieb spoločnosti, zatiaľ čo jednoduchá štruktúra webovej stránky uľahčuje okamžité nájdenie najdôležitejších informácií..

Nájdete stránku s recenziami (v skutočnosti vás nasmeruje na inú webovú stránku, ale napriek tomu), kde nájdete referencie zákazníkov. Vo všeobecnosti je webová stránka úplne zjednodušená vo všetkom, čo súvisí s funkčnosťou.

9. Príslušenstvo od spoločnosti Allison Hertzberg

Príslušenstvo od spoločnosti Allison Hertzberg

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Čo začalo ako koníček Príslušenstvo od Ash rýchlo sa zmenil na prosperujúce podnikanie. Allison remeslá krásne tkané šperky vo svojom byte v Brooklyne, NY a pevne verí, že jeden šperk môže vyrobiť oblečenie. Jadrom jej umenia sú zložité detaily viazania, ktoré sa naučila pri príprave dokumentu o rybároch homára v Maine. Allison používa obchodnú platformu Jimdo na predaj svojho ručne vyrábaného tovaru na celom svete.

Jadrom jej umenia sú zložité detaily viazania, ktoré sa naučila pri príprave dokumentu o rybároch homára v Maine. Jej práca je naozaj dobrá. Nájdete slávnych ľudí, ktorí nosia remeselnú súpravu Allison, stačí otvoriť sekciu tlače. Ak však chce byť ešte úspešnejšia, radšej by mala prepracovať svoj web v prispôsobenejšom vzhľade a na stránky pridať tlačidlo Späť na začiatok..

10. Taqnia International

Taqnia International

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Taqnia International je technologická investičná a vývojová spoločnosť poskytujúca celú škálu služieb pre nové aj etablované spoločnosti po celom svete. Ich webové stránky, TaqniaInternational.com, úspešne využívajú technológiu tvorby webových stránok Jimdo.

Tu môžete vidieť elegantný a moderný dizajn s úžasnými animovanými prvkami zdôrazňujúcimi snahu spoločnosti o inováciu a oblasť záujmov. Je dobré vidieť dobre optimalizovanú verziu pre mobil a značkový favicon a páči sa mi, ako sa menia farby.

Animované obrázky sú dokonale prispôsobené téme spoločnosti. Naozaj máte pocit, že na vašich dverách stojí budúcnosť, v skutočnosti už na vaše dvere klope.

11. Ben Ahn

Ben Ahn

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Ben Ahn je ukulele umelec a spevák z ostrova Kaua`i, ktorý v súčasnosti žije v oblasti San Francisco Bay. Využíva svoju webovú stránku spoločnosti Jimdo Benahn.com, aby sa podelil o svoju vášeň pre hudbu, hľadal potenciálnych klientov a zobrazil niektoré referencie od klientov..

Hoci sa web Ben môže zdať jednoduchý, pri podrobnejšej inšpekcii si môžete všimnúť, že obsahuje všetko, čo hudobný web potrebuje: príbeh interpreta, videá, správy, kalendár udalostí a jednoduchý spôsob, ako sa skontaktovať. Výsledkom je efektívny moderný web propagujúci hudbu Ben Ahna do sveta.

Nájdete videá, kde je Ben v akcii, a vypočujte si jeho predstavenia. A je skvelé vidieť kalendár dostupnosti iba na domovskej stránke.

12. Bobsmade

Bobsmade

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Bobsmade je ďalšia webová stránka spoločnosti vyrábajúcej na mieru, ktorá robí bežné veci jedinečnými a úžasnými. Vaše topánky, snickery, slúchadlá alebo gitara – takmer všetko, čo chcete, by ste mohli maľovať skvelým dizajnom, ktorý sa rodí v mysli maliara alebo vo vašom vlastnom. Je veľmi vzrušujúce preskúmať web od sekcie po sekciu s množstvom skvelých návrhov a obrázkov.

Naozaj nepoznám osobu, ktorá by odmietla prispôsobiť svoje Chuckove ?! Nájdete všetku potrebnú pomoc, od tabuľky veľkosti po prevodník mien, je skutočne užitočné mať všetko na jednom mieste namiesto surfovania po webe z jedného miesta na druhého. Len niekoľko kliknutí – a vaše doplnky sú najunikátnejšie a naj neobvyklejšie!

13. Sloboda Rock

Sloboda Rock

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Sloboda Rock je projekt, ktorý sa sústreďuje okolo príbehu tzv. „Slobody Rock“, ktorý sa nachádza v Iowe. Každý rok sa tento balvan premaľuje rôznymi spôsobmi, aby vyjadril vďaku veteránom národa a ocenil ich misiu v službe v krajine..

Webstránka vyzerá dosť zaujímavo a dokonca trochu neobvykle. Keď sa dostanete na domovskú stránku, uvidíte video Freedom Rock spolu so zbierkami pôvodných ročných nástenných malieb. Pri prehľadávaní webových stránok sa môžete dozvedieť viac o novinkách, možnostiach podpory, kontaktoch a častých otázkach potrebných na odhalenie ďalších informácií o hlavnom cieli webovej stránky. Existuje tiež možnosť pripojiť sa k účtom projektu v sociálnych sieťach a zostať informovaný o všetkých súvisiacich informáciách.

14. Spoločnosť Twist Wine Company

Spoločnosť Twist Wine Company

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Spoločnosť Twist Wine Company ponúka exkluzívne vína špecifické pre vinice z rôznych klimatických zón z celého sveta. Toto je rodinný podnik Vincenzo, Chenin a Audrey Cilurzo, ktorí vykonávajú jedinú misiu – vyrábať vína, ktoré by ľudia chceli piť, a aby vyrábali vína pre špeciálne príležitosti, každý bude môcť piť každý deň.

Celkový dizajn webových stránok úplne zodpovedá hlavnej špecializácii spoločnosti. Celý obsah sa zobrazuje na pozadí s množstvom sudov s vínom. To odzrkadľuje zameranie hlavnej spoločnosti a umožňuje používateľom pochopiť hlavnú myšlienku už od prvých sekúnd pobytu na webe.

Pre stálych zákazníkov a pre začínajúcich klientov táto webová stránka ponúka možnosť prístupu do internetového obchodu a zadanie objednávky tam. To je vlastnosť, ktorá robí web informačným a zároveň praktickým – dokonalý projekt sa začal s Jimdom!

15. Bike Wrappers

Bike Wrappers

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Bike Wrappers na prvý pohľad zaujme svojou vysokou kvalitou a zábavným videozáznamom v plnej veľkosti. Jediný pohľad na video poskytuje pochopenie dôsledkov na webe – ponúka príslušenstvo pre bicykle (rámové obaly), aby boli jazdy pohodlné a bezpečné pre všetkých.

Ak sa chcete dozvedieť viac o obaloch vyrobených špeciálne pre rôzne typy rámov bicyklov, môžete si pozrieť video potvrdzujúce podrobný popis a recenzie týchto výrobkov. Pri posúvaní stránky nadol uvidíte hlavné funkcie týchto produktov, ktoré vám pomôžu získať hlavnú predstavu o ich použití. Ak sa chcete dozvedieť viac zaujímavých faktov, môžete vstúpiť do sekcie Blog, ktorá obsahuje veľa príspevkov súvisiacich s výklenkami a umožňuje ich zdieľanie v sociálnych sieťach. Okrem toho je možné prihlásiť sa na odber bulletinu spoločnosti a účtov sociálnych sietí, aby ste boli informovaní o všetkých odvetvových správach.

Nepopierateľným vrcholom webu je internetový obchod, ktorý je k nemu pripojený. Tu môže každý, kto má potrebu kúpiť obal na bicykel, objednať takmer v žiadnom momente. Celkovo je táto webová stránka založená na Jimdo živou ukážkou projektu, ktorý kombinuje informačnú hodnotu a funkčnosť.

16. Kozie mliečne mydlo pre Barnyard Blessing

Kozie mliečne mydlo pre Barnyard Blessing

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Kozie mliečne mydlo pre Barnyard Blessing je to miesto, kde môžete získať čerstvé, 100% prírodné mydlo vyrábané priamo na farme Barnyard Blessing Farm z ručne zbieraného mlieka mliečnych kôz, ktoré je ďalej naplnené organickými a čistými éterickými olejmi, aby sa dosiahli vysoko kvalitné výsledky..

Webová stránka poskytuje vyčerpávajúce informácie o farme, procese výroby mydla, jeho zložkách a ďalších súvisiacich detailoch. Každý, kto má záujem o kúpu produktu, má prístup do sekcie Obchod, pozrieť si sortiment ponúkaných produktov a potom zadať objednávku.

Máte chuť osobne navštíviť farmu? Pokračujte do časti Kontakty, kde nájdete adresu a podrobné pokyny, ako sa dostať na farmu. Táto webová stránka obsahuje množstvo fotografií nasnímaných na farme, ktoré môžu prinútiť túžbu navštíviť miesto a kúpiť tu ponúkané mydlo. Projekt založený na Jimdovi je teda pomerne jednoduchý, ale informatívny a zameraný na používateľa.

Spodná čiara

Jimdo je celkom nezvyčajný tvorca webových stránok, ktorý používateľom poskytuje dva rôzne prístupy k vytváraniu webových stránok. Klasický editor Jimdo a Jimdo Dolphin sa veľmi líšia, pokiaľ ide o jednoduchosť použitia, pohodlie, zručnosti v oblasti webdizajnu a samozrejme aplikačnú sféru.. Ako vidíte zo vzoriek poskytnutých v prehľade, nástroj AI Dolphin najlepšie funguje pri vývoji jednoduchých projektov na osobné použitie.. Sú to portfóliá, jednoduché vstupné stránky a štandardné webové stránky, ktoré nie sú určené na obchodné použitie.

Ak potrebujete zložitejší projekt, ktorý je nabitý funkciami a pokročilými návrhovými prístupmi, potom je na zváženie klasický editor Jimdo. Táto platforma bude veľkou pomocou pri navrhovaní webových stránok pre podnikanie a elektronický obchod. Pre tieto projekty poskytuje spoločnosť Jimdo všetky druhy nástrojov, vďaka ktorým bude váš web štýlový, moderný a úspešný. V prípade, že sa vám nepáči Jimdo, môžete skúsiť aj iných tvorcov webových stránok SaaS Wix, UKIT alebo Weebly.

Využite každú možnosť alebo funkciu nástroja na tvorbu webových stránok rozumne, nepreťažujte projekt tým, čo nepotrebujete. Venujte pozornosť tomu, ako sa výsledky môžu líšiť, ak vyberiete nesprávnu farebnú schému alebo dokonca šablónu samotnú. Urobte si čas, nemusíte sa ponáhľať s týmto, preskúmajte funkcie a možnosti prispôsobenia svojho webu a získate skutočne skvelý výsledok..

Vytvorte si web zadarmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map