Najlepšie príklady webových stránok pre Mobirise

Najlepšie príklady webových stránok pre Mobirise


Mobirise – je súčasný tvorca webových stránok offline, ktorý je momentálne k dispozícii pre Mac, Windows a Android. Systém je zadarmo na komerčné a nekomerčné použitie. Pred použitím na účely vývoja webových stránok si vyžaduje stiahnutie a inštaláciu.

Tvorca webových stránok vyniká z davu vďaka svojej pôsobivej jednoduchosť použitia a pohodlie. Neznamená to žiadne povedomie o kódovaní, ale zaručuje vysokú funkčnosť projektov, ktoré sa s ním začali. Vďaka tomu je ideálnou voľbou pre začiatočníkov aj skúsených používateľov. Jedným z vrcholov platformy je veľká optimalizácia webových stránok založených na Mobirise pre mobilné prehliadanie. Toto je zabezpečené rámcom Bootstrap 4, na ktorom je platforma založená.

Mobirise funguje skvele na vývoj rôznych typov projektov vrátane promo webových stránok, vstupných stránok, blogov, portfólií, webových stránok pre malé podniky a ďalších projektov, ktoré sa väčšinou zameriavajú na obsah. Na objavenie integrovanej funkčnosti tvorcu webových stránok a funkcií, ktoré je pripravená ponúknuť, má zmysel pozrieť sa na ukážky projektov spustených so systémom. To urobíme okamžite.

1. Kozik Chiropractic

Kozik Chiropractic

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Kozik Chiropractic je osobná webstránka doktora Johna J Kozika, ktorý je profesionálnym a skúseným chiropraktikom so špecializáciou na diagnostiku a liečbu stavu známeho ako Vertebral Subluxation. Poskytuje tiež služby, ktoré pomáhajú jeho pacientom zbaviť sa nepríjemných a bolestivých stavov, ako sú bolesti hlavy, bolesti chrbta, bolesti nôh, nevyrovnanie chrbtice, krčka, bolesti krku a ďalšie.

Webová stránka poskytuje vyčerpávajúce informácie o lekárovi, službách, ktoré ponúka, o svojej špecializácii, zdravotných podmienkach, na ktoré sa zameriava, a ďalších súvisiacich otázkach. Projekt je dobre štruktúrovaný a umožňuje prístup do všetkých požadovaných sekcií a kategórií ponúk. Keď sa dostanete na domovskú stránku, zobrazia sa tri tlačidlá, ktoré vás presmerujú na najobľúbenejšie kategórie webových stránok, konkrétne Kontaktujte nás, Formuláre a Nájdite nás. Toto sú časti, ktoré musí pacient navštíviť, aby poskytol podrobné informácie o svojom zdravotnom stave a cieľoch. Stránka O nás poskytuje podrobné fakty o biografii lekára a existujú aj tlačidlá sociálnych účtov, ktoré umožňujú používateľom sledovať aktuálne obchodné správy a aktualizácie. Dobrá práca!

2. Biblesoft

Biblesoft

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Biblesoft – je popredný softvér na štúdium Biblie, ktorý bol založený v roku 1988 s jediným cieľom – poskytnúť kresťanom z celého sveta hlbšie porozumenie Božiemu slovu. Tento softvér tiež poskytuje prístup k užitočným a užitočným nástrojom pre ministrov evanjelia po celom svete.

Táto webová stránka neimplikuje použitie príručiek alebo školiacich kurzov na začatie skúmania Písma. Každý – od študenta až po vedeckého pracovníka bude môcť prehľadávať projekt a nájsť informácie, ktoré hľadajú. Webová stránka zaisťuje ľahkú navigáciu a rýchly prístup k hlavným častiam. Existuje program OneTouch Light (bezplatná verzia softvéru) určený pre prvých používateľov časovača, ktorí sú ochotní vyskúšať program, časť Zdroje, stránka O nás a dokonca aj internetový obchod. Tu môžu používatelia nakupovať produkty súvisiace s Biblesoft za dostupnú cenu a niekoľkými kliknutiami myši. Toto je pekná ukážka webovej stránky využívajúcej Mobirise s integrovanou funkciou elektronického obchodu!

3. Baldwin Piano

Baldwin Piano

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Baldwin Piano je najlepší cieľ pre používateľov, ktorí sa zaujímajú o históriu hudby všeobecne alebo o históriu jedného z najpopulárnejších hudobných nástrojov – klavíra. Táto webová stránka sa v skutočnosti zameriava na poskytovanie podrobných informácií o Baldwin – klavíroch s najlepším znením a hrou na svete.

Celkový dizajn webových stránok úplne zodpovedá hlavnej špecializácii projektu. Domovská stránka zapôsobí na každého návštevníka jeho celoobrazovkovým obrázkom luxusnej koncertnej sály s baldwinským klavírom stojacim na tomto veľkolepom pozadí. Nájdete tu aj informácie o spoločnosti Baldwin, jej záväzku a histórii jej rozvoja. Užívateľ má možnosť zvoliť si požadovanú kategóriu produktu – buď Grand alebo Upright – aby mohol nájsť podrobné informácie o každom modeli klavíra spolu s jeho obrázkom a podrobným popisom jeho hlavných špecifikácií. Táto webová stránka poháňaná Mobirise vyzerá moderne a špecializovane.

4. BubbaQue je BBQ

BubbaQue je BBQ

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Fanúšikovia BBQ určite navštívia BubbaQue je BBQ – jedno z najlepších miest na Floride, kde môžete ochutnať najchutnejšie pokrmy BBQ. Fajčia to najlepšie z hovädzieho, bravčového a kuracieho mäsa a poskytujú špičkové služby, ktoré zodpovedajú očakávaniam ich zákazníkov. Webové stránky priťahujú pozornosť používateľa jeho svetlým a príťažlivým dizajnom, štýlovými písmami a šťavnatými obrázkami, ktoré úplne zodpovedajú jeho špecializácii.

Akonáhle pristanete na domovskej stránke, zobrazí sa vám vyskakovací online objednávkový formulár pre jednotlivé miesta. Umožňuje zadávanie okamžitých objednávok bez toho, aby sa na webe hľadal rovnaký formulár. Pomáha to šetriť čas a úsilie používateľov využívať najlepší výsledok v čo najkratšom čase. Pre tých návštevníkov webu, ktorí by chceli zistiť ďalšie fakty týkajúce sa miest, je tu možnosť prezerať si niekoľko častí menu, menovite Specials, Catering, Bubba Shop, O nás, Locations + Contact. K dispozícii je tu aj online objednávkový formulár, ako aj tlačidlá sociálnych sietí.

5. 456 FIS

456 FIS

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

456 FIS je domovom 456. stíhacej eskadry, ktorá je venovaná všetkým tým, ktorí slúžili tejto organizácii. Tu môžu všetci, ktorí sa zaujímajú o organizáciu, nájsť vyčerpávajúce a veľmi podrobné informácie o svojej histórii, poslaní, bývalých a súčasných členoch, kontaktoch a špeciálnych úspechoch.

Na zabezpečenie maximálneho pohodlia pri prehľadávaní a ľahkého používania sa na webe nachádza podrobná a dobre štruktúrovaná rozbaľovacia ponuka pokrývajúca širokú škálu tém. Stránka About poskytuje informácie o histórii organizácie a hlavných fázach jej rozvoja. Nachádza sa tu aj niekoľko historických fotografií. Stránka Spoločenstva sa dodáva v sekcii Registre absolventov, fórach a dokonca aj v integrovanom eSTORE. Mediálna stránka poskytuje prístup k zbierke fotografií organizácie, ako aj k videosúborom a zvukovým súborom. Táto webová stránka založená na Mobirise vyzerá na prvý pohľad celkom jednoducho, ale je tu veľa informácií, ktoré nájdete tu, pri prehľadávaní jej častí..

6. Hotel Catalina & Beach Club

Hotel Catalina a plážový klub

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Hotel Catalina & Beach Club je živým príkladom webových stránok hotela, ktoré využívajú technológiu Mobirise. Toto je webová stránka, ktorá poskytuje zaujímavé, užitočné a aktuálne informácie o štýlovom, elegantnom a luxusnom hoteli v samom srdci Miami Beach..

Každý, kto plánuje dovolenku v hoteli Catalina & Beach Club, určite ocenia príležitosť prezerať webové stránky. Poskytuje takmer všetko, čo potrebujete vedieť o samotnom hoteli, o poskytovaných službách a vybavení, o funkciách dostupnosti, plánovaných udalostiach a kontaktoch. K dispozícii sú tiež užitočné informácie o autorizovaných a neautorizovaných spoločnostiach cestovného ruchu, ktoré ponúkajú odpočinok v hoteli. Zároveň je možné si rezervovať balík priamo na webovej stránke, aby ste ušetrili čas, rozpočet a námahu. Veľa fotografií z hotela vo vysokom rozlíšení je k dispozícii v sekcii Galéria, aby upútali pozornosť potenciálnych klientov. Osobitná pozornosť by sa mala venovať vyskakovaciemu oknu Live Chat, ktoré sa nachádza v ľavom dolnom rohu webovej stránky. Na tomto mieste môžete zadať svoju otázku, aby ste získali rýchlu spätnú väzbu od hotelového tímu.

7. Robin Hood

Robin Hood

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Robin Hood – Bold Outlaw z Barnsdale a Sherwood bude skutočným prekvapením pre každého čitateľa, ktorý má rád Robina Hooda a jeho dobrodružstvá. Webová stránka je venovaná tomuto legendárnemu hrdinovi a obsahuje niekoľko online zdrojov Robina Hooda. Patria medzi ne originálne články, balady, príbehy, exkluzívne rozhovory, hĺbkové recenzie, veľa stredovekých legiend, najnovšie knihy, televízne programy a filmy, ktoré nejako súvisia s hrdinom. Takmer všetky články napísal Allen W. Wright, nezávislý učenec z kanadského Toronta. Myšlienka tvorby webových stránok patrí aj spoločnosti Allan.

Samotná webová stránka vyzerá dosť zaujímavo a vizuálne príťažlivo. Vyvoláva túžbu pokračovať v prehliadaní zdroja a dozvedieť sa viac o Robinovi Hoodovi a jeho dobrodružstvách. V bohatej fotogalérii projektu je k dispozícii viac kvalitných fotografií, nástenka, sekcia FAQ, odkazy na externé zdroje a ďalšie súvisiace informácie na webovej stránke. Táto a ďalšie informácie určite ocenia všetci, ktorí sa zaujímajú o legendárny príbeh Robina Hooda.

8. Negril Jamajka

Negril Jamajka

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Negril Jamajka je online zdroj venovaný jednému z najexkluzívnejších a najpopulárnejších letovísk. Toto je webová stránka, kde nájdete množstvo skutočností potrebných na usporiadanie dobrodružnej dovolenky vašich snov.

Bez ohľadu na tému, ktorá vás zaujíma, pokiaľ ide o Negril Jamajku, požadované informácie nájdete tu, na webovej stránke. K dispozícii je fórum správ, veľa videí, fóra, kalendár udalostí, mapy Negril a ďalší užitočný obsah. Pri posúvaní stránky nadol sa stretnete s niekoľkými časťami, ktoré poskytujú podrobné informácie o miestach na pobyt v Negrile, jedlá na jedenie, čo robiť, navštíviť reštaurácie, najať si vodičov a ďalšie skutočnosti, ktoré musíte navštíviť pre všetkých turistov, ktorí snívajú o perfektnej karibskej dovolenke. Jedným z vrcholov tohto zdroja je sprievodca Negril na celej obrazovke s kľúčovými miestami na návštevu. Miniaplikácia Mapy Google so špecifikáciami polohy je tiež k dispozícii tu. Pekná ukážka webovej stránky o cestovaní, ktorá bola spustená s Mobirise!

9. Kokoshungsan

Kokoshungsan

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Kokoshungsan je online globálny obchodný adresár a miesto, kde si môžete prezerať množstvo zdrojov s viacerými príjmami a vybrať tie, ktoré v súčasnosti potrebuje. Na tomto mieste môže každý inzerent získať extra príjem, ktorý sa nazýva aj KOKOCoin (KKC) písaním, čítaním, investovaním, zdieľaním, učením, učením, predajom alebo interakciou s kýmkoľvek na webovej stránke.

Pred odoslaním vlastného záznamu musíte najprv vybrať jeden z dostupných balíkov – bezplatných alebo platených. Každá z nich prichádza s určitými výrazmi založenými na požiadavkách používateľov a obchodných cieľoch / potrebách. Okrem zverejnenia výpisu existuje aj možnosť získavať body, prezerať si pracovné miesta, prezerať si špeciálne ponuky dostupné v sekcii Obchod a objavovať ďalšie fakty súvisiace s nika. Webová stránka je dobre štruktúrovaná a ponúka intuitívnu navigáciu, ktorá pomáha používateľovi začať a uspieť so snahou o rozvoj podnikania.

10. Videos4Music

Videos4Music

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Videos4Music je online tvorca hudobného videa, ktorý zahŕňa tím profesionálov v oblasti hudobného videa v reálnom živote s viac ako 15-ročnou odbornosťou. Každému používateľovi, ktorý sa rozhodne pre hráča, je pridelený osobný asistent, ktorý pomáha vytvárať dokonalé video pre každú hudobnú skladbu.

Čo potrebujete, aby ste mohli začať s procesom výroby videa, je vybrať si jeden z ponúkaných balíčkov hudobných videí na základe dĺžky skladby. Potom pošlite odkaz na skladbu tímu služby spolu so správou / náladou, ktorú chcete vo videu vyjadriť. Robí sa to online v čo najkratšom možnom čase. Celý proces tvorby videa sa dokončí do 7 dní. Táto webová stránka je pohodlná a prehľadná pre všetkých. K dispozícii je zoznam funkcií, pre ktoré je prehrávač charakteristický, zoznam dôvodov na získanie hráča, svedectvá zákazníkov, ako aj ukážky videí vytvorených pomocou služby. Ak sa chcete spojiť s tímom a zadať objednávku, je možné vyplniť kontaktný formulár, ktorý je k dispozícii na webových stránkach. Je to ľahké, rýchle a efektívne.

11. Kasif Anaokulu

Kasif Anaokulu

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Kasif Anaokulu je materská škola, ktorá prijíma deti od 3 do 6 rokov a ponúka špeciálne vzdelávacie a výchovné programy, ktoré zaisťujú najlepší výsledok. Materská škola je veľmi populárna kvôli ponuke služieb a zariadení. Ak sa chcete o nich dozvedieť viac, je rozumné prehľadávať informácie dostupné na webovej stránke.

Projekt, ktorý je vytvorený v tureckom jazyku, sa absolútne pridŕža špecializovanej špecializácie webovej stránky. Je jasný, príťažlivý, zábavný a tak detinský. To vytvára zvláštnu atmosféru šťastia a detstva, ktorá je pre toto miesto typická. Všetky informácie, ktoré by rodičia mohli zaujímať, sú k dispozícii v niekoľkých sekciách webovej stránky. Zaoberá sa najdôležitejšími aspektmi týkajúcimi sa materských škôl, ako sú všeobecné informácie o mieste, výživa detí a výchovné ciele, certifikáty, vzdelávacie programy atď. K dispozícii je tiež bohatá galéria obrázkov, kde každý môže vidieť miesto, kde deti trávia svoje deti. čas. Ďalej je možné prečítať si posudky uverejnené spokojnými rodičmi, prihlásiť sa do účtov materskej školy v sociálnych sieťach a dokonca vyplniť registračný formulár, ktorý je k dispozícii na webovej stránke..

12. Amalfi Mare

Amalfi Mare

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Amalfi Mare je spoločnosť, ktorá sa zameriava na prenájom lodí a prenájom jácht v Tyrhénskom mori, s pobrežím Amalfi a Capri ako hlavnými destináciami. Výlety a zájazdy organizuje kapitán Patrizio, ktorý tieto miesta miluje a rád cestuje pri objavovaní mora, jeho pokladov, histórie pobrežia Amalfi, jeho obyvateľov a ďalších súvisiacich informácií..

Jediný pohľad na domovskú stránku stačí na vyvolanie túžby neustále prehľadávať zdroj a zistiť, čo presne spoločnosť môže ponúknuť. Všetky požadované informácie sú k dispozícii v hlavných sekciách ponuky webových stránok. Patria medzi ne exkurzie, charterové služby, lode, o nás, kontakty, prehliadka západu slnka, sociálne účty. Prehliadku alebo loď je možné rezervovať priamo na webe iba niekoľkými kliknutiami. Webová stránka obsahuje v reálnom živote fotografie miest a služieb, ktoré spoločnosť ponúka a ktoré prispievajú k jej reputácii. Toto je ukážka kvality projektu založeného na Mobirise.

13. Adare

Adare

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Adare je hudobný projekt, ktorý patrí spoločnosti Adari a je vytvorený v chorvátskom jazyku. Adari je pseudonymom speváčky Daria Tamara Rac, ktorá píše a spieva piesne v anglickom, poľskom a chorvátskom jazyku. Webová stránka je navrhnutá v čiernobielej farebnej schéme, pričom fotografie speváka stoja na pozadí.

Fanúšikovia speváka budú nadšení prehliadaním webových stránok, kde nájdu užitočné informácie o Adari, jej tvorivej kariére a pohľadoch na život. Tieto informácie sú k dispozícii v hlavných sekciách webových stránok, konkrétne v biografii, diskografii, správach a kontaktoch. Tu môžu všetci, ktorí sa zaujímajú o fakty z Adariho života, kariéry, kreativity, správ a nadchádzajúcich udalostí, naraziť na tieto informácie. Okrem toho existuje možnosť počúvať piesne autora, sledovať jej videoklipy, prihlásiť sa na odber jej sociálnych sietí na webovej stránke. Toto sú hlavné charakteristiky, vďaka ktorým je projekt dôstojnou vzorkou kolekcie webových stránok založených na Mobirise.

14. Witsec

Witsec

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Witsec je osobná webová stránka vlastnená a spravovaná Markom, vývojárom infraštruktúry, ktorý vytvára rozšírenia pre Mobirise na základe tejto platformy. Projekt poskytuje informácie o samotnom odborníkovi, ako aj o staviteľovi webovej stránky, ktorý sa používa ako jeho hlavný nástroj pre webový dizajn.

Jednostránkový web obsahuje tri sekcie, konkrétne O mne, Mobirise a Podpora. Časť O mne hovorí o webdizajne, časť Mobirise sa zameriava na aplikáciu (tvorca webových stránok), zatiaľ čo časť Podpora vás presmeruje na stránku, kde môžete nájsť odpovede na svoje otázky a zverejniť svoje otázky týkajúce sa systému. Hoci webová stránka nie je veľká a obsahuje pomerne obmedzené množstvo informácií, ešte stále je možné zistiť údaje o softvéri, jeho aplikácii, špeciálnych funkciách a pokynoch na inštaláciu. Pre všetkých používateľov, ktorí sa chcú skontaktovať s vývojárom, existuje samostatná časť, kde môžete vyplniť online formulár a čakať na spätnú väzbu. Jedným z vrcholov tejto webovej stránky je skutočnosť, že bola vytvorená aj v spoločnosti Mobirise. Toto je najlepší dôkaz dôveryhodnosti a funkčnosti systému.

15. Apartmány Costa d’Amalfi

Apartmány Costa d’Amalfi

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Apartmány Costa d’Amalfi je najlepším zdrojom informácií pre všetkých, ktorí hľadajú miesto na pobyt v autobuse Amalfi. Jedná sa o ubytovanie, ktoré zahŕňa dva apartmány (Casa Amalfi a Casa Ravello) s terasou v historickom centre mesta Minori, ktoré je asi 200 metrov od pláže.

Ak plánujete veľký odpočinok v meste Minori, web je najlepším cieľom na rezervovanie dovolenkového domu so všetkou občianskou vybavenosťou. Poskytuje vyčerpávajúce informácie o oboch apartmánoch, poskytovaných službách a vybavení, špeciálne ponuky, fotogalériu, výlety, kontakty atď. Existuje veľa fotografií oboch bytov, ktoré používateľom pomáhajú vidieť dizajn, interiér, vybavenie a špeciálne vybavenie, ktoré ponúkajú. To zjednodušuje výber ubytovania. Čo je dôležité, web umožňuje požiadať o dostupnosť miestnosti, o ktorú máte záujem, vyplnením príslušného online formulára. Je to ľahké, rýchle a pohodlné pre každého používateľa.

Spodná čiara

Mobirise je offline Softvér na vytváranie webových stránok, čo umožňuje navrhovať malé a stredné webové stránky na osobné a obchodné použitie. Dodáva sa s rozsiahlou sadou integrovateľných modulov obsahu, riešeniami SEO a mobilnej optimalizácie, širokou škálou nástrojov na synchronizáciu a prispôsobenie návrhov..

Príklady webových stránok pracujúcich na platforme Mobirise vyzerajú dosť profesionálne a vizuálne príťažlivo. Sú dostatočne vybavené, aby umožnili používateľom realizovať svoje ciele v oblasti webdizajnu. Niektoré z týchto projektov zároveň vyzerajú podobne, čo sa vysvetľuje orientáciou platformy na netechnické subjekty. Softvér funguje skvele pre túto kategóriu používateľov, ale má čo ponúknuť aj profesionálom v oblasti webdizajnu.

Stiahnite si Mobirise zadarmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map