Kā pārvērst esošos klientus par pārdevējiem

Lūk, kā iegūt jaunus klientus no vecajiem. Uzziniet, kā jūs varat pārvērst esošos klientus par labākajiem pārdevējiem, izmantojot dažas galvenās tehnikas.


Esošo klientu pārvēršana par pārdevējiem

Jebkura uzņēmuma galvenais mērķis ir iegūt vairāk klientu – jo bez klientiem jums nav uzņēmuma.

Tomēr tā ir liela kļūda, ko pieļauj daudzi uzņēmumi koncentrējoties tikai uz jaunu klientu iegūšanu. Viņi izmēģina visu, kas ir viņu spēkos, lai ģenerētu jaunus potenciālos klientus, izmantojot sociālos medijus, SEO vai tradicionālās reklāmas metodes, taču viņi aizmirst par vienu patiešām svarīgu un veiksmīgu paņēmienu.

Pareizi izturoties, klienti var būt jūsu lielākie pārdevēji.

Mūsdienās patērētāji nav tik pasīvi kā agrāk, un viņus aizvien mazāk iespaido tradicionālās mārketinga metodes, kuras papildina milzīgas mārketinga nodaļas.

Tā vietā viņi vēlas izveidot savienojumu ar zīmolu un iegādāties kaut ko autentisku, tāpēc viņi, visticamāk, uzklausa citus jūsu klientus, nevis izstrādā kampaņas, kuras esat izdomājis pats..

Labi, lieliski, jūs domājat. Bet kā es varu panākt, lai mani klienti pārdod manus produktus?

Kad esat nodrošinājis izcilu pakalpojumu vai produktu, galvenais ir pēc iespējas vairāk iesaistīt klientus un izturēties pret viņiem pēc lojālajiem. Šeit ir daži veidi, kā to izdarīt.

1. Iestatiet novirzīšanas kampaņu

Tas viss šobrīd ir dusmas. Jūs zināt darījumu – ja jūs atsaucaties uz draugu, jūs saņemat 10 ASV dolāru kuponu vai cita veida atlīdzību.

novirzīšanas kampaņas piemērsDropbox novirzīšanas programma ir lielisks piemērs, kas jaunu lietotāju skaitu palielināja par 3900%, izmantojot esošos.

Dropbox novirzīšanas programma ir viens no slavenākajiem piemēriem, kāpēc novirzīšanas kampaņas ir lieliskas, lai pārdotu vairāk produktu. Pēc kampaņas izlaišanas 15 mēnešu laikā viņi pieauga no 100 000 reģistrētiem lietotājiem līdz 4 miljoniem reģistrētu lietotāju – 3900% pieaugums, ja vēlaties aukstu un cietu procentu.

VAI TU ZINĀJI? 65% no jaunajiem darījumiem nāk no nosūtījumiem.

Tad kāpēc darbojas novirzīšanas kampaņas?

Nu, saskaņā ar a Nīlsena pētījums, 92% patērētāju uzticas nosūtījumiem no cilvēkiem, kurus viņi pazīst, un cilvēki 4 reizes biežāk pērk kaut ko, kad viņu atsaucas draugs.

Mutvārdu mārketings joprojām ir viens no veiksmīgākajiem mārketinga veidiem, jo ​​cilvēki biežāk klausās savus draugus nekā mārketinga nodaļas.

2. Lietotāju ģenerēts saturs

Lietotāju ģenerēts saturs ir saturs, ko izveidojuši jūsu klienti vai lietotāji. Tās varētu būt lietas, piemēram, fotoattēli noteiktā sociālo mediju hashtag vai atsauksmes tādās vietnēs kā TripAdvisor.

Nav viegli panākt, lai klienti izveidotu lietotāju ģenerētu saturu, taču tam nav jābūt arī grūtam.

Daudzi zīmoli rīko konkursus, kuros lietotājiem tiek lūgts iesniegt fotoattēlu ar noteiktu atsauci vai dalīties pieredzē ar savu produktu, lai iegūtu kaut ko citu..

Lietotāja ģenerēta satura piemērsStarbucks 2014. gada kampaņa #WhiteCupContest ir lielisks lietotāju radīta satura piemērs, kas mudina klientus dalīties ar saviem dizainparaugiem un palielināt zīmola atpazīstamību. Attēla avots

Jau 2014. gadā Starbucks uzsāka savu #WhiteCupContest kampaņu, kurā viņi lūdza klientus noformēt savu kausu un iesniegt to zem hashtag sociālajos medijos. Uzvarējušais dizains tika uzlikts uz kausiem.

Kā redzat, lietotāju izveidotā satura īpašība ir tā, ka tā izveidošanai nav jāmaksā neko. Cilvēkiem patīk piedalīties lietās (sauc to par cilvēku konkurences raksturu), un, pievienojot balvu, jūs piedāvājat papildu stimulu.

VAI TU ZINĀJI? 86% uzņēmumu savas mārketinga stratēģijas ietvaros izmanto lietotāju ģenerētu saturu.

Atsauksmes ir arī lielisks veids, kā piesaistīt klientus pārdevēju lomai. Saskaņā ar pētījumu datiem, 71% patērētāju jūtas ērtāk, pērkot produktu, pēc tam, kad ir izpētījuši lietotāju radītus pārskatus. Tas atkal ir saistīts ar mutvārdu mārketinga veiksmīgo raksturu, jo cilvēki biežāk klausās, kas citam klientam jāsaka, nekā to, ko mārketinga nodaļa ir glīti salikusi, lai pārdotu.

Kāpēc darbojas lietotāja ģenerēts saturs??

Ir vispārzināms, ka cilvēkiem patīk izmēģināt pirms pirkšanas, bet ar lielāko daļu lietu, kas nav iespējams – izņemot, protams, ja jūs praktiski to “mēģināt” caur kādu citu.

Patērētāji var iegūt visu nepieciešamo informāciju no iepriekšējiem pircējiem, lai pieņemtu izglītotu lēmumu par pirkumu. Lietotāju ģenerēts saturs faktiski ir tik veiksmīgs 93% patērētāju uzskata, ka tas ir noderīgi, pieņemot lēmumu par pirkumu.

3. Paveicot papildu jūdzi

Doties papildu jūdzē vienmēr darbojas. Padomājiet par to šādi: cik reizes esat saņēmis pārsteiguma dāvanu no kāda uzņēmuma vai nelielu īpašu pieskārienu, kas liek jums par to pastāstīt draugiem, ģimenes locekļiem un sekotājiem?

Redzi, lieta ir tāda, ka mēs, visticamāk, kaut ko darīsim kāda labā, ja viņi vispirms kaut ko darīs mūsu labā. Tātad, kad zīmols nodrošina papildu dāvanu vai super-duper klientu apkalpošanu, mēs jūtamies tā, it kā mums vajadzētu iziet no tā, lai ļautu cilvēkiem par to uzzināt.

Ņemiet, piemēram, Firebox, kurš pasūtījumos pievienoja mazas “ekstras”, piemēram, mazas skābo konfekšu paciņas. Tas pārsteidza klientus, un viņi atklāja, ka tā rezultātā tika izveidoti papildu Tweets un Facebook atjauninājumi.

Kāpēc darbojas papildu jūdze??

Papildus tam, ka ir svarīgi vienmēr izturēties pret saviem klientiem tā, kā viņi ir īpaši, papildu jūdzes sasniegšana darbojas, jo tad klienti jums piešķirs papildu jūdzi.

Lētas preces, kas jums nemaksā daudz kā bizness, ir klientam jaunas un mudina viņu pieminēt, lai piedzīvotu citiem cilvēkiem.

4. E-pasta mārketinga spēks

Uzņēmējdarbībā e-pasta mārketingu nevajadzētu novērtēt par zemu. Jums ir tieša līnija klientu iesūtņu svētajā telpā, dodot jums iespēju izveidot ziņojumu un izveidot savienojumu.

Tas ir galvenais, ja vēlaties pircējus padarīt par pārdevējiem, un ir vairāki veidi, kā e-pastus izmantot, lai mudinātu klientus piedāvāt jūsu produktus draugiem, ģimenes locekļiem un sekotājiem..

E-pasti ir noderīgi ne tikai lojalitātes kampaņām ( 2015. gada pētījums par mārketinga stāvokli, e-pasta lojalitātes kampaņas iznāca kā vieni no veiksmīgākajiem e-pasta ziņojumiem, kurus nosūtījāt (72% tirgotāju tos vērtē kā īpaši efektīvus), taču tie arī sniedz jums iespēju pārvērst klientus par pārdevējiem.

Kā tu to dari? Pievienojot vērtīgu un naudu taupošu saturu, kuru abonenti vēlēsies pārsūtīt draugiem un ģimenes locekļiem.

Kāpēc darbojas e-pasta mārketings??

Jebkurā gadījumā jums regulāri jāsūta e-pasts klientiem un abonentiem, taču, ja vēlaties sākt klientu pārvēršanu pārdevējiem, padomājiet par kampaņu, kuru varat izveidot, lai viņi varētu dalīties ar draugiem un ģimenes locekļiem un gūt labumu no.

Cilvēki aktīvi vēlas dalīties ar lietām, kas patiks draugiem un ģimenes locekļiem, jo ​​tas viņiem liek justies labi.

5. Piedāvājiet pircējam atlaidi

Līdzīgi kā ar e-pasta mārketingu, pirmreizēju pircēju atlaižu piedāvāšana nozīmē, ka klienti, kuri jau ir nopirkuši no jums, visticamāk, to dalīsies ar draugiem un ģimenes locekļiem.

Tā kā jūs piedāvājat vienreizēju atlaidi, klienti, kuri jau ir iegādājušies no jums, nevar to vēlreiz piekļūt. Tas nenozīmē, ka viņi par to aizmirsīs. Patiesībā gluži pretēji. Viņi vēlas pastāstīt draugiem un ģimenes locekļiem par atlaidi, lai arī viņu pazīstamie un mīlētie cilvēki varētu to izmantot.

Kāpēc pirmo reizi pircējiem tiek piedāvātas atlaides??

Šķiet, ka nav intuitīvi piedāvāt pircējiem atlaidi pirmo reizi, ja vēlaties, lai cilvēki, kuri no jums jau ir iegādājušies, pārdod jūsu produktus, vai ne?

Tomēr, tāpat kā e-pasta mārketinga lojalitātes kampaņās, cilvēkiem patīk dalīties ar draugiem un ģimenes locekļiem, kas viņiem izskatās labi. Tātad, ja viņi ģimenes restorānā var piedāvāt 50% atlaidi, kuru jūs piedāvājat jauniem klientiem, viņi to darīs, jo viņi kļūs par iecienītāko ģimenes locekli.

Klientu maiņa no pircējiem uz pārdevējiem

Iepriekš mēs esam apsprieduši vairākus dažādus veidus, kā jūs varat piesaistīt klientus no pircējiem līdz pārdevējiem, vienkārši nododot viņu rokās reklāmas spēku.

Bet pirms jūs pat sākat to darīt, jums ir jāizveido savs bizness tādā veidā, lai klienti to vēlētos dalīties un būt jūsu panākumu sastāvdaļa..

Tie ietver pārliecību par to, ka:

 1. Ir lielisks produkts – jums būs grūti panākt, lai klienti kaut ko pārdod, ja viņi ir vīlušies pirkumā vai ja jūsu produkts nav tas, ko viņi meklēja.
 2. Lieciet cilvēkiem justies kā kaut kā daļai – ir iemesls, kāpēc Apple ir tik veiksmīgs. Tas rada kopienu ap saviem produktiem – patiesībā tik daudz, ka to dažreiz raksturo kā kultu. Kad cilvēki jūt, ka viņi ir kaut kā daļa, viņi, visticamāk, reklamēs to citiem.
 3. Nodrošiniet izcilu klientu apkalpošanu – vēlaties, lai visa pirkšanas pieredze jūsu klientiem būtu pārsteidzoša. Tas ne tikai nodrošinās, ka klienti, iespējams, atgriezīsies vairāk, bet arī nozīmē, ka viņi, visticamāk, jūs nosūtīs pie drauga.
 4. Esiet autentiski – cilvēki pērk no zīmoliem, kuriem uzticas, kas nozīmē, ka jums klientiem jāsniedz autentiska pieredze, kas veido saikni un cieņu.

Lai gan jūs, iespējams, tērējat daudz laika, lai izdomātu jaunus un aizraujošus veidus, kā piesaistīt vairāk klientu, neaizmirstiet par visvērtīgāko rīku, kas jums jau ir – cilvēkiem, kuri jau ir iegādājušies no jums un var pārliecināties, ka jūsu produkts ir satriecošs.

Kad jūs nododat pārdošanas spēju savu klientu rokās, jūs nokļūstat mutvārdu mārketinga pasaulē un pielāgojaties jaunajam patērētāja vecumam; kur viņi darbojas, nevis pasīvas mārketinga tvertnes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map