9 iemesli, kāpēc jūsu vietnei nepieciešama tiešraides tērzēšana (un kā to pievienot)

Vai vēlaties savā vietnē pievienot tiešsaistes tērzēšanas lodziņu, lai uzlabotu attiecības ar klientiem? Uzziniet, kā integrēt tiešraides tērzēšanu savā vietnē un kā to izmantot.


Kā pievienot tiešraidi

Tiešraides tērzēšana ir kļuvusi par populāru un spēcīgu instrumentu klientu apkalpošanas attiecībām. Daudzi lieli uzņēmumi ar zīmoliem savās vietnēs izmanto tiešraidi. Tomēr tiešraides tērzēšana var būt lielisks rīks arī maziem uzņēmumiem.

Cipari vienkārši nemelo. Millennials un vairāk nekā puse klientu apgalvo, ka viņi dod priekšroku tiešraides tērzēšanai, nevis tālruņa zvaniem vai e-pastam.

Noklikšķiniet uz Tweet

Šajā rokasgrāmatā mēs apspriedīsim visu, kas jums jāzina par tērzēšanas kastes iestatīšanu un darbību jūsu vietnē.

Vietnē instalētās tiešsaistes tērzēšanas lodziņa piemērs Ahrefs, izmantojot domofonu. Programmatūru var izmantot, lai palīdzētu atbildēt uz visiem jautājumiem, kas varētu rasties apmeklētājiem, un potenciāli tos ievietot klientiem.

Kāpēc jūsu uzņēmumam vajadzētu būt tiešajai tērzēšanai?

Tiešraides tērzēšana var būt ļoti izdevīga iezīme jūsu vietnē, un tā var uzlabot jūsu attiecības ar apmeklētājiem un klientiem. Padomājiet par savu iepriekšējo pieredzi citās vietnēs. Cik reizes tiešsaistes tērzēšana ir noderīga? Zemāk ir minēti daži iemesli, kāpēc jūs vēlaties pievienot tērzēšanas lodziņu savai vietnei.

1. Uzlabo reklāmguvumu līmeni

Ir pierādīts, ka aktīvā saziņa, ko piedāvā tiešraide, palīdz pārvērst apmeklētājus potenciālajos pirkumos. Ja jums ir tiešsaistes veikals, tas ir svarīgs solis, lai iegūtu vairāk pārdošanas. Pētījumi liecina ka vietņu apmeklētāji, kas izmanto tiešraidi, trīs reizes biežāk veic pirkumu. Tikai sazinoties un sniedzot palīdzību, jūs varat pārveidot apmeklētāju par galveno klientu un, cerams, par klientu. Tiešais savienojums, ko nodrošina tiešraide, palīdz apmeklētājiem izdomāt. Pārdošanas komandas loceklis var arī palīdzēt pārliecināt klientus, kuri atrodas pie žoga, par iegādi. Šajā ziņā iespējas ir ļoti taustāmas.

2. Ātri apstrādā klientu jautājumus & Efektīvi

Vidējais atbalsta aģents vienlaikus var apstrādāt ne vairāk kā trīs tērzēšanas sarunas. Tas nozīmē, ka viņi var palīdzēt trīs reizes vairāk klientu nekā ar tālruņa zvanu vai e-pastu. Tiešraides tērzēšana nodrošina daudz ātrāku mijiedarbību nekā šie citi kontaktu veidi. Saziņa ir vienkāršāka, ātrāka un efektīvāka.

3. Dod jums priekšā konkurenci

Tiešsaistes tērzēšanas izmantošana var dot jums priekšrocības arī konkurences priekšā. Mazāk nekā desmit procenti no visām vietnēm šobrīd izmanto tiešraidi. Jūs varat ne tikai nodrošināt labāku klientu apkalpošanu, izmantojot tiešraidi, bet arī aizraut klientus. Citi uzņēmumi, kas nav integrējuši tiešraides tērzēšanu, nevarēs konkurēt un zaudēs klientus ar jūsu augstāko pakalpojumu.

4. Kvalificē vadus

Jūsu vietnes apmeklētāji, kuri sāk dzīvot tērzēšanu, bieži vēlas uzzināt, vai jūsu pakalpojums / produkts viņiem ir piemērots. Tiešsaistes tērzēšanu varat izmantot, lai tieši kvalificētu potenciālos klientus, nodrošinot viņiem tūlītējus jautājumus un atbildes.

5. Paplašina tirgus pieejamību

Visbeidzot, tiešraides tērzēšana var palīdzēt paplašināt tirgus pieejamību. Klienti labāk uzticas uzņēmējdarbībai ar uzņēmumiem, kuriem viņi var viegli piekļūt. Vien ar to, ka ir vietne ar tiešsaistes veikalu, nepietiek, lai pārliecinātu viņus pirkt. Tomēr, izmantojot tiešraidi, jaunie apmeklētāji var veikt pieprasījumus un veikt turpmākus pirkumus ar vienkāršu klikšķi. Jūs pat varat sākt saņemt jautājumus un klientus no visas pasaules.

6. savieno & Veido uzticību

Kā jau minēts iepriekš, tiešraides tērpi palīdz attīstīt mijiedarbību un uzlabo klientu pieredzi. Šie divi faktori arī palīdz veidot uzticību. Klienti zina, ka viņi var paļauties uz jūsu biznesu, lai sniegtu palīdzību, kad tas ir nepieciešams. Kad klients aktīvi meklē atbildes un saņem tās, viņi būs pateicīgi. Viņi arī sāks uzskatīt jūsu biznesu par uzticamu.

Uzticības veidošana un klientu lojalitātes nodibināšana var būt pamats jūsu attiecībām ar klientiem. Ja potenciālais apmeklētājs ienāca jūsu vietnē, lai iegādātos vai iegūtu informāciju, un viņam bija pozitīva pieredze, viņi, visticamāk, atgriezīsies. Kad jūs ierindosit klientus pirmajā vietā un sniegsit tūlītēju palīdzību tiešajā tērzēšanā, viņi to atcerēsies. Tādā veidā jūs stiprināt saikni starp jūsu biznesu un klientiem. Tas nodrošinās labākas un ilgākas attiecības ar klientiem.

7. Uzlabo jūsu informāciju

Ir svarīgi ņemt vērā to, ko apmeklētāji regulāri jautā. Ja atklājat, ka apmeklētāji turpina jautāt par cenu vai politiku, izmantojiet to kā iespēju atjaunināt jūsu vietni. Tiešraides tērzēšana ir arī lielisks veids, kā saņemt atsauksmes. Šīs atsauksmes varat izmantot konstruktīvi, lai aizpildītu jebkādas informācijas nepilnības. Viss bizness var gūt labumu no klienta perspektīvas.

Spēja saglabāt un arhivēt tērzēšanu nozīmē, ka failā vienmēr būs šī informācija. Lai arī bizness var neatklāt problēmu nekavējoties, viņiem tomēr ir iespēja to darīt. Sāpju punkti, kā tie ir zināmi, vienmēr pastāv. Aktīva dzīvu tērzēšanas arhīvu izmantošana problēmu atrašanai un labošanai palīdzēs biznesam uzlabot savu praksi. Klienti arī ņems vērā jūsu uzņēmuma spēju mainīties un novērtēs to.

8. Palielina klientu apmierinātību

Šķiet, ka mazajiem uzņēmumiem vairāk noderētu tiešraidēs. Uzņēmumi ne tikai iegūst lielāku klientu tuvumu, bet arī var to vieglāk uzturēt. Neatkarīgi no darbinieku skaita, izmantojot tiešraidi, klienti būs priecīgi. Pētījumi liecina, ka vietnēm ar tiešraides tērzēšanu ir augstāks apmierinātības līmenis. Tas nozīmē, ka vairāk apmeklētāju aiziet priecīgi.

Lielāks apmierinātības līmenis tieši saistīts ar ātrāku problēmu risināšanas laiku. Daudziem uzņēmumiem ir apmācības dokumenti vai video, lai palīdzētu klientiem orientēties viņu vietnēs. Aģenti var tos piedāvāt lietotājiem, lai samazinātu problēmu novēršanas laiku. Turklāt ekrāna koplietošanas iespējas aģentiem ļaus nokļūt problēmas saknē. Ar pamata zvanīšanu šāda veida iespējas nav iespējamas.

Grunts līnija: Tiešraides tērzēšana apmeklētājiem padara ērtāku pirkumu no jūsu uzņēmuma. Viņi var pārlūkot jūsu produktu, vienlaikus ātri pieprasot nepieciešamo informāciju. Viņiem netiks piesaistīts tālrunis, gaidot aģentu, kurš viņiem palīdzēs.

Kā pievienot dzīvu tērzēšanu jūsu vietnē

Neuztraucieties, fiziski tiešraides tērzēšanas integrēšana jūsu vietnē nav tik grūta, kā jūs varētu domāt. Faktiski lielākā daļa uzņēmumu ir padarījuši procesu pilnveidotu. Lai gan daži izmanto tikai kodu, citi dod priekšroku logrīkiem. Viss atkarīgs no jūsu vietnes un tā, ko vēlaties izmantot.

LiveChatInc ekrānuzņēmumsTiešraides Čats ir viena no populārākajām tērzēšanas kastēm tirgū un piedāvā dažādas funkcijas.

Tiešraides Čats, piemēram, tam ir ļoti vienkāršs instalēšanas process.

 • Pirmkārt, jums jāreģistrējas pakalpojumam. Ja vēlaties doties izmēģinājuma braucienā, ir pieejams trīsdesmit dienu izmēģinājums.
 • Pierakstieties savā kontā un atveriet iestatījumu lapu. Zem iestatījumiem atrodiet kanālus, pēc tam logrīku Tērzēšana.
 • Noklikšķiniet un nokopējiet kodu, ko šī lapa nodrošina.
 • Ielīmējiet to pašu kodu savas vietnes CSS pirms taga.
 • Atsvaidziniet lapu. Ja kods ir veiksmīgi pievienots, lapas apakšā jums vajadzētu redzēt tiešsaistes tērzēšanas logrīku.

Tomēr, ja jūsu vietne atrodas uz tādas platformas kā WordPress, Bigcommerce vai Shopify, jums būs jāveic dažas dažādas darbības. Tas pats attiecas uz trešo personu integrāciju. Tomēr LiveChat jūs esat iekļāvis. Viņu tīmekļa vietnē ir viegli izsekojamas pamācības visu veidu instalācijām. Vienkārši veiciet mazliet rakšanu, lai atrastu savai vietnei nepieciešamo procedūru.

Kad esat uzstādījis tiešraides tērzēšanu, noteikti pielāgojiet to savai vietnei, lai optimizētu pieredzi. Apmeklētāji jutīsies neērti, izmantojot tērzēšanu, ja tā labi iederas pārējā vietnē. Atcerieties arī pielāgot automātiskos tērzēšanas ielūgumus un apsveikumus. Ar to vajadzētu pietikt, lai ātri reaģētu, bet tas nekaitina apmeklētājus. Visbeidzot, uzziniet visu iespējamo par funkcijām, lai palielinātu to efektivitāti.

Padomi & Viltības, kā izmantot tiešraidi

Tagad, kad jūs visi esat uzzinājuši par tiešraides tērzēšanu un to, kā tas var palīdzēt jūsu biznesam, ir daudz lietu, kas jāpatur prātā. Tiešraides tērzēšana nav burvju burvestība. Vienkārši ievietojot to vietnē, jūsu pārdošanas apjomi un serviss netiks nekavējoties palielināts. Jums būs jābūt pārdomātiem par tērzēšanas iestatījumiem, lai patiesi uzlabotu lietotāju pieredzi. Atcerieties, ka dažreiz tas būs izmēģinājums un kļūda.

Tērzēšanas vietas izvietojums

Viena no vissvarīgākajām lietām, kas jāņem vērā, ir kur ievietot tērzēšanas lodziņu. Lai gan mājaslapa parasti ir visapmeklētākā lapa, tā var nebūt ideāla. Atkal mēs nevēlamies pārtraukt lietotāju pieredzi. Tas ir divtik patiesi, ja viņi vēl nenodarbojas ar visaptverošu informāciju. Apsveriet iespēju ievietot tērzēšanas lodziņu cenu noteikšanas un kontaktu lapā.

Šīs lapas, visticamāk, būs tās vietas, kur apmeklētājiem būs visvairāk jautājumu. Tātad, lecot palīgā šeit, jūs noteikti ieinteresēsit. Ja jūsu uzņēmums piedāvā izmēģinājuma pakalpojumu, pievienojiet arī tiešraides tērzēšanas iespēju šajā lapā. Iespējams, ka apmeklētāji sāk bezmaksas izmēģinājumu, kad redz, ka tas nāk no lietotājam draudzīga biznesa. Ja viņi ir apmierināti ar tiesas procesu, tas var būt arī tas pats iemesls, kāpēc viņi turpina maksāt par pakalpojumu.

Lietojot konservētos ziņojumus vai iepriekš ieprogrammētus ziņojumus, tas var palīdzēt būt uzmanīgiem, lai tos pārāk nelietotu. Tiešsaistes tērzēšanas mērķis ir sniegt klientam personisku pieskārienu. Ja klienti jūtas bombardēti ar robota ziņojumiem, viņi to nenovērtēs. Konservēti ziņojumi var būt noderīgi, bet mazās devās. Padomājiet par to, kuras jūsu vietnes lapas no tām gūtu labumu.

Saturs un laiks

Chatbot mijiedarbību programmēšana ir sarežģīts process, un ir svarīgi ieguldīt nedaudz laika un pūles, lai to izdarītu pareizi. Varat nolīgt augstas kvalitātes rakstnieku tādās vietnēs kā Uzticieties manam grāmata, pareizi plānot savstarpējo saskarsmi vai dzīvot ar cilvēku, kas varētu sazināties jūsu labā.

Kad aģenti ir tiešsaistē, jūsu biznesa darba laikā viņi var brīvi palīdzēt. Nosūtot uzvedni, kas parāda, ka aģenti ir tiešsaistē, saņemsit labāku atbildi. Dažreiz tikai tas, ka ir ērti uzzināt palīdzību, ir ļoti noderīgs klientu pieredzē. Ja apmeklētājiem rodas jautājumi, viņi, visticamāk, uzrunās.

Lai arī nav “perfekta” laika grafika, lai pamudinātu uz tērzēšanu, jūs varat izmēģināt dažādas pieejas. Parasti, jo vairāk laika lietotājs pavada lapā, jo vairāk jautājumu viņam var rasties. Atcerieties, ka apmeklētāji vēlas, lai viņu dzīve būtu vienkāršota. Neuztraucieties sarunu. Lai sāktu sarunu, izmantojiet vienkāršus sveicienus.

Pievērsiet uzmanību metrikai

Tiešsaistes tērzēšanā ir arī izsekošanas un analītiskā puse. Jūs varat ne tikai uzturēt sarunas, bet arī izmērīt, cik daudz apmeklētāju tajās iesaistās. Lielākā daļa pakalpojumu ļauj redzēt, cik daudz tērzēšanas pieprasījumu tiek ignorēti vai pieņemti. Šī informācija palīdzēs jums uzlabot tiešsaistes tērzēšanas pakalpojumus. Turklāt tas var palīdzēt jūsu aģentiem arī nelielu ieskatu viņu pakalpojumos.

Izsekošanas funkcijas arī palīdzēs uzlabot jūsu vietni kopumā. Izmantojot šīs funkcijas, varat izmērīt satiksmi, lai redzētu, no kurienes nāk viesi. Šāda informācija var palīdzēt pielāgot lietotāja pieredzi. Nemaz nerunājot, jūs varēsit izstrādāt labākas mārketinga stratēģijas, izmantojot šo informāciju pa rokai. Šie rīki palīdz jums pilnveidot un uzlabot tiešsaistes pakalpojumu kopumā.

Secinājums

Īsāk sakot, ir daudz pozitīvu rezultātu, ko var iegūt, pievienojot vietnei tiešraidi. Vissvarīgākais ir tas, ka jūs varat uzlabot savas attiecības ar klientiem. Labākas attiecības ar klientiem izkopj klientu lojalitāti. Visi uzņēmumi, īpaši mazie uzņēmumi, paļaujas uz pastāvīgiem klientiem. Piegādējot, jūs nopelnīsit un saglabājat klientu uzticību.

Tiešsaistes tērzēšanas blakusprodukts ir vietnes analīze un informācijas nepilnību aizpildīšana. Ja parādīsit savu klientu bāzi, kuru vēlaties mainīt un uzlabot, jūs aizvedīsit tālu. Neviens bizness nav ideāls, taču, parādot, ka varat augt, jūs atšķir no pārējiem. Šī tieksme uz pārmaiņām arī palīdzēs veidot klientu uzticību. Klienti redzēs, ka jūs esat viņu pusē un ne tikai meklējat finansiālu labumu.

Tomēr tiešraides tērzēšanā ir daudz finanšu ieguvumu. Patiesībā šī tiešsaistes mijiedarbība palīdz pārvērst apmeklētājus potenciālajos pircējos. Šī smalkā atšķirība var būt tas, kas veido vai kavē pārdošanu. Ja apmeklētājs apdomā pirkumu un pēc tam saņem uzaicinājumu tērzēt, izšķirošais faktors var būt šī tērzēšanas akceptēšana. Daudzi uzņēmumi ir palielinājuši pārdošanas apjomus, ieviešot tiešsaistes tērzēšanu.

Papildus pārdošanas apjoma palielināšanai jūs varat samazināt arī izmaksas. Apsveriet zemākus telefona rēķinus un mazāk klientu apkalpošanai nepieciešamo aģentu. Ja klienti zina, ka viņi var izmantot tiešraides tērzēšanu, viņi to dod priekšroku ilgiem, izvilktiem tālruņa zvaniem. Tas nozīmē, ka zvana mazāk tālruņu, bet vairāk klientu saņem palīdzību. Aģenti varēs palīdzēt vairāk nekā vienam klientam vienlaikus un samazināt viņu gaidīšanas laiku.

Tādējādi ir daudz upsides, kas var rasties, pievienojot tiešsaistes tērzēšanu jūsu vietnei. Mazākam biznesam attiecību uzlabošana ar klientiem un klientu pieredze atmaksāsies milzīgā veidā. Samazinot izmaksas, tiek nodrošināta papildu piemaksa. Turklāt pārdošanas apjoma palielināšana būs vissvarīgākā lieta, ko jūsu uzņēmums var iegūt no tiešraidēm. Tāpēc, lūdzu, vairs to neatlieciet.

Jūsu klienti būs laimīgāki un vairāk uzticēsies jūsu uzņēmumam. Iespējams, ka jūs arī būsit soli priekšā konkurentiem, kas ir pluss. Paņemiet nedaudz laika, lai novērtētu uzņēmumus, kas piedāvā tiešsaistes tērzēšanas pakalpojumus, un redzētu, kurš jums visvairāk patīk. Novērtējiet savu pašreizējo vietni un izlemiet, kā tajā integrēt tiešraides tērzēšanu. Neuzņemieties pārāk ilgi, jo internets negaida nevienu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map