6 noderīgi Facebook rīki jūsu sociālo mediju mārketingam

Atklājiet manus 6 iecienītākos digitālā mārketinga rīkus Facebook un kā tos izmantot, lai uzlabotu savu Facebook mārketinga pieredzi.


Noderīgi Facebook rīki sociālo mediju mārketingā

Konkurence. Tas ir šodienas mārketinga laikmeta atslēgas vārds, un tajā ir iesaistīti visi. Sociālo mediju kanāli, piemēram, Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, labi, ka tie ir vienkārši vide. Tās ir kopīgais pamats, kur tiekas patērētāji un pakalpojumu sniedzēji (uzņēmumi), vieta, kur pieprasījums atbilst piedāvājumam.

Ikviens respektabls nacionāls vai starptautisks bizness tagad izmanto vismaz sociālo mediju tīklu, jo patiesībā, bez sociālo mediju mārketinga, mūsdienās uzņēmums tiek uzskatīts par aizdomīgu..

Facebook noteikti ir milzu zivis sociālo kanālu jūrā. Pašlaik tīmeklī darbojas neskaitāmas sociālo mediju platformas – katra no tām cenšas sasniegt noteiktus mērķus, tomēr nevienu no tām nevar salīdzināt ar sociālo vietu, kas mainīja tiešsaistes tendences un tiešsaistes tirgus.

Kā jūs varat izcili darboties Facebook mārketingā?

Jūsu Facebook mārketinga veiktspējas uzlabošana ir atkarīga no vairāk faktoriem, nekā jūs droši vien iedomājaties. Par laimi, šobrīd jūs varat atrast daudz “palīdzības”, ja vēlaties to meklēt.

Palīdzība, par kuru es runāju, ir digitālo rīku veidā, lai uzlabotu jūsu Facebook mārketinga pieredzi. Uztveriet šos rīkus par noderīgiem draugiem vai būtiskiem resursiem, kas ļauj labāk pārvaldīt un paplašināt kampaņu.

Digitālā mārketinga rīku priekšrocības Facebook reklāmā

Kāpēc veiksmīgākie tirgotāji, mazie un vidējie uzņēmumi un korporatīvās aģentūras izmanto sociālo mediju mārketinga rīkus? Tā kā viņiem ir ļoti noteikts gala mērķis, un tas ir uzlabot jūsu mārketinga kampaņas kvalitāti un tādējādi palīdzēt jums un jūsu komandai sasniegt labākus rezultātus.

Katrs rīks atrisina noteiktu problēmu. Runājot par Facebook mārketingu, pa ceļam ir daudz “problēmu” un izaicinājumu.

Noklikšķiniet uz Tweet

Šeit ir sniegtas dažas priekšrocības, ko sniedz digitālo rīku integrēšana jūsu Facebook mārketinga stratēģijās:

 • Viņi palīdz saglabāt un uzlabot jūsu zīmola atpazīstamību un reputāciju.
 • Viņi palīdz pārvaldīt jūsu Facebook reklāmas kampaņas (piedāvā uzlabotus risinājumus, idejas un laika taupīšanas funkcijas)
 • Viņi palīdz pārvaldīt un uzlabot attiecības ar klientiem.
 • Viņi palīdz izsekot notikumiem, iesaistīties un ved – tas noved pie labākas sociālās atbildības.
 • Viņi uzlabo jūsu izpratni par mērķauditoriju, piedāvājot neticami noderīgas atziņas to efektīvās izsekošanas dēļ.

Šīs ir tikai dažas priekšrocības, ko sniedz sociālo mediju rīki, kas tiek izmantoti Facebook mārketingā, tomēr jūs atradīsit vairāk.

Facebook mārketinga top 6 digitālie rīki

Ja esat pārliecināts un esat gatavs rīkoties, mēs to atvieglosim, piedāvājot jums 6 visaptverošus pārskatus par labākajiem Facebook mārketinga rīkiem. Nepieciešams laiks, lai pārbaudītu katru un redzētu, vai viņi ir vērts ieguldīt un saglabāt ilgtermiņā. Sāksim.

1. AdEspresso

AdEspresso Ekrānuzņēmums

AdEspresso ir rīks, kas paredzēts jūsu apmaksātu reklāmas kampaņu uzlabošanai Facebook, Instagram un Google. Konkrētāk, tā ir viena no efektīvākajām programmatūrām, kas palīdz jums izveidot, pārvaldīt un analizēt savas reklāmas kampaņas Facebook. Tā ir arī efektīva iespēja sadarbībai ar klientiem un klientiem, izmantojot Facebook, un neticami platforma, kas piedāvā Facebook reklāmas izglītību.

Izmantojot to, jūs varat iemācīties izveidot, palaist un optimizēt Facebook reklāmas no jauna, pat ja jūs to vēl neesat izdarījis..

Šis rīks piedāvā daudzveidīgus risinājumus vairākiem potenciālajiem klientiem. Aģentūras, e-komercijas uzņēmumi, mazie un vidējie uzņēmumi un atsevišķi reklāmdevēji visi var gūt labumu no šī rīka funkcijām, maksājot taisnīgu cenu tikai par nepieciešamajiem pakalpojumiem.

AdEspresso ir pieejama “akadēmijas” funkcija, kas sastāv no desmitiem noderīgu Facebook mārketinga rokasgrāmatu, kas patiešām var iesācējus pārvērst ekspertos. Viņi piedāvā ceļvežus Facebook reklāmu izveidošanai, optimizēšanai un izsekošanai, viņi piedāvā Google Adwords reklāmas apmācību, Instagram mārketinga apmācību un daudz ko citu..

Viņi dažādo savu mācību materiālu ceļvežos, e-grāmatās, tīmekļa semināros un emuāru rakstos. Katra informācija ir bezmaksas.

Visbeidzot, AdEspresso piedāvā 14 dienu izmēģinājumu visām funkcijām (ieskaitot to, kas paredzēta e-komercijas vietnēm un korporatīvajām aģentūrām). Tāpēc jūs varat pārliecināt sevi par šī rīka lietderību, sākumā neieguldot naudu, neatkarīgi no jūsu uzņēmuma lieluma un mērķa.

2. Hootsuite

Hootsuite ekrānuzņēmums

Hootsuite ir viens no labākajiem sociālo mediju mārketinga rīkiem, kas var vienkāršot, tajā pašā laikā pastiprinot jūsu Facebook mārketinga pārvaldību. Hootsuite ir tik populārs, jo piedāvā gandrīz jebkuru risinājumu, kas piedāvā neticami noderīgus pārvaldības risinājumus jebkuram sociālo mediju tirgotājam, mazam biznesam vai aģentūrai, kas meklē savus pakalpojumus.

Pirms es sīki aprakstīšu šī rīka funkcijas, ir vērts atzīmēt, ka Hootsuite ir viens no uzticamākajiem uzņēmumiem starp Fortune 1000 spēlētājiem. Rīku funkcijas plaši izmanto daudzmiljonu dolāru uzņēmumi, piemēram, VISA, Monster, Airbnb un daudzi citi. Ko tas mums saka? Nu, ja veiksmīgākie zīmoli tam uzticas, tad tos mums visiem ir vērts padomāt!

Hootsuite komplektā ir daudz funkciju, kas var kalpot gandrīz ikviena tirgotāja vajadzībām:

Šis rīks ļauj pārvaldīt vairākus sociālos tīklus vienuviet. Kad esat reģistrējies un pieteicies, jūs sagaidīs vienkāršs un glīts informācijas panelis, kas ļauj ar to savienot savus Facebook, Pinterest, Twitter, Instagram, YouTube, Google+ un WordPress kontus. Kad esat tos savienojis, to pārvaldīšana kļūst par kūkas gabalu.

Hootsuite to ļauj

 • Izveidojiet jaunu saturu,
 • Ieplānojiet ziņas kalendārā
 • Atbildiet uz jūsu pieminētajiem zīmoliem
 • Atklājiet kvalitatīvu saturu, ko var kurēt
 • Atklājiet un pārraugiet karstākās tēmas sociālajos kanālos

Būtībā šis pārsteidzošais sociālā mārketinga rīks ļauj jums darīt visu, ko jūs varētu darīt parastajā sociālajā kanālā, no vienas vietas, un tas pievieno desmitiem noderīgu funkciju un priekšrocību, kas uzlabos jūsu kampaņu kvalitāti..

Kas attiecas uz Facebook, Hootsuite ļauj viegli augšupielādēt (vai plānot) tādu vizuālo saturu kā Facebook videoklipi, Facebook tiešraides video, attēli, grafika un tā tālāk. Piesaistot vizuālo saturu, jūs, visticamāk, uzlabosit savas lapas piesaisti.

Ja jums pieder profesionāļu komanda, kas palīdz veikt gan sociālo mediju mārketinga pienākumus, gan arī tos korektūru pakalpojumi, vienā vietā varat pievienot vairāk Facebook lapu (un citu sociālo tīklu lapas). Tas palīdz katram uzņēmumam saglabāt savu sensitīvo informāciju drošu un gatavu ikvienam, kam tā nepieciešama.

3. asns sociālais

SproutSocial ekrānuzņēmums

SproutSocial ir vēl viens efektīvs sociālo mediju mārketinga rīks, kas sola paātrināt procesu jūsu labā, palīdzēt automatizēt savus pienākumus un piedāvāt visaptverošu analīzi jūsu Facebook lapām (un ne tikai). Tāpat kā Hootsuite, Sprout Social apvieno vairāk sociālo mediju tīklus vienā vietā un piedāvā jums vienkārši lietojamu interfeisu, kas sola lieliskas iespējas.

Pirmkārt, mēs redzam, ka uzņēmums piedāvā vairākus risinājumus dažāda veida uzņēmumiem. Ir trīs lieli plāni (uzņēmums, aģentūra, mazais bizness) un četras noteiktas vajadzības (sociālā vadība, sociālais mārketings, klientu apkalpošana, darbinieku aizstāvība).

Kā jūs varat pamanīt, varat arī noteikt prioritātes savām sociālajām kampaņām tikai vienā sociālajā tīklā, jo šis rīks ir integrēts ar Twitter, Facebook, Instagram, LinkedIn un Google+.

Sprout platforma ir izstrādāta, lai apmierinātu četras sociālās mārketinga pamatvajadzības:

 • Analytics (labi izstrādāta un ļoti noderīga analītikas opcija)
 • Iesaistīšanās (tai ir nevainojamas iespējas, kas palīdz uzraudzīt jūsu lapas piesaisti)
 • Izdevējdarbība (vienkārša pasta plānošana & reklāmas kampaņu pārvaldība)
 • Klausīšanās (atklājiet tendences & izmantot tos savās kampaņās)

Vienīgais trūkums ir tas, ka cenas ir diezgan pikantas:

 • Premium plāna (mazākā) cena ir USD 99 mēnesī
 • Korporatīvā plāna (ieteicams) cena ir USD 149 mēnesī
 • Uzņēmējdarbības plāna (lieliem uzņēmumiem) cena ir USD 249 mēnesī

Tomēr, pirms pieņemat lēmumu, varat izbaudīt viņu 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu un pats uzzināt, kā šī platforma ir piemērota jūsu Facebook mārketinga aktivitātēm..

4. Likeanalyzer

Likeanalyzer ir īpašs rīks, kas darbojas tikai ar Facebook lapām. Izmantojot šo rīku, jūs varat izsekot un analizēt katras vēlamās Facebook lapas specifiku, ieskaitot savu. Tas darbojas kā “padomnieks”, kurš sola sniegt lieliskus ieteikumus, kuru mērķis ir optimizēt un palielināt katras esošās Facebook lapas veiktspēju.

Varat izmantot Likeanalyzer, lai veiktu savas Facebook lapas “veselības pārbaudi”, lai jūs apkopotu noderīgu ieskatu savas lapas PRO un CON.

Likeanalyzer vispārīgo komentāru pārskats

Šajā ekrānuzņēmumā ir parādīti vispārējie komentāri, kas tiek attiecināti uz nejauši izvēlētu lapu. Ir vairākas “kategorijas”, uz kurām attiecas, un katrai no tām ir rezultāts. Punktu nosaka ar īpašu vērtēšanas sistēmu, kuru nosaka citi faktori.

Likeanalyzer sākumlapas piemērs

Piemēram, sākumlapu sadaļās tiek norādīti iemesli, kāpēc pirmās lapas elementi ir labvēlīgi vai kaitīgi.

Citās sadaļās ir pārskati, kas noslēdz jūsu lapas atsaucības novērtējumu, informāciju par lapu, laiku un ziņu veidus.

Tas parāda noderīgu metriku, piemēram, “Izaugsme”, patīk, “Iesaistes līmenis” un “Cilvēki, runājot-par-šo” (PTA). Kad jūsu statistika izskatās laba, blakus tām varat pamanīt zaļu atzīmi. Kad viņi būs nabadzīgi, jūs saņemsit sarkano atzīmi un dažus pievienotos ieteikumus, kā uzlabot savu lapu.

Kā jūs varat izmantot šo rīku visefektīvākajā veidā?

Pirmkārt, pārbaudiet savu lapu un sekojiet visiem uzlabojumu ieteikumiem, kurus jūs varētu saņemt. Otrkārt, jums tas jāizmanto konkurences analīzes nolūkos. Jūs varat viegli (un brīvi) identificēt savu konkurentu Facebook lapas un saprast, kur viņi noiet greizi. Varat arī identificēt modeļus, kas veiksmīgākajiem ir padarījuši jūsu vissmagākos konkurentus.

Bieži izmantojiet Likeanalyzer, un drīz vien jūs uzzināsit, kas darbojas un kas ne, kad jāuzlabo jebkuras Facebook lapas veiktspēja. Izbaudiet arī ieguvumus, zinot, ko varat pievienot / noņemt, lai pārsniegtu konkurentus un kļūtu par savu nišu Facebook lapā # 1..

5. Kanva

Canvas ekrānuzņēmums

Kas nezina Canva? Jūs droši vien esat par to dzirdējis, bet nekad nav uztraucies meklēt vairāk. Nu, Canva ir būtisks rīks jebkuram Facebook tirgotājam vai uzņēmuma īpašniekam. Šis rīks ir universāls risinājums vizuāla satura apkopošanai, izveidošanai vai rediģēšanai gan jūsu vietnē, gan Facebook lapā.

Sociālo mediju lietotāji gadu gaitā ir izrādījuši lielu interesi par vizuālo saturu. Tāpēc lielākās platformas, piemēram, Facebook, Instagram un YouTube, ir sākušas prioritizēt tiešraides videoklipus, uzlabojot to redzamību un funkcijas.

Canva ir piepildīta ar pārsteidzošām funkcijām, kuras ikviens Facebook tirgotājs vai uzņēmuma īpašnieks var izmantot, lai uzlabotu sava satura kvalitāti. Būtībā Canva piedāvā trīs lielu funkciju kategorijas:

 • Dokumentu tipi – tas ietver visus iespējamos dokumentu veidus – tos visus varat izveidot, rediģēt un optimizēt)
 • Fotoattēlu rediģēšana – Canva popularitāti ļoti ietekmē to fotoattēlu rediģēšanas funkcijas, kas ir ļoti parocīgas jebkurai personai neatkarīgi no viņa dizaina iespējām.
 • Grafiki – grafika ir jauna satura forma, kas pēdējos vairākus gadus tiek patiesi novērtēta sociālajos kanālos.

Vislabākais ir tas, ka lielāko daļu Canva izkārtojumu un funkcijas var ļoti viegli integrēt jūsu Facebook lapā.

Izmantojot Canva, jūs varat noformēt profesionālus Facebook vākus, izveidot jaunas ziņas (teksts + attēls) savai auditorijai, noformēt savas Facebook lietotnes vāku un displeju un vēl daudz ko citu. Tie piedāvā satriecošus filtrus, kas foto rediģēšanu padara par jautru darbu, ļauj vienkāršotā procesā mainīt attēlu un tekstu fontus, fonu, formas un krāsas..

Ja nevarat vai nevēlaties nodarboties ar sava satura noformējumu, varat piekļūt Canva tirdzniecības vietas funkcijai un iegādāties veidnes, fotoattēlus un ikonas saviem sociālo mediju mārketinga mēģinājumiem. Kā redzat iepriekšējā ekrānuzņēmumā, ir desmitiem rakstu, kurus var uzreiz iegādāties no citiem dizaineriem.

6. Vēlēšanās

Wishpond ekrānuzņēmums

Vēlēšanās ir super noderīgs sociālo mediju mārketinga rīks, kas ir “veidots, lai audzētu jūsu biznesu”. Būtībā Wishpond ir mārketinga rīks, kas dažādo funkciju dēļ ir skaisti integrējams jūsu Facebook mārketinga kampaņās.

Wishpond sākotnēji tika izveidots kā sociālo mediju konkursu programmatūra (tā joprojām ir), tomēr tā ir paplašinājusi savu noderīgumu, ļaujot tirgotājiem:

 • Izstrādājiet skaistas galvenās lapas
 • Izveidojiet tiešsaistes veidlapas no nulles
 • Izveidot un organizēt mārketinga automatizāciju
 • Izstrādāt un uzturēt e-pasta mārketinga secības
 • Veidojiet un turiet potenciālo pircēju datu bāzes

Tas, ko es neesmu pieminējis, ir galvenā funkcija – konkursi & Viņu pakalpojumu veicināšanas aspekts. Wishpond piedāvā jums profesionāli izstrādātas veidnes 9 dažāda veida Facebook kampaņām. Jūsu Facebook lapā var izsludināt vairākus konkursu veidus:

 • Totalizatori
 • Bonusa dalības konkurss (apbalvo papildu ierakstus cilvēkiem, kuri visvairāk dalās tavā saturā)
 • Foto konkursi (vāc & atlīdzināt lietotāja ģenerēto saturu)
 • Balsojumu konkursi (palīdz iesaistīt autovadītājus un sasniegt tos)
 • Novirzīšanas konkursi (jūs varat rīkot konkursus, kas ļauj cilvēkiem atsaukties draugus uz prēmijām)
 • Parakstu konkursi (aiciniet savus fanus uz parakstu pievienot fotoattēlu, lai saņemtu atlīdzību)
 • Video konkursi (mudiniet sekotājus dalīties ar jums video saturā)
 • Kuponu konkursi (klasiskā kuponu shēma, kas rada lielāku iesaisti un palielina potenciālos pirkumus)

Kas attiecas uz cenu veidošanas plānu, es pieņemu, ka pamatplāns (49 USD) ir taisnīga cena par visām to piedāvātajām noderīgajām funkcijām. Ja jūsu uzņēmumam regulāri jāorganizē konkursi, es ieteiktu jums meklēt ieteikto plānu “Viss, kas jums nepieciešams”, kas ļaus jums konsekventi pārbaudīt A / B saturu, lietot Javascript kodu, turēt neierobežotus lietotāju kontus un lielāko daļu svarīgi, katru mēnesi atbalstīt ne vairāk kā 2500 potenciālos pirkumus.

Izņemot

Neatkarīgi no tā, vai esat mazā biznesa īpašnieks, uzņēmuma izpilddirektors vai tiešsaistes tirgotājs, jums vajadzētu apzināties mūsdienu digitālā mārketinga rīku lietderību un patiesās priekšrocības. Katrs rīks atrisina noteiktu problēmu. Runājot par Facebook mārketingu, pa ceļam ir daudz “problēmu” un izaicinājumu.

Turklāt uzmanības un budžeta ieguldīšana Facebook automatizācijas rīkos ir patiešām iespaidīgs kompromiss. Jūs galvenokārt ieguldāt savu naudu vienu reizi (vai katru mēnesi / gadu), un jūs gūstat labumu no laika posma par visu periodu. Laiks, kuru ietaupīsit, izmantojot lietotņu priekšrocības, noteikti nodrošinās labāku IA, jo vairāk laika izmantosit dažādu mērķu sasniegšanai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map