4 vietējie SEO padomi, kā palielināt meklēšanu vietējā uzņēmējdarbībā

Uzziniet, kā, izmantojot šo 4 vietējās SEO taktiku, palīdzēt jūsu biznesam gūt labumu no dabiskās meklēšanas trafika un saglabāt atbilstību un potenciālo klientu priekšā.


Vietējie SEO padomi

Šeit ir smaga patiesība – vairāk nekā reizes mazie un vidējie uzņēmumi piedzīvo SEO neveiksmes. Daļēji tas daļēji ir saistīts ar meklēšanas un izmantotās taktikas augsto konkurences raksturu. Meklētājprogrammu optimizācija (SEO) nav taktika, kurai ir ārkārtīgi viegli uzlikt īkšķi un definēt. Lielākajai daļai tas nav saprotams.

Galvenais iemesls meklētājprogrammu optimizācijas stratēģiju neveiksmei ir tas, ka vietējam uzņēmumam ir viegli zaudēt koncentrēšanos. SEO ir iebūvēts šajā noslēpumainajā digitālajā stratēģijā, kas nepieciešama visiem, taču nevienam nav nepieciešams laiks, lai apsvērtu, ko meklētājprogrammas patiesībā meklē.

Daudzi cilvēki un uzņēmumi uz SEO skatās kā uz kaut ko neviennozīmīgu, ko jūs darāt, lai meklētājprogrammas padarītu laimīgas, taču tas ir vairāk. Nekļūdieties man, jūs gribat padarīt meklētājprogrammas laimīgas, taču kā uzņēmuma īpašnieks meklētājprogrammas nebūs tās, kuras kaut ko no jums pērk – tie ir cilvēki. Jūsu mērķim jābūt lietotāja vai apmeklētāja ģenerētam mērķim.

ATCERIETIES: Google meklēšana “Misija” norāda, ka vispirms ir jākoncentrējas uz lietotāju kā viņu meklēšanas algoritmu skavu.

Augstas kvalitātes padomi par ilgtermiņa SEO vērtību vietējiem uzņēmumiem

Tāpēc, ņemot vērā šo tēmu, apskatīsim dažus padomus, kā vietējiem uzņēmumiem radīt reālu pēdu satiksmi, izmantojot dabiskās meklēšanas trafiku. Apskatot šos padomus, ņemsim vērā šādus pamatprincipus: atbilstība, attālums un ievērojamība.

Atbilstība, attālums un pamanāmība ir 3 galvenie principi, kas jāpatur prātā vietējam SEO.

Noklikšķiniet uz Tweet

1. Apskatiet Google vietējā biznesa rīkus

Tas ir pirmais un galvenais apsvērums, kas jāveic jebkuram biznesam, lai uzlabotu viņu vietējo meklēšanu. Apskāviens ar Google un visu to, ko tas piedāvā. Google piedāvā tik daudz produktu, kas ir vērsti uz to, lai palīdzētu vietnei labāk ierindoties (galu galā tie ir tie, kas lielāko daļu ranžēšanas veic), un ir ļoti koncentrēti uz tīmekļa uzvedību, kas balstīta uz atrašanās vietu.

Google ir daudz produktu, kas dod labumu vietējā biznesa meklēšanai. Šie ir lielie 4 vietējiem uzņēmumiem:

Google meklēšanas konsole: Formāli pazīstams kā tīmekļa pārziņa rīki, Google meklēšanas konsole nodrošina jūsu biznesu ar nenovērtējamu meklēšanas informāciju un ļauj ne tikai indeksēt jūsu vietni (padarot Google par jums zināmu), bet arī ļauj pārmeklēt jūsu jaunās lapas un satura izmaiņas un pārbaudīt jūsu saites – tas tikai veicina jūsu vispārējos SEO centienus!

Google mans uzņēmums (GMB): Google tiešsaistes katalogs kas jūsu uzņēmuma ierakstu ievieto meklēšanā un kartēs. Ievietojiet savu biznesu kartē! Šis ir jūsu pirmais iespaids par meklēšanu lielākajā daļā cilvēku, un tas dod piekļuvi diviem vispieprasītākajiem Google meklētājprogrammu rezultātu lapu (SERP) apgabaliem – potenciālajam Map-Pack sarakstam un vietējam grafikam. Šīs pozīcijas atrodas virs standarta teksta meklēšanas rezultāta un nodrošina attēlus, biznesa informāciju, “noklikšķināt, lai zvanītu”, “noklikšķināt, lai saņemtu norādes” un dažādus citus rīkus, lai piesaistītu cilvēkus jūsu biznesam.!

Vietējā Google meklēšana, izmantojot pakalpojumu Google mans uzņēmumsKreisajā pusē ir vietējā grafika piemērs. Labajā pusē ir GMB ieskats vietējā grafikā.

UZSKATIET ŠO: Patērētāji divreiz biežāk uztver jūsu biznesu kā cienījamu, ja tas ir aktuāls Google mana uzņēmuma ierakstā. Pārliecinieties, ka jūsu GMB ieraksts ir pilnīgs un precīzs, atjaunināts un pilns ar attēliem – vienkārši sakiet, pārliecinieties, vai tas ir būtisks!

Google Street View 360 tūres: 360 attēli, kas demonstrē jūsu vietējo biznesu virtuālajā realitātē. Šie attēli tiek saistīti ar jūsu “Google mans uzņēmums” īpašumu. Lai to izdarītu, jums jāsazinās ar Google Street View fotogrāfu jūsu reģionā.

Google Street View 360 tūres

UZSKATIET ŠO: Google apgalvo, ka Ekskursijas pa Google Street View palieliniet interesi 2 reizes! Ņemiet vērā, ka vairums mazo uzņēmumu vietņu nav pašpietiekami vērtību radītāji – mērķis ir viņus ievest jūsu fiziskajā atrašanās vietā!

2. Nejauciet savus direktoriju ierakstus

Zemāk ir saraksts ar dažiem vispazīstamākajiem tiešsaistes direktorijiem, taču tas pat nesāk skart kopējo vietējo direktoriju skaitu, kas tur faktiski atrodas.

Pastāv simti, potenciāli pat tūkstoši. Visi vietējie direktoriji atrodas tur, meklētājprogrammām un meklētājiem (potenciālajiem klientiem) sniedzot dažādus signālus par to, kur patiesībā pastāv jūsu vietējais bizness. Tagad, ja galdniekam nebūtu jāuztraucas par kokapstrādi un viņš varētu visu dienu (un, iespējams, nakti) pavadīt direktorijā pēc direktorijas un pārliecinoties, ka katra no tām ir konsekventa, tad problēma tiktu atrisināta, bet, kad mēs spersim soli atpakaļ uz realitāti, iespējams, ka tas nevar notikt – jums ir mazliet jāsamaina šis saraksts.

Mēs to apspriedām sadaļā “Apskatiet Google vietējā biznesa rīkus” ar pretenziju uz jūsu Google mans uzņēmums ierakstu, kas ir lielisks sākums! Ielieciet sevi klientu kurpēs un padomājiet, kā viņi, visticamāk, atradīs jūsu atrašanās vietu. Visticamāk, jūsu iecienītās kartēšanas sistēmas – Apple Maps, Google Maps un Bing Maps. Tad padomājiet, kā citādi cilvēki atradīs jūsu biznesu – Google. Izmēģiniet pāris meklējumus – vispirms mēģiniet meklēt sava uzņēmuma nosaukumā un pēc tā atrašanās vietas vai izmēģiniet sava uzņēmuma vārdu kombinācijā ar “Adrese”. Tādējādi jums būs vissvarīgākie 10 (šī ir Google sākumlapa – vērienīgāks uzņēmuma īpašnieks var veikt dažus meklējumus un meklēt otro un trešo SERP).

SERP (meklētājprogrammu rezultātu lapā) var redzēt, ka vaicājumam “Pizza Moena adrese” tiek atgriezti daži direktoriji – Facebook, Yelp, Mapquest, White Pages un Yahoo Local – protams, tieši tie ir Google My Business dati. tops. Šie būtu labākie katalogi, sākot ar pārliecināšanos, ka tie atbilst jūsu faktiskajai informācijai – vārds, adrese, tālruņa numurs un vietne (NAPw)..

ĀTRS PADOMS: Mazajiem uzņēmumiem, kuru laiks tiek vērtēts vairāk nekā nauda, ​​ir resursi, kas palīdz atjaunināt direktorijus. Tādas platformas kā Yext un Vietējie padomi palīdz vietējiem katalogiem sniegt informāciju, ņemot vērā smago darbu, kas paredzēts uzņēmuma īpašniekam, kurš labprātāk koncentrētos uz… viņu biznesu!

Īss padoms: maziem uzņēmumiem, kuru laiks tiek vērtēts vairāk nekā nauda, ​​ir pieejami resursi, kas palīdz atjaunināt direktorijus. Tādas platformas kā Yext un Vietējie padomi palīdz vietējiem katalogiem sniegt informāciju, ņemot vērā smago darbu, kas paredzēts uzņēmuma īpašniekam, kurš labprātāk koncentrētos uz… viņu biznesu!

3. Monitors & Veiciniet savu reputāciju

Saskaņā ar Meklētājprogrammu zeme, 88% cilvēku uzskata, ka tiešsaistes reputācija ir tikpat pārliecinoša kā personīgs ieteikums biznesam! Jūsu tiešsaistes reputācija ir ārkārtīgi svarīga jūsu uzņēmuma tēla sastāvdaļa, jo īpaši attiecībā uz jaunu biznesu.

Pārraugiet savu reputāciju tiešsaistē

Padomājiet par to, kad jūs kā klients vēlaties izmēģināt kaut ko jaunu – ir piektdienas vakars un jūs vēlaties aizvest savu nozīmīgo kaut kur citur. Kur tu sāc? Jūs varat lūgt dažus draugus vai saņemt padomu no kolēģiem (dažreiz tiek lūgts, lielākoties ne)! Tad jūs vēlaties apstiprināt šos ieteikumus, lasot tiešsaistē. Jūs veicat meklēšanu un ko jūs sākat apskatīt – atsauksmes. Tas sākas ar zvaigznēm (lielākajai daļai sistēmu ir no 1 līdz 5), tad jūs rakt un sākt aplūkot faktiskos pārskatus.

Piecas zvaigznes: “Lielisks jūras velšu restorāns”, “Svaigākās zivis, kādas man ir bijušas Pitsburgā”

Vienzvaigzne: “Visas pozitīvās atsauksmes ir darbinieki!”, “Pārāk dārgi!”

Pārliecinieties, ka jūs aktīvi atbalstāt savu reputāciju! Nesēdiet blakus un pasīvi skatieties, kā jūsu atsauksmes slīd vienā vai otrā veidā. Pastaigājieties pa savu restorānu, aprunājieties ar klientiem jūsu maizes ceptuvē vai atstājiet instrukcijas tiešsaistes atsauksmēm pēc kaitēkļu noņemšanas darba un lūdziet klientus ar pozitīvu mijiedarbību doties uz tīmekli! Vēl labāk, aizvediet viņus uz vietām, kurās jūs cīnāties.

Vietējā restorāna īpašnieks: “Es priecājos, ka jūs šovakar izbaudat savu laiku – vai jūs iepriecinātu paziņot citiem vietnē Yelp – tas nozīmētu tik daudz mums kā vietējam biznesam!” – un lielākā daļa nomierinās.

Un mēs zinām, ka tas viss nav pozitīvi.

Ko darīt ar negatīvu pārskatu?

Jūs varat izlasīt šo padziļināto rakstu par negatīvu klientu atsauksmju izskatīšanu, taču šeit ir norādītas dažas ātras darbības, ko varat darīt:

 1. Pārskats: “Briesmīgs restorāns, izmēģiniet XYZ Seafood pa ceļam” – ziņojiet par to kā surogātpastu. Google lietošanas noteikumi nepieļauj konkurentus, kas minēti negatīvās atsauksmēs.
 2. Atsauksme: “Menedžeris bija **** paraugs!” – ziņojiet par to bezrūpībai! Atkal tas ir pretrunā ar lietošanas noteikumiem.
 3. Pārskats: “Manai sievai un man bija šausmīgs laiks. Mūsu ēdiens bija auksts, un viesmīlis bija ieinteresēts sarunāties ar citiem darbiniekiem, nevis gaidīt uz mums! ” Iespējams, ka tas varētu būt likumīgs negatīvs pārskats (un, ja jūs varat pateikt, man ir bijusi negatīva pieredze, kad iepriekš pusdienoju kopā ar sievu). Neatstājiet to tur, lielākajā daļā gadījumu jums ir iespēja atbildēt publiskā forumā un potenciāli iegūt iespēju to labot, pārvēršot neapmierinātu klientu par apmierinātu.!
  1. Atbilde: Man ļoti žēl, ka jums bija slikti pavadīts laiks. Mūsu gala mērķis ir panākt, lai ikvienam cilvēkam, kas ienāk manās durvīs, būtu vislabākais ēdiens. Es patiešām vēlētos uzzināt vairāk no jums, lūdzu, piezvaniet restorānam pa tālruni 555-555-5555 un jautājiet man, lai mēs varētu vairāk apspriest jūsu pieredzi – Jordānija A., ABC Seafood, īpašnieks ”

UZMANĪBU: Kā neliela uzņēmuma īpašniekam, kurš jūsu dzīvi un dvēseli ievada biznesa panākumos, ir viegli satraukties, ja rodas negatīvas atsauksmes. Neuzņemieties to personīgi un nezaudējiet atbildi atbildē. Ja nepieciešams, veiciet piecpadsmit minūšu atdzišanu!

4. Koncentrējiet saturu vietējam klientam

Kā liecina šī raksta nosaukums, tas attiecas uz satiksmes intensitāti vietējā mērogā. Daudziem mazo uzņēmumu īpašniekiem vienalga jūsu pieeja nav valsts mērogā. Jums rūpīgais tirgus atrodas ap stūri no jūsu maizes ceptuves, 5 jūdžu rādiusā no jūsu Pizza Shop, apgabala – jūsu profesionālajiem pakalpojumiem vai ierobežots valsts par jūsu juridiskajiem vai finanšu pakalpojumiem.

Neatkarīgi no tā, kādi ir jūsu fiziskie ierobežojumi vai ģeogrāfiskais fokuss, pārliecinieties, vai jūsu SEO stratēģija atbilst jūsu paraugam.

Tas nozīmē:

 • Vietējie atslēgas vārdi
 • Vietējās saites
 • Vietējā lietotāja ģenerēts saturs (UGC)
 • Vietējie vietrāži URL
 • Vietējā shēma
 • un vēl!

Jūsu atrašanās vietas atslēgvārdu parametriem jābūt tikpat augstiem kā jūsu produktam vai pakalpojumam. Ar “kaitēkļu kontroli” ir grūti konkurēt nacionālā mērogā, un tas ir saprotams, tāpēc jums tā vietā jākoncentrējas uz tādiem atslēgvārdiem kā “Pest Control Pittsburgh”..

Google patīk atslēgvārdu ģimene, tāpēc šādi meklēšanas vaicājumi būtu piemēroti kaitēkļu apkarošanai Pitsburgā – “Pest Control Allegheny County”, “Gradent Control Control Pitsburga,“ Gradent Control Control Allegheny County ”uc. Koncentrēšanās uz produktu / pakalpojumu saimi un atrašanās vietu ģimenēm.

ĀTRA PIEZĪME: Saskaņā ar Google, Kopš 2014. gada meklēšanas vaicājumos, kas ietver “Near Me”, ir pieaudzis gandrīz par 150%, padarot vietējos atslēgvārdus daudz efektīvākus.

Jūsu nacionālās pirkšanas grupas saites ir lieliskas, taču saite no vietējā CBS filiāles vai Tirdzniecības palātas būs atbilstošāka jūsu vietnei (šeit tiek ņemta vērā atbilstība un attālums). Šīs vietējās saites ne tikai izskatās labvēlīgākas jūsu biznesam vietējā meklēšanā, bet arī reizēm ir vieglāk iegūstamas. Apsveriet šādus atpakaļsaišu veidus:

 • Vietējie plašsaziņas līdzekļu uzņēmumi
 • Vietējās palātas / Vietējās uzņēmējdarbības grupas
 • Cits vietējais bizness (vislabāk tomēr nevērsties pie konkurentiem!)

Es dzirdu no vairākiem uzņēmumiem, kuri domā, ka šis pēdējais punkts būtu pārāk grūts – panākt, lai citi cilvēki atsaucas uz viņiem tiešsaistē -, bet tad es domāju, ka atpakaļ, kad tas nāk, un ikviena māja un bizness tiek sabojāts. Jumta un apšuvuma uzņēmums nāk caur māju labošanu, lūdz atstāt karogu savā pagalmā, un viņi tur saņem reklāmas laukumu. Tas pats notiek ar jums!

Jūsu itāļu restorāns rūpējas par vietējo biznesu – pajautājiet, vai viņi vēlētos jūs iekļaut pasākuma kredītos.

Iesākums lietotāju radītajā saturā – jūsu itāļu restorāns piedāvā pārsteidzoša izskata ēdienus, mudiniet cilvēkus fotografēt un ievietot to tiešsaistē. Lielākā daļa cilvēku šos attēlus tik un tā fotografē un dalās ar tiem Facebook vai citos sociālo mediju kanālos, bet Google arvien vairāk mudina cilvēkus tos publicēt pakalpojumā Google Maps. Iedrošiniet cilvēkus tur ievietot bildes! Kā uzņēmuma īpašniekam noteikti iesniedziet arī tos! Tas tiek savienots ar agrīnu sadaļu par atsauksmēm, ja klienti vienlaikus atstāj atsauksmes!

ĀTRA PIEZĪME: Atsauksmes ir bagātas ar atslēgvārdiem, tāpēc, kad vaicājat klientiem par savu ēdienu, uzdodiet viņiem konkrētus jautājumus, kas ietekmē jūsu ēdiena kvalitāti attiecībā uz apkārtni, kurā atrodaties, un mudiniet viņus atstāt atsauksmes par to – “Labākā kāzu zupa Pitsburgā ”,“ Labākais serviss un ērti atrodams ziemeļu krastā ”utt..

Šajā gadījumā tiek izmantots “attāluma” aspekts. Pārliecinieties, ka jūsu atpakaļsaišu un ģeogrāfiskā satura uzmanības centrā ir jūsu vietējā teritorija un galvenā ģeogrāfiskā atrašanās vieta. Esiet uzmanīgs, lai vispirms varētu iziet cauri savam galvenajam tirgum – pēc tam koncentrējieties uz šīs ģeogrāfijas paplašināšanu.

Secinājums – kā optimizēšana lietotājiem ietekmē dabiskās meklēšanas klasifikāciju?

Iepriekš es jau minēju vairākas priekšrocības, kas saistītas ar jūsu lietotājiem, tāpēc jūs varētu sajaukt, kā tas attiecas uz meklēšanu. Ja domājat par optimizēšanu faktiskajiem klientiem un apskatiet, ko Google vēlas – un ir atklāti atzinis – no uzņēmumu īpašniekiem, kas jāveic, lai optimizētu meklēšanu, jūs saņemat to pašu! Google vēlas, lai jūsu vietne tiktu indeksēta, un viņi vēlas jūs kartē. Klienti uzticas uzņēmumiem, kuriem ir labāks vērtējums zvaigznēs, un tāpat rīkojas arī Google. Konsekvents direktoriju saraksts ne tikai padara jūsu adresi konsekventu apmeklētājiem, bet arī palīdz Google izskatīt bezgalīgo daudzumu surogātpastu uzņēmumu, kas tur atrodas, lai palīdzētu leģitimizēt jūsu biznesu. Tāpat Google algoritms vienmēr ir ticis veidots no atpakaļsaišu jēdziena kā līdzekļa popularitātes noteikšanai (jo vietne ir populārāka, jo labāka tā ir – ievērojamība). Vietējās meklēšanas algoritmi ir vietējās popularitātes konkurss!

Jūs varat redzēt, kā tie attiecas uz trim iepriekš minētajiem pamatprincipiem (Atbilstība, attālums & Prominence), kuru Google ir skaidri definējusi kā faktorus, kas labi vērtē vietējā meklēšanā.

Jūsu pēdējais padoms: vienīgais patiesais veids, kā iegūt paliekošu SEO vērtību, ir koncentrēties galvenokārt uz to, lai jūsu tiešsaistes klātbūtne būtu vairāk piemērota KLIENTIEM – reāliem dzīviem cilvēkiem. Google cenšas sekot šim piemēram.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map