13 parocīgi jūsu vietnes attēlu saspiešanas rīki

Viegli lietojamu attēlu saspiešanas rīku saraksts, kurus varat izmantot, lai optimizētu lielapjoma grafiku, lai sasniegtu ātrāku lapas ielādes ātrumu & labāka lietotāja pieredze.


Labākie attēlu kompresori faila lieluma samazināšanai

Attēli var izveidot vai sagraut vietni. Mēs jau esam publicējuši lielisku ziņu par to, kā izveidot satriecošus savas vietnes vizuālos materiālus, neizmantojot Photoshop (ja neesat grafiskā dizaina speciālists). Tā koncentrējas uz to, kā izveidot attēlus, bet nevis uz to, kā tos saspiest.

Mūsdienās jums ir jāpanāk, lai cilvēki būtu ieinteresēti un ieinteresēti jūsu saturā, taču tas var būt sarežģīti, jo patērētāja uzmanība katru dienu samazinās. It īpaši, ja vietni attēlojat attēlos, cerot, ka tā pievilinās cilvēkus, tikai lai atrastu, ka viņi ievērojami palēnina jūsu vietnes ielādes laiku.

Tomēr turieties stingri, jo ir risinājums. Attēlu saspiešana ir absolūti nepieciešams, lai pārliecinātos, ka jūsu vietne tiek ielādēta ātri – tas noved pie laimīgākiem vietnes apmeklētājiem un, ergo, vairāk klientu! Ļaujiet saspiest!

Kāpēc jums vajadzētu automātiski saspiest attēlus?

Attēlu saspiešana ātrumam

Pētījumi liecina, ka jums ir trīs sekundes, lai atstātu iespaidu uz cilvēkiem, kuri nonāk jūsu vietnē – pēc tam apmēram 40% noklikšķinās prom un mēģinās kaut kur citur.

Ja vēlaties to aplūkot reklāmguvumu izteiksmē, tas nozīmē, ka pat mērena vienas sekundes kavēšanās lapas atbildē var izraisīt par 7% mazāk reklāmguvumu. Ja jūs vadāt e-komercijas vietni, kuras ienesīgums ir USD 100 000 gadā, šī vienas sekundes aizkavēšanās, iespējams, varētu katru gadu maksāt 7000 USD no zaudējumiem pārdošanas apjomos. Tagad iedomājieties divu sekunžu kavēšanos!

VAI TU ZINĀJI? Par 47% patērētāju sagaidiet, ka tīmekļa lapa tiks ielādēta 2 sekundēs vai mazāk! Tāpēc vietnes ātruma optimizācija ir tik svarīga.

Jā, patērētāji arvien vairāk cer uz lapas veiktspēju, taču viņi nav vienīgie. Google ir norādījis, ka lapas ātrums ir viens no daudzajiem svarīgajiem faktoriem, kas nosaka jūsu vietnes vietu meklētājprogrammu rezultātos.

Attēlu saspiešana negarantē ranga palielināšanos, bet tas uzlabo lietotāju pieredzi un paātrina jūsu vietni, kas galu galā palielina jūsu labvēlību Google acīs – tā ir abpusēji izdevīga situācija.

ĀTRS PADOMS: Izmantojiet Google PageSpeed ​​Insights rīks lai kopētu un ielīmētu jūsu URL un redzētu, ko Google saka par jūsu tīmekļa lapas ielādes laiku.

Parunāsim par automātiskās saspiešanas rīkiem

Tātad, tagad, kad jūs zināt, kāpēc jums ir jāsaspiež attēli, KĀ varat to darīt?

Ir daži veidi, kā varat saspiest attēlus – tostarp, izmantojot tīmekļa lietotni, lejupielādējamu programmu vai spraudni savā CMS. Katrai metodei esam izveidojuši sarakstu ar dažiem populārākajiem automātiskās saspiešanas rīkiem tirgū.

labākie attēlu saspiešanas rīki

Web lietotnes

Tīmekļa lietotnes ir ātri risinājumi jūsu attēlu saspiešanai, un tās ir parocīgas, jo jums datorā vai vietnē nekas nav jāinstalē. Tā vietā jūs apkopojat savus fotoattēlus un augšupielādējat to tīmekļa lietotnē un pēc tam lejupielādējat saspiestos attēlus. Apskatīsim dažas no labākajām tīmekļa lietotnēm attēlu saspiešanai:

1. ImageResize

ImageResize ir tiešsaistes attēlu saspiešanas rīks, kas saspiež gan PNG, gan JPG attēlus. Rīks izmanto zaudējamu algoritmu, kas krasi samazina attēla faila izmēru, saglabājot attēla kvalitāti. Pēc saspiešanas testēšana ir devusi ietaupījumu no 60 līdz 80%. Faila lieluma ierobežojums nav noteikts, un vienlaikus varat saspiest līdz 20 attēliem. Saspiestos failus var lejupielādēt tieši vai kā zip failu.

2. TinyPNG

TinyPNG ir viena no vecākajām attēlu saspiešanas lietojumprogrammām tīmeklī. Izmantojot to, jūs vienlaikus varat augšupielādēt 20 attēlus, un saspiesto attēlu kvalitāte gandrīz neatšķiras. Lietotne uzņem 24 bitu PNG failu un viegli to pārveido 8 bitu indeksētā krāsu attēlā, optimizējot to par aptuveni 50–80%.

3. Kompresors.io

Viena no jaunākajām tīmekļa lietotnēm tirgū ir Kompresors.io. Viena no labākajām lietām, izmantojot šo opciju, ir viegli izpildāma un neticami moderna lietotāja saskarne – tas faktiski padara attēlu saspiešanu jautru. Kompresors.io ļauj eksportēt saspiestos attēlus caur Dropbox vai Google disku, lai jūs vienmēr būtu tos paņēmuši uz rokas.

attēlu saspiešanas kvalitāte pirms un pēcAttēlu saspiešanas kvalitāte un lieluma samazināšana pirms un pēc ar Compressor.io

ĀTRS PADOMS: Attēli bez teksta mēdz labāk saspiest un atgriezt augstākas kvalitātes attēlu nekā attēli ar tekstu.

4. Kraken.io

Tāpat kā lielākajā daļā šo dienu automātiskās saspiešanas tīmekļa lietotņu, Krakens ļauj saspiest vairākus failus vienlaikus ar ērti lietojamu vilkšanas un nomešanas metodi. Kad tie visi ir saspiesti, jūs varat visu lejupielādēt .zip failā ar vienu klikšķi.

5. OptimiZilla

Ar OptimiZilla, jums ir iespēja saspiest savus attēlus, pamatojoties uz kvalitātes līmeni, kuru ievietojat sistēmā. Tas uzreiz dod priekšskatījumu, kas ļauj salīdzināt iepriekšējo un pēco un pielāgot jūsu vēlmes saspiešanas līmeni, pamatojoties uz rezultātiem.

6. CompressNow

CompressNow ir tiešsaistes pakalpojums, kas ļauj jums izvēlēties vēlamo kompresijas procentu, lai pārliecinātos, ka visi attēli ir saspiesti vienādā lielumā. Izmantojot ērti lietojamu vilkšanas un nomešanas saskarni, jūs varat vienā reizē no datora iemest vairākus fotoattēlus.

Lejupielādējamas programmas

Ja nevēlaties gaidīt, kamēr augšupielādējat savus attēlus tīmekļa lietotnē, vienmēr varat izvēlēties lejupielādējamu attēlu saspiešanas programmu. Šeit ir dažas no populārākajām lejupielādējamajām attēlu saspiešanas programmām:

7. ImageOptim

Paredzēts operētājsistēmai Mac, ImageOptim ļauj brīžos saspiest attēlu paketi. Vienkārši velciet un nometiet izvēlētos attēlus lietotnē, un tie tūlīt sāks optimizēt.

8. RIOT

Izgatavots operētājsistēmai Windows, RIOT ļauj salīdzināt saspiešanu blakus formātā, parādot pirms un pēc attēla kvalitāti.

9. Trimage

Pieejams vairākās operētājsistēmās, Trimage var ātri optimizēt PNG un JPG failus. Attēli tiek automātiski optimizēti ar visaugstākajiem pieejamajiem saspiešanas līmeņiem, nodrošinot visu fotoattēlu nemainīgu kvalitāti.

CMS balstīti spraudņi

Šī ir visizplatītākā opcija, kuru jūs, visticamāk, izmantosit. Ja esat vietnes īpašnieks, kurš jūsu attēlu augšupielādei izmanto CMS (piemēram, WordPress, Drupal vai Joomla), parasti labākā likme ir CMS balstīts spraudnis. Šie rīki jums visu smago paceļ, tiklīdz esat augšupielādējis attēlus platformā, automatizējot lietas jums un vienkārši padarot to visu vienkāršāku. Nevar lejupielādēt un augšupielādēt. Šie rīki tikai atrod jūsu vietnes attēlus (piemēram, WordPress mapē wp-uploads) un darbojas ar tiem. Zemāk uzskaitītie ir vispopulārākie attēlu saspiešanas spraudņi, kas balstīti uz CMS:

10. EWWW Image Optimizer (WordPress)

EWWW Image Optimizer, iespējams, šobrīd ir vispopulārākais WordPress attēlu saspiešanas spraudnis. Tas automātiski samazina visu jūsu emuārā augšupielādēto attēlu lielumu, ja tie ir pareizajā faila formātā (JPG, PNG vai GIF). Šī pakalpojuma lielākā priekšrocība ir tā, ka varat optimizēt visu multivides katalogu, ja jūsu vietnē jau ir tonnu attēlu. Pats WordPress spraudnis ir bezmaksas, tomēr tas ir maksas pakalpojums, kas piedāvā plānus, pamatojoties uz saspiesto attēlu skaitu.

11. WP Smush It (WordPress)

Šis spraudnis WordPress automātiski skenē gan esošos jūsu vietnē esošos attēlus, gan jaunos augšupielādētos failus, pirms tos optimizējat ātrai ielādes laikam, nezaudējot kvalitāti.

12. Imgens (Joomla)

Šis spraudnis Joomla dinamiski maina un saspiež attēlus visā jūsu vietnē. Tā “slinks ielādēšana” ir ērta attēlu parādīšanai, kad tie atrodas skata logā. Tam ir arī dūšīgs bonusa funkciju klāsts, ieskaitot iespēju pievienot lielapjoma ūdenszīmes un iespēju ierobežot attēlus noteiktām lietotāju grupām..

13. Iedomājieties (WordPress)

Iedomājieties spraudni ir vēl viens populārs WordPress attēlu saspiešanas spraudnis. Tas ir ērti lietojams, un tam ir vienkārši iestatījumi ātrai saspiešanai. Tas ir WordPress spraudnis, taču varat arī izmēģināt tā tīmekļa lietotni šeit.

ĀTRS PADOMS: Veikals & sakārtojiet katru attēlu, ko iegultat savā vietnē, mapē ar nosaukumu “attēli”. Pēc tam lejupielādējiet šo mapi lokāli & sērijveidā saspiediet iekšpusē esošos attēlus ar kādu no iepriekš uzskaitītajām atbilstošajām lejupielādējamajām vai tīmekļa lietotnēm. Pirms atkārtotas augšupielādes savā tīmekļa serverī, noteikti pārbaudiet attēla kvalitāti.

Secinājums

Izmantojot šos rīkus, jūs varat viegli saspiest savus attēlus, vienlaikus saglabājot to augsto kvalitāti, nodrošinot apmeklētājiem vairāk iemeslu pieturēties un dodot Google priekšu, lai jūs ierindotu meklētājprogrammās augstāk..

Priecīgu saspiešanu!

Raksts rediģēts & Atjauninājusi Lizzie Davey & Džejs Douglass.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map