Kaip atlikti raktinių žodžių tyrimus jūsų SEO strategijai

Pradedantiesiems skirtas SEO raktinių žodžių tyrimas. Sužinokite, kaip atlikti raktinių žodžių tyrimus & analizę savo svetainei su šiais naudingais patarimais ir įrankiais.


Kaip atlikti SEO raktinių žodžių tyrimus

Raktažodžių tyrimas sukuria žodžių, kurių paieškos varikliuose užima pirmą vietą, sąrašą. Jūs tik planuojate, nieko nedarote. Kaip architektas sukuria projektą, kuriuo siekiama užtikrinti, kad pastatas būtų sukurtas žmonėms, kurie jį naudoja, raktinių žodžių tyrimas užtikrina, kad teisingi žmonės rastų ir naudotų jūsų svetainę..

Kaip ieškoti raktinių žodžių?

Atlikę 2 toliau nurodytus veiksmus, užtruksite 1–2 valandas – galvoti & tyrimai

1 žingsnis. Pagalvokite

Per 10 metų patirties verslininkai, praleidžiantys šį žingsnį, ne tik eikvoja tūkstančius dolerių per metus bandydami įvertinti netinkamus raktinius žodžius, bet ir jų internetinis srautas niekada nedidėja. Išbandykite šį pratimą naudodami rašiklį & popierius. Nėra kompiuterio. Užrašykite atsakymus į šiuos klausimus:

 • Ką aš noriu žinoti?
 • Kaip apibūdinčiau tai, ką darau kažkam?
 • Kokie yra mano firminiai vardai?
 • Kokie yra mano produktų / paslaugų pavadinimai?
 • Ką mano konkurentai vadina savo produkcija / paslauga?
 • Kuo mano produktas / paslauga skiriasi??
 • Kokios yra panašios paslaugos / produktai, kurie NĖRA konkurentai?
 • Kokios mano pelningiausios paslaugos / produktai?

Kodėl šis pratimas? Tai padeda susikoncentruoti į tai, ką iš tikrųjų daro jūsų įmonė, o ne tik į „raktinių žodžių sąrašą“. Tokiu būdu vėliau galėsite sudaryti susijusių raktinių žodžių sąrašą. Galutinis rezultatas – daugiau laiko praleidžia tam, kas uždirba pinigus, ir išvengia nereikalingų išdidžių užsiėmimų.

Pvz., Jei parduodate ekologišką medų, norite būti žinomas dėl vietos šeimos įmonės, prekiaujančios žaliaviniu ekologišku medumi, kuris turi daug naudos sveikatai. Ne tik medaus 1 vieta.

Kurti kategorijas

Sugrupuokite atsakymus į kategorijas. Tai nėra jūsų galutinis raktinių žodžių sąrašas. Tiesą sakant, net nekreipkite dėmesio į „raktinių žodžių“ užrašymą. Tiesiog sugrupuokite tai, ką užsirašėte. Pabandykite sutrumpinti savo atsakymus į frazes ir trumpesnius žodžius. Pvz., Jei esate vietinis bičių ūkis Alabamoje, kuris prekiauja medumi, tai gali atrodyti taip:Pagalvokite apie kategorijų kūrimo pavyzdį

 • Mūsų šeima: šeimos vardas, šeimos narių vardai, mūsų istorija, tvarus ūkininkavimas, vietinis
 • Mūsų bitės: Šeimos vardas Bitės, veisiančios geresnę bitę, vietoj itališkų bičių bičių veisiame paveldėtas bites iš Rusijos, natūralus būdas veisti bites, bičių vaškas
 • Mūsų medus: 100% natūralus grynas medus, mūsų medus yra ekologiškas, nepasterizuotas, nepridėtas spalvų, nepridėtas skonio, visas medus gaunamas iš Alabamos, mes siūlome neapdorotą medų, mūsų medus kilęs iš visos Alabamos, todėl skonis kitoks, niekada nieko nepridedame. į mūsų medų
 • Privalumai sveikatai:  žalias medus padidina jūsų glikogeno kiekį, žalias medus padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje, daug gerųjų bakterijų, tokių kaip laktobacilos

2 žingsnis. Tyrimas

Kitas dalykas yra ištirti ir paversti užrašytus žodžius / frazes į vadinamuosius raktinius žodžius. Kaip iš mažos sėklos galima išauginti tūkstančius šakų, šakelių, lapų, vaisių ir didelį tvirtą kamieną, todėl vienas žodis gali sukelti 1000 panašių raktinių žodžių.

Sėklos raktinių žodžių pavyzdys

Sukurkite sėklinių raktinių žodžių sąrašą

Šis žingsnis apima mūsų užrašytų žodžių / frazių, apibūdinančių mūsų verslą, pakeitimą į pradinių raktinių žodžių sąrašą. Remiantis aukščiau pateiktu pavyzdžiu, viena kategorija buvo „Mūsų medus“. Mes grupavome žodžius / frazes į šį sąrašą:

 • 100% natūralus grynas medus
 • mūsų medus yra ekologiškas
 • spalva nepridėta
 • nepridėta skonio
 • visas medus kilęs iš Alabamos
 • siūlome žalio medaus
 • mūsų medus kilęs iš visos Alabamos, todėl skonis kitoks
 • mes niekada nieko nepridedame prie savo medaus

Galutinis rezultatas yra paversti aukščiau pateiktą sąrašą į toliau pateiktus raktinius žodžius:

 • medus
 • natūralus medus
 • grynas medus
 • ekologiškas medus
 • žalias medus
 • medaus alabama
 • medaus ūkis

Norėdami pasiekti šį galutinį rezultatą, jūs, žinoma, galite naudotis savo sveiku protu. Kaip pavyzdyje, lengva sutrumpinti „mūsų medus yra ekologiškas“ iki „ekologiško medaus“ sėklos raktinio žodžio. Norėdami sukurti pradinius raktinius žodžius, naudokite šiuos 3 pasiūlymus:

Įveskite frazę į „Google“

Raktinių žodžių tyrimas „Google“

Aukščiau pateiktame pavyzdyje viena frazė, apibūdinanti verslą, buvo „100% natūralus grynas medus“. Pažvelkite į ekrano kopiją aukščiau, kur ieškoma ši frazė. Kokius žodžius naudoja svetainė, kuri užima pirmą vietą „Google“? Natūralus medus, grynas medus, žalias medus. Tai padeda jums sukurti savo pradinius raktinius žodžius.

Tyrinėkite savo konkurentus

Mūsų pavyzdyje vienas konkurentų Alabamoje yra „Hewett’s Honey“. Pažvelkite į ekrano kopiją. Atkreipkite dėmesį, kad „Hewett’s Honey“ naudoja šiuos raktinius žodžius: žalias, ekologiškas, grynas vietinis medus. Tai vėlgi padeda labai greitai susikurti savo raktinius žodžius.

Konkurentų raktinių žodžių tyrimas „Google“

Naršykite susijusius raktinius žodžius

Kai ieškote raktinio žodžio „Google“ puslapio apačioje, yra skiltis pavadinimu „Paieškos, susijusios“. Šis sąrašas taip pat padeda atrasti raktinius žodžius. Mūsų pavyzdyje viena frazė, apibūdinusi verslą, buvo „visas medus kilęs iš Alabamos“. Vienas raktinis žodis naudojamas daugelyje siūlomų paieškos terminų: vietinis medus.

„Google“ susiję paieškos raktiniai žodžiai

GREITAS PATARIMAS: Naudokite nemokamą įrankį, vadinamą Soovle greitai ištirti susijusius raktinius žodžius visose paieškos sistemose vienu metu.

Jei atliksite šiuos veiksmus, rasite 80% pradinių raktinių žodžių; bent jau patys svarbiausi. Jums nereikėjo „raktinių žodžių tyrimo priemonių“, kad tai pasiektumėte. Jums nereikėjo samdyti SEO kompanijos. Tiesą sakant, jei jūs sustojote čia, jums pakaktų raktinių žodžių tyrimų, kad būtų sukurta labai SEO draugiška svetainė.

Sukurkite raktinių žodžių sąrašą

Dabar laikas sudaryti raktinių žodžių sąrašą. Yra daug nemokamų & mokamos priemonės tai padaryti. Pagrindiniai kiekvieno įrankio dviejų žingsnių procesas yra:

 1. Įveskite raktinį žodį (pvz., Alabamos medus)
 2. Pažiūrėkite, kokius kitus žodžius / frazes žmonės įveda į „Google“ naudodami tą raktinį žodį (t. Y. Kur nusipirkti gryno Alabamos medaus?)

Aš rekomenduoju naudoti „Moz“ raktinių žodžių naršyklė.  Galite atlikti dvi nemokamas paieškas per dieną arba tiesiog prisiregistruoti nemokamai išbandyti 30 dienų. Tai rodo, kiek kartų per mėnesį žmonės ieško kiekvieno raktinio žodžio.

GREITAS PATARIMAS: Naudokite „Google“ nemokamas raktinių žodžių planavimo priemonė kaip alternatyvi tyrimo priemonė. Jūs tiesiog prisiregistruojate, apsimetate, kad kuriate skelbimą, tada „Google“ leidžia naudoti įrankį nemokamai.

Nemokami raktinių žodžių tyrimų įrankiai:

Čia pateiktas geriausių raktinių žodžių tyrimo įrankių sąrašas:

 1. Gaukite raktinių žodžių idėjų: „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė, „Bing“ raktinių žodžių įrankis, „Bing“ intelekto įrankis, (50% nemokama), ubersuggest.io
 2. Raskite raktinius žodžius, kurie jau generuoja srautą į jūsų svetainę: „Google“ paieškos pultas (tikrai geri sultingi duomenys), „Bing Webmaster Tools“
 3. Susiję raktiniai žodžiai: Soovle, „Google Correlate“ (rašykite atskirais žodžiais)
 4. Klausimai, kuriuos žmonės įveda į „Google“: AtsakymasPublikas (nuostabus įrankis)
 5. Sezoninės raktinių žodžių tendencijos: „Google“ tendencijos

Toliau pateikdami sąrašą, pateikiame keletą pažangių mokamų įrankių:

 1. Gaukite raktinių žodžių idėjų: Mozo raktinių žodžių naršyklė (30 dienų bandymas), SEMRush (nemokamas 14 dienų bandymas), „WordTracker“ (7 dienų nemokamas bandymas), „LongTailPro“ (nemokamas 7 dienų bandymas), „Ahrefs“ raktinių žodžių naršyklė (nemokamas 14 dienų bandymas), kwfinder (pigesnė alternatyva su nemokama versija), Ferzy (taip pat prieinama ribota nemokama versija)
 2. Tyrimų konkurentai: „SpyFu“ (30 dienų pinigų grąžinimo garantija)
 3. „Explorer“ straipsnio pavadinimai: „BuzzSumo“ (14 dienų bandymas)

Kaip jūs naudojate raktinių žodžių tyrimo įrankius?

Įsivaizduokime, kad norite sužinoti, kokius paieškos terminus žmonės įveda į „Google“, kuriuose yra žodžiai „Alabamos medus.Įrašę šį raktinį žodį į raktinių žodžių tyrimo įrankį parodysite daugiau nei 1 000 raktinių žodžių, kuriuos žmonės įveda į „Google“ ir kiek kartų jų ieškoma. Dabar tikrai galite sudaryti didelį raktinių žodžių sąrašą visų su jūsų verslu susijusių paieškos terminų (t. Y. Kiekvienas „pradinis raktinis žodis“).

Man patinka pradėti grupuoti raktinius žodžius, susijusius su mano verslu, į grupes. Pavyzdžiui:

 • Mokymosi raktiniai žodžiai: Alabamos medaus kainos, Alabamos medaus bitės, grynas Alabamos medus, vietinis Alabamos medus, Alabamos medaus bičių ūkiai, Alabamos bitininkų katalogas, Alabamos medaus bičių įstatymas, Birmingemo vietinis medus, grynas Alabamos medus Odenvilis
 • Pirkimo raktiniai žodžiai (medus): pirkti organinio medaus alabama, organinio medaus tiekėjai, alabamos medaus gamintojai, kur nusipirkti alabamos medaus, birų medų pardavinėti alabamą, kur nusipirkti gryno alabamos medaus, vietinį medų Huntsville al, kur nusipirkti vietinį medų Birmingeme al, vietinį medaus gadsden alabama
 • Pirkimo raktiniai žodžiai (bitės): Alabamos medaus bičių pardavimas, nusipirkite medaus bičių Alabamos, supakuotos bitės parduodamos Alabamoje, bičių karalienės pardavimui Alabamoje, bičių avilių pardavimui Alabamoje

Kodėl reikia grupuoti raktinius žodžius MOKYMOSI IR PIRKTI raktinius žodžius?

Jei kas nors ieško „alabama medaus kainos“, nori informacijos. Jie dar nėra pasirengę pirkti. Kodėl tai svarbu? Planuodami kiekvieną savo svetainės puslapį, norite naudoti „pirkimo raktinius žodžius“ pardavimo puslapiuose „mokytis raktinių žodžių“ kituose puslapiuose; kaip dienoraščio įraše. Tai labai svarbi sąvoka, jei norite užimti 1 vietą ir iš tikrųjų parduoti savo produktą / paslaugą.

Pvz., Galite parašyti tinklaraščio įrašą tema „2017 m. Medaus kainos Alabamoje“. Tinklaraščio įraše jūs atsakote į jų klausimą, parodydamas jiems visas medaus kainas Alabamoje; įskaitant jūsų verslą, kuriam taip nutinka, kad Alabamoje yra pigiausia kaina.

Kiek turėčiau sudaryti raktinių žodžių sąrašą?

Įtraukite visus su jūsų verslu susijusius raktinius žodžius. Iš esmės raktinių žodžių sąrašas gali būti be apribojimų. Bet jei esate mažas ar vietinis verslas, paprastai šiame sąraše yra 50–200 raktinių žodžių.

Ar turėčiau į savo sąrašą įtraukti panašius raktinius žodžius?

Aš ne. Pvz., Ar turite įtraukti „parduodamas alabamos medaus bites“ ir „parduodamas medaus bites Alabamoje“. Ne. Kodėl? Nesvarbu. „Google“ paprastai supranta tas pačias frazes. Jei reitinguojate vieną raktinį žodį, greičiausiai įvertinsite kitą.

GREITAS PATARIMAS: Raktažodžiai yra svarbūs, tačiau nepamirškite parašyti savo puslapio turinio žmonėms, o ne paieškos varikliams.

Ar turėčiau įtraukti tik trumpus raktinius žodžius, kurių visi ieško?

Ne. Savo sąraše turėtumėte turėti trumpų, vidutinių ir ilgų raktinių žodžių derinį. Trumpi raktiniai žodžiai yra 1–3 žodžių ilgio. Ilgi (rinkodaros specialistai juos vadina „ilgo raktinio žodžio raktiniais žodžiais“) paprastai yra vyresni nei 5 metai. Kodėl? Pirma, trumpus raktinius žodžius labai sunku įvertinti, o ilgus uodegos žodžius yra daug lengviau reitinguoti pirmame „Google“ puslapyje. Antra, žmonės ne tik ieško „vietinio medaus“. Pažvelkite į žemiau esantį vaizdą, ko kiti žmonės ieško, įvesdami „vietinis medus“.

responrthepublic.com raktinių žodžių idėjos

Iš tikrųjų sakoma, kad 70% paieškų yra ilgalaikiai raktiniai žodžiai pagal SEOMOZ. Argi tai nėra prasminga? Neseniai nusipirkau naudotą automobilį. „Volkswagen Polo“. Niekada neįrašiau į „Google“ nusipirkti naudotą „Volkswagen Polo“. Bet aš užrašiau 100 klausimų, kuriuos turėjau dėl „supermini“ automobilių.

Esmė? Kad ir ką parduodate, norite būti ta svetainė, kuri atsakytų į šimtus klausimų, kuriuos žmonės užduoda apie jūsų produktą / paslaugą. Taip pat norite įvertinti raktinius žodžius, kuriuos žmonės įveda, kai jie yra pasirengę pirkti. Paprastai jūs negalite įvertinti konkurencingų „raktinių žodžių pirkimo“, nebent jūs vertinate šimtus „raktinių žodžių“.

Taigi mūsų vietinio bičių ūkio pavyzdyje. Kai įmonė atlieka raktinių žodžių tyrimus, raktinių žodžių frazė „skirtumas tarp ekologiško medaus ir gryno medaus“ yra tokia pat svarbi kaip „ekologiškas medus“ arba „grynas medus“.

Išvada

Galų gale generuoti raktinius žodžius savo svetainei ar tinklaraščiui nėra labai sunku. Jei pirmiausia sustojate ir pagalvojate, tai užtrunka tik porą valandų. Jei atsimenate vieną šio straipsnio punktą, prieš pradėdami tyrinėti raktinius žodžius, sustokite ir pagalvokite. Planavimas yra raktinis žodis čia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map