Jūsų kito žiniatinklio prieglobos vietos nustatymas

Kodėl jūsų žiniatinklio prieglobos duomenų centro vieta yra svarbi ir kaip rasti žiniatinklio prieglobą atsižvelgiant į serverio vietą, kad svetainė būtų našesnė.


interneto prieglobos serverio vieta

Daugelis žmonių galvoja apie danguje plūduriuojantį milžinišką debesį, kai įsivaizduoja, kur saugoma svetainė, tačiau jūsų svetainė iš tikrųjų yra fizinėje vietoje. Žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas saugos jūsų svetainę serveryje, esančiame duomenų centre. Kur šis duomenų centras yra geografiškai, ten pat yra ir jūsų svetainė.

Žvilgsnis į „InMotion Hosting“ duomenų centrąŽvilgsnis į „InMotion Hosting“ duomenų centrą Los Andžele, Kalifornijoje, kur fiziškai saugomos svetainės.

Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl duomenų centro vieta yra svarbi, kaip atstumas gali paveikti jūsų svetainės greitį ir koks žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas yra geriausias jūsų geografinei vietovei.

Kodėl man turėtų rūpėti, kur saugoma mano svetainė?

Jūsų svetainės geografinė padėtis yra svarbus veiksnys žiniatinklio prieglobos srityje trumpesni atstumai prisidėti prie greitesnis greitis. Nors yra daugybė veiksnių, duomenų centro geografinė padėtis yra vienas reikšmingiausių veiksnių, turinčių įtakos jūsų svetainės perkėlimo į lankytojo kompiuterį greičiui. Kai lankytojai bus geografiškai arčiau jūsų prieglobos įmonės duomenų centro, jūsų svetainė bus įkeliama greičiau. Kai jie bus toliau nuo jo, jūsų svetainė turės nukeliauti dar didesnį atstumą per internetą, o tam reikia daugiau „apynių“ tarp tinklų, todėl svetainė bus įkeliama lėčiau. Pvz., Tarkime, kad jūsų svetainė yra priglobta Niujorke. Lankytojas Niujorke galės įkelti jūsų svetainę greičiau nei lankytojas Kalifornijoje, tiesiog dėl artumo duomenų centrui..

Kaip atstumas veikia greitį?

Jūsų svetainė perkeliama iš interneto serverio į lankytojo kompiuterį per sujungtus tinklus, kuriuos mes bendrai vadiname internetu. Pirmasis tinklas, kurį turi praeiti jūsų svetainė, yra jūsų pačios duomenų centro tinklas. Po to jūsų svetainė bus nukreipta ir perduota efektyviausiu interneto tinklų keliu, kad būtų pasiektas asmeninis lankytojo tinklas, o galiausiai lankytojo asmeninis kompiuteris..

Nors dauguma tinklų naudoja šviesolaidinius kabelius, kurie gali perduoti duomenis šviesos greičiu (vakuume maždaug 186,282 mylios per sekundę), yra daug su atstumu susijusių veiksnių, kurie žymiai pablogina šį greitį. Pačios pluošto lūžio rodiklis yra lygus, o bet kokie grubūs / netaisyklingi kabelio paviršiai gali sukelti šviesos išsklaidymą, o tai natūraliai sumažina greitį, ypač per didelius atstumus. Bet vis tiek jis gana greitai keliauja! Yra bendra taisyklė, kad kiekvienam 1000 kilometrų kabeliui reikia 10 milisekundžių vėlavimo. Nelabai. Didžiausia problema yra kartotuvų ir maršrutizatorių greitis bei visų komponentų, esančių įvairiuose tinkluose, duomenys turi praeiti. Čia atsiranda tikroji kliūtis ir kodėl atstumas gali smarkiai paveikti greitį.

Greita pastaba: Su duomenų centro vieta susijęs efektyvumas labiausiai pastebimas didesnių failų, tokių kaip laikmenos (vaizdai, filmai ir pan.), Atžvilgiu..

Pasirinkite duomenų centrą, artimą jūsų tikslinei auditorijai

Nors daugelis žmonių tuo metu apie tai negalvoja, vieta yra svarbus veiksnys renkantis žiniatinklio prieglobą. Pasirinkite tokį, kurio duomenų centras yra arti jūsų tikslinės auditorijos, neatsižvelgiant į tai, kur esate, kaip verslo savininkas.

Gerai žinomų žiniatinklio prieglobos centrų geografinė padėtis

Kaip matote iš aukščiau esančio paveikslėlio, kiekvienoje iš šių žiniatinklio prieglobos yra duomenų centrai, išdėstyti skirtingose ​​vietose ir esantys greičiausia toje srityje. Pavyzdžiui, „InMotion Hosting“ yra perspektyvus pasirinkimas, jei lankytojai yra susitelkę Pietų Kalifornijoje arba rytinėje pakrantėje netoli Virdžinijos. „Bluehost“ yra perspektyvus pasirinkimas lankytojams, esantiems Juta ir jo apylinkėse, kur „HostGator“ yra geriausia tiems, kurie yra netoli Teksaso. Atminkite, kad A2 priegloba yra tinkamas pasirinkimas lankytojams, esantiems Mičigano rajone. Norėdami gauti daugiau informacijos apie žiniatinklio prieglobos pasirinkimą, galite peržiūrėti mūsų geriausių žiniatinklio prieglobos įmonių sąrašą.

Trumpas patarimas: Atminkite, kad hostingo įmonės nurodytas būstinės miestas ne visada yra tame pačiame mieste, kuriame yra jų duomenų centras. Pavyzdžiui, daugelis JAV kompiuterių prižiūri duomenų centrus ir Europoje, ir Azijoje. Įsitikinkite, kad tikrasis duomenų centras yra regione, kuriame yra jūsų tikslinė auditorija, nepriklausomai nuo to, kur yra žiniatinklio prieglobos įmonės būstinė..

Kai kurios bendrovės taip pat siūlo turinio pristatymo tinklą (CDN) – sistemą, kuri kaupia jūsų svetainę keliuose serveriuose visame pasaulyje. Jūsų svetainės turiniui panaudoti bus naudojamas efektyviausias kiekvieno lankytojo serveris (t. Y. Artimiausias serveris). Daugiau apie CDN galite perskaityti čia.

Vietovė ne viskas

Turėtume atkreipti dėmesį, kad, kalbant apie jūsų svetainės greitį, vieta akivaizdžiai nėra viskas. Yra daugybė kitų veiksnių, kurie taip pat turės įtakos jūsų svetainės aptarnavimo greičiui:

 • Serverio specifikacijos (pvz., RAM kiekis ir CPU apdorojimo galia)
 • Žiniatinklio prieglobos tipas & planas (toks kaip bendras, VPS ir skirtas)
 • Disko greitis serveryje (daugelis kompiuterių dabar siūlo kietojo kūno diskus (SSD))
 • Jūsų tikroji svetainė & kaip tai užkoduota
 • Medijos kiekis jūsų svetainėje
 • Duomenų bazės sveikata
 • Suspaudimas (arba jo nebuvimas)
 • Talpyklos naudojimas, jei yra
 • Naudotas turinio pateikimo tinklas (CDN), jei jis yra

Greita pastaba: Duomenų centro pasirinkimas yra tik vienas žingsnis pagreitinant jūsų svetainę; yra daugybė kitų veiksnių, turinčių įtakos pakrovimo laikui.

Išvada

Duomenų centrai yra labai svarbi svetainių aptarnavimo grandinės grandis, o prastai išdėstyti tinklai gali smarkiai paveikti jūsų svetainės greitį ir klientų išlaikymą. Pasirinkite žiniatinklio prieglobos įmonę, kuri naudojasi aukštos kokybės duomenų centru, esančiu arčiausiai jūsų klientų. Tačiau duomenų centro vieta dar ne viskas. Nepamirškite perskaityti mūsų straipsnio, kaip ištaisyti lėtą svetainę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map