9 priežastys, kodėl jūsų svetainei reikia tiesioginių pokalbių (ir kaip ją pridėti)

Norite savo svetainėje pridėti tiesioginio pokalbio laukelį, kad pagerintumėte santykius su klientais? Sužinokite, kaip integruoti tiesioginius pokalbius į savo svetainę ir kaip ja naudotis.


Kaip pridėti tiesioginį pokalbį

Tiesioginis pokalbis tapo populiaria ir galinga santykių su klientais priemone. Daugybė didelių įmonių, turinčių prekės ženklus, naudoja tiesioginius pokalbius savo svetainėse. Tačiau tiesioginiai pokalbiai gali būti puiki priemonė ir mažoms įmonėms.

Skaičiai tiesiog nemeluoja. Tūkstantmečiai ir daugiau nei pusė visų klientų sako, kad renkasi tiesioginį pokalbį, o ne telefono skambučius ar el. Paštą.

Spustelėkite „Tweet“

Šiame vadove aptarsime viską, ką reikia žinoti apie tai, kaip sukurti ir paleisti pokalbių dėžutę jūsų svetainėje.

Įdiegto tiesioginio pokalbio dėžutės pavyzdys Ahrefai, naudojant „Intercom“. Programinė įranga gali būti naudojama atsakant į bet kokius lankytojų klausimus ir potencialiai įtraukiant juos į klientus.

Kodėl jūsų verslas turėtų turėti tiesioginius pokalbius?

Tiesioginis pokalbis gali būti labai naudinga jūsų svetainės savybė ir gali pagerinti jūsų santykius su lankytojais ir klientais. Pagalvokite apie savo ankstesnę patirtį kitose svetainėse. Kiek kartų jums tiesioginis pokalbis buvo naudingas? Žemiau yra keletas priežasčių, kodėl norėtumėte pridėti pokalbių dėžutę į savo svetainę.

1. Pagerina perskaičiavimo kursus

Įrodyta, kad aktyvių pokalbių, kuriuos siūlo tiesioginiai pokalbiai, būdai padeda konvertuoti lankytojus į potencialius klientus. Jei turite internetinę parduotuvę, tai yra svarbus žingsnis norint sugeneruoti daugiau pardavimų. Tyrimai parodė kad svetainių lankytojai, kurie naudojasi tiesioginiais pokalbiais, yra tris kartus labiau linkę pirkti. Tiesiog susisiekę ir teikdami pagalbą galite paversti lankytoją pagrindiniu ir, tikiuosi, klientu. Tiesioginis pokalbis, kurį suteikia tiesioginiai pokalbiai, padeda lankytojams apsispręsti. Pardavimo komandos narys taip pat gali padėti įtikinti pirkėjus, kurie yra ant tvoros. Šiuo atžvilgiu galimybės yra labai apčiuopiamos.

2. Greitai tvarko klientų klausimus & Efektyviai

Vidutinis palaikymo agentas vienu metu gali tvarkyti iki trijų pokalbių. Tai reiškia, kad jie gali padėti tris kartus daugiau klientų nei paskambinę telefonu ar el. Paštu. Tiesą sakant, tiesioginiai pokalbiai suteikia daug greitesnę sąveiką nei šios kitos kontakto formos. Bendravimas tampa lengvesnis, greitesnis ir efektyvesnis.

3. Suteikia jums konkurencijos pranašumą

Tiesioginių pokalbių naudojimas taip pat gali suteikti pranašumo prieš varžybas. Mažiau nei dešimt procentų visų svetainių šiuo metu naudoja tiesioginius pokalbius. Galite ne tik suteikti geresnių klientų aptarnavimo tiesioginių pokalbių metu, bet ir sužavėti klientus. Kitos įmonės, neįdiegusios tiesioginių pokalbių, negalės konkuruoti ir praras klientus dėl jūsų aukštesnės kokybės paslaugų.

4. Kvalifikuoti vadovai

Jūsų svetainės lankytojams, kurie inicijuoja tiesioginį pokalbį, dažnai įdomu, ar jūsų paslauga / produktas jiems tinka. Galite naudoti tiesioginį pokalbį, kad tiesiogiai kvalifikuotumėte savo klientus, pateikdami jiems tiesioginius klausimus ir atsakymus.

5. Išplečia rinkos pasiekiamumą

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – tiesioginiai pokalbiai gali padėti išplėsti jūsų rinkos galimybes. Klientai labiau pasitiki verslu su įmonėmis, prie kurių jie gali lengvai prieiti. Vien tik interneto svetainės, kurioje yra internetinė parduotuvė, nepakanka, kad įtikintų juos pirkti. Tačiau tiesioginių pokalbių metu nauji lankytojai gali paklausti ir vėliau pirkti tik vienu spustelėjimu. Jūs netgi galite pradėti gauti klausimų ir klientų iš viso pasaulio.

6. Prisijungia & Kuria pasitikėjimą

Kaip minėta anksčiau, tiesioginiai pokalbiai padeda ugdyti bendravimą ir gerina klientų patirtį. Šie du veiksniai taip pat padeda sukurti pasitikėjimą. Klientai žino, kad gali tikėtis, kad jūsų verslas suteiks pagalbą, kai jos prireiks. Kai klientas aktyviai ieškos atsakymų ir juos gaus, jie bus dėkingi. Jie taip pat pradės vertinti jūsų verslą kaip patikimą.

Pasitikėjimo ugdymas ir klientų lojalumo nustatymas gali parodyti pagrindą jūsų santykiams su klientais. Jei lankytojas pateko į jūsų svetainę norėdamas nusipirkti ar gauti informacijos ir turėjo teigiamą patirtį, greičiausiai jie grįš. Kai iškelsite pirmenybę savo klientams ir suteiksite tiesioginę pagalbą tiesioginiuose pokalbiuose, jie tai atsimins. Tokiu būdu jūs stiprinate ryšį tarp savo verslo ir klientų. Tai užtikrins geresnius ir ilgesnius santykius su klientais.

7. Tobulina jūsų informaciją

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, ko lankytojai reguliariai teiraujasi. Jei pastebite, kad lankytojai nuolat klausia apie kainą ar politiką, pasinaudokite šia proga atnaujinti savo svetainę. Tiesioginis pokalbis taip pat yra puikus būdas gauti atsiliepimų. Šį grįžtamąjį ryšį galite naudoti konstruktyviai, kad užpildytumėte bet kokias informacijos spragas. Visam verslui gali būti naudinga šiek tiek kliento perspektyva.

Galimybė išsaugoti ir archyvuoti pokalbius reiškia, kad faile visada bus ši informacija. Nors verslas gali nerasti problemos iš karto, jie vis tiek turi galimybę tai padaryti. Skausmo taškai, kaip jie žinomi, visada egzistuoja. Aktyvus tiesioginių pokalbių archyvų naudojimas ieškant ir ištaisant bet kokias problemas padės verslui tobulinti savo praktiką. Klientai taip pat atsižvelgs į jūsų verslo galimybes keistis ir tai įvertins.

8. Padidina klientų pasitenkinimą

Panašu, kad smulkusis verslas daugiau naudos iš gyvų pokalbių. Verslas ne tik įgyja daugiau artumo su klientais, bet ir gali lengviau jį išlaikyti. Nepaisant to, kiek darbuotojų jie turi, tiesioginių pokalbių naudojimas padės klientams likti laimingiems. Tyrimai parodė, kad svetainėse, kuriose vyksta tiesioginiai pokalbiai, yra didesnis pasitenkinimo lygis. Tai reiškia, kad daugiau lankytojų palieka sužavėti.

Didesnis pasitenkinimo lygis tiesiogiai susijęs su greitesniu problemų sprendimo laiku. Daugybė verslo įmonių turi mokymo dokumentus ar vaizdo įrašus, kad padėtų klientams naršyti jų svetainėse. Agentai gali juos pateikti vartotojams, kad sutrumpėtų trikčių šalinimo laikas. Be to, ekrano bendro naudojimo galimybės agentams padės išsiaiškinti problemą. Tokios galimybės neįmanomos naudojant įprastą skambutį.

Bottom Line: Dėl tiesioginių pokalbių lankytojams patogiau pirkti iš jūsų verslo. Jie gali naršyti jūsų produktą ir greitai paprašyti papildomos informacijos, kurios jiems reikia. Jie nebus susieti telefono, laukdami agento, kuris jiems padės.

Kaip pridėti tiesioginį pokalbį savo svetainėje

Nesijaudinkite, fiziškai integruoti tiesioginį pokalbį į savo svetainę nėra taip sunku, kaip jūs galite manyti. Iš tikrųjų dauguma kompanijų procesą supaprastino. Nors kai kurie naudoja tik kodą, kiti teikia pirmenybę valdikliams. Viskas priklauso nuo jūsų svetainės ir to, ką norėtumėte naudoti.

„LiveChatInc“ ekrano kopijaGyvas pokalbis yra viena populiariausių pokalbių dėžučių rinkoje ir siūlo daugybę funkcijų.

Gyvas pokalbis, pvz., turi labai paprastą diegimo procesą.

 • Pirmiausia turite užsiregistruoti tarnyboje. Jei norite važiuoti bandomuoju automobiliu, yra 30 dienų bandomasis laikotarpis.
 • Prisijunkite prie savo paskyros ir įveskite nustatymų puslapį. Nustatymų skiltyje raskite kanalus, tada – pokalbių valdiklis.
 • Spustelėkite ir nukopijuokite kodą, kurį pateikia šis puslapis.
 • Įklijuokite tą patį kodą savo svetainės CSS prieš žymą.
 • Atnaujinkite puslapį. Jei kodas buvo sėkmingai pridėtas, puslapio apačioje turėtumėte pamatyti tiesioginio pokalbio valdiklį.

Tačiau jei jūsų svetainė yra tokioje platformoje kaip „WordPress“, „Bigcommerce“ ar „Shopify“, turėsite atlikti kelis skirtingus veiksmus. Tas pats pasakytina apie trečiųjų šalių integraciją. Tačiau „LiveChat“ jus apėmė. Jų tinklalapyje yra lengvai sekamos visų rūšių instaliacijos vadovėliai. Tiesiog raskite šiek tiek kasimo, kad surastumėte reikiamą jūsų svetainės procedūrą.

Įdiegę tiesioginį pokalbį būtinai pritaikykite jį savo svetainėje, kad galėtumėte optimizuoti patirtį. Lankytojai jausis ne taip nepatogiai naudodami pokalbį, jei jis gerai derės su likusia svetaine. Taip pat nepamirškite pritaikyti automatinių pokalbių kvietimų ir sveikinimų. To turėtų pakakti, kad būtų greitai sureaguota, tačiau lankytojų nesuerzinti. Galiausiai sužinokite viską, ką galite apie funkcijas, kad padidintumėte jų efektyvumą.

Patarimai & Patarimai, kaip naudoti tiesioginius pokalbius

Dabar, kai jūs visi norite sužinoti apie tiesioginius pokalbius ir kaip tai gali padėti jūsų verslui, reikia atsiminti daugybę dalykų. Tiesioginis pokalbis nėra stebuklingas burtas. Tiesiog įdėję jį į savo svetainę iš karto nepadidinsite pardavimų ir paslaugų. Turėsite būti protingi dėl savo pokalbių nustatymų, kad galėtumėte iš tikrųjų pagerinti vartotojo patirtį. Atminkite, kad kartais tai bus bandymo ir klaidų atvejis.

Pokalbių dėžutės talpinimas

Vienas iš svarbiausių dalykų, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, kur įdėti savo pokalbių dėžutę. Pagrindinis puslapis dažniausiai yra lankomiausias puslapis, tačiau jis gali būti ne pati geriausia vieta. Vėlgi, mes nenorime nutraukti vartotojo patirties. Tai dvigubai teisinga, jei jie dar nenagrinėja išsamios informacijos. Apsvarstykite galimybę patalpinti pokalbių laukelį savo kainų ir kontaktų puslapyje.

Tikėtina, kad šiuose puslapiuose lankytojai turės daugiausiai klausimų. Taigi šuoliai į pagalbą čia tikrai sudomins. Jei jūsų verslas siūlo bandomąją paslaugą, pridėkite tiesioginio pokalbio parinktį ir tame puslapyje. Gali būti, kad lankytojai gali pradėti nemokamą bandomąją versiją, pamatę, kad tai yra patogus verslas. Jei jie liko patenkinti teismo procesu, tai taip pat gali būti ta pati priežastis, kodėl jie ir toliau moka už paslaugą.

Naudodami konservuotus pranešimus ar iš anksto užprogramuotus pranešimus, galite būti atidūs ir nepiktnaudžiaukite jais. Tiesioginių pokalbių naudojimo tikslas yra suteikti klientui patirties asmeniškai. Jei klientai jaučiasi sprogdinami roboto pranešimais, jie to neįvertins. Konservuotos žinutės gali būti naudingos, tačiau mažomis dozėmis. Pagalvokite, kurie jūsų svetainės puslapiai jiems būtų naudingi.

Turinys ir laikas

„Chatbot“ sąveikos programavimas yra sudėtingas procesas, todėl labai svarbu investuoti šiek tiek laiko ir pastangų, kad tai padarytumėte teisingai. Galite išsinuomoti aukštos kokybės rašytoją tokiose svetainėse kaip Pasitikėk mano knyga, tinkamai suplanuoti savo sąveiką ar turėti gyvą žmogų, kad jis bendrautų už jus.

Kai agentai prisijungę, jūsų darbo valandomis jie gali laisvai padėti. Išsiųsdami užklausą, rodančią, kad agentai prisijungę, gausite geresnį atsakymą. Kartais vien tik žinios apie patogumą klientui suteikia daug naudos. Jei lankytojai turi klausimų, jie bus labiau linkę susisiekti.

Nors nėra „tobulo“ laiko intervalo, kaip paskatinti pokalbį, galite išbandyti įvairius būdus. Paprastai kuo daugiau laiko vartotojas praleidžia puslapyje, tuo daugiau klausimų gali kilti. Atminkite, kad lankytojai nori, kad jų gyvenimas būtų supaprastintas. Nekomplikuokite pokalbio. Norėdami pradėti pokalbį, naudokite paprastus sveikinimus.

Atkreipkite dėmesį į metriką

Taip pat yra tiesioginių pokalbių stebėjimo ir analizės pusė. Galite ne tik palaikyti pokalbius, bet ir įvertinti, kiek lankytojų į juos įsitraukia. Daugelis paslaugų suteikia galimybę pamatyti, kiek pokalbių užklausų yra ignoruojama ar priimama. Ši informacija padės jums pagerinti tiesioginių pokalbių paslaugas. Be to, tai gali padėti ir jūsų agentams įžvalgą apie jų tarnybą.

Stebėjimo funkcijos taip pat padės pagerinti jūsų svetainę kaip visumą. Naudodamiesi šiomis funkcijomis galite įvertinti srautą ir pamatyti, iš kur atvyksta lankytojai. Tokia informacija gali padėti pritaikyti vartotojo patirtį. Jau neminint to, kad turėtumėte šią informaciją po ranka, galėsite sukurti geresnes rinkodaros strategijas. Šie įrankiai padeda augti ir tobulinti visas jūsų internetines paslaugas.

Išvada

Trumpai tariant, yra daugybė teigiamų rezultatų, kuriuos gali pasiekti pridėję tiesioginį pokalbį prie savo svetainės. Svarbiausia, kad galite pagerinti savo santykius su klientais. Geresni santykiai su klientais ugdo klientų lojalumą. Visos įmonės, ypač smulkios, pasikliauja lojaliais klientais. Pristatydami uždirbsite ir išlaikysite klientų pasitikėjimą.

Internetinės svetainės analizė ir informacijos spragų užpildymas yra būtinas gyvų pokalbių šalutinis produktas. Parodę savo klientų bazę, kurią norite pakeisti ir patobulinti, nukeliausite toli. Joks verslas nėra tobulas, tačiau parodydami, kad galite augti, išskiriate iš kitų. Šis polinkis pokyčiams taip pat padės sukurti klientų pasitikėjimą. Klientai matys, kad esate jų pusėje, o ne tik ieškote finansinės naudos.

Tačiau tiesioginių pokalbių metu galima gauti daug finansinės naudos. Realybė yra tokia, kad ši internetinė sąveika padeda lankytojams tapti potencialiais klientais. Šis subtilus išskirtinumas gali būti tai, kas padaro arba suardo pardavimą. Jei lankytojas apmąsto pirkinį ir tada jį paragina pabendrauti, lemiamas veiksnys gali būti jo sutikimas su tuo pokalbiu. Daugybė verslo įmonių padidino pardavimus įgyvendindami tiesioginius pokalbius.

Be padidėjusių pardavimų, galite sumažinti ir išlaidas. Apsvarstykite mažesnes telefono sąskaitas ir mažiau agentų, reikalingų klientų aptarnavimui. Jei klientai žino, kad gali naudotis tiesioginiais pokalbiais, jie pirmenybę teiks ilgiems telefonų skambučiams. Tai reiškia, kad mažiau skamba telefonų, bet daugiau klientų gauna pagalbos. Agentai galės padėti daugiau nei vienam klientui vienu metu ir sutrumpinti jų laukimo laiką.

Taigi pridedant tiesioginį pokalbį į savo svetainę yra daugybė pliusų. Mažesniam verslui ryšių su klientais gerinimas ir klientų patirtis atsipirks didžiuliu būdu. Sumažinus išlaidas pakeliui yra papildoma premija. Be to, pardavimo padidėjimas bus svarbiausias dalykas, kurį jūsų įmonė gali gauti iš gyvų pokalbių. Taigi, prašome jo atidėti ne ilgiau.

Jūsų klientai bus laimingesni ir labiau pasitikės jūsų įmone. Tikėtina, kad jūs taip pat būsite žingsniu priekyje savo konkurentų, o tai yra pliusas. Skirkite šiek tiek laiko, kad įvertintumėte įmones, kurios siūlo tiesioginių pokalbių paslaugas, ir sužinokite, kuri jums yra patraukliausia. Įvertinkite savo dabartinę svetainę ir nuspręskite, kaip į ją integruoti tiesioginius pokalbius. Negalima per ilgai apsispręsti, nes internetas nieko nelaukia!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map