7 pagrindiniai „Magento“ parduotuvių savininkų apmokėjimo aspektai

Pagrindinės „Magento eStore“ pagrindinės mokėjimo strategijos, užtikrinkite sklandų įvairių mokėjimų apdorojimą, & padidinkite savo pardavimus internete naudodamiesi šiais 7 patarimais.


Pagrindiniai pagrindiniai atsiskaitymo principai

E-prekyba yra didžiulė pasaulio ekonomikos dalis. Remiantis statistiniais duomenimis, pasaulinių pajamų e. prekybos apimtys 2020 m. pasieks 4,5 trilijono USD. Milžiniškas šios prekybos srities augimas leidžia įvairioms įmonėms pasiūlyti savo paslaugas rinkai ir patobulinti e. prekybos paslaugas. Apskritai, neįvykdytų įmonių konkurencija sukuria naują vertę ir pagerina paslaugų kokybę visose darbo srityse. Šiais laikais šioje srityje turime dvi dominuojančias platformas. Iš vienos pusės yra „WooCommerce“. Kita vertus, mes turime Magento. Šiame straipsnyje aptarsiu septynis dažniausiai pasitaikančius mokėjimus „Magento“ parduotuvių savininkams.

AR TU ŽINAI? „Magento“ užima 29,1 proc. Visų e-komercijos platformų rinkos dalies.

1. Produkto organizavimas

Nors „Magento“ pasirodė esanti puiki platforma prekybininkams internete, ji yra tik internetinis įrankis. Štai kodėl jos sėkmė priklausys nuo jos vartotojų. Kiekvienas „Magento“ parduotuvės savininkas turėtų atsiminti vieną dalyką – šiuolaikiniai interneto vartotojai yra patyrę pirkėjai, turintys aukštą pažangių skonių savybes. Jei jūsų parduotuvės organizacija nepateikia jiems to, ko jiems reikia per kelias sekundes, jie tiesiog išeis iš jūsų parduotuvės. Tokiu atveju jūs patirsite tris „nos“ – nereikia jokių pirkinių, jokių mokėjimų ir jokių pajamų.

Magento produktų organizavimo pavyzdysProduktų organizavimas jūsų „Magento“ parduotuvėje yra pagrindinis sėkmės faktorius.

Žinodami tai, visada atkreipkite dėmesį į tai, kaip savo produktus pristatote visoje svetainėje. Be to, įsitikinkite, kad produktų kategorijos yra gerai organizuotos ir lengvai pasiekiamos iš kiekvieno puslapio. Be to, apsvarstykite galimybę įtraukti paieškos juostą kiekviename puslapyje, taigi visa apsipirkimo patirtis yra greita ir intuityvi. Kuo greičiau pirkėjai pirks, tuo daugiau daiktų parduosite. Galiausiai galite suaktyvinti ieškoti automatinio užbaigimo parinkties ir paspartinti paieškos procesą. Visi šie veiksmai lems didesnį mokėjimų skaičių, taigi ir didesnes įplaukas.

2. Patikimi, bet lėti banko mokėjimai

Susikūrę savo produktus patogiu būdu, galite pradėti galvoti apie įvairias mokėjimo galimybes. Nykščio taisyklė yra ta, kad „Magento“ pirkėjams turėtų būti pasiūlytos kelios alternatyvos. Pirkėjai internetu dažnai atvyksta iš skirtingų šalių ir turi skirtingus mokėjimo įpročius. Taikydami tokį atvirą požiūrį, pritrauksite daugiau tarptautinių pirkėjų, o tai visada yra puikus pasirinkimas. Taigi, pradėkime nuo to banko pavedimų mokėjimai. Šis mokėjimo sprendimas bus naudingiausias šalies ir vietos pirkėjams. Kita vertus, tarptautiniams pirkėjams banko pavedimų komisiniai gali būti gana brangūs, palyginti su kai kuriais labiau prieinamais sprendimais (skaitykite apie „PayPal“ žemiau). Be to, kai kurių šalių bankai gali užtrukti keletą dienų, kad apdorotų mokėjimus internetu, o tai yra nepatogu kiekvienam el. Prekybos savininkui..

Jei vis tiek norite suaktyvinti šią parinktį, eikite į „Magento“ prietaisų skydelio skyrių „Sistema“ ir atitinkamai spustelėkite „Konfigūravimo, pardavimo ir mokėjimo metodai“. Pasirinkite parinktį Banko mokėjimas. Skiltyje Instrukcijos pridėkite savo banko sąskaitą, banko pavadinimą ir adresą, taip pat banko nukreipimo numerį. Galiausiai pavadinkite šios operacijos mokėjimą banko pavedimu ir išsaugokite pakeitimus.

3. „PayPal“ už visuotinį apeliaciją

„PayPal“ yra pagrindinis „Magento“ mokėjimo sprendimas, reiškiantis, kad jis yra vienas iš pagrindinių elektroninės prekybos operacijų šliuzų. Todėl „Magento“ parduotuvės sujungimas į šią mokėjimo parinktį yra puikus pasirinkimas jūsų el. Verslui. Viena vertus, jūsų klientai gali sumokėti už įsigytas prekes savo kreditinėmis kortelėmis per „PayPal“. Kita vertus, jie gali pervesti pinigus iš savo „PayPal“ sąskaitos į jūsų sąskaitą per trumpiausią įmanomą laiką.

Kalbant apie pervedimo mokesčius, jie yra žymiai mažesni už banko komisinius už tarptautinius mokėjimus. Pavyzdžiui, mokant JAV viduje, mokestis yra 2,9% plius 0,30 USD. Nepaisant to, tarptautinių mokėjimų mokesčiai skirsis, nes čia svarbų vaidmenį vaidina skirtingi valiutų kursai.

Šio sprendimo pridėjimo prie jūsų „Magento“ mokėjimo įgulos procedūra yra tokia pati kaip ir banko mokėjimų. Tiesiog pasirinkite „PayPal“ mokėjimą, o ne „BankPayment“ ir išsaugokite pakeitimus.

Norėdami visa tai išjungti, galite lengvai prijungti paprastos sąskaitos faktūros kūrėjas naudodamiesi šiuo sprendimu, surašykite sąskaitas faktūras savo „PayPal“ klientams. Tai padės sklandžiai tvarkyti sąskaitas faktūras. Ir kaip mes visi žinome – greitas sąskaitų faktūrų išrašymas reiškia greitą mokėjimą.

Sąskaitos faktūros kūrėjo šablonasFirmos sąskaitos faktūros šablonas – Aldona

4. Mokėjimo saugumo ypatybės

„Magento“ savo elektroninės komercijos verslininkams siūlo platų apsaugos sluoksnių asortimentą. Vienas iš efektyviausių padidinto saugumo priemonių yra 3-D Secure protokolas. Tie trys D yra trys domenai, kurie padeda autentifikuoti internetinius pirkėjus, t. Y. Jų banko korteles. Pirmasis yra emitento domenas – bankas, kuris išdavė pirkėjo kortelę. Antrasis yra pirkėjo domenas – bankas, išdavęs elektroninės komercijos savininko kortelę. Galiausiai trečiasis yra sąveikumo domenas – internete sukurta platforma, kurią sudaro daugialypio protokolo sąsaja (MPI) ir prieigos kontrolės serveris (ACS). Į šią operaciją įtraukti skaitmeniniai sertifikatai įsitikina, kad mokėtojas ir gavėjas yra autentiški savo kortelių ir sąskaitų vartotojai.

Jei norite suaktyvinti 3-D saugų, eikite į sistemos skyrių „Mokėjimai“ ir spustelėkite mygtuką Testuoti. Kai konfigūracija bus patikrinta ir patvirtinta, eikite į skyrių „Mokėjimo būdai“ ir suaktyvinkite 3-D Secure. Dabar jis veiks kiekvienu atsiskaitymo būdu, kurį naudojate „Magento“ parduotuvėje.

5. Specialių pasiūlymų sudarymas

Viena iš esminių e-komercijos strategijų siekiant didesnių pajamų ir lengvesnių mokėjimų yra įvairių rūšių specialiųjų pasiūlymų siūlymas klientams. Puikus dalykas „Magento“ yra tai, kad galite sukurti ir suaktyvinti šiuos sandorius naudodami pirkinių krepšelio kainos taisykles. Pavyzdžiui, jei norite suteikti 25% nuolaidą kiekvienam klientui, kuris perka produktą iš specialios kategorijos, paleiskite „admin“ skydelį Magento ir eikite į „Akcijos“. Čia turėtumėte pasirinkti skyrių „Pirkinių krepšelio kainos taisyklės“. Naujų taisyklių nustatymo procesą sudaro šie veiksmai:

 • Taisyklės apibrėžimas – Taisyklės pavadinimas (pvz., Produktų kategorijai taikoma 20% nuolaida), pirkėjų grupės, kurios gali naudoti šios kategorijos produktų kuponus, ir kupono kodas.
 • Veiksmai – Nuolaidos nustatymas (šiuo atveju procentinė dalis, bet jūs taip pat galite ją išreikšti kaip suma) kartu su produktais, kurie bus taikomi.
 • Sąlygos – Nustatoma, kurioms pirkėjų grupėms ir kokiomis sąlygomis taikoma ši nuolaida.
 • Kupono kodai – Jei norite naudoti kuponus savo specialiems nuolaidų sandoriams, štai kur jūs tada susikursite, taip pat nustatykite pageidaujamą kodo formatą.

Magento mieste ši procedūra yra gana paprasta ir paprasta. Tačiau jei kyla problemų nustatant krepšelio taisykles, galite rasti išsamias instrukcijas čia.

6. Patvariojo pirkinių krepšelio svarba

Pagal apibrėžimą, kurį pateikė Didelė komercija, patvarus pirkinių krepšelis yra „internetinės parduotuvės funkcija, kuri išlaiko produktus kliento pirkinių krepšelyje ilgiau nei vieną apsilankymą“. Jei norite paversti savo atsitiktinius pirkėjus pakartotiniais klientais, pridėti šią parinktį būtina.

Pvz., Jei klientas įsiterpia į apsipirkimo procesą ir negali dabar baigti pirkimo, labai svarbu, kad jų krepšelis jų lauktų, kai grįš į jūsų elektroninę parduotuvę. „Magento“ suteikia jums galimybę patogiai susikurti tokį krepšelį. Pirmiausia pasirinkite skyrių „Sistema“, tada „Magento“ administratoriaus skydelyje pasirinkite „Konfigūracija“. Kairėje pusėje turėtumėte pamatyti skyrių „Pirkėjai“, taip pat patvarų pirkinių krepšelį. Pasirinkę Bendrąsias parinktis, suaktyvinkite parinktį Įgalinti patvarumą.

Atėjo laikas nustatyti nuolatinių slapukų galiojimo laiką. Pamatysite, kad numatytasis skaičius yra 31 536 000 sekundžių. Tai prilygsta vieneriems metams. Tai reiškia, kad klientas, grįžęs prie apleisto krepšelio per metus, ras tą patį krepšį su visomis prekėmis, kurias buvo pasirinkęs išvykdamas. Norėdami gauti išsamesnių instrukcijų apie krepšelio parinktis, perskaitykite tai vadovas.

Taip pat kiekvienas elektroninės parduotuvės savininkas turi žinoti, kad slapukų ir informacijos apie klientus išsaugojimas yra rimta teisinė problema. Taigi, įsitikinkite, kad kuriate savo duomenų politiką laikydamiesi įstatymų, ypač jei dirbate Europos Sąjungoje, nes jų privatumo politika yra gana griežta. Galite sužinoti daugiau apie Europos įstatymus dėl slapukų oficiali ES svetainė.

7. Vėluojančių mokėjimų prevencija

Darbas su internetiniais pirkėjais yra tik viena internetinės prekybos pusė. E-komercijos savininkai taip pat turi bendradarbiauti su kitomis kolegomis. Čia jie turi būti pasirengę visokiems netikėtumams, kai reikia dirbti su kitomis įmonėmis. Dėl didėjančio internetinių verslų skaičiaus yra didesnė tikimybė, kad kai kurie jūsų verslo partneriai vėluos atlikti mokėjimus. Kadangi kiekvienas toks neatsakingas elgesys paveiks jūsų biudžetą, elektroninių parduotuvių savininkai, laikydamiesi skolų valdymo, turėtų laikytis griežtos politikos. Kartais galite padaryti keletą išimčių, pavyzdžiui, kai ilgalaikis jūsų partneris patiria laikinų finansinių sunkumų. Visais kitais atvejais nedelsdami reaguokite ir naudokitės įvairiais būdais skolų išieškojimo būdai grąžinti turtą, priklausantį jūsų elektroninei parduotuvei.

Išvada

„Magento“ parduotuvė skiriasi nuo „plytų ir skiedinio“ parduotuvės internetiniame kontekste. Jei savo el. Parduotuvėje naudosite geriausias mokėjimo parinktis ir apsaugos funkcijas, labai tikėtina, kad jūsų verslas augs stabiliu tempu. Tačiau visada atminkite, kad tai yra verslas, kaip ir bet kuris kitas. Todėl reikalingas atsidavęs darbas ir ryžtingas valdymas, jei norite, kad jis vystytųsi pagal jūsų planus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map