6 priežastys, kodėl jūsų verslas turėtų perduoti turinio kūrimą iš išorės

Turinio rinkodara reikalauja puikaus turinio ir daug jo. Čia yra keletas priežasčių, kodėl jūsų verslas turėtų apsvarstyti turinio kūrimo išpardavimą.


Kodėl turėtumėte apsvarstyti turinio kūrimo išpardavimą

Jūs, kaip smulkaus verslo savininkas ar verslininkas, turite atsižvelgti į visus veiksnius, kurie gali padėti plėsti jūsų verslą. Turinio rinkodara yra viena iš jų.

Turinio rinkodara yra neabejotinai pati svarbiausia strategija, nukreipianti jūsų verslą į sėkmės tašką. Šioje skaitmeninimo eroje jūsų verslas laikomas autentišku ir patikimu tik tuo atveju, jei turite tam skirtą svetainę.

AR TU ŽINAI? Turinio rinkodara kainuoja 62% pigiau nei tradicinė rinkodara ir generuoja apie 3 kartus daugiau potencialių klientų.

Tačiau norint sukurti lankytojų pasitikėjimą neužtenka vien sukurti svetainę, ją reikia prižiūrėti ir palaikyti gyvą..

Žmonės norėtų dar kartą apsilankyti jūsų svetainėje, jei jiems tai būtų įdomu. Artimiausiu metu šie lankytojai gali tapti lojaliais klientais.

Taigi, kas jūsų svetainę palaiko aktyvią ir gyvą?

Geriausias būdas išlaikyti savo svetainę gyvą yra skelbti naują turinį, ypač tinklaraščių įrašus. Tačiau paprasčiausiai parašyti tinklaraščio įrašą turinio publikavimo tikslais neveiks. Kokybiškas ir patrauklus turinys yra valandos poreikis. Kokybiškas turinys padidina jūsų verslo patikimumą.

Štai keli įrodyti faktai, pabrėžiantys turinio rinkodaros svarbą:

 • Turinio rinkodarą įdarbinančios įmonės įgyja daugiau srauto nei kitos, kurios remiasi tradicine rinkodara
 • Tai padeda vartotojams susisiekti su jūsų prekės ženklu ir prisiminti jį ilgesnį laiką
 • Turinio rinkodara kainuoja mažiau nei tradiciniai rinkodaros kanalai, tačiau sukuria daugiau nei dvigubai daugiau klientų
 • Daugelis B2B rinkodaros specialistų naudoja turinio rinkodarą savo rinkodaros kampanijose
 • Turinio rinkodara duoda aukštus konversijų rodiklius
 • Tikėtina, kad turinio rinkodara įtikins vartotojus priimti pirkimo sprendimą
 • Klientai nori sužinoti apie kompaniją naudodami straipsnius ir tinklaraščius, o ne reklamą

Kuo naudingas jūsų verslui turinio kūrimas??

Turinys yra karalius

Akivaizdu, kad aukščiausia kokybė ir aiškus turinys yra būtini norint reklamuoti jūsų verslą. Net jei sukūrėte visiškai naują svetainę, turinio kokybė lemia jos likimą.

Kurti & turinio reklamavimas nėra vienos ar dviejų dienų užduotis. Tai greičiau tęstinis procesas.

Spustelėkite „Tweet“

Sukurti kokybišką turinį yra sudėtingas iššūkis mažų įmonių savininkams ir verslininkams, nes jie paprastai neturi didelio biudžeto samdyti specialią turinio kūrėjų ir rinkodaros specialistų komandą. Patys patys tvarkyti tai taip pat yra bloga idėja, nes jie turi susitelkti į didesnius dalykus savo versle.

Jei jūsų svetainėje reguliariai nėra skelbiamas naujas turinys, tai neleis jums išnaudoti turinio rinkodaros pranašumų..

Srauto poveikis su mėnesinių tinklaraščių įrašų skaičiumiPagal „HubSpot“, įmonių, paskelbusių daugiau nei 16 mėnesio dienoraščių įrašų, srautas padidėjo beveik 3,5 karto.

Taigi, kaip reguliariai gauti turinį, jei trūksta darbo jėgos ir laiko? Tai galite padaryti perkeldami turinio kūrimą savo verslui.

Yra keletas turinio užsakomųjų paslaugų pranašumų. Tai taupo jūsų laiką, energiją ir pinigus. Be to, gausite turinį, kurį sukūrė turinio rinkodaros specialistai. Taigi, jūs gaunate kokybišką turinį ir padidinta IG taip pat garantuojama.

Jei jūsų verslas turėtų perduoti turinį?

Verslo rūšių yra įvairių ir nuo to, ar norite perduoti turinį, priklauso nuo situacijos ir jūsų biudžeto.

Čia yra keletas patarimų, kurie gali padėti apsispręsti dėl užsakomųjų paslaugų ar priklausomybės nuo jūsų komandos..

1. Skirtingiems projektams reikia skirtingų įgūdžių, žinių, & Ekspertizė

Turinio kūrimas nėra vaiko žaidimas ir tiesiog nėra susijęs su daiktų numušimu. Negana to, tai yra supratimas apie jūsų tikslinę auditoriją, tinkamų strategijų sukūrimas, intensyvių tyrimų atlikimas ir tada aukštos kokybės, įtraukiančio ir suprantamo turinio kūrimas..

Jums reikia profesionalo, gebančio gerai rašyti, ir intelektualaus turinio rinkodaros specialisto, galinčio veiksmingai reklamuoti turinį visame internete.

Antra, jums reikia dalyko eksperto, kuris galėtų panaudoti savo žinias kurdamas žvaigždžių turinį.

Dabar, jei jūsų komandoje yra žmonių, kurie turi įgūdžių imtis projekto, tada puiku ir jums nereikia eiti niekur kitur. Tačiau jei jūs ir jūsų komandos nariai neturite reikiamų įgūdžių, tada geriau perduoti turinį.

LAIKYKITE ATMINTI: Kartais tik jūs galite sukurti geriausią savo verslo turinį. Pvz., Jei turite vietinę kepyklą ir rašote dienoraščius apie kepimo patarimus, tada jūs ar jūsų komandos nariai galite tai atlikti geriau.

Bet jei tai yra rinkodaros ar SEO turtingas turinys, tuomet savo turinį galite perduoti turinio ekspertams. Jei perkate turinį, naudojatės kitų rašytojų žiniomis ir patirtimi, kurios padeda plėsti jūsų verslą.

Pvz., Jei jūs ir jūsų komandos nariai neturite žinių apie SEO ir kitus metodus, tai negali jums suteikti žvilgsnio į internetinę rinkodarą..

Tokiu atveju pasamdyti SEO ekspertą gali būti protinga idėja. Galite naudoti laisvai samdomų specialistų patirtį, kad sužavėtumėte auditoriją ir gerai reitinguotumėte paieškos sistemose.

2. Laiko faktorius

Turinio rinkodaros taisyklė yra paprasta: kuo daugiau laiko skiriate turinio kūrimui ir rinkodarai, tuo geresnių rezultatų pasieksite.

Turinio negalima sukurti greitai. Šlamšto, užpildo turinį galima sukurti ne bet kada, bet norint sukurti kokybišką įrašą, reikia nemažai laiko.

Nemažai laiko praleido tiriant, analizuojant rinkos tendencijas ir galiausiai kuriant patrauklų bei informatyvų turinį.

Net jei jūsų komandoje yra ekspertų, turite apsvarstyti, ar jie turi laiko dirbti kurdami turinį. Skirtas laikas turiniui kurti atims skirtą laiką kitai jūsų verslo užduočiai.

Jei jūs ar jūsų komandos nariai neturi laiko skirti turinio kūrimui, tai yra išeitis iš išorės.

Spustelėkite „Tweet“

Užsakomosios paslaugos taupo jūsų laiką, todėl galite susikoncentruoti į savo verslą. Jūs ir jūsų komandos nariai gali sutelkti dėmesį į jūsų užduotis. Tai leidžia vienu metu baigti vykdyti kelis projektus.

Daugelis laisvai samdomų specialistų ir užsakomųjų paslaugų agentūrų stengiasi pateikti turinį per palyginti trumpą laiką. Pavyzdžiui, 500 žodžių dienoraščio įrašas gali būti pristatytas per 24 valandas. Vidinėje komandoje, priešingai, yra tiek daug kitų užduočių, kad TAT to paties tinklaraščio įrašui gali užtrukti 3 dienas ar net ilgiau.

3. Vidaus komanda turi būti reguliariai mokoma

Didesnės įmonės, kurdamos turinį, gali pasikliauti savo komanda. Jie moko komandą, kad nariai įgytų įgūdžių tobulinti puikų rinkodaros turinį. Tačiau tam reikia laiko, energijos ir pinigų.

Jei galite išleisti pinigus ir skirti laiko savo darbuotojų mokymui, tuomet galite tai padaryti. Tačiau čia iškyla problema, kad darbuotojai kartais palieka darbą dėl kažko geresnio.

Dabar vėl turėsite apmokyti naujus narius. Taigi, užuot ėmęsi šio proceso vėl ir vėl, galite pasirinkti perduoti turinį.

4. Turinio rinkodaros biudžetas

Turinys yra karalius, o aukščiausios kokybės turinys pagreitina jūsų svetainės augimą. Jei norite gauti aukštos kokybės turinį, jums reikia tinkamų rašytojų žinių. Patyrę ir nusistovėję rašytojai imtų didelę sumą.

Jei jūsų biudžetas leidžia jums pasamdyti visos dienos turinio kūrėją ir rinkodarą savo vidaus komandoje, niekas negali to įveikti.

Rašytojas, nepriklausomai nuo darbo apimties, turės teisę į išmokas darbuotojams, fiksuotą atlyginimą ir paskatas. Be to, net jei per mėnesį turinio kūrimo poreikis yra palyginti mažas, teks sumokėti rašytojui.

Kita vertus, jei jūs perkate turinį, turėsite mokėti tik už tą darbą, kurį rašytojas jums pristato. Tai gali sutaupyti nemažą pinigų sumą. Taupyti pinigus svarbu ypač smulkaus verslo savininkams. Sutaupytus pinigus galite sudėti kitiems svarbiems dalykams

Taigi, jei neturite pakankamai lėšų palaikyti papildomo personalo nario, tuomet galite pasirinkti perduoti turinį.

5. Platus turinys, sukurtas jūsų verslui

Turinio kūrimo užsakomosios užduotys leidžia užduotis atlikti dalyko ekspertams. Jūsų komandoje gali būti ne vienas žmogus, turintis žinių tiek inžinerijos, tiek medicinos srityse. Bet jūs galite perduoti savo turinį įvairiems rašytojams ar agentūroms, kad projektą įgyvendintų šios srities ekspertas. Tai sumažina tikimybę gauti laužo ar užpildo turinį.

Geriausia turinio užsakomųjų paslaugų dalis yra ta, kad turinį galite sukurti bet kurioje nišoje. Tačiau galbūt nerandate, kad jūsų komandos nariai būtų taupūs kiekvienoje nišoje.

Be to, eksperimentuodami su įvairių tipų turiniu galite išsiaiškinti, kas jūsų verslui yra geriausia.

REDAKTORIAUS PASTABA: Taip pat atminkite, kad turėtumėte skelbti tik savo verslo turinį. Turėtumėte gerai išmanyti temas, kurias apima jūsų įrašai, nes jos yra susijusios su jūsų verslu.

6. Prižiūri jūsų svetainės kokybę & Padarykite tai autentišką

Aukščiausios kokybės kokybės turinio išlaikymas yra pati svarbiausia jūsų verslo strategija, o turinio kūrimo užsakomosios paslaugos jums tai padeda..

Originalus turinys yra tas, kuris laimi apskritai ir neleidžia sudominti auditorijos. Profesionali užsakomųjų paslaugų agentūra žino apie unikalaus turinio svarbą ir įsitikina, kad ji yra parengta.

Be to, plagiato tikrinimai, rašybos ir kiti kokybės tikrinimai užtikrina, kad gausite ne mažiau nei šedevrą.

Kur turėčiau perduoti turinį?

Yra daugybė internetinių platformų, kuriose galite rasti laisvai samdomų vertėjų arba agentūrų, kurios gali sukurti jums skirtą turinį. Tačiau norint greitai gauti aukštos kokybės turinį, turite pasikliauti patikimomis platformomis. „Contentmart“ yra vienas iš tų.

Dirbdamas įmonėje galiu patikinti, kad savo turinio kūrimą galite perduoti naudodamiesi „Contentmart“ ir susižavėti rašymo kokybe..

Platformoje yra keli kvalifikuoti ir patyrę rašytojai ir rinkodaros ekspertai, kurie pakels jūsų turinio rinkodarą į kitą lygį.

REDAKTORIAUS PASTABA: Šiame straipsnyje pateiktos nuomonės yra autoriaus ir mes negalėjome išbandyti ar patikrinti „ContentMart“ paslaugų, nors jie mums pateikė šį straipsnį!

Išvada

Šių dienų eroje turinio rinkodara turi pranašumą prieš tradicinius rinkodaros metodus. Mažų įmonių savininkams ir verslininkams tai yra strategija, galinti padidinti savo verslą.

Pradėti internetinį dienoraštį ir reguliariai jį atnaujinti turiniu yra tai, kas priverčia lankytojus tikėti jumis ir susisiekti su jumis. Tai padeda generuoti potencialius klientus ir galiausiai konvertuoti klientus į klientus.

Kokybė ir patrauklus turinys sudomins jūsų auditoriją. Galite arba priversti savo komandą kurti turinį jums, arba perduoti turinį.

Turinio kūrimo užsakomosios paslaugos garantuoja gerai ištirtą, SEO optimizuotą ir aukštos kokybės turinį. Turinį kuria šios srities specialistai. Sukurtą turinį galite gauti bet kurioje nišoje ir rasti tai, kas geriausiai tinka jūsų verslui.

Apsvarstykite galimybę pasitelkti išorės paslaugas, jei jūsų vidaus komandai trūksta įgūdžių ir norite sutaupyti laiko bei pinigų. Tai taip pat perkelia jūsų rinkodarą į kitą lygį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map