Wix vs Webnode

Wix vs Webnode


Wix و Webnode دو سازنده وب سایت هستند که دارای ویژگی های پیشرفته ، قالب های با کیفیت و ابزارهای قدرتمند طراحی سفارشی هستند.

در عین حال ، چندین تفاوت ظریف وجود دارد که سیستم ها را از یکدیگر متمایز می کنند ، به ویژه هنگامی که در مورد اهداف و پیامدهای اصلی آنها صحبت می شود..

عکس فوری سریع:

ویکسویکس – سازنده وب سایت مشهور در همه جهان است که امکان تکمیل طیف گسترده ای از کارهای ساخت وب را فراهم می کند. این سرویس به دلیل سهولت استفاده ، راحتی و طبیعت بصری از محبوبیت بالایی برخوردار است. Wix.com

شبکه وبWebnode – سازنده وب سایت ابری است که توسط شرکت چک طراحی شده است. این نرم افزار با رابط کاربر پسند ، جالب و در عین حال کمی ویژگی های پیچیده ، الگوهای برجسته و انواع گزینه های سفارشی سازی طراحی ارائه می شود. سازنده وب سایت به طور عمده برای راه اندازی دو نوع وب سایت استفاده می شود – پروژه های شخصی / تجاری و فروشگاه های آنلاین. Webnode.comWebnode – سازنده وب سایت ابری است که توسط شرکت چک طراحی شده است. این نرم افزار با رابط کاربر پسند ، جالب و در عین حال کمی ویژگی های پیچیده ، الگوهای برجسته و انواع گزینه های سفارشی سازی طراحی ارائه می شود. سازنده وب سایت به طور عمده برای راه اندازی دو نوع وب سایت استفاده می شود – پروژه های شخصی / تجاری و فروشگاه های آنلاین.

هر دو سازنده وب سایت در نگاه اول حرفه ای و معتبر به نظر می رسند. اما کدام یک از آنها می تواند مزایای بیشتری را برای کاربران معاصر فراهم کند؟ آیا پلتفرمی وجود دارد که می تواند ویژگی ها و ابزارهای پیشرفته تری را ارائه دهد؟ هنگام انتخاب بین این خدمات ، تفاوت های ظریف چه مواردی باید در نظر گرفته شود؟ مقایسه Webnode و Wix به پاک کردن این امر کمک می کند.

1. سهولت استفاده

 • ویکس. سازنده وب سایت دارای سهولت استثنایی در استفاده و راحتی است. این نتیجه ویرایشگر کشیدن و رها کردن سیستم ارائه شده ، مجموعه غنی از بلوک ها و قالب های آماده ، خدمات پشتیبانی مشتری قدرتمند و قالب های با کیفیت است که می توانید برای ایجاد یک وب سایت مناسب و معقول استفاده کنید..

  این پلت فرم امکان پذیر است طراحی وب سایت با کیفیت از ابتدا, حتی اگر شما یک طراح وب حرفه ای نباشید. آنچه شما نیاز دارید ثبت نام در سرویس ، انتخاب طرح مورد نیاز و سفارشی کردن آن با بارگذاری مطالب شخصی خود است.

  ویرایشگر استاندارد Wix

  می توان جلوه های اختلاف منظر ، ادغام پرونده های رسانه ای (فرمت های مختلف موجود) ، تغییر پس زمینه و فونت ها ، طرح رنگ وب سایت و سایر عناصر را امکان پذیر کرد. این مراحل به شما کمک می کند تا یک وب سایت شخصی سازی شده بی نظیر داشته باشید که تقریباً هیچ مشکلی نداشته باشد.

 • شبکه وب. سازنده وب سایت در حال حاضر بیش از 30 میلیون کاربر ثبت نام شده دارد ، که یکی از رهبران طاقچه هاست. این سرویس از بیش از 20 زبان پشتیبانی می کند ، که مخاطبان را گسترش می دهد و امکان ایجاد وب سایت های چند زبانه را با سهولت فراهم می کند.

  ویرایشگر وب

  یک ویرایشگر راحت کشیدن و سرویس به شما امکان می دهد بخشهای مورد نیاز وب سایت (مانند یک لیست قیمت یا مخاطبین ، به عنوان مثال) و محتوای (پست ، فیلم ، گالری ، نظرسنجی و غیره) را اضافه کنید. تنها مشکلی که وجود دارد این است که ویرایشگر Webnode کاملاً شهودی نیست و عادت می کند مدتی طول بکشد.

Wix vs Webnode. هنگام استفاده از سهولت استفاده ، Wix در مقایسه با Webnode ساده تر و قابل درک تر است. در عین حال ، قدرتمند است و مجموعه گسترده ای از ویژگی هایی را که می توانید برای راه اندازی یک وب سایت استفاده کنید ، فراهم می کند. این امر به ویژه برای کاربران بی تجربه ، که به دنبال یک سکوی آسان برای شروع پروژه های خود هستند ، بسیار مهم است.

Webnode به نوبه خود ، تسلط بر آن دشوارتر است. داشبورد آن پیچیده تر است و عناصر متعددی وجود دارد که باید قبل از استفاده از آنها در طی فرایند طراحی وب اکتشاف کنید. بنابراین ، Wix از این لحاظ مزایای بیشتری دارد.

2. مجموعه ویژگی ها و انعطاف پذیری

 • ویکس. سازنده وب سایت می تواند دارای چندین ویژگی باشد ، ترکیب هوشمند و ادغام آنها امکان ایجاد وب سایت های مناسب و متنوعی را در انواع مختلف فراهم می آورد. برای شروع ، Wix دارای دو گزینه ویرایش وب سایت برای پاسخگویی به نیازها و مهارت کاربران است.

  ویرایشگر استاندارد Wix کار سخت تر است ، به این معنی که برای کاربران با تجربه بهتر کار می کند. بخش ها و عناصر بسیاری در ویرایشگر استاندارد وجود دارد که هر یک از این موارد تأثیر قابل توجهی در طراحی و عملکرد وب سایت شما دارند.

  گزینه دوم ویرایش وب سایت است ابزار Wix ADI پیشرفته. این نوعی دستیار طراحی وب شخصی است که در مورد هر مرحله از روند طراحی ، نکات آموزنده ای به شما می دهد. همچنین براساس اطلاعاتی که در صورت درخواست سیستم ارائه خواهید داد ، به طور خودکار وب سایت را برای شما طراحی می کند. این گزینه ساده تر و صرفه جویی در وقت است ، که بدیهی است برای تازه کارها بهتر عمل می کند.

  ویرایشگر Wix ADI

  Wix App Market یکی دیگر از برجسته های سیستم و یکی از قابل توجه ترین ویژگی های آن است. این مقصد درجه یک برای کاربران است ، جایی که می توانند با ویدجت ها و برنامه های مختلفی روبرو شوند تا با سوله های مختلف مطابقت داشته باشند.

  Wix همچنین به دلیل موتور وبلاگ نویسی خود شناخته شده است که امکان اتصال وبلاگ به وب سایت شما را فراهم می کند. این کار با چند کلیک انجام می شود و فرصتی برای مدیریت ، ویرایش و به روزرسانی وبلاگ خود به دلخواه شما ایجاد می کند.

  ویژگی Wix eCommerce نیز مورد توجه است. با راه اندازی و مدیریت یک فروشگاه وب ، با استفاده از کل ویژگی های این سرویس ، این امکان پذیر است.

  تجارت الکترونیکی Wix ADI

  سازنده وب سایت نیز به دلیل قدرتمند بودن ، خود را متمایز کرده است ویژگی توربو. این مجموعه ای از فناوری ها و ابزارهای پیشرفته است که به معنای کاهش زمان کلی بارگذاری وب سایت و در نتیجه افزایش کیفیت فیلم و تصویر و افزایش میزان جذب مشتری است..

  نکته برجسته دیگر سازنده وب سایت ، امکان اتصال یک فروم به وب سایت شما برای ایجاد یک انجمن آنلاین است. سیستم یک برنامه مناسب برای این منظور ارائه می دهد که به شما امکان می دهد مکالمات و مباحث جدید را شروع کنید ، مضامین موجود و شعب انجمن را اضافه کنید ، پست ها و فایل های رسانه ای جدیدی را اضافه کنید ، گزینه اظهار نظر را فعال کنید..

  Wix یک وب سایت سازنده است که هم برای تایمرهای اول و هم برای طراحان حرفه ای به همان اندازه عالی کار می کند. دسته کاربر دوم می تواند از این موارد استفاده کند ویکس آرنا امکانات. این امکان دسترسی به جامعه طراحان را فراهم می کند ، جایی که امکان ایجاد روابط مشارکت ، یافتن مشتری های جدید و حتی بهره گیری از مزایا / پیشنهادات ویژه سازنده وب سایت وجود دارد..

  Wix همچنین به دلیل پلت فرم توسعه باز Corvid که یک سازنده برنامه قدرتمند وب محسوب می شود ، از جمعیت دور می شود. هیچ مهارت و دانش برنامه نویسی برای استفاده از این ویژگی لازم نیست ، در حالی که تمام ابزارهای ساخت وب برای راحتی بیشتر همه در یک مکان موجود هستند..

  Wix اخیراً پیشرفته خود را معرفی کرده است ابزار صعود – راه حل مشاغل همه در یک ، که شامل مجموعه ای غنی از ابزار طراحی وب است که همه در یک مکان هستند. در کل ، کاربران ممکن است بین 20 محصول را انتخاب کنند ، هرکدام برای شروع کار ، مدیریت و ارتقاء مشاغل خود ، به دنبال انجام یک کار خاص هستند. Ascend by Wix مزایای متعددی برای کمک به شما در توسعه استراتژی مناسب SEO ، پیگیری تمایلات رفتار مشتری ، اعمال ویژگی های بازاریابی و غیره ارائه می دهد.

  Wix Ascend

  سازنده وب سایت دارای ویرایشگر موبایل است که باعث می شود از همان ابتدا وب سایت هایی را ایجاد کنید که برای مشاهده تلفن همراه بهینه شده باشند. کاربران می توانند نسخه های وب سایت دسک تاپ و موبایل را به طور جداگانه مدیریت کنند. تغییرات ایجاد شده در نسخه دسک تاپ به طور خودکار در حالت موبایل نمایش داده می شوند. ویرایشهایی که شما در نسخه وب سایت موبایل انجام می دهید ، در نوع دسک تاپ نمایش داده نمی شوند.

  ویرایشگر موبایل Wix

  سرانجام ، توسعه دهندگان Wix از ارتقاء مناسب وب سایت های ساخته شده با سیستم مراقبت کرده اند. یک ابزار قدرتمند SEO Wiz امکان تنظیم کلیه پارامترهای مورد نیاز برای بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو را فراهم می آورد. برای ساده کردن فرایند ، سیستم دستورالعمل های گام به گام در مورد چگونگی انجام هر کاری درست را ارائه می دهد. همچنین می توان معیارها و ابزارهای تحلیلی ویژه را از برنامه بازار برای پیگیری عملکرد وب سایت ، فعالیت مشتری ، منابع ترافیکی و نوسانات و همچنین پارامترهای دیگری که برای وب سایت شما اهمیت زیادی دارند ، ادغام کرد. این قطعاً به وب سایت های Wiz کمک می کند تا در موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشند و در مقابل رقابت طاقچه ها مقاومت کنند.

 • شبکه وب. حتی اگر از یک برنامه رایگان استفاده می کنید ، Webnode کاملاً مملو از امکانات است. به هر نوع وب سایت که قصد راه اندازی آن را دارید ، به گزینه های گسترده تجارت الکترونیکی ، ویرایشگر HTML ، فرصتی برای ساخت تعداد نامحدود صفحات ، گزینه های وبلاگ نویسی و غیره دسترسی دارید..

  برخلاف Wix ، Webnode نمی تواند دارای چنین ویجت گسترده و مجموعه برنامه ها باشد. بلوک های خاصی وجود دارد که می توانید به وب سایت خود متصل شوید ، اما نمی توانید برنامه ها و ابزارهای مفید را ادغام کنید.

  تنظیمات شبکه وب

  Webnode فرصتی را برای راه اندازی فروشگاه وب فراهم می کند ، اما با این واقعیت که این قدرت و ثروتمند نخواهد بود ، آماده شوید. وب سایت های تجارت الکترونیکی Webnode مجموعه ای خوب از محصولات را ارائه می دهند ، اما قطعاً آنها فاقد برخی از ویژگی های ضروری مانند گزینه های واردات و صادرات ، ایجاد کد کوپن ، امکان ایجاد انواع محصول و غیره هستند..

  در مورد سئو ، Webnode گزینه های کافی برای افزایش رتبه وب سایت شما دارد. برای این کار می توانید برچسب های عنوان را سفارشی کنید ، توضیحات متا ، URL ها را پر کنید و دیگر نیازی به تهیه نقشه سایت به تنهایی نیست – سیستم بطور خودکار این کار را برای شما انجام می دهد. با این حال ، توجه داشته باشید که هنوز امکان ایجاد 301 تغییر مسیر در اینجا وجود ندارد و برخی از قالب ها فاقد ساختار عنوانهای مناسب برای SEO هستند.

Wix vs Webnode. Webnode به طور قطع از نظر مجموعه ویژگی ها و انعطاف پذیری از Wix عقب مانده است. ساخت و مدیریت فروشگاه ها و وبلاگ های آنلاین با کیفیت با Webnode امکان پذیر است ، اما محدودیت های بسیاری دارد و عملکردهای ضروری را نیز ندارند. ویژگی ویژگی های سیستم چشمگیر به نظر نمی رسد ، به خصوص وقتی با Wix مقایسه شود که به چندین ابزار رده بالا اعم از ویژگی Ascend ، Wix ADI ، Wix Turbo ، گزینه ایجاد انجمن و موارد دیگر دسترسی می دهد..

3. طرح ها

 • ویکس. مجموعه طراحی سیستم یکی از گسترده ترین و چشمگیرترین طاقچه ها است. از امروز ، سازنده وب سایت دارای بیش از 550 قالب است که نمونه های جدید به طور مرتب در حال توسعه و اضافه شدن به آن هستند. تمام طراحی های Wix از کیفیت استثنایی و ظاهری عالی برخوردار هستند. آنها با توجه به موضوعاتی که به آنها اشاره می شود ، در بیش از 70 گالری قالب قرار می گیرند. اگر به دلایلی موفق به پیدا کردن موضوع مورد نظر خود نشده اید ، می توانید یک الگوی خالی را انتخاب کرده و شروع به ایجاد طرح خود کنید..

  نمودار مقایسه طراحی

  ویکسشبکه وب
  تعداد مضامین:550200
  مضامین سفارشی:&# x2714؛ آره&# x2714؛ آره
  هزینه مضامین:رایگانرایگان
  ویرایشگر ویژوال:&# x2714؛ آره&# x2714؛ آره
  طراحی تعاملی:&# x2714؛ بله خیر&# x2714؛ آره
  ویرایشگر موبایل:&# x2714؛ آره&# x2714؛ نه

  شخصی سازی قالب های Wix تلاش و زمان زیادی نمی کند. حتی یک تازه کار نیز می تواند با رعایت نکاتی که سیستم به طور خودکار ایجاد می کند ، مقابله کند.

  برای تقویت طراحی وب سایت خود ، می توانید پالت های رنگی ، پس زمینه ، قلم و سبک را انتخاب و تغییر دهید. همچنین می توان تایپوگرافی را اصلاح کرد تا به طراحی وب سایت شما برسد, ویرایش منوها ، ادغام انواع فایلهای رسانه ای و غیره. موارد دیگر ، می توانید نوارها و ستونها را اضافه و تنظیم کنید ، محتوای مرتبط با وب سایت را برای آنها بارگذاری کنید.

  تنها نکته ای که باید در نظر داشته باشید اینست که Wix اجازه نمی دهد در طی فرآیند طراحی وب ، تغییر الگوی را تغییر دهد. اگر تصمیم دارید الگوی دیگری را انتخاب کنید ، تمام محتوای ارسالی از بین می رود و باید از همان ابتدا شروع کنید. این بدان معناست که انتخاب قالب باید عاقلانه و کاملاً فکری باشد.

 • شبکه وب. مجموعه قالب های ایجاد کننده وب سایت در حال حاضر بیش از 200 موضوع را در بر می گیرد ، اما این بستگی به نوع پروژه ای که قصد کار روی آن را دارید بستگی دارد. با این حال ، این سیستم از کیفیت قالبها برتری ندارد و این از همان نگاه اول به وضوح مشاهده می شود. حتی آن قالب هایی که در ابتدا چشمگیر به نظر می رسند ، با شروع به سفارشی سازی ، از کیفیت متوسطی برخوردار هستند.

  تمام قالب های Webnode به طور پیش فرض پاسخگو هستند و این یک مزیت بارز است. تا آنجا که این سیستم بیشتر روی توسعه وب سایت های شخصی ، تجاری و تجارت الکترونیکی متمرکز است ، قالب ها با این موضوعات مطابقت دارند. آنها ساختارهایی دارند که به تخصص سیستم پایبند هستند. با این حال ، الگوهای قدیمی منسوخ به نظر می رسند ، به خصوص وقتی که با سایر سازندگان وب سایت معاصر مقایسه شوند. بسیاری از مضامین شبیه به یکدیگر هستند و فقط در تصاویر و طرح های رنگی متفاوت هستند.

  انتخاب طرح در Webnode راحت است. قبل از تصمیم گیری در مورد انتخاب ، می توانید الگوهای دلخواه را در حالت تمام صفحه پیش نمایش کنید. برای شخصی سازی موضوع انتخاب شده ، باید هر بلوکی را که وب سایت از آن تشکیل شده است ویرایش کنید. دکمه تنظیمات (چوب پنبه) در گوشه سمت راست و بالای هر بلوک وجود دارد که فرصتی برای ویرایش متن و رنگ های قلم ، انتخاب تصاویر سهام یا آپلود کردن موارد دلخواه خود دارد..

  درست مانند Wix ، Webnode اجازه نمی دهد موضوع مورد نظر را از قبل تغییر دهید. شما باید هنگام انجام انتخاب مراقب باشید.

Wix vs Webnode. لازم نیست یک متخصص باشید تا درک کنید که الگوهای Wix بسیار بهتر از نمونه های Webnode هستند. Wix به درستی می تواند مجموعه گسترده تری از موضوعات ، گزینه های سفارشی سازی طراحی عمیق تر و دسته های قالب های دیگر را به رخ بکشد. کیفیت قالب های Wix بالاتر از مضامین Webnode است. این نمونه های واقعی از چگونگی شکل ظاهری موضوعات حرفه ای هستند. Webnode به نوبه خود ، همان درجه انعطاف پذیری طراحی را تضمین نمی کند. قالب های آن کاملاً متوسط ​​هستند و تقریباً شبیه به یکدیگر هستند. بنابراین ، وقتی صحبت از Webnode می شود ، حتی نمی تواند از لحاظ طراحی با Wix رقابت کند.

4. پشتیبانی مشتری

 • ویکس. سازنده وب سایت به دلیل خدمات پشتیبانی حرفه ای مشتری شناخته شده است. می توانید یک کتابخانه را با راهنمایی های متعدد ، پایگاه دانش غنی ، آموزش های ویدئویی و متنی ، توصیه های مفید و دستورالعمل های چگونگی مرور مرور کنید. همچنین یک وبلاگ موضوعی وجود دارد که شامل شعب و بخشهای زیادی است که کلیه اطلاعات مربوط به سرویس را ارائه می دهد.
 • شبکه وب. پشتیبانی مشتری یکی از نقاط ضعف خدمات است. کیفیت خدمات پشتیبانی در سطح مطلوبی قرار دارد ، در حالی که تعدادی از گزینه های موجود مطلوب باقی می ماند. تنها راه حلی که می توانید از اینجا استفاده کنید ، پایگاه دانش است. این شامل مقالات آموزنده ای است که بر اساس سوالات احتمالی کاربر به چند دسته تقسیم می شوند.

Webnode vs Wix. هنگام مقایسه گزینه های پشتیبانی مشتری ، Wix نیز بسیار بالاتر از Webnode قرار می گیرد. این به دلیل تنوع خدمات پشتیبانی است ، که شامل یک پایگاه دانش گسترده ، راهنمایی های چگونه ، آموزش های متنی و ویدئویی ، وبلاگ موضوعی و غیره است. Webnode پشتیبانی مشتری را فقط به پایگاه دانش محدود می کند. این یک اشکال قابل توجه است ، به خصوص برای مبتدیان.

5. قیمت گذاری

 • ویکس. سیاست قیمت گذاری سازنده وب سایت یکی از محاسن آن است. هزینه برنامه ها قطعاً به کیفیت خدماتی که ارائه می دهند می رسد. این سیستم دارای برنامه ای بی پایان و بی پایان است ، که برای آزمایش سیستم مفید است ، اما برای ساخت وب سایت هایی با آن کار نمی کند.

  توجه داشته باشید که طرح اتصال دامنه به صرفه نیست ، زیرا بنر تبلیغاتی این سرویس را از وب سایت آماده خارج نمی کند و اجازه استفاده از موارد دلخواه شما را نمی دهد. حس ارتقاء به آن چیست؟ اگر می خواهید یک وب سایت مناسب و مناسب برای استفاده شخصی یا مشاغل راه اندازی کنید ، بهتر است انتخاب خود را با برنامه Combo Plan شروع کنید. این گزینه و همچنین سایر برنامه های پرداخت شده همراه با هاستینگ رایگان ، اتصال نام دامنه ، فضای دیسک (حجم آن با توجه به برنامه انتخابی ممکن است متفاوت باشد) ، یکپارچه Google Analytics و پشتیبانی مشتری Premium.

 • ویکسشبکه وب
  گزینه های قیمت گذاری:&# 10004؛ اتصال دامنه (4.5 دلار در ماه
  &# 10004؛ دسته کوچک موسیقی جاز (8.50 دلار در ماه
  &# 10004؛ نامحدود (12.50 دلار در ماه
  &# 10004؛ تجارت الکترونیک (16.50 دلار در ماه
  &# 10004؛ شخص خیلی مهم (24.50 دلار در ماه).
  &# 10004؛ محدود (3.95 دلار در ماه
  &# 10004؛ مینی (5.95 دلار در ماه
  &# 10004؛ استاندارد (11.95 دلار در ماه
  &# 10004؛ Profi (19.95 دلار در ماه).
  امکانات:&# 10004؛ ابزار AI؛
  &# 10004؛ موتور وبلاگ؛
  &# 10004؛ دامنه رایگان؛
  &# 10004؛ فروشگاه آنلاین؛
  &# 10004؛ بازار برنامه؛
  &# 10004؛ صعود توسط Wix؛
  &# 10004؛ Wix Turbo؛
  &# 10004؛ Corvid توسط Wix؛
  &# 10004؛ Wix Forum.
  &# 10004؛ ویرایشگر HTML؛
  &# 10004؛ الگوهای پاسخگو؛
  &# 10004؛ ویرایشگر مبتنی بر بلاک.
 • شبکه وب. سازنده وب سایت در ابتدا خود را به عنوان یک سرویس رایگان قرار می دهد. هرچند که بینش را در مورد آن بدست آورید ، می فهمید که بر اساس نیازها و انتظارات خود گزینه های مختلف پرداختی را انتخاب کنید. برنامه محدود یک برنامه اساسی است که امکان پیوستن نام دامنه خود را فراهم می کند. برنامه کوتاه شامل همه چیزهایی است که برای اجرای یک وب سایت ساده و در عین حال چشمگیر نیاز دارید. برنامه استاندارد یک برنامه متعادل برای هر وب سایت و بهترین انتخاب برای همه رده های کاربر ، صرف نظر از سطح تخصص آنها است. برنامه Profi به نوبه خود ، ایجاد وب سایتهای کاملاً مجهز برای متخصصان را امکان پذیر می کند.

Wix vs Webnode. Wix نسبت به Webnode دارای سیاست قیمت گذاری انعطاف پذیر تری است. این برنامه رایگان اجازه می دهد تا ویژگی های اصلی سیستم را بدون هیچ گونه عجله و ناراحتی آزمایش کنید. Webnode برنامه ای رایگان ندارد ، اگرچه دوره آزمایشی 14 روزه رایگان را نیز ارائه می دهد. در مورد برنامه های پرداخت شده ، هزینه آنها در هر دو سیستم مشابه است. Wix ، انتخاب گسترده تری دارد و بنابراین ، به نظر می رسد راه حل بهتری برای کاربرانی که به دنبال یک رابطه قیمت / کیفیت شایسته هستند.

خط پایین

Wix و Webnode با نگاه اول بسیار متفاوت هستند. اما وقتی کاوش در سیستم عامل ها را شروع می کنید ، می فهمید که آنها با تمام نقاط شما متفاوت هستند. این مربوط به عملکرد ، سهولت استفاده ، سفارشی سازی طراحی ، انتخاب قالب ، پشتیبانی مشتری و سیاست قیمت گذاری است. وقتی صحبت از طراحی سفارشی سازی و پشتیبانی مشتری می شود ، Webnode تا حدودی فاقد قابلیت کارایی است.

ویکسویکس – سازنده وب سایت پیشرفته است که دسترسی به چندین ویژگی انتهای بالا ، یک نوع ابزار Wix ADI ، ویژگی های سفارشی سازی طراحی متنوع و راه حل های ویرایش و همچنین سیاست قیمت گذاری مقرون به صرفه را می دهد که متناسب با نیازهای همه دسته های کاربر است. Wix.com

شبکه وبWebnode – یک سازنده وب سایت ابری است که در ویژگی ها و گزینه های سفارشی سازی نیز بسیار زیاد است ، اما این پارامترها نسبت به Wix کمی شهودی تر و قدرتمندتر هستند. برای تسلط بر سیستم زمان بیشتری لازم است ، که بهترین راه حل برای تازه ها نیست. Webnode.comWebnode – یک سازنده وب سایت ابری است که در ویژگی ها و گزینه های سفارشی سازی نیز بسیار زیاد است ، اما این پارامترها نسبت به Wix کمی شهودی تر و قدرتمندتر هستند. برای تسلط بر سیستم زمان بیشتری لازم است ، که بهترین راه حل برای تازه ها نیست.

در مورد Wix ، سازنده وب سایت در انتخاب طراحی ، کیفیت قالب ، عملکرد و گزینه های پشتیبانی برتری دارد. به محض اینکه تصمیم به راه اندازی یک وب سایت گرفتید ، منطقی است که هر دو سازنده وب سایت را امتحان کنید تا یکی را انتخاب کنید ، که بهترین عملکرد برای شما خواهد بود. توصیه ما اما Wix است. عملکرد خدمات و راحتی استفاده از Webnode را برتری می دهد.

Wix vs Webnode: نمودار مقایسه

ویکسشبکه وب
1. آسان10 از 108 از 10
2. ویژگی ها10 از 107 از 10
3. طراحی10 از 107 از 10
4. پشتیبانی10 از 108 از 10
5. قیمت گذاری10 از 107 از 10
به طور کلی:10 از 107.4 از 10
الآن امتحانش کن الآن امتحانش کن
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map