uCoz vs WordPress

uCoz vs WordPress


uCoz و WordPress ابزاری با کیفیت و حرفه ای در ساخت وب هستند ، که دارای تنوع غنی از عملکردها ، ویژگی ها و گزینه های مختلف هستند و باعث می شوند هر سیستم در نوع خود از جمعیت متمایز شود. در واقع ، تعیین رهبر مشخص از همان ابتدا غیرممکن است.

هر سرویس برای ارائه خدمات بسیار زیادی دارد و هر یک از آنها در حدود یک هدف خاص در ساخت وب هستند. چنین شرایطی ضرورت بررسی و مقایسه uCoz و WordPress را برای یافتن ویژگی ها و پیامدهای اصلی آنها برانگیخته است.

عکس فوری سریع:

uCozuCoz – یک وب سایت ساز قدرتمند و کاملاً پرطرفدار است که یکی از قدیمی ترین نمایندگان صنعت طراحی وب است که در سال 2005 راه اندازی شد. این سیستم بخاطر عملکرد ، انعطاف پذیری ، ماهیت جهانی و راحتی آن توسط کاربران جذاب است. این وب سایت با هدف کسب درآمد از محصولات خود و همچنین در بین کاربران عادی محبوب است. uCoz.com

وردپرسوردپرس – CMS با منبع آزاد و بدون منبع شناخته شده در جهان است که نیازی به ارائه ندارد. این سرویس برای کلیه طراحان وب باتجربه شناخته شده است ، که قصد دارند پروژه های جدی را با چشم انداز بلند مدت اجرا کنند. CMS در ابتدا به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی ایجاد شد ، اما موفق شد در برابر رقابت سخت طاقچه ها مقاومت کند تا اکنون برای چندین نیاز به ساخت وب استفاده شود. WordPress.org

با توجه به افزایش تقاضای کاربران برای این ابزارهای ساخت وب سایت ، تصمیم گرفته ایم وردپرس و uCoz را با هم مقایسه کنیم. کدامیک از آنها سهولت استفاده استثنایی را با عملکرد ، قابلیت اطمینان و کارایی بالا همراه خواهند داشت؟ کدام یک از آنها برای مخاطبان مختلف هدف بهتر کار خواهد کرد؟ اکنون زمان آن فرا رسیده است که از اسرار هر دو سیستم پرده برداری کنیم.

1. سهولت استفاده

 • uCoz. سازنده وب سایت برای کاربرانی که علاقه مند به ایجاد انواع مختلف پروژه های ساده تا پیچیده هستند بهترین کار را خواهد کرد. اینها شامل وب سایتهای تجاری ، وبلاگها ، اوراق بهادار ، صفحات فرود ، سایتهای تبلیغی ، فروشگاههای آنلاین ، پورتالها ، اخبار یا مواردی نیست که.

  همچنین ممکن است برای نمایندگان مشاغل خلاق ، فریلنسرها ، کارآفرینان که تجربه طراحی وب آنها ممکن است متفاوت باشد ، جالب و ساده باشد. این که آیا شما یک طرفدار توسعه وب سایت هستید یا به تازگی شغل خود را آغاز کرده اید ، uCoz ممکن است انتخاب مناسبی برای تنظیم نیازها و سبک شما باشد.

  کنترل پنل uCoz

  uCoz برخلاف رقابتی که بیشتر برای ما در نظر گرفته شده که بی سواد هستند ، کاربران نهایی و متخصصان وب (طراحان ، توسعه دهندگان و کل آژانس ها) را هدف قرار می دهد ، زیرا مجموعه ویژگی های آن شامل ویرایشگرهای DIY و “حرفه ای” است..

  کنترل پنل این سرویس بسیار کاربر پسند است و عادت زیادی نمی کند. با این حال ، در مقایسه با مواردی که برخی از سازندگان وب سایت معاصر ارائه می دهند ، بسیار ساده تر است.

  شما اینجا ویرایشگر استاندارد WYSIWYG / کشیدن و رها کردن پیدا نمی کنید ، اما این مشکل جدی برای کسانی نیست که این سرویس را برای ساختن وب سایت های حرفه ای با آن انتخاب کرده اند. این فقط بدان معنی است که این پلتفرم برای به دست آوردن بیشترین استفاده از آن ، حاوی منحنی یادگیری جزئی است ، که به وضوح ممکن است مدتی طول بکشد.

  ویرایشگر صفحه uCoz

  uCoz ممکن است در نگاه اول پیچیده به نظر برسد ، اما به محض فهم منطق آن ، متوجه خواهید شد که سیستم هوشمند و انعطاف پذیر چقدر است. ساخت سایتی با uCoz با ایجاد یک حساب کاربری ، انتخاب نام دامنه به جای زیر دامنه ارائه شده به صورت پیش فرض و تنظیم مشخصات وب سایت در جادوگر سیستم شروع می شود..

  مرحله بعدی شامل انتخاب ماژول و شخصی سازی وب سایت است که به نیاز شما بستگی دارد. بنابراین ، هیچ چیز پیچیده ای در تسلط بر سیستم وجود ندارد – فقط به کمی صبر ، تلاش و زمان بیشتری نیاز دارید تا به رویکرد طراحی وب خاص آن عادت کنید..

 • وردپرس. این CMS وبلاگ نویسی منبع باز است که در نگاه اول نسبتاً قابل فهم و ساده به نظر می رسد. این سرویس امکان ایجاد انواع مختلفی از پروژه ها را فراهم می کند ، حتی اگر منطقه اولیه کاربری وب در ساختمان وبلاگ باشد. توجه بیشتری به جزئیات گزینه های ارسال شده است زیرا کاربران ، که اولویت آن را می دهند ، غالباً قصد ایجاد وب سایتهای پر محتوا دارند که غالباً با متون به روز می شوند..

  در ابتدا به نظر می رسد که داشبورد وردپرس ساده تر و شهودی تر از آن است که توسط uCoz ارائه می شود. درست بعد از نصب سیستم و شروع به کاوش در کنترل پنل و انواع بخش های مختلف آن ، متوجه می شوید که این سرویس بسیار پیچیده تر از آنچه در ابتدا به نظر می رسد است. این به ویژه در مورد تازه متولدین ، ​​که برای مقابله با کل طیف پیچیدگی های آن نیاز به زمان و تلاش بیشتری دارند ، صادق است.

  ویرایشگر وب سایت وردپرس

  کاربران برای آشکار کردن کارایی سیستم به مهارت های گسترده ای نیاز دارند. Newbies همچنین با خواندن چند کتابچه راهنما ، فروم و آموزش تصویری YouTube می تواند از آن استفاده کند ، اما به سختی قادر به ساختن وب سایتهایی نیستند که پیچیده تر از یک وب سایت تبلیغاتی مبتنی بر الگوی معمولی باشند..

  حتی چنین CMS ساده ای مانند WordPress برای توسعه پروژه های جدی نیاز به رویکرد حرفه ای دارد. عمده مشکلاتی که ممکن است در اینجا با آنها روبرو شوید ، میزبانی ، افزونه ها و موارد ایمنی است. در مورد پلاگین ها صحبت می کنید ، شما نمی توانید از آنها بدون استفاده از خدمات حداکثر استفاده را ببرید. این امر به این دلیل است که افزونه ها بیشترین بهره را از عملکرد وب سایت می گیرند ، و تمام طیف ویژگی هایی را که می خواهید از آن استفاده کنید ، نشان می دهد.

uCoz vs WordPress. البته ، شما می توانید صدها ساعت با تنظیمات در هر دو سیستم عامل سر و صدا کنید ، اما فقط برای فعال کردن وب سایت ، uCoz گزینه بهتری است. WordPress نیز به نوبه خود امکان ایجاد پروژه های پیچیده را با استفاده از افزونه های افزونه اضافی فراهم می کند. استفاده از سیستم چندان دشوار نیست – این موضوع برای چند روز است که قصد استفاده از سیستم را در آینده دارند.

2. مجموعه ویژگی ها و انعطاف پذیری

 • uCoz. سازنده وب سایت طیف گسترده ای از گزینه های ساخت وب را ارائه می دهد ، که برای سهولت استفاده به دو بخش تقسیم می شوند. این تنظیمات کلی و پارامترهای ماژول هستند. تنظیمات کلی برای تنظیم کل عملکرد وب سایت و عملکرد لازم به آن اعمال می شود.

  ماژول ها با توجه به تنظیمات شخصی و اهداف طراحی وب شما اضافه می شوند. بسیاری از آنها در اینجا وجود دارد ، اما لازم نیست همه ماژول ها را بطور همزمان استفاده کنید. درعوض ، شما فقط می توانید مواردی را که برای تحقق پروژه خود نیاز دارید انتخاب کنید. تنظیم تنظیمات مقدار در داشبورد به تنهایی ممکن است. فقط تمام عناصر لازم را اضافه کنید و مواردی را که اصلاً به آنها احتیاج ندارید ، حذف کنید. وب سایت مستقر در uCoz شما همانطور که می خواهید ظاهر خواهد شد.

  uCoz Design و ویرایشگر CSS

  آنچه باید بدانید این است که uCoz کنترل کاملی بر ویرایش وب سایت CSS و HTML می کند که به شخصی سازی عمیق تر پروژه کمک می کند. با این حال بدانید که هنگام کنترل فرآیند طراحی وب از طریق ویرایش کد ، همیشه فرصتی وجود دارد که چیزی را خراب کرده و به وب سایت شما آسیب برساند. بنابراین ، اگر مهارت برنامه نویسی ندارید ، لازم نیست که فقط یادگیری و استفاده از آنها را امتحان کنید زیرا این ممکن است یک راه حل مفید باشد – سیستم امکان شخصی سازی طراحی دستی را با استفاده از ابزارهای ویرایش وب سایت موجود در داشبورد فراهم می کند. شما می توانید قبل از ادغام آنها از آنها برای سفارشی کردن ماژول های آماده سیستم آماده استفاده کنید (Forum ، فروشگاه آنلاین ، چت باکس ، فید خبری ، وبلاگ ، نظرسنجی ها ، کاتالوگ مقاله ، صفحه تماس ، ارسال شبکه های اجتماعی ، کتاب مهمان و غیره). به وب سایت شما.

  جدای از آن ، uCoz یکی از بهترین ماژول ها را برای مدیریت تبلیغات وب سایت های ایجاد شده با آن ارائه می دهد. فرصتی برای تنظیم URL های دوستانه انسان ، عنوان و توضیحات متا توضیحات برای کلیه مواد / دسته ها – این لیست کاملی از گزینه های بهینه سازی SEO که سیستم ارائه می دهد نیست. همچنین می توان از ماژول SEO برای نظارت بر موقعیت ها ، خرید لینک و غیره استفاده کرد.

  ماژول جستجوگرها uCoz

  برجسته دیگری که مطمئناً دوست دارید فرصتی برای اتصال گواهینامه های SSL به وب سایت های شما برای اطمینان از حداکثر امنیت و محرمانه بودن اطلاعات شخصی و پرداخت است. اگر قصد دارید یک وب سایت تجارت الکترونیک راه‌اندازی کنید ، این ویژگی بیشتر مفید خواهد بود.

  همچنین یک ویژگی قابل توجه وجود دارد که شایسته است در اینجا مورد تأکید قرار گیرد. این فرصتی برای فعال سازی با یک کلیک نسخه وب سایت برای افراد کم بینا است. این یک مزیت قابل توجه برای سازمان های غیر انتفاعی است که تصمیمی برای ایجاد وب سایت با uCoz اتخاذ می کنند.

 • وردپرس. CMS طیف گسترده ای از ویژگی ها ، ابزارهای طراحی سفارشی و گزینه هایی را ارائه می دهد که باعث می شود وب سایت هایی با دید عالی و با عملکرد عالی راه اندازی شوند. اگرچه ، حوزه اولیه برنامه WordPress یکبار به سمت توسعه وب سایت های بلاگ نویسی فرو رفت ، این سرویس به سرعت در یک پلتفرم قدرتمند با ویژگی های مختلفی قرار گرفت که می تواند نیازهای وب سازی را پوشش دهد. بارگیری و مدیریت محتوا در اینجا ساده و سریع است ، در حالی که نصب سیستم زمان و تلاش زیادی نمی کند.

  تنها نکته مهم این است که اگر شما ، بدون مهارت های برنامه نویسی اینجا بروید ، به سختی ممکن است قصد طراحی وب سایت کاملاً برجسته را دارید. همین موضوع در مورد ادغام افزونه و قالب است. نکته این است که عملکرد این سیستم عامل بستگی زیادی به گزینه های ادغام دارد.

  نسخه اولیه وردپرس بسیار ضعیف است ، اما مجموعه ای از قالب ها و افزونه های داخلی آماده را در خود جای داده است. در اکثر موارد ، این برای اطمینان از نتیجه ای که قصد استفاده از آن را دارید کافی نیست. بنابراین ، بدون افزودن افزونه های اضافی و تنظیم الگوهای برای ارائه عملکرد پیشرفته و طراحی برجسته خود ، نخواهید رفت. صدها نوع مختلف را در وب مشاهده خواهید کرد ، که ممکن است رایگان و پرداخت شوند.

  راه اندازی افزونه های وردپرس

  به هر افزونه یا موضوعی که می خواهید بروید ، اطمینان حاصل کنید که با یک طراح وب حرفه ای سر و کار دارید و به طور کامل اعتماد دارید که ایمنی وب سایت خود را در معرض خطر قرار ندهید. نکته دیگری که باید بخاطر بسپارید این است که ادغام افزونه بر فرکانس به روزرسانی های پروژه که می خواهید بعد از تکمیل و انتشار وب سایت خود ایجاد کنید ، تأثیر می گذارد. افزونه ها بطور منظم به روز می شوند و تعداد بیشتری از آنها استفاده می کنید – در بیشتر مواقع مجبور خواهید بود که وب سایت خود را ارتقا دهید. این ممکن است یک چالش برای غیر فناوری باشد.

  اگر تازه وارد هستید ، باید با ساخت مجموعه افزونه های خود آزمایش کنید. اگر زبان برنامه نویسی PHP را می دانید ، می توانید افزونه ها را به صورت دستی ویرایش کنید. ناگفته نماند که شما باید کلیه اقدامات مرتبط با کد را با صرفه جویی در کپی وب سایت خود انجام دهید. در غیر این صورت ، این ممکن است متاسفانه به پایان برسد.

  برخلاف uCoz ، نصب وردپرس به میزبانی از پیش پرداخت نیاز دارد. انتخاب کاملاً گسترده است ، اما تصمیم گیری صحیح بر اساس خصوصیات وب سایت ، شرایط ارائه شده و بودجه موجود هنوز کار ساده ای نیست. ارائه دهندگان میزبانی قابل اعتماد مانند Bluehost, به عنوان مثال ، برنامه های متنوعی را ارائه دهید که میزان غالب نیازهای میزبانی وب را پوشش می دهد. این نکته را در نظر داشته باشید ، هنگام انتخاب وردپرس به عنوان بهترین راه حل ساخت وب.

uCoz vs WordPress. اگرچه ممکن است به نظر برسد که وردپرس از نظر ویژگی غنی تر است ، uCoz هنوز همه چیزهایی را که برای راه اندازی یک وب سایت مناسب و ضروری نیاز دارید ارائه می دهد. وردپرس بدون شک یک سیستم انعطاف پذیر تر است زیرا این نرم افزار منبع باز است و امکان شخصی سازی وب سایت های عمیق تر و استفاده از مهارت های برنامه نویسی را فراهم می کند.

3. طرح ها

uCozوردپرس
تعداد مضامین:300+10K+
وارد کردن تم:&# x2714؛ آره&# x2714؛ آره
ویرایشگر ویژوال:&# x2714؛ آره&# x2714؛ آره
تغییر موضوع:&# x2714؛ آره&# x2714؛ آره
بهینه سازی شده موبایل:&# x2714؛ آره&# x2714؛ بله خیر
 • uCoz. سازنده وب سایت در حال حاضر بیش از 20 دسته قالب ارائه می دهد ، که شامل بیش از 400 مضمون با کیفیت است. برای سهولت جستجو و راحتی کاربر ، همه قالب ها در دسته بندی موضوعی قرار می گیرند که بطور منظم به روز می شوند. با توجه به سال ایجاد سرویس ، دشوار است که الگوهای uCoz را مدرن و حرفه ای بنامیم. با این حال ، کیفیت طراحی های موجود در سطح مناسبی قرار دارد و ممکن است به راحتی به ترجیحات مختلف طراحی وب برسد.

  هنگام مرور مجموعه الگوهای uCoz ، می توانید با تم های منسوخ و همچنین نمونه های الگوهای معاصر روبرو شوید که دارای طراحی پاسخگو و ظاهری برجسته هستند. ترجیح دادن به الگوهای جدیدتر ، که در بالای لیست در هر دسته قرار دارند ، منطقی است.

  بهتر است الگوهای پاسخگو را انتخاب کنید ، زیرا آنها جدیدتر ، جذاب تر هستند و می توان در هر دستگاه تلفن همراه و دسک تاپ مرور کرد. می توانید با مراجعه به فروشگاه مارک سیستم – uTemplate.pro ، جایی که هزاران نمونه ارزان قیمت برای برآورده کردن هرگونه ترجیح را پیدا خواهید کرد ، این مشکل را حل کنید. همچنین می توانید با به روزرسانی به هر برنامه پولی ، با شروع “Optimal” ، یک الگوی حق بیمه مورد نظر خود را از این مجموعه دریافت کنید..

  گزینه دیگر دریافت یک الگوی استاندارد و سفارشی کردن آن به دلخواه شماست. uCoz گزینه های سفارشی سازی طراحی گسترده ای را ارائه می دهد. سازنده وب سایت تمرکز جدی روی گزینه های ویرایش طراحی وب سایت دارد. بنابراین ، می توانید الگوی خود را بارگذاری کنید ، کد را در نمونه آماده ویرایش کنید ، بخش های موجود در آن را جایگزین کنید یا طراحی خود را از ابتدا در سازنده وب سایت ایجاد کنید. اینگونه است که می توانید از هر نوع و سطح پیچیدگی با uCoz استفاده کنید.

  در کل ، سازنده وب سایت از لحاظ ایجاد طراحی رابط گزینه های گسترده ای دارد. این یکی از بهترین سیستم ها از این نظر است ، اما شما برای تکمیل اکثر عملیات ، بدون دانش پایه HTML / CSS نخواهید بود. برای به دست آوردن الگوی پاداش جذاب و بی نظیر و سایر ویژگی های مفید ، به روزرسانی این طرح سودمندتر است.

 • وردپرس. CMS امکان تغییر طرح های قالب را در تنظیمات از ابتدا امکان پذیر می سازد. در اینجا 3 گزینه موجود است ، اما علاوه بر این می توانید بین هزاران نوع طراحی نیز انتخاب کنید. می توانید از فیلترهای جستجوی زیادی استفاده کنید و آنها را بر اساس رنگ ، کارایی ، طرح و طرح طبقه بندی کنید. توصیه می کنیم با پر کردن مشخصات مورد نیاز در فیلترها ، قالب ها را انتخاب کنید ، زیرا این امر امکان ادغام عملکردهای مورد نیاز را بدون هیچ گونه برنامه نویسی تأثیر می گذارد..

  توجه داشته باشید که الگوهای وردپرس ممکن است رایگان و پرداخت شوند, که ممکن است بر اساس بودجه ، موضوع و ترجیحات سبک و همچنین اهداف کلی طراحی وب روی انتخاب شما تأثیر بگذارد. با این حال ، این طرح ها کاملاً مشابه هستند ، که به استفاده از مهارت های برنامه نویسی HTML / CSS ، مزیت بزرگی می بخشد. گزینه های سفارشی سازی بیشتر به الگوی فعال شده بستگی دارد: هر یک از آنها ممکن است دارای تنظیمات اضافی باشند که در نوع سهام موجود نیست. میزان تنظیمات معمولاً گسترده است: کلی ، چیدمان ، ویرایشگر ، تایپوگرافی ، نوار لغزنده ، سبد ، منو ، طرح رنگ ، صفحه اصلی و غیره. با انتخاب مناسب ترین قالب ، نتیجه بسیار خوبی خواهید گرفت که در صورت ویرایش آسان است ضرورت.

  اگر نمی توانید الگوی مورد نیاز را در مجموعه اصلی وردپرس پیدا کنید ، می توانید در وب گشت و گذار کنید تا یک موضوع از پیش طراحی شده در آنجا دریافت کنید. این مضامین بسته به گزینه ای که ترجیح می دهید می توانند بصورت رایگان یا پرداختی در وب سایت شما ادغام شوند. آنها توسط متخصصان شخص ثالث توسعه می یابند ، همچنین ممکن است در کیفیت و ایمنی متفاوت باشند. بنابراین ، مطمئن شوید که با یک طراح وب معتبر برخورد دارید تا همه چیز را خراب نکند.

uCoz vs WordPress. تا آنجا که نه uCoz و نه WordPress از ویرایش WYSIWYG از الگوهای خود پشتیبانی نمی کنند ، هر دو سیستم حداقل حاکی از دانش اساسی در مورد اصول HTML / CSS هستند. خبر خوب این است که در صورت دستیابی به کدهای ، می توانید هر تم را به طور کامل بازسازی کنید تا ظاهر دلخواه را بدست آورید. در حالی که قالب های uCoz بصورت پیش فرض یکپارچه شده اند ، تم های وردپرس نیز ممکن است در وب موجود باشد. این مسئله تا حدودی انتخاب شما را گسترش می دهد و در عین حال نیاز به توجه بیشتر دارد.

4. پشتیبانی مشتری

 • uCoz. پشتیبانی مشتری از سازنده وب سایت کاملاً گسترده نیست ، اما برای تهیه اصول استفاده از این سرویس کافی است. پشتیبانی مشتری به چندین دفترچه راهنما ، مقاله ، کمک به ایمیل ، آموزش تصویری و دستورالعمل های مرحله به مرحله اعطا می کند که کلیه مراحل طراحی وب را شامل می شود..

  مزیت واقعی سازنده وب سایت بزرگ بودن آن است انجمن, که برجسته خدمات است. uCoz که از مدتها قبل ایجاد شده است ، محبوبیت جهانی را در اختیار کاربرانانی قرار داده است که حاضرند دانش خود را به اشتراک بگذارند و به سؤالات افراد جدید در اینجا پاسخ دهند. همچنین می توانید توصیه ها ، نکات و پیام های مفیدی را در کنترل پنل خدمات ارائه دهید.

  تا آنجا که سازنده وب سایت در حال حاضر حدود 16 مکان بومی سازی زبان دارد ، از طریق سیستم فروش بلیط از چندین زبان از جمله انگلیسی ، روسی ، پرتغالی ، رومانیایی ، مجارستانی و اوکراینی پشتیبانی می کند. هنگام رسیدن به انجمن انجمن سیستم ممکن است همین زبانها انتخاب شوند.

 • وردپرس. به عنوان منبع باز CMS ، WordPress به هیچ وجه کمک پشتیبانی مشتری را ارائه نمی دهد. با این حال ، میزان غالب نیازهای کاربران در انجمن قدرتمند و بزرگ وردپرس پوشانده شده است ، که شامل بسیاری از تالارها ، آموزشهای رسمی ، درسهای ویدیویی و سؤالات متداول است که به تازگیها کمک می کند تا به سؤالات خود پاسخ دهند و از تفاوتهای ظریف کار با آن استفاده کنند. خواندن داستان ها و توصیه های کاربران.

  پشتیبانی مستقیم یا زنده مشتری در وردپرس در دسترس نیست ، که این یک نقطه ضعف قابل توجه برای خدمات بیشتر کاربران است.

وردپرس در مقابل uCoz. هر دو سیستم عامل دارای مراکز دانش چشمگیر و قدرتمند هستند. با این حال ، پشتیبانی ایمیل (رایگان و حق بیمه) فقط توسط uCoz ارائه می شود. وردپرس به نوبه خود ، با داشتن یک انجمن کاربر خیره‌کننده و دارای تعداد زیادی از فروم ، دستورالعمل و سؤالات متداول ، به شما کمک می کند تا تازه واردان با سیستم همراه شوند و تفاوتهای ظریف آن را بیاموزند.

5. سیاست قیمت گذاری

 • uCoz. این سیستم دارای سیاست قیمت گذاری انعطاف پذیر است ، که به کاربران امکان می دهد طرحی را انتخاب کنند که برای نیازهای خاص خود بهترین کار را داشته باشد. یک برنامه رایگان وجود دارد که باعث می شود تا برای اولین بار کاربران کل مجموعه ویژگی ها را تست کنند و بعد از آن بهترین گزینه را انتخاب کنند. نسخه رایگان منقضی نشده و به معنای ارائه اطلاعات کارت اعتباری نیست.

  یکی از مزایای غیرقابل انکار سازنده وب سایت ، امکان راه اندازی وب سایت رایگان برای سازمان های غیرانتفاعی است, استفاده از مجموعه ویژگی های مورد استفاده در برنامه های پرداخت شده. آیا قصد ایجاد یک وب سایت آموزشی ، یک سایت کلیسایی ، یک وب سایت بیمارستان یا یک پروژه وب برای سازمان خیریه خود را دارید ، با خدمات پشتیبانی سازنده وب سایت در تماس باشید تا مدارک مورد نیاز (یا سایر اثبات) را تهیه کنید و وب سایت کاملاً برجسته و بدون تبلیغات.

  در مورد اشتراک های پرداخت شده ، تعداد آنها در حال حاضر 5 طرح را تشکیل می دهد. ارزانترین اشتراک برای شما 2.99 دلار در ماه هزینه خواهد داشت ، در حالی که گرانترین پیشنهاد قیمت آن 9.99 دلار در ماه خواهد بود. کاربر می تواند در مدت 48 ساعت پس از ثبت نام ، 50٪ تخفیف در هر برنامه قیمت گذاری دریافت کند. هر کس می تواند آن را دریافت کند – شما فقط سیستم را تا زمانی که شما نیاز دارید را آزمایش می کنید ، سپس یک وب سایت جدید ایجاد کرده و تخفیف کسب می کنید.

  از این گذشته ، uCoz اغلب پاداش و پیشنهادهای ویژه ای را ارائه می دهد و همچنین می توانید هزینه پرداخت اشتراک پرداخت شده را با پرداخت 3 تا 6 ماه یا حتی یک سال و بیشتر از قبل کاهش دهید.

 • uCozوردپرس
  گزینه های قیمت گذاری:&# x2714؛ حداقل (2.99 دلار در ماه
  &# x2714؛ پایه ای ($ 5.99 / ماه
  &# x2714؛ بهینه (7.99 دلار در ماه
  &# x2714؛ حداکثر (15.99 دلار در ماه
  &# x2714؛ خرید (9.99 دلار در ماه).
  &# x2714؛ نصب و راه اندازی(رایگان
  &# x2714؛ قالب (50 دلار به طور هم زمان
  &# x2714؛ میزبانی (از 10 دلار در ماه
  &# x2714؛ پلاگین ها (از 50 دلار).
  امکانات:&# x2714؛ پهنای باند نامحدود؛
  &# x2714؛ ابزار جستجوگرها؛
  &# x2714؛ الگوهای موبایل؛
  &# x2714؛ ماژول فروشگاه آنلاین.
  &# x2714؛ شروع رایگان؛
  &# x2714؛ گزینه های گسترده تغییر؛
  &# x2714؛ پلاگین های بیشمار.
 • وردپرس. این سرویس کاملاً رایگان است که برای بارگیری ، نصب و مدیریت بیشتر وب سایت نیازی به پرداخت آن نیست. هزینه استفاده از CMS شما به هزینه افزونه ها و قالب هایی که در فروشگاه داشبورد موجود نیست کاهش می یابد (افزونه های پرداخت شده معمولاً با یک فروشگاه اینترنتی یا تبلیغات وب سایت مرتبط هستند). کلیه افزونه ها و قالب های موجود در داشبورد رایگان هستند. انتخاب متنوع و چشمگیر است.

  علاوه بر این ، شما باید روی نام دامنه و هاستینگ سرمایه گذاری کنید – WordPress در اینجا گزینه های رایگان ارائه نمی دهد. به خاطر داشته باشید که هرچه افزونه بیشتری نصب کنید ، بار میزبانی قوی تر خواهد بود. در نتیجه ، وب سایت شما ممکن است کند عمل کند که این امر تأثیر منفی بر ترافیک آن خواهد گذاشت. به همین دلیل ، توصیه می شود میزبانی با کیفیت را انجام دهید ، به خصوص اگر هدف شما توسعه پروژه های بزرگ باشد.

  یکی از بهترین راه حل ها این است BlueHost, که ارائه دهنده رسمی میزبان وردپرس است که توسط این سرویس توصیه می شود. این برنامه چندین برنامه برای ارائه به نیازهای مختلف ، اندازه وب سایت و تخصص و همچنین بودجه ای که برای سرمایه گذاری در این پروژه برنامه ریزی کرده اید ارائه می دهد. ارزان ترین طرح Bluehost تنها 2.95 دلار در ماه برای شما هزینه خواهد داشت ، در حالی که طیف وسیعی از ویژگی های مربوط به آن قطعاً شما را تحت تأثیر قرار می دهد. به طور خلاصه ، هزینه استفاده از وردپرس (از جمله قالب پرداخت شده ، افزونه هاستینگ) تقریباً برابر با uCoz است.

uCoz vs WordPress. کیفیت به ویژه در مورد وب سایتهای تجاری اهمیت دارد. به نظر می رسد ساختن یک وب سایت با کیفیت با uCoz در مقایسه با وردپرس ارزان تر است. سازنده وب سایت برنامه ای بی پایان و بی پایان دارد ، در حالی که وردپرس برای همه کاربران و انواع پروژه ها کاملا رایگان است. با این حال ، علاوه بر این نیاز به میزبانی ، نام دامنه ، افزونه ها و قالب هایی دارد که اغلب بسیار پر هزینه هستند. بنابراین ، هر دو سیستم برای کاربرانی که مایل به ایجاد و مدیریت وب سایتهای کاملاً برجسته هستند ، دارای سرمایه گذاری مالی مشخص هستند.

خط پایین

تصمیم گیری برای انتخاب بهترین سازنده وب سایت برای مطابقت با طیف گسترده ای از نیازهای وب سازی ، کار ساده ای نیست ، اما این دقیقاً همان چیزی است که کاربران هنگام تصمیم گیری برای ایجاد یک وب سایت ، با آن روبرو می شوند. uCoz و WordPress سیستم های وب سازی مناسبی هستند که هرکدام از آنها سزاوار توجه کاربران هستند و می توانند برای تکمیل تعداد بیشماری از کارها مورد استفاده قرار گیرند.

uCozuCoz سازنده وب سایت “نسل قدیمی” است که در سال 2005 راه اندازی شد و از آن زمان شهرت خود را از دست نداده است. در عوض ، این پلتفرم همه در یک با ابزارهای مختلفی برای شخصی سازی ، توسعه وب و تبلیغات امکان پذیر است که امکان ایجاد انواع مختلف پروژه ها را برای استفاده شخصی و تجاری فراهم می کند. به دلیل عدم پرداخت هزینه ، این گزینه ایده آل برای سازمان های غیر انتفاعی است. قطعاً برای جامعه گسترده کاربران توصیه می شود. uCoz.com

وردپرسوردپرس شناخته شده ترین CMS است که بصری ساده و راحت برای استفاده است ، اما به آگاهی از تفاوت های اساسی برنامه نویسی نیاز دارد. انعطاف پذیری وردپرس از لحاظ تئوری نامحدود است ، اما با استفاده از تنظیمات افزونه تحقق می یابد. برای به دست آوردن حداکثر استفاده از خدمات ، باید افزونه های رایگان یا پولی ارائه شده توسط طراحان شخص ثالث را نصب کنید. WordPress.org

کدام سرویس هنوز هم برای طراحان ماهر وب و برای تازه کارها بهتر کار می کند؟ تنها جواب متمایز برای این سوال وجود ندارد زیرا هریک از آنها با مجموعه ویژگی های خاص همراه هستند و به سمت انجام کارهای خاص گرایش دارند. وردپرس CMS ابزاری مشهور در زمینه ساخت وب است ، اما uCoz یک جایگزین مناسب برای آن است. این امر به ویژه صادق است ، وقتی صحبت از مجموعه ویژگی ها می شود ، دلخواه طراحی و گزینه های قیمت گذاری دلالت دارد. این وظیفه شماست که با آزمایش هر دو سرویس ، انتخاب نهایی را انجام دهید!

نمودار مقایسه اجمالی

uCozوردپرس
راحتی در استفاده:uCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPress
امکانات:uCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPress
طرح ها:uCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPress
پشتیبانی مشتری:uCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPress
قیمت گذاری:uCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPress
نمره کلی:uCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPress

اکنون uCoz را امتحان کنید

 رایگان است

هوارد نمایه توییتر من پروفایل فیس بوک من پست الکترونیک نمایه لینکدین من

درباره نویسنده

من هوارد استیل ، بنیانگذار و سردبیر این وب سایت هستم. با بیش از 10 سال ساخت وب می دانم که این کار برای شخص غیر IT چقدر پیچیده و خسته کننده است. نمی توانید تصمیم بگیرید کدام سرویس را انتخاب کنید؟ احساس رایگان می توانید از من مشاوره بخواهید. فقط نیازهای وب سایت خود را شرح دهید و من با کمال میل به شما کمک می کنم.

صفحه اصلی »مقایسه ها» uCoz vs WordPress

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map