Recenzia platformy Unicorn

Recenzia platformy Unicorn


Unicorn Platform – je typický softvér SaaS vyvinutý na vytváranie vstupných stránok od nuly. Pomáha propagovať a zavádzať mobilné aplikácie, ďalšie riešenia SaaS, startupy a ďalšie. Produkt debutoval integrovaným generátorom statických stránok založeným na HTML. Dnes prichádza s väčšou flexibilitou a nástrojmi na vytváranie nových stránok, pridávanie rôznych komponentov, úpravu niektorých prvkov lokality atď. Čo je dôležitejšie, nie sú potrebné žiadne technické zručnosti. Táto platforma je skvelá pre nováčikov.

Používatelia dokážu nielen vytvárať kreatívne vstupné stránky, ale aj udržiavať interakciu svojich návštevníkov pomocou rôznych integračných schopností. Softvér tiež dodáva čistý HTML alebo CSS kód s každou novou šablónou. Niektorí používatelia na webe to nazývajú „najlepší tvorca vstupnej stránky“. Ide však o to, že produkt slúži na užšie potreby. Systém neponúka taký typický jednostránkoví stavitelia Testovanie A \ B na sledovanie štatistík webových stránok. To znamená, že tento nástroj funguje hlavne vo svojom osobitnom výklenku a v prípade potreby ho nemožno diverzifikovať.

Máme určité pochybnosti týkajúce sa nedostatku nástrojov na úpravu a niektorých ďalších problémov, ktoré sa môžu vyskytnúť počas našej kontroly. Poďme sa pozrieť, platforma Unicorn si zaslúži takú veľkú chválu.

Klady a zápory

Na platforme sa nám páči jej rýchly vývoj. Z generátora statických stránok sa nakoniec vyvinul v plnohodnotný tvorca webových stránok s možnosťou vytvárať vnútorné stránky, upravovať písma a farby, spájať služby tretích strán a ďalšie. Na druhej strane vývojári stále majú čo robiť.

Výhody platformy Unicorn:
Nevýhody platformy Unicorn:
&# X2714; Jednoduché použitiežiadne kódovanie je potrebné. Vymažte kód HTML / CSS / JS s každou šablónou.
&# X2714; Dostupné ceny – plány nie sú predražené, zatiaľ čo existuje aj bezplatný užívateľský režim.
&# X2714; Online editor – všetky zmeny vykonané v prehliadači sa automaticky uložia.
&# X2714; Nástroje na prispôsobenie – upravovať farby a písma, meniť štýly a vytvárať stránku, ktorú budú mať vaši návštevníci radi.
&# X2714; integrácia – používatelia si môžu vybrať z rôznych widgetov a bez problémov ich spojiť.
&# X2714; Zadarmo funkcie – Okrem bezplatného plánu softvér obsahuje bezplatné SSL a CDN. Ide však iba o platené predplatné.
✘ Obmedzená možnosť dizajnu.
✘ Reklamy odstránené iba v prémiových programoch.
Exporting Proces exportu kódu môže byť inteligentnejší.

Načo je to dobré?

Ako už bolo uvedené v našej recenzii, softvér bol vyvinutý s cieľom pomôcť tímom propagovať ich startupy, mobilné aplikácie, služby pre vývoj webových aplikácií atď. Najnovšia verzia platformy Unicorn je ešte viac orientovaná na startupy. Napríklad niektoré z prvkov alebo funkcií sú prispôsobené hlavne zameraniu na startupy. Okrem toho má ďalšie možnosti, vďaka ktorým je hodnotným nástrojom na tvorbu vstupnej stránky.

Aby sme pochopili, aké je dobré, musíme objasniť základné komponenty vstupnej stránky a potom zistiť, či ich Unicorn Platform dokáže zvládnuť..

Základné komponenty úspešnej vstupnej stránky

Na čo je vstupná stránka potrebná? Jeho hlavným poslaním je prevádzať návštevnosť alebo riadiť návštevníkov na cieľový produkt alebo službu, ktorú chcete propagovať. Na druhej strane je každý produkt alebo ponuka jedinečný. Nemôžete teda len vziať tú istú šablónu a využiť ju pre každú obchodnú kompetenciu, ktorú máte. Základné komponenty sú však stále potrebné zvážiť:

 • Presvedčivá položka – musí byť jasný, relevantný a empatický. Nadpis je prvá vec, na ktorú zacieľujete upozornenia publika. Je to vaša prvá a môže to byť posledná šanca urobiť dobrý dojem.
 • Efektívne písanie – kvalitná kópia je ďalším dôležitým prvkom. Uvažuje o bezchybnom štýle písania a nástrojoch na formátovanie textu, ktoré dodáva editor webových stránok.
 • Mediálny obsah – je to jediný spôsob, ako udržať svojich návštevníkov v interakcii. Animácie, videá, obrázky, GIF a ďalšie formáty môžu zmeniť.
 • Dobrá reputácia – indikátory dôveryhodnosti vám pomôžu zvýšiť dôveryhodnosť stránky. Dôverné odznaky, pečate, osvedčenia, 5-hviezdičkové hodnotenia alebo recenzie môžu byť veľmi užitočné.
 • Zachytenie olova – spôsob, ako zhromaždiť čo najviac informácií o cieľovom publiku a prípadne rozšíriť váš zoznam adries.
 • Silný CTA – efektívny blok CT musí vyzerať inšpiratívne. Mali by ste povzbudiť návštevníkov, aby uskutočnili nákup, kliknite na tlačidlo alebo kliknite na odkaz.

V niektorých prípadoch by vstupná stránka mala obsahovať aj trochu funkcií elektronického obchodu v prípade, že chcete okamžite predávať produkty alebo služby.

Teraz je čas skontrolovať, či platforma Unicorn poskytuje dostatok nástrojov na zvládnutie vyššie uvedených úloh a či softvér dokáže poskytnúť nejaké exkluzívne funkcie..

Jednoduchosť použitia

Tvorca vstupnej stránky bude fungovať dobre pre používateľov všetkých úrovní. Buď ste úplne nováčik bez najmenšej predstavy o tom, čo je HTML, alebo skúsený programátor s vôľou upraviť zdrojový kód, bude platforma slúžiť skvele.

Bezplatný režim registrácie je určený pre tých, ktorí majú stále pochybnosti o nástroji, ktorý spĺňa ich požiadavky. Dobrou správou je, že nemusíte poskytovať informácie o fakturácii. Zlou správou je zásadný nedostatok kľúčových funkcií, ktoré sú k dispozícii iba v platených programoch.

Začíname

Najprv musíte otvoriť nový účet alebo sa prihlásiť. Registračný proces vyzerá typicky. Od používateľa sa vyžaduje, aby poskytol meno a e-mailovú adresu s heslom na prihlásenie sa neskôr. Prekvapilo nás, že sme nevideli funkciu prihlásenia do sociálnych médií. Určite by to proces oveľa uľahčilo.

Registrácia platformy Unicorn

Zatiaľ môžete používať iba uvedené polia. Po zadaní požadovaných údajov budete musieť skontrolovať svoju e-mailovú schránku a potvrdiť heslo. Nájdete tu tiež uvítací list s pozdravmi od tímu Unicorn.

Platforma Unicorn moje webové stránky

Editor stránky

Váš pôvodný web bude pozostávať z domovskej stránky a časti o nás. Užívatelia môžu v prípade potreby pridať ďalšie vnútorné stránky. Ak chcete začať vytvárať rozloženie, jednoducho stlačte tlačidlo „Upraviť stránku“. Budete presmerovaní na samostatnú obrazovku, kde môžete pridávať nové komponenty.

Editor stránky platformy Unicorn

Unicorn Platform prichádza s pomerne rozsiahlou zbierkou rôznych prvkov a blokov. Všetky sú rozdelené do kategórií a zahŕňajú hlavičky, tlačidlá, formuláre, fotografie, funkcie, cenové tabuľky, jazdce, referencie a ďalšie. Inými slovami, softvér ponúka všetky základné prvky, ktoré by úspešná vstupná stránka mala mať.

Existuje jedna vec, ktorá robí túto platformu odlišnou od ostatných tvorcov webových stránok. Pred pridaním do rozloženia máte šancu upraviť komponent. Ak to nevyhovuje vašim potrebám, odstráňte ho a vyberte inú. Používatelia môžu zmeniť záhlavie a popis, pridať nové texty do sekcie tlačidiel, zmeniť štýly alebo nahrať nové obrázky na pozadí.

Editor Unicorn Platform

Po dokončení úprav a ste si úplne istí, že prvok vyhovuje potrebám webových stránok, kliknutím na tlačidlo „Získať“ sa zobrazí vo vašej šablóne. Ak sa maketa skladá z niekoľkých blokov, užívatelia môžu zmeniť svoju pozíciu kliknutím na tlačidlo so šípkou. Môže sa použiť na presun komponentu nahor alebo nadol. Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že môžete vyskúšať, ako odkazy v tlačidle fungujú v reálnom živote. Potrebujete iba publikovať stránku a otvoriť ju na novej karte.

Celkový proces úprav je veľmi jednoduchý. Sotva bude trvať viac ako hodinu, kým sa vám podarí zostaviť vek pristátia pripravený na použitie, pretože na odovzdanie už potrebujete obsah a mediálne súbory..

Nastavenia webových stránok

Nastavenia webových stránok zahŕňajú všeobecné problémy, ktoré sa majú zmeniť. Tu si môžete vybrať aj stránku, ktorú chcete alebo nechcete zverejniť. Používatelia môžu pripojiť svoje vlastné domény (iba v platených programoch) alebo použite predvolenú vlastnú subdoménu platformy Unicorn Platform. Tu môžu používatelia nahrávať favicon, obrázky sociálnych médií, upravovať zdrojový kód, meniť štýl, exportovať HTML alebo pracovať s SEO.

Nastavenie webových stránok platformy Unicorn

Keď skončíte s nastavením, môžete sa milovať stlačením tlačidla „Publikovať“. Zatiaľ čo vstupné stránky sa týkajú zapojenia a interakcie používateľov, platforma Unicorn má jednu obrovskú nevýhodu. Neexistuje žiadny mobilný ukážkový režim na kontrolu toho, ako sa stránky spúšťajú na rôznych zariadeniach. Jediným riešením je publikovať webovú stránku a zadať ju zo smartfónu alebo tabletu.

Vlastnosti & flexibilita

Hlavnou myšlienkou vstupnej stránky je skrátiť dlhý príbeh a premeniť návštevnosť. Okrem toho môže pomôcť získať dôležité údaje o cieľovom publiku, rozšíriť zoznam adries a využiť niektoré z marketingových techník na udržanie informovanosti zákazníkov. Platforma Unicorn má sadu funkcií, ktoré vám umožnia zvládnuť rôzne úlohy:

integrácia

Produkt nemá vlastný App Store. Budete však môcť prepojiť komponenty webových stránok s rôznymi službami tretích strán. Zahŕňajú nástroje e-mailového marketingu (MailChimp), CRM platformy (Predajná sila a Pipedrive), poslovia (Slack a Telegram) a ďalšie nástroje, ktoré vám umožnia zostať v kontakte s vašimi návštevníkmi, zbierať spätnú väzbu atď.

Integrácia platformy Unicorn

SEO

Unicorn Platform neponúka veľa SEO nástrojov. Ale stále tu existuje základné nastavenie, ktoré umožňuje upraviť adresy URL, zmeniť názov meta, popis a niektoré ďalšie parametre. Okrem toho by sme si mali uvedomiť, že jednostránkové stránky sa propagujú hlavne pomocou reklamných kampaní, ale nie SEO.

Unicorn Platform seo

Úprava a export kódu

Existuje možnosť pridať svoj vlastný kúsok kódu a nechať ho vložiť do celého webu alebo iba do niektorých jeho komponentov. Systém prichádza s podporou HTML, CSS a JS. Tu je tiež funkcia exportu, ktorá umožňuje sťahovať ľubovoľné stránky vo formáte HTML.

Úprava kódu platformy Unicorn

Spracovanie platby

Skvelá funkcia pre začínajúce podniky, ktoré hľadajú možnosť prijímať platby priamo zo vstupnej stránky. Jedinou nevýhodou je, že systém podporuje Stripe ako jedinú dostupnú platobnú bránu. Funguje to však dobre pre jednorazové aj opakujúce sa platby.

Možnosti zadarmo

Každý užívateľ dostane SSL zadarmo, aj keď používa softvér za nulové náklady. Distribuované prostredníctvom CDN na zabezpečenie ochrany údajov a solídneho výkonu. Nie je potrebné túto funkciu aktivovať manuálne. Aktivuje sa po zverejnení webovej stránky.

dizajn & šablóny

Platforma nemá typické šablóny. Ponúka pripravené komponenty vstupnej stránky, ktoré vám umožňujú vytvoriť si vlastné rozloženie. Všetky prvky vyzerajú pre potenciálneho používateľa veľmi atraktívne a ľahko s nimi komunikujú. Okrem toho môžete voľne meniť celkový štýl webovej stránky alebo upravovať každú súčasť osobitne.

Systém umožňuje meniť farebnú paletu, odovzdávať nové obrázky na pozadí, upravovať písma, veľkosti tlačidiel atď. Jedinou nevýhodou je absencia možnosti ukážky pre mobilné zariadenia, hoci platforma sľubuje vstupné stránky reagujúce na mobilné zariadenia..

Zákaznícka podpora

Je ťažké si predstaviť, prečo by ste sa mali niekedy spojiť s tímom podpory. Proces výstavby je krištáľovo čistý. Ak stále potrebujete pomoc, môžete pomocou funkcie Live Chat okamžite kontaktovať manažérov. Zároveň existuje Centrum pomoci s niekoľkými článkami o tom, ako začať, ako prepojiť formuláre alebo integrovať možnosti platby.

Zákaznícka podpora platformy Unicorn Platform

Používatelia tiež nájdu veľa výziev v editore. Napríklad, keď vstúpite do kolekcie komponentov prvýkrát, automatizovaná pomoc vám poradí, aký najlepší prvok je potrebné vybrať, a tak ďalej. Stručne povedané, tento odsek je dosť dobrý na to, aby sa taká ľahká platforma mohla používať.

plány & Ceny: Koľko stojí platforma Unicorn?

Keď skončíte s bezplatnou skúšobnou verziou a musíte začať fungovať so vstupnou stránkou, budú vám k dispozícii tri rôzne platené programy. Všetci majú k dispozícii bezplatný export HTML, SSL a úpravu vlastných kódov. Zahŕňajú:

 • Náklady výrobcu $ 8 za mesiac a prichádza s vlastnými reklamami platformy Unicorn.
 • Náklady na spustenie $ 18 bez reklám, ale iba pre 1 webovú stránku.
 • Obchodné náklady $ 28 za mesiac. Žiadne reklamy, všetky funkcie zahrnuté pre 3 vstupné stránky.

Cena platformy Unicorn Platform

Príklady webových stránok platformy Unicorn

Spúšťacia webová stránka pre Chatbirds

Spúšťacia webová stránka Chatbirds

Webová stránka vstupnej stránky HR

Webová stránka vstupnej stránky HR

Príklad stránky s vedúcou generáciou

Príklad stránky s vedúcou generáciou

Záver preskúmania platformy Unicorn

Platforma Unicorn je určite dobrým nástrojom na vytváranie pútavých vstupných stránok. Je dodávaný s bohatou zbierkou komponentov na vytváranie rôznych blokov a sekcií. Okrem toho má softvér niektoré dobré funkcie na propagáciu a predaj služieb online. Má podporu pre rôzne integračné služby a widgety okrem úpravy vlastného kódu a exportu HTML.

Na druhej strane softvér vyzerá trochu úzko špecializovaný. Funguje to skvele iba pre začínajúce alebo vývojové tímy. Vytváranie vstupných stránok pre iné obchodné miesta neponúka veľkú flexibilitu. Stále však stojí za to tieto peniaze zaplatiť.

Vytvorte si webovú stránku ZADARMO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map