Recenzia Jimdo

Jimdo – je pokročilý tvorca webových stránok, ktorý zahŕňa jednoduchosť použitia, intuitívny charakter a cenovú dostupnosť. Systém bol vytvorený v roku 2007 a nezastavuje sa na súčasných úspechoch a neustále sa zdokonaľuje, aby svojim používateľom poskytoval dokonalý zážitok z vytvárania webových stránok. S viac ako 12 ročnými skúsenosťami sa tento systém môže pochváliť miliónmi kvalitných webových stránok s vynikajúcim výkonom.


Túžba po zlepšení je jednou z najvýraznejších čŕt tvorcu webových stránok. Predstavenie Jimda Dolphina je ďalším krokom k dokonalosti zlučovania s vynikajúcim výkonom. Tento nástroj vám teraz môže čo ponúknuť, pretože je jediným miestom zastavenia pre používateľov, ktorí si cenia predovšetkým čas a kvalitu.

Používatelia Jimdo si všimli, že tvorca webových stránok sa stal oveľa pohodlnejším a ľahko použiteľným, nehovoriac o vylepšení funkčnosti. To umožňuje vytváranie rôznych typov webových stránok vrátane portfóliové webové stránky, online obchody a vstupné stránky. Jimdo Dolphin má pozitívny vplyv na výsledok. Vyskúšajte teda teraz tvorcu webových stránok a zistite, čo sa skrýva za tým.

1. Jednoduché použitie

Po vyplnení základného registračného formulára vám ponúkneme výber medzi dvoma spôsobmi vytvárania webových stránok. Jedná sa o klasický editor Jimdo a pokročilý nástroj pre delfíny Jimdo. Obidve možnosti stoja za pozornosť vzhľadom na ich intuitívny charakter vytvárania webových stránok, pohodlie a jednoduché použitie.

Pre používateľov, ktorí majú v úmysle spustiť rozsiahlejší projekt, je systém pripravený ponúknuť klasický, ale aktualizovaný program Jimdo Creator, ktorý prichádza s intuitívnou a prehľadnou možnosťou presunu myšou. Vytvorenie a správa webových stránok je tu veľmi jednoduchá a ani nováčik sa pri práci na projekte nestretne s problémami. Intuitívny editor webových stránok WYSIWYG nevyžaduje, aby užívateľ poznal akékoľvek programovacie jazyky, aby veci fungovali. Jeho rozhranie je celkom čisté a intuitívne.

Jimdo Editor

V skutočnosti sa Jimdo rozhranie trochu podobá rozhraniu Weebly a Wix so samostatnými dashboardmi, kde môžete spravovať také veci, ako sú domény, prispievatelia, SEO a rôzne aplikácie. To je celkom pohodlné a zrozumiteľné pre každého. Jedinou nevýhodou klasického editora Jimdo je, že nemá možnosť ukážky. To znamená, že nebudete môcť vidieť prebiehajúce úpravy. Ak chcete sledovať výsledok, musíte namiesto toho zverejniť webovú stránku.

Jimdo Dolphin

Ďalším skvelým spôsobom, ako získať hotovú webovú stránku, je použitie nového pokročilého nástroja Jimdo Dolphin, ktorý výrazne zjednodušil celý proces tvorby webových stránok. Dokonca aj neskúsený užívateľ, ktorý nikdy nebol zapojený do tvorby webových stránok, môže vytvoriť webovú stránku iba za pár minút.

Jimdo Dolphin Editor

Tento nástroj bude veľkou pomocou pre používateľov, ktorí potrebujú štandardné obchodné webové stránky alebo jednostránkové projekty. Je to veľmi jednoduché, pretože systém automaticky vygeneruje personalizovanú webovú stránku na základe odpovedí na poskytnuté obchodné otázky.

Najprv sa zobrazí výzva, aby ste si vybrali typ webových stránok, ktoré potrebujete (osobné alebo obchodné). Hneď potom si musíte vytvoriť názov svojho webu, pomocou ktorého systém vyhľadá dostupné informácie o firme na webe. Ak máte účet Facebook, bude vám ponúknuté pripojenie k vášmu webu, aby služba mohla tieto údaje použiť pri vytváraní webu pre vás. Okrem toho vám bude ponúknutá možnosť vybrať si odvetvie, v ktorom sa špecializujete. Táto voľba ovplyvní zbierku šablón pre konkrétne webové stránky, z ktorých si budete musieť vybrať..

Odovzdanie loga je ďalším krokom, vďaka ktorému bude váš web personalizovaný a bude reprezentovať vašu značku. Zaujímavá je možnosť, ktorá umožňuje pripojenie vášho účtu Instagram (ak existuje) k webovej stránke a poskytnúť tak vašim značkám špecifické funkcie. Posledným krokom je výber štýlu, v ktorom chcete vytvoriť svoj web, a názov domény. To je všetko – Jimdo Dolphin sa postará o zvyšok! O niekoľko sekúnd uvidíte hotový web s predvoleným obsahom. Je len na vás, aby ste ho nahradili vlastným (ak si to želajú), pridali fotografie a ďalší obsah, ktorý chcete na svojom webe zobraziť..

Celý proces nebude trvať dlhšie ako pol hodiny, ale výsledok vás určite zaujme. Vaša webová stránka bude mať moderný dizajn a poskytne požadované informácie na jednom mieste. Vyskúšajte túto možnosť a uistite sa, že vytvorenie webovej stránky nebolo nikdy jednoduchšie!

2. Funkcie & flexibilita

Pokiaľ ide o základy, Jimdo je podobné svojim konkurentom – umožňuje používateľom prispôsobiť hotové šablóny pomocou zabudovaných nástrojov na úpravu a widgetov. Pokiaľ ide o zvončeky a píšťalky, rád by som poukázal na ich možnosti blogovania a elektronického obchodovania.

blogovanie

S Jimdo môžete vytvárať dynamické blogové príspevky, ktoré ponúkajú rôzne interakcie používateľa: sťahovanie súborov (FYI: môžete povoliť synchronizáciu s účtom Dropbox), vlastné miniaplikácie / HTML, formulár, Mapy Google, animácie flash (súbory .swf), responzívne návrhy blogov, triedenie príspevkov podľa značiek a kategórií, rozšírené nastavenia SEO pre každý príspevok a ďalšie. Môžete vytvárať koncepty, ale tu nie je žiadne naplánované uverejňovanie príspevkov.

Jimdo Blog Editor

Nie je potrebné vytvárať samostatný blog, ak ho potrebujete – už sa dodáva s vašimi webovými stránkami a stačí ho zapnúť počas procesu webového dizajnu. Týmto spôsobom získate na svojom webe integrovaný dobre prispôsobený blog. Po aktivácii začnite písať príspevky a pridávať fotografie, videá a ďalší obsah. Pre všetkých používateľov, ktorí chcú spustiť blog, ponúka Jimdo praktický nástroj na úpravu príspevkov, ktorý sa dá použiť na pridanie nových modulov. Vďaka tomu môžete integrovať všetok obsah z vašej webovej stránky Jimdo priamo do príspevkov, či už ide o text, obrázkové galérie, videá, widgety alebo dokonca produkty z vášho online obchodu. Toto je jedinečná funkcia pre tvorcov webových stránok. Nakoniec pokračujte v zdieľaní svojich príspevkov online!

eCommerce

Elektronický obchod Jimdo je tiež vysoko prispôsobiteľný. Tu je možné nakonfigurovať množstvo vlastností: zobrazenie produktu, daň (pre každý produkt môžete nastaviť individuálnu sadzbu dane), dostupnosť tovaru, náklady na dopravu a popis času, pripojenie účtu Stripe a PayPal, zásady zrušenia a vrátenia, vlastné oslovenie a e-mail potvrdenie / vyplnené pokladničné správy atď.

Obchod s delfínmi Jimdo

Pre tých používateľov, ktorí snívajú o jednoduchých, ale efektívnych skúsenostiach s tvorbou webových stránok eCommerce, Jimdo ponúka sadu nástrojov na kliknutie a úpravy, jedinečné a prispôsobiteľné šablóny eCommerce, prispôsobenie zasielania, pokročilé nástroje SEO pre efektívnu propagáciu internetového obchodu a dokonca aj šablóny objednávok e-mailov. zjednodušiť proces objednávania pre klientov. Spustenie webovej stránky elektronického obchodu so spoločnosťou Jimdo trvá iba pár minút, pričom jej spravovanie nebude vyžadovať veľa úsilia a času. Počas procesu vytvárania webu sa naučíte, ako prispôsobiť prepravné náklady, vytvoriť kódy zliav, sledovať zoznam inventárov a ďalšie nuansy. Jimdo tiež ponúka bezplatnú aplikáciu pre iOS a Android, ktorá umožňuje správu vášho internetového obchodu na cestách. To je skutočne pohodlné a jednoduché!

Prečítajte si tiež:
Vytvorenie webovej stránky elektronického obchodu od nuly – kompletný návod na vytvorenie internetového obchodu pre začiatočníkov.

SEO

Jimdo je SEO optimalizovaný hneď od začiatku, ale vývojári systému sa snažia vyvinúť maximálne úsilie, aby zaviedli pokročilejšie nástroje, ktoré umožňujú vylepšiť výsledky vyhľadávača webových stránok. Používatelia môžu pridávať a upravovať metaznačky (názvy, popisy) a upravovať adresy URL vlastných stránok. Používatelia programov JimdoPro a JimdoBusiness môžu prepísať automaticky generované názvy stránok a zadať presnú adresu URL stránky (želám si, aby to bolo možné pre všetkých používateľov).

Okrem toho majú majitelia balíkov Business a Platinum prístup k pokročilým nastaveniam SEO, ako sú metaznačky robotov (noindex, nofollow a noopener). Umožňujú riadiť interakciu vyhľadávacích nástrojov s webovými stránkami. Nakoniec Jimdo podporuje presmerovania URL a pomáha začiatočníkom vykonávať základné úpravy SEO pomocou doplnku RankingCoach..

Viacjazyčná podpora

Klasické rozhranie Jimdo v súčasnosti podporuje osem jazykov, zatiaľ čo editor sám podporuje ľubovoľný jazyk podľa vášho výberu. Je možné tu vytvoriť viacjazyčné webové stránky, bude to však vyžadovať určité úsilie a čas.

Viacjazyčná webstránka spoločnosti Jimdo

Možnosti integrácie

Tvorca webových stránok nemá integrovaný obchod s aplikáciami, ale umožňuje integrovať niektoré služby tretích strán, ako napríklad predaj vstupeniek Eventbrite, Tidio Live Chat, infografiky Infogr.am, platformy sociálnych médií a ďalšie. Vkladanie videa YouTube a bohaté fotogalérie dostupné na sklade prispievajú k uľahčeniu procesu webového dizajnu.

Tvorca loga Jimdo

Spoločnosť Jimdo nedávno predstavila svojho pokročilého tvorcu loga, ktorý umožňuje vytvárať a nahrávať vaše firemné logo na webovú stránku. Nové nástroje sú úplne zadarmo pre všetkých a ich používanie nie je veľmi náročné. Dôvodom je, že tvorca loga používa inteligentnú technológiu, ktorá vám umožní navrhnúť najlepšie logo pre vašu spoločnosť, ktoré zvýrazní identitu vašej značky, vďaka čomu bude rozpoznateľná a vynikajúca..

Celkovo vzaté, vytvorenie vlastného loga trvá približne niekoľko minút. Stačí zadať názov svojej firmy a vybrať ikony, rozloženia, písma a prispôsobené farby, ktoré nástroj predvolene ponúka. Na základe vášho výberu vytvorí Tvorca loga sadu štýlov, ktoré najlepšie zodpovedajú vášmu podnikaniu. Vyberte tie, ktoré sa vám najviac páčia, a začnite prispôsobovať prvky loga. Akonáhle budete hotoví, stiahnite si svoje logo a poponáhľajte sa, aby ste ho mohli používať na svojich vizitkách, webových stránkach, sociálnych sieťach a ďalších zdrojoch. Je to skutočne jednoduché, rýchle a pohodlné.

Integrovaný generátor právneho textu

Tvorca webových stránok teraz umožňuje použitie integrovaného generátora právnych textov, ktorý umožňuje automatické získanie zásad ochrany osobných údajov a odtlačku, ktoré sú v súlade s právnymi predpismi. Nové pravidlá GDPR už nemusia byť znepokojené, pretože platforma Jimdo sa špeciálne spojila so spoločnosťou Trusted Shops, aby sa dodržiavanie právnych predpisov stalo menej komplikovaným. Nová aktualizácia umožnila vytvorenie a aktualizáciu právnych textov pre váš projekt, so zameraním na rozvoj vášho podnikania.

Pokročilý doplnok Legal Text Generator je v súčasnosti použiteľný pre plány Grow a nové Neobmedzené plány v EÚ. Po nastavení sa hladko integruje do vášho projektu. Ak chcete použiť doplnok, musíte odpovedať na niekoľko otázok, aby automatizovaný generátor mohol vytvoriť prispôsobené zásady ochrany osobných údajov a odtlačok na základe predložených podrobností. Je to ľahké a rýchle. Čo je dôležité, vaše texty budú úplne kompatibilné s GDPR vďaka záruke Trusted Shops.

Možnosť firemného záznamu

Ďalším vrcholom spoločnosti Jimdo je jej možnosť Firemné zápisy, ktorá je teraz k dispozícii pre programy Grow and Unlimited. Tento nástroj umožňuje zaregistrovať a aktualizovať vašu firmu priamo na hlavnom paneli vašej webovej stránky. Hneď ako to urobíte, automaticky sa zosynchronizuje s viac ako 10 populárnymi a dôveryhodnými platformami so zoznamom online vrátane služieb Moja firma na Googli, Mapy Google, Foursquare, Bing a Facebook. Zoznam platforiem je mimochodom určený vašou polohou.

Táto nová funkcia bola vyvinutá v spolupráci so svetovo známou spoločnosťou na lokalizačný marketing – Uberall. Pomáha to udržiavať zadané údaje na webe konzistentné, zlepšuje celkové hodnotenie vyhľadávacieho nástroja, rozširuje zákaznícku základňu a dodáva vašej firme dôveryhodný a profesionálny vzhľad..

Ak chcete túto funkciu využiť a zaregistrovať svoju firmu pomocou obľúbených miestnych online telefónnych zoznamov, stačí sa prihlásiť do svojho účtu Jimdo a prejsť na informačný panel, kde nájdete časť „Firemné zápisy“. Hneď potom vyplňte informácie o svojej firme, kliknite na tlačidlo „Aktualizovať všetky platformy“ a počkajte, kým systém automaticky pridá / neaktualizuje informácie o vašej firme na všetky zaregistrované platformy..

Ak si želáte kontrolovať svoje obchodné ratingy, systém udeľuje prístup do sekcie Štatistika. Na tomto mieste budete môcť sledovať zdroje, ktoré používatelia prichádzajú na váš web, platformy, ktoré používajú na tento účel, celkové výkyvy premávky a ďalšie dôležité parametre..

Štatistika webových stránok

Jimdo umožňuje pripojenie služby Google Analytics k vašej pripravenej webovej stránke a zhromažďovanie podrobných štatistík o projekte a jeho výkonnosti. Pomôže vám to lepšie pochopiť správanie vašich návštevníkov, miesta, z ktorých pochádzajú, funkcie webových stránok, ktoré ich najviac zaujímajú, predajné a konverzné kurzy, trendy návštevníkov v určitých obdobiach, množstvo času, ktorý používatelia trávia na rôznych webových stránkach, percento pravidelných návštevníkov, nováčikov atď.

Ochrana heslom

Ak chcete, môžete chrániť celý web alebo jeho jednotlivé stránky pomocou hesiel. Sila a typ ochrany závisí od plánu spoločnosti Jimdo, pre ktorý sa chystáte, ale je celkom možné vytvoriť niekoľko stránok chránených heslom s jednotlivými heslami..

Certifikácia SSL

Všetky webové stránky spoločnosti Jimdo sú bezpečne šifrované pomocou spoľahlivých certifikátov SSL. To záleží na všetkých druhoch projektov vrátane online obchodov. Certifikáty šifrujú všetky informácie odoslané na webovú stránku a z nej, čo je dôležité najmä pre webové stránky prijímajúce platby kreditnou kartou.

Funkcie Jimdo Dolphin

Rozhranie Jimdo Dolphin je jednoduché, užívateľsky prívetivé a príjemné. Neexistuje nič, čo by odvrátilo vašu pozornosť – všetky prvky sú na ich miestach. Systém nie je zahltený ďalšími otázkami, podrobnosťami a oknami. To je správne, čo začiatočníci potrebujú a najviac si cenia.

Pokiaľ ide o zložitosť súboru funkcií, Jimdo Dolphin je pôsobivo jednoduchý a pohodlný. Spočiatku získate prístup na obrazovku, kde uvidíte určitý „dotazník“ o svojej firme. Budete musieť odoslať informácie o svojej firme, poskytnúť účty sociálnej siete, kontaktné informácie atď.

Systém, ktorý je dodávaný s integrovaný nástroj AI, analyzuje predložené údaje, aby v priebehu niekoľkých minút ďalej vybrala najvhodnejší dizajn a vytvorila pre vás webovú stránku. Ďalej musíte nahradiť dostupné fotografie fotografiami, ktoré máte k dispozícii, pridať textové a mediálne súbory a skontrolovať informácie, ktoré ste pôvodne poskytli. Nezaberie to veľa času, ale zaisťujete slušný výsledok.

Majte na pamäti, že webové stránky Dolphin sú blokované. Ak chcete web prispôsobiť, mali by ste pridať nové bloky, nahradiť ich a upraviť ich pozície, skopírovať a odstrániť ich tak, aby tvorili požadované rozloženie. Zoznam dostupných typov blokov je nasledujúci: obálka, text, obrázok, stĺpce, zoznam, hudba, kontakt. Každá kategória obsahuje približne tucet variantov dizajnu blokov.

Bloky Jimdo Dolphin

Ak chcete upraviť obsah, stačí kliknúť na prvok. Dostanete sadu možností úprav v závislosti od typu, či už ide o textový editor, ponuku výberu obrázkov, možnosť umožňujúcu pridať odkaz, video alebo hudobné stopy. Každý blok má svoje nastavenia, ktoré umožňujú vybrať množinu zobrazovaných prvkov (tlačidlá, text, logo, fotografie / video, sociálny panel atď.). Je dôležité spomenúť vysokú rýchlosť práce s editorom – proces je skutočne plynulý a nedochádza k oneskoreniu odozvy rozhrania. Tiež sa nám páčili písma, ktoré systém ponúka – dokonale zapadajú do koncepcií vytvorených webových stránok.

Pomocou mobilnej aplikácie Jimdo Boost môžete získať podrobné údaje o návštevnosti webových stránok (používatelia navštevujúci váš web, ich umiestnenie a počet zobrazení) a užitočné odporúčania týkajúce sa efektívnej propagácie webových stránok. Dizajn vyzerá príťažlivo. Údaje sa načítajú z nástroja Google Analytics.

3. Dizajn

Počet tém:20
Profesionálne šablóny:&# X2714; ÁNO
Zadarmo témy:&# X2714; ÁNO
Adaptívny dizajn:&# X2714; ÁNO
Zoradiť podľa odvetvia:✘ NIE
Úpravy kódu CSS:&# X2714; ÁNO

Spoločnosť Jimdo ponúka viac ako 30 prispôsobiteľných a vopred navrhnutých šablón používaných pre webové stránky vytvorené s programom Jimdo Dolphin, ako aj pre tie, ktoré sa spúšťajú pomocou štandardného editora webových stránok. Každá nová šablóna sa dodáva v mnohých prednastavených variáciách.

Používatelia, ktorí budú pracovať s programom Jimdo Creator, majú širšie možnosti prispôsobenia dizajnu. Môžu prehľadávať rôzne šablóny pre rôzne typy webových stránok, vrátane blogov, online obchodov, portfólií, firiem atď. To však neznamená, že tieto šablóny môžete použiť výlučne na vytváranie týchto typov webových stránok. Môžete si vziať ktorúkoľvek z nich a prispôsobiť ju s ohľadom na vaše potreby webdizajnu. Pri prispôsobovaní vzhľadu svojej stránky si všimnete prepínač Štýl podľa prvku. Prepínač vám umožňuje vybrať si medzi aplikáciou zmien na jeden prvok alebo na všetky prvky tohto typu na celej webovej stránke. Tento výkonný prepínač vám pomôže vyhnúť sa veľa manuálnej práci.

Všetky šablóny, ktoré systém ponúka, sú citlivé a počas procesu webového dizajnu sa dajú zmeniť bez rizika straty obsahu, ktorý ste už odoslali. A čo viac, ak viete niečo o kódovaní, môžete pre svoju webovú stránku Jimdo vytvoriť jedinečnú šablónu pomocou vlastného rozhrania šablón (editor HTML / CSS + správca súborov). Toto je jedinečná funkcia, ktorú väčšina tvorcov webových stránok nemôže pochváliť.

Jimdo Dolphin neponúka štandardný postup výberu šablón. Po získaní prístupu k sprievodcovi a odpovedaní na hlavné otázky, ktoré pre vás systém generuje (vrátane typu a štýlu webových stránok, ktoré uprednostňujete), vám bude ponúknutá šablóna vybraná systémom špeciálne pre vaše webové stránky. Dostupný obsah budete musieť nahradiť vlastným, nahrať logo, obrázky, mediálne súbory a potom publikovať hotový projekt..

Jimdo Dolphin Design Editor

Prispôsobenie webových stránok vytvorených pomocou Dolphin trvá iba pár minút, pretože systém je určený pre nováčikov, ktorí o dizajne webových stránok nevedia veľa, a preto nepotrebujú zložité nástroje na prispôsobenie. Vo väčšine prípadov môžu používatelia experimentovať s obsahom, farebnými schémami, štýlmi a pozadím, bez toho, aby skúmali možnosti systému hlbokého prispôsobenia. Je zaujímavé zdôrazniť, že AI vyberie farebnú paletu webových stránok v závislosti od farebnej schémy odovzdaného loga a fotografií. Ak chcete, môžete farby zmeniť ručne v editore po výbere jednej z desiatok predvolieb.

webové stránky vytvorené s klasickým Jimdom a Dolphinom sú predvolene optimalizované pre mobilné prehliadanie. Bez ohľadu na to, aké mobilné zariadenie použije váš klient na prehliadanie webových stránok, automaticky sa prispôsobí svojej veľkosti obrazovky, rozlíšeniu a schopnostiam skriptovania bez nutnosti niečo meniť alebo vytvárať samostatnú mobilnú verziu svojich webových stránok. Citlivý dizajn dodáva vašim webom moderný vzhľad a pokročilé funkcie.

4. Zákaznícka podpora

Jimdo má vynikajúcu Centrum podpory ponúka rôzne formy podpory, od základných tutoriálov po live chat. Ich vedomostná základňa je pomerne šikovná a ľahko ovládateľná. Páči sa mi tiež jeho jednoduchý jazyk.

Pre pohodlie používateľov sú všetky otázky a témy dostupné v databáze znalostí rozdelené do tematických kategórií vrátane základov, dizajnu, domén a e-mailu, blogov, obchodu, optimalizácie vyhľadávacích nástrojov, účtu a častých otázok. Existuje možnosť filtra vyhľadávania, ktorá zjednodušuje vyhľadávanie požadovaných informácií. Môžete si tiež pozrieť videopríručku a zistiť, ako zostaviť webovú stránku Jimdo od začiatku. Tvorca webových stránok má svoj vlastný kanál YouTube s množstvom videí, ktoré riešia nuansy práce so systémom. Kanál sa pravidelne aktualizuje novými videonávodmi, ktoré vám pomôžu začať ľahko.

Priorita zákazníckej podpory závisí od plánu prihlásenia používateľa. Bezplatná podpora používateľov účtu neexistuje. Používateľom účtu Pro sa poskytuje podpora Pro, ktorú poskytujú rodení anglickí hovoriaci pracujúci pre systém, do 1-2 dní od odoslania žiadosti. Podporný tím odpovedá na všetky otázky osobne a pracuje v koordinácii s používateľom s cieľom nájsť najlepšie riešenie problému. Používateľom firemného účtu a účtu Premium sa poskytuje exkluzívna podpora Premium. Od rodených anglických hovorcov dostanú odpoveď do 2 až 4 hodín v pracovné dni po podaní žiadosti..

5. Cenová politika

Podobne ako ostatní tvorcovia webových stránok ponúka Jimdo bezplatný základný účet, ktorý vám umožní zistiť, ako služba funguje. Okrem získania základných funkcií systému získate aj 500 MB miesta na disku, 2 GB šírky pásma, šifrovanie HTTPS a subdoménu. V tomto pláne môžete zobraziť a predať až 5 položiek.

Ceny tvorcov Jimdo

plánnákladyVlastnosti
pre:$ 7,50 / mo✓ 5 GB úložiska;
✓ šírka pásma 10 Gb;
✓ Vlastná doména.
Predmet podnikania:$ 20 / mo✓ Neobmedzené úložisko;
✓ Neobmedzená šírka pásma;
✓ Presmerovania URL.
SEO Plus:$ 30 / mo✓ Všetky funkcie Jimdo;
✓ hodnotenieCoach.
platinum:$ 40 / mo✓ Všetky funkcie Jimdo;
✓ Recenzia webových stránok odborníkov.

Ak chcete pripojiť svoju vlastnú doménu a odomknúť ďalšie funkcie a zvýšiť úložisko, musíte si kúpiť buď Pro (10 $ / mesiac), Business (20 $ / mesiac), SEO Plus (30 USD / mesiac) alebo Platinum (40 USD / mesiac) mo) plány. Program Pro je vynikajúcou voľbou pre kreatívy, živnostníkov a blogerov, ktorí nemajú dostatok skúseností s tvorbou webových stránok na to, aby si mohli sami vytvoriť plnohodnotné webové stránky. Podnikateľský plán funguje najlepšie pre podnikateľov a majiteľov internetových obchodov. Odber SEO Plus bude dobrou voľbou pre používateľov, ktorí sa obávajú hodnotenia vyhľadávačov Google na svojich webových stránkach, zatiaľ čo pokročilý plán Platinum sa osvedčil ako dokonalé riešenie pre profesionálne webové stránky alebo internetový obchod..

Všetky plány spoločnosti Jimdo (vrátane bezplatného) majú možnosť blogovania, profesionálne šablóny, integrované nástroje sociálnych médií, optimalizáciu mobilných zariadení, možnosť vkladania videa, šifrovanie HTTPS, obrázkové galérie. Umožňujú pridávať mapy Google, kontaktné formuláre a meniť kód webových stránok – celkom štandardná sada pre moderného tvorcu webových stránok. Nie je nič extra na prekvapenie.

Ak plánujete použiť Jimdo Dolphina na splnenie závažných úloh týkajúcich sa budovania webu, potom pre vás nebude fungovať bezplatný plán Play s obmedzeniami. Namiesto toho má zmysel prejsť na jeden z platených programov, ktoré systém ponúka. Môžete si teda vybrať z programov Start ($ 9 / mo), Grow (15 $ / mo), eCommerce (19 $ / mo) alebo Unlimited (39 $ / mo), ktoré sa účtujú ročne..

Ceny Jimdo delfínov

plánnákladyVlastnosti
Štart:$ 9 / mo✓ Vlastná doména;
✓ Prémiová podpora.
Rásť, pestovať:$ 15 / mo✓ Vlastná doména;
✓ Optimalizácia vyhľadávacieho nástroja;
✓ 5 preposielaných e-mailových adries.
eCommerce:$ 19 / mo✓ 0% provízia;
✓ Neobmedzené produkty.
neobmedzená:$ 39 / mo✓ Podpora prvej línie;
✓ Neobmedzené webové stránky.

Štartovací plán funguje najlepšie pre osobné alebo kreatívne projekty. Plán rastu je lepšou voľbou pre spoločnosti a podnikateľov, ktorí potrebujú profesionálne webové stránky. Plán elektronického obchodu je, samozrejme, skvelý na spustenie internetových obchodov, zatiaľ čo plán Neobmedzený je dokonalým riešením na vytváranie všetkých typov webových stránok, ktoré vyžadujú kompletnú sadu nástrojov. Všetky plány sú bez reklám a ponúkajú bezplatnú doménu pre prvý rok používania, pripojenie k e-mailovej adrese, neobmedzené miesto na disku a šírku pásma, šifrovanie HTTPS, štatistiku webových stránok.

6. Klady a zápory

Jimdo je jednoduchý, ale efektívny a vysoko kvalitný tvorca webových stránok. Rovnako ako akýkoľvek iný systém má aj svoje výhody a nevýhody, ktoré ovplyvňujú zážitok z vytvárania webových stránok, ktorý sa môže pri používaní služby vyskytnúť. Pozrime sa bližšie na hlavné výhody a nevýhody systému.

Pros:
Zápory:
&# X2714; Webovú stránku môžete začať vytvárať aj bez registrácie v systéme.
&# X2714; Jednoduché použitie, funkčnosť a pohodlie pre všetkých.
&# X2714; Dva spôsoby vytvorenia webovej stránky – Standard Editor a Jimdo Dolphin.
&# X2714; Výkonné stredisko podpory zákazníkov.
&# X2714; Kvalitné SEO.
&# X2714; Citlivé šablóny pripravené na mobil.
&# X2714; Motory na blogovanie a elektronický obchod.
✘ Nedostatok flexibility šablóny.
✘ Nedostatočné možnosti správy používateľov.
✘ Nemožno pridať viacerých prispievateľov na web

7. Súťažiaci

Jimdo je nepochybne kvalitný tvorca webových stránok, ktorý je žiadaný od nováčikov a profesionálov v oblasti webdizajnu. Jeho editory Standard a Dolphin umožňujú rôznu mieru prispôsobenia webových stránok a vyhovujú rôznym potrebám používateľov. Zároveň existujú weboví tvorcovia, ktorí dokážu lepšie zvládnuť niektoré úlohy ako Jimdo. Stačí sa pozrieť na podrobné porovnania spoločnosti Jimdo s jej hlavnými konkurentmi a pochopiť, čo tým myslím.

Jimdo vs WordPressWeebly vs JimdoWix vs JimdoSquarespace vs Jimdo

Výber najvhodnejšieho tvorcu webových stránok môže závisieť od viacerých faktorov – stačí si len vybrať čas na službu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim konkrétnym potrebám webdizajnu.

záver

Jimdo bol pôvodne vytvorený s jediným cieľom – vytvoriť príjemné, ľahké a pohodlné prostredie na vytváranie webových stránok pre všetky kategórie používateľov bez ohľadu na mieru ich zručností a odbornosti. Toto je zavedený tvorca webových stránok, ktorý ovláda približne 20 miliónov webových stránok z takmer každej krajiny na planéte. Má slušné blogovanie a platformy elektronického obchodu. Je vhodný na vytváranie osobných blogov, firemných webových stránok, webových obchodov a ďalších projektov.

Ak máte v úmysle vytvoriť jednoduchý propagačný web so štandardnou sadou funkcií, potom je pre vás najlepšou voľbou pokročilý nástroj Jimdo Dolphin.. Toto je zjednodušená verzia nástroja na tvorbu webových stránok, ktorý umožňuje zostavenie ľubovoľnej webovej stránky za menej ako 5 minút. Stačí odpovedať na otázky, prepojiť svoje účty sociálnych médií, postupovať podľa pokynov a nechať systém postarať sa o zvyšok! Získate úplne prispôsobenú webovú stránku s vlastným obsahom.

V prípade, že máte nápad spustiť blog alebo internetový obchod, bez použitia klasického editora webových stránok s výkonnou funkčnosťou sa nezúčastníte. Program Jimdo Creator vám pomôže vytvoriť webovú stránku bez akýchkoľvek problémov. Bude vám ponúknutá sada šablón, nástrojov na prispôsobenie návrhov, funkcií a nastavení potrebných na to, aby váš web získal požadovaný dizajn a výkon, aby ste si užili tvorivý a zábavný proces tvorby webových stránok..

Keby som mohol v Jimde niečo zmeniť, určite by som pridal možnosti správy používateľov, ako aj možnosť pridať viacerých prispievateľov. Okrem toho by som celý administratívny panel rozdelil na dve časti: oblasť dizajnu a oblasť obsahu. A aké sú vaše myšlienky?

Vyskúšajte Jimdo Now

Je to zadarmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map