Recenzia Bluehost

Bluehost – je osvedčený veterán v oblasti hostingových služieb. Bola spustená v roku 1996 a rozrástla sa na # 1 webhosting odporúčaný spoločnosťou WordPress.org. Znamená to, že všetci majitelia webových stránok založených na redakčnom systéme môžu využívať úžasné výhody, ako je inštalácia jedným kliknutím, veľa pripojení, skripty a ďalšie. Na druhú stranu, Bluehost byť obľúbeným WordPress nie je jediná vec, ktorá robí túto spoločnosť tak jedinečnou.


Platforma ovláda viac ako 5 miliónov webových stránok po celom svete. Poskytuje množstvo úžasných funkcií, okrem dostupnej vstupnej ceny, solídnej podpory zákazníkov a pokročilých aplikácií pre Projekty elektronického obchodu a doplnky pre podniky, ktoré túži po silnom zastúpení online. Tentoraz sa ponoríme hlboko do všetkých možných zásahov a omylov, ktoré vykonal jeden z najznámejších a najdôveryhodnejších poskytovateľov hostingu.

1. Klady a zápory

Spoločnosť sa snaží poskytovať vysoko kvalitné služby. Zavádza skupinu špecializovaných odborníkov, ktorých sa zúčastňuje 750 zamestnancov pracujúcich nepretržite. Z tohto dôvodu sa spoločnosť zdá byť skvelou voľbou, aj keď majitelia webových stránok by mali stále zvážiť niektoré mierne nevýhody. Poďme sa pozrieť na výhody a nevýhody Bluehost.

Výhody Bluehost:

 • Silné doby prevádzkyschopnosti – Priemerná miera dostupnosti je 99,99% v roku 2018 bez kritických strát, a to ani pri najťažších dopravných špičkách. Táto skutočnosť stavia spoločnosť na prvé miesto medzi ostatnými poskytovateľmi hostingu.
 • Rýchle načítanie stránky – Bluehost drasticky zlepšil svoju výkonnosť za posledných niekoľko rokov. Teraz sa môže pochváliť pravdepodobne najrýchlejšou rýchlosťou načítania stránky so 424 ms. Od roku 2016 sa im podarilo zvýšiť priemernú dobu načítania o 300%.
 • Dostupné plány – Webhosting ponúka nízke vstupné a ceny za svoje plány. Zďaleka nie sú najlacnejšími poskytovateľmi serverových riešení. Stále však prinášajú dobrú hodnotu pre celú skupinu funkcií, ktoré ponúkajú.
 • Bezpečnosť a flexibilita – Bluehost vás bude snežiť pomocou aplikácií a doplnkov. Platformu je možné ľahko integrovať do služieb Google Apps, CloudFlare a ďalších globálnych trhov aplikácií. Jednoducho si vyberte aplikáciu a nainštalujte ju jediným kliknutím. Pokiaľ ide o bezpečnostné prostriedky, Bluehost má dostatok prostriedkov na boj proti rizikám a útokom hackerov. Tieto prostriedky siahajú od nástrojov ako Spam Hammer alebo Spam Expert popri ochrane hotlinkov a ďalšie.

Jednoducho si nemôžeme nechať ujsť skutočnosť, že Bluehost je webový hostiteľ odporúčaný WordPress.org # 1. Znamená to veľa aktualizácií a možností prispôsobenia pre všetkých používateľov, ktorí majú webové stránky podporujúce WordPress.

Nevýhody Bluehost:

 • Žiadny bezplatný prenos webových stránok – Na rozdiel od iných webových hostiteľov nemá spoločnosť Bluehost bezplatnú možnosť migrácie webových stránok. Môže to byť nevýhoda pre používateľov s obmedzeným rozpočtom.
 • Žiadna skúšobná verzia zdarma – Hosting v skutočnosti nemá bezplatnú skúšobnú verziu, aj keď stále ponúka 30-dňovú lehotu na vrátenie peňazí. Sotva to bude problém, ak sa vezmú do úvahy nízke plánované ceny.
 • Tricky vstupná cena – Základný plán spoločnosti vás bude stáť 2,95 dolárov mesačne. Možno budete prekvapení, keď uvidíte účet 4,95 dolárov po 36 dňoch od použitia hostiteľa. Na druhej strane, 4,95 dolárov stále vyzerá ako výhodná vzhľadom na funkcie, ktoré získate za tieto peniaze.

Bluehost je určite spoločnosť, ktorá sa rozhodne zvoliť aj napriek malým nevýhodám. Nikdy nebudú mať nadváhu úžasnú sadu skvelých funkcií a príležitostí, ktoré prináša internet Webový hostiteľ # 1. Pozrime sa bližšie na to, čo môžete získať za dobrú hodnotu.

2. Funkcie hostenia

Bluehost je oveľa viac ako len jednoduchý hosting webových stránok. Dodáva sa s rozšíreným zoznamom funkcií a služieb, stovkami aplikácií, množstvom možností hostenia a funkcií pre gekov, ktorí hľadajú príležitosť na prístup k súborom SSH alebo FTP. Pozrite sa na základné vlastnosti, ktoré ponúka Bluehost:

Ovládací panel Bluehost

 • Intuitívny ovládací panel – Ak dávate prednosť čistému a užívateľsky príjemnému dizajnu, Bluehost určite splní vaše očakávania. Navigácia v cPaneli je jednoduchá a všetky hlavné funkcie sú na jednom mieste. Nebudete nútení surfovať cez tony tabuliek alebo sekcií. Nájdenie potrebného nástroja je rýchle a ľahké.
 • Enormous Bluehost Marketplace – Po prihlásení budete mať prístup k doslova tisícom rôznych aplikácií, doplnkov a skriptov, ktoré prispôsobia váš web. Vytvárajte nekonečné WordPress témy a galérie obrázkov pre marketingové nástroje, nákupné vozíky. živé chatové služby a ďalšie.
 • Lokalizovaný SEO a marketing obsahu – Či už potrebujete zvýšiť hodnotenie svojich webových stránok a propagovať niektoré konkrétne stránky, Bluehost ponúka svoje lokalizované SEO stratégie, zatiaľ čo skupina expertov neustále vytvára pre váš projekt obsah priateľský k SEO.
 • Funkcie elektronického obchodu – Bluehost veľmi uľahčuje nastavenie solídneho digitálneho obchodu. Môžete sa rozhodnúť pre plán Plus, ktorý bude využívať neobmedzené úložisko a pridať toľko produktov, koľko potrebujete. Systém vám okrem rôznych nákupných vozíkov, ako sú Zen, OS Commerce, Agora a ďalšie, poskytne certifikát SSL..
 • Aplikácia pre obchodné webové stránky – Mobilná aplikácia zaisťuje prístup končekmi prstov, aby ste sa mohli spojiť s miliónmi úspešných začínajúcich podnikateľov a podnikateľov na celom svete. Získate prístup k mnohým sprievodcom, analytikom, ostrým radám a ďalším informáciám.

Táto platforma poskytuje všetko, čo môžete potrebovať nielen na hosťovanie svojich webových stránok, ale aj na spustenie solídneho online projektu vhodného pre mobilné zariadenia od začiatku. Všetko, čo potrebujete, je rozhodnúť sa pre bezplatné konzultácie dostupné pre každého zákazníka Bluehost.

Prečítajte si tiež: Ako vytvoriť webovú stránku a hostiť ju.

3. Výkon

Zdá sa, že spoločnosť Bluehost sa usilovne snaží vylepšiť skúsenosti s hosťovaním zákazníkov. Spoločnosť v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi zvýšila rýchlosť načítania stránky. Priemerná rýchlosť je 424 ms, čo zaraďuje platformu do top 5 najrýchlejších webhostingov dostupných na celom svete.

Skvelá prevádzková doba je ďalšou dôležitou vlastnosťou pre tých, ktorí hľadajú skvelý výkon. 99,99% sadzba vyzerá viac ako bezchybne, berúc do úvahy pravidelné aktualizácie systému a monitorovanie porúch. To všetko záleží na zvážení radu možností hosťovania poskytovaných spoločnosťou. Okrem zdieľaného a VPN hostingu môžu užívatelia ťažiť z cloudových serverov, ako aj z dedikovaných a serverových riešení WordPress.

Prečítajte si tiež: Ako zistiť, kde je webová stránka hostená.

4. Bezpečnosť

Bezpečnosť je určite oblasťou, ktorú Bluehost robí. Každý vlastník webových stránok bude mať úžitok z trojvrstvovej ochrany proti spamu. Pozostáva z troch hlavných prostriedkov vrátane:

 • Spam Expert.
 • Spam Hammer.
 • Assassin Spam Apache.

Zabezpečenie tiež zahŕňa doručenú poštu používateľov, blokovanie prístupu na web, čiernu listinu IP, prístup SSH a ďalšie. Svoje bezpečnostné funkcie si môžete prispôsobiť zmenou filtrov a nastavení. Integrujte svoju webovú stránku s CloudFlare jediným kliknutím, aby ste sa ochránili pred najmenším náznakom útokov na DDOS.

5. Zákaznícka podpora

Zákaznícky servis je veľmi rýchly. Experti spoločnosti Bluehost sú veľmi priateľskí a pripravení vám pomôcť 24 hodín denne. Spoločnosť tvrdí, že vyrieši akýkoľvek problém do 15 minút. Tím pripravuje špeciálny výstražný systém, ktorý vopred informuje zákazníkov o možných prestojoch, aby ich mohli pripraviť. Môžete sa skontaktovať pomocou niektorého z nasledujúcich spôsobov:

 • Live Chat Možnosť.
 • telefón.
 • e-mail.

Spoločnosť má samostatných asistentov podpory WordPress na riešenie problémov týkajúcich sa CMS. Všetci zákazníci majú plný prístup k databáze znalostí, na ktorej sú zvýraznené tóny sprievodcov, článkov a návodov..

6. Cenová politika

Bluehost ponúka tri hlavné plány pre všetky typy hostingových služieb. Nezáleží na tom, či potrebujete zdieľaný hosting alebo serverové riešenie špecifické pre WordPress, budete si môcť vybrať z nasledujúcich plánov:

 • Základný plán stojí 3,95 dolárov mesačne (pre návštevníkov SWB – 2,95 dolárov mesačne) + neobmedzená šírka pásma, bezplatné aktualizácie SSL a WordPress a 50 GB úložného priestoru.
 • Plus plán cena 5,45 dolárov mesačne + neobmedzený počet webových stránok, šírka pásma a úložisko, neobmedzené domény a e-mailové účty plus 200 dolárov za rôzne marketingové ponuky.
 • Výber Plus cena 5,45 $ mesačne + všetky neobmedzené funkcie okrem anti-spamového experta, ochrana domén a zálohovanie stránok.

Bluehost Pricing

Ak túžite po rozšírených funkciách, môžete Go Pro iba za 13,95 dolárov mesačne a získať všetky funkcie od Choice Plus okrem špecializovaného servera IP a vysokovýkonného servera.

Pekný bonus: Bluehost ponúka každý nový zákazník ročne bez registrácie domény (po roku to bude 12 až 14 dolárov ročne).

Používatelia môžu využívať niektoré konkrétnejšie serverové riešenia v závislosti od potrieb a požiadaviek svojich webových stránok.

 • Cloud hosting prichádza s tromi rôznymi planétami v cene od 6,95 do 15,95 dolárov. Môže to byť dobré riešenie pre malé a stredné webové stránky, ako aj pre projekty elektronického obchodu a malých podnikov, ktoré ponúkajú až 6 GB pamäte RAM a dostatok úložiska SSD na hostovanie súborov vašich stránok..
 • Hosting VPS je flexibilné riešenie hostenia zavádzajúce niekoľko plánov pre tých, ktorí túžia po ďalších zdrojoch. Ceny programu sa pohybujú od 19,9 do 59,99 dolárov mesačne, vrátane bezplatných certifikátov SSL a až 3 TB šírky pásma.
 • Dedikovaný hosting je najlepšia stávka pre obrovské a komplikované webové projekty s komplexnou štruktúrou a množstvom súborov na ukladanie. Užívatelia si môžu vybrať z troch plánov, ktoré stoja 79,99 – 119,99 dolárov v závislosti od počtu IP adries a špecifikácií CPU, ktoré potrebujú. Podpora 24/7 a bezplatné SSL prichádzajú so všetkými tromi dostupnými plánmi.
 • Linux Reseller Hosting poskytované spoločnosťou ResellerClub je vynikajúcim riešením pre predajcov, ktorí hľadajú vylepšené prostriedky servera. Cena za program sa pohybuje od 10,99 do 25,49 dolárov mesačne. Okrem neobmedzeného počtu e-mailových a cPanel účtov, marketingových ponúk a ďalších možností získate dostatok priestoru na prenos údajov.

7. Súťažiaci

Preskúmali sme rôznych poskytovateľov hostingu a porovnali sme ich s Bluehost. Môžeme teda konštatovať, že Bluehost je najobľúbenejší z hľadiska každého odseku, ktorý sme tu objavili. Prečítajte si ich a uistite sa, že:

Bluehost vs SiteGroundBluehost vs HostingerBluehost vs 1 a 1Bluehost vs iPageBluehost vs WeeblySquarespace vs Bluehost

Spodný riadok

Naša recenzia Bluehost odhalila veľa skvelých funkcií, ktoré určite stoja za pozornosť. Má všetko, čo by ste mohli hľadať vo webhostingu napriek veľkosti, štruktúre alebo cieľom webu.

Táto platforma môže byť vhodná pre obchodné weby, profesionálne blogy alebo solídne digitálne obchody. Navyše je to samozrejme voľba číslo 1 pre všetky weby vytvorené pomocou redakčného systému WordPress.

Splní všetky rozpočtové očakávania vzhľadom na relatívne nízke ceny a obrovské množstvo funkcií. Sotva bude problém prepínať medzi plánmi a zvoliť si rozšírenejší zoznam zdrojov webhostingu za prijateľnú cenu. Pokročilé technológie zabezpečujú rýchly výkon a bezpečnosť, vďaka čomu sa Bluehost dostáva na popredný zoznam poskytovateľov hostingu.

Začnite s Bluehost

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map