Pozrime sa na to

Poďme jesť – je špecializovaný tvorca webových stránok, ktorý vidí svoje poslanie v rozvoji plnohodnotných webových stránok reštaurácií. Systém bol založený v roku 2008 v Portlande v Oregone a je zameraný hlavne na potreby nováčikov, ktorí majú v úmysle začať podnikať v reštaurácii, ale bude dobre fungovať aj pre profesionálov v oblasti webdizajnu, ktorí majú skúsenosti s prácou s takýmito projektmi..


Spúšťanie webových stránok s programom Let’sEat nezaberie veľa času a nevyžaduje žiadne znalosti v oblasti kódovania ani predbežné pozadie webdizajnu. Toto je jedna z nesporných výhod systému, ktorý priťahuje pozornosť používateľov, ktorí vlastnia kaviarne / reštaurácie a chcú si založiť webovú stránku pre svoje podniky. Poďme Eat v súčasnosti poskytuje viac ako 15 000 webových stránok po celom svete a tento počet neustále rastie s každým ďalším mesiacom.

Čím sa líši tvorca webových stránok veľa ďalších tvorcov webových stránok? V skutočnosti je to univerzálna platforma, ktorá má jedno zameranie – vytváranie webových stránok reštaurácií. Preto sú všetky funkcie, ktoré systém ponúka, prioritné z hľadiska požiadaviek na výklenok, zatiaľ čo samotný systém je úplne zrozumiteľný a ľahko použiteľný.

Chcete sa dozvedieť viac o tvorcovi webových stránok a objaviť dôvody a parametre, vďaka ktorým vynikajú z davu? Presne to urobíme hneď. Začnime teda!

1. Jednoduché použitie

Let’sEat je jednoduchý, ale funkčný webový tvorca vytvorený pre majiteľov reštaurácií, ktorí čelia každodennej potrebe aktualizovať svoje ponuky na cestách a ponúkať klientom viac služieb. Je samozrejmé, že prevažujúci počet týchto ľudí nie je odborníkmi na HTMl / CSS, a preto nemôžu využívať pokročilé znalosti kódovania dizajnových webov vysokej kvality. Tvorca webových stránok teda predpokladá miernu krivku učenia sa so všetkými funkciami, ktoré sú tu k dispozícii.

Letseat dashboard

Samotný proces registrácie je rýchly, jednoduchý a zrozumiteľný pre každého. Stačí zadať svoje prihlasovacie údaje a údaje o odovzdaní, ktoré sa majú presmerovať na systémový panel. Na to si zvyknúť nemusíte veľa času, pretože všetky prvky a funkcie sú tu k dispozícii na jednom mieste. To umožňuje naučiť sa administratívny panel takmer na prvý pohľad, aby ste mohli pokračovať v ďalšom procese vytvárania webových stránok.

Systém je dodávaný s logicky štruktúrovaným, jednoduchým a intuitívnym rozhraním, ktoré zaisťuje ľahkú navigáciu. Je užívateľsky prívetivý a jednoduchý aj pre tých používateľov, ktorí s tvorcami webových stránok nikdy predtým nepracovali. Poďme vás prekvapiť integrovaným sprievodcom nastavením, ktorý vás prevedie všetkými fázami procesu vývoja webových stránok a poskytne prístup k všeobecným informáciám o systéme a nevyhnutným funkciám..

Ako je uvedené vyššie, Let’sEat neznamená použitie kódovacích schopností, ale ak ste odborník na programovanie, môžete svojej webovej stránke reštaurácie dať jedinečný a prispôsobený dizajn prostredníctvom integrácie kódov HTML / CSS. Majte však na pamäti, že tvorca webových stránok neumožňuje úpravu počiatočných kódov webových stránok. Pre začínajúcich používateľov to nie je problém, ale môže to byť výzva pre používateľov, ktorí by chceli s úpravou kódu pracovať.

2. Funkcie & flexibilita

Ako tvorca webových stránok zameraných na špecifické oblasti, spoločnosť Let’sEat skvele pracuje na vývoji všetkých projektov patriacich do potravinárskeho priemyslu. Patria sem webové stránky pre reštaurácie, kaviarne, večere, hostince a bary, hotely a dokonca aj nákladné autá / vozíky. Všetko závisí od typu podnikania, ktoré prevádzkujete, a od súboru funkcií, ktorý chcete zahrnúť.

Vďaka pohodlnej a dobre štruktúrovanej palubnej doske umožňuje Let’sEat rýchly a ľahký prístup ku všetkým nastaveniam, nástrojom a parametrom potrebným na vytvorenie projektu potravinárskeho priemyslu s naloženými funkciami. Pozrime sa na najdôležitejšie funkcie, ktoré tvorca webových stránok predstavuje každému používateľovi.

 • Menu Builder
 • Toto je časť, v ktorej môžete navrhnúť vlastnú reštauráciu alebo kaviareň, ktorá je špecifická pre vaše podnikanie. Ponuka je podrobná a zahŕňa jedlá a nápoje spolu s ich popismi a špecifikáciou ceny. Je to vynikajúci spôsob, ako pomôcť vašim návštevníkom dozvedieť sa viac o jedlách ponúkaných vo vašej reštaurácii a objednať si tých, o ktorých majú záujem.

  Umožňuje zostaviť menu

 • Generátor kupónov
 • Ak sa chystáte ponúknuť svojim potenciálnym a existujúcim zákazníkom zľavové kupóny, táto možnosť sa vám určite hodí. Tu môžete navrhnúť online kupóny, ktoré sa dajú vytlačiť, aby ste zvýšili svoj predaj a prilákali potenciálnych klientov.

  Letseat editor kupónov

 • kalendár
 • Táto funkcia umožňuje uverejňovať nadchádzajúce udalosti a dôležité informácie o rôznych príležitostiach. Vytvorením udalostí v kalendári budete svojich zákazníkov informovať o nich. Takto môžu efektívne naplánovať svoj plán návštevy vašej reštaurácie.

  Umožňuje kalendár

 • Marketplace
 • Let’sEat Marketplace ponúka zbierku užitočných aplikácií tretích strán, ktoré zvyšujú výkonnosť webových stránok vašej reštaurácie a zabezpečujú spokojnosť zákazníkov. Tieto aplikácie sú na zjednodušenie vyhľadávania rozdelené do kategórií. Sú to online objednávky, rezervácie, správa úloh, e-mailový marketing, sociálne médiá a ďalšie. Aplikácie sa dajú ľahko integrovať do vašej webovej stránky reštaurácie z iných webových stránok bez potreby kopírovania a vkladania kódov.

  K dispozícii sú tiež vynikajúce marketingové nástroje, ktoré dopĺňajú vašu reštauráciu online aj offline. V skutočnosti má táto platforma niekoľko natívnych aplikácií týkajúcich sa reštaurácií. Väčšinu aplikácií špecifických pre tento priemysel poskytujú ich partneri v tomto odvetví, ako napríklad Guestful, EatStreet, SeatMe a ďalší..

  Umožňuje trh

 • Štatistická sekcia
 • Prístup k štatistickým údajom je k dispozícii aj na informačnom paneli systému, ale je tiež pomerne primitívny. Môžete tu sledovať množstvo jedinečných návštevníkov, mobilnú návštevnosť, najlepšie zdroje sprostredkovania a počet zobrazení webových stránok, nie viac..

 • Vlastná doména
 • Ak už vlastníte web s vlastným názvom domény, môžete ho použiť pri registrácii na Let’sEat. Funkcia pripojenia k vlastnej doméne umožňuje udržať záujem cieľovej skupiny o vaše služby zapojené pri prehliadaní vašej novej webovej stránky.

 • Integrácie tretích strán
 • Let’sEat okrem integrácií Marketplace extplace umožňuje pridávať množstvo ďalších bezplatných a platených aplikácií tretích strán, ktoré majú vážny vplyv na výkon systému. Užívateľ tak môže na webovú stránku pridať galériu prezentácie, aby prezentoval jedlá zahrnuté do ponuky v najpriaznivejšom svetle. Je tiež možné integrovať Mapy Google, aby používatelia mohli rýchlo nájsť polohu reštaurácie / kaviarne a správne smery k nej.

 • Online objednávanie
 • Poďme sa spojiť so službou OpenDining, ktorá umožňuje návštevníkom webových stránok zadávať objednávky prostredníctvom tohto systému online. Integrácia miniaplikácie OpenDining do vášho projektu trvá iba niekoľko minút, kým sa táto funkcia, ktorá je nevyhnutnou súčasťou všetkých projektov súvisiacich s potravinami, musí zahrnúť..

 • E-mailový marketing
 • Tvorca webových stránok sa stará o včasné upozornenia používateľov o ich službách, špeciálnych funkciách a aktualizáciách. Uskutočňuje sa to prostredníctvom možnosti e-mailového marketingu, ktorá umožňuje zasielanie bulletinov používateľom, ktorí sa prihlásili na odber.

 • Integrácia sociálnych médií
 • Let’sEat je známy svojimi rozsiahlymi možnosťami integrácie do sociálnych médií. Tvorca webových stránok umožňuje využívať sociálne mediálne siete ako efektívny nástroj interakcie so zákazníkmi. S tvorcom webových stránok je pridávanie týchto a ďalších zdrojov sociálnych médií rýchle a ľahké.

 • Prieskumy spokojnosti
 • Tvorca webových stránok navyše umožňuje uverejňovať prieskumy spokojnosti, aby ostatní používatelia mohli vedieť napríklad o svojich skúsenostiach s návštevou určitej reštaurácie alebo kaviarne. Pozitívnejšie recenzie a prieskumy webovej stránky (a zodpovedajúcim spôsobom reštaurácia), tým vyššia je šanca na vybudovanie bohatej zákazníckej základne a zvýšenie spokojnosti / lojality.

 • Dostupnosť viacerých jazykov
 • Tvorca webových stránok je k dispozícii vo viacerých jazykových lokalizáciách. Presnejšie povedané, systém môžete prehľadávať v nasledujúcich jazykoch: angličtina, francúzština a španielčina. Používatelia vo Veľkej Británii, Kanade, Austrálii a ďalších krajinách môžu tiež lokalizovať odkazy (alebo ich dokonca úplne zmeniť), aby zodpovedali slovníku oblasti, v ktorej sa nachádzajú.

 • Online rezervácie
 • Zákazníci si môžu online rezervovať kvôli partnerstvu systému s nasledujúcimi službami: OpenTable, Rez by UrbanSpoon, ReservationGenie a SeatMe. Integrácia týchto miniaplikácií je ľahká, rýchla a zrozumiteľná pre každého, zatiaľ čo výsledok stojí za to.

3. Dizajn

Počet tém:45
Zadarmo témy:&# X2714; ÁNO
Citlivý dizajn:✘ NIE
Zoradiť podľa odvetvia:✘ NIE
Úpravy kódu CSS:✘ NIE

Zbierka kolekcií Let’sEat nie je tak bohatá a kvalita motívov je pomerne priemerná. Sú príliš podobné na to, aby vytvorili personalizovaný dizajn webových stránok. V skutočnosti existuje iba jedno rozloženie prezentované v rôznych štýloch (písma, pozadia, farby atď.). Takže bez ohľadu na šablónu, ktorú hľadáte, bude vaša webová stránka stále vyzerať podobne ako šablóna vytvorená inými používateľmi. Našťastie systém umožňuje používateľom vylepšiť CSS / HTML (táto funkcia je dostupná iba pre používateľov Pro).

Dobrou správou však je, že všetky šablóny sú predvolene citlivé na mobil. Tvorca webových stránok ponúka viac ako 40 dizajnov, ktoré sú špeciálne vyvinuté s ohľadom na potravinársky priemysel.

Nie je potrebné začať projekt od nuly, pretože všetky šablóny sú dodávané s vopred navrhnutým obsahom, ktorý môžete ďalej prispôsobiť podľa svojich obchodných potrieb. Existuje dokonca možnosť nahrať logo reštaurácie priamo na web, ak ho máte. Ak tak neurobíte, systém vám umožní navrhnúť logo vašej webovej stránky úplne od nuly alebo si vybrať jednu z dostupných variant zásob.

Tvorca webových stránok umožňuje prispôsobiť hlavné prvky webových stránok vrátane loga, farebnej palety, štýlu, typov písma, pozadia atď. Pri práci na prispôsobení projektu si môžete vybrať z desiatok módnych typov písma..

Povoľte šablóny

funkcia drag-and-drop umožňuje zmenu vybratej šablóny, ale tento proces nejde ďalej ako len úprava pozadia alebo farby pozadia webovej stránky. Funkčnosť systému je príliš primitívna v porovnaní s výkonnými konkurentmi vo výklenku.

Let’sEat okrem štandardného editora dizajnu ponúka aj funkciu Mobile Design. Úpravou nastavení umožňuje prispôsobiť vzhľad a funkčnosť verzie mobilného webu webovej stránke vašej reštaurácie. Keď sa na to ale hlbšie pozriete, uvedomíte si, že proces prispôsobenia dizajnu ide iba do úpravy farebnej schémy. Pokiaľ ide o dizajn, určite sa tu musí veľa vylepšiť.

4. Zákaznícka podpora

Podpora zákazníka je pre nováčikov nedostatočná. K dispozícii je technická podpora, kde nájdete informačné články s návodmi, ktoré poskytujú všeobecné informácie o používaní systému. Je tiež možné sa spojiť s tímom podpory služby e-mailom. Nie je tu k dispozícii žiadny živý chat ani telefonická komunikácia, čo predstavuje vážnu nevýhodu pre netechnikov.

Pomôžme vám

5. Cenová politika

Nemôžeme mať zadarmo plán. Namiesto toho ponúka tvorca webových stránok platený balík Pro, ktorého cena predstavuje 10 dolárov / mesiac alebo 99 dolárov / rok. Tento plán prichádza s bezplatnou dvojtýždňovou skúšobnou lehotou, ktorá odomkne celú funkčnosť služby a umožní tak užívateľovi otestovať systém vo svoj prospech. Majte však na pamäti, že tvorca webových stránok v súčasnosti neakceptuje nové registrácie používateľov.

Poďme jesť ceny

6. Klady a zápory

Let’sEat je špecializovaný tvorca webových stránok, ktorý má svoje výhody a nevýhody, ktoré ovplyvňujú jeho výkon. Preto by mal každý užívateľ, ktorý sa chystá spustiť webovú stránku so systémom, poznať všetky výhody a nedostatky, s ktorými sa pri stretnutí s platformou stretáva. Je najvyšší čas zaradiť ich nižšie.

Pros:
Zápory:
&# X2714; Silné zameranie potravinárskeho priemyslu;
&# X2714; Špecifické vlastnosti a nástroje pre nika;
&# X2714; Citlivé návrhy;
&# X2714; Dostupné ceny;
&# X2714; Poďme jesť Marketplace;
&# X2714; Rozsiahly výber doplnkov.
✘ Obmedzená kolekcia šablón, zlé možnosti úpravy a úprav;
✘ zastarané a podobné témy;
✘ Nedostatok funkčnosti a flexibility;
✘ žiadny bezplatný plán;
✘ Neprítomnosť vizuálneho editora;
✘ nedostatočná podpora zákazníkov;
✘ Nie sú povolené žiadne nové registrácie.

záver

Let’sEat je elegantný, dobre štruktúrovaný tvorca webových stránok, ktorý vyhovuje potrebám majiteľov reštaurácií, ktorí si chcú založiť a udržiavať firemný web sami. Je to ľahké, rýchle a efektívne. Systém je dodávaný s galériou šablón a sadou nástrojov na prispôsobenie, ktoré dávajú webovej stránke jedinečný vzhľad a správnu funkčnosť. Tieto vlastnosti však nestačia na dosiahnutie cieľa. Šablóny nereagujú a vyzerajú príliš podobne na zabezpečenie jedinečného dizajnu webových stránok vašej reštaurácie.

Zjednodušene povedané, Let’sEat môže dobre fungovať pre bežné webové stránky reštaurácií, ale sotva bude váš web vyniknúť z davu. Súbor funkcií, ktoré systém ponúka, je podobný ako v prípade univerzálnych tvorcov webových stránok, zatiaľ čo nedostatok špeciálnych funkcií ho robí trochu zastaraným. Aby systém vyhovoval potrebám používateľov, vyžaduje si zvýšenie flexibility a funkčnosti. Systém navyše v súčasnosti neakceptuje nové registrácie, čo predstavuje problém pre používateľov, ktorí si chcú založiť vlastnú webovú stránku reštaurácie. Výsledkom bude, že sa jednoducho prepnú na jedného z konkurentov systému Wix, napríklad.

Vytvorte webovú stránku reštaurácie zadarmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map