Formatas prieš kvadratinę erdvę

Formatas prieš kvadratinę erdvę


„Formatas“ ir „Squarespace“ yra du garsūs svetainių kūrėjai, kurie visame pasaulyje išpopuliarėjo dėl išskirtinio funkcionalumo ir pažangių dizaino pritaikymo parinkčių..

Kiekviena iš šių sistemų gali būti naudojama norint atidaryti ir valdyti menininkų, modelių, fotografų ir kitų kūrybinių profesijų atstovų svetaines..

Greita momentinė nuotrauka:

FormatasFormatas – yra specializuotas portfelio svetainių kūrėjas, kuris pasireiškia kaip patikima ir visa apimanti platforma visų rūšių portfelio projektams pradėti ir valdyti. Kadangi gausu specifinių nišai būdingų funkcijų, tai puikiai tiks menininkams, modeliams, fotografams ir visiems kitiems vartotojams, kurie siekia idėją parodyti savo darbus internete.. Formatas

Kvadratas„Squarespace“ – tai „viskas viename“ svetainių kūrėjas, kuriam pavesta įgyvendinti įvairius tikslus, įskaitant portfelio svetainių kūrimą. Sistema aprūpinta patogiu WYSIWYG redaktoriumi, reaguojančiomis temomis ir dizaino pritaikymo įrankių rinkiniu, suteikiančiu jiems personalizuotą vaizdą. Kvadratas„Squarespace“ – tai „viskas viename“ svetainių kūrėjas, kuriam pavesta įgyvendinti įvairius tikslus, įskaitant portfelio svetainių kūrimą. Sistema aprūpinta patogiu WYSIWYG redaktoriumi, reaguojančiomis temomis ir dizaino pritaikymo įrankių rinkiniu, suteikiančiu jiems personalizuotą vaizdą.

Abi platformos yra vertos žmonių, norinčių atidaryti portfelio svetaines, dėmesio ir kiekviena iš jų turi ką pasiūlyti tam tikram projektui. Nors „Formatas“ yra labiau į nišas orientuota sistema, „Squarespace“ atskleidžia platesnes galimybes ir veiksmų laisvę, kai kalbama apie svetainių kūrimą. Laikas dabar išsamiai peržiūrėti kiekvienos paslaugos savybes ir sužinoti, ko būtent jos yra sandėlyje.

1. Paprastas naudojimas

Abu svetainių kūrėjus įsisavinti ir naudoti nėra taip sunku. Jūs neprivalote būti interneto dizaino profesionalas ir, norėdami dirbti su bet kuria iš šių platformų, neprivalote turėti kodavimo įgūdžių. Vietoj to, nesunkiai galite pradėti svetainių portfelį nuo nulio, vadovaudamiesi sistemų pateiktomis gairėmis ir patarimais.

Vis dėlto reikia paminėti, kad „Squarespace“ yra šiek tiek daugiau funkcijų apkrautų svetainių kūrėjas ir todėl gali prireikti daugiau laiko įsisavinti visus savo niuansus. Tai ypač aktualu, kai kalbama apie pradedančiuosius.

Registracijos procesas

Registracijos procesas abiejose sistemose yra panašus. Be bendrosios sąskaitos informacijos, „Formatas“ ir „Squarespace“ paprašys pateikti papildomų duomenų, tokių kaip projekto, kurį planuojate pradėti, tipas, jūsų žiniatinklio kūrimo įgūdžiai, interneto svetainių kūrimo tikslas ir tt. Formatas taip pat teiraujasi, ar ketinate prisijungti. internetinę parduotuvę į jūsų portfelio svetainę, kad būtų galima parduoti jūsų paslaugas / produktus internetu. Be to, prietaisų skydelyje pamatysite 6 žingsnių kontrolinį sąrašą, kurį galite naudoti norėdami supaprastinti registravimo procesą.

Iškart po to jums bus pasiūlyta pasirinkti šabloną, kuris geriau atitiktų jūsų interneto dizaino tikslus. Dirbdami su „Squarespace“, pasiruoškite pasirinkti iš kelių siūlomų šablonų išdėstymų, kuriuos sistema pasiūlys, tačiau šį žingsnį galima praleisti ir pereiti prie dizaino pasirinkimo ir tinkinimo proceso. Formatas, savo ruožtu, nukreips jus į informacijos suvestinę, kur galėsite pradėti redaguoti savo projektą be jokių papildomų veiksmų.

Šablono redagavimas

Kai tik baigsite registracijos procesą, gausite prieigą prie prietaisų skydelio. Formatas ir „Squarespace“ turi panašias prietaisų skydelio struktūras, kai įrankių juostos yra kairėje šoninėje juostoje.

Formato rengyklė

Formato rengyklė

Tarp platformų vis dar yra vienas pastebimas skirtumas. Erdvės erdvė pateikiama kartu su intuityvus „drag and drop“ redaktorius kuri leidžia pasirinkti ir koreguoti svetainės elementus puslapyje. Taip pat yra integruotas stiliaus redaktorius, teikiantis gilesnes dizaino pritaikymo parinktis. Be standartinės galimybės pridėti ir perkelti pasirinktus elementus, taip pat galėsite pakeisti foną, spalvas ir šriftus, keisti vaizdų dydį ir apkarpyti bei atlikti daugybę kitų veiksmų..

Erdvės redaktorius

Erdvės redaktorius

Dėl papildomo patogumo formatas suteikia prieigą prie trijų skyrių – Puslapių, Dizaino ir Parametrų. Kiekviena iš šių skyrių turi savo parametrus ir elementus, kuriuos galite pasirinkti atlikdami tam tikrą veiksmą. Tai gali būti gera pradžia pradedantiesiems.

Formatas vs kvadrato sritis: Formatas yra šiek tiek paprastesnis svetainių kūrėjas dėl savo portfelio pagrįsto fokusavimo ir daugybės funkcijų rinkinio. Sistema gali atrodyti net primityvi patyrusiems interneto dizaineriams, tačiau ji yra patogi ir patogi. „Squarespace“ prietaisų skydelyje yra lengva, tačiau jis taip pat yra labiau apkrautas funkcijomis, todėl jo įsisavinimas užima daugiau laiko.

2. Savybės ir lankstumas

Tai, kad „Format“ yra specializuotas svetainių kūrėjas, reiškia didelį sistemos nišą. Tai reiškia, kad jo funkcijų rinkinys iš pradžių yra nukreiptas į portfelio svetainių kūrimą, o „Squarespace“ – universalesnio pobūdžio, taikomą visų tipų svetainėms. Būtent tai verčia palyginti sistemos funkcionalumą gana įdomiai.

Domenų ir prieglobos valdymas

Formatas ir „Squarespace“ beveik nesiskiria svetainės tvarkymo prasme, nes abiejose sistemose yra integruotos prieglobos ir domeno vardo parinktys. Formatai neturi nemokamo plano, o tai reiškia, kad visos su paslauga paleistos svetainės automatiškai įsigis nemokamų domenų pavadinimus ir bus talpinamos sistemos serveriuose..

Tas pats pasakytina apie „Squarespace“. Sistema, kaip „viskas viename“ kūrėja, taip pat suteikia prieigą prie įmontuoto prieglobos ir domeno ryšio parinkties. Taigi jums nereikia gaišti pastangų ir laiko ieškant tinkamiausio serverio sprendimo, kuris patenkintų jūsų svetainės poreikius. Jums reikia ištirti internetinių svetainių kūrėjo siūlomas prenumeratos galimybes ir pasirinkti tą variantą, kuris geriausiai atitiks jūsų interneto dizaino poreikius.

SEO nustatymai

Formatas ir „Squarespace“ yra SEO palaikomos platformos, kuriose daug dėmesio skiriama svetainių reklamavimui paieškos sistemose. Formatas suteikia galimybę pakoreguoti išsamius SEO parametrus, pasiekiamus atskirame prietaisų skydelio SEO skyriuje. Skyrius dar padalintas į Turinio ir Visuotinio SEO parametrus, kurie leidžia kruopščiai nustatyti reikiamus parametrus, kad būtų galima geriau optimizuoti paieškos variklius. Tarp būtinų užpildyti laukų prasminga nurodyti SEO tinklalapio pavadinimą, tinklalapio aprašymus, pagrindinio puslapio pavadinimą, metažymas / raktinius žodžius ir tt. Svetainės kūrėjas automatiškai sugeneruoja jūsų projekto svetainės schemą ir pateikia procentinę skalę. , kuris leidžia pamatyti, kaip jūsų svetainė optimizuota paieškos sistemoms. Svetainės kūrėjas gali pasigirti akimirksniu sinchronizuodamas jūsų „Instagram“ paskyrą su aplanku, kuris leidžia greitai įkelti vaizdus iš abiejų paskyrų.

SEO kvadrato erdvės nustatymai

SEO kvadrato erdvės nustatymai

Kalbant apie „Squarespace“, tai taip pat leidžia užpildyti SEO laukelius su tinklalapių / tinklalapių aprašymais ir meta žymomis. Svetainių kūrėjas užtikrina paprastą ir greitą socialinės žiniasklaidos integraciją, kuri prisideda prie geresnio internetinių svetainių reklamavimo paieškos sistemose.

Valdikliai ir priedai

Formatas šiek tiek atsilieka nuo „Squarespace“ valdiklių pasirinkimo atžvilgiu. Svetainės kūrėjas neturi integruotų priedų, nors, naudodamiesi kodo įvedimu, galite pridėti trečiųjų šalių valdiklius. Sistemos kūrėjai daug dėmesio skiria turinio privatumui, todėl jie suteikia galimybę pritaikyti kliento prieigos teises, atspari įkeltų vaizdų hidroizoliacijai, peržiūrėti individualius klientų atsiliepimus atitinkamame klientų patikrinimo skyriuje, esančiame prietaisų skydelyje. Čia taip pat galima sukurti ir atnaujinti kliento patikros galerijas tiesiogiai iš „Adobe Lightroom“. Kitas „Formato“ akcentas yra integruotas tinklaraščių kūrimo variklis, kuris leidžia prisijungti tinklaraštį prie savo aplanko. Čia galėsite pridėti pranešimų, vaizdo ir nuotraukų pristatymų.

Formatuoti internetinį dienoraštį

Formatuoti internetinį dienoraštį

„Square“ erdvė atskleidžia daugiau galimybių, kai reikia integruoti valdiklius. Svetainių kūrimo priemonėje yra didelis pasirinkimas priedų, kuriuos vartotojai gali pasirinkti ir integruoti į savo projektus, kad pagerintų jų funkcionalumą. Tai apima analizės įrankius ir metriką, bendro naudojimo mygtukus, kontaktų formas, „Google“ žemėlapius ir daug daugiau.

e-komercijos funkcionalumas

El. komercija yra vienas iš neabejotinų „Formato“ ypatybių. Svetainių kūrėjas suteikia galimybę sukurti ir prijungti internetinę parduotuvę, kad būtų galima parduoti tam tikras paslaugas / produktus. Platforma siūlo įvairius mokėjimo, pristatymo ir valiutos variantus. Tai taip pat leidžia nustatyti prekių atsargas, SEO parametrus, klientų pranešimus ir specialias internetinės parduotuvės charakteristikas. Iš pradžių galėsite įkelti tik 3 produktus, tačiau galite neribotos produktų įkėlimo galimybės naujovinimą į vieną iš mokamų planų. Sistema taip pat leidžia kurti ir tvarkyti nuolaidas, klientų užsakymus ir bendruosius internetinės parduotuvės nustatymus atitinkamame tinklalapio skyriuje.

Formatuokite el. Prekybą

Formatuokite el. Prekybą

„Squarespace“ taip pat užima aukštą vietą el. Prekybos galimybių srityje. Tinklalapių kūrėjas suteikia galimybę kurti profesionalias portfelio svetaines su integruotomis internetinėmis parduotuvėmis, kuriose galite parduoti savo produktus / paslaugas. Čia leidžiama parduoti iki 100 produktų, naudoti keletą populiarių mokėjimo būdų, tvarkyti užsakymus, produktų sąrašus, kainodarą ir kitus susijusius parametrus.

E-komercija aikštėje

E-komercija aikštėje

Formatas vs kvadrato sritis: Formatas ir „Squarespace“ siūlo išplėstines funkcijų funkcijas ir parametrų lankstumą. Sistemos aprūpintos integruotais elektroninės komercijos varikliais, aukščiausios klasės hostingo ir domenų valdymo galimybėmis, taip pat vertomis SEO perspektyvomis.

3. Dizainas

Dizaino palyginimo diagrama

FormatasKvadratas
Temų skaičius:23105
Individualizuotos temos:&# x2714; TAIP✘ NE
Temos kaina:Nemokamas ir „Premium“Laisvas
„Visual Editor“:&# x2714; TAIP&# x2714; TAIP
Jautrus dizainas:&# x2714; TAIP&# x2714; TAIP
CSS kodo redagavimas:&# x2714; TAIP&# x2714; TAIP

Formatuoti šablonai yra profesionalūs, nemokami ir reaguojantys, tačiau pasirinkimas čia gana ribotas. Šiuo metu sistema gali pasiūlyti tik 23 dizainus, kurie, atsižvelgiant į pasirinkimo universalumą, yra kelių išdėstymų ir spalvų variantų. Visi dizainai skirstomi į 6 tipus (viso ekrano, skaidrių demonstravimo, plytelių, vertikalios, horizontalios ir „Premium“).

Peržiūros parinktis leidžia pamatyti dizainą, kurį ketinate pasirinkti, prieš tai atlikdami. Tai patogu ir patogu daugumai vartotojų. Dizaino pritaikymo parinktys taip pat yra vertos. Galėsite įkelti aplanko pavadinimą ir logotipą, nustatyti fonus, šriftus ir stilius, susieti su socialinio tinklo profiliais, suasmeninti svetainės „favicon“ ir domeno vardą. Čia įgalinta ir kodo redagavimo parinktis, leidžianti sukurti unikalius aplanko dizainus.

„Squarespace“ taip pat užima aukštą vietą pagal šablonų dizainą. Sistema gali pasigirti turtinga dizaino galerija, susidedančia iš 105 temų, ir šis skaičius nuolat auga. Šablonai taip pat reaguoja ir juos galima lengvai pritaikyti mobiliųjų telefonų ir darbalaukio ekranams. Dizaino kokybė taip pat yra gana maloni. Erdvė yra kategorijos atsižvelgiant į nišas, kurioms jie priklauso. Jei norite gauti unikalų svetainės dizainą, galite redaguoti svetainės kodus – sistema leidžia tai padaryti ir jūs. Tikrai neginčijamas interneto svetainių kūrėjo pranašumas yra integruotas „Cover Page Builder“, pateikiamas su 29 paruoštais šablonais, kuriuos galite pritaikyti kurti vienkartinius aplankus..

Erdvės šablonai

Erdvės šablonai

Formatas vs kvadrato sritis: Šablonų kokybė yra gera abiejų svetainių kūrėjų lygmenyje. Formatas siūlo daugiau išdėstymo ir spalvų dizaino variantų, o „Squarespace“ gali pasigirti platesniu šablonų pasirinkimu ir „Cover Page Builder“. Abi sistemos leidžia kurti reaguojančias svetaines ir leidžia redaguoti kodą.

4. Pagalba klientams

Formatas klientų palaikymą grindžia vietos nustatymo koeficientu, kuriuo galima naudotis įvairiose pasaulio vietose visą parą. Galima susisiekti su palaikymo komanda tiesioginiu pokalbiu ar el. Paštu. Jei norite sužinoti daugiau apie sistemą ir ieškoti bendros informacijos, eikite į pagalbos centrą, kuriame pateikiami keli įrašai, vadovėliai ir gairės..

„Squarespace“ taip pat veikia tiesioginis pokalbis visą parą ir el. Pašto palaikymas, įgyvendinamas kaip bilietų pardavimo sistema. Taip pat yra platus pagalbos centras, kuriame yra vaizdo įrašų vadovėliai, informaciniai tinklaraščių įrašai, instrukcijų vadovai ir kiti šaltiniai, palengvinantys sistemos tyrinėjimo procesą..

Formatas vs kvadrato sritis: Neįmanoma apibrėžti šios palyginimo dalies lyderio, nes ir „Formatas“, ir „Squarespace“ turi kokybiškas ir patikimas klientų palaikymo parinktis. Sistemose yra tiesioginiai pokalbiai, palaikymas el. Paštu ir pagalbos centrai su keliais informaciniais ištekliais, kuriuos vartotojai gali naršyti prireikus.

5. Kainų politika

„Formatas“ siūlo 14 dienų nemokamą bandomąją versiją, kurios užtenka norint nuspręsti, ar sistema atitinka jūsų reikalavimus, ar ne. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, jums bus pasiūlyta naujovinti į vieną iš mokamų prenumeratų, suteikiančių prieigą prie patobulintų funkcijų ir įrankių. Šiuo metu svetainių kūrėjas turi 3 planus, būtent:

Formato kainodara

Formato kainodara

 • Entuziastas, 6 USD / mėn. (Jei mokama kasmet) – 100 vaizdų, 3 parduotuvių produktai, 15 puslapių;
 • Pro, 12 USD / mėn. (Jei mokama kasmet) – 1000 vaizdų, 20 parduotuvių produktų, neribotas kiekis puslapių ir tinklaraščių įrašų, 5000 korektūrinių vaizdų, nemokamas domenas, pasirinktinio kodo redagavimas;
 • Neribota, 25 USD / mėn. (Jei mokama kasmet) – neribotas vaizdų skaičius, neribotų parduotuvių produktai, neribotas kiekis puslapių ir tinklaraščių įrašų, neribotas korektūros vaizdų pasirinkimas, nemokamas domenas ir „premium“ temos, pasirinktinis kodo redagavimas.

Jei nuspręsite mokėti kas mėnesį, pasiruoškite mokėti už maždaug 30% daugiau už pasirinktą prenumeratą. Yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir galimybė gauti 30 minučių trukmės svetainėje sukurtą sistemos eksperto pagalbą už 50 USD..

Kalbant apie „Squarespace“, svetainių kūrėjas siūlo galimybę nemokamai išbandyti sistemą. Po to jums bus pasiūlyta įsigyti mokamą prenumeratą, atitinkančią jūsų interneto dizaino poreikius. Šiuo metu čia yra 4 iš jų:

Ploto kainodara

Ploto kainodara

 • Asmeninis (12 USD / mėn., Jei mokama kasmet) – nemokamas pasirinktinis domenas, SSL saugumas, SEO funkcijos, neribotas pralaidumas ir saugykla, 2 pagalbininkai, palaikymas visą parą, klientų metrika;
 • Verslas (18 USD / mėn., Jei mokama kasmet) – neribotas bendraautorių skaičius, profesionalus „Google“ el. Paštas, „premium“ blokai ir integracijos, CSS / „JavaScript“ dizaino pritaikymas, pažangi svetainės analizė, visiškai integruota e-komercija, 3% sandorių mokesčiai ir tt;
 • Pagrindinė komercija (26 USD / mėn., Jei mokama kasmet) – klientų sąskaitos, domenų patikros funkcija, galinga elektroninės komercijos analizė, „Instagram“ sinchronizavimas ir kt .;
 • Išplėstinė komercija (40 USD / mėn., Jei mokama kasmet) – apleistas krepšelio atkūrimas, dovanų kortelės, patobulintas pristatymas ir nuolaidos, užsakymo ir atsargų API, ribotos prieinamumo etiketės ir kt.

Formatas vs kvadrato sritis: Formato kainų politika yra pigesnė, palyginti su „Squarespace“. Tuo pačiu metu „Squarespace“ siūlo modernesnes funkcijas, kurios yra absoliučiai vertos jų kainos. Pasirinkimas turėtų priklausyti nuo projekto tipo, kurį ketinate pradėti, nuo funkcijų, kurias norėtumėte turėti, ir nuo rezultato, kurį tikitės gauti ilgainiui..

Apatinė eilutė

Kai kyla idėja įkurti svetainę, turėtumėte aiškiai suvokti savo tikslus ir reikalavimus. Tai vienintelis patikimas būdas pasirinkti tinkamą svetainių kūrėją tai visiškai atitiks jūsų viziją apie svetainių kūrimo procesą. Kai tik nuspręsite, kokios svetainės jums reikia, jums bus lengviau pasirinkti tinkamą interneto kūrimo įrankį..

FormatasFormatas – yra specializuotas portfelio svetainių kūrėjas, puikiai tinkantis kūrybininkams, modeliams, menininkams, dizaineriams ir fotografams. Sistemos funkcijų rinkinys yra skirtas išimtinai portfelio kūrimui ir reklamavimui, o „Formatas“ iš tiesų to pranašesnis. Formatas

Kvadratas„Squarespace“ – tai „viskas viename“ svetainių kūrėjas, aprėpiantis įvairius interneto dizaino poreikius. Tai naudinga kuriant mažas internetines parduotuves, verslo svetaines ir portfelio projektus. Sistema yra moderni ir joje nėra funkcijų, todėl ją galite naudoti atlikdami sudėtingesnes interneto dizaino užduotis. Kvadratas„Squarespace“ – tai „viskas viename“ svetainių kūrėjas, aprėpiantis įvairius interneto dizaino poreikius. Tai naudinga kuriant mažas internetines parduotuves, verslo svetaines ir portfelio projektus. Sistema yra moderni ir joje nėra funkcijų, todėl ją galite naudoti atlikdami sudėtingesnes interneto dizaino užduotis.

Kurie iš šių svetainių kūrėjų – „Formatas“ ar „Squarespace“ – patenkins jūsų poreikius labiausiai? Jei ketinate sukurti visa apimančią aplanką, tada neabejotinai „Formatas“ yra platforma, į kurią reikia kreiptis, tačiau jei jums reikia sudėtingesnės ir sudėtingesnės svetainės su galinga integracija, tada „Squarespace“ gali būti labiau tinkamas sprendimas..

Formatas prieš kvadratinę erdvę: palyginimo diagrama

FormatasKvadratas
1. Paprastumas8 iš 109 iš 10
2. Savybės8 iš 109 iš 10
3. Dizainas8 iš 109 iš 10
4. Parama9 iš 1010 iš 10
5. Kainodara9 iš 109 iš 10
Apskritai:8.4 iš 109.2 iš 10
Išbandykite dabar Išbandykite dabar
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map