Weebly tiešsaistes veikala piemēri

Weebly tīmekļa vietņu piemēri


Weebly – ir a velciet un nometiet vietņu veidotāju, kas ir lietotājam draudzīgs un nodrošina intuitīvu tīmekļa veidošanas procesu bez nepieciešamības apgūt programmēšanas pamatus. Platformā tiek izmantots “kārbas” modelis, kas ļauj mainīt vietnes dizainu un struktūru, ņemot vērā jūsu vajadzības. Weebly sākotnēji ir pazīstams ar savu jaudīgo e-komercijas dzinēju. Interneta veikalu vadīšana šeit ir vienkārša un ērta, savukārt sistēmas piedāvātais funkciju un rīku klāsts veicina laba rezultāta sasniegšanu.

Vai jūs plānojat izveidojiet nelielu tiešsaistes veikalu ar duci produktu vai iespaidīgu lielveikalu ar simtiem pārdošanai piedāvātu preču, Weebly ir labs rīks, ar kuru sākt. Sistēmas e-komercijas funkciju komplekts pārsniedz vidējo, kas ļauj eksperimentēt ar jūsu tiešsaistes veikala stiliem un dizainu. Šodien mēs parādīsim ievērojamākos Weebly interneta veikala piemērus, kurus mums izdevās atrast tīmeklī. Daži no tiem varētu iziet kā profesionāli izstrādāti projekti, citiem ir daudz uzlabošanas jomu. Izklaidējies un esi radošs!

1. Dabas iekurt

Dabas iekurt

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Dabas iekurt ir pienācīgs Weebly interneta veikala piemērs, kas izveidots, ņemot vērā klientu ērtības. Vietnes dibinātājs un īpašnieks ir Diosdado Velasquez, kurš nolēma savu mīlestību pret dabu sajaukt ar aizraušanos ar veselīgu dzīvesveidu, kempingiem un piedzīvojumiem. Tā radās Nature’s Kindle, piedāvājot daudz videi draudzīgu aksesuāru, dāvanu komplektus, smaržas un mājas preces. Navigācija interneta veikalā ir vienkārša un intuitīva – šeit neradīsit problēmas, meklējot nepieciešamās preces.

Vietne sastāv no vairākām kategorijām, no kurām katra piedāvā noteikta veida produktus. Visas preces ir unikālas un neparastas – šobrīd nav daudz veikalu, kas tās piedāvā. Tomēr šobrīd pārdošanā pieejamo produktu saraksts nav diezgan plašs, bet sortiments tiek regulāri atjaunināts.

Lai uzzinātu šī vai šī produkta īpašības un nozīmi, veltiet laiku kataloga pārlūkošanai – visas preces tur ir sīki aprakstītas. Veicot pasūtījumu, jūs varat izvēlēties produktu veidu, specifikācijas un daudzumu. Ja kaut kas kaut ko iemeslu dēļ nav atrodams katalogā – izmantojiet meklēšanas filtra opciju, lai vienkāršotu izvēli un ietaupītu laiku!

2. Blērs Laurens Brauns

Blērs Laurens Brauns

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Blērs Laurens Brauns ir rokdarbu interneta veikals, kas ir rūpīgi izstrādāts, ievērojot amerikāņu talismaniskās tradīcijas. Pirmā lieta, kas piesaista uzmanību, kad jūs apmeklējat vietni, ir pilna izmēra attēlu galerija ar piedāvātajām rotaslietām, kuras šeit tiek parādītas izdevīgāk, un mudina vēlmi turpināt pārlūkot interneta veikalu jau pašā sākumā. Mājas lapā ir arī īss, taču informatīvs video, kas stāsta par Blēra Laurena Brauna – juvelierizstrādājumu veidotāja un interneta veikala īpašnieka – stāstu.

Pati vietne ir ērta un viegli pārlūkojama. Piedāvātie vienumi tiek parādīti tieši mājas lapā, lai tiem nodrošinātu ātru piekļuvi. Pārējie produkti ir pieejami izvēlnes interneta veikala sadaļā, kas atrodas vietnes kreisajā panelī. Nolaižamā izvēlne neizskatās vēl iespaidīgi, taču tā piedāvā piekļuvi galvenajām interneta veikalu sadaļām, piemēram, bestselleri, gredzeni, auskari, kaklarotas, aproces, veltītā kolekcija un citas kategorijas.

Katrs produkts ir pieejams vairākās variācijās, pamatojoties uz jūsu izvēlētajām specifikācijām. Tas ietver priekšmetu materiālu, lielumu un ietekmē to galīgās izmaksas. Varat arī apskatīt interesējošās preces fotoattēlus un izlasīt tā pārskatu, lai uzzinātu sīkāku informāciju. Šis Weebly bāzētais tiešsaistes veikals rada vieglu un patīkamu iespaidu, nonākot pie dažādām klientu vēlmēm.

3. Gaučo sur

Gaučo sur

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Gaučo sur ir moderns sieviešu dzīvesveida apģērbu zīmols, kuru iedvesmojis “The Gaucho” – Dienvidamerikas kovboju stils. Tas visiem izstrādājumiem un aksesuāriem piešķir elegantu un savdabīgu izskatu, piesaistot modes fanu uzmanību no visas pasaules. Visas veikalā piedāvātās drēbes ir veidotas, ņemot vērā īpašu pieeju, atspoguļojot mūsdienīgus modes stilus, kvalitatīvus materiālus un unikālas mākslas idejas..
Lai sajustu īpašā meistara pieeju, vienkārši apskatiet katalogā piedāvātās drēbes. Katalogā ir ietvertas vairākas populāras apģērbu kategorijas, ieskaitot Kleitas, Pončo un Ruanas, Gaucho bikses un apakšdaļas, Topi. Šeit tiek parādīti arī piedāvātie produkti, nodrošinot ātru un ērtu piekļuvi jebkuram no tiem.

Interneta veikals piedāvā bezmaksas piegādi visiem pasūtījumiem, kas ir papildu mudinājums klientiem tos iegādāties. Katram apģērba gabalam ir vairākas fotogrāfijas, īsi apraksti un pasūtīšanas pogas. Kopumā interneta veikals izskatās elegants, stilīgs, un tas absolūti nāk klajā ar “Gaucho” stila idejām, kuras dizaineri ievēro, veidojot apģērbu kolekcijas.

4. Kvēles dāvanas

Kvēles dāvanas

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Kvēles dāvanas ir iedvesmojoša vietne, kas ir pilna ar lieliskām idejām, ko piedāvāt. Šis ir visaugstākais galamērķis cilvēkiem, kuri galvenokārt vērtē radošumu un unikālas dāvanu idejas. Portlendas interneta veikalā tiek piedāvāti moderni dāvanu grozi, kas ir izgatavoti pēc individuāla pasūtījuma dažādiem gadījumiem. Viņi piedāvā personalizētus, ar rokām darinātus dāvanu risinājumus, kas ir īsts pārsteigums jebkuram pasākumam! Vienkārši piekļūstiet interneta veikala opcijām, lai redzētu, kas viņiem ir noliktavā! Katru dāvanu komplektu veido vairāki priekšmeti, un jūs varat izvēlēties tos, kurus vēlaties, un tas ietekmē pasūtījuma galīgās izmaksas.

Šeit ir pilns dāvanas apraksts un tiešsaistes veidlapa, kurā jums jāaizpilda saņēmēju kontaktinformācija, lai ātri un efektīvi piegādātu. Viens no veikala akcentiem ir iespēja katram klientam izveidot savu kvēlojošo dāvanu grozu, izvēloties un sakārtojot preces, kuras ir pieejamas noliktavā. Iespēju ir daudz, tāpēc jūs noteikti varēsit radīt unikālu un personalizētu dāvanu saviem mīļajiem! Klientu atsauksmju pieejamība, ērta navigācija interneta veikalā, bagātīgs preču sortiments un daudzveidīgas iepirkšanās iespējas ļauj iegūt vislabāko dāvanu pasniegšanas pieredzi un daudz pozitīvu emociju! Šis ir viens no labākajiem Weebly veikala pilnajiem piemēriem!

5. Noguris no Laimas

Noguris no Laimas

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Noguris no Laimas ir uz saturu balstīta vietne, kas paredzēta, lai atbalstītu cilvēkus ar hronisku Laima slimību. Tas ir labākais Weebly funkcionalitātes pierādījums. Platforma ir piemērota ne tikai digitālajos veikalos, bet arī pilnībā funkcionējošos emuāros un forumos. Dotais piemērs nekādā veidā neattiecas uz e-komerciju. Tās galvenā ideja ir sniegt noderīgus padomus un ieteikumus cilvēkiem, kuri cieš no šīs veselības problēmas.

Galvenā struktūra ir balstīta uz vietējo emuāru un rakstiem. Abas sadaļas ir gandrīz vienādas. Galvenā iezīme šeit ir bezmaksas forums inficētiem cilvēkiem, lai dalītos un sazinātos. Forums izskatās ļoti vienkāršs ar vairākām galvenajām apspriežamajām tēmām. Emuāru veidošanas funkcionalitāte ir diezgan standarta ar rakstu sarakstu, lipīgām sociālajām pogām un ikmēneša arhīviem.

6. Florence London

Florence London

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Florence London ir jaunais pārdēvētais Svilpes un Bango nosaukums – interneta veikals, kurā pārdod oriģinālās rotaslietas. Vietnes autore un meistare, kura rada rotaslietas, ir Rosija Florence, kurai ir aizraušanās ar šo nodarbošanos un kas par visvērtīgāko lietu pasaulē uzskata ģimenes saites. Katrā rotaslietā, kuru viņa projektē, ir personīgais stāsts aiz personas, kurai tas pieder. Tas interneta veikalā liek izcelties no pūļa.

Navigācija tīmekļa vietnē nav sarežģīta, jo visi vienumi šeit atrodas savās vietās. Izvēlne ietver vairākas sadaļas, kurās tiek prezentēti dažādi rotaslietas, ieskaitot rokassprādzes, kaklarotas, zīda kaklasaites, aproces, vīriešus, auskarus un daudz ko citu. Katrā sadaļā ir nolaižamā izvēlne ar turpmāku produktu dalīšanu. Meklēšanas filtru rīks palīdz atrast nepieciešamās preces ar minimālu laika un pūļu ieguldījumu. Klienti var ne tikai izvēlēties rotas savām īpašajām, bet arī piešķirt tām individualitāti, izvēloties personalizāciju un dāvanu iesaiņošanu. Šis Weebly interneta veikals ir stilīgs, viegli pārlūkojams un funkcionāls – tieši tas, kas nepieciešams lielākajai daļai klientu!

7. Butch Wonders

Butch Wonders

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Butch Wonders ir piemērs tam, kā nevajadzētu lietot Weebly. Sākotnēji projekts tika uzsākts kā personīgs emuārs. Tas kļūst acīmredzams, kad esat apmeklējis mājas lapu. Tajā ir raksti ar pilna garuma tekstiem, tā vietā, lai izmantotu īsu priekšskatījumu ar pogu “Lasīt”, lai turpinātu lasīt atsevišķā lapā. Pats emuārs izskatās ļoti novecojis.

Rindkopas nav pareizi formatētas, kaut arī pastāv saikne ar sociālajiem tīkliem un komentāru veidlapām. Vietnei ir veikals. Tas labāk nebija. Sadaļa funkcionalitātes ziņā izskatās diezgan slikta. Lai gan tajā joprojām ir produktu kategorijas, pašiem produktiem nav cenu zīmju vai detaļas par precēm. Iespējams, tas ir saistīts ar faktu, ka vietne darbojas kā Amazon filiāles un piedāvā saiti uz produktu Amazon, nevis to tieši pārdod.

8. Mana kalnu studija

Mana kalnu studija

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Mana kalnu studija ir vietne, kas pieder Nikki Weiss un kura rada ar rokām darinātas preces un raksta ieskaujošus dzīvesveida rakstus. Kā aprakstīts viņas mājaslapā, Nikki stāsta par to, kā viņa “atrod maz veidus, kā vairāk izbaudīt dzīvi, un dalās iedvesmā, lai jūs arī vairāk baudītu dzīvi”..

Tīmekļa vietne Weebly ir viens no labākajiem interneta veikalu piemēriem, un tas ir unikāls. Šī īpašā iezīme ir dabā iedvesmotu fotoattēlu un skaistu, ar rokām darinātu aksesuāru harmoniska kombinācija, kas var atbilst jebkurai gaumei un vēlmēm. Personīgi es nekad agrāk neesmu redzējis tik milzīgu interneta veikalu.

Vienreizējs skatījums uz to mudina uz vēlmi turpināt pārlūkot citas sadaļas, kas tiek piedāvātas mājas lapas augšpusē, un iegādāties kādu no fantastiskajiem produktiem, ko izveidojis vietnes īpašnieks. Interesanta, lietotājam draudzīga, informatīva un uzmanības piesaistoša – vietne noteikti izceļas pūlī!

9. Cattitude

Cattitude

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Cattitude ir zīmols, kuru izveidojis ilustrators Miči Leungs. Viņas ilustrācijā galvenie varoņi ir viņas kaķi Mea Strong un Faroll, un izstrādājumos tiek interpretēti stāsti par viņiem.

Miči Leunga nav sveša modes un dizaina pasaule, jo 2007. gadā ir sākusi strādāt par ilustratoru, izmantojot ilustrācijas kolonnu Milk and Cosmopolitan Magazine. Kopš tā laika viņa ir sadarbojusies ar Honkongas vides departamentu, Hopewell Holdings Ltd., TaoTi. , Nestle (HK) uc un pēc tam uzsāka pats savu biznesu.

Izmantojot savu Weebly darbināmo tīmekļa apģērbu, dizainere demonstrē savus darbus ar spēcīgiem attēliem un produktu aprakstiem, un tīrs dizains, kurā ir daudz vietas starp elementiem, laimīgi izceļ katru priekšmetu. Ņemiet vērā, cik stilīgs un vienkāršs ir viņas logotips! Lielisks darbs!

10. Backwoods ziepes un ķermenis

Backwoods ziepes un ķermenis

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Backwoods ziepes un ķermenis ir uzņēmums, kas izvēlējās Weebly vietņu veidotāju, lai radītu viņiem izcilu savas vietnes dizainu. Interneta veikals koncentrējas uz unikālu ziepju, apiņu uzlējumu balzamu un sveču, kas izgatavotas no alus un / vai apiņu, ražošanu un pārdošanu no Klusā okeāna ziemeļrietumiem. Vietnes unikālā un neparastā specializācija izpaužas tās dizainā, kurā ir apvienoti vissvarīgākie elementi un informācija, kas potenciālajiem klientiem interesē.

Tīmekļa vietnes izcēlums ir slīdnis, kas atrodas mājas lapas augšpusē, un tas parāda produktu fotoattēlus un tajos iesaistītās sastāvdaļas. Tas piesaista mērķauditorijas uzmanību un palīdz reklamēt dažādus ziepju veidus. Galvenā informācija par uzņēmumu tiek sniegta uz balta fona, kas nenovirza klientu uzmanību, bet palīdz koncentrēties uz pamata momentiem.

Tiem klientiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par uzņēmumu un tā piedāvāto produktu sortimentu, ir iespēja pārlūkot galvenās izvēlnes punktus, proti, “Par”, “Veikals”, “BUJ”, “Kontakti”. ”Un“ grozs ”. Vienīgais trūkums, kas var ietekmēt iepirkšanās pieredzi, ir kontaktinformācijas trūkums, kas aprobežojas tikai ar e-pasta adresi un tiešsaistes kontaktinformācijas formu. Tas ir mazliet mīklaini un neērti. Pārējie dizaina elementi ir diezgan pareizi, kas padara resursus lietotājam draudzīgu un aizraujošu pārlūkošanai!

11. Sliktas marinētas tees

Sliktas marinētas tees

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Sliktas marinētas tees ir interesants e-veikala piemērs, kas izveidots, pamatojoties uz Weebly platformu. Vietne ir paredzēta modes aksesuāru un gardumu apģērbu ražošanai un pārdošanai. Piedāvāto produktu klāsts ir bagātīgs vīriešu, sieviešu, mazuļu un vecāku bērnu apģērbu un kreklu klāsts..

Vietnes dizains no pirmā acu uzmetiena šķiet diezgan vienkāršs, taču tieši šī vienkāršība pievērš klientu uzmanību. Vietnes baltais fons palīdz piesaistīt potenciālo klientu uzmanību un koncentrēt to uz uzņēmuma piedāvātajiem produktiem. Liels slīdnis, kas atklāj pārdošanā esošos produktus, ir tas īpašais āķīgais elements, kuru nevar atstāt nepamanītu.

Resursa galvenajā izvēlnē ir 5 cilnes, kurām ir atpazīstami un viegli saprotami nosaukumi, ieskaitot “Par”, “Mājas”, “Veikals”, “Grozs” un “Kontakti”. Šīs kategorijas ir vairāk nekā pietiekamas tiešsaistes veikalam, kura mērķis ir palielināt savu klientu bāzi. Produktu katalogs ir viegli pārlūkojams, un tajā ir iekļautas galvenās apģērbu un aksesuāru kategorijas ar detalizētām īpašībām un informāciju par cenām. Šo un citu funkciju dēļ, iespējams, veiksies interneta veikals!

12. Pretzel princese

Pretzel princese

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Pretzel princese ir neliela privāta ražošanas uzņēmuma vietne, kas piedāvā pielāgotus rokām gatavotus kliņģerus un kārumus. Šī tīmekļa vietne, kuru darbina Weebly, kas izpaužas kā izsmalcināts dizains un izcilā pievilcība.

Pirmais un izsmalcinātākais elements, kas pārsteidz apmeklētāju, ir apjomīgs attēls ar uzkrītošā šokolādes kliņģeriem, kas izskatās tik garšīgi un vilinoši, kas izsauc vēlmi turpināt pārlūkot resursus, lai redzētu, ko vēl tur var iegādāties.

Vietnē ir daudz šokolādes kārumu fotoattēlu, ko ražo un pārdod uzņēmums, savukārt produktu katalogā ir katra ēdiena fotoattēli un 24 garšu saraksts, no kuriem jūs varat izvēlēties, ņemot vērā jūsu īpašās vajadzības un garšu. Tas ir ļoti ērti un palīdz cilvēkiem redzēt kārumu paraugus, kurus viņi var iegādāties.

13. ThroBak

ThroBak

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

ThroBak ir Mičiganā dibināts uzņēmums, kas dibināts 2002. gadā. Vietne parāda, kā netehniķis var gūt labumu no plašākas klientu informēšanas, izmantojot Weebly. Sākotnēji tas tika izveidots kā mazs pikaps un pedālis, un tas ir kļuvis par visas valsts mēroga P.A.F. reprodukcijas izgatavotājs un piegādātājs. Un tas viss pateicoties vienkāršai, bet funkcionējošai vietnei ar iebūvētām funkcijām, ko nodrošina vietnes veidotājs.

Tātad, šeit mums ir digitālais veikals ar visām produktu kategorijām, kas atrodas galvenajā izvēlnē. Katrā kategorijā ir nolaižamā apakšizvēlne, kas parāda konkrētu vienumu atlasi. Produktu lapa ir labi izstrādāta. Tas pircējiem nodrošina pietiekamu elastību, lai viņi izvēlētos modifikāciju. Piemēram, šeit jūs varat izvēlēties modeli, izstrādājuma apdari vai fāzes iespēju. Rīsi tiek automātiski aprēķināti un parādīti norēķinu procesa beigās. Dažās produktu lapās ir pievienoti videoklipi, lai dzirdētu, kā daži no instrumentiem skan.

14. KidsParkz

KidsParkz

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

KidsParkz ir tiešsaistes projekts, kura mērķis ir palīdzēt bērniem viņu pirmsskolas izglītībā. Tīmekļa vietne ir veidota vienkārša interneta veikala veidā ar lejupielādējamu izdrukājamu mācību materiālu, bērnu dziesmām, izglītojošu aktivitāšu komplektiem, kas sadalīti aktuālās kategorijās utt. Bijušā bērnudārza skolotājas izveidots projekts izskatās mazliet bērnišķīgs, taču pietiekami funkcionāls, lai pārvaldītu milzīga krājuma materiālu kolekcija.

Vietnes struktūra izskatās līdzīga vecākiem Weebly veikaliem. Šeit mums ir galvenā izvēlne ar visām tur uzskaitītajām produktu kategorijām. Katrā produkta lappusē ir saite, kurā papildus informācijai par produktu lejupielādēt vai izdrukāt. Piemēram, ja izvēlaties atskaņas, tie tiks parādīti kopā ar preces aprakstu produkta lapā. Papildus agrīnās bērnības saitēm ir arī jauns emuārs, kas vecākiem var būt noderīgs. Kopējais iespaids nav slikts, taču vietne noteikti ir jāatjaunina.

15. Kreolu mēness

Kreolu mēness

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Kreolu mēness ir piemērs, cik stilīgas un mūsdienīgas Weebly vietnes var būt. Digitālais veikals piedāvā autentisku iepirkšanās pieredzi, kas satur āķīgu mājas lapu, viegli orientējamas produktu kategorijas un papildu priekšrocības, ko piegādā vietņu veidotājs. Pats veikals ir specializējies dažādu iedvesmojošu priekšmetu, piemēram, sveču, kas pārklātas ar stiklu, mandragora spilvenu, dažādu augu un augu, matcha tējas un citu produktu tirdzniecībā..

Vietne pievērš uzmanību jau no paša sākuma ar video bloku, kas tiek ievietots vietnes galvenē. Īpašnieks ir ieviesis pierakstīšanās funkciju, lai lietotāji varētu pieteikties un izsekot viņu pasūtījumiem, saņemt jaunumus vai personalizētus piedāvājumus. Ir uznirstošā sadaļa, kas parādās katru reizi, kad kāds veic pirkumu. Izskatās diezgan interaktīvi un saistoši. Jūs varat izsekot citiem lietotājiem, kuri izmanto dažādas preces. Produktu lapa ir ļoti vienkārši lietojama. Šeit jūs varat izsekot produkta SKU, kā arī norādīt nepieciešamo vienību skaitu.

Secinājums

Weebly ir laba platforma uzņēmējiem un tirgotājiem, kuri vēlas doties tiešsaistē. Tas derēs arī cilvēkiem, kuriem nav vai ir maz tehnisko zināšanu. Platforma nodrošina visas nepieciešamās e-komercijas iespējas mazam veikalam. Vairākās stundās varat izveidot, konfigurēt un tiešsaistē atvērt veikalu.

Tomēr programmatūrai trūkst tīmekļa dizaina rīku, lai izveidotu vietni, kas atšķiras no citiem Weebly veikaliem. Lai arī uzņēmums ir atjauninājis veidņu kolekciju, ilgtermiņā uzņēmumu īpašnieki varētu vēlēties pielāgojamāku risinājumu augošajām tirgus vietām.

Vai jums ir Weebly vietne? Dalieties ar to komentāros!

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map