Labāko IM veidotāju vietņu piemēri

Tīmekļa vietņu veidotāju vietņu piemēri


IM Creator ir viens no vienkāršākajiem un pieejamākajiem mākoņu vietņu veidotājiem, kas ļauj izveidot dažāda veida projektus. Sākotnēji šī sistēma darbojas lieliski māksliniekiem, studentiem, radošajiem un bezpeļņas organizācijām, kas plāno prezentēt savus darbus mērķauditorijai, panākot maksimālu ekspozīciju. Šīm lietotāju kategorijām platforma piedāvā absolūti bezmaksas abonementu, kas nāk bez ierobežojumiem, reklāmām vai ierobežojumiem. Tā vietā sistēma nodrošina plašu funkciju kopumu, kas veicina vietņu izstrādes atvieglošanu un palīdz sasniegt vērtīgus rezultātus.

Papildus radošai fokusēšanai IM Creator izrādās arī patīkama izvēle uzņēmējiem, padarot to iespējamu sākt un pārvaldīt profesionālas biznesa vietnes, tostarp e-komercijas projekti un galvenās lapas. Šīm vietnēm sistēma atklāj vairākas priekšrocības un dizaina pielāgošanas iespējas, kas padara to atšķirīgu no pūļa, pievēršot lietotāju uzmanību.

Pašlaik IM Creator ietver vairāk nekā 17 miljonus daudzpusīgu vietņu, kas ar to izveidotas. Vai jūs interesē apskatīt dažus no ievērojamākajiem projektu paraugiem, kas izveidoti kopā ar vietnes veidotāju? Viņi palīdzēs jums saprast, ko tieši sistēma piedāvā un kā galu galā var izskatīties jūsu projekts, uzsākot to kopā ar IM Creator. Darīsim to tūlīt.

1. Nominālais saturs

Nominālais saturs

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Nominālais saturs ir studijas vietne, kas izceļas ar filmu veidošanas mākslu un ir aicinājums ražot klientiem profesionālus augstākās klases projektus. Studija izvieto savu komandu digitālo vietējo iedzīvotāju grupā, kuri ir prasmīgi filmu veidošanā un kuriem ir pirmās zināšanas par to, ko tieši paredz mērķauditorija..

Vietne piesaista lietotāju uzmanību jau no pirmajām sekundēm, kad viņi to apmeklē. Piekļūstot mājaslapai, jūs redzēsit pilnekrāna video fonu, kurā parādīta studija un kas kalpo kā tās piedāvājums. Video fona apakšā ir poga “Darbsimies kopā”, kas jūs novirza uz lapu Pievienoties. Šeit varat aizpildīt tiešsaistes veidlapu, lai sazinātos ar Nominālā satura profesionāļu komandu.

Pārlūkojot vietni, jūs sastapsities ar vairākām lapām, kurās sniegta precīza informācija par filmu veidotāju komandu, kas piedāvā savus augstākās klases pakalpojumus. Lapas Par mums un Konsultācijas ļauj jums pēc iespējas vairāk uzzināt par studiju, pakalpojumiem un sadarbības noteikumiem, savukārt Portfolio sadaļa ļauj pārbaudīt jaunāko darbu video paraugu, ko studija ir pabeigusi saviem klientiem. Tas ir vairāk nekā vajadzīgs, lai palīdzētu izdarīt secinājumus par platformas profesionalitāti un tās ekspertu prasmju līmeni. Kopumā vietne ir iespaidīgs ar IM Creator uzsākto projektu paraugs.

2. Naina Šenoja

Naina Šenoja

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Naina Šenoja ir profesionāla, uz IM veidotājiem balstīta Naina Šenoja portfelis – talantīga un kvalificēta dizainere ar gadu pieredzi un desmitiem klientiem radītu augstākās klases projektu. Viņas galvenā interešu centru joma ir mājokļa izpēte ap mēbelēm un ikdienas istabas pieredze, lai turpinātu veidot dizaina projektus, kas koncentrējas uz ilgtspēju un apļveida.

Portfeļa vietne izskatās diezgan vienkārša un skaidra. Šeit var pārlūkot tikai trīs lapas, lai uzzinātu vairāk par dizaineri, viņas biogrāfiju, dzīves uzskatiem, izglītību un profesionālo pieredzi, interesēm un citu saistītu informāciju. Turklāt jūs varat pārlūkot sadaļu Portfolio, kurā atspoguļoti iespaidīgākie un kvalitatīvākie projekti, par kuriem autors īpaši lepojas. Visbeidzot, ir kontaktinformācijas lapa ar tiešsaistes veidlapu, kurā varat nomest līniju dizainerei, nosūtīt viņai e-pastu vai noskatīties viņas LinkedIn profilu. Neatkarīgi no tik mazā vietņu lapu skaita, tie sniedz visu potenciālo klientu interesējošo informāciju. Tas ir vairāk nekā pietiekami, lai pieņemtu objektīvu lēmumu par turpmāko sadarbību..

Vietnes dizains ir arī loģisks un vienkāršs. Visām lapām ir sniegbalts fons ar krāsainiem fotoattēliem, kas atrodas pretī, lai nodrošinātu labāku lietotāja pieredzi. Īpaša uzmanība tiek veltīta Portfolio lapai, kas sniedz maksimālu informāciju par tajā iesaistītajiem projektiem. Katram paraugam ir detalizēts apraksts, kas sniedz īpašu dizainera skatu un mērķus, kurus viņa izvirzīja, to aizpildot. Ir arī vairāki fotoattēli, kas sniedz izsmeļošu izpratni par projekta specializāciju. Tādējādi Naina Šenoja ir kvalitatīvs un iespaidīgs portfeļa vietnes paraugs, kas profesionāli izveidots ar IM Radītājs.

3. Yeelight

Yeelight

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Yeelight ir Singapūrā esošs apgaismes ķermeņu un ierīču interneta veikals, kas ne tikai izskatās satriecoši un ir piemērots lielākajai daļai daudzpusīgā interjera, bet arī nodrošina mūsdienīgu dizainu un augstākās klases funkcionalitāti, lai nodrošinātu vislabāko klientu pieredzi. Tīmekļa vietne sniedz maksimālu informāciju par uzņēmumu, tā piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem, jaunākās ziņas, atjauninājumus, kontaktinformāciju un citu saistīto informāciju, kas visvairāk interesē pašreizējos klientus..

Pirmais, kas piesaista jūsu uzmanību, kad jūs piekļūstat interneta veikalam, ir slaidrādes galerija, kas sniedz informāciju par uzlaboto Yeelight produktu, kas ir saderīgs ar Apple Home Kit, nodrošinot pilnīgi jaunu un negaidītu mājas apgaismojuma pieredzi. Mājaslapā ir arī jaunākie uzņēmuma jaunumi, jaunāko akciju saraksts, kā arī jaunu produktu izlaidumi.

Vietnes izstrādātāji ir parūpējušies par klientu ērtībām, piedāvājot kopienas formas sadaļu, augstākās klases klientu atbalsta iespējas, detalizētus kontaktus, kas ir iekļauti integrētajā Google Maps, lai veikalu meklēšanai būtu vieglāk (uzņēmumam ir vairākas mazumtirdzniecības vietas ap Singapūru, kur ikviens var iegādāties to apgaismes ķermeņi un piederumi). Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pieejams arī vietnē, lai palīdzētu klientiem rast atbildes uz viņu steidzamiem jautājumiem. .Ja vēl ir kaut kas, ko jūs vēlaties uzzināt par Yeelight, vai arī jūs vienkārši vēlaties uzzināt par uzņēmuma jaunumiem, atjauninājumiem un ieplānotajiem notikumiem, ir iespēja abonēt tā kontus sociālajos tīklos, lai būtu informēti par uzņēmējdarbību. -saistīti jautājumi.

4. Janni Luīze

Janni Luīze

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Janni Luīze ir portfeļa vietne, kuru pārvalda Janni Louise – profesionāls un talantīgs mākslinieks, kuram ir vairāki individuāli ārštata projekti, kā arī bagāta pieredze darbā dizaina aģentūrās. Janni ir veltīta klientu īpašo vajadzību un vēlmju ievērošanai, izmantojot iztēli ar plašu redzes līdzekļu spektru. Viņa ir gatava pabeigt dažāda veida radošos projektus, un viņai to jau ir daudz.

Pašā tīmekļa vietnē ir daudz grafisko vai dizaina elementu, taču tas nav nepieciešams, runājot par profesionālo portfeli. Šeit ir tikai divas lappuses – Par un Skiču grāmata, kas ir vairāk nekā pietiekami, lai sniegtu vispilnīgāko informāciju, ko lietotāji meklē, kad mākslinieks tiek nolīgts, lai pabeigtu savus projektus..

Mājaslapa izskatās iespaidīga, jo ir pieejamas galeriju slaidrādes, kurās attēloti Janni darbi. Ir arī tieša pieeja portfeļa sadaļai, kurā ir arī vairāku autoru šedevri. Vai jums ir nepieciešams sīkāks Janni darbu skats? Pēc tam dodieties uz Skiču grāmatu, kurā ietilpst pārsteidzoša viņas papīra un zīmuļa kolekcija un digitālās skices, ar kurām māksliniece lepojas. Šis ir veiksmīgs portfeļa vietnes piemērs, kas atvērts kopā ar IM Creator!

5. Uzplaukuma vadība

Uzplaukuma vadība

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Uzplaukuma vadība ir vienas no augstākajām Londonā esošo ietekmētāju vadības, radošā mārketinga un PR aģentūras vietne. Uzņēmums redz savu misiju palīdzēt zīmoliem un ietekmētājiem uzplaukt un augt, lai sasniegtu izvirzītos mērķus. Šajā nolūkā viņi izstrādā un īsteno mārketinga, sociālo mediju un reklāmas kampaņas, lai uzlabotu savu klātbūtni plašsaziņas līdzekļos un palīdzētu viņiem virzīt pārdošanas apjomus un sasniegt mērķa tirgus.

Mājas lapas dizains absolūti ievēroja aģentūras vispārējo koncepciju, radot iespaidīgu, mūsdienīgu un augstākās klases redzējumu par viņu pakalpojumiem un mērķiem. Projekts izskatās svaigs un patīkams pārlūkošanai, jo krāsu paletē dominē gaišas krāsas. Paralēli tam vietne ir loģiski strukturēta un aptver plašu lietotāju vajadzību spektru. Šeit ir vairākas lapas, kurās sniegta precīza informācija par Flourish Management ekspertu komandu, viņu prasmēm, sniegtajiem pakalpojumiem, kontaktiem un emuāru sadaļu.

Atsevišķa uzmanība tiek pievērsta portfeļa sadaļai, kas tiek regulāri papildināta ar jaunākajiem darbiem, ko pabeiguši uzņēmuma eksperti. Katram projektam ir spilgtas un augstas kvalitātes fotogrāfijas, kā arī galveno parametru apraksts. Tas ir tieši tas, kas lielākajai daļai lietotāju ir nepieciešams, meklējot mārketinga un PR aģentūru. Lielisks darbs!

6. Filips Joa

Filips Joa

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Filips Joa ir portfeļa vietne, kas pieder Filipam Joa – profesionālam un kvalificētam direktoram, kurš strādā pie dokumentālajiem, fotografēšanas, rakstīšanas un brīvprātīgā darba projektiem dažādām organizācijām, žurnāliem un citiem klientiem. Vietni izveidoja Phili ar vienīgo mērķi – prātā piesaistīt mērķauditorijas uzmanību un piesaistīt jaunus klientus, nodrošinot viņa profesionālo portfolio paraugus un personīgu informāciju par viņa biogrāfiju un radošo karjeru.

Vietnē nav pārāk daudz informācijas, un tajā nav daudz augstākās klases grafisko / dizaina elementu. Tomēr tas nav gluži nepieciešams, jo projekts visu nepieciešamo informāciju satur vienuviet. Arī portfeļa dizains izskatās diezgan interesants un neparasts. Autora kā režisora ​​darbu kolekcijai ir veltīta atsevišķa tīmekļa lapa. Katram projektam ir pievienots video un tā detalizēts apraksts, lai skatītāji uzzinātu par tā nozīmi un vispārīgo uzmanību. Utt. Lappuse savukārt satur daudzus portfolio darbus, ko pabeidzis Filips kā fotogrāfs, dizainers, pārstāvis un rakstnieks. Tie ir arī iesniegti pievilcīgi un mūsdienīgi.

Lai sazinātos ar Filipu, vienkārši dodieties uz atbilstošo sadaļu Kontakti. Šeit varat aizpildīt tiešsaistes veidlapu vai izmantot e-pastu, lai sazinātos ar ekspertu un precizētu / apspriestu jūsu projekta prasības un specifikācijas.

7. Anchal Goyal

Anchal Goyal

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Anchal Goyal ir filmas veidotāja, rakstnieka, režisora ​​un fotogrāfa Anšala Gojala portfeļa vietne, kuras interešu sfēras koncentrējas uz “mazu dzīves šķēlīšu” uzņemšanu. Tieši tā viņš raksturo savu radošo fokusu un pasniedz to mērķauditorijai. Autore jau ir izveidojusi augstākās klases darbu sasniedzamo portfeli, kas sastāv no filmām un fotogrāfijām. Tas tiek uzrādīts portfeļa formātā tieši tīmekļa vietnē.

Kad jūs pirmo reizi apmeklējat portfeļa mājas lapu, šeit neatradīsit nevienu sadaļu vai saturu – neko citu kā Anchal fotogrāfiju pilnekrāna slaidrādi. Tas ir labākais viņa radošuma un profesionālā talanta izklāsts, kas runā skaļāk nekā desmitiem vārdu. Ja jums joprojām ir nodoms uzzināt vairāk par fotogrāfu vai apskatīt viņa citus darbus, dodieties uz ahd, lai pārlūkotu ekrāna labajā pusē esošajās uznirstošajā izvēlnē pieejamās sadaļas..

Portfeļa izvēlne sastāv no vairākām sadaļām, kuru pamatā ir iekļauto filmu / fotoattēlu tēma. Tās ir filmas, ceļojumi, cilvēki un daba. Turklāt lietotāji var pārlūkot lapu Par mani, lai uzzinātu vairāk faktu par fotogrāfu un viņa radošumu. Ir arī iespēja sazināties ar autoru, aizpildot tiešsaistes saziņas veidlapu, kas šeit pieejama lapas apakšā. Tas ir viegli, ērti un ātri. Apkopojot, projekts ir veiksmīgs un iespaidīgs IM Creator darbināmas portfeļa vietnes paraugs!

Grunts līnija

IM Creator ir daudzfunkcionāls universāls DIY vietņu veidotājs, kas ļauj izstrādāt un vadīt dažāda veida projektus komerciālai un komerciālai lietošanai. Platforma lepojas ar miljoniem vietņu, kas ar to ir palaistas, jo katrai no tām ir izsmalcināts un personalizēts dizains, kas neapdraud augsto funkcionalitāti.

Vietnes veidotājs bauda vislielāko popularitāti mākslinieku, radošo darbu, fotogrāfu, dizaineru, stilistu, modeļu, stilistu, filmu veidotāju, producentu un citu lietotāju vidū, kuriem ir vajadzīgas profesionālas portfeļa vietnes, lai parādītu savus darbus un talantus. Šiem lietotājiem, kā arī bezpeļņas un studentiem sistēma ir pilnīgi bezmaksas, bez jebkādiem funkcionalitātes ierobežojumiem. Tajā pašā laikā IM Creator ir diezgan patīkama izvēle uzņēmējiem, kuri izmantos šo pakalpojumu biznesa vietņu attīstīšanai. Rakstā aplūkotie projektu paraugi ir labākais pierādījums tā universālajam raksturam, intuitīvajai tīmekļa dizaina pieejai un rīku komplektā iekļauto pielāgošanas iespēju daudzpusībai..

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map